1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach

814934926

Czy żydowska inspiracja Powstania Warszawskiego nie nasuwa analogii do dzisiejszej nagonki syjonistów na Rosję?

____________________________

Niniejszy tekst wyjaśniający aspekt polityczny oraz przybliżający rzeczywiste fakty związane z Powstaniem Warszawskim ukazał się 1 sierpnia 2015r. Kolejna zmiana żydo-reżimowej władzy – teraz jest to PiS, opcja nazywająca samą siebie patriotyczną „dobrą zmianą” – i jej niedawny opór przed uchwaleniem ustawy potwierdzającej historyczny fakt ukraińskiego ludobójstwa na Polakach, stworzył asumpt dla kilku istotnych refleksji poszerzających naszą świadomość historyczną i polityczną.

Światowa opinia publiczna Powstanie Warszawskie kojarzy wyłącznie z powstaniem w żydowskim getcie w 1943r. Tę wiedzę utrwalają powszechne na Zachodzie żydowskie media oraz żydowscy politycy – kanclerz NRF, W.Brandt (Żyd), w czasie pierwszej wizyty szefa niemieckiego państwa po 1945r. w Polsce, złożył kwiaty pod pomnikiem Bohaterów Getta!

Co prawda nie było wówczas pomnika Powstania Warszawskiego – odsłonięty został dopiero w 1989r. I chyba nie przypadkowo w tymże roku, ponieważ także w 1989r. nastąpiło polsko-niemieckie pojednanie przypieczętowane mszą w Krzyżowej. A więc zgodnie z żydowską polityką IIIŻydo-RP wymowa pomnika nie była już antyniemiecka tylko antyrosyjska – ponieważ według obowiązującej wykłądni Armia Czerwona czekała na wykrwawienie się powstańców.

Decyzję o budowie w Warszawie pomnika Bohaterów Getta podjął Centralny Komitet Żydów w Polsce (CKŻwP) już 1945r., odsłonięto go w 1946r. CKŻwP rezydował wtedy w Lublinie – i już wtedy były to rzeczywiste, najwyższe władze w Polsce, a przecież bez mała wszystkich Żydów pochłonął holokaust.

W powstaniu w getcie zginęło 12 tys. Żydów – mniej więcej tyle, ile w IIIŻydo-RP ginie rocznie Polaków, łącznie w wypadkach drogowych i na skutek samobójstw. Liczba tych ostatnich systematycznie rośnie jako rezultat polityki żydo-reżimów.

Nieznane i nieistotne dla światowej opinii Powstanie Warszawskie pochłonęło „tylko” 270 tys. ludzkich istnień – cóż więc szkodzi w trakcie obchodów rocznicowych wybuchu Powstania dorzucić w „apelu pamięci” jeszcze kilka nazwisk antypolskich Żydów, syjonistów i masonów, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem, w końcu „Powstanie Warszawskie” ma mieć wydźwięk antyrosyjski.

Żydo-reżim PiS – żydowskiej, syjonistycznej, partii z katolickim namaszczeniem –, nie dopuszcza do uchwalenia ustawy o ukraińskim ludobójstwie na grubo ponad 250 tys. Polakach, profanuje obchody Powstania Warszawskiego, w którym z rozkazu anglosaskiego żydostwa zginęło minimum 270 tys. Polaków. Takie są właśnie cele polityki Międzynarodowego Żyda: budować w Polakach nienawiść do Rosji i nie naruszać pierwszeństwa do świętości kłamstw holokustycznego mitu. Żydowski PiS wywiązuje się z tych zadań bez zarzutu.

 

D.Kosiur    

_____________________________

W zamyśle syjonistycznego, anglosaskiego żydostwa, rzeczywistych inspiratorów Powstania Warszawskiego, Powstanie miało spełnić następujące cele:

– eliminacja polskiej krajowej elity kierowniczej, a więc uniemożliwienie odbudowy Państwa Polskiego po zakończeniu II wojny (Miedzynarodowy Żyd był przeciwny istnieniu Państwa Polskiego zarówno po I i po II wojnie światowej),
– zatrzymanie Armii Czerwonej na linii Wisły, dla zyskania czasu dla armii USA i Wlk.Brytanii w przejmowaniu ważnych ośrodków produkcyjnych oraz naukowo technicznych III Rzeszy pracujących na potrzeby wojenne,
– niedopuszczenie Armii Czerwonej zbyt daleko na zachód Europy (ZSRR w kwietniu 1945r. zajął niemal dokładnie te tereny, które historycznie należały do Słowian).
aa-origins_700

Blok_wschodni_pl

 

Czy żydowska inspiracja Powstania Warszawskiego nie nasuwa analogii do dzisiejszej nagonki syjonistów na Rosję, do wzniecania nienawiści do Rosjan, do podżegania do wojny, kosztem ludów słowiańskich?
Historia pokazuje, że wektory polityki syjonistycznego, anglosaskiego żydostwa nie zmieniły się od kilku stuleci. W dalszym ciągu jest to ta sama zbrodnicza polityka podboju świata.

Już 2 i 3 sierpnia 1944r. Warszawiacy zaczęli wywieszać w oknach białe flagi – chcieli zakończenia bezsensownej, bez najmniejszych szans na sukces, walki z Niemcami.
I dzisiaj coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z żydowskiej nagonki na Rosję, nagonki realizowanej na koszt Polaków i przeciw Polakom, przeciw Słowianom
Czy istniał niemiecki plan zagłady Żydów? – NIE, istniał plan deportacji Żydów z Europy.
Czy istniał niemiecki plan zagłady Słowian? – Tak. Dzisiaj ten plan podejmują anglosascy syjoniści.

 

Generalplan Ost, GPO

Grupa narodowa Procent przeznaczony do eliminacji lub wysiedlenia
Polacy 80-85%
Rosjanie 50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.
Białorusini 75%
Ukraińcy 65%
Litwini 85%
Łotysze 50%
Estończycy 50%
Czesi 50%
Łatgalowie 100%

 

Marcin Bajko, dyrektor Biura Gospodarki Nieruchomościami m.st. Warszawy: Słyszę czasem opowieści, że hipoteki w Warszawie się spaliły i nie wiadomo do końca, kto był właścicielem. Nieprawda. Niemcy podczas ewakuacji skrupulatnie zapakowali i zabrali wszystkie księgi hipoteczne, Polska je odzyskała. – za: http://wyborcza.pl/magazyn/1,140955,16745522,Jak_znikaja_szkolne_boiska.html

Zastanawiające, w czyim interesie Niemcy zadbali o hipotekę wysadzanych w powietrze warszawskich nieruchomości – ?

Zastanawiające jest i to, dlaczego żydo-reżimowa władza III Żydo-RP z takim pietyzmem fetuje najtragiczniejsze, niepotrzebne i przegrane Powstanie Warszawskie, a nie przywiązuje większej wagi do jedynych dwóch zwycięskich powstań, powstań inspirowanych wyłącznie polską myślą polityczną, Powstania Wielkopolskiego i trzech Powstań Śląskich -?

Zastanawiają także indoktrynacyjne sugestie żydo-mediów wskazujące, że nie mniejszą winę za dramat powstania w Warszawie ponosi ZSRR, który nie przyszedł z militarną odsieczą walczącym powstańcom. Oczywiście spadkobiercą win ZSRR ma być dzisiejsza Rosja – przynajmniej tak chcą to zakodować w społecznym odbiorze syjonistyczni dysponenci żydo-mediów.

