Marine Le Pen jako wyborczy support

Rola jaką trzymający polityczne sznurki syjonistyczni liderzy zachodniej demokracji (dzisiaj wiemy, że to faszyści i totalitaryści) wyznaczyli Marine Le Pen oraz Jean-Luc Mélenchonowi (trzeci wynik wyborczy) sprowadza się wyłącznie do zwiększenia wyborczej frekwencji. Oboje politycy są prorosyjscy.
A więc zawiadowcy żydowskiego reżimu z całą premedytacją chcą wykorzystać rosyjskie sympatie Francuzów na swoją korzyść, a przeciw Francuzom, bo ani Le Pen, ani J.L.Mélenchona, do sprawowania urzędu prezydenta nie dopuszczą.


Wybory prezydenckie we Francji można już uznać za zakończone. Druga tura to tylko zbędna formalność, przeznaczona dla francuskiej gawiedzi, żeby miała jako takie poczucie korzystania z demokratycznych wartości w zachodnim stylu, które wspaniałomyślnie serwuje „międzynarodowej wspólnocie” – zamiennie: „społeczności międzynarodowej”, „otwartym społeczeństwom”, itd., itp. -, żydowsko-anglosaska finansjera zawiadująca całym tym syjonistycznym cyrkiem Zachodu. Można już więc z czystym spokojem ogłosić, że prezydentem Francji został ponownie osobnik będący marionetką Rothschildów, czyli światowej żydowsko-anglosaskiej finansjery, Emmanuel Macron, który nawet jako mężczyzna może budzić uzasadnione wątpliwości, a co dopiero jako polityk i to niby polityk i niby samodzielny i niezależny, no, w końcu „przywódca” atomowego, europejskiego mocarstwa.

Gdyby w wyborach nie pojawili się kandydaci typu M.Le Pen i J.L.Mélenchon frekwencja byłaby prawdopodobnie bardzo niska. Który myślący, tradycyjnie socjalizujący, Francuz poszedłby głosować na E.Macrona i jemu podobnych, czyli na polityków, których identyfikuje z biedniejącą Francją, z ograniczeniami socjalnymi, z rosnącym rozwarstwieniem społecznym – rosnącymi sferami bogactwa i nędzy, z uzależnieniem od USA (czyli od syjonistycznych Żydów), z systematycznym ograniczaniem wolności, z covid-terroryzmem, czy z polityką antyrosyjską i prowojenną?

Powszechne żydowskie media, te we Francji i te w Polsce, komentujące francuskie wybory przyznały – i to nawet uczciwe (?) -, że tak dobry wyborczy wynik M.Le Pen (Le Pen – 23,1%; Macron – 27,8%) uzyskała przy bardzo skromnym finansowaniu wyborczej kampanii. Wystarczy jednak chwila zastanowienia, żeby dojść do właściwej konstatacji: że wyborów nie może wygrać kandydat, który chciałby realizować politykę sprzeczną z wytycznymi światowej finansjery. W chwili obecnej te wytyczne to wojna z Rosją, wojna niemal totalna, bo militarna i na gospodarcze sankcje. I np.: wyłamująca się z tych sankcji Serbia ma utrudnione utrzymywanie połączeń lotniczych z Rosją, które są blokowane poprzez fałszywe alarmy bombowe służb wywiadu żydowskiego reżimu Rumunii (https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-prezydent-serbii-oskarza-ukraine-i-panstwo-ue-o-falszywe-ala,nId,5967907). A zatem dla prorosyjskich polityków w żadnym z żydowskich reżimów Zachodu miejsca być nie może.

Tak więc udział M.Le Pen w drugiej turze wyborów prezydenckich zapewnia tym wyborom jedynie frekwencję, bo kto ma je wygrać, wiadomo było i przed wyborami. A jeśli zbierze ona więcej głosów niż E.Macron (to chyba najgorszy z dotychczasowych prezydentów Francji) – co jest bardzo prawdopodobne, to nikt o tym się nie dowie. W końcu wyniki z poszczególnych komisji wyborczych przesyłane są do wyborczego centrum drogą elektroniczną, a społeczeństwo francuskie, zresztą tak jak i polskie i każde zachodnie, nie jest zorganizowane i nie dysponuje wystarczającymi środkami finansowymi, żeby mogło samo zweryfikować uczciwość wyborów – zebrać wyniki ze wszystkich komisji i je przeliczyć. A gdyby nawet mogło to zrobić, to gdzie, w jakich mediach przekazałoby tę informację reszcie społeczeństwu? Jak wyegzekwowałoby prawne uznanie prawidłowych wyników w reżimowej strukturze państwa? – Rewolucja -? Jakaś jest chyba potrzebna.

Dariusz Kosiur

8 Komentarzy

Filed under Polityka

8 responses to “Marine Le Pen jako wyborczy support

 1. Pobawią się rabini z gojami w wybory, a kto ma wygrać ten wygra.
  Ale teatr musi być. Jedyna wiadomość dla rabina to masowy bojkot!

  W Polsce wyborcy pokazali skrajną głupotę bijąc tak wysoko frekwencje w trakcie covida, chociaż żydowski reżim sam podaje zawyżone statystyki ilościowe.

  Polubienie

 2. Pingback: Marine Le Pen jako wyborczy support — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 3. Nocą 17/18 kwietnia siły FR zniszczyły: Pociskami precyzyjnymi — 16 instalacji m.in. 5 stanowisk dowodzenia, magazyn paliw, 3 składy amunicji, kilka rejonów koncentracji wojsk i sprzętu. Naloty operacyjno-taktyczne — 108 rejonów koncentracji wojsk i sprzętu. Lotnictwo wojskowe — 8 czołgów i in. opancerzonych wozów bojowych, kompanie wojsk w 3 punktach. Iskanderami — 4 magazyny broni i sprzętu, 3 rejony koncentracji wojsk i sprzętu. Artylerią — 18 stanowisk dowodzenia, 22 baterie artylerii, system rakiet p-lot Osa-AKM, 275 umocnień i rejonów koncentracji wojsk i sprzętu. Systemy obrony p-lot — 3 myśliwce, 11 bezpilotczyków, 10 rakiet dużego kalibru https://rusvesna.su/news/1650267783

  Polubione przez 1 osoba

 4. W dzień 18.kwietnia: Naloty na 84 obiekty: zakład naprawy głowic toczki-U w Dniepropietrowsku, punkt dowodzenia batalionu obrony terytorialnej, 2 składy amunicji, skład paliwa, 47 rejonów koncentracji wojsk i sprzętu, 22 stanowiska artylerii https://rusvesna.su/news/1650304329

  Polubione przez 1 osoba

 5. Lwów: Zniszczone centrum logistyczne i duże przesyłki broni z ostatnich 6 dni z USA i państw NATO https://rusvesna.su/news/1650303902

  Polubione przez 1 osoba

 6. Ustawa Wierchownej Rady 14.4.2022: Obcy i bezpaństwowcy w służbach wywiadowczych Ukrainy https://www.voltairenet.org/article216551.html

  Polubione przez 1 osoba

 7. paziem

  Debata kandydatów

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.