dr Bein publicznie HISTERYZUJE na MG temat

Dzisiaj (niedziela 3 listopad), z jakichś przyczyn „padła” mi w mym kompie możliwość wysyłania emaili. Do jutra nic nie zrobię. Dlatego publikuję mą odpowiedź na zangażowanych w mą sprawę portalach wiernipolsce i WPS. Proszę nie zdejmować, przynajmniej do jutra. Wyszczególnionych poniżej adresatów zawiadomię o tym LIŚCIE OTWARTYM za pomocą smartfona, który ma mini emaile jakoś wysyła – MG

Wypada mi krótko odpowiedzieć na HISTERYCZNE insynuacje dr Beina (patrz jego e-list poniżej).

SPRAWA PIERWSZA

Otóż ‘histeryzować’ to lubią kobiety (gr. hystera to po polsku macica) i tutaj pozwolę sobie zacytować fragment artykułu z żydowskiego periodyka “Commentary” w którym jest mowa o “babskiej” skłonności Żydów do Histeryzowania.

(Holenderski, pochodzący z bogatej rodziny żydowskiej filozof Baruch) “Spinoza, nie znoszący moralnego oraz psychologicznego stanu Żydów, twierdził że podstawy ich religii doprowadziły do zniewieścienia ich charakteru. (…) Dla Spinozy litość jest  muliebris misericordta  – nie po to by wychwalać kobiety, ale by potępić litość. Chociaż etymologia słów nic nie udawadnia, to warto pamiętać o tym, że greckie słowo hystera oznacza macicę i jego najlepsza pochodna to „histeria”: mówiąc w duchu helleńskim, to macica generuje histerię”

To z artykułu https://www.commentarymagazine.com/articles/hebraism-and-hellenism/ – warto go przeczytać w całości

A zatem INSYNUUJĘ, że dr Bein – wyraźnie na wzór Judaistów – histeryzuje na mój temat.

SPRAWA DRUGA

A oto kolejne tego „babskiego” psychologicznego zjawiska u dr Beina przykłady:

– otóż mój artykuł wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/27/grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/ w istocie “zniknął” z portalu “wiernipolsce”, ale o to należy pytać czcigodnego właściciela tegoż portalu, pana Tadeusza Dylaka z Olsztyna.

Poszukałem w internecie i ten mój stary artykuł odkryłem na stronie mego znajomego, Mirosława Dakowskiego: http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1406&Itemid=55%20MD

(Przypominam, Dakowski zapewnia, że od 40 lat publikuję BREDNIE – które z kolei on publikuje na swym blogu – i to bez mojej wiedzy!)

Nb. W tym poszukiwanym przez Beina artykule, “który zniknął”, piszę coś takiego:

“gdyby przypadkiem „plan” WHO/OMS (depopulacji świata), dał rezultaty takie, o jakie go posądza Jane Burgermeister oraz Piotr Bein, to przecież by była dla reszty świata prawdziwa uciecha! Bo proszę sobie tylko wyobrazić. Po zaszczepieniu się – w pierwszej kolejności – żołnierzy US Army, mających pomagać w przeprowadzeniu masowych szczepień na terenach kontrolowanym przez USA, ta najpotężniejsza Armia Świata rozchorowałaby się i w znacznej mierze wymarła. [Ależ, Marku, żołnierzom można dać inną szczepionkę, np. placebo! MD]. Czyż od razu nie odzyskałyby w ten sposób wolności dwa duże narody środkowej Azji, mianowicie Irak i Afganistan, na które USA w ostatnim dziesięcioleciu, pod fałszywym pretekstem, napadły? (…) A gdyby przeciętni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, stanowiący zaledwie 5 procent ludności świata, dokonali swego, ponoć w tajemnicy przygotowanego przez WHO/OMS samobójstwa, to czyż …  Kontynent Północnoamerykański by trochę nie odetchnął od ucisku PONAD MILIARDA SAMOCHODÓW, quadów i skuterów śnieżnych oraz wodnych gwałcących i zatruwających obecnie jego ziemię?

SPRAWA TRZECIA

– Jeśli chodzi  o “tłumaczenie (jakiegoś tekstu, który nadszedł w 2014 z Donbasu, którego fragment ja tłumaczyłem) tylko MG je ukradł Beinowi i wstawił na Wredni Polsce”, to dr Bein zapomina, że nazwisko GŁÓWNEGO TŁUMACZA DR BEINA było w nim wskazane – co Tad Dylak przypomiał dr Beinowi, nie rozumiąc o co temu “histerykowi” chodzi (a chodziło o reklamę blogu grypa666, której ja chciałem – z ewidentnych względów – uniknąć.)

SPRAWA CZWARTA

– Odnośnie “prywatnej informacji” jaką uzyskał dr Bein:

Osoba wiarygodna napisała dziś w prywatnym mejlu:

„Marek od kilku lat walczy o życie, on ma raka w tzw. twarzoczaszce…. Stąd u niego występują negatywne zmiany w jego psychice i oczywiście to rzutuje, na to co on robi, pisze itd.”

