„Polak, Węgier, dwa bratanki …”

145208073711417574618J.Kaczyński i V.Orban także nimi są, ale wedle całkiem innych reguł. Ich łączy syjonizm i podległość USraelowi.

 

Zarówno J.Kaczyński i V.Orban realizują politykę, która została wytyczona przez żydowskie ośrodki w USA, a na jej mutacje wynikające ze specyfiki danego państwa (Polski, czy Wegier) mają przyzwolenie.

Zamiast spekulować, o czym gawędziło na zamku w Niedzicy tych dwu syjonistów lepiej przyjrzeć się tym osobnikom, zwłaszcza gościowi z Węgier.

Pope Benedict XVI (R) poses with Hungary's Prime Minister Viktor Orban (3rd R) and his family during a private audience at the Vatican December 6, 2010. REUTERS/Alberto Pizzoli/Pool (VATICAN - Tags: RELIGION POLITICS)

V.Orban ze swoją żydowską rodzinką u papieża

Trudno znaleźć w żydo-mediach informacje o narodowym pochodzeniu V.Orbana. Podają, że urodził się w ubogiej rodzinie na węgierskiej wsi. Więcej wiadomo o jego rodzinie – żona, Anikó Lévai (związek z Orbanem w 1986r.), jest Żydówką, a zatem i jego dzieci – mimo, że wyznania chrześcijańskiego (Kalwiński Kościół Reformowany) – także są Żydami.

 

2r6igeo

Główny orszak PiS-owców także twardo przy krzyżu stoi na modłach za Polskę cały skupiony 

Żydostwo opcji anglosaskiej mocno przywiązane jest do wartości chrześcijańskich (?).

 

 

ovtanulm123614    G.Soros ze swoim uczniem

V.Orban wszedł do polityki przebojowo. Razem z węgierskimi studentami i intelektualistami w 1987r. powołał do życia Związek Młodych Demokratów – Fiatal Demokraták Szövetsége, w skrócie Fidesz. W kwietniu 1988 roku został pracownikiem fundacji G.Sorosa w grupie środkowoeuropejskiej. We wrześniu 1989 roku G.Soros finansuje naukę Orbana w Wlk Brytani w Pembroke College na Oksfordzie. Jego roczny pobyt na Oksfordzie jest finansowany wyłącznie przez Fundacje Sorosa. W Pembroke College studiuje brytyjską filozofie polityczną (liberalną).

Jest to jedyna informacja, która może wskazywać na rzeczywiste pochodzenie V.Orbana, ponieważ stypendystami G.Sorosa byli przeważnie Żydzi z państw Europy środkowo-wschodniej (z Polski np. aktor P.Adamczyk, czy znany podróżnik i publicysta W.Cejrowski).

 

W 1989 w czasie pogrzebu bohaterów rewolucji węgierskiej 1956 wygłosił przemówienie na Placu Bohaterów w Budapeszcie, w którym zażądał wycofania z Węgier armii radzieckiej i przeprowadzenia wolnych wyborów – słynne stało się jego zawołanie: „Ruscy won”. W tym samym roku był uczestnikiem rozmów tzw. Trójkątnego Stołu – węgierska odmiana „okrągłego stołu” w Polsce przy, którym 95% uczestników stanowili Żydzi („Byłem marszałkiem sejmu kontraktowego” – prof. M.Kozakiewicz) – nie inaczej było na Węgrzech.

Pierwszy raz V.Orban był premierem w latach 1998-2002. To za jego kadencji Węgry znalazły się w NATO i negocjowały członkostwo w UE.

 

V.Orban jako reformator gospodarczy

Gospodarka węgierska po 1990r. została zniszczona i rozkradziona przez żydo-reżimowe władze w jeszcze większym stopniu niż gospodarka polska. Dlaczego? Prawdopodobnie jest to żydowska zemsta za krwawe zdławienie żydowskiej republiki rad na Węgrzech w 1919r. i za oczyszczanie Węgier z antypaństwowego elementu żydowskiego w latach 1940. Widać nie zadowoliła Żydów krwawa łaźnia, jaką zgotowali Węgrom w 1956r. niezadowoleni z utraty władzy, którą uzyskali w 1945r.

