Żydowskie reżimy, inaczej zachodnie demokracje, wszędzie takie same

„Szkocka Zmiana też bez rejestracji”

 

tekst za: https://xportal.pl/?p=38643

 

Czy sądzicie Państwo, że system polityczny domyka się tylko w Polsce?

Demokracja liberalna coraz wyraźniej wychodzi z mody jako obowiązująca maska systemu, któremu oligarchiczno-totalitarny charakter staje się tym bardziej ewidentny, im mniej to kogokolwiek obchodzi i im mniej można by na to w ogóle poradzić.

Demaskacja ta (połączona, pewnie dla równowagi – z zamaskowaniem społeczeństw) postępuje nie tylko w USA czy Francji, ale także w Wielkiej Brytanii, a odnosi się nie tylko do kwestii cywilizacyjnych, ale i nieco bardziej… staroświecko politycznych. Oto bowiem ze staromodnych oczekiwań odnośnie praworządności zostali otrząśnięci szkoccy niepodległościowcy, którzy nieodmiennie zajmując się jednym, najważniejszym dla nich zagadnieniem – odzyskaniem prawnomiędzynarodowej podmiotowości swego kraju – chcą uzyskać dodatkowe możliwości dostając się w tegorocznych wyborach do szkockiego parlamentu. Sondaże są dla nich nawet obiecujące, jednak oczywiście potrzebują jeszcze drobiazgu: zarejestrowanej partii politycznej. I nawet takową założyli, ACTION FOR INDEPENDENCE (AFI), parasol dla mniejszych ugrupowań, dzięki któremu miałyby one wzmocnić parlamentarną większość pro-niepodległościową w Edynburgu.

Złudna wiara w „praworządność

No i co? No i to, że rejestracja nowej partii zajmuje Komisji Wyborczej (EC, będącej organem państwa brytyjskiego) średnio 29 dni. A wniosek AFI czeka na rozpatrzenie już 6 MIESIĘCY. I pewnie poczeka dłużej, wybory bowiem już na początku maja, i gdyby na przykład Akcja została zarejestrowana szast-prast jeszcze dajmy na to w lutym – to jeszcze wciąż mogłaby zdążyć wystawić kandydatów i wespół z rządzącą SNP oraz Zielonymi przeważyć niepodległościową większość aż do poziomu prawie 70 proc. składu szkockiego parlamentu. AFI – co warto dodać jest także formacją zdecydowanie uniosceptyczną, antyimperialistyczną, przeciwną przynależności niepodległej Szkocji do NATO, zadeklarowanie antyoligarchiczną, łączącą liczne środowiska prawdziwie antysystemowe tak z ideowej lewicy, jak tradycjonalistycznej prawicy. Słowem – trudniejszą do… wymodelowania na kształt milszy establishmentowi mniej zważającemu na powstające i zacierane granice, a bardziej na realne interesy. Interesy pilnowane także tu, na północno-zachodnim, nieziemsko pięknym, przez wieki ubogim i zapomnianym, ale strategicznie położonym (i wciąż leżącym na surowcach energetycznych) skrawku Europy.

Era Braveheartów 

Moi szkoccy przyjaciele wydają się zdziwieni, nawet nieco zgorszeni działaniami EC (czy raczej ich brakiem. Piszą stanowcze, acz uprzejme ponaglenia. Z pewną niechęcią, ale jednak powiadomili w końcu media o nieprzyjemnym (nie do)rozwoju wypadków. Z niedowierzaniem słuchają, jak to było w Polsce z podobną inicjatywą (partią „Zmiana” Mateusza Piskorskiego – przyp. red. WPS), też mającą najważniejszą wartość ponad podziałami – niepodległość. Wciąż jednak chyba wierzą, że „są jeszcze sądy w królestwie”. Otóż nie, nie ma – a jeśli nawet, to takie, które kiedyś pozwoliły poćwiartować Wallace’a. System się domyka, a choćby punktowe, prowincjonalne osłabienie go od środka i na bazie narzuconych w jego ramach reguł – staje się już niemal zupełnie niemożliwe.

I najwyższy czas zrozumieć to nie tylko w Szkocji… Inna drogi niż przez nowe Bannockburn – po prostu nie istnieje

Konrad Rękas

___________________________________

PS

Żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin nie ustaje w wysiłkach, żeby wykreślić z rejestru naszą partię Polska Patriotyczna – żydowski reżim nie ma nad nią kontroli.

