Macierewicz zbrojnie prowokuje Rosję

macierewicz-zbrojnie

Uzbrojonych polskich żołnierzy wysłano do strefy przyfrontowej w Donbasie. Ktoś chce Polskę i NATO uwikłać w konflikt zbrojny !!!

Bardzo rzadko, bodajże raz,  powoływaliśmy się na artykuł z gazety Jerzego Urbana, ale  tym razem robimy to bez rozterek, gdyż chodzi o niezwykle niebezpieczną grę Antka Policmajstra, któremu otumanione sekciarstwo PiS powierzyło stanowisko ministra obrony narodowej. Szereg wypowiedzi, inicjatyw i decyzji szefa MON wskazuje na poważne niezrównoważenie intelektualno-emocjonalne, co skutkować powinno koniecznością natychmiastowej reakcji specjalisty medycznego. Natomiast jeśli pan Antoni Macierewicz jest w pełni poczytalny, to uzasadnionym jest niezwłoczne aresztowanie tego osobnika na podstawie art. 129 kodeksu karnego ( przestępstwo przeciw Rzeczypospolitej).

PZ

”  Na polecenie Antoniego Macierewicza na Ukrainę wyjechało 18 polskich komandosów. Towarzyszy im oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego.

18 żołnierzy, nawet najlepiej wyszkolonych i wyposażonych, nie zmieni losów tego konfliktu. Ukraina dzięki ich obecności nie odwojuje utraconych ziem wschodnich i Krymu.

Obecność specjalsów w tym rejonie mogłaby być częściowo wytłumaczalna jedynie gdyby realizowali oni tajną misję polegającą na przykład na odbiciu polskiego obywatela więzionego przez separatystów. I tak byłoby to bezprawie, ale przynajmniej w jakimś stopniu usprawiedliwione. Dlatego zwróciłem się z pytaniami do rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza:

 1. W jakim celu MON wysłało do Ukrainy trzy zespoły bojowe polskich komandosów?
 2. Czy o tej akcji powiadomiono NATO, czy sojusznicy wyrazili na nią zgodę?
 3. Czy obecność polskich komandosów w strefie przyfrontowej nie stwarza zagrożenia dla ich życia? Czy obecność ta nie może być wykorzystana przez ośrodki wrogie Polsce?
 4. Czy podejmując decyzję o wysłaniu komandosów do Donbasu brano pod uwagę możliwość wywołania skandalu dyplomatycznego, a nawet sytuacji kryzysowej na ogromną skalę?
 5. Czy prawdą jest, że komandosów ma zmienić następna grupa polskich żołnierzy?
 6. Czy uzbrojenie owych trzech zespołów bojowych wskazuje na misję o charakterze bojowym, czy też szkoleniowym?

Rzecznik miał blisko tydzień na odpowiedź. Milczy.

całość na łamach”

autor: Andrzej Rozenek

 

za:http://nie.com.pl/artykul-str-glowna-13/macierewicz-zbrojnie-prowokuje-rosje/#more-38117

43 Komentarze

Filed under Bez kategorii

43 responses to “Macierewicz zbrojnie prowokuje Rosję

 1. Słowianin

  Panowie bądżmy poważni . Czym ten głupek chazarski , który za czasów patrioty Gierka organizował na terenie Kościołów jakieś głupkowate głodówki wraz z innym chazarstwem może przestraszyć czy nawet sprowokować Rosję. Tymi złomami F-16 , do których nie ma kodów i z tego powodu nawet ta kupa złomu w powietrze nie pofrunie . Chyba , że nasz mistrz olimpijski zapragnie na takim polatać to mu odpalą zresztą już mu parchy taki lot zasponsorowali . Dla Putina ta cała żydowska chućpa w Polsce to jest Benny Hill w nowym wydaniu i nic poza tym .
  Na miejscu parchatego PISU martwiłbym się o to jaka od stycznia będzie technika robienia loda nowemu prezydentowi USA wszak z diablicą syjonistyczną łatwo nie będzie bo nie ma za co złapać . Może pójdą do grycanki po radę płacąc jej za wspaniałą poradę 100 tys PLN oczywiście z naszych podatków jak to parchy . Może Radosław coś wymyśli jak mu się pierdyknie do suchego gardełka winko za 1000 pln od butelki .
  Najtaniej by było gdyby wygrał Trump . Problem robienia loda by się rozwiązał . Diablica ma problemy ze zdrowiem Trump goni goni goni ma tylko straty 3 punkty procentowe kto wie może won , a więc żydki do kosciółka zamawiać mszę u żydowskiego Boga , aby facet z jajami wygrał , bo baba z pipką z wiadomych powodów jako prezio USraela zrodzi problemy dla wielu kanalii w Judeopolonii .