 

Powstanie Warszawskie 1944 („Polskie zrywy narodowe” – fragmenty*)

Na podstawie artykułu „Powstanie Warszawskie, czyli gloryfikacja zbrodni” – http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5044 . (Artykuł oparty na analizach i relacjach wojskowych.)
Powstanie Warszawskie było zbrodnią przeciwko setkom tysięcy Warszawiaków chcących przetrwać wojnę. Gdyby powstanie nie wybuchło, Warszawa nie poniosłaby ogromnych strat ludzkich i materialnych. Jednak współcześnie w mediach jesteśmy karmieni propagandą o konieczności powstania. Polscy dowódcy przewidywali tragiczne skutki powstania, ale nie pozwolono im powstrzymać jego wybuchu. Pułkownik Bruno Nadolczak twierdził, że gen. Sosnkowski wymusił na Winstonie Churchillu decyzję o wstrzymaniu powstania. Anglicy wyznaczyli samolot mający przewieźć pułkownika z rozkazem wstrzymania powstania i zrzucić go nad Polską. Jednak samolot jedynie „polatał i wrócił”. Historycy twierdzą, że rzeczywistym lobbystą na rzecz wybuchu powstania był Żyd i mason Józef Retinger (założyciel Grupy Bildrberg, współtwórca idei UE), który wraz z syjonistą i masonem Winstonem Churchillem (pochodzenie żydowskie) nalegał aby powstanie wybuchło.

Retinger kilkakrotnie przekraczał linię frontu między III Rzeszą a ZSRR i ustalał dogodne warunki dla trwania Powstania Warszawskiego – dla zniszczenia sił polskich.

Tak, więc powstanie nie leżało w zamyśle polskich patriotów, ale elementów antynarodowych, antypolskich. Zależało na nim głównie elitom brytyjskim i sowieckim, czyli żydo-bolszewickim.
Brytyjczycy oszczędzając krew Anglosasów prowadzili wojnę kosztem innych krajów europejskich. W pierwszym etapie wojny była to znienawidzona przez Żydów Polska, a potem ZSRR, który już w latach 1930. zaczął eliminować żydo-bolszewię z najwyższych stanowisk państwowych. „Anglosasi” zadawali straty Niemcom kosztem walczących powstańców. Sowieci dzięki walkom w Warszawie pozbyli się wielu tysięcy przyszłych potencjalnych przeciwników politycznych słuchających rozkazów z Londynu.

Wybuch walk w Warszawie poprzedziło przybycie z Włoch do Warszawy niemieckiej elitarnej dywizji „Hermann Göring”. Tylko prowizorycznym atakom rosyjskim „zawdzięczamy”, że powstanie nie zostało przez Niemców zmieciono w ciągu kilku dni.
Powstanie Warszawskie nie leżało w narodowym interesie polskim. Było również zaplanowane i przeprowadzone w taki sposób, aby nie zakończyło się sukcesem Polaków.
Na miesiąc przed rozpoczęciem powstania opróżniono magazyny broni i amunicji należące do powstańców. Stąd postrzegane jest jako kryminalne przestępstwo nastawione na wymordowanie wielu tysięcy polskich patriotów w walce z brutalnymi „jednostkami niemieckimi”.**

Odpowiedzialni za ten czyn winni być osądzeni, a nie kreowani na bohaterów. Czym innym jest zaplanowana i przemyślana walka, determinowana brakiem innej alternatywy, a czym innym jest nieprzemyślany zryw, pchający nieuzbrojonych ludzi do walki z wielekroć silniejszym wrogiem mającym do dyspozycji militarne zaplecze.
Pomoc powstaniu nie leżała w interesie sowieckim. ZSRR nie chciał mieć na tyłach swojej armii wrogich oddziałów AK podlegających żydo-sanacyjnemu rządowi londyńskiemu. Z wojskowego punktu widzenia niezrozumiałe jest także, że nie wyciągnięto wniosków z akcji „Burza” we Lwowie.

_________________________________

*„Polskie zrywy narodowe” – Piotr Marek, Dariusz Kosiurhttp://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/08/01/polskie-zrywy-narodowe/

** Internetowe źródła potwierdzające informację:

– odpowiedzi na drugie pytanie – http://wiadomosci.onet.pl/mysmy-nie-walczyli-i-nie-gineli-dla-siebie-wywiad-z-powstancem-warszawskim-janem/11ry0f

– trzeci akapit – http://www.histmag.org/Zdaniem-warszawskiego-dziecka-8215

 

Dariusz Kosiur

 

 

Zapisz

52 Komentarze

Filed under Bez kategorii

52 responses to “1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach

 1. Cezary Piotr Tarkowski

  Polecam wspomnienie z Powstania mojej Mamy zamieszczonym na moim blogu, jak również satyrę o wyborach prezydenckich. Pozdrawiam, Tarkowski

  W dniu 31 lipca 2016 13:20 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: ” Czy żydowska inspiracja Powstania > Warszawskiego nie nasuwa analogii do dzisiejszej nagonki syjonistów na > Rosję? ____________________________ Niniejszy tekst wyjaśniający aspekt > polityczny oraz przybliżający rzeczywiste fakty związane z Powst” >

