Dość kłamstw holokaustu. Potrzebny film o ludobójstwie Żydów na Polakach.

holodol

  Kłamstwo holokaustu jest jedynym historycznym twierdzeniem posiadającym prawną ochronę !!! (?) 

 

a3

Dziwna to „prawda” historyczna, która musi być obwarowana karą więzienia. Nie istnieją wiarygodne dane o likwidacji 6 milionów Żydów w czasie II wojny światowej. I to nie Żydzi doznali największego ubytku swojej populacji w czasie wojny. O wiele większe straty ponieśli Polacy, Rosjanie, inne narody.
(Polacy ponieśli w II w. światowej największe straty ludnościowe – 222 osoby na 1000 mieszkańców, następna w kolejności Jugosławia straciła 108 osób na 1000 mieszkańców, Żydzi są na szarym końcu tej tragicznej listy – „Rachunki do zapłacenia” L. Staszyński, s.10)
Nigdy nie istniał plan zagłady Żydów. Istniał natomiast i był realizowany plan zagłady Słowian (Generalplan Ost) opracowany przez żydowskie kierownictwo III Rzeszy.

 

Procent grup narodowych przeznaczonych do eliminacji oraz wysiedleń na terenach okupowanych, przeznaczonych przez III Rzeszę na niemiecką kolonizację

Grupa narodowa           Procent przeznaczony do eliminacji/wysiedlenia
Polacy                                          80-85%
Rosjanie                                       50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.

Białorusini                                    75%
Ukraińcy                                      65%
Litwini                                          85%
Łotysze                                         50%
Estończycy                                   50%
Czesi                                             50%
Łatgalowie                                 100%

Żydowskie przedsiębiorstwo holokaustu wyłudziło od Niemców ponad 100 mld $USA odszkodowań, ale nawet promil tej kwoty nie dotarł do tych Żydów, którzy przeżyli obozy koncentracyjne i dzisiaj mieszkają w Izraelu.
Żydowskie przedsiębiorstwo holokaustu, w ramach „odszkodowań” chce wyłudzić od Polaków, od ofiar II wojny światowej, 65 mld $USA. Wspomagają ten haniebny proceder żydowskie władze III żydo-RP (jednym z pomocników żydowskich złodziei był prezydent L.Kaczynski).
Antypolski film „Ida” otrzymał Oskara. Film zrealizowany przez Żyda z Wlk.Brytanii, przez syjonistyczne instytucje sponsorowany, w tym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej – utrzymywany z pieniędzy polskich podatników! – i przez Żydów nagrodzony. Dlaczego, z jakiego powodu? Ponieważ w treści filmu pada zdanie, że Polak zamordował żydowską rodzinę – film powstał dla tego jednego zdania!

 

Cała żydo-reżimowa banda, od władz, po żurnalistów ogromnie się raduje, że „polski” film – tak wmawiają Polakom -, dostał najważniejszą nagrodę filmową. Zatem dopowiedzmy: jest to najważniejsza nagroda, ale w żydowskim świecie filmowym całkowicie podporządkowanym syjonistycznej polityce Międzynarodowego Żyda.

Żydo-reżim w Polsce nazywa siebie polskimi władzami. A czy widział ktoś, żeby te „polskie” władze stawały w obronie polskich interesów, żeby walczyły z żydowskimi mediami, które używają terminu „polskie obozy koncentracyjne”, żeby pogoniły tych żydowskich złodziei, którzy chcą wyłudzić od Polaków 65 mld $USA?
Dlaczego „polskie” władze, „Polski” Instytut Sztuki Filmowej nie zainicjują powstania filmu o żydowskim ludobójstwie na Polakach?
W latach 1939 – 53 na terenach przejętych przez ZSRR Żydzi z NKWD wymordowali ok. 2 mln Polaków.
W latach 1944 – 56 żydowskie UB oraz IW w PRL wymordowały ok. 300 tys. – 600 tys. Polaków. Poniemiecki obóz koncentracyjny, Kl Warschau, funkcjonował w centrum stolicy kraju do 1953r.!!! – nie wolno nam o tym zapomnieć, do póki nie rozliczymy naszych krzywd.

KL Warschau 19

Na tym jednak nie koniec. Od 1990r. (dokładnie od 1980r.) żydo-reżimowe władze realizują (ponownie! po 1956r.) systematyczną likwidację narodu polskiegoludobójstwo -, poprzez likwidację majątku narodowego, miejsc pracy, bezpieczeństwa socjalnego, możliwości rozwoju we wszystkich dziedzinach, ochrony zdrowia, norm moralnych i obyczajowych, poprzez degeneracje oświaty i kultury, itp., itd.