Podobne krwawe wydarzenia szykowali Żydzi Polakom i także w październiku 1956r., ale nas uratowała polityka W.Gomułki, którego Żydzi opluwają do dzisiaj. Zresztą rebelie 1956r. były już wtedy pierwszą poważną próbą demontażu bloku wschodniego przez syjonistyczne USA (do następnej doszło w roku 1968).

A jak V.Orban uzdrawiał węgierska gospodarkę?

Program reform rozpoczął w 2010r. wprowadzeniem podatku bankowego w wysokości 0.5% od aktywów (ostatnio jednak zapowiedział, że 2017r. zostanie zmniejszony do 0.3% i w kolejnych latach będzie malał -?). Reformy miały na jakiś czas uspokoić sytuację w kraju. Rząd V.Orbana wprowadził podatek liniowy PIT na poziomie 16%, obniżył podatek CIT dla małych i średnich przedsiębiorstw, podniósł VAT do poziomu 27% (najwyższy w Europie). Ponadto wprowadził podatek dla zagranicznych korporacji medialnych oraz dla sklepów wielkopowierzchniowych.

Na uwagę zasługuje wprowadzenie podatku liniowego 16%. A więc to, co niby bankom, sieciom handlowym, zabrano bardzo skromnymi podatkami zrekompensowano niskim podatkiem liniowym. A więc tak naprawdę obciążono uboższą większość społeczeństwa węgierskiego, która podatkami pośrednimi i zwiększonym podatkiem VAT uzupełniała budżet na poczet wzrostu dochodów właścicieli banków i sieci handlowych.

 

Podobną akcję wianowania bogatych przeprowadził rząd J.Kaczyńskiego w 2007r. likwidując trzeci próg podatkowy PIT – 40% i zastępując go 32% podatkiem, a przy zastosowaniu różnego rodzaju ustawowych zwolnień i ulg jego rzeczywista wysokość wynosi 19%. Czyli na wzrost dochodów najbogatszych musieli się złożyć biedniejsi. Oczywiście PiS wprowadziło ustawę o zmianie podatku, która zaczęła obowiązywać od 2008r., czyli za rządów PO.

Wcześniej, w 2004r. rząd SLD obniżył podatek CIT z 40% do 19% (CIT dotyczy głównie zachodnich, żydowskich korporacji).

Zatem w rzeczywistości w Polsce wcześniej niż na Węgrzech wprowadzono podatek liniowy: 95% podatników płaci 18% podatek PIT, pozostałe 5% podatników przeważnie płaci 19% podatku PIT (choć teoretycznie obowiązuje ich 32% stawka PIT) oraz 19% podatek CIT. Od 2011r. (rząd PO) obowiązująca stawka podatku VAT wynosi 23%.

 

Podobieństwo rzeczywistych – nie deklaratywnych – poglądów na gospodarkę obydwu polityków jak widać zaskakująco zbliżone: to biedni składają się na wzrost dochodów bogatych, a nie odwrotnie.

Jest to zresztą cecha systemów podatkowych we wszystkich żydo-reżimach w Europie środkowo-wschodniej, pieczołowicie dbających o dochody dla własnej diaspory, a nie dla rządzonych społeczeństw.

 

Rusofob J.Kaczyński i V.Orban przyjaciel Rosji

Że żydowski syjonista, J.Kaczyński, jest rusofobem – i bez znaczenia, czy genetycznym, czy zawodowym – nikogo przekonywać nie trzeba.

Ciekawie natomiast prezentuje się przyjacielski stosunek V.Orbana do Rosji, który w zderzeniu z jego zawołaniem z roku 1989r. „Ruscy won”, musi zdumiewać niebywałą metamorfozą.