  Polubienie

 2. Pingback: 1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 3. obudzony

  Przez wiele lat podczas wmawiania nam przez żydomedia świętowania rocznicy powstania zastanawiałem się nad sensem tego powstania i nieprawdopodobnej rzezi ludności cywilnej oraz dokonania dzieła zniszczenia substancji mieszkaniowej, produkcyjnej Warszawy. Ze szkolnych lekcji pamiętam jak mówiono nam, że Armia Czerwona nie zrobiła nic czekając na drugim brzegu Wisły, aż Powstanie się wykrwawi. Potem długo zastanawiałem się czy dowódcy Powstania Warszawskiego byli debilami, idiotami, aby wszczynać powstanie przeciwko Niemcom wielokrotnie silniejszym i dobrze uzbrojonym nie mając jakichkolwiek gwarancji i sojuszy, że Sowiety przystąpią do powstania po naszej stronie? Wyszło mi na to, że ci polscy oficerowie na pewno nie byli idiotami, tylko były pewne tajemnicze siły, które uparcie dążyły do wybuchu powstania. Który to już raz w historii za tragedią Polaków stoi syjonistyczna Wielka Brytania, ze świniami typu Churchil, Balfour, których kreuje się na mężów stanu, a to syjonistyczne moczymordy i popłuczyny. G. Braun twierdzi, że odkrył dokumenty z czasów Powstania Styczniowego, gdzie to właśnie Brytyjczykom zależało na jego wybuchu, stąd inspiracja i zaangażowanie wielu podżegaczy. Pomimo zaborów w niektórych ośrodkach miejskich przemysł maszynowy i ciężki zaczął się rozwijać i polskie towary i maszyny stały się zagrożeniem dla brytyjskiego przemysłu, który wytwarzał o wiele drożej, stąd przegrywał walkę konkurencyjną. (powtarzam za Braunem, chociaż tego nie sprawdziłem, ale równie dobrze może się okazać, że Braun obciążając Brytyjczyków chroni w ten sposób i odwraca uwagę od rzeczywistych zainteresowanych, np kupców i przemysłowców żydowskich)
  Osobą przeze mnie znienawidzoną jest wstrętne żydzisko Józef Retinger, który jak widać był szarą eminencją, który paktował i spiskował z Brytyjskimi syjonistami i nie tylko. Jak widzimy swoimi pozakulisowymi działaniami doprowadził do rzezi kilkuset tysięcy Warszawian, ale co jeszcze ciekawsze on dosłownie był cały czas ,,przyklejony” do gen. W. Sikorskiego jako jego doradca(podobnie jak 40 lat później tzw. samozwańczy doradcy z KOR-u do Wałęsy) . Był jego uchem i okiem, bo żyd musiał wiedzieć i widzieć wszystko i Retinger był ostatnią osobą, która widziała żywego Sikorskiego tuż przed katastrofą, świadomym tego, co za chwilę się stanie, bo nie było go wówczas w samolocie. Ta antypolska kanalia była podejrzewana przez część żołnierzy z AK o agenturalność, która cudem wymknęła się z Polski.
  To ta kanalia stoi za utworzeniem protoplasty Unii Europejskiej, gdzie w roku 1946 założył Niezależną Ligę na rzecz Współpracy Gospodarczej, tworząc jej oddziały w wielu miastach europejskich.
  To ta syjonistyczna kreatura stoi za powstaniem grupy Bildeberg i organizacji pierwszego spotkania jej członków w 1954 roku, będąc jej sekretarzem aż do śmierci.
  Ta nieformalna grupa odbywała corocznie od momentu powstania swoje tajne spotkania w różnych miejscach na świecie aż do dnia dzisiejszego, a jej nazwa pochodzi od nazwy hotelu w Holandii, w którym odbyło się pierwsze spotkanie. Ta grupa skupiająca najbardziej wpływowe osoby na świecie w osobach dyrektorów największych banków na świecie, redaktorów naczelnych największych tytułów prasy światowej, prezesów i właścicieli największych koncernów przemysłowych, medialnych, polityków, dyplomatów i lokalnych kacyków z krajów całego świata w zaciszu hoteli, odcięta od świata kordonem ochrony decyduje o tym jak jeszcze bardziej skoncentrować i umocnić swoją władzę ekonomiczną i polityczną na świecie. Nikt z zewnątrz nie może tam wejść, bo miejsce gdzie spotykają się ci ludzie jest objęte tajemnicą i ochraniane z lądu i powietrza i jedynie osoby ze specjalnym zaproszeniem mogą tam w spotkaniach uczestniczyć. Z Polski w różnych latach na spotkanie byli zapraszani” Hanna Suchocka, Andrzej Olechowski, Jerzy Starak(właściciel Polpharmy), Andrzej Sikora(ówczesny prezes Banku Handlowego), Aleksander Kwaśniewski, Jacek Vincent Rostowski(Minister Finansów), a ostatnio Anne Apllebaum(żona Radka Sikorskiego).

  Polubione przez 1 osoba

 4. Nowak

  Największy szacunek jesteśmy winni dla każdego powstańca , bo to patrioci i każdemu z nich powinni przyznać wysokie emerytury specjalne w wysokości 8 tysięcy PLN . Niestety żyjemy w idiotycznym kraju , gdzie takie emerytury przyznaję się jakieś tramwajarce prostonos , Olszewskiemu itp .
  Druga strona medalu jest taka , że kompletnie nie było potrzebne to powstanie . Pochłonęło mnóstwo niepotrzebnych ofiar no i niestety do powstańców to nie dociera , że ktoś może mieć inne zdanie i idą w ruch wyzwiska i niepotrzebne emocje . PISdzielcom czy tym od Ryżego się nie dziwie , ale powstańcy mogliby uszanować zdanie innych i przyjąć do wiadomości , że nie każdy w kwestii wybuchu powstania musi mieć takie same zdanie jak oni .

  Polubienie

 5. nowak

  Uzupełnienie : szacunek dla pana Obudzony za wspomnienie żydowskiej wszy Retingera . Pan Dariusz Kosiur na WPS wielokrotnie o nim wspominał . Tylko w jaki sposób dotrzeć z tą wiedzą chociażby pana Obudzonego do dzieciaków systematycznie trutych żydowską syfilisową propagandą ? . Nie wiem.
  Wydaję mi się , że żydlak Vincent był na spotkaniu tej grupy , chyba gdy był jeszcze członkiem rządu , a nasi rodacy nawet nie zadali sobie pytania po co on tam pojechał ? w jakim celu ? . Bodajże zaraz potem podał się do dymisji i zastąpił go ten gryzoń Szczur . Pytanie kto zdecydował o jego dymisji ? , kto zdecydował , że Ryży tak napalony na prezydenturę zrezygnował i wymyślił śmieszne prawybory . Można się tylko domyślać .

  Polubienie

 6. Karol

  Słuszna opinia o przywódcach Powstania. Też o przeszłych- Kościuszki -Listopadowym-Styczniowym.
  Bohaterowie, walczący z Niemcami szeregowi żołnierze oddali życie zamordowani przez własnych przywódców rękami niemieckimi.

  Polubienie

 7. GPO był raczej planem wobec narodów Europy Wschodniej, a nie Słowian jako całości bo: Litwini, Łotysze, Estończycy i ludy bałtyckie nie są Słowianami, zaś plan nie obejmował np. Chorwatów i Słowian bałkańskich. Powstał on jednak po 1940 w wyższych kręgach SS, gdyby odpalił plan sojuszu Polski z Adolfem Hitlerem nie byłoby podstaw do jego powstania po 1939. Problemy dawne i obecne to konsekwencja błędnego podlizywania się państwom anglosaskim, które mają nas w najlepszym wypadku gdzieś.

  Polubienie

 8. warszawa

  Towarzyszu Kosiur,
  Jak zwykle podajecie troche prawdy, troche polprawd oraz klamstw i wlasnych domyslow, zeby zamacic Polakom w glowach i oczywiscie uniewinnic waszego towarzysza Stalina od winy za porazke powstania warszawskiego i napluc na przywodcow powstania i aliantow.

  Otoz wasz towarzysz Stalin byl kanalia i zbrodniarzem od poczatku do konca i wrogiem Polski i Polakow, ale potrafil grac na nastrojach ludzi, zeby ich ostatecznie zlowic w swoja siec intryg i zniszczyc.

  Polski rzad na uchodztwie w Londynie otrzymal zapewnienie o pomocy w powstaniu warszawskim od aliantow i w tym celu przybyl do Polski J.Retinger, ktory przekazal ta wiadomosc przywodcom komendy glownej AK.
  Retinger zapewnial rowniez o pomocy Stalina dla powstania.

  W Warszawie panowaly pozytywne nastroje i chec odegrania sie na niemieckim okupancie i stad wynikal bojowy nastroj powstancow, tym bardziej, ze po drugiej stronie Wisly byly wojska sowieckie, a posrod nich dywizja zlozona z Polakow.
  1 sierpnia okolo poludnia do komendy glownej przyszla wiadomosc z punktu obserwacyjnego, ze czolgi sowieckie pojawily sie w okolicach Warszawy, wiec padl rozkaz przygotowania do rozpoczecia powstania, zaopatrzenia w bron i amunicje oraz zajmowania wyznaczonych stanowisk.
  Nie wszystko poszlo ladnie i zgrabnie, poniewaz Niemcy wiedzieli z nasluchu radiowego o przygotowywanym powstaniu i obsadzili swoim wojskiem wazne punkty strategiczne w Warszawie i z tego powodu nie wszyscy powstancy zostali odpowiednio uzbrojeni, poniewaz polskie kryjowki z bronia znajdowaly sie w miejscach juz opanowanych przez Niemcow i tu pojawil sie niespodziewany problem.
  Po kilku godzinach do komendy glownej przyszla ponowna wiadomosc, ze rzekome czolgi sowieckie jakie mialy pojawic sie w okolicach Warszawy to w rzeczywistosci czolgi niemieckie, ale nikt nie zwazal na ta informacje, poniewaz panowal bojowy i optymistyczny nastroj do wybuchu powstania i tak zaczelo sie powstanie warszawskie.