 

793323b84b22cb-645-349-11-472-4712-2550

W minioną niedzielę banda czołowych, europejskich syjonistów, wykonujących polecenia z USA, defilowała w Kijowie wspierając politykę Międzynarodowego Żyda – politykę konfliktu z Rosją. Politykę firmowaną na Ukrainie przez dwóch żydowskich złodziei i bandytów, Poroszenkę i Jaceniuka.
Mimo, że cieszą nas zwycięstwa wojsk DRL i ŁRL, zwłaszcza ostatnie – zamkniecie w kotle w Debalcewie żołnierzy ukraińskiego żydo-reżimu wspomaganego przez najemników Międzynarodowego Żyda z NATO -, trzeba uczciwie przyznać, że jak dotąd, to MŻ może na swoim koncie zapisać sukcesy. Udało mu się, bowiem ulokować wewnątrz państw słowiańskich konflikt, który przerodził się w okrutna wojnę, w wojnę, którą MŻ chce rozszerzyć na pozostałe państwa Słowian. Jest to ta sama zbrodnicza polityka MŻ, jaką od dawna stosuje na Bliskim Wschodzie wśród krajów arabskich.

 

Wiedzmy i pamiętajmy!

Naszym wrogiem nie jest Rosja, nie są Ukraińcy. Naszym wrogiem jest Międzynarodowy Żyd z siedzibą w USA i w UE, jest żydo-reżimowa władza, ich syjonistyczna polityka niszcząca narody i państwa, dążąca do wywołania III wojny światowej.
Jedynym państwem, które może powstrzymać światowy terroryzm Międzynarodowego Żyda jest Rosja pod rządami W.Putina.

Dariusz Kosiur

1005430_216067958540299_1065785394_n

47 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

47 responses to “Dość kłamstw holokaustu. Potrzebny film o ludobójstwie Żydów na Polakach.

 1. Finkelstein w swojej książce Przedsiębiorstwo Holokaust przyrównał holokaust do kasyna Monte Carlo… Jak długo będzie żywy antysemityzm tak długo żydzi będą wyłudzać pieniądze..

  W żydo-mediach film Ida został określony jako – ‚prawda uniwersalna’..
  Co według nich jest podstawą takiego określenia?…Bo film dostał oskara!
  Tak więc oskar jest wyznacznikiem prawdy…
  Co zawiera ta ‚prawda uniwersalna’ i jaki niesie przekaz?
  …’Polak ukrywa żyda pod swoim dachem, potem go morduje by go okraść..’
  To jest motto filmu i żydowska ‚prawda uniwersalna’ o Polakach

  No tak….ci Polacy więc muszą zapłacić odszkodowanie…65 mld. !
  Taki obraz rysuje się w głowach debilnych Amerykanów i Europejczyków
  ..

  Można się zastanowić kto promuje antysemityzm w świecie i kto ciągnie z tego zyski… Nawet nie trzeba się zastanawiać… Żydostwo zdechło by gdyby nie było antysemityzmu… Kidy zniknie antysemityzm żydzi stracą na znaczeniu..Dlatego żyd nigdy nie dopuści by zniknął antysemityzm..

  Polubione przez 3 ludzi

  • Istnieją dwa sposoby na likwidację antysemityzmu: zlikwidować obiekt antysemityzmu lub antysemitów.

   Polubione przez 2 ludzi

   • Żeby zlikwidować antysemitów należało by zlikwidować wszystkich gojów.. Każdy goj kiedy się rodzi już jest antysemitą i jako dziecko jeszcze tego nie wie. Ale gdy dorośnie to już wie..I żaden goj nie jest w stanie udowodnić dla żyda czy żydowskiego sądu, że antysemitą nie jest..

    Problem dla żydów w związku z likwidacją gojów jest jednak taki że nie mieli by na kim pasożytować i musieli by się wziąć do roboty…
    Jednak oni genetycznie nie znają uczciwej pracy gdyż ich geny skłąnne są tylko do złodziejstwa, oszustwa, szantażu, morderstwa i sodomii..

    Pozostaje więc druga opcja…wyeliminować obiekt antysemityzmu czyli tych którzy antysemityzm propagują i kreują czyli żydów…Co jak co ale jest ich mniej niż gojów..

    Polubione przez 1 osoba

   • Piotrx

    W ścisłym słowa tego znaczeniu nie istnieje w praktyce tzw. „antysemityzm” co najwyżej antyjudaizm. Źródłem antyjudaizmu jest antygoizm. Gdyby go nie było, nie byłby znany antyjudaizm. Nawet gdyby wszyscy Żydzi byli Semitami ( a nie są) to i tak stanowiliby ledwie około 10% populacji ludów semickich.