To ta “osoba wiarygodna”, podpisująca się “as” i opisująca “chorego Głogoczowskiego, który z Polski wyjechał, jak sam o tym pisał, w 1968 roku” – to zapewne sławny ŚŁOWIANIN “Opolczyk” Andrzej Szubert z Schwarzwaldu, zwłaszcza że obecnie kamufluje swe prawdziwe nazwisko jako: Andrzej Opolski <kruty.as1105@gmail.com> :

Otóż ten mój  “rak twarzoczaszki” tak wyglądał:  w roku 2005 Marek 2 2005,

a w roku 2018 tak: MG w MOku 2018 - Kopia

A jeśli chodzi o rok 1968 to zachowało się jedno, bardzo symboliczne moje zdjęcie, jako “fotelowego filozofa” wg. dr Beina:

Marek G + Maciek K. + Andrzej P. + Wanda Błaszkiewicz (Rutkiewicz) + Halinka Kruger-Syrokomska

Zdjęcie zrobione pod koniec lipca 1968 w Norwegii; te dwie urocze koleżanki obok mnie, to późniejsze sławne, nie żyjące już himalaistki Wanda Rutkiewicz (wtedy jeszcze Błaszkiewicz) i Halinka Kruger; obok nich stoją z lewej Maciek Kozłowski (w PRL-owskim pierdlu w latach 1969-72 za przerzuty “Kultur” do Polski przez Tatry) a z prawej późniejszy profesor geologii na AGH Andrzej Paulo. Zdjęcie z książki “Halina” (2019)

A jeśli chodzi o operację – dokładnie 6 lat temu – usunięcia, nie dającego się zadusić antybiotykami ogniska zapalnego pod lewym okiem, wynikłego wskutek zablokowania kanalika łzowego przez CHŁONIAKA PŁASZCZA, który się tam wtedy usadowił, to była ona skuteczna, co widać na zdjęciu z r. 2018. Niestety rzeczony chłoniak typu B znowu się u mnie uaktywnił, tym razem w tarczycy, w piersiach i prawej mej łydce.

SPRAWA PIĄTA

A to, że przytoczyłem opinię – chyba jednak byłego ziemianina – nie znanego mi osobiście Rafała Gawrońskiego?

To w Szwajcarii / Francji byłem zaskoczony jak starsza wiekiem wdowa po ambasadorze Szwajcarii na N. Zelandii, bezbłędnie – już tylko po wyglądzie – rozpoznała mego znajomego (obecnie amerykańskiego, ale z Polski) pochodzenia jako żyda. Histeryczne reakcje dr Beina zdają się potwierdzać tę “ekspertyzę na oko” Gawrońskiego.

c.b.d.o / c.q.f.d.

A oto zestaw insynuacji dra Beina, który on szerzej upublicznia:

From: Piotr Bein

Sent: Saturday, November 02, 2019 8:16 PM

To: Paweł Ziemiński

Cc: Dariusz Kosiur ; Jerzy Zięba ; Maria Majewska ; Jerzy Jaśkowski ; gawronski.rafzen@gmail.com ; Marek Glogoczowski

Subject: Re: Dotyczy publikacji MG na WPS

Posypali się doktoży(dzania) Ziemiński (Wredni Polsce Suwerennej) i Głogoxowski (Wredni Polsce)

Drze Ziemiński, Nie życzę sobie parszywego ożydzania — zrozumiano? Żądam tylko (i aż, jak widać z twej perfidnej reakcji) poszanowania podstawowych praw osób oszkalowanych, czy to się podoba w stęchłym moralnie i intelektualnie życiu pana doktora zgody, harmonii i sprawiedliwości, czy się nie podoba. Odpieprzę się, gdy przestaniesz z kolegami i przydupasem Gawrońskim ożydzać porządnych Polaków na WPS. Złamaliście prawo i to nie szujom wybierać, czy i jak poszkodowani żądają sprawiedliwości.

[…]

Całość: Podłość rodaków (Ziemiński i Kosiur z WPS, Głogoczowski i Gawroński z doskoku)

++++++++++++++++++++++

Drowi Głogoczowskiemu ws. “„Grypa666” czyli medyczne – i anty-medyczne – usiłowania depopulacji świata”

Dnia 31.10.2019 r. gościłem na blogu dra Marka Głogoczowskiego (MG), Wierni Polsce. Przejrzałem wymieniony w tytule wpis i dyskusję na forum,

https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/27/grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/#comment-165278

Zapytałem na forum, czemu MG nie powie widowni, że to nie Bein mu „kazał usunąć” tłumaczenie, tylko MG je ukradł Beinowi i wstawił na Wredni Polsce, a przyłapany na tym, odmówił zlinkowania do oryginału i podania nazwiska tłumacza: Dr Marek Głogoczowski i WierniPolsce (ale nie WPS!) złodziejamiW międzyczasie ww. wpis MG znikł wraz z komentarzami. Czyżby MG zacierał ślady przeczytawszy,

Podłość rodaków (Ziemiński i Kosiur z WPS, Głogoczowski i Gawroński z doskoku)

Zacząłem pisać poniższe z zamiarem krytyki zawartości artykułu MG  dot. szczepień oraz odniesienia się do niektórych komentów na forum. MG zacytował mój ostry email zniecierpliwienia upierdliwością MG, by na tej podstawie „typologicznie” „rozpoznać” w Beinie żyda. Tę naukową 🙂 metodę klasyfikacji zapodał mu jakiś żydozjad czy prowadzący z neo-ubecji.

