Kolejne wybory znów według żydowskiego scenariusza

socjotechnika_obrazek1

„Bywam często na przyjęciach wśród elit IIIRP. I tak się zastanawiam: co zmieniło się w Polsce po 1990r.? NIC się nie zmieniło, wszędzie spotykam te same gęby, co kiedyś.” – Zastanawiał się w żydowskiej TOK FM Żyd, D.Passent.

Od momentu powstania IIIŻydo-RP żydostwo dążyło do stworzenia systemu dwupartyjnego, który znakomicie sprawdza się w czołowych żydo-reżimowych imperiach, w Wlk.Brytanii i w USA. Dla politycznych interesów Żyda jest to system bardziej funkcjonalny niż system wielopartyjny. Wyklucza on jakiekolwiek polityczne niespodzianki, a przede wszystkim eliminuje partie narodowe, jest łatwiejszy do kontrolowania i obsadzania „swoimi”, upraszcza także socjotechniczne manipulacje wyborcami.

W żydowski proces tworzenia systemu dwupartyjnego w Polsce wpisuje się Kościół, otwarcie wspierający zarówno PO i PiS, czego dobitnym przykładem była postawa hierarchów Kościoła przy zmianie władzy po katastrofie smoleńskiej w 2010r. Syjonista Kaczyński dostał pochówek na Wawelu, a syjonista Komorowski słuchał Bogurodzicy w warszawskiej katedrze.

Solidnym wzmocnieniem systemu dwupartyjnego i gwarancją jego stabilności są JOW-y potwierdzające tę właśnie „zaletę” w Wlk.Brytanii i w USA. Nikt, kto nie dysponuje dużymi środkami finansowymi i dostępem do mediów nie ma szans na zaistnienie w świecie polityki.

JOW-y są tematem znakomicie rozgrywanym przez żydo-reżimowych speców od socjotechniki. Temat JOW zgłosił artysta Kukiz, któremu żydo-media umożliwiły wielokrotne publiczne wyklinanie pookrągłostołowego systemu władzy – taką szansę dano tylko jemu – (?). Kukiz i jego zwolennicy nazywani są odtąd antysystemowcami. I wszystko świetnie się układa, bo przeciwnikami JOW są systemowcy z PiS i z PO. Odbierająca żydo-medialne treści gawiedź powinna wyciągnąć zatem wniosek: JOW-y to dobra sprawa, bo nie chcą ich partie pookrągłowego systemu władzy, PiS i PO. Polak, który pójdzie na referendum Komorowskiego i odda głos przeciw systemowi – przeciw PiS i przeciw PO -, czyli za JOW, zrobi dobrze systemowi, zrobi dobrze PiS i PO.

Oto, co znaczy żydowski geniusz.
A potem będzie już z górki, bo czy oddasz głos na partię A (np. na PiS), a przeciw partii B (np. przeciw PO) lub odwrotnie, to i tak będziesz głosował za utrzymaniem żydo-systemu władzy. Zresztą jest tak i obecnie, przy systemie wyborczym proporcjonalnym, tyle tylko, że obecnie istnieją przynajmniej teoretyczne możliwości uzyskania reprezentacji przez różne opcje polityczne, czego nie uświadczymy przy systemie JOW.

 

ger

Już jest po wyborach

Wyniki są już właściwie znane. Wygrywa PiS przed PO, ponieważ takie ustalenia poczynił Międzynarodowy Żyd (USA) – chodzi o zdecydowany antyrosyjski kierunek polityki IIIŻydo-RP. PO powiązana z żydostwem europejskim nie daje MŻ wystarczających gwarancji na radykalną antyrosyjskość.
Koalicjantem dla PiS będzie koniunkturalna banda geszefciarzy z PSL lub nowy klon dawnej żydowskiej UW, NowoczesnaPL, prezentująca odmianę liberalnego żydowskiego kapitalizmu. Nie można także wykluczyć, że koalicjantem PiS będzie PO.

Ruch artysty Kukiza, o ile wejdzie do kne-sejmu nie będzie miał żadnego znaczenia ze względu na znikomą ilość mandatów. To samo dotyczy Ruchu Narodowego (RN).
Te dwa twory zostały obmyślone przez Żyda w innym celu. Kukiz miał kanalizować niezadowolenie Polaków z żydo-systemu i odbierać głosy Komorowskiemu w wyborach prezydenckich i to zadanie zostało wykonane.
Do kne-sejmu Żyd nie wpuści nieprzewidywalnego i nie kontrolowanego elementu i nie daj Boże na dodatek polskiego.