    Jak napisał przed laty ks. prof Józef Kruszyński:

    „…..Rasa semicka jako rasa nie posiada w sobie nic niebezpiecznego względem chrześcijańskich narodów w Europie czy Ameryce. Nie możemy więc mówić o niebezpieczeństwie semickim tak, jak się mówi u nas, a zwłaszcza w Ameryce, o niebezpieczeństwie żółtym. Nazwa „antysemityzm” jest ulubionym określeniem w mowie żydów i oni to głównie przyczynili się do jej spopularyzowania. Autorowie żydowscy używają celowo wyrażenia „antysemityzm”, aby odwrócić uwagę od istotnych przyczyn owego „antysemityzmu”. Podłożem antyżydowskich wystąpień jest tak zwany „judaizm”, który wciela w życie zasady Talmudu. Byłoby słuszniej nazywać ruch, o którym mowa, antyjudaizmem. Wyraz ten brzmi bardzo niemile dla ucha żydowskiego, jako wymierzony wprost przeciwko żydom, związanym w jedną organizację, nazywaną judaizmem. Określenie natomiast „antysemityzm” posiada daleko szersze znaczenie, jako odnoszący się do rasy semickiej i nie dotyczy wprost żydostwa, jako społeczności odrębnej, posiadającej własne prawa, ustawy i zwyczaje częstokroć wrogie prawom i ustawom tych narodów, obok których żydzi mieszkają.”

    Polubienie

 2. „W latach 1944 – 56 żydowskie UB oraz IW w PRL wymordowały ok. 300 tys. – 600 tys. Polaków.”

  Nie wiem, skąd Dariusz Kosiur tę liczbę wytrzasnął.
  600 tys. – tylu politycznych nawet w więzieniach za żydo-komuny chyba nie siedziało. I ogromna ich większość przeżyła i doczekała 1956 roku.

  „Liczba śmiertelnych ofiar komunistycznego aparatu terroru i represji politycznych w Polsce, według wstępnego bilansu historyków Instytutu Pamięci Narodowej może sięgnąć kilkunastu tysięcy.”
  http://www2.polskieradio.pl/eo/dokument.aspx?iid=2155
  http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=3643

  IPN to kryptożydowska antykomunistyczna instytucja. Jednak w tej sprawie się nie myli – ofiar śmiertelnych żydo-komuny w Polsce nie było więcej niż (łącznie z ofiarami powojennych obozów koncentracyjnych) kilkadziesiąt tysięcy. Do 300 – 600 tysięcy jest jednak daleko.

  Nie bronię żydo-komuny, zawsze ją potępiałem i potępiam, ale proszę – trzymajmy się faktów.

  Polubienie

  • Liczbę 300 tys. podawał nawet red. S.Michalkiewicz, o 600 tys. wspominali jakieś 10 lat temu niezależni historycy w Radio Maryja. Problem polega jednak na tym, że nigdy w Polsce nie było wolno prowadzić takich badań, a więc nie istnieją w pełni wiarygodne dane. Dlatego podałem tak duży przedział liczbowy, który może być prawdopodobny.
   Tylko dwa przykłady:
   – w obozie w Świętochłowicach według szacunków (podkreślam, według szacunków) INP poniosło śmierć od lutego do listopada 1945r. ok. 2,5 tys. osób!
   – Tajna Organizacja Wojskowa „Gryf Pomorski”, stan liczebny ok. 25tys. zlikwidowana prawie w całości w roku 1945 …
   – „Śladami zbrodni. Przewodnik po miejscach represji komunistycznych lat 1944-1956” wyd. IPN – znów szacuje się, że w pierwszych kilku latach po wojnie aresztowanych było ponad 250 tys. osób …
   A przecież nie wszyscy byli aresztowani, sądzeni i skazywani sądowymi wyrokami.

   Polubienie

   • przemex

    Ostatecznej prawdy o tym ile Polaków zginęło z rąk żydo-komuny się nie dowiemy, przynajmniej na razie, a powoływanie się na manipulatora Michałkiewicza czy radio bez twarzy i rzekomo niezależnych historyków kiedyś tam występujących jest bez sensu, oni mają zaprogramowany wściekły antykomunizm i wszystko co może w ich oczach zdyskredytować „złą komunę” jest przez nich kolportowane, byle by tylko udowodnić słuszność i rzekomą wyższość żydo-katolicyzmu, „cywilizacji łacińskiej” no i i oczywiście kapitalizmu nad socjalizmem. To medium należy omijać z daleka. A po za tym jeżeli już mówimy o zbrodniach żydo-komuny to należy wspomnieć także o wpływie „podziemia antykomunistycznego” na działania władzy, bo dla mnie jest jasne że przynajmniej część represji była spowodowana bezsensownym oporem ze strony „wyklętych” o których bredzi się tak dużo tu i ówdzie i których się mitologizuje czy próbuje ukazywać jako „wielkich bohaterów” czy „patriotów” walczących ze „zbrodniczym i totalitarnym komunizmem” choć przynajmniej niektórzy z nich byli zwykłymi bandytami traktującymi partyzantkę jako przyzwolenie do róbta co chceta a ich bezsensowny opór przyniósł jedynie więcej ofiar.
    Nie wspomnę już o tym co ci ludzie mieli w głowie i jakich „wartości” bronili, bo przynajmniej część z nich walczyła nie o rzeczywiście niepodległą i dostatnią Polskę a o Polskę przedwojenną, sanacyjną, kapitalistyczną i obszarniczą z uprzywilejowaną pozycją kościoła a ta ze swoim masowym bezrobociem, biedą, uprzywilejowaną pozycją kleru i arystokracji oraz sanacyjnym zamordyzmem wzorem do naśladowania i celem do osiągnięcia bynajmniej nie jest i nie powinna być dla nikogo.