  W/g raportow brytyjskich, strategiczne biuro koordynacyjne wojsk brytyjskich udzielilo wsparcia zbrojnego powstancom, ale z powodu silnej niemieckiej obrony przeciwlotniczej i strat samolotow brytyjskich, wycofalo sie z pomocy dla powstancow i bardziej liczyly sie interesy brytyjskie niz polskie.
  Pomocy powstancom warszawskim udzielilo lotnictwo USA, ktore kilkanascie razy wyslalo swoje samoloty z baz wojskowych we Wloszech odleglych o okolo 1200 km od Warszawy z zaopatrzeniem dla walczacych powstancow.
  Amerykanie zadali w tym celu od Stalina zezwolenia na ladowanie swoich samolotow po stronie sowieckiej za linia frontu, ale Stalin nie zezwolil i samoloty amerykanskie musialy wracac natychmiast do bazy we Wloszech z powodu ograniczonego paliwa.
  Duzo zrzutow amerykanskich dostalo sie w rece niemieckie z powodu slabego rozeznania przez pilotow amerykanskich terenu walki powstancow z Niemcami.
  Z kolei Stalin zabronil jakiejkolwiek pomocy dla powstancow, bo mial w planie podboj calej Polski, odsuniecie od wladzy polskiego rzadu w Londynie i likwidacje polskiego elementu narodowego, ktory byl uznany przez Stalina za wrogow ZSRR i stad mamy pierwsze oznaki sowieckiej okupacji w momencie pojawienia sie armii czerwonej na ziemiach II RP w styczniu 1944r, z ktora pojawily sie rowniez oddzialy NKWD i Smiersz oraz pierwsze objawy rozbrajania, aresztowan i mordowania zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego.
  Pozniej byla sowiecka agentura PKWN w Lublinie zlozona z zydow, ktorzy z nadania Stalina objeli wladze administracyjna w okupowanej przez sowietow Polsce.
  Na pomoc powstancom warszawskim ruszylo kilkanascie kompanii z dywizji piechoty dowodzonej przez Berlinga, ktorzy zlamali rozkaz Stalina.
  Nie dosc, ze byli ostrzeliwani przez Niemcow to rowniez sowieci strzelali do nich w plecy za zlamanie rozkazu Stalina.

  Na pomoc powstancom mogl ruszyc gen. W.Anders ze swoimi zolnierzami z polskiego korpusu (ponad 50 tysiecy zolnierzy), zamiast wyslugiwac sie Anglikom i bronic angielskich interesow w Afryce i we Wloszech, bo skoro Amerykanie mogli przyleciec z Wloch to i Anders mogl wyslac polskich zolnierzy samolotami amerykanskimi lub brytyjskimi.
  Z kolei w Anglii przebywala brygada (3 tysiace zolnierzy) polskiej jednostki specjalnej gen.Sosabowskiego, ktorych Montgomery poslal na pewna smierc do Holandii we wrzesniu 1944r (Anglicy popelnili blad w rozpoznaniu i zrzucili polskich spadochroniarzy prosto na korpus pancerny SS) – vide operacja o kryptonimie „Market Garden”.
  Stad wniosek, ze byl bardzo duzy polski potencjal osobowy i militarny do walki z Niemcami w powstaniu warszawskim, ktory byl w stanie odmienic losy powstania warszawskiego.

  Dowodztwo AK i powstancy warszawscy zostali w perfidny sposob oszukani i zdradzeni zarowno przez Stalina jak i przez Anglie, a nastepnie pozostawieni Niemcom na pozarcie.
  A przemadrzaly Anders, ktory nie udzielil pomocy powstancom warszawskim, ale wyslugiwal sie Anglikom, zostal ostatecznie wydymany przez Anglikow tak jak reszta polskich zolnierzy z korpusu.
  W/g zebranych informacji, na zachodzie znajdowalo sie prawie 195 tysiecy zolnierzy w regularnych polskich silach zbrojnych, czyli armia.
  Ale jaki byl z tego pozytek dla Polski i powstancow warszawskich ?
  I tu okazuje sie, ze powstancow zawiedli rowniez przywodcy polskich sil zbrojnych na zachodzie, ktorzy nie doczekali sie pomocy.

  Ale towarzysz Kosiur zdazyl juz opluc dowodcow AK za kleske powstania warszawskiego, ze niby z ich winy poleglo duzo powstancow i Niemcy w odwecie rozpoczeli represje na polskiej ludnosci cywilnej.
  Ale towarzysz Kosiur nic nie wspomina o zbrodniach stalinowskich, torturach i obozach koncentracyjnych w ZSRR, do ktorych trafiali polscy patrioci w momencie pojawienia sie armii czerwonej na obszarze II RP w styczniu 1944r, ktore byly kontynuowane do 1956r.
  I pomimo, ze wojna w Europie skonczyla sie w maju 1945r to Stalin nadal mordowal Polakow i przeprowadzal czystki w Polsce – ofiara padlo ponad 200 tysiecy polskich patriotow, a ci co przezyli byli traktowani jak obywatele II-giej kategorii i wrogowie zwiazku radzieckiego oraz „wrogowie ludu” (okreslenie uzywane przez komunistow i propagande komunistyczna).

  Wy towarzyszu Kosiur jestescie zawszonym komuchem, perfidnym klamca historycznym i oszczerca polskich partiotow.

  Polubienie

  • Anders – zdrajca i cały ten tchórzowski nierząd co spierniczył podczas kampanii wrześniowej – to zdrajcy i syjonistyczni kolaboranci..I te kanalie ponoszą odpowiedzialność przed narodem i Bogiem za niewinną i niepotrzebną krew przelaną w powstaniu warszawskim-towarzyszu NK-wudowcu Warszawa..To właśnie żydzi składali swoje dzieci Molochowi na ofiarę….teraz się zchytrzyli i posyłają – nie swoje…panie NK-wudowcu Warszawa

   Polubienie

   • warszawa

    re: jangryko i spolka…..

    Zdrajcami to wy jestescie, poniewaz nie byliscie na wojnie, a wymyslacie glupoty i bledne teorie bez pokrycia w typowym stalinowskim stylu, bo taki jest profil forum WPS.

    Bardzo dobrze stalo sie, ze rzad Polski ewakuowal sie do Rumunii etc etc, poniewaz gdyby trafil w rece Niemcow to trafilby do obozow internowania i bylby faktyczny koniec panstwa polskiego. Poza tym Niemcy byli na tyle honorowi, ze przestrzegali miedzynarodowe prawo jenieckie, podczas gdy Stalin mordowal swoich przeciwnikow politycznych i w przypadku przechwycenia przez sowietow czekalaby ich smierc – vide zbrodnie waszego towarzysza Stalina na polskich oficerach i zolnierzach oraz na polskiej inteligencji w Katyniu etc razem okolo 25 tysiecy ludzi.
    Wasz towarzysz Stalin nie chcial, zeby istniala wolna Polska i dlatego pod koniec stycznia 1940r przystapil do planu wyczyszczenia polskich kresow wschodnich z Polakow i rozpoczal wywozki na Syberie – ofiara padlo okolo 2 miliony Polakow, czyli panowal wielki pospiech w unicestwianiu polskiego zywiolu przez waszego towarzysza Stalina splodzonego przez zydowskiego kupca z Gori, Davida Papisniedowa – Stalina drugie imie bylo: Dawid, czyli Jozef Dawid Dzugaszwili.