Drze Głogoczowski, archiwalnie internetu magazynują wpis i forum BUHAHA Nie lepiej szczerze pożałować ożydzania, usunąć je z honorem i prosić poszkodowanych o przebaczenie?

Piotr Bein, 2.11.2019

37 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

37 responses to “dr Bein publicznie HISTERYZUJE na MG temat

 1. nina

  —————- genialny Polak , Pan Tadeusz Mroziński -SŁUCHAJMY JEGO WYKŁADÓW o NASZEJ CYWILIZACJI SŁOWIAŃSKIEJ , póki on żyje . Dopytujmy go !!!!! radzmy się JAK NAS SŁOWIAN OCALIĆ !!!.
  Za życia nikogo z naprawdę WIELKICH Polaków nie potrafimy docenić , dopiero po śmierci zgodnie z wytycznymi watykańskiej synagogi wspominamy.
  ———– WIELKI SŁOWIANIN

  Polubienie

 2. Bryś

  Nie ma to jak dwóch doktorów bierze się za łby i żaden nie odpuści. Weżcie sobie jeszcze pistolety i będzie pojedynek Wokulskiego z baronem.Piaskownica z babkami.

  Polubienie

 3. paziem

  Z korespondencji Bein – Ziemiński:

  Panowie Kosiur i Ziemiński

  Osoba wiarygodna napisała dziś w prywatnym mejlu:
  „Marek od kilku lat walczy o życie, on ma raka w tzw. twarzoczaszce…. Stąd u niego występują negatywne zmiany w jego psychice i oczywiście to rzutuje, na to co on robi, pisze itd.”

  MG parę lat temu pisał publicznie, że miał albo będzie mieć zabieg w tej części ciała. Zapewniał, że wszystko będzie w porządku.

  Exploatujecie chorego, w sposób szkodliwy społecznie. Czy wiecie o tym i co z tym fantem zrobicie?

  Piotr Bein

  29 paź 2019,

  Panie Bein,

  miałem sposobność doświadczyć pana pokrętnej ” życzliwości” i dlatego dla zdrowia psychicznego, a bez intelektualnych i politycznych strat nie jestem zainteresowany kontaktami z panem. M.Głogoczowskiego znam od wielu lat i także z tego powodu znam jego poglądy na wiele spraw ( m.in. na tak kontrowersyjne dla wielu kwestie krytyki chrześcijaństwa i judaizmu oraz kwestie szczepień i zdrowia w szerszym aspekcie cywilizacyjnego „wirusa” hi-tech” itd.). Nie ze wszystkimi poglądami Marka się zgadzam, albo tym bardziej się utożsamiam, co nie znaczy, że mam ambicje je cenzurować, albo- tak jak pan- „zwalczać” je na wszystkich frontach.
  W otrzymanym od pana listu ( na który właśnie odpowiadam, ale na odpowiedź pańską nie oczekuję!, a nawet proszę sobie ją darować, gdyż ma pan cechy maniakalne) pisze pan o jakiejś eksploatacji chorego człowieka przez WPS w osobach D.Kosiura i mojej? Zapewniam pana i innych odbiorów pana maniakalnej, pokrętnej i intryganckiej twórczości internetowej, czy za panem…” tfurczości”, że nigdy niczego Markowi osobiści i jako WPS nie zlecałem, a tym bardziej nie eksploatowałem w wyrachowany sposób pracy ” ciężko chorego” człowieka. Na marginesie pańska ludzka delikatność ma cechy słonia w składzie porcelany, albo cechy społecznej wrażliwość J.Urbana i dlatego prosiłbym o zaprzestanie tykania mnie, D.Kosiura i WPS, którym to skrótem próbuje pan manipulować – dezinformując…oczywiści w ” inteligentny, właściwy panu sposób” mieszając WierniPolsce z WPS, Dylaka z Ziemińskim i Kosiurem, Gąsiennicę z ofiarą WPS, Żyda z gojem, mossadowca z „inteligentnym krytykiem syjonizmu”.