    Polubione przez 1 osoba

   • Panie Darku, Przemex ma rację, na enuncjacje agenta wpływu Michalkiewicza czy mediów rebe Rydzyka należy uważać.
    Kilka lat temu osłupiałem oglądając TV Trwam. Było dwóch gości i mówili o Auschwitz. Oboje twierdzili, że badania w tym obozie zostały zafałszowane, bo tam zginęło nie milion (oficjalna wersja od lat 90-tych) a co najmniej 4 miliony Żydów. Drugi, że może nawet całe 6 milionów.
    Nawet na IPN należy uważać. To kryptożydowska instytucja. Proszę przeczytać wyniki śledztwa IPN w sprawie żydo-UB-eckiej prowokacji w Kielcach. Wg IPN to nie była żydo-UB-ecka prowokacja a pogrom spowodowany „antysemityzmem” Polaków. Podobnie IPN dał ciała w sprawie Jedwabnego.
    Jak napisałem poprzednio – zbrodnie żydo-komuny potępiałem i potępiam, ale nie dam się żydowskiej propagandzie nabrać na bezkrytyczne szczucie na „złą komunę”.
    Bandyci szczują nas na „komunę” i straszą nią aby nie przyszło nam do głowy np. upaństwowienie banków.

    Polubione przez 1 osoba

   • PS
    Szczucie na „komunę” ma jeszcze b. ważny aspekt antyrosyjski. Żydopropaganda zbrodnie żydo-bolszewii, zwłaszcza zbrodnie żydo-NKWD przypisuje Rosjanom. Paweł Ziemiński był osobiście obecny na prelekcji Pająka, który publicznie bredził, że Katyń to „zbrodnia rosyjska”. To samo bredzi żydo-PiS, rebe Rydzyk i cała masa pseudopatriotów. Zgodnie z żydo-propagandą „komunę” narzucili Polsce „Rosjanie”. Czyli Rosjanie są źli i odpowiadają za tamte zbrodnie.

    Przy czym gołym okiem widać, że IPN jak ognia unika terminu „żydokomuna”. Krzyczą o zbrodnich komunistycznego reżimu, ale przemilaczają jak mogą żydowską odpowiedzialność za nie.

    Polubione przez 1 osoba

 3. Przypomne tylko o tych, ktorzy wyszli z domu I nigdy do niego nie powrocili, a nie byli aresztowani ani nie przebywali w zydowskich „kazamatach”… (dosc czestymi przypadkami rowniez byly „wypadki” w pracy, lub tzw., „nieszczesliwe wypadki” w drodze…
  Pomine rowniez bardzo wazny aspekt, jak „samobojstwa” przez „seryjnych samobojcow”, ktore dopiero w latach 90-tych zaczeto wspominac…no I rowniez kontynuowac…
  ===================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. O ile dobrze pamietam, to takie „statystyki” prowadzilo MSW przy ulicy Pulawskiej 150 w W-wie pod kierownictwem pplk (nazwiska nie wymienie) od 1962 roku o czym moja sp. Mama wspominala odmawiajac wspolpracy (pracy zarobkowej) jako tlumacz rosyjskiego I ukrainskiego w tymze ministerstwie w 85% kontrolowanym przez zydowskie UBP (potem UB).

  Polubienie

 4. Netwalker

  Należy dokładnie zrozumieć to, co robi „Opolczyk”.
  Usadowił się na bardzo wygodnej pozycji Słowianina – rodzimowiercy.
  Pozycja ta pozwala mu krytykować wszystkich, katolików, żydów, patriotów i kogo tylko zechce.
  Z reguły jest to uczciwe traktowanie tematu co pozwala mu uchodzić za znawce polityki i zwiększa jego popularność.
  Sytuacja zmienia się gdy chodzi o sprawy zasadnicze.
  Ostatnio czytałem u niego powtarzane wielokrotnie bzdury o Grudniewskim, tutaj widzę że staje w obronie żydokomuny, nie dziwi mnie to.
  Co znalazłem w sieci:
  Opolczyk i Bejm
  https://grypa666.files.wordpress.com/2011/10/p10003281.jpg?w=700&h=525

  Proszę odszukać te zdjęcia na dole strony:
  https://grypa666.wordpress.com/category/marek-jan-chodakiewicz/
  i poczytać.

