Co należy robić, gdy wiemy już niemal wszystko?!

Już nie tylko na naszych oczach, ale z nami wszystkimi, jako chcianymi lub niechcianymi uczestnikami, dzieją się wydarzenia, które nie tylko definiują świat na nowo ( najbardziej świadomi z nas wiedzą bowiem od wielu lat, że żyjemy w ” nowym wspaniałym żydowsko-anglosaskim świecie”). Te wydarzenia po wschodniej, jak i zachodniej stronie Atlantyku, na północ i na południe od równika nieodwołalnie wymagają od każdego z nas reakcji na bezprawie, przemoc, upadek wszelkich zasad społecznych i politycznych, które propagowano jak trwałe, nienaruszalne zasady nie tylko tzw. liberalnej demokracji, ale jako zasady odpowiedzialności rządów przed obywatelami swoich państw, którym bez żadnych skrupułów i zahamowań ogłoszono wprost, że są ludźmi zbędnymi, że przyszłość jaką im się szykuje jest cyfrowym obozem koncentracyjnym zorganizowanym według scenariusza atawistycznego strachu i segregacji według skali akceptowanego niewolnictwa.

Podsumujmy co wiemy:

1.Świat jest igraszką psychopatycznych jednostek, które w osłonie niemal anonimowych „funduszy” ( Black Rock, Vanquard, Fidelity, State Street ) terroryzują i okradają świat i zdecydowały zamienić go w cyfrowy obóz koncentracyjny, a społeczeństwa w neo-feudalnych niewolników.

2.Złamana została dotychczasowa hierarchia i prestiż światowych mocarstw. Nie istnieje już żadne państwo mogące być punktem odniesienia dla społeczeństw szukających ładu w światowym chaosie. Wielcy zostali niemal w pełni skompromitowani i zdezorganizowani ( chaosowi usiłują opierać się jedynie Chiny). Mali się nie liczą będąc sterroryzowani i szantażowani. Rozsądek polityczny mieszka w „państwowych rezerwatach” ( Białoruś, Iran )

3.Polska jako samodzielne państwo jest całkowitą atrapą, w której nie obowiązują zasady prawa, gdzie kłamstwo, obłuda i bezkarność władzy państwowej jest powszechnością. Wszyscy politycy zarówno parlamentarnych partii rządzących, jak i opozycyjnych, są jawnymi antypolakami i przestępcami lub współsprawcami przestępstw wobec państwa i narodu.

4.Ustrojowe instytucje państwa ( sądy, prokuratura, szkolnictwo, służba zdrowia, wojsko i policja, administracja państwowa i samorządowa, media ) są skompromitowane i współuczestniczą w  zbrodniach przeciwko narodowi i państwu polskiemu.

5.Zdecydowana większość polskiego społeczeństwa nie może być określana mianem narodu polskiego ze względu na zniszczoną świadomość narodową oraz poddanie się tresurze medialno-konsumpcyjnej, a ostatnio sterroryzowana strachem.

6.Nie ma złudzeń, że odpowiedzialność za Polskę i walkę o odzyskanie państwa i ocalenie narodu muszą podjąć stosunkowo nieliczne, świadome, zorganizowane i zdeterminowane środowiska. Cywilna Armia Powstańcza – poparta przez pozostające dotychczas w mniejszości, świadome zagrożeń i chaosu, kadry polskich resortów siłowych – musi powstać jak najszybciej.

O tym co robić. Napiszemy wkrótce.

WPS

 

 

55 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

55 responses to “Co należy robić, gdy wiemy już niemal wszystko?!

 1. Bili de kid

  To co obserwujemy to upadek tzw. świata zachodniego z cala jego ideologią, a „pandemia” ma to zamaskować i wytłumaczyć motłochowi.

  Dwa – obserwujemy powstanie gospodarki centralnie sterowanej, co jest odpowiedzią na politykę prowadzoną przez Chiny, tzw liberalny/wolnorynkowy Zachód przegrał z Chinami. Świat „bez narodów” (świat międzynarodu) przegrał z państwem narodowym.

  Różnica jednak jest zasadnicza, w Chinach struktura/elita władzy jest jawna, na tzw Zachodzie ukryta. Ukrywa się za systemem globalnej lichwy i systemem globalnej waluty – dolara (co w sumie jest jednym i tym systemem globalnej grabieży, globalnego mordu na ludzkości).