    Gen.W.Anders uratowal ponad 120 tysiecy ludzi (mezczyzn, kobiet i dzieci) , ktorych wyprowadzil do Iranu z nieludzkiej ziemi i nazywanie go zdrajca czyni was towarzyszu „jangryko” STALINOWCEM i jednoczesnie glupcem, bo czlowiek posiadajacy wiedze nie zachowuje sie jak stalinowski agitator, czego sami jestescie przykladem towarzyszu „jangryko” i podobnie zachowuje sie tutejszy bydlak „Nowak”, ktory zrobil ze mnie „syjoniste” – wczesniej wystepowal pod innymi ksywami.

    Polubienie

  • Sowieci mogli rozpocząć jakieś działania w Warszawie dopiero pod koniec lipca jak to Rokosowski relacjonował swoim dowódcom,to jest już moment w którym powstanie była przegrane.
   Zresztą
   Miasta się oblega a nie zdobywa szturmem,odcina się drogę ucieczki i dostęp do zasobów,powstanie nie było potrzebne.
   Plany ataku na Niemców w 44 miały zostać zrealizowane tylko wtedy kiedy ci wycofywaliby się.
   Stalin był zbrodniarzem ale to inna bajka.

   Polubienie

   • warszawa

    re: mitteleuropasite,

    Teorie o „przegranym powstaniu” wymyslila propaganda stalinowska PRL, zeby obarczyc wina rzad polski w Londynie oraz przywodcow AK za kleske powstania warszawskiego i ukazac Stalina jako „wyzwoliciela” Polski i Polakow i ty „mitteleuropasite” powtarzasz ta stalinowska propagande.
    Fakty historyczne z kolei sa w sprzecznosci ze stalinowska propaganda i wykazuja, ze Stalinowi chodzilo o jak najwieksze wyniszczenie polskiego elementu patriotycznego i z rozkazu Stalina zaczeto mordowac zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego w momencie pojawienia sie sowietow, NKWD i Smiersz na ziemiach polskich w styczniu 1944r i to byla DRUGA FALA ZBRODNI STALINOWSKICH NA POLAKACH, ktora trwala do 1956r – pierwsza fala zbrodni stalinowskich to Katyn etc (wiosna 1940r).
    Poza tym bandyta Stalin prowadzil perfidna gre z gen.W.Sikorskim, ktorego przez caly czas oszukiwal i wypieral sie zbrodni na polskich oficerach i zolnierzach w Katyniu etc. A po odkryciu przez Niemcow masowych grobow pomordowanych Polakow przez Stalina i NKWD wiosna 1943r, morderca Stalin zerwal stosunki dyplomatyczne z polskim rzadem w Londynie i te dzialania ukazuja sqrwysynska nature Stalina i zlo jakie swiadomie wyrzadzil Polsce i Polakom.

    K.Rokossowski to agent sowiecki, podobnie jak reszta agentow wyszkolonych w ZSRR, ktorzy przyszli do Polski z armia czwerwona, NKWD i Smiersz i rozpoczeli nowa okupacje Polski.

    Polubienie

   • Żadna propaganda a fakty,schwaj się z tą swoją erystyką.
    Stalin nie ma tu nic do rzeczy,komunistyczne zbrodnie też.

    Polubienie

  • Nowak

   Toronto ty zapluty gnoju . Po jaką cholerę tu piszesz dupo syjonistyczna . Maciejczyk toleruje kretyna to pisz u niego . Po jaką cholerę męczysz WPS swoim syfem syjonistycznym . Co za owłosiona syjonistyczna dupa . Wypędż go to ten śmierdziel wraca z podwójną siłą .

   Polubienie

  • Kojak

   Co ty czlowieku piszesz nakrecone bunczuczne idiotyzmy ! Stalin mial pomoc debilom z AK aby ci wariaci zainstalowali wrogi wobec niego rzad ? Walnij sie w swoj leb ! Jeden karabin na 10 osob a naprzeciwko doborowe dywizje z frontu ! Ty powtarzasz debilzmy zydokomuny i to agresywnie obrazajac pana Kosiura Zginelo cymbalerprawie 300.000 ludzi ! Z 500.ooo inwalidami ! miasto leglo w 80% w gruzach ! Przestan czlowieku pisac te debilizmy bo tego czytac nie mozna !

   Polubienie

 9. Kto to jest ten kretyn warszawa!!!!Dlaczego ten debil tak podpisuje sie!!!
  Jakim prawem ten prymityw w tak wulgarny sposob odnosi sie do p.Kosiura?
  Ja od dawna sledze publicystyke p.Kosiura i nazywac tego czlowieka
  towarzyszem!!!! Ty bydlaku zydowski.

  Polubienie

  • Jurek

   @ Pan Edward,
   to nie kretyn . To beczka złego człowieka. Całe zło syjonu tam siedzi i jest jeszcze miejsce. To zło poświęciło by życie 30 ml Polaków razem z niemowlakami, by udowodnić słuszność swojego zła.

   Polubienie

 10. zydozerca

  Za kolejne powstania,wojny,rewolucje itd. odpowiadają żydobanksterzy na czele z Rothschildami-a nie narody /Brytyjczycy/- czy rządzące prostytuty żydostwa pytają je o zdanie w takich sprawach ?

  Polubienie

  • warszawa

   re: zydozerca,
   Swiatowe zydostwo jest odpowiedzialne za rewolucje i wojny w Europie i takie plany powstaly na I-szym swiatowym zjezdzie syjonistow w Bazylei (Szwajcaria) w 1897r, ktorych glownym celem bylo zdobycie przez zydow wladzy nad innymi panstwami i narodami, m.inn. poprzez kontrole finansowa panstw, przemyslu, handlu etc a nawet mediow, nauki i szkolnictwa wlacznie z kosciolami.
   ZYDOBANKSTERZY byli zapleczem finansowym, ktory pomogl zydom w realizacji ZYDOWSKICH PLANOW GLOBALNYCH, ktorych zrodlem jest z kolei TALMUD – vide pouczenie w „Sanhedrin 90a”.
   Natomiast sposob w jaki zydzi maja przejac wladze nad panstwami i narodami jest opisany w PROTOKOLACH, ktore opublikowal Nilus w 1901r na podstawie kopii uzyskanej przez agentow carskiej Ochrany ze srodowiska masonskiego kontrolowanego przez zydow we Francji – agenci carskiej Ochrany byli rowniez obecni na I-szym swiatowym zjezdzie syjonistow w Bazylei, wiec powinny byc jakies raporty w archiwach Rosji, ktore powinni byc ujawnione i podane do publicznej wiadomosci.

   Rzad W.Brytanii byl nafaszerowany zydami, podobnie jak rzad ZSRR, USA, Niemiec i Polski, i gdy jest mowa o decyzjach podejmowanych przez rzady poszczegolnych panstw, wowczas stosowany jest zwrot ogolny i z kontekstu zdania wynika o kogo/co chodzi.
   Czy masz problemy ze zrozumieniem j.polskiego ?

   Polubienie

 11. hubalblog

  jaki był powód braku pomocy Powstańcom przez wojska Armii Czerwonej?

  Polubienie

  • „Pomoc powstaniu nie leżała w interesie sowieckim. ZSRR nie chciał mieć na tyłach swojej armii wrogich oddziałów AK podlegających żydo-sanacyjnemu rządowi londyńskiemu. Z wojskowego punktu widzenia niezrozumiałe jest także, że nie wyciągnięto wniosków z akcji „Burza” we Lwowie. – to są dwa ostatnie zdania z artykułu. Temat oczywiście można rozwinąć i podać za literaturą przykłady działań AK przeciw Armii Czerwonej.