Podobna sytuacja dotyczy stworzonego przez Żyda RN. Ruch ten mimo, iż ma żydowską czapę, to jednak doły posiada polskie i mogłyby one zagrozić kierowniczej czapie. RN jest przedsięwzięciem obliczonym na skanalizowanie nastrojów polskiej patriotycznej młodzieży i wykorzystywany jest wyłącznie w marszach 11 listopada celem ośmieszenia i zniechęcenia społeczeństwa do polskiej idei narodowej, która w wykonaniu żydowskiej czapy kierowniczej została sprowadzona do haseł „precz z komuną” i „raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”.

Czas zacząć myśleć poważnie

Jak dotychczas udaje się Żydowi zablokować wszelkie autentyczne narodowe inicjatywy i wyeliminować Polaków, polską myśl narodową z polskiej polityki.
Ci z nas, którym wydaje się, że tuż przed wyborami jakimś zbiorowym wysiłkiem – raczej cudem, bo bez finansowego i medialnego zaplecza -, uda się przełamać polityczny antypolski układ rządzący, wykazują się wyjątkowym infantylizmem.
Kampanię wyborczą rozpoczynać trzeba zaraz po zakończeniu poprzedniej, ale do tego potrzebna jest jeszcze autentyczna polska narodowa organizacja polityczna.

 

Dariusz Kosiur

16 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

16 responses to “Kolejne wybory znów według żydowskiego scenariusza

  • Chum Lee

   Panie Dariuszu wszystko ładnie pięknie tylko mi się jednak wydaje ze jest szykowana koalicja PIS – pajac Kukiz . W koalicję PIS z PSL czy PO ewentualnie z tym półgłówkiem Petru nie wierzę . To byłoby czyste szaleństwo – bez sensu.
   Od dawna zadaje sobie jednak pytanie . Do diabła jak to jest możliwe , że już od tak dawna niewielka grupa Chazarów tak dyma prawie 39 mln naród bez żadnych konsekwencji . Prosze mi tylko nie pisać o Rokelfelerach UE i tym podobne , bo przecież każdy naród swój rozum ma . Błagam może jan gryko lub pan Dariusz to wyjaśnią , bo ja psychologiem społecznym nie jestem. Dziękuję .

   Polubienie

 1. i tyle

  Zawracanie gitary, Panie Kosiur. Nie kto inny a Pan infantylizmem zarazal.
  To, ze Polska mnie ukradziona, zawdzieczam nikomu innemu a mym wlasnym wspolrodakom, zydoskoscia przesiaknietym, gdzie wlasna kieszen ponad interesem ogolnonarodowym i sila Panstwa Polskiego.
  Roman Kafel wypisal dzisiaj clou sprawy. To referendum jest ostatnia szansa, szansa frekwencja, frekwencja tak wielka, ze niemozliwa do zaklamania przez magdalenkowe zydowstwo. W nastepstwie jego strach przed przatlaczajaco wiekszosciowa polska sila narodowa i paraliz.
  A dalej polskie JOWy, bo wcale nie musza byc na wzor angielski lub amerykanski.
  Moga byc takie, ktore forowalyby sasiada sposrod sasiadow do sprawowania wladzy w Polskiej Ojczyznie.

  Polubienie

  • RomanK dramatycznie walczy żeby ocalić FREKWENCJĘ okupantowi żeby okupant mógł spać spokojnie pewny, że Polacy są mu posłuszni

   okupantowi chodzi o to byśmy ODDALI – jemu NASZ głos, NASZĄ wolność, NASZE decydowanie o wszystkich sprawach nas dotyczących

   po to jest robiona propaganda wokół JOW-ów, które są DLA NAS NIEKORZYSTNE, żeby zasłonić to czego okupant nie chce nam oddać, on nie chce zlikwidować progów wyborczych, nie chce CAŁKOWITEJ likwidacji dotowania partii, nie chce ODDAĆ nam, Polakom, władzy nad nami

   zamiast opowiadać o RomanieK, proszę osobiście przeczytać cały tamten wątek, bo widać w nim czarno na białym kto jest kim i o co naprawdę tu chodzi: http://marucha.wordpress.com/2015/09/03/moje-trzy-grosze-w-referendum/