  Żyłem bez pana i żyć będę. Niech pan „zbawia świat” na swój rachunek i niech pan odpieprzy się od WPS :)))

  Paweł Ziemiński

  śr., 30 paź 2019

  Polubienie

  • Panie Pawle,

   akurat wysłałem panu poufnie maila od osoby, która poinformowała PB i mnie o chorobie Głogoczowskiego. Proszę nie ujawniać nazwiska tej osoby. Ale sam pan widzi – to nie ja byłem autorem owej poufnej informacji, co insynuuje Głogoczowski, a co jest tylko wytworem jego chorej wyobraźni.
   Owszem, napisałem że jest chory, ale stwierdziłem to sam i to już przed laty. Miałem z nim np. prywatną wymianę mailową, w której przekonywał mnie, że kosmologiczna koncepcja Arystotelesa – geocentryzm – jest logiczna, zgodna ze zdrowym rozsądkiem i obserwacjami – a więc słuszna.
   A wcześniej jeszcze w jego „artykułach” stawiał diagnozę, zgodnie z którą Sara, żona Abrahama, zaraziła faraona rzeżączką. Niestety filozof-fizyk ignorował fakt, że Sara i Abraham to postacie wyssane z palca, gdyż cały „stary testament” (hebrajska Tanach) to wymysły rasistowskich kapłanów Jahwe. Stawianie takich diagnoz w jego tekstach uwiarygadnia jedynie żydo-biblijne brednie jako „fakty historyczne”.

   Dlaczego zależy mu na tym, aby jego czytelnicy żydo-biblię traktowali poważnie, jako kronikę, a nie rasistowskie wymysły?

   Co do „ukrywania się” pod nickiem Andrzej Kluczborski – gmail wielokrotnie blokował mi mój „główny” adres (z poliszynelem w nicku), a ponadto zalewany był on ogromem żydo-katolickiej propagandy różnych nawiedzonych „nawracaczy”. Przez co założyłem drugi adres, na nazwisko „Kluczborski” – tylko dla znajomych. Do teraz nie został ani razu zablokowany i nie zasypywany jest żydo-katolickim spamem.

   Od Głogoczowskiego, choć zerwałem z nim stosunki dyplomatyczne nadal dostaję maile na adres „główny”. Tyle że wszystkie lądują w spamie i nigdy do nich nie zaglądam.

   Głogoczowski zamiast rzetelnej dyskusji próbuje dyskredytować antyszczepionkowców pomawiając ich o żydowskie pochodzenie i to na podstawie wypowiedzi ewidentnego świra, czuba, ultra-turbo-katolika Gawrońskiego. W ten sposób potwierdza moją ocenę, że jest po prostu chory. Bo zdrowy na umyśle człowiek na takiego czuba nigdy by się nie powoływał.

   I znów zrobiło się „polskie piekiełko” wywołane publikacją Głogoczowskiego.

   Czyżby to było jego misją?

   Polubione przez 1 osoba

 4. Adm

  Wężyk ja nie mogę brać jednej czy drugiej strony.
  Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, w taki czy inny sposób atakować admina (byle w miarę). Staram się nikomu za mocno nie dokuczać, no może z wyjątkiem jednego węża, ale on mi dłużnym nie pozostaje, więc się wyrównuje.
  Jak chcesz zamieścić swoje zdjęcie z Madzią to może na stronie https://galeria24net.wordpress.com/
  pod domkiem
  obejrzę sobie i skasuję

  Polubienie

  • Panowie Ziemiński i Kosiur, łapy w nocniku, jak ostrzegałem za bywszych szmat MG. Moja riposta Głogoczowskiemu, więc i wam, kolporterom pseudo-naukofca i maniakalnego ożydzacza, pod artem tu:
   https://piotrbein.wordpress.com/2019/11/01/drowi-glogoczowskiemu-ws-grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/
   MG cierpi na manię prześladowczą przez żydów — karma za maniakalne prześladowanie „żydów”.
   Drze Ziemiński, nie chciał pan tematu na głowie, to po co publikuje świra?
   Skąd taki pośpiech, przecie MG nie umiera jutro, porozsyła szajsfonem jak mu komp nie zadziała. Zaczynają zbierać się poszlaki na szajbę MG — moja hipoteza: radio-fale z szajsfona, odurnienie jest typowym objawem ekspozycji na promieniowanie z bezprzewodówki. Być może też te obecne dolegliwości, jeśli MG pracuje na kompie z routerem w trybie wi-fi.
   Czemu Dariusz Kosiur milczy? Też lubieje „typologiczne:” ożydzanie przez MG? Jak to po słowiańsku BUHAHA Czy ma wi-fi, skoro takie fantastyczne durnoty opublikował o 4G i 5G?

   Polubienie

 5. Adm

  Panie Pawle przez pomyłkę wpisałem komentarz nie u siebie tylko u pana. Proszę oba wpisy wykasować.

  Polubienie

 6. Pingback: Drowi Głogoczowskiemu ws. “„Grypa666” czyli medyczne – i anty-medyczne – usiłowania depopulacji świata” | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 7. grzanek

  Szalom Beinu 😉
  A od Filozofa i pana Tadka się od***ol kryptoparchu.

  Polubienie

 8. Czemu MG namolnie ożydza oponentów?

  W publikacjach MG uderzają psychotyczne sugestie i insynuacje „etniczne” pod adresem oponenta wyznaczonego sobie przez autora. Zawziętość, wytrwałość i podłość mogą wskazywać na agenciurstwo dla Big Pharmy, niekoniecznie rozmyślne; słabości charakteru MG takie jak pożądanie rozgłosu i narcyzm mogą zapraszać agenturalne prowadzenie.