   Coraz bardziej znanym faktem są także plany rozpoczęcia przez USA i Wlk.Brytanie wojny z ZSRR zaraz po zakończeniu wojny z IIIRzeszą w maju 1945r. przy wykorzystaniu Wehrmachtu oraz polskich wojsk na Zachodzie. Zatem jest oczywiste, że dywersja AK na tyłach wojsk ZSRR była realizowana na wyraźne polecenie władz londyńskich. Zachód odstąpił od planu uderzenia na ZSRR w 1947r., gdyż okazało się, że nie dysponuje odpowiednią siłą militarną. A po zrzuceniu na Japonię dwóch niemieckich bomb jądrowych, Zachód nie dysponował także bronią jądrową.

   Polubienie

   • warszawa

    Towarzyszu D.Kosiur,

    Wrogiem Polski i Polakow byl Stalin, armia czerwona, NKWD i Smiersz, ktora do spolki z wrogiem niemieckim dokonala najpierw potajemnego ROZBIORU POLSKI (tajny pakt Hitler-Stalin z 23 sierpnia 1939r, zwany rowniez paktem „Ribbentro-Molotow”), a nastepnie Niemcy i ZSRR napadly zbrojnie na Polske 1 i 17 wrzesnia 1939r.
    Wy towarzyszu Kosiur przedstawiajac AK jako wrogie oddzialy, automatycznie staliscie sie STALINOWCEM, o czym swiadczy rowniez tresc waszego glownego artykulu i powyzszy komentarz, w ktorym bronicie Stalina i sowieckiej okupacji Polski po 1945r.

    Polubienie

   • Nowak

    Szanowny panie o nicku warszawa możesz pan nie używać takiego nicku , bo obrażasz moje miasto . Moje propozycje dla pana innych nicków :
    1. Sjonist
    2. Biegun
    3. Koziołek Matołek .
    4. Fan Andersa
    5. ptaszek syjonistyczny o małej wielkości .
    6. kiepski kochanej syjonizmu .
    Widzi pan jaki jest duży wybór to żeś się pan mojego miasta uczepił .

    Polubienie

   • warszawa

    Towarzyszu „Nowak”,
    Ja proponuje, zebyscie od nowa zaczeli uczyc sie j.polskiego.

    Polubienie

  • Jurek

   PW było operacją fałszywej flagi. Była to pułapka na Armię Czerwoną by… weszła. Bandycka i tak parszywa prowokacja, że ówcześni Warszawiacy połapali się już drugiego dnia, że przeznaczeni sa na ubój. Że jakiś londyński hoj chce zostać prezydentem albo premierem kosztem życia „motłochu” ( tak te ssyny nas nazywają )

   Drezno nie byłoby zbombardowane. Te super nowoczesne bomby zapalające poleciałyby na pomoc „bohaterskim obrońcom Warszawy” przed inwazją sowiecką 🙂 Spłonęli by i warszawiacy i sovieci. A to byłby dostateczny powód do świętowania bohaterskiej ofiary całopalnej .
   Świętowalibyśmy dzisiaj rocznicę II wbicia noża w plecy 🙂

   Polubione przez 1 osoba

   • warszawa

    Gratuluje z okazji tfu-rczej stalinowskiej propagandy – sam Jozef Dawid Dzugaszwili bylby z was dumny towarzyszu „Jurek”.

    Polubienie

   • Jurek

    o ! Zły psychopatyczny toronto przyznał mi rację 🙂 Tak masz rację , Anglicy przyznali sie, iż zbombardowali Drezno by zatrzymać rosyjską ofensywę jak najdalej na wschodzie.
    Te czuby angielskie zrobiły PW, licząc że wojna zakończy sie pomślniej dla Hitlera. Na linii Wisły.

    Zawsze to bliżej w ponownym podboju Słowian . Nie czubku? 🙂

    Polubienie

 12. Nowak

  Edward ten idiota to jest stary kanadyjski syjonista .

  Polubienie

 13. Nowak

  Naświetlę ci panie Edwardzie co to za typ .
  Mieszka w Kanadzie . Emeryt . Strasznie mu się nudzi to przyczepił się do forum Edwarda Maciejczyka , aby się dowartościować i tam pisuje swoje idiotyzmy . Oczywiście od czasu do czasu wchodzi na WPS , aby propagować syjonistyczną wersję historii i historyków syjonistycznych przy okazji obrażając prezesa i wiceprezesa WPS .

  Polubienie

 14. Nowak

  SYJONISTO NAJEDZ SIĘ JABŁEK . POPIJ TO LITRĄ MLEKA I BĘDZIESZ MIAŁ ZAJĘCIE CHOCIAŻ NA DWA DNI OBCIERAJĄC PACHNĄCYM PAPIEREM TOALETOWYM SWOJĄ SYJONISTYCZNĄ OBSRANĄ DUPĘ .
  RADA DOBRA I TO ZA FREE . PSYCHIATRA KANADYJSKI ZA TO SAMO WZIĄŁ BY OD CIEBIE 50 USD.

  Polubienie

 15. realny nick

  Powstanie było bez sensu. Naszą tragedią narodową jest nadal to , że tzw. „Żydo-komuna” była po obu stronach – całe lobby londyńskie oraz to instalowane przez Stalina po 1944 roku w Polsce , które działa do dziś. Smutne ale prawdziwe

  Polubienie

  • Stalin przekazał władzę żydom w Polsce bo zwyczajnie nie miał komu jej przekazać, rządowi londyńskiemu podległemu anglo-amerykańskiemu establishmentowi, zagorzałemu wrogowi Rosji w każdej formie? Przecież to śmieszne. Warstwa kierownicza w Polsce została zlikwidowana przez II wojnę światową a wcześniej przez działania żydo-sanacji oraz zaborców których represyjne działania wobec Polaków z kolei inspirowane/prowokowane były w dużej mierze przez środowiska żydowskie. Powstanie warszawskie było bez wątpienia zbrodnią przeciw narodowi polskiemu a konkretnie przeciw jego warstwie kierowniczej i to bez względu na to jak widzą to uczestnicy powstania. Żydzi chcieli się pozbyć konkurencji do władzy w Polsce. II wojna światowa i to co działo się kilka lat po jej zakończeniu w Polsce było w zasadzie punktem kulminacyjnym długotrwałego procesu żydowskiego podboju Polski, realizowanego różnymi metodami na przestrzeni kilkuset lat. To co stało się po 1989roku to jedynie zwieńczenie tego procesu. Polaków wypierdolono i żydzi sami decydują czego skutki widzimy dziś. Jeżeli nie pozbawimy ich władzy to żaden upadek USA nam nie pomoże, ta syjonistyczna banda znajdzie nowego protektora i dogada się z nim na nowych warunkach Polaków ponownie zostawiając wypier…ch. A co do Stalina, koleś zapewne nie był święty ale obiektywna ocena jego polityki jest w zasadzie niemożliwa. Za dużo mitów i propagandy wytworzyło się wokół jego osoby. Stalin jako przywódca ZSRR miał za zadanie dbać przede wszystkim o interes, wielkość i potęgę Związku Radzieckiego a nie jakiejś tam Polski. Armia Czerwona dość wykrwawiła się w walce z Niemcami, więc nie dziwię że stali i przyglądali się jak w wyniku antypolskiego widzimisię polskich przywódców bezsensownie ginie tysiące Polaków. Niby po co Rosjanie mieliby ruszać dupę? Żeby się wykrwawić w walkach w mieście? Zaczęliście ruchawkę to sami ją skończcie. O interes naszego kraju mieli dbać sami Polacy i ich przywódcy, jak klasa polityczna zadbała o nas to wszyscy wiemy. Niech się naiwnym Polakom nie wydaje że są pępkiem świata i wszystko się im z góry należy bo tak i koniec. Zresztą nie wiadomo ile rzeczywistej władzy w ZSRR miał Stalin. ZSRR to potężny kraj, trzeba masy ludzi aby zarządzać takim państwowym potworem. Wszystkie drogi informacji dochodzących do Stalina były pod kontrolą Berii i jego tołarzyszy, więc Beria miał ogromny wpływ na podejmowane przez niego decyzje. Stalin nawet nie musiał o wszystkim wiedzieć, wiedział to co żydowska banda kontrolująca struktury bezpieczeństwa chciała mu powiedzieć. W sumie kto wie kto rzeczywiście rządził ZSRR i kto konkretnie za jakie decyzje i zbrodnie był odpowiedzialny. Tym powinni się zająć fachowcy w oparciu o odtajnione archiwa i historyczne fakty a nie jakiś internetowy pajac z Kanady strugający się na szpeca od jedynie słusznej interpretacji histerii.

   Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Przemexie szanuję cię , ale troszkę jaja sobie robisz . Stalin rządził niepodzielnie w ZSRR i wypier… w kosmos wszystkich swoich przeciwników włącznie z Krupską i z takim pięknym panem w latach 30 , po którym cały ZSRR płakał i wódz urządził mu piękny pogrzeb .
    Przemexie kim byli Jagoda , Jeżow . Przecież to bezpieczniacy wyjebani przez Stalina . Dlaczego nie wezwano lekarza do wodza , gdy miał wylew i umierał . Przecież to sprawka Berii . Ten żydek dobrze wiedział , że szykują się nowe czystki i podzieli los kumpli Jagody i Jeżowa i pewnie by tak było . Akurat władzę objął Chruszczow i opierdzielił Berię , ale to już inna bajka.
    Stalin był alfą i omegą ZSRR . Kontrolował bezpieczniaków i w każdej chwili mógł wyje… w powietrze każdego szefa NKWD czy innej cholery .

    Polubienie

   • @ Nowak

    Gdyby Stalin posiadał pełnię władzy nie byłoby żadnego problemu z jego następcą, władzę objąłby ktoś z obozu Stalin (Malenkow był człowiekiem Berii). Również Beria zostałby zlikwidowany znacznie wcześniej, jeszcze za życia Stalina.
    Rozpoczęty w latach 1930. przez Stalina proces likwidacji żydowskich zbrodniarzy (przy udziale A.Wyszyńskiego, stryjecznego brata kardynała S.Wyszyńskiego) nigdy nie został skutecznie dokończony (dlaczego -?), ani przez Chruszczowa, ani przez Breżniewa, ani przez Andropowa, o Czernience już nawet nie wspominam (w 1964r. Żydzi dokonali przewrotu w ZSRR, ale Breżniew, który miał realizować ich interesy zlikwidował żydowskich spiskowców w KGB).
    To zaniechanie rozpoczętego przez Stalina procesu odżydzania skończyło się demontażem ZSRR i całego bloku wschodniego.
    Nigdy całkowicie nie zrusyfikowano NKWD ani KGB, co umożliwiło syjonistom zachodnim infiltrację tych służb. Np. Nicolae Ceaușescu i jego żona zostali zamordowani przez radzieckie KGB (przez żydowską agenturę wewnętrzną w KGB).
    Na szczęście armia ZSRR, teraz Rosji znajduje się pod dowództwem kontynuatorów myślenia kategoriami marszałka G.Żukowa – eliminowania wpływów elementu żydowskiego. W.Putin jest reprezentantem tego obozu.

    Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Niestety nie zgadzam się z tym Dariuszu , ponieważ Beria i Malenkow i nie tylko mieli dostać kulkę przy czystce , która się zbliżała . Doskonale o tym wiedzieli dlatego ryzykuje twierdzenie , że oni ukatrupili Stalina oczywiście przy pomocy Chruszczowa i z jego strony nie czuli zagrożenia. Po wylewie leżał wódz i żadnego lekarza nie wezwano tylko jakąś pielęgniarkę . Przecież to komedia . Podobnie do odstrzału był planowany Mołotow wcześniej jego żona dostała baty . Towarzysze czuli co się święci i albo mieli ogromne szczęście bo Stalin dostał wylewu , albo sami go zabili , cóż nie docenili Chruszczowa dlatego Berii urwano jaja .
    Dlaczego Stalin nie wykończył dokładnie wszystkich pejsatych . Panie Dariuszu może prostu tego nie chciał . Gomułka również dostał ogromną szansę spaprał robotę dlatego dziś rządzi żydostwo z Dudą i Kalksteinem na czele .

    Polubienie

 16. Nowak

  Uzupełnienie w sprawie człowieka o nicku Warszawa .
  Pozytywną cechą tego dziadka z Kanady jest to , że już dawno przejrzał on Watykan a ściślej świętego Papę Wojtyłę i jeżdzi po nim jak po łysej kobyle ogromnie świątka krytykując . Wiadomo , że za to przewinienie dostał bana już na wszystkich żydowskich forach i nawet nie pomogło mu to , że kreuje siebie na wielkiego komunistę i obraża polskich patriotów jak Gomułka czy Gierek . Bym zapomniał to także przeciwnik Kalksteinów ( wklejał tu setki razy wystąpienie Kalksteina w Izraelu ) i za to pejsaci wyrzuci go z forum Niezależnej . Znalazł swój azyl na forum Maciejczyka , gdzie wcześniej wygryzł między innymi Opolczyka . Szlaja się teraz między Maciejczykiem a WPS , bo ma masę czasu pewnie zero baby także czasu na sexie nie umila sobie . Oczywiście Edward Maciejczyk ma na wiele spraw inne zdanie , ale wtedy Toronto jak to ma w zwyczaju bardzo miło odnosi się do pana Edwarda , wiedząc ,że jakby zaczął pyskować jak na WPS pan Maciejczyk wyrzuciłby go z forum suwerenność w ciągu jednej minuty .
  Podsumowanie : Stary dziadyga nudzi się i nie ma nic innego do roboty jak pierd…. na forum .

  Polubienie

  • warszawa

   Towarzyszu „Nowak”,
   Nawijacie jak zydowski „babo-chlop” Wanda Wasilewska na zebraniu partyjnym PPR (polskie pacholki radzieckie) – agentura Moskwy zlozona glownie z zydow i niewielkiej ilosci polskich komunistow jak W.Gomulka, ale calkowicie zaprzedanych Moskwie i ideologii marksistowsko-leninowskiej dwoch zydow: Marksa i Lenina.
   Oprocz tego W.Gomulka byl agentem miedzynarodowki syjonistycznej w latach miedzywojennych oraz zdrajca Polski i zbrodniarzem odpowiedzialnym za zbrodnie na Wybrzezu w grudniu 1970r.