Węgrzy w odróżnieniu od Polaków posiadają silniejsze tradycje narodowe, których podtrzymaniu sprzyjało słabsze niż w Polsce skatoliczenie narodu, zwłaszcza w XXw. Stąd na Węgrzech rosnący dzisiaj w siłę ruch narodowy Jobbik, przeciwstawiający się zażydzeniu całej węgierskiej przestrzeni politycznej i kulturowej (niestety, także i Jobbik jest infiltrowany przez żydostwo, a o polskim Ruchu Narodowym z żydowska czapką nawet wspominać nie wypada).

Wymusiło to na V.Orbanie i jego partii Fidesz uciekanie się do narodowej retoryki. V.Orban umiejętnie wykorzystał żydo-rebelię na Ukrainie do obrony mieszkającej tam węgierskiej mniejszości narodowej. Jednym z elementów tej obrony był odmienny od syjonistycznego Zachodu stosunek do Rosji – to wszystko oczywiście na potrzeby czysto propagandowe, na które V.Orban musiał uzyskać pozwolenie mocodawców z Waszyngtonu.

W tym samym bowiem czasie, gdy V.Orban deklarował współpracę z Rosją i obronę wegierskiej mniejszości na Ukrainie, jego rząd dostarczał ukraińskiemu żydo-reżimowi Poroszenki-Jaceniuka czołgi oraz gaz poprzez tzw. rewers (przesył gazociągiem w odwrotnym kierunku).

 

Kto zrobił na węgiersko-rosysjskiej „przyjaźni” deklarowanej przez żydo-reżim Wegier lepszy interes, V.Orban, czy W.Putin, dość łatwo zgadnąć. Rosja wykorzystała postawę V.Orbana propagandowo. Żydo-media Zachodu musiały podać informację, że Zachód nie jest politycznie jednolity – a to ważna informacja dla zachodnich społeczeństw. Jednocześnie Rosja udzieliła Węgrom kredytu w wysokości 10 mld € na rozbudowę przez rosyjskie firmy elektrowni jądrowej w Paks. Węgierski żydo-reżim będzie musiał spłacać odsetki Rosjanom. „Złapał Kozak Tatarzyna …” – chyba to przysłowie dobrze oddaje politykę węgierskiego, sterowanego zdalnie z USA, żydo-reżimu.

 

Wybitny przywódca PiS oraz całego „ludu smoleńskiego”, szczery katolik, J.Kaczyński, otwarcie wspierał żydo-banderowską, inspirowaną przez Waszyngton, rebelię.

 

Nowy żydo-rząd IIIŻydo-RP, tym razem jest to żydo-rząd PiS, udzielił kredytu ukraińskiemu żydo-reżimowi w wysokości 4 mld zł. O spłacie tego kredytu można już zapomnieć, żydo-banderowska Ukraina znajduje się u progu bankructwa. Oto rzeczywista, realna, polityka prawicowej, patriotycznej, katolickiej, błogosławionej przez hierarchów Kościoła w Polsce, żydowskiej, syjonistycznej partii PiS.

A żydo-rebelię na Ukrainie popierał zresztą Episkopat Polski*. Cóż, znów widzimy, że liczy się interes własnej diaspory, a nie interes Polski i pamięć o zamordowanych przez OUN-UPA Polakach. Taka jest prawdziwa gęba nie tylko syjonisty J.Kaczyńskiego, ale całego żydo-reżimu IIIŻydo-RP z Kościołem Katolickim włącznie.

 

Imigranci w polityce żydo-reżimów w Polsce i na Węgrzech

Wiele wskazuje na to, że tzw. imigranci mają destabilizować zachodnią część Europy, głównie Niemcy, Francję i Włochy, czyli najsilniejsze gospodarczo i politycznie państwa UE, która przedłuża pertraktacje nad TTIP, czyli umowę między UE a USA „o wolnym handlu”, a w rzeczywistości oddala zgodę UE na utrzymanie żydowskiej finansjery z USA i Wlk.Brytanii i ich imperium, czyli USA. Mamy tu do czynienia z otwartym konfliktem w łonie światowego żydostwa: żydostwo anglosaskie kontra żydostwo europejskie. W Polsce przekłada się to na konflikt między PiS i PO.