  O takich cechach u MG niech świadczy fakt, że gdy rosyjscy patrioci w Donbasie sporządzili listę obserwatorów zagranicznych do zaproszenia na koszt organizatorów, to MG dostał amoku, że jego pominięto. Dowiedziawszy się, że mnie zaproszono, MG był wściekły …na mnie 🙂 Wyboru dla Donbasiaków dokonał słynny Adam Szamir, rosyjski „Żyd który zabił w sobie Żyda”, bliski znajomy MG, wymieniany przezeń jako taki narcystycznym zwyczajem.

  Coś musiało się rozjaśnić Szamirowi, skoro stracił zaufanie do Głogoczowskiego. Szamir był w obiegu moich mejlii nt. Majdanu i konfliktu Ukraina-Rosja, który przedstawiałem dokumentnie na obu moich blogach i w dyskusjach mejlowych. Podobnie robił MG. Szamir miał obiektywną podstawę wyboru.

  Staje się taki zakompleksiony agentem wpływu za frajer. Centrala może wspomagać (wpis na Wiki, datki od pozornie zwykłych osób, zaproszenie na konferencję z opłaconymi wydatkami…), jednocześnie sterując np. komentami od osób, którym prowadzony zaufał (agenci przeszkoleni w psychologii i manipulacji). A może MG jest świadomym agentem, bo tacy uwielbiają ożydzać patriotów polskich, zwłaszcza tych skutecznych.

  Trudno o inne wytłumaczenie manii ożydzania u MG. Może pochodzenie, bo niektórzy nieagenturalni zakompleksieni Polacy żydowskiego pochodzenia namiętnie ożydzają Polaków. Nie wiem na pewno i nie chcę wiedzieć, wystarczy popatrzeć na skutek nikczemnego pisarstfa MG: ośmieszanie, ożydzanie i kompromitowanie najlepszych anty-szczepionkowców polskich w sposób jakiego pozazrościłaby Big Pharma.

  Polubienie

 9. :)) Analiza propagandyzowania i manipulacji przez MG

  Przykłady zaczerpnę z artykułu MG z 2014 r. na Wierni Polsce. Typowe, powtarzane do znudzenia stronnicze interpretacje tematu szczepionek rzeczowo skrytkował w 2009 r. Dr Jerzy Jaśkowski na blogu Prof. Dakowskiego, co re-publikowała Grypa666:
  https://grypa666.wordpress.com/2009/10/06/dr-jerzy-jaskowski-medyczne-i-anty-medyczne-poglady-m-glogoczowskiego/

  Manipulacja przez MG polega na cytowaniu tylko tych wypowiedzi rzekomych autorytetów (w tytułowym tekście MG — oficjelka WHO i establiszmentowy profesor francuski), które wspierają główną tezę jego artykułu: grypa to niegroźny straszak itd. Teza MG jest nicią przewodnią oddolnej kampanii anty-H1N1 wokół bloga Grypa666! Także globalnie w 2009 r.! Więc za co te „gromy” od MG pod adresem Grypy666 i anty-szczepionkowych badaczy? Krytyka doprowadziła MG do szału, wywołując w końcu ożydzanie krytyków przez krytykowanego.

  Ożydzenie oponenta, żeby emocjonować widownię, wódz MG w tym przypadku uskutecznił mejlem ode mnie, dość ostrym w reakcji na głogoczowskie dyrdymały. MG pokazał listę kryteriów typologicznej identyfikacji „żyda”, podrzuconą mu przez życzliwego żydozjada lub prowadzącego. Dostał poklask widowni jak ten klaun od kretynów USraelskich:

  Polubienie

 10. markglogg

  Bezsenna noc, trzeba ją zagospodarować, tak to wyprodukowałem

  Siedem świateł „Mantry” czcicieli BOGA STWÓRCY ŻYCIA, znanego starożytnym jako ROZUM – LOGOS:

  1. IGNORANCJA JEST ZŁEM, w wypadku dorosłych ludzi i i to społeczne ZŁO należy starać się eliminować (filozofowie starożytnej Grecji, a w szczególności Sokrates).

  2. „CO CIĘ NIE ZABIŁO, TO CIĘ WZMOCNI” (starożytni Rzymianie).

  Z tego powodu np. szczepienia noworodków, które ich nie zabijają, z konieczności WZMACNIAJĄ dorastające dzieci. (Promile promili, faktów śmierci po tych szczepieniach są zazwyczaj od tych szczepień niezależne, jako że ZAWSZE pewien PROCENT dzieci umiera wkrótce po urodzeniu, niezależnie od tego czy były one szczepione czy też nie). Zauważę przy okazji, że „niedobite” komórki raka, które przetrwały ich TRUCIE (chemiczne, lub napromieniowaniami) też się WZMACNIAJĄ, stając się odporne na
  większe dawki środków je niszczących.

  Dlaczego tak się dzieje?

  3. (Bo) ISTOTAMI ŻYWYMI RZĄDZI PRZECIWENTROPIA (neg-gentropia, Edwina Schroedingera w „What is Life”, 1944).

