Ukro-Polin – to projekt IIIRP/Polin?

czy architektów z Waszyngtonu i Londynu zlecony tylko do realizacji żydowskim reżimom IIIRP/Polin i Bander-Ukrainy?

.

.

W każdym razie czas nagli, bo realizacja projektu staje pod dużym znakiem zapytania.

Komentator Sławobor pisze (tekst: Ukraińska propaganda wojenna opanowała zachodni „wolny świat”) :

Dmitrij Miedwiediew, wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej, docenił pomysł władz ukraińskich na odbiór skroplonego gazu ziemnego (LNG) z Zachodu z dwuletnim opóźnieniem w zapłacie. Były premier Rosji wątpił, czy za dwa lata Ukraina w ogóle zaistnieje na mapie świata. „Ujrzałem komunikat, że Ukraina chce otrzymywać LNG od swoich zagranicznych właścicieli w ramach Lend-Lease z płatnością za dostawę za dwa lata. W przeciwnym razie następnej zimy po prostu zamarznie. Tylko pytanie: a kto powiedział, że za dwa lata Ukraina będzie nawet istniała na mapie świata? Chociaż Amerykanom już wszystko jedno – oni zainwestowali tak dużo w projekt antyrosyjski, że wszystko inne jest dla nich drobiazgiem”– stwierdził Miedwiediew w Telegramie.
Źródło:
https://rusvesna.su/news/1655278093

Można się zastanawiać, czy funkcjonariusze żydowskiego reżimu znad Wisły rozważyli już wszystkie  niuanse konfederowanych bratnich reżimów i co na wypadek, gdyby miały się jednak ziścić przewidywania byłego premiera FR, Dmitrija Miedwiediewa (?). Chyba, że w skrytości ducha, wątpiąc w siłę statusu swoich aktualnych mocodawców, mimo wszystko chcą się jakoś zabezpieczyć i planują przejść pod nową jurysdykcję, W.Putina i FR. W końcu pewne jest jedno, że nie ma nic pewnego, a więc warto zabezpieczyć się i od tyłu – nigdy nic nie wiadomo w polityce.

I choć funkcjonariusze żydowskiego reżimu IIIRP/Polin to antypolskie kanalie, to idiotami przecież nie są i wiedzieć muszą, to co wiedzą wszyscy: w 2013 przed konsulatem IIIRP sławiący Ukrainę i Banderę obcinali łeb kukle jednego z nich, B.Komorowskiemu – ale ten akurat wniosków z tego nie wyciągnął żadnych i prezentuje ten sam typ politycznego geniuszu co zawsze.

.

.

A że funkcjonariusze żydowskiego reżimu IIIRP/Polin muszą dokładnie kumać w czym rzecz, przekonuje choćby stanowisko duchownego brytyjskiego, który przecież zawodowo polityką się nie zajmuje. Biskup Richard Williamson (w 2008 r. kwestionował istnienie Holokaustu), podczas jednej ze swoich homilii w Warszawie, wyraził pełne poparcie dla tak zwanej „operacji specjalnej na Ukrainie” W.Putina. „Według biskupa Williamsona celem W.Putina jest faktycznie denazyfikacja i demilitaryzacja Ukrainy, natomiast „głupia Europa podążająca za USA chce zniszczyć Rosję i wojna może stać się jeszcze bardziej zaciekła”. Jego zdaniem „Europa jest bezwzględna, zarówno w świecie, jak i w Kościele”, a jej przywódcy nie zasługują na to, by ich naśladować. Ponadto, według Williamsona, „przygotowują sztuczny głód w najbliższej przyszłości”. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby się przygotować. Jest oczywiste, że jedną z kolejnych sztuczek przestępców rządzących światem będzie sztucznie wywołany głód. Według biskupa także pandemia koronawirusa, to globalny spisek: „Najpierw grali z Covidem, potem z Ukrainą, prowokując Rosję od 2014 r.”. Rosja musiała się bronić. Amerykańscy agenci prowokowali Rosję za pośrednictwem Ukrainy i robili to przez kilka lat.” – https://www.ekai.pl/biskup-poparl-putina-wczesniej-zaprzeczal-istnieniu-holokaustu/

Nie mniej na razie jest tak:

.

Dariusz Kosiur

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Ukro-Polin – to projekt IIIRP/Polin?

 1. Janka

  ——— uśpili Polaków strachem przed powtórką z czasów // reform //KANALII balcerowicza i BOGIEM !. Stare odmóżdżone katole wciąż powtarzają : tylko bóg może nas uratować , powtarzają tak od nie wiadomo jak dawna. A przecież wiadomo, że SAMO SIĘ NIC ! nie zrobi. Bierność Polaków jest przerażająca.