Imigranci nie stanowią zagrożenia dla państw Europy środko-wschodniej dla, której USA przewidują inną rolę. Co nie przeszkadza żydostwu europejskiemu w zmuszaniu naszych państw do przyjmowania niewielkich ilości imigrantów. Problem w tym, że u nas musieliby być trzymani siłą pod nadzorem, ponieważ żydo-rządy nie są w stanie zapewnić nikomu pracy, nawet rządzonemu społeczeństwu.

Imigracyjny straszak ma także związek z coraz częściej wyrażanymi w Niemczech, Francji i Włoszech, prorosyjskimi sympatiami. Syjonistyczne USA nie zawahają się doprowadzić do rebelii w zachodniej części Europy, jeśli ich pozycja znacząco osłabnie na korzyść rosyjskich interesów w Europie.

Stąd dla Polski, Węgier, Rumunii oraz państw bałtyckich (Ukraina jest chyba stracona dla USraela), w których żydo-reżimy posiadają pełnię władzy (kraje te to tradycyjnie największe siedlisko Żydów w Europie), syjoniści z Waszyngtonu wyznaczyli rolę kordonu oddzielającego Rosję od Europy zachodniej.

We wszystkich tych państwach zniszczono przemysł, przejęto handel, banki, ograniczono produkcje rolną, czyniąc je całkowicie zależnymi od żydowskich decydentów z Waszyngtonu, którzy wyznaczają faktyczne wyniki wyborów prezydenckich i parlamentarnych.

I w takim to dopiero kontekście można pozwolić sobie na spekulacje, o czym to dwóch polityków, J.Kaczyński i V.Orban, z opcji anglosaskich syjonistów konferowało na zamku w Niedzicy.

 

Dariusz Kosiur

*   Ks. abp. Światosław Szewczuk, abp większy kijowsko-halicki, głowa Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego:

(…) chciałbym podziękować Episkopatowi Polski, który skierował do mnie i do naszych wiernych list z wyrazami solidarności Kościoła rzymskokatolickiego Polski z naszym Kościołem i naszym społeczeństwem. I wspiera nas swoją modlitwą. Chciałbym też podziękować polskim parlamentarzystom za obecność na Majdanie i wszystkim Polakom za wyrazy sympatii i zainteresowanie tym, co się dzieje na Ukrainie. za: http://wp.naszdziennik.pl/2014-01-09/0,mozemy-budowac-przyszlosc.html

Reklamy

18 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

18 responses to “„Polak, Węgier, dwa bratanki …”

 1. V.Orban jest w pewnym sensie jak Erdogan w Turcji, Erdoganowi śni się „Imperium Osmańskie”, stąd scentralizował władzę w Turcji, powraca do państwa wyznaniowego, wspomaga PI, oczywiście zachód udaje że go krytykuje ale jednocześnie Turcja jest w pakcie NATO i stara się wejść do UE z różnym skutkiem. Niby udaje że „współpracuje” z Rosją w sferze gospodarczej, a po cichu wspomaga elementy radykalne wśród Tatarów Krymskich czy zestrzeliwuje rosyjski samolot. To jeden z najwierniejszych piesków USA na Bliskim Wschodzie. Orban nie zapominajmy doprowadził swoją retoryką „nacjonalistyczną” do powstania napięć w regionie z uwagi na obecność diaspory węgierskiej w państwach ościennych. Wspomaganie reżimu na Ukrainie dostawami gazu czy broni też świadczy o nim. Mam wrażenie że USA buduje blok państw od Finlandii, przez państwa bałtyckie, Ukrainę, Polskę, Węgry, Rumunię, Bułgarię, do Turcji, który trwale ma oddzielić resztę Europy od Rosji, ale w tym celu musi doprowadzić do władzy w tych krajach szereg spolegliwych przywódców, których wcześniej trzeba uwiarygodnić, pokazać że są „silni” i „niezależni” i scentralizować oraz wzmocnić władzę. Dla Europy Zachodniej i Południowej, podejrzewam że jest przygotowywany scenariusz kontrolowanego chaosu i wojny domowej a dla Europy Środkowej scenariusz konfliktu z Rosją. Tym samym zdestabilizowany zostanie cały kontynent.

