„Kowidowa” wiarygodność reżimu IIIRP i jego mediów

Na zdjęciu śp. Marian Glinka i zmarły 20.10.2020r. Dariusz Gnatowski jako zbój Sarka-Farka w „Igraszkach z diabłem” Jana Drdy.

To przykre, że w naszym, Polaków, kraju obca i wroga, syjonistyczna propaganda nie uszanuje niczego i nawet śmierć znanego aktora bezkarnie wykorzysta do swoich brudnych celów. A „kowidowa” gawiedź jak stado baranów bezrefleksyjnie łyka wszelkie brednie żydowskiego, syjonistycznego, reżimu.

Czyżby „kowidowa” gawiedź już zapomniała, że przez ostatnie 30 lat żydowskie, syjonistyczne, władze zlikwidowały polski system bankowy, oddały polski handel światowym żydowskim korporacjom, zniszczyły polski przemysł, doprowadziły do demograficznego załamania, do ogromnego bezrobocia, do zarobkowej emigracji i do bezdomności, dobijają górnictwo, energetykę i rolnictwo, demolują Służbę Zdrowia. Propagowany przez rządzące kanalie „zrównoważony rozwój” ma służyć depopulacji – bo taki jest cel światowych gremiów mondialistycznych. I dzisiaj reżimowe władze miałyby dbać o zdrowie Polaków poprzez „kowidowe” restrykcje, poprzez hamowanie gospodarki, niszczenie przedsiębiorstw, Służby Zdrowia, etc.? Jak bardzo trzeba być bezmyślnym, żeby ufać w dobre intencje rządzących od 30 lat antypolskich, antysłowiańskich, antynarodowych i antypaństwowych, kanalii?

„Niezależne” media żydowskiego reżimu IIIRP zareagowały błyskawicznie na wiadomość o śmierci aktora:

„Przyczyną śmierci zmarłego we wtorek, 20 października, aktora była niewydolność oddechowa, spowodowana zakażeniem koronawirusem. Według informacji RMF24.pl, Gnatowskiemu wykonano test na COVID-19, a otrzymany dzisiaj wynik był pozytywny.” https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/swiat-wedlug-kiepskich-398/news-dariusz-gnatowski-byl-zarazony-koronawirusem,nId,4806244#iwa_source=worthsee

Pech jednak chciał, że Dariusz Gnatowski od wielu lat zmagał się z poważną chorobą:

„Aktor cierpiał na zapalenie płuc i niewydolność oddechową. Niewielu jednak wie, że artysta od dawna był bardzo ciężko chory. Miał cukrzycę typu 2.”https://viva.pl/ludzie/newsy/dariusz-gnatowski-choroba-aktor-mial-cukrzyce-zmarl-w-wieku-59-lat-129107-r1/

Cukrzyca typu 2 nie jest obojętna dla organizmu i skutkuje wieloma powikłaniami (kto chce może sam znaleźć odpowiednie informacje):

cukrzyca typu 2 jest chorobą przewlekłą, często skutkującą zmniejszeniem oczekiwanej długości życia o dziesięć lat. Dzieje się tak na skutek szeregu powikłań powiązanych z cukrzycą, takich jak dwu- do czterokrotnie zwiększone ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia, a te mogą prowadzić do niewydolności oddechowej, włączając chorobę niedokrwienną serca i udar mózgu, etc.

„Kowidowa” gawiedź winna się mocno zastanowić, czy może poruszać się swoimi autami, bowiem oleje silnikowe testowane na Covid-19 także dają wyniki pozytywne, więc może nie powinni się zbliżać do swoich pojazdów – ?

Dariusz Kosiur

5 Komentarzy

Filed under Polityka

5 responses to “„Kowidowa” wiarygodność reżimu IIIRP i jego mediów

 1. markglogg

  Akurat otrzymałem emailem taką oto wiadomość z Wielkiej Brytanii:

  WDA Open letter to the UK Government, Governments of the World and the Citizens of the World

  Click to access WDAOpenLetter.pdf

  Open letter to the UK Government, Governments of the World and the
  Citizens of the World

  We the undersigned call upon the UK government, governments of the World
  and the Citizens of the World, to stop all lockdown measures immediately. (etc).

  Tłumacząc na język polski:

  List Otwarty WDA (Światowego Stowarzyszenia Lekarzy) do Rządu Zjednoczonego Królestwa, wszystkich Rządów Świata i obywateli Świata by zastopować natychmiast procedury ‚lockdown’ czyli ZAMYKANIA (krajów) .
  I dalej bardzo szczegółowe i kompetentne wyszczególnienie przykładów, że epidemia Kovid-19 np. w GB spowodowała dotychczas „tylko” 43 tysiące zgonów, podczas gdy w Anglii między grudniem 2017 a marcem 2018 było 50 tys zgonów na grypę, a w roku 1961 było aż 80 tys. zgonów na grypę. Autorzy twierdzą, ze do zneutralizowania aktualnej pandemii ŻADNE SZCZEPIENIA NIE SĄ KONIECZNE. Itd.

  Aktualny Rząd Polski POSŁUSZNIE ROBI TO CO WHO (To nie tylko Amerykańscy Żydzi i Anglosasi, ale w znacznej mierze i „światowe” obecnie CHIŃCZYKI) nakazuje lub sugeruje. W Europie tak postępują WSZYSTKIE KRAJE (patrz Czechy dzisiaj) za wyjątkiem Szwecji i Białorusi, w Azji nie zrobiły lockdown TAIWAN, KOREA PŁD i JAPONIA (w KOREI PN ujawniono pojedynczy przypadek covida, zawleczony (nielegalnie) z Korei PLD. szybko go wykryto i zneutralizowano.)
  A w samych, liczących 1,5 mld ludności Chinach, na wiosnę br. zrobiono lockdown tylko w kilku giga-miastach (Wuhan, Szanghai, Pekin, etc.) i jak dotąd nie ma tam zw. „drugiej fali”.
  W Obu Amerykach ilość zakażeń jest gigantyczna na czele z USA i tylko KOMUNISTYCZNA KUBA potrafiła skutecznie, aż do dzisiaj, wyhamować szerzenie się tej pandemii.

  Wg. mnie w takim świetle WDA należy patrzeć na ten „ponury cyrk” z Covidem, którego nikomu nie życzę.

  Polubienie

 2. Gdybyśmy my, sami, stworzyli choćby kilkusetosobową grupę, wtedy można byłoby wystąpić do sądu z pozwem przeciw rządzącej bandzie z zarzutami:
  a) łamanie Konstytucji RP (art. 31),
  b) łamanie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. 2008 Nr 234 poz. 1570 U S T AWA z dnia 5 grudnia 2008 r.),
  c) podsycanie i podżeganie do społecznej nienawiści,
  d) wykorzystywanie policji do realizacji faszystowskich metod rządzenia,
  e) celowe wprowadzanie społeczeństwa w błąd poprzez propagowanie fałszywych, nie potwierdzonych przez organizacje polskich lekarzy, informacji n/t rzeczywistego stanu epidemii covid-19.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.