  Trzecia ważna rzecz – tzw kościół katolicki jest anestezjologiem na usługach Lichwy i ma pilnować, żeby zabijany pacjent się nie obudził.

  Czwarta – tzw demokracja i jej procedury to parawan chroniący/legalizujący prawdziwe elity władzy zachodu. Należy bezwzględnie przestać w nim uczestniczyć!

  Polubione przez 3 ludzi

  • W punkt!

   Co do kościoła to po prostu jego rola się zmieni z usług religijnych już na działalność czysto biznesową. Jak widać religijną postanowiło kierownictwo w Watykanie zarżnąć.
   W końcu kościół ma około 1/4 ziemi rolnej w Polsce i mnóstwo działek w centrach miast…
   Wprawdzie miasta w Polsce wegetują, ale dla kościoła przeczekać 30 lat i sprzedać w dobrej cenie to nic.

   Polubienie

  • Bili de kid

   Polecam wszystkim przeczytać wywiad z Duginem z 1998 roku. Zwykle wybiera się z niego jakieś fragmenty i nimi straszy, a wymowa teksu jest dokładnie odwrotna. A mianowicie: jeśli Polska nie będzie elementem anglosaskich prowokacji przeciw osi Berlin – Moskwa to nie ma żadnych powodów do rozbiorów (cokolwiek by to również znaczyło dzisiaj).

   Dwa – Rosja i Niemcy to są organizmy dążące do ekspansji, więc konsekwencją wypchnięcia Anglosasów z Polski będzie spotkanie się wpływów niemieckich i rosyjskich na polskim terytorium i w najgorszym przypadku rozmowa ponad naszymi głowami.

   Jeśli natomiast bylibyśmy zdolni do samoorganizacji i wystąpili jako całość, jako naród i państwo to mamy świetną pozycję wyjściową w relacjach na obydwu kierunkach. I wcale nie musimy się od razu opowiadać po tej czy tamtej stronie, wystarczy, że nie będziemy anglosaskim dywersantem.

   Oczywiście, rozwój w relacji z tzw Zachodem nie jest możliwy, ale na to nie wszyscy z pewnością by od razu przystali. Być może potrzebny by był jakiś czas abyśmy jako naród, to zrozumieli.

   https://www.fronda.pl/a/aleksander-dugin-czekam-na-iwana-groznego,45653.html

   „Aleksander Dugin: Czekam na Iwana Groźnego”, Rozmawiał: Grzegorz Górny, Moskwa, marzec 1998, Wywiad ukazał się w kwartalniku Fronda” nr. 11-12

   Polubienie

   • Bili de kid

    Policjant wpuszcza demonstrantów pod Biały Dom.

    Zastrzelona kobieta służyła kilkanaście lat w armii, potem prowadziła z mężem biznes, który w ostatnim czasie ledwo się kręcił. Od 1:11 jest jej wypowiedź.

    To sa ludzie którzy popierali i popierają Trumpa. A dokładniej mówiąc których Trump wykorzystał. Trump to kukła. Co nie zmienia faktu, że nie ma i nigdy już nie będzie jednej Ameryki, obserwujemy jej upadek i ten upadek jest kontrolowany.

    Ameryka została (tak z resztą jak Niemcy, i cały zachód) przerobiona na nawóz historii. Liberal-bolszewicy Bidena to po prostu „dobra zmiana”, po której przyjedzie „jeszcze lepsza” itd.

    To jest zderzenie kultur z cywilizacją, ale cywilizacja obecnie jest tylko jedna , to cywilizacja Lichwy, cywilizacja globalnego zniewolenia, cywilizacja globalnego obozu pracy, cywilizacja śmierci.

    Polubienie

   • Bili de kid

    Tak broni się demokracja: https://streamable.com/7sbk9e

    Polubienie

   • Bili de kid

    Komentarz Dugina.

    Polubienie

 2. paziem

  Polubienie

 3. paziem

  „Demokracja” w Kongresie

  https://t.me/rian_ru/73770

  Polubienie

 4. paziem

  Izrael zaatakował Syrię w atmosferze niepokojów w Stanach Zjednoczonych. W ten sposób armia izraelska prowadzi atak na Damaszek. Znajdujące się systemy obrony przeciwlotniczej w okolicach stolicy SAR odpowiedziały na uderzenie.
  Informuje o tym kanał Telegram WarGonzo, powołując się na własne syryjskie źródło.
  Syryjska telewizja państwowa również potwierdza, że ​​armia rządowa obecnie odpiera izraelski atak.