  Polubienie

 2. Pingback: „Polak, Węgier, dwa bratanki …” | Pekok Antylichwiarz

 3. Wciąż zastanawia mnie to, że redakcja WPS toleruje wpisy takich dezinformatorów jak „toronto” (znam go z sieci od co najmniej sześciu lat). Na moich blogach (poliszynela i opolczykja) też parę razy próbował przemycać jego bzdury i dezonformacje, ale zawsze lądował w spamie. Nie miało to nic wspólnego z „cenzurą” ani tym bardziej z opacznie pojętą „wolnością słowa”. Ona implikuje w sobie także odpowiedzialność za głoszone słowo. I jeśli stwierdzam, że ktoś uporczywie sieje brednie i dezinformacje to go blokuję!. Nie jest to „cenuzrą” a jedynie uwolnieniem własnego forum od bzdurnych (w tym wypadku żydowskich) dezinformacji.

  A teraz kilka uwag na temat hasła Polak Węgier dwa bratanki. Jadwiga (królowa Polski), „Węgierka” z dynastii Andegawenów, uznana za „świętą” przez żydogenny kk przez związek (wymuszony na niej) z Jagiełłą niechcąco przyczyniła się do powstania potężnej unii polsko-litewskiej. Jadwiga (Hedwig) sama za dużo „polskiej krwi” nie miała. Jej ofiara majątku na rzecz akademii krakowskiej byłaby chwaleba, gdyby ta uczelnia była rzeczywiście uczelnią. A tak nie było – w czasach katoilickiej fanatycznej kontreformacji akademia krakowska pełniła funkję państwowego katolickiego cenzora w skatoliczonej Rzeczypospolitej. Wcześniej też była” kuźnią” jahwizmu. Potem mieliśmy Batorego. Niektóre jego reformy (zwiększenie liczebności wojska koronnego) mogłyby być uważane za korzystne, gdyby Batory nie był ślepym poplecznikiem jezuitów, ich marionetką, która silne wojsko wykorzystywała przede wszystkim do obrony interesów katolicyzmu a nie obrony interesów Rzeczypospolitej. Potem była wiosna ludów i bohater dwóch narodów gen. Bem. Jedyny wątek polsko-węgierski, któremu trudno coś zarzucić. Potem mieliśmy ogromne wsparcie rodzącej się w PRL w 1956 żydowskiej opozycji dla „węgierskiej rewolucji” w 1956 roku. Byłbym z nią „(węgierską rewolucją”) solidarny, gdyby nie była wspierana przez światowy syjonizm walczący wówczas z odżydzoną przez Chruszczowa ZSRR.
  Hasło Polak Węgier dwa bratanki nabiera podejrzanego znaczenia w obecnych czasach. Nie jest przypadkiem, że to w Krakowie obradował izraelski knesset (i to w czasach żondów PO – zdaniem wielu pisdzielców domniermanej ruskiej agentury ). A wcześniej jeszcze w tym samym Krakowie obradował tzw. europejski parlament Żydów. A mniej więcej w tym samym czasie na Węgrzech obradował pierwszy raz poza granicami Izraela tzw. światowy kongres Żydów! Jak to jest, że wybrali oni sobie w tym samym czasie na zloty ich najważniejszych organów Polskę i Węgry? Czy możemy być dumi z takiego „braterstwa” z Węgrami pod nadzorem żydowskim?