Redakcja WPS

27 Komentarzy

Filed under Polityka

27 responses to “Żydowskie reżimy, inaczej zachodnie demokracje, wszędzie takie same

 1. nina

  —– dzisiaj MY ! jutro WY !

  Polubienie

 2. Bili de kid

  Możliwe jest nie tylko jakieś tam osłabienie systemu, ale całkowita jego delegitymizacja/delegalizacja. I to w sposób całkowicie bezpieczny, całkowicie legalny, mądry i pokojowy. Jak?

  Wystarczy nie brać udziału w tzw. wyborach. Zerowa frekwencja = koniec systemu.

  Wyobraźmy to sobie, dzień wyborów, tv podaje rozkład miejsc w parlamencie itd. itp. a na koniec podaje frekwencję i mamy np… 3%.

  Tak, to jest możliwe. Ten system można zlikwidować. Czas pracuje na naszą korzyść, cywilizacja Lichwy się kończy dlatego terror narasta.

  Dlaczego się kończy? Bo kończą się im pieniądze i agentura się przewerbowuje do bardziej perspektywicznych kas niż dolar. Polecam posłuchać wypowiedzi Blinkena: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/01/14/joe-biden-u-progu-prezydentury/comment-page-1/#comment-195138

  Polubienie

 3. Po prostu żydo-reżimy stwierdziły, że społeczeństwa pod ich butem są na tyle durne i już postanowiły zdjąć maski. Od teraz nie będą bawić się w te pseudo demokratyczne teatrzyki.

  A, że żyd kawalarz to dla równowagi kazał goją maski założyć…

  Polubienie

  • Bili de kid

   Demokracja jako niezbędny parawan będzie utrzymywana do ostatniej chwili. Pierwszym państwem które ją odrzuci będą USA.

   Polubienie

  • Piotr

   @Mędrzec
   Mędrcu drogi wszystko ładnie pięknie, ale jak pan sam widzi cała pejsata klasa polityczna w Polsce nosi maseczki na mordach jak również żydowscy celebryci czyli mówiąc szczerze bądźmy precyzyjni. Nawet szanowna najlepsza kucharka świata Polin nosi maseczkę przeciwko grypie za 4 stówki spokrewniona z wielkim socjalistą Ikonowiczem, który też ma maseczkę na ryju. W dodatku restauratorka najlepsza kucharka świata opierd… restauratorów gojów w TVN, że nie potrafią złapać szmaciory i posprzątać swojej knajpy oraz uprzątnąć swojej knajpy ze szczurów zdechłych jako jedyna w Polin nie narzeka, że pandemia zniszczyła jej biznes, a chodzi zadowolona od ucha do ucha. Pszipadek jakby powiedział pejsaty kabaret Ani mru mru w Polin he he.

   Polubione przez 1 osoba

   • Ta najlepsza kucharka świata nawet by miała problem ze zrobieniem naleśnika.
    A chodzi z mordą uśmiechniętą bo jak rodacy z unii jeweuropejskiej kasy dodrukują to ona dostanie świeże ełrosy w pierwszym rzucie.

    Za takie darcie mordy u muzułmanów skończyłaby ze złamaną szczęką. Tutaj kościół już wykastrował społeczeństwo promując mentalność niewolniczą. Nawet ostatnio księżo-rabini zwłaszcza w internecie promują hasło „Niewolnik Maryi”…
    Człowiek w niewolnictwie nie ma prawa do własnego myślenia, a co dopiero do buntu!

    Polubienie

 4. Grzegorz

  14 sty. 2021

  Polubienie

 5. Grzegorz


  democracy inauguration

  Polubienie

 6. paziem

  Jeden z etapów cyfrowego obozu koncentracyjnego za pomoca globalnych, żydowskich IT Hitech gigantów

  Polubione przez 1 osoba

 7. piotr

  Proszę to dokładnie zobaczyć. Nie wiem czy prawda czy fejk. Do oceny. Link do filmu dostałem na skrzynkę od znajomego.
  https://m.facebook.com/brant.griner.7/posts/900291600708120