  Polubienie

 5. olek

  Jabłonowski przekaz 🙂 z ustawki w usraelu i to mi się podoba na wesoło jak to z cyrku.

  w gojówce marucha za to jest ban, jutro pewnie michakiewicze i inne żydostwo będzie jojczyć i podjudzać ajwaj jaka to tragedia walczmy!!! zajmijmujmy się niczym to przecież take wżne dla nas cyrk w usrelu

  Polubione przez 1 osoba

 6. Klemens

  To co się dzieje w Usraelu przypomina trochę paryską aferę polskiego Żyda Aleksandra Stavisky’ego w 1934 roku

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_Stavisky%E2%80%99ego

  Polubienie

 7. nina

  ———— co należy robić . Znak.

  Polubione przez 1 osoba

 8. paziem

  A to komentarz miejscowej, politycznej gnidy:

  Robert Winnicki
  @RobertWinnicki
  ·
  6 g.
  Trump zachęcił do radykalnych działań-to jasne. Ale oczywistym jest, że przykład ruchu BLM, kiedy tygodniami na ulicach USA rozlewała się przemoc lewicowych bojówek, plądrowano sklepy, obalano pomniki, ginęli ludzie a lewicowe autorytety to usprawiedliwiały – przetarł szlak.

  Polubienie

  • Adam

   Prawda jest tylko taka, że za zamieszki odpowiada syjonista Trump. To on podjudzał do rozruchów swoich łysoli ( polskie odpowiedniki to Falanga). Jakoś nie protestował jak cztery lata temu sfabrykowano wybory na jego korzyść przeciwko klanowi Clintonów i Rockefellerowi. Tam wszystkie wybory są sfabrykowane mafia też dosypała klanowi Kennedy nieco głosów bo obiecali mafiosom wyrzucenie Castro z Kuby i powrót tam burdeli i kasyn.
   Dziś według Fox news Jared Kushner i syn Rothschilda mocno zmyli za to głowę Trumpowi ostrzegając, żeby przestał w końcu rozrabiać i jak cywilizowany człowiek i odszedł 20 stycznia z Białego Domu w przeciwnym wypadku za pomocą kajdanek i secret service zostanie usunięty siłą z gabinetu owalnego zaraz po zaprzysiężeniu Bidena.
   Długo na reakcję Trumpa nie trzeba było czekać. W CNN zaapelował do swoich zwolenników o zaprzestanie rozrabiania i rozejście się do domów.
   Trump jest także wściekły dlatego, że nie dostał zgody premiera Szkocji na pobyt w tym kraju w dniu dwudziestym stycznia, ponieważ odmówił uczestnictwa w zaprzysiężeniu Bidena. To samo nas czeka, gdy przegra wybory Kalkstein, ponieważ wiele odnośnie charakteru łączy Kalksteina z Trumpem dlatego tak wzajemnie przez cztery lat PiS z tym syjonistą się pieścił. Podłożem takiego zachowania Trumpa są setki godzin jakie spędzał u amerykańskich trenerów mentalnych typu Robert Kiyosaki, którzy wmówili mu, że jest wielki i nigdy nie może przegrać. Na przykładzie Trumpa widać jak tacy trenerzy osobiści mogą być niebezpieczni dla ludzi. Potrafią sprać im mózgi w sposób doskonały co widać na przykładzie Trumpa.

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Panie nieprzytomny Adamie, jak w pana omotanej głowie mieści się to, że syjoniści rotszyldowcy ” zmywają głowę” syjoniście? Trumpowi ??!!!!

    Polubienie

   • paziem

    Swoją drogą @Adamie, ładny z pana „kwiatek” znany z IP jako znany na tym portalu troll :)))

    Polubienie

   • Myślał indyk o niedzieli

    Paziem sam żeś pisał że Żydzi to psychopaci zdolni ponieść najwyższe ofiary ludzkie włącznie z własnym narodem.

    Polubienie

 9. Adam

  paziem
  7 stycznia 2021 o 09:16
  Panie nieprzytomny Adamie, jak w pana omotanej głowie mieści się to, że syjoniści rotszyldowcy ” zmywają głowę” syjoniście? Trumpowi ??!!!