  Polubienie

  • Partyzant z wyciętego lasu

   Kolejny wyskakuje z tym zdjęciem, ile razy było to już wałkowane. Sam „opolczyk” również się wypowiadał, więc po co siejesz ferment? Ten świecznik to pewnie menora?

   Polubienie

  • Rozśmieszasz mnie „netwallker”.

   Krytykuję jedynie głupców, kłamców i dezinformatorów. I chory pseudopatriotyzm. Nawet WPS mój tekst o chorym szkodliwym antypolskim „patriotyzmie” przedrukował.
   Co do Grudniewskiego – wykaż, że napisałem bzdury. Ten pseudogenerał nie odważył się podjąć ze mną dyskusji, choć mu ten tekst podesłałem.
   A chcąc mnie „skompromitować” powinieneś wrzucić inne moje zdjęcie – to owiane „legendą”:
   https://grypa666.wordpress.com/2011/10/28/ii-konferencja-w-szwarcwaldzie/
   Bo to, które wrzuciłeś nie jest z „Beimem” (przekręcasz nazwiska) a z Mariuszem Grabasem z Przemyśla.
   To pierwsze zdjęcie z PB jest o wiele bardziej znane. Czytałem już o nim brednie, że jestem żydem i mam zdjęcie z „rabinem”.

   Wymyśl nową śpiewkę o mnie, bo to co napisałeś to stara zgrana i zacinająca się płyta, do tego myląca Grabasa z Beinem.

   Polubienie

 5. Komentarz przeniesiony z neon24.pl
  autor: Kjawor

  „Przedsiębiorstwo Holokaust – 6 milionów kłamstw.
  Książka Dona Heddesheimera The First Holocaust: Jewish Fundraising Campaigns With Holocaust Claims During and After World War One, [Pierwszy holokaust: żydowskie kampanie zbierania funduszy z holokaustu podczas i po I wojnie światowej] jest ważnym kawałkiem rewizjonistycznej układanki. Autor przekonująco dokumentuje mnóstwo wcześniejszych prób żydowskich upowszechniania zwodniczej i nieprawdziwej propagandy okrucieństwa przed, podczas i po I wojnie światowej.