   Polubienie

   • i tyle

    Bzdury wypisujesz.
    RomanK przedstawia swoje zdanie, ono jest sluszne w obecnej sytuacji
    w swiecie powstawania przeciwwagi amerykanskiej ekspansji.
    RomanK nie walczy, bo na walke nie ma srodkow a z infantylizmu
    sie wyleczyl.
    JOWy beda zapoczatkowaniem prawidlowego schematu samostanowienia, gdy pomioty okupanta do wyslugi w obliczu wyrazistosci tejze sytuacji
    w swiecie w pewnym momencie sparalizowane zostana.
    Tu nie o okupanta chodzi.
    Okupant, biorac ogon pod siebie na przeczekanie, oleje swoje pomioty, nie bedzie w stanie ich chronic, dopoki samego siebie nie przeorganizuje.
    Udzial w referendum jest konieczny, by nastepne przepoczwarzenie nie nastapilo w poczware jeszcze bardziej rozmyta.

    Polubienie

 2. A co ze Związkiem Słowiańskim?

  Polubienie

 3. osoba prywatna

  Syjonistyczny skandal trwa już przeszło 2000 lat i rozkwita

  Polubienie

 4. Pingback: Kolejne wybory znów według żydowskiego scenariusza | komp13

 5. Chum Lee

  Panie Dariuszu wszystko ładnie pięknie tylko mi się jednak wydaje ze jest szykowana koalicja PIS – pajac Kukiz . W koalicję PIS z PSL czy PO ewentualnie z tym półgłówkiem Petru nie wierzę . To byłoby czyste szaleństwo – bez sensu.
  Od dawna zadaje sobie jednak pytanie . Do diabła jak to jest możliwe , że już od tak dawna niewielka grupa Chazarów tak dyma prawie 39 mln naród bez żadnych konsekwencji . Prosze mi tylko nie pisać o Rokelfelerach UE i tym podobne , bo przecież każdy naród swój rozum ma . Błagam może jan gryko lub pan Dariusz to wyjaśnią , bo ja psychologiem społecznym nie jestem. Dziękuję .

  Polubienie

 6. Po wymordowaniu polskich elit, spoleczenstwo nie jest juz wstanie myslec logicznie i nie moga sobie nawet wyobrazic prostego faktu iz wybory moga byc technicznie weryfikowalne, bez potrzeby ufania osobom trzecim, normalnie SZOK porownywalny do tego jak Kopernik przekonywal ze Ziemia jest okragla a nie plaska: https://wolnewybory.wordpress.com/

  Polubione przez 1 osoba

  • „Po wymordowaniu polskich elit, społeczeństwo nie jest już wstanie myśleć logicznie” – do tego akurat elit nie trzeba, społeczeństwu myśleć logicznie najzwyczajniej się nie chce, woli jak mu media i rządy wszystko podają gotowe jak na talerzu. Po co ma jeden z drugim samodzielnie poszukiwać informacji i samodzielnie analizować zdobytą wiedzę jak lepiej jest oglądnąć pudło, poczytać gazetę czy posłuchać radia i powtórzyć „wnioski” do jakich doszedł na podstawie fałszywych danych jakichś dyżurny dezinformator zwany dziennikarzem? No i po co sobie zawracać dupę tym co dzieje się wokół, lepiej spać spokojnie i mieć wszystko gdzieś, może jutro będzie lepiej…
   Ludzie po prostu stali się wygodni, liczą na innych, nie chcą słyszeć o tym że jest źle i będzie jeszcze gorzej jeżeli nic nie zrobią, zachodni „dobrobyt”, kolorowe świecidełka, cała masa idiotycznych rozrywek, propaganda medialna oraz praca ponad siły i zwyczajny brak czasu w dużej mierze załatwiają sprawę a efekty widzimy wszędzie wokół…

   Polubienie

 7. Pingback: Współczesna wizja Wolnej Polski, odrodzenia narodowego i władzy idealnej! | Wolne Wybory

 8. Pingback: Kolejne wybory znów według żydowskiego scenariusza | forumemjot dla Polski

 9. Pingback: Co powinieneś wiedzieć o ordynacji wyborczej? | hubalblog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.