  Pod publiczkę panie pod publiczkę chociaż tweety syna Rothschilda, które przez ostatnie cztery lata gromiły Trumpa za FED mogły być szczere. Jednak wiadomo, że junior Rothschild do zbyt rozgarniętych nie należy bardziej interesują go kobiety i ładny wygląd to tata szybko zmył mu głowę za zbyt ostre tweety w stosunku do urzędującego prezydenta.
  Wiadomym jest każdemu, że tuman Trump wszystko zawdzięcza w biznesie Rothschildowi to taka jego pacynka, że tak powiem.
  W każdym kraju gdzie rządzą syjoniści jest podobnie, bo czy u nas kłótnia Kalksteina z PO i Ryżym nie jest sztucznie wyreżyserowana, aby skłócać gojów no jasne, że jest.

  Polubienie

  • Inna hipoteza, ale to już bardziej szalona jest taka, że seanse mentalne u Kiyosakiego w stylu powtarzaj tysiąc razy Donald, że jesteś wielki nigdy nie przegrywasz plus fajna fucha w Białym Domu tak Trumpowi sprały mózg, że zapomniał w jakiej rzeczywistości żyje. Tej hipotezie jednak przeczą kolejne kroki Trumpa w stylu apeli, aby jego zwolennicy zaprzestali robić zadymy i rozeszli się do domu.

   Polubienie

 10. andrzej

  Weteran amerykańskich sił powietrznych Ashley Babbitt zginął podczas strzelaniny w Kapitolu, podała Fox News, powołując się na krewnych. Weteran Sił Powietrznych, który służył przez 14 lat, znalazł śmierć od kuli, nie w Iraku czy Afganistanie, ale w Kapitolu USA, gdzie wczoraj doszło do strzelaniny.
  Tak oto odpłaca się USrael za wierną służbę w imię żydowskich interesów.

  Niżej strażnik Kapitolu strzela do uczestnika zamieszek.

  https://t.me/rian_ru/73946

  Polubienie

 11. Klemens

  Wersalu nie będzie

  Polubienie

 12. andrzej

  Ultrasyjonista Trump zrobił swoje, a teraz może jechać do domu!

  Kongres Stanów Zjednoczonych uznał Joe Bidena za nowego prezydenta kilka godzin po ataku na Kapitol:

  Teraz pewnie się zacznie?

  Polubienie

 13. Piotr

  @paziem
  7 stycznia 2021 o 09:19
  Swoją drogą @Adamie, ładny z pana „kwiatek” znany z IP jako znany na tym portalu troll :)))
  Panie prezesie Paziem doktorze może pan mnie obrażać, pluć na mnie i srać i co tam jeszcze. Na mnie to nie robi wrażenia żadnego, ponieważ nie patrzę na pana osobiście, a na portal z którym się zgadzam w 70% poglądów. Z tego też względu od miesiąca lutego będzie na portal wpływać ode mnie symboliczna wpłata co miesiąc w wysokości 50 złotych na rozwój portalu ze stałego zlecenia. Nie wiem może prawdziwi patrioci, którzy u pana piszą chociaż wpłacą raz na kwartał te 20 polskich złoty 5 dolarów USA na portal zawsze to by było coś bo ziarno do ziarnka.
  Lubię używać masę nicków i co w tym złego. Wynika to z mojego charakteru bo nie lubię stałości. W końcu to tylko nic nie znaczące głupie internetowe nicki.
  Jeżeli jednak panu śmierdzą żydowskie pieniądze wyimaginowanego internetowego żyda takiego jak ja może pan te 50 złotych na portal ode mnie wpłacać na siepomaga. Zdarza mi się czasami tam wpłacać parę złoty dla ludzi, którzy proszą o pomoc jakąkolwiek.

  Polubienie

 14. Piskorz

  jak ja może pan te 50 złotych na portal ode mnie wpłacać na siepomaga. Zdarza mi się czasami tam wpłacać parę złoty dla ludzi, którzy proszą o pomoc jakąkolwiek.”” I TO SIĘ CHWALI…TEŻ TAK ROBIĘ…ALE POD INNYM NICKIEM. NIECH INNI BIORĄ PRZYKŁAD..POZDRAWIAM.!! OSTATNIO W SUMIE WPŁACIŁEM 400 ZL.