  Jest to cecha li tylko zoon – żywiny, obecnie w dotkniętej obsesją „cyfryzacji”nauce, , praktycznie nie dostrzegana. Niedostrzegane są także, z tego samego powodu:

  4. PRAWA BIOLOGII LAMARCKA (1809): „organy (w tym i struktury genetyczne) używane (a zatem i zużywane) ulegają HIPERTROFII (tj. WZMOCNIENIU), te nie używane rozkładają się i z czasem zanikają.

  Z tych PRAW BOGA ŻYCIA wynika:

  5. ZASADA „REGENERACJI Z NADKOMPENSACJĄ” (NADREGENERACJĄ) ZABURZEŃ (nie krytycznych uszkodzeń) homeostatycznych struktur organizmów (w tym oczywiście struktur neuronalnych mózgu kontrolujących myślenie oraz ruchy języka – Jean Piaget, połowa XX wieku)

  6. ODRUCHY WARUNKOWE SĄ KONIECZNĄ POCHODNĄ CZYNNOŚCI I/RSA (I. Pawłow pocz. XX wieku – M.G. pocz. XX wieku).

  Odruchy te powstają w ten sposób: I (Irytacja, bodziec, zaburzenie) → R (Regeneracja) → S (Super – lub Nad – Regeneracja) → A (Asocjacja, SKOJARZENIE reakcji na bodźce pojawiające się równocześnie lub w powtarzającej si kadencji)

  7. „HORMEZA TO ZJWISKO POWSZECHNE i powszechnie nieznane” (Z. Jaworowski oraz L. Dobrzyński, 2005 ) Szukać samemu na czym to zjawisko polega.

  I tyle. Warto powyższą „mantrę” powtarzać wykorzystując nanizane na sznurek 7 koralików RÓŻAŃCA BOGA ŻYCIA (skądinąd sam „różaniec” przybył do Europy z Indii, dzięki podbojom tamże islamu, a następnie podbojom krzyżowców w krajach islamu).

  Należy podkreślić, że powyższe SIEDEM ZASAD WIEDZY NIE DO ZAPRZECZENIA już od ponad dwóch stuleci systematycznie usiłuje zadusić tzw. „lud boży” Boga ZŁA, czyli „Pieniądza, żarliwego boga Izraela, wobec którego żaden inny bóg ostać się nie może.” , K. Marks „W kwestii żydowskiej” 1844)

  Polubienie

 11. pytuś

  GOJU, ZAWSZE MASZ ,,WIELKI” WYBÓR!

  WASZMOŚCIOWIE, MYŚLICIE NAIWNIE, ŻE OBECNIE JEST INACZEJ?

  CZY MAGICZNE SŁOWO ,,KAPŁAN” DZISIAJ NIE ISTNIEJE?

  Rola kapłanów w Egipcie

  http://fa.ostatnidzwonek.pl/a-484.html

  SWARY – TO NASZA CECHA NARODOWA, TAK NAM WMÓWILI PARCHATE SQRWYSYNY!

  BOJĄ SIĘ NASZEJ JEDNOŚCI, W KTÓREJ DRZEMIE WIELKA MOC I SIŁA, KTÓREJ MY SAMI JESZCZE DO KOŃCA NIE ROZUMIEMY!

  BŁĄDZIĆ JEST RZECZĄ LUDZKĄ, ZWŁASZCZA GDY DO TEGO STANU RZECZY SIĘ PRZYCZYNILI M.IN. FAŁSZYWI PASTUSZKOWIE, ZWANI CAP_ŁANAMI – SYNAMI CAP_RY I CAP_A, KTÓRZY CAŁY CZAS ,,SIEJĄ” FAŁSZYWĄ WIEDZĘ.

  PS. W PARCHATEJ SIECI, KTÓRYM JEST INTER_NET, (neta – sieć) MNIE TEŻ ,,UMILAJĄ” ŻYCIE NA RÓŻNE SPOSOBY!

  Polubienie

 12. Pingback: Głogoczowski, Bein i WPS – czyli komu i czemu służą insynuacje Głogoczowskiego… – blog polski

 13. pytuś

  OD XVIII W. ANGLOSASI I PARCHY NA RÓŻNE SPOSOBY FUNDUJĄ NAM CIERPIENIA.

  Polska najbardziej ucierpiała przez „drenaż mózgów”

  https://topmejt.co.uk/polska-najbardziej-ucierpiala-przez-drenaz-mozgow/

  NOSTALGIA – TO JEST ,,NORMALNE” W ŻYCIU GOJA? PRZECIEŻ GOJ TEŻ JEST ,,WYBRAŃCEM” BOGA JEDYNEGO JHWH I TAK SAMO, JAK NARÓD ZASRANY MUSI SIĘ BŁĄKAĆ PO CAŁYM ŚWIECIE, ABY ZNALEŹĆ SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI?

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=sv&u=https://sv.wikipedia.org/wiki/Nostalgi&prev=search

  Polubienie

 14. paziem

  Informuję, że od tej pory kłótnie i maniakalne korespondencje, oraz komentarze do nich, miedzy M.Głogoczowskim i P.Beinem nie będą publikowane na tym portalu.