  Polubienie

  • Jędrzej

   Co jeszcze może być zabawniejszego na tym świecie od bezmyślnych ludzi?

   Przez blisko dwa tysiące lat religie Abrahamowe dokonały wielkiego wymierania w głowach, które trwa po dzień dzisiejszy.
   To dla okupanta swoista podstawa do kolejnych działań w świecie zasiedlonym przez zombi.

   To gorsze od spustoszenia bronią jądrową – przynajmniej tutaj wszystko jest jasne w przeciwieństwie do oczekiwania na przebudzenie nieprzewidywalnych mas – zwanych ludzkością.

   Polubienie

 2. Waszyngton ma EU, Ukropolin to City of London. Dlatego był zorganizowany tzw Brexit.

  Polubienie

  • Jędrzej

   Brexit to kolejny przykład, że na tym pełnym zombi świecie nic nie dzieje się spontanicznie.

   Gdyby tylko przebudzeni potrafili się oddolnie jednoczyć tworząc na globie swoiste działające w ścisłej konspiracji mafie działające bez jakikolwiek skrupułów wtedy można by było wkładać kij w szprychy każdego planu.

   Polubienie

 3. Sławobor

  Mińsk zaczął badać działalność dziadka prezydenta RP Andrzeja Dudy, który był żołnierzem ukraińskiego batalionu karnego działającego na terytorium białoruskim podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, poinformowała Prokuratura Generalna Białorusi.

  „Teraz aktywnie dokumentujemy działalność dziadka polskiego prezydenta Dudy, który był żołnierzem ukraińskiego batalionu karnego i był szczególnie okrutny, przede wszystkim w obwodzie mińskim i witebskim” – powiedział RIA Nowosti prokurator generalny Andriej Szwed. Powiedział to szef resortu, przemawiając w Mińsku na konferencji parlamentarnej „Pamięć historyczna: wielkie zwycięstwo jedności”.

  W kwietniu 2021 r. Szwed ogłosił, że wszczął sprawę karną w sprawie ludobójstwa ludności Białoruskiej SRR podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Prokurator Generalny stwierdził również, że strona białoruska zamierza przedłożyć międzynarodowemu trybunałowi dowody w celu wszczęcia procedury uznania ludobójstwa narodu białoruskiego w latach wojny.

  Wcześniej prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko podczas spotkania z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem wyraził zaniepokojenie planami rozbicia Ukrainy przez Zachód.
  https://vz.ru/news/2022/6/15/1163128.html

  Polubione przez 1 osoba

 4. Jędrzej

  Przedwojenny tak zwany rząd sanacyjny i jego kontynuatorzy po 1989 roku są w pełni odpowiedzialni za uczestniczenie w rozbiorze Czechosłowacji w 1938 r., za dewastację Polski przez Hitlera po 1 września 1939 r., za tak zwanego 17 września na wschodzie w 1939 r. i w następstwie powyższych działań za Katyń, Wołyń itp.
  Rząd sanacyjny nie zrobił absolutnie nic w interesie ówczesnej Polski.
  Podobnie i dzisiaj widać jak na dłoni w działaniach obecnego postsolidurnościowego rządu analogię do uprawianej 83 lata temu polityki godzącej w interes Polaków.
  I to nie dzieje się spontanicznie. To jest z pełną premedytacją realizowana antypolska polityka żydo-anglosaskich grabieżców z tak zwanego szeroko rozumianego Zachodu.

  Polubienie

 5. Wyłom w propagandzie powszechnych żydowskich mediów – nie wszyscy ulegają zachodniej manipulacji

  „Witamy w Bułgarii, gdzie wojna na Ukrainie to wina NATO” – https://wiadomosci.onet.pl/politico/wojna-w-ukrainie-to-wina-nato-tak-dziala-rosyjska-propaganda-w-ue/w71ln9q

  Wojna w Ukrainie. Część Europejczyków winą obarcza NATO, nie Putina – https://biqdata.wyborcza.pl/biqdata/7,159116,28438762,wojna-w-ukrainie-czesc-europejczykow-wina-obarcza-nato-nie.html

  Polubienie

 6. „Niejaki Jan P,twierdzi,ze p.Balcerowicz
  powinien powrocic do wladzy, zeby uzdrowic, przywrocic do normy zycie
  w III.R.P”.
  Czy ten wyzej wymieniony,nie sprawowal Juz wladzy w III.R.P.?.
  Jakie byly w/w osiagniecia.?.
  .

  Polubienie

 7. NIE ma co sie dziwic, ze Wiejska „zamierza
  zaakceptowac”.
  Jak by nie bylo, byl z „we the people”.(„my ludzie”.)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.