  Polubienie

 8. Klemens

  O zbrodniczych eksperymentach realizowanych w Polsce opowiada Marek Sztompka

  Polubienie

 9. Widze,ze niejaki Jacek K,zmienil
  zainteresowanie.
  Co by nie powiedziec,ale parcie NA
  szklo/ekran to MA.

  Polubienie

 10. dyl

  // Dlatego najważniejszym papierem wartościowym obecnie jest tytuł własności. I dlatego obserwujemy po pierwsze centralizacje, po drugie upaństwowienie („nacjonalizację”) własności prywatnej.
  To dla tych procesów zasłona dymną jest „pandemia”. //

  A ja nie będę ukrywał, że to UPAŃSTWOWIENIE WŁASNOŚCI PRYWATNEJ w Polsce, którego „Dzieciak de Bili” tak strasznie się tu boi, to od ponad 15 lat jest moim NAJWIĘKSZYM MARZENIEM.

  Natomiast uważam, że za tą „zasłoną dymną z pandemii”, to kryje się co najwyżej plan stopniowej LIKWIDACJI przez ‚Właścicieli Pieniądza’ (banki, korporacje, fundusz inwestycyjne, etc.) pozostałych przy życiu mniejszych gospodarstw rolnych, małych i średnich przedsiębiorstw, czyli dokładnie wszystkiego tego, czego w swym „Manifeście Komunistycznym” z 1848 r., nawet tak „wredni” ateiści jak Marks i Engels – oszczędzili !!!

  Polubienie

  • Przecież jak zaczną upaństwawiać to tylko i wyłącznie biznesy prywatne Polaków!
   Nie ruszą syjoniści z PiS firm swoich rodaków skupowanych za 5% wartości…

   Polubienie

   • Piotr

    Drogi mędrcu. Nasza gwiazda od klepania schabowych w TVN i tarmosząca za jaja gojów za brud w knajpie może spać spokojnie. Ikonowiczowi ośmiorniczek i śledzi w oleju u niej nie zabraknie he he.

    Polubione przez 1 osoba

   • Piotr

    Miesiąc temu podczas protestów ludzi głównie młodych we Wrocławiu w Amazonie był też Ikonowicz. Widziałem na pejsie jak podczas protestu wpieprzał zwykły krupniczek. Kurcze co by wielka kucharka na to powiedziała. Popłakała by się bo jak można jeść sam krupniczek bez drugiego i deseru lodów włoskich. Nawet Kiepski lepiej jadał.

    Polubione przez 1 osoba

 11. dyl

  Co do tych Szkotów…
  To na przestrzeni ponad 13 lat miałem okazję pomieszkiwać tam w Edynburgu, Galsgow’icach czy Johnstone (tu jakieś 250m od mini zameczku, w którym to rezydował nasz Fryderyk Chopin, dając kilka koncertów w Glasga).
  Sorry, ale jak dla mnie to jakiś rodzaj ‚dziczy’, przed którą to już Rzymianie odgrodzili się Murem Hadriana.
  Kraj – mozaika, na którą składa się egoizm klanowy, o czym dobitnie miał się przekonać ich narodowy bohater – Wallace, chcąc zjednoczyć je przeciw wspólnemu anglosaskiemu niebezpieczeństwu.
  Współcześnie, w ramach lewacko-neoliberalnej politycznej poprawności, społeczność niczym się nie różniący od pozostałych krajów Zachodu.

  Jednakże Szkot jaki pozostanie na zawsze już w mej pamięci – to Szkot jedzący dziadowski chleb tostowy z wyłożonymi na nam…chipsami.
  Widziałem to wielokrotnie…
  Dramat.
  Niemniej obserwując młode pokolenia w Polsce, też podążamy w tym samym kierunu