  Polubienie

 15. andrzej

  NIECH INNI BIORĄ PRZYKŁAD. POZDRAWIAM!
  OSTATNIO W SUMIE WPŁACIŁEM 900 ZŁ.

  Polubienie

 16. joko

  Michael Shellenberger przyznaje, że kryzys klimatyczny jest oszustwem

  Michael Shellenberger, jeden z głównych kreatorów dogmatu klimatycznego, jeszcze do niedawna cieszył się nieskazitelną wiarygodnością wśród Zielonych. Jednak po tym, jak opublikował w Forbes list, w którym przepraszał za spowodowanie paniki klimatycznej, który to kilka godzin później został przez redakcję ocenzurowany i usunięty ze swojej strony, stał się persona non grata dla większości ekologistów….
  https://wicipolskie.pl/nwo/michael-shellenberger-przyznaje-ze-kryzys-klimatyczny-jest-oszustwem

  Polubienie

 17. Alex

  „Lepszy tragiczny koniec niż tragedia bez końca”
  Spacyfikowani jak Harcerze w Waszyngtonie, czekamy na pogrzeb Trumpa,
  Opowiem Wam bajkę o plemniku rekordziście, który całe swoje życie trenował zeby jako lider zapłodnić super samice i stworzyć geniusza, który uratuje zdewociały i spedalony świat.
  Wreszcie nadszedł czas startu w kierunku jaja, nastąpił wytrysk spermy i nasz lider przepadł gdzieś w czeluściach. Po chwili wraca przerażony i krzyczy do peletonu.
  „Chlopaki zdrada,- jestesmy w dupie ”
  Taka jest moja alegoria do Trumpa, przez całe życie, dymanego w dupe bez pocalunku przez tzw.  „Cywilizacje Łacińskie”
  Pisze to dla tych ktorzy zamiast wiedzieć,- ciągle wierzą w Żydowskie bajki. Alex
  Ps. Sytuacja jest genialna bo pole bitwy zaczyna sie klarować. Zabierzmy sie za siebie i odszukajmy w Duszy Słowiańskie DNA. Jak zaczniemy wiedziec to wygramy Wojne z Syjonistami
  Donald Trump miał oczyścić bagno, ale pod bagnem wykopał stare Żydowskie szambo tzw. „Cywilizacji Łacińskiej”,- które go zalało.

  Polubienie

  • paziem

   Panie Alex, Szanowni Państwo

   wszelkie alegorie i przenośnie powinniśmy traktować z umiarem. Pan posługiwał się ulubionymi skrótami ” geniusz” , ” geniusze białej cywilizacji”, ” Żukowowcy”.itp. Ja natomiast myślę, że powinniśmy starać się być jak najbliżej rzeczywistości i prawdy ( czyli zgodności naszych myśli i działań z rzeczywistością). Jaka jest rzeczywistość: 1) Ameryka zbudowana jest na podboju, zbrodni, kłamstwie i niewolnictwie, a nie jak wieść „demokratyczna” niesie na pracy i geniuszu wolnych, białych ( a z czasem także kolorowych) ludzi., 2) Ameryką rządzą niepodzielnie żydzi oraz dogadane z nimi odpady z tzw. arystokracji europejskiej ( Londyn, Amsterdam, Wenecja, Rzym); 3) Resztki złudzeń o tzw. wolności i demokracji zostały w Ameryce pogrzebane w 1913 r. ( powstanie FED); 4) z pomocą Ameryki dokonano dwóch ludobójczych wojen światowych w XX wieku;5) pod koniec lat 70-tych XX wieku Ameryka z sukcesem rozpoczęła demontaż swojego największego globalnego konkurenta, czyli ekonomiczno-militarnego sojuszu krajów socjalistycznych pod przywództwem ZSRR; 6) w roku 2001 ( WTC 11 września) Ameryka sama stała się poletkiem doświadczalnym dla zaprojektowanej III Wojny Światowej, którą rozpoczęto w nowym hybrydowym wydaniu; 7) z szopki i konfabulacji pt. WTC wyciągnięto wniosek, że tzw. ” naród amerykański” to kupa śmieci bez wartości i znaczenia; 8) od 2008( kryzys finansowy) r. żydowsko-arystokratyczni psychopaci przeszli do działań na ostro do administrowania masami imbecyli zapatrzonych w konsumpcję; 9) od przełomu 2019/2020 żydowsko-arystokratyczni psychopaci przeszli wprost do tworzenia globalnego cyfrowego obozu koncentracyjnego; 10) ” biali geniusze” ( D.Trump i W.Putin ) byli i są, może nie pionkami , ale najwyżej gońcami-lauframi w tych szachach. 11) żydowsko-arystokratyczni psychopaci doprowadzić mogą jedynie do Apokalipsy; 12) jedynym ocaleniem jest współpraca: elit żółtej rasy ( Japonia, Chiny, Korea, Wietnam), elit aryjsko-indyjskich ( Indie, Iran) i elit aryjsko-słowiańskich ( Rosja, Polska, Białoruś, Ukraina, Czechy, Słowacja, Serbia, słowiańskie Bałkany, częściowo Niemcy, częściowo Austria). 13) nasze zadanie to włączyć się do grona elit aryjsko-słowiańskich, ale za pomocą własnej duchowości i technologii wolnych od żydowsko-arystokratycznego kieratu pod nazwą ” cywilizacja łacińska” i ” żydowsko-anglosasko-watykańskie uniwersytety”