  Redakcja

  Polubienie

 15. Panie Ziemiński,

  usunięcie mojego komentarza, w którym odpowiedziałem Czaji na jego pytanie, zwłaszcza w sytuacji, że w tekście MG są nieprawdziwe insynuacje pod moim adresem, sprawiają wrażenie, że na WPS osoba pomówiona nie ma prawa bronić się przed publiczną insynuacją.

  Przesłałem panu maila od człowieka, który napisał do mnie i PB o chorobie MG. Poważny admin, za jakiego miałem pana, powinien w takiej sytuacji pod tekstem zawierającym insynuacje krótko poinformować, że to faktycznie nie Andrzej Szubert, jak to twierdzi MG w tekście, pisał o jego chorobie.
  Tymczasem pan nie tylko nie sprostował tej insynuacji Głogoczowskiego pod moim adresem, to jeszcze kasuje moje komentarze.

  I nadal nie zareagował pan na fakt publikacji przez MG mojego poufnego adresu mailowego. Poważny admin tak nie postępuje.

  Tracicie panowie z WPS resztki wiarygodności i powagi…

  Polubienie

 16. paziem

  Panie Andrzeju, zamknąłem sprawę, ale krótko odpowiem panu, żeby znów nie budował pan świadomie, czy nieświadomie z Beinem wizerunku ” wrednego i niepoważnego WPS”.
  Nie zamierzam uczestniczyć w „dysputach” w trójkącie Bein-Głogoczowski-Szubert, gdyż górę biorą w nim animozje osobiste na poziomie maniakalnym.
  Pana szanuję i cenię, o Beinie i jego „zbawianiu” świata wolę milczeć, a Marka będę publikował,choć znam jego słabości, pod warunkiem, że nie będą to ” polemiki” z Beinem.
  A z ” tajnym” pana adresem emailowym niech pan da spokój, bo ośmiesza się pan niechcący.

  Polubienie

  • Panie Pawle

   nie reagowanie na publikowanie cudzych adresów mailowych, do tego poufnych – to jest ośmieszanie się niechcący.
   I nieprostowanie insynuacji, o czym pan wie…

   Na tym kończę tę żenującą dyskusję…

   Polubienie

 17. incoguto

  Bez sensu jest szczepienie dziecka przed chorobami wieku dziecięcego, przechorowanie których w dzieciństwie daje odporność na całe życie.
  Badania na których się opiera autor artykułu są sponsorowane.
  This study was supported by the Value of Vaccination Research Network, Gates Foundation, National Institutes of Health (grants U24AI118633, R01DK032493, R21AI095981 and R01AI131228), European Union Seventh Framework Programme (grant 202063), Academy of Finland (grant 250114) and PREPARE Europe (EU FP7 grant 602525). Elledge is an investigator of the Howard Hughes Medical Institute.
  Rodzice odpowiadają za zdrowie swojego dziecka i do nich ma należeć wybór: szczepić czy nie, nikt @markglog nie broni się szczepić, czy nikt też go nie zmusza, niech robi co uważa (jego sprawa).

  Polubienie

 18. obudzony

  To już nie pierwszy raz, kiedy dr Głogoczowski wywołuje tutaj niezdrowe emocje i konflikty. Otóż kilka miesięcy temu właśnie na tym blogu podlinkował artykuł niejakiego ,,husky” z ,,Neonu”, który wyśmiewał tych, którzy wiedzą, że szczepionki są szkodliwe, a on twierdzi że są wspaniałe dostałem piany i publicznie zwymyślałem Głogoczowskiego i potem także tutaj go przeprosiłem. Jatka jaka się zrobiła potem w komentarzach przypominała granat w szambie i widziałem, że moderatorzy nie mogą zapanować nad komentującymi. Od tego czasu rzadko zabieram głos w dyskusji, chociaż twierdzę, że strona WPS jest wartościowa, a wiele poglądów prezentowanych przez autorów(choć nie wszystkie) jest zbieżnych z moimi.
  Jestem namiętnym czytelnikiem bloga P. Szuberta – opolczyka i oceniam jego twórczość bardzo wysoko – posiada wyjątkowy dar prezentowania swoich poglądów w sposób nad wyraz zrozumiały i służy PRAWDZIE, a nie mamonie. Opolczyk wyłączył możliwość komentarzy na blogu dlatego kilka lat temu wysłałem mu osobisty i szczery list na e-maila, którego otrzymałem od P. Białasa, ale nie wiem czy przeczytał, czy poszedł w spam.
  Znam także bloga P. Beina i uważam że jest szczerym Polakiem i zauważyłem, że właśnie przykład szkodliwych szczepień leży mu na sercu i w pełni się z tym zgadzam.

  ,,Protokół X
  § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie
  Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.”