  Pierwszy holokaust pokazuje zdumiewającą kolekcję wycinków z gazet i artykułów propagandowych od końca XIX wieku, które mówiły o cierpieniach i nadchodzącej eksterminacji europejskiego żydostwa. W nich odkrywamy, że dziesiątki razy przed II wojną światową Żydzi przywoływali kabalistyczną liczbę “6 milionów”, jako liczbę Żydów na skraju śmierci i destrukcji, w różnych okresach zamieszek i konfliktów w Europie i Rosji. Niewątpliwie książka demaskuje celowy oszukańczy charakter tych żydowskich kampanii i ataków medialnych, na długo zanim Hitler został kanclerzem Niemiec w roku 1933, zaprojektowanych na wzbudzanie sympatii opinii publicznej i uzyskanie wsparcia finansowego dla żydowskich ambicji politycznych, głównie ustanowienia państwa Izrael.
  Obsesyjne posługiwanie się kabalistyczną bajką o “6 mln zmarłych lub umierających Żydach” sprzed co najmniej 40 lat przed II wojną światową, bezpośrednio osłabia i zdradza pojęcie, jak twierdzili, że w latach 1939-1945 w Europie zginęło 6 mln Żydów. To było kłamstwem za pierwszym razem, i jest kłamstwem teraz!
  Zachodnie społeczeństwa gojowskie przez dziesięciolecia były zalewane i wszczepiane niekończącym się pokazem hollywoodzkich filmów o holokauście, programów telewizyjnych, “doku-serialami”, książkami i wspomnieniami łączącymi się z obowiązkową“edukacją o holokauście” w północno-amerykańskich i europejskich szkołach. Głównym zadaniem tej podstępnej globalnej kampanii propagandowej jest tylko pranie nie-żydowskich mózgów i doprowadzenie ich do skrajnego strachu i paraliżu, podczas gdy stajemy się zniewoleni ideologicznie, gospodarczo i fizycznie przez żydowskie plemię.Zorganizowano ją również po to, żeby zdelegalizować wszelką krytykę Żydów i państwa Izrael, oraz omotania nie-Żydów do zaakceptowania pro-żydowskich i pro-syjonistycznych poglądów. Poprzez nienawistne kłamstwa holokaustyczne, syjonistyczni mitomani uczą masy dzieciaków nienawiści do Niemców, i ogólnie do Europejczyków. Te dzieciaki, nie mające wystarczającej wiedzy i nie umiejące za siebie myśleć, kiedy dorosną, ślepo wierzą w te wszystkie bajki, i nigdy nie kwestionują tego co im powiedziano. Indoktrynacja młodych syjonistyczną fikcją “holokaustyczną” czyni permanentne uszkodzenia w umysłach młodych ludzi. Karmienie na siłę dzieci i nastolatków przekrętami i kłamstwami o II wojnie światowej, żeby sympatyzowali z żydowskim narodem i zdradzieckimi sprawami żydowskimi, takimi jak syjonizm i komunizm, jest niemoralne, destrukcyjne, szkodliwe i kryminalne. Trzeba z tym skończyć!
  Można zadać sobie pytanie: “jakie jest znaczenie liczby ’6 mln’ i skąd się wzięła?”
  Rzeczywiście intrygujące jest pochodzenie mitycznej liczby “6 mln”. Żydzi uparcie podkreślali ją w propagandzie horroru od roku 1890 do 1945. Druga wojna światowa zakończyła się w 1945 roku, i od tego czasu ta kabalistyczna liczba zdobyła pozycję świętości, dzięki lichej i oszukańczej kampanii wielokrotnego mówienia o holo-oszustwie w wiadomościach i przemyśle rozrywkowym z ośrodkiem w żydowskim Hollywood….”
  polecam cały artykuł : http://worldinfoport.hvs.pl/przedsiebiorstwo-holokaust-6-milionow-klamastw/
  A skąd się wzięła tak długo wyczekiwana i preparowana talmudyczna 6 mln ofiar a dał ją żydom na tacy kolejny polskojęzyczny łachmyta niejaki Rotmistrz Pilecki, który w tajemniczych okolicznościach dał się zapakować do Oświęcimia jeszcze bardziej tajemniczo się z niego wydostał, unikał jak ognia polskich organizacji wolnościowych w obozie za to poleciał na zachód pierwszy. Okazło się że to on przekazał żydom fałszywe dane na których oparło się całe przedsiębiostwo holokaust. Żydzi chcieli mieć liczbę 6 mln .ofiar bo tak było w ich proroctwach i to im pozwalało zbudować pzństwo Izrael i Pilecki im to dał.
  Kiedy wrócił ze zleceniami z zachodu do Polski bezpieka zarzuciłamu szpiegostwo, współpracę z zachodnim wywiadem [ też biskup Kaczmarek], Bierut nie skorzystał z prawa łaski. Pilecki fałszował dane z obozu czym przyczynił się do zawyżenia liczby żydowskich ofiar a zaniżenia polskich, rosyjskich i innych. Wprowadził w błąd badaczy, dopiero w 1990 poprawiono liczbę ofiar żydów którą Pilecki zawyżył 6 krotnie. Dzięki temu żydzi ściągają z Polaków odszkodowania, szmacą nasz naród na całym świecie a od 1989 próbuja stworzyć panstwo Chazaria ziem Polski i Ukrainy.
  Stąd taka produkcja Żołnierzy Wyklętych w III SyjoRP.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Widziałem filmik pokazujący New York Times z przed I wojny św gdzie już padała magiczna cyfra 6 000 000 … zanim jeszcze te sześć milionów się ‚zmaterializowało’.. Pewnie jakaś kabalistyczna liczba..

   Karski też poszedł na ochotnika do Auschwitz, a potem ‚wyszedł’ i pojechał do Hameryki i zdał sprawozdanie o mordowaniu żydów…
   Jest wychwalany w obecnej żydokomunie…

   Polubienie

  • młody czytelnik

   W ocenie działań tzw. „Wyklętych” łatwo o ahistoryzm, więc byłbym ostrożniejszy z wysuwaniem tak śmiałych tez (jak te o Pileckim, które są wg mnie absurdalne) i oskarżeń. Na przykład Fieldorf odrzucał koncepcję czynnej walki po ’45, a jednak został zamordowany w wyniku załganego żydo-procesu. Swoją drogą ciekawe, czy śmierć Stalina mogłaby zmienić karę śmierci, wszak Fieldorf został chyba powieszony 2 tygodnie przed tym wydarzeniem. Nie zapominajmy, że okres powojenny w Polsce to czas żydowskiego terroru NKWD i później UB. Często mówi się o „leśnych bandytach”, a ja ciekaw jestem, ilu tak naprawdę tych bandytów było żołnierzami podziemia, a ilu przebierańcami UB vide „Prowokacja Kielecka”. Kwestionujmy sens działań „Wyklętych”, ale nie wygwizdujmy ich. Nam dziś łatwiej poskładać fakty, ocenić sytuację historyczną.