   Wobec działań różnych ” zachodnich partniorów” w Polsce i wszelkiego rodzaju ” mosadowych agencji ochrony” jest jedyna adekwatna odpowiedź:

   ( short program)

   ( wersja rozwinięta)

   Polubione przez 1 osoba

   • Piskorz

    Th. Chittum pisze jasno, że Ameryka rodziła się we krwi, rządziła krwawo i i we krwi zakończy swój żywot.!! Książka tego autora w jęz, ros. można zamówić w księgarni ros. ul Ptasia 4/6, cena 90 zł

    Polubienie

  • piotr

   Po prostu w punkt. Wielkie brawa panie prezesie. Tak jest jak pan pisze.

   Polubienie

 18. nina

  ———- co należy zrobić?? obejrzeć wszystkie odcinki SIMSONÓW .
  https://www.youtube.com/post/UgxpH2NM3Wp_F4X8VIN4AaABCQ

  Polubienie

 19. genowefa

  Oj Piotruś, Piotruś.
  Przecież wszyscy już wiedzą, że ty aktywista szabasowy.
  Że jeszcze pan Paweł ma do ciebie cierpliwość?

  Polubienie

 20. paziem

  @onecik, nasz portal nie jest śmietnikiem!

  Polubienie

 21. paziem

  Iracki sąd wydał nakaz aresztowania prezydenta Donalda Trumpa w związku z zabójstwem generałów Kasema Sulejmaniego i Abu Mahdi al-Muhandisa do jakiego doszło na początku ubiegłego roku. Dowódcy zginęli w amerykańskim ataku powietrznym w Bagdadzie.

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/irak-wydal-nakaz-aresztowania-donalda-trumpa/v975t41,79cfc278

  Polubienie

  • Jak można wogole dywagować ? ze jedna strona jest dobra 🙂 a druga ..zla:) .skoro od rewolucji francuskiej (początku demokracji) zawsze triumfują ludobójcy !!!!.To tak samo jak gdyby rozstrzasac:) miedzy wyborem tyfusu plamistego czy cholera,dzuma,ebola ! Tam gdzie panuje „demokracja” tam panuje :złodziejstwo ,fałsz ,obłuda, KLAMSTWO !! i ludobójstwo „szczepionki” Ameeeeen:)

   Polubienie

 22. Sławobor

  zard says:
  January 8, 2021 at 1:00 pm GMT • 22.0 hours ago • 500 Words ↑

  I am not surprised by this. In fact, nothing that happens surprises me anymore. I expect bad things to happen in a world like this.

  Perhaps I can understand the thinking of Trump supporters such as the ones in the above image. They believe that the electoral process has been subverted and that an election that should have been Trump’s has gone to Biden instead. They are outraged. They are rioting and revolting in response. Unfortunately, these people are misguided.

  1, Trump is a Snake and has been a HORRIBLE President. Why fight to defend him? I could see defending him if he actually did something for America but he did nothing but Tweet. He does not deserve another four years of the same.

  2. The entire American political process is owned by Jewish interests. It was this way long ago and it is certainly this way now. Whoever wins serves Jewish interests and the Jews make damn well sure of it. Nobody who is hostile towards Jews stands of chance of getting in the White House. Only Jewish puppets become President. So stop crying Trump supporters and wake the fuck up.