  Polubione przez 1 osoba

 4. paziem

  Obecność tego nudziarza i delegowanego spamera zwanego Toronto, Marksem, Autobahnem itd to chwilowy smród, czego ten maniak pomimo upomnień co jakiś czas stara się nie przestrzegać, a ma przecież tak wiele owieczek do ewangelizacji i edukacji u ojca dyrektora :)))

  Polubienie

 5. Paziem

  To nie nudziarz a dezinformator rozbijający co trochę dyskusje. Takich po prostu się banuje. Widzę że panowie z WPS nie wyciągają nauczki z przeszłości. Przypomnę historię z obszczymurkiem Ulickim – gdy zaczął się warcholić na moich wpisach (gdy jeszcze pisałem na WPS) i ja za to tego durnia kasowałem D. Kosiur chcąc pokazać, że na WPS nie ma „cenzury” opublikował w oddzielnym wpisie wszystkie skasowane przeze mnie brednie Ulickiego. A krótko potem tenże Ulicki na jego zafajdanym forum wyzwał Kosiura od żydów i zaczął jego wpisy kasować i cenzurować. Tak to jest, gdy obszczymurkom i dezinformatorom pozwala się rozrabiać na własnym forum. Takie gnidy po prostu się banuje. Lepiej jest mieć mniej komentarzy niż pozwalać idiotom na sianie dezinformacji i rozbijanie dyskusji.

  Mars – ile jeszcze razy będziesz wklejał to zdjęcie?
  Wrzuć oryginał – z grypy666.
  https://grypa666.wordpress.com/2011/10/28/ii-konferencja-w-szwarcwaldzie/

  Podaję jeszcze przepis na „jarmułkę” – bierzesz dowolną czapkę narciarkę (bez pompona) – podwijasz ją do środka, tak że zostaje widoczna jedynie górna jej część, nakładasz na głową i jesteś np. „mędrcem antysyjonu”.
  Forum obszczymurka Ulickiego nie jest „polskim” – sam miałem tam do czynienia (gdy jeszcze z tym obszczymurkiem utrzymywałem znajomość) z atakami na mnie ze strony pisdzielców i katodebili z sekty smoleńskiej, którzy u niego wypisywali ich propagandowe brednie. A obszczymurek Ulicki tych pisdzielców nie tylko tolerował ale i propagandowo wspierał. O stopniu jego odurnienia najlepiej świadczy to, że sam naśmiewał się z krystowierców, że wierzą w żydka przybitego do dwóch desek, a jednocześnie podpisał się pod listem katodebili w obronie fanatyka psychola ks. Natanka. Który zaganiał owieczki do ślepej wiary w żydka przybitego do dwóch desek.
  Tak postąpować może tylko ktoś kopletnie szajbnięty – i takim był obszczymurek Ulicki. I takie jest to jego „polskie” forum – pełne bredni pisanych przez sieroty po Kalksteinie.

  Polubione przez 1 osoba

 6. savin

  Pierwszy raz sie dowiaduje, ze Cejrowski to tez „student” Sorosa.
  Zawsze byl dla mnie bardziej niz podejrzany bo nie mam zaufania do manifestacji religijnych a do tego zastanawialo mnie skad on ma pieniadze na te podroze; przeciez nie z farmy w USA, bo ciagle siedzi w Polsce albo robi reportaze w Izraelu a farma sama sie pasie?
  Reportaze z podrozy zreszta beznadziejne: bez odrobiny „biglu” – widac, ze to podrozowanie to czysta zmyla.
  Cos tak jak Walesa -stoczniowiec

  Polubienie

 7. Franz

  Prawo i Sprawiedliwość????

  Polubienie

 8. Pingback: „Polak, Węgier, dwa bratanki…” | Uderz w fałsz!

 9. Pingback: [dyskusja] POWIADOM POLAKÓW-SŁOWIAN: POLSCE GROZI KOLOROWA REWOLUCJA i MAJDAN — SOROSA SPRAWKA! | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s