   Polubione przez 1 osoba

   • veri

    ” ilu tak naprawdę tych bandytów było żołnierzami podziemia, a ilu przebierańcami ” –

    – moj, sp. Ojciec opowiadal, ze musial uciekac na Slask kiedy UB-owcy zaczeli krecic sie wokol niego kiedy po jednym z takich bandyckich napadow przyuwazyl jednego z nich i nieswiadomy niebezpieczenstwa podzielil sie publicznie swoim spostrzezeniem.

    Polubienie

  • Franz

   Niezły numer, wszystkiemu winien Witold Pilecki, nie znam szczegółów raportów Pileckiego jednak wiem że zbiegł on z obozu auschwitz w kwietniu 1943r więc nie mógł znać dokładnej liczby zamordowanych osób w tym obozie koncentracyjnym. Zresztą jak to możliwe że w obozach koncentracyjnych „gazowano” ludzi dzień i noc, co tydzień dostarczano pełne wagony podludzi w celu eksterminacji a Pilecki przeżył tam 2.5 roku? Jakim cudem? Podobnie z jednym żydem działającym w ich kongresie który był w siedmiu obozach koncentracyjnych i nigdzie nie „wrzucili” go do gazu. Niesamowite historie. Cała sprawa tego „gazowania” to jedna wielka bzdura.
   Proszę mi przedstawić notatki Pileckiego który stwierdził ile osób i jakiej narodowości zostało zamordowanych w tym obozie i w jaki sposób. Jestem pewien że zostały przerobione przez koszernych zarówno tych z rządu lubelskiego jak i londyńskiego. A z Pileckiego jakiś komentator robi na siłe zdrajce i oszusta który przedstawił rzekomo ówczesnemu światu liczbe 6 milionów zamordowanych żydów.
   Podobno Pilecki znał dobrze pewnego żyda który pełnił funkcje KAPO w tym obozie, ten żyd był w PRL przez 20 lat premierem, to niejaki Cyrankiewicz. Na pewno tacy jak ten kapo „pomogli” Pileckiemu wrócić do Polski po II wojnie światowej w bezsensownym celu czyli założeniu siatki wywiadowczej, jestem również pewien że tacy jak ten kapo „pomogli” Pileckiemu już nie wrócić nigdy z Polski na zachód.
   Według jednej z ofiar tegoż obozu żydzi byli przeważnie kierowani do birkenau a nie do auschwitz i to tam ich podobno uśmiercano: http://youtu.be/TqFzvUUdsXo
   A może Pilecki napisał jakiś raport o więźniach pracujących 7 kilometrów od Oświęcimia w największej petrochemicznej fabryce w Europie I.G. Farben w Monowicach?? O tym cisza oczywiście.
   Autor komentarza pisze że Pilecki unikał organizacji niepodległościowych, to kłamstwo, przecież Pilecki walczył chociażby w Powstaniu Warszawskim gdzie dowodził jednym z pododdziałów, poza tym to nie Pilecki unikał formacji wojskowych tylko taki rozkaz dostał od przełożonych ze względu na informacje i misje która wykonywał.

   Polubienie

 6. Netwalker

  Netwalker
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  23 Luty 2015 o 21:53

  Czy jestem tutaj niemile widziany?

  Polubienie

 7. paziem

  To nie wina redakcji, ale jakieś zabiegi wordpressu pewnie. Przydarzyło się to w ostatnim razie nie tylko panu. Zaraz to sprawdzimy.

  Polubienie

  • Netwalker

   Mam w RSS wszystkie wasze strony,
   zawsze tu zaglądam i czytam.
   Myślałem, że któryś mój post Wam się nie spodobał.
   Jeśli to nie redakcja to nie ma problemu.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Polubione przez 1 osoba

  • ‚GŁĘBOKIE GARDŁO’ to ma Michael – tranwestyta – 1łomen z Wszyngton D.C.
   Zboczeńcy jakimś cudem doszli do władzy nad światem i propagują wolność – czyli pedalstwo i niszczenie wartości podstawowej jaką jest Rodzina… Ci zboczeni terroryści gotowi są niszczyć, palić, rujnować w imię swego kabalistycznego boga Jehovah – /tłm./ ruin, mischiew….