   E.Gierek roznil sie od swojego poprzednika wyksztalceniem i pro-kapitalistycznym pogladem na gospodarke i w zwiazku z tym w Polsce powstalo wiele projektow zachodnich, ktore wzmocnily Polske gospodarczo, naukowo i cywilizacyjnie i ja tez mialem nadzieje, ze bedzie lepiej w Polsce.
   Ale zle komunistyczne planowanie i wysylanie polskich towarow i produktow do ZSRR za pol-darmo, przysporzylo wiele strat w gospodarce i handlu, ktore pogorszyly warunki materialne polskich rodzin, a podwyzki zaprowadzone przez komunistyczna ekipe rzadzaca wywolaly niepokoje spoleczne i strajki w 1980r.
   Wladze przejal zyd Margulis vel „gen.Jaruzelski”, ktory rozpoczal wojne z calym narodem polskim, wprowadzil stan wojenny, terroryzowal narod polski i dokrecil srube, bo myslal, ze jak ma sile to zgniecie opor.
   Pozniej byla Magdalenka i „okragly stol” , przy ktorym wspolna umowe na rzadzenie Polska i Polakami podpisali zydy z PZPR z zydami z Solidarnosci i KOR i w ten sposob wydymali naiwnych i glupich gojow.
   Propaganda WPS goryfikowala nawet zyda Margulisa za wprowadzenie stanu wojennego w Polsce w grudniu 1981r co dowodzi m.inn. wspierania przez WPS agenta Moskwy i komunistycznego towarzysza Margulisa vel „gen.Jaruzelskiego”.

   ___________________________________________

   Jesteśmy wyrozumiali dla wielu nieszczęsnych przypadłości, podłości, nawet zwykłej głupoty, ale wszystko ma swoje granice. Sklerotyczne wybryki w rodzaju: „Propaganda WPS goryfikowala nawet zyda Margulisa za wprowadzenie stanu wojennego w Polsce” to już gruba przesada.

   Komentator „warszawa” wyczerpał już przyznany mu limit tolerancji.

   Redakcja WPS

   Polubienie

   • Nowak

    Swoją drogą Toronto jesteś jak taka stara 90 letnia pipa . Ciągle powtarzasz to samo mimo , że ci dr Ziemiński już chyba z 10 razy odpowiedział . Jesteś niereformowalny . Jedz dalej hamburgery , gorące psy , pij żydowską cole to ci z mózgu zostanie psia kupa . Żegnam.

    Polubienie

 17. Nowak

  popr – oczywiście antykomunistę .

  Polubienie

 18. Pingback: Powstanie Warszawskie – zdrada i syjonistyczna zbrodnia rękami nazistowskich barbarzyńców | Pokój na Ziemi

 19. hubalblog

  głos z Polski Pawła Jasienicy:
  „Jakżeby inaczej wyglądało dziś życie w Polsce, gdyby nie warszawskie cmentarzysko. Nie ma takiej dziedziny życia narodowego, która by tego ciężaru nie czuła. Powstanie warszawskie było wymierzone militarnie przeciwko Niemcom, politycznie przeciwko Sowietom, demonstracyjnie przeciw Anglosasom, a faktycznie przeciw Polsce”.

  Polubienie

 20. żart

  Polskie „władze” to jakieś „matołki”.
  „Poświęcają” młodzież (kwiat) dla swoich „celów” (nieuki).
  Za powstanie „obwiniam” rząd na uchodżctwie i prezydenta (ś.p.Kaczorowskiego).
  Nie liczy się ilość „poległych” (zniszczeń), tylko „mentalność” władzy państwowej.
  Ograniczyć władzę państwa, do potrzeb Obywateli.

  Polubienie

 21. dziobak

  trochę panowie odchodzą od tematu, a jest nim powstanie.
  Akurat ,mam tyle lat aby pamiętać jak wyglądały dzielnice Warszawy po powstaniu–a nie „po wojnie”. !!! Miasta nie było.
  Powstanie to był straszny błąd. Ale–kto jest winien ? Wymieniliście kilku winowajców. Ale jest jeszcze jeden: GŁUPIA MŁODZIEŻ WARSZAWY .
  Owszem, rząd w Londynie był już w 1944 roku inny niż w 1940 i tam były pomysły takie–jak piszecie. Rząd ten nawet spowodował śmierć (aresztowanie) przez niemców dowódcy Ak, bo on nie chciał powstania (Grot Rowecki). Ale to wiemy.
  Natomiast z rozmów ze znajomymi w 1944 wynikało, że :” jestem w konspiracji i chcę bić niemców”. Bezmyślne takie pieprzenie było, żadnej analizy możliwości. Stosunkowo nieduża grupa smarków plus około 10% żydostwa na stanowiskach oficerskich (np. Bór Komorowski)–oto i sprawcy tego wygubienia miasta i ludzi. Ale dlaczego rodzice tych gówniarzy nic nie robili ?
  NIe zatrzymali tego ? Tak jak pisze Kosiur—–białe flagi wywieszali warszawiacy już na początku powstania. Ale mało tego !! Zabijali własnych powstańców, likwidowali po piwnicach tych szalonych szczyli, rozbijali im magazyny. Bo nikt tego powstania nie chciał. Każdy wiedział jak się skończy.
  Były tez duże wysiłki niemców, bo im powstanie nie było na rękę, aby przerwać walki. Kilkakrotnie spotykali się z oficerami AK, którzy popierali polską część władz z Londynu. Ale my Polacy byliśmy nawet w Londynie za słabi żeby to szaleństwo przerwać . Udało się tylko na Pradze i po 4 dniach tutejszy dowódca przerwał powstanie—Praga stoi do dzisiaj !
  Znam tych , którzy mieli po 20 lat w 1944 (znałem……już wymarli). Te rozmowy (jak obecna tu) prowadzono od dawna, także w czasie wojny jeszcze:
  1—-bardzo wyraźna potęga armii niemieckiej w 1944 , ich świetna organizacja i uzbrojenie- to było widoczne dla każdego.
  2—- Ilość chcących walczyć (akowców) to tylko kilka procent młodych szaleńców. Większość, widząc co się dzieje wyjechała z Warszawy . Mało tego–ludzie na kilka dni przed powstaniem wywozili swój majątek ze stolicy na prowincję. Wiedzieli jaki będzie koniec !
  3–do walki stanęli chorzy na „tramtadrację” gówniarze.
  To nie jest tak, że cały lud warszawski był głupi ; ich prognozy były jak najgorsze co do wyniku powstania.
  4—Ton nadawali jednak gnojkowie 17–20 letni , a mieli broń i posuwali się nieraz do rozstrzelań ! Więc ludzie na początku musieli siedzieć cicho. Potem, widząc skutki, starali się ich nawet likwidować, utrudniać itp. W dodatku wystąpił głód powszechny wśród cywilów.
  5–na terenie podwarszawskim–Wa-wa Włochy–stacjonowali niemcy i Własowcy. Były wypadki obrony Polaków realizowane przez niemców widzących jak Własowcy rozrabiali. Tu nie było walk, ale ukraińcy robili wszystko po swojemu gdy niemcy nie widzieli.
  Ciekawe było też zachowanie niemców na Pradze –zanim wjechali sowieci na dobre to stały tu Pantery niemieckie. A na drugim brzegu kończyło się powstanie ! Niemcy nie zatrzymywali powstańców którzy w mokrych ubraniach uciekali po przejściu przez Wisłę i szli grupami po ulicach Saskiej Kępy, Grochowa itp.
  Niemcy pukali się w czoło, rozmawiali nawet z nimi bo często byli to ~Ślązacy w Wermachcie lub Austriacy .

  Chcę więc powiedzieć jedno. Głupia tramtadracka młodzież w liczbie kilku procent spośród całej populacji zrobiła /zrealizowała/ nam powstanie, a podjudzanie do tego było oczywiście takie jak piszecie. Sami jesteśmy winni, trzeba było rozwalić Bora-Komorowskiego od razu (a nie po wojnie dopiero).

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.