  Skąd w końcu XIX wieku grupa ludzi wiedziała, że będą wszczepiać choroby, a Głogoczowski i jemu podobni będą chwalić po 130 latach i twierdzić, że zatrute szczepionki rzekomo pomagają na choroby?
  Nie istnieje nic takiego jak moja prawda, twoja prawda, jak w zawoalowany sposób stara się mówić Głogoczowski jest albo prawda, albo fałsz. Bo prawda jest wiedzą, a wiedza jest prawdą, a w syjonistycznym świecie szczepionka zawierająca aluminium, rtęć, adjuwanty i wiele różnych szkodliwych substancji, co jest zbadane naukowo, ale nie przez firmy je produkujące, ale niezależnych lekarzy jest podawana niemowlętom i dzieciom jako cymes.
  A Głogoczowskiemu – rzekomo fizykowi erudycie i taternikowi polecam udzielać się właśnie w tamtych dziedzinach a nie tych o których nie ma pojęcia.

  Polubienie

 19. Roman

  Może pan napisać łaskawie jakie pan ma wykształcenie nie wiem jest pan lekarzem jeżeli tak to zgoda może pan się czepiać wykształcenia Głogoczowskiego i używając marketingu kreować się tu na specjalistę od szczepionek jeżeli jest pan natomiast tylko pracownikiem Biedronki albo robotnikiem to jakie ma pan prawo krytykować Głogoczowskiego a z ekspertami i powoływaniem się na nich dajmy sobie spokój bo ich zdanie zależy od tego kto im więcej podsypie mamony.Przykład masła i margaryny i wypowiedzi tzw. ykspertów co jest bardziej szkodliwe to już klasyka gatunku.
  Rozwiązanie problemu jest proste dać ludziom wolność w tym temacie.Chcesz nie szczep swoich dzieci ale pamiętaj o jednym jak ci dziecko umrze i udowodnione to zostanie że zmarło na wskutek braku szczepionki to rodzice tego dziecka natychmiast na długie lata do więzienia żadnego szczekania na rząd ze winien śmierci dziecka tej rodziny.
  Żyd jednak nie zmieni tego prawa bo on się onanizuje z radości widząc jak Bein dostaje szału i nazywa wszystkich żydami bo śmią mieć inne zdanie jak on.Tyle.
  Swoje dziecko szczepiłem w PRL.Kupa było różnych szczepień była i książeczka zdrowia a było nie zaszczepić dziecka to takie kary było że ho ho i warto też o tym pamiętać.
  Niech Bein i Głogoczowski unikają się i tyle wtedy kłótni nie będzie.Każdy z nich ma prawo mieć swoje poglądy w końcu jest koszer demokracja.

  Polubienie

 20. Roman

  Jeszcze jedno.”Filozofowi”wypomina się wykształcenie a ja zapytam krótko czy Bein jest lekarzem że kreuje się na takiego speca anty-szczepionkowca to niech wyślę fotkę i umieści na WPS1 z Kanady jak robi operację wtedy będzie miał przewagę nad „gąsienicą” i będzie inna rozmowa póki co nic mi nie wiadomo aby skończył akademię medyczną już nie mówiąc o pracy jako felczer ale do szczekania to pierwszy i nazywania każdego żydem bo się z jaśnie panem nie zgadza.

  Polubienie

 21. obudzony

  @Roman
  Nie zamierzam z panem dyskutować na temat szczepionek, bo to nie jest miejsce i czas. Nic pan na ten temat nie przeczytał, a na pewno nic z tego nie zrozumiał, a powtarza pan koncernową propagandę. Nie podał pan czy jest lekarzem, a mnie się pan pyta. Jeżeli bym był to bardziej by mi pan wierzył? A nie jestem lekarzem. O czym mam więc z panem rozmawiać?
  Tyle o szczepionkach!

  Napisałem tylko że Głogoczowskiemu świetnie wychodzi wkładanie kija w mrowisko, skłócanie komentatorów poprzez podawanie niesprawdzonych faktów i podałem własny przykład i temat dyskusji.
  Bez odbioru

  Polubienie

  • Roman

   Czyli tłumaczenie pijanego do płota a jak pan piszesz to miej pan świadomość że ktoś panu odpisze niekoniecznie wielbiciel Beina i szczepionek.Najłatwiej napisać że nic pan nie zrozumiał z tego co pisałem jak się nie ma argumentów na konkretne merytoryczne treści.Strategia znana od lat.
   Żegnam.Bez odbioru już.

   Polubienie

 22. Roman

  Dodam jakie ma pan moralne prawo pisać :
  „A Głogoczowskiemu – rzekomo fizykowi erudycie i taternikowi polecam udzielać się właśnie w tamtych dziedzinach a nie tych o których nie ma pojęcia.”
  Skoro sam pan nie jest lekarzem i nic się pan na szczepionkach nie zna a zatem odpisuje panu że nie pan ani kwalifikacji ani prawa tak pisać do Głogoczowskiego i takie są fakty a dyskusje zostawcie prawdziwym lekarzom fachowcom którzy mają o tym pojęcie bo nie chciałbym aby gaz robił mi w domu piekarz i to się tyczy filozofa , grypy i pana .Róbmy swoje jak śpiewał Młynarski i nie zabierajmy głosu w sprawach na którym się nie znamy.Prosty przekaż Młynarskiego ciągle aktualny.Żegnam.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.