  Polubienie

  • markglogg

   Świetne opowiadanie o Szkotach. W czasie graduate studies w Berkeley zimą 1970/71 wyjechałem z grupą francuskojęzycznych studentów na Christmas Holyday aż do Meksyku. Jeden samochód, luksusowe „camaro” był własnością Tomka Kowaltowskiego, wtedy już od 11 lat Brazylijczyka, którego żydowskich rodziców w 1939 przesiedlono ze Wschodniej Polski do Kazachstanu, gdzie spędził 10 lat, potem kolejne 10-11 lat znowu w PRL-u i ostatnie 10-11 już w Sao Paolo w Brazylii.
   Drugi samochód posiadał Graeme Orr, z bardzo nobliwej szkockiej rodziny. Oczywiście jego samochód to był kompletny grat, pamiętający jeszcze lata 1950. I tak się złożyło że moi koledzy, polski żyd ze Szkotem, wybrali się w Mexico City we dwójkę do restauracji. Jak mi potem Tomek opowiadał (oczywiście po polsku, by inni nie zrozumieli) NIGDY WIĘCEJ NA OBIAD ZE SZKOTEM. W restauracji bowiem Szkota zainteresował tylko cennik potraw, wybrał najtańszą, a Tomkowi nie wypadało przy nim popisywać się swymi latynoskimi upodobaniami kulinarnymi – i ku własnej rozpaczy zjadł to, co mu kolega ze Szkocji zaproponował.
   (Co ciekawsze, w Berkeley Tomek mieszkał w „studenckim” apartamencie i miał kuchnię wspólną z Chińczykiem. Tam sytuacja była odwrotna, Chińczyk wytłumaczył mu, że u nich tradycje kulinarne mają 3 tysiące lat tradycji i on je kontynuuje i Tomek był zachwycony takim „obiadowym” towarzystwem.)

   Polubienie

 12. Dziś protest w Warszawie godz. 12.00

  Nie można zamykać firm bez stanu nadzwyczajnego. Jest to sprzeczne z Konstytucją. Nie można wprowadzać terroru za pomocą slajdu na konferencji prasowej czy rozporządzenia. Mamy kartonowe państwo, rządzone przez kartonowych polityków, którzy wypuszczają kartonowe zakazy. Jedynie nakładane na przedsiębiorców kary są realne. Przynajmniej do momentu, gdy zajmie się nimi sąd.
  Proponuję nie dysķutować z funkcjonariuszami , legitymujemy , spisujemy i składamy wnioskì do Prokuratury o przekroczenie uprawnień(wzory w necie) Obywatelu znaj swoje prawa!!

  I tutaj informacja dla tego co szczeka na portalu konkurencyjnym i udaje patriotę. Podobno mieszka obok Warszawy jak sam pisał.
  Dziś masz protest o 12.00 w Warszawie będziesz na nim czy tylko zamknięty w czterech ścianach będziesz udawał bohatera i szczekał na kobiety, które dostawały pałką teleskopową od psychopatów, bo ich szefowa taka i owaka.
  Weź Pitonia może się spotkacie i stary dobry fan Mentzena i korwiniasty Pitoń nauczy cię trejdować na Forexie i Binance he he.
  Nadmieniam, że sam na protestach już byłem mimo wieku.
  Informacja.
  WOLNOŚCI! 🇵🇱 16 STYCZNIA, godz.12:00 w WARSZAWIE, pod siedzibą Głównego Inspektoratu Sanitarnego ul. Targowa 65, KOLEJNY RAZ ODBĘDZIE SIĘ MARSZ PO WOLNOŚĆ, PROTEST PRZECIW TYRANII SANITARNEJ, 🇵🇱 ”KIEDY NIESPRAWIEDLIWOŚĆ STAJE SIĘ PRAWEM, WÓWCZAS OPÓR STAJE SIĘ OBOWIĄZKIEM”
  Kto blisko Warszawy jeszcze zdąży.

  Polubione przez 1 osoba

 13. Piotr. Wieści z Niemiec w temacie plandemii.

  Bardzo świeże wieści na temat koronawirusa. Znam gościa i mogę potwierdzić, że na pejsie podaje bardzo świeże informacje w temacie plandemii.

  Uwaga najlepsza koszerna kucharka świata od TVN-nowych schabowych zapowiada otwarcie mimo zamrażarki swoich knajp.
  Pilnie obserwować czy reakcje glin będą tak szybkie jak w stosunku do Polaków, którzy otwierali swoje biznesy i byli karani 5 tysiącami złociszy. Sprawę będę obserwował.

  Polubienie

  • piotr

   No niestety film jest niedostępny. Proszę w wyszukiwarce pejsa wpisać Herr Hamburger i na fejsie tego Polaka są najnowsze wieści z Reichu w temacie koronawirusa.

   Polubienie

   • Piotr

    Po co te wieści komu ktoś spyta, a no po to, że rząd PIS-dziateli małpuje każde posunięcie Niemiec w temacie plandemii, a przynajmniej dotychczas małpował.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.