   Rosja – /niby agresor/ nigdy nie zrzuciła bomby atomowej na bezbronnych ludzi, kobiety, dzieci, starców, młodzieńców..
   Więc jeżeli teraz sugeruje się /pierze mózgi/ że Rosja ma i może zrzucić bombę atomową – to mówię do tych bezmózgowych Komorowskich, Dudów, Kaczyńskich, Millerów, – do was marionetki mówię…spodziewajcie się zrzutu z innej strony.. Precedens już był i jak się powtórzy to nie będzie to Rosja!… Ale powiem do was Prawico i Lewico III Żydo RP tak.. /sorry za słowo/ was sprzedajne dziwki – chuj was to obchodzi…

   USA i Izrael jako światowi terroryści i podżegacze do wojen – nie mają szans… Ta paskuda zniknie tak nagle jak nagle się pojawiła.. Wyszli z otchłani i wrócą do otchłani…
   A wy…! żydo-sprzedawczyki III RP włącznie z KK…szykujcie się na ‚grilowanie’…

   Polubienie

 8. Pingback: Dość kłamstw holokaustu. Potrzebny film o ludobójstwie Żydów na Polakach. « Dziennik gajowego Maruchy

 9. Pingback: O uszatych wagabundach dominujących nad światem | ZYGFRYD GDECZYK

 10. -nina-

  A GDYBY TAK !! złożyć POZEW ZBIOROWY Narodu polskiego przeciwko RZĄDOWI i PREZYDENTOWI III RP . W pozwie zaznaczyć,że mniejszość żydoska / prawdziwe nazwiska / przejęła władzę w Polsce nieuczciwie / zatajenie pochodzenia /.
  Że żydoski rząd zwolnił z płacenia podatków KORPORACJE, których właścicielami są żydzi w tym samym czasie Polaków i ich Przedsiębiorstwa obłożył morderczymi podatkami .

  Rząd prowadzi antypolską politykę / naraża Polskę na wojnę z Rosją , finansuje filmy antypolskie itd.itp.

  Wypunktować niezgodność działań rządu z Konstytucją ITD, ITP .

  Wyroki tych / sprawiedliwych / sądów są bez znaczenia . CHODZI o ECHO !!!! które PONIESIE- we wszystkie strony ŚWIATA !! .i obudzi Naród .
  NAPRAWDĘ !! nie mamy już NIC do stracenia !

  Ps. przyszły właśnie wyliczenia podatkowe od nieruchomości .KLĘKNIEMY WSZYSCY !! naprawdę już ŚCIANA !! . Mają jej świadomość nawet już CI !! co jeszcze rok temu wzruszali ramionami .

  MUSI !! PUBLICZNIE przed Narodem polskim -PAŚĆ SŁOWO –ŻYD

  ————————— MUSI —————-

  Polubione przez 2 ludzi

  • W żydo-mediach, chyba radiowa „trójka” w wiadomościach podała informację, że sąd oddalił pozew kobiety, która przeżyła obóz koncentracyjny i wniosła sprawę przeciw „niemieckiej” gazecie o stosowanie terminu „polskie obozy koncentracyjne”.

   Musimy, my, Polacy, zacząć się organizować narodowo.

   Polubienie

 11. -nina-

  MOGĘ gdy zajdzie potrzeba DAĆ Nazwisko ! / całe życie miałam i mam wilczy bilet / już NIC mi nie straszne !!

  Polubione przez 1 osoba

 12. Pingback: Antypolski sojusz kata z ofiarą | Justice4Poland

 13. Pingback: W odpowiedzi na kolejny antypolski paszkwil | Justice4Poland

 14. Pingback: Przedsiębiorstwo Holokaust i masowe przekłamywanie historii | Justice4Poland

 15. Pingback: Restytucja Mienia Żydowskiego w Polsce - Polska

 16. anna

  zydzi,ruscy i Niemcy polakow zawsze zabijali,okr
  adali itd po co to pisanie jak polowa z WAS dla niemcow i zydow teraz pracuje,

  Polubienie

 17. Pingback: Prawda o holocauście | Linkier

 18. Pingback: Żmijowe plemię | hubalblog

 19. Pingback: Polaku, poznaj Żyda! | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 20. Bartosz Dziatkiewicz

  Całkiem ciekawy byłby to portal gdyby nie wasza rusofilia przez którą przestaje wrzucać linki na z niego na moją stronę na pejspbuku. Putin nie jest żadnym lekarstwem na żydowskiego raka bo sam jest chazarskiego pochodzenia. Niszczy we federacji organizacje nacjonalistyczne, robi interesy z żydami a zamiast na wszechsłowiański zlot pojechał w tym czasie do Izraela. Poza tym we Federacji Rosyjskiej istnieje jeden autonomiczny obwód żydowski, chyba jedyny na świecie i bynajmiej nie jest to getto. Gdzie więc ta walka z międzynarodowym pasożytem? Skoncentrujcie się na wojnie z żydostwem a nie na byciu tubą dla idei panslawizmu pod przywództwem Rosji bo to nie przejdzie, jest kłamstem i chorą ideą.

  Polubienie

 21. Pingback: Publiczny akt oskarżenia! | Justice4Poland.com

 22. Pingback: Anglosasko-żydowskie elity przeciwko Słowianom | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 23. Pingback: Anglosasko-żydowskie elity przeciwko Słowianom

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.