  3. There are reasons to Revolt against the System but this is not one of them. If you are going to revolt, revolt for the right reason, not in defense of a lying Jewish scumbag like Trump.

  4. Trump is directly to blame for this violence. He incited his followers to do this and then he accepts no blame for it afterwards. Very typical behavior for a lying narcissist like Trump who wraps himself in the American Flag when he is really just a selfish Bastard who wants to remain in the White House for his own Egotistical reasons.

  5. As a former Trump supporter, all I can tell current Trump supporters is that you have to wise up and realize that the man you are supporting is not worthy of being supported. You have to wake up to Trump as I had to wake up. He is not who he says he is. He is a liar and deceiver who plays on your ignorance and uses your Patriotism to get you to support him personally. See through his con game.

  6. I suspect that this rioting in Washington D.C. is not spontaneous but has been carefully planned in advance by the Jews who use Trump Supporters the same way as they use Antifa. Its all controlled opposition being used to sway the opinion of the American public in a direction that the Jews will use in their favor to further divide Americans from each other. IMO the above image was Staged meaning that these riots were planned and executed in the same way as the George Floyd riots were. Never trust a lying scheming Jew not to be one.

  Nie jestem tym zaskoczony. Właściwie nic, co się dzieje, już mnie nie zaskakuje. Spodziewam się, że w takim świecie zdarzają się złe rzeczy.

  Być może rozumiem myślenie zwolenników Trumpa, takich jak ci na powyższym obrazku. Uważają, że proces wyborczy został zniweczony i że wybory, które powinny być wygrane przez Trumpa, przeszły zamiast tego do Biden. Są oburzeni. W odpowiedzi buntują się i buntują. Niestety, ci ludzie są w błędzie.

  1, Trump jest Wężem i był STRASZNYM Prezydentem. Po co walczyć, by go bronić? Widziałem, jak się go broni, jeśli rzeczywiście zrobiłby coś dla Ameryki, ale nie zrobił nic poza tweetem. Nie zasługuje na kolejne cztery lata tego samego.

  2. Cały amerykański proces polityczny jest własnością żydowskich interesów. Tak było dawno temu iz pewnością tak jest teraz. Kto wygrywa, służy żydowskim interesom, a Żydzi są tego cholernie pewni. Nikt, kto jest wrogi Żydom, nie ma szans na wejście do Białego Domu. Prezydentem zostają tylko żydowskie marionetki. Więc przestańcie płakać kibice Trumpa i obudźcie się, kurwa.

  3. Istnieją powody do buntu przeciwko Systemowi, ale to nie jest jeden z nich. Jeśli masz zamiar się zbuntować, zbuntuj się z właściwego powodu, a nie w obronie kłamliwej żydowskiej kanapy, takiej jak Trump.

  4. Trump jest bezpośrednio odpowiedzialny za tę przemoc. Namawiał do tego swoich wyznawców, a potem nie przyjmuje za to żadnej winy. Bardzo typowe zachowanie dla kłamliwego narcyza, takiego jak Trump, który owija się w amerykańską flagę, kiedy tak naprawdę jest tylko samolubnym Bękartem, który chce pozostać w Białym Domu z własnych egoistycznych powodów.

  5. Jako były zwolennik Trumpa, jedyne, co mogę powiedzieć obecnym zwolennikom Trumpa, to to, że musisz zrozumieć, że mężczyzna, którego wspierasz, nie jest warty wsparcia. Musisz obudzić się do Trumpa, tak jak ja musiałem się obudzić. Nie jest tym, za kogo się podaje. Jest kłamcą i oszustem, który gra na twojej ignorancji i używa twojego patriotyzmu, aby skłonić cię do osobistego wsparcia. Przejrzyj jego oszukańczą grę.

  6. Podejrzewam, że zamieszki w Waszyngtonie nie są spontaniczne, ale zostały starannie zaplanowane z wyprzedzeniem przez Żydów, którzy używają zwolenników Trumpa w taki sam sposób, jak używają Antify. Cały jej kontrolowany sprzeciw jest wykorzystywany do wpływania na opinię amerykańskiej opinii publicznej w kierunku, który Żydzi wykorzystają na swoją korzyść, aby jeszcze bardziej oddzielić Amerykanów od siebie. IMO powyższe zdjęcie było inscenizowane, co oznacza, że ​​zamieszki te zostały zaplanowane i przeprowadzone w taki sam sposób, jak zamieszki George’a Floyda. Nigdy nie ufaj, że kłamliwy spiskujący Żyd nim nie będzie.

  Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   Pan Zagórski raczej świadomie, czy nieświadomie kolportuje jedynie plotki lub życzeniwe, nieco histeryczne relacje najczęściej pobudzonych emocjonalnie kobiet. Wkleiłem link do komentarzy pana Kalbarczyka, które wydają się być najbardziej zrównoważone i oddające rzeczywistość.
   Na ten moment jest po zabawie, gdyż nie bardzo wierzę w zdecydowane działania wojskowe. Gdyby miały być, to należałoby o to spytać raczej pana generała Marka Alexandra Milley’a – https://pl.qaz.wiki/wiki/Mark_Milley
   Dążenie demokratów do impeachmentu D.Trumpa ma tylko główny cel: pozbawienie Go możliwości ubiegania się o ponowny urząd prezydenta USA w 2024 roku.

   Dobrą analizę aktualnej sytuacji postwyborczej w USA znaleźć można chociażby tutaj ( niestety tylko po rosyjsku):

   https://ria.ru/20210110/tramp-1592406281.html

   Polubienie

   • Jak można wogole dywagować ? ze jedna strona jest dobra 🙂 a druga ..zla:) .skoro od rewolucji francuskiej (początku demokracji) zawsze triumfują ludobójcy !!!!.To tak samo jak gdyby rozstrzasac:) miedzy wyborem tyfusu plamistego czy cholera,dzuma,ebola ! Tam gdzie panuje „demokracja” tam panuje :złodziejstwo ,fałsz ,obłuda, KLAMSTWO !! i ludobójstwo „szczepionki” Ameeeeen:)

    Polubienie

  • Pan Zagorski juz wcześniej „donosił” o inwazji „kosmitów”:) i ich złowrogich planów wobec ziemian! szkoda tylko ze nie dodał ze ci kosmici musieli uciekać w poplochu o …oskarzenia ich o : nacjonalizm ,ksenofobie ,rasizm i ruska agentura:) oraz o …Antysemityzm i Kosmickie obozy zagłady :):):)

   Polubienie

 23. paziem

  Kto rządzi światem, to tego nie widzimy, kto jednak nim administruje zamiast rządów to już wiemy…… ŻYDOWSKO-GLOBALISTYCZNE MEDIA!!!!

  https://tsargrad.tv/articles/gejts-kuk-i-cukerberg-kak-novaja-vlast-shtatami-upravljaet-ne-kongress-a-twitter_312624

  Polubienie

 24. Alan

  Po pierwsze Zagórski to gościu robiący za Andersena moim zdaniem świadomie piszący bajki o dziewczynce z zapałkami. Ewentualnie jest specjalistą od czeskich bajek jak „Arabela czy Rumburak”
  Po drugie za cztery lata Trumpek nie dostanie nominacji Republikanów co już jest pewne, a bez tego może w wyborach powielić jedynie kabareciarza Rossa Perota. Po trzecie Trump będzie robił za kontrolowaną opozycję w social media gdzie zapowiada z Kushnerem stworzenie konkurencji dla Twittera jak również w mediach gdzie już pokazał plany nowej komercyjnej TV pod nazwą TV Trump.
  Po ostatnie dajmy sobie już z tym spokój, a zwłaszcza z pierdzieleniem o jakimś wojsku. Oni tak będą bronić Trumpa jak nasi psychopaci w mundurach bronili kobiet podczas protestów zwłaszcza po 2,5 tysiąca podwyżki na łeb w 2020 roku.
  To są wojska banksterskie działające jedynie na zlecenie NWO. Wsio i amen.

  Polubienie

 25. paziem

  Dla wysłuchania poważnych analiz trzeba coraz częściej po prostu szukać komentarzy na rosyjskojęzycznych kanałach. Polecam np. Irinę Muchinę, dawniej analityk finansową pracująca w korporacjach za Atlantykiem, ciągle tam mieszkająca, ale mającą zdrowy słowiański duch i inteligencję:

  Polubienie

 26. Pingback: Co należy robić, gdy wiemy już niemal wszystko?!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.