  Polubienie

  • Słowianin

   Uzupełnienie : Oczywiście chodziło mi o Stocha , któremu żydki w zamian za złoto w krainie złego Putina pozwoliły zrobić rundkę na tym złomie . Mistrz z tej podniety orgazmu dostał pewnie niejednego wszak to Usmańskie samoloty szkoda tylko , że w Izraelu można je już oglądać w muzeach .

   Polubienie

 2. Pingback: Macierewicz zbrojnie prowokuje Rosję — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 3. zydozerca

  pajac duda z błaszczakiem w Nowym Yorku żebrzą o przyjęcie do rady bezpieczeństwa narodów zażydzonych -dlatego muszą się wykazać poddaństwem.
  Co Polska na tym zyska-wiadomo zainteresowanym.
  Pewnie kolejne polecenia i rozkazy do wykonania w zamian za wyrazy uznania za talent do prostytucji PiSiorów.

  Polubienie

 4. Tak skończą najemnicy Singera…i wszyscy, którym się chce – postrzelać w Donbasie..

  Polubienie

 5. zydozerca

  Chemtrail airplane, SAS SK940/SAS940, HAARPed clouds, Trondheim Norway, September 12 2016
  Published at September 12, 2016 by Otto Lund

  Polubienie

 6. janex

  Zacharczenko oświadczył że jeżeli do końca tygodnia Kijów nie zaprzestanie ostrzałów DNR, to on uchyli reżim zawieszenia broni (Mińsk2) i wojska DNR aktywnie włącza się do walki z ukraińską armią.
  http://colonelcassad.livejournal.com/2961960.html

  Czyli coś się szykuje

  Polubione przez 1 osoba

 7. janex

  Wrócą w skrzynkach albo wcale a broń ich Noworosji się przyda , kamizelki ich nie ochronią.


  Donbas z Russellem Bentley – odcinek #22 „Test zdobycznego uzbrojenia armii Ukrainy”
  ..Sławomir Słowianin..

  W kolejnym odcinku serii „Donbass z Russellem Bentley” Texas przeprowadza testy zdobycznego uzbrojenia armii Ukrainy. Większość sprzętu wojskowego przechodzi na stronę Powstania wraz z oddającymi się w niewolę żołnierzami ukraińskimi, którzy nie chcą uczestniczyć w bratobójczej wojnie tylko i wyłącznie dla korzyści międzynarodowej banksterki.

  Testowane są przede wszystkim kamizelki kuloodporne, mające chronić ukraińskich żołnierzy przed standardową amunicją. Jednak snajperzy armii Noworosji nie używają zwykłej amunicji…

  Polubione przez 1 osoba

  • janex

   W najnowszym odcinku serii „Donbas z Russellem Bentley” udajemy się na poligon armii Noworosji. Zobaczymy ćwiczenia artyleryjskie,
   kontratak piechoty, techniki forsowania przeszkody wodnej oraz tworzenie mostu pontonowego.

   Pospolite ruszenie w przeciągu ponad 2 lat wojny przeobraziło się ze zwykłych robotników i górników w pełni profesjonalną, dobrze przygotowaną do wszelkich działań bojowych armię Noworosji.

   . https://www.youtube.com/watch?v=nEiC5VwvwiM

   Polubione przez 1 osoba

 8. janex

  Obrady Rady Krajowej ZMIANY

  Jednym z głównych założeń Zmiany jest współpraca z krajami bloku wschodniego… W dniu 17.09.2016 r. w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Krajowej ZMIANY

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/blogs/20160919/3903296/obrady-rada-krajowa-zmiana.html

  Polubione przez 1 osoba

 9. zydozerca

  Urojone zagrożenia ze strony Rosji pretekstem do wzmożenia handu bronią -SZWECJA
  Despite Carl Bildt is not any longer the official foreign minister of Sweden, his warmongering on Ukraine still prevail amidst the Swedish power elites. The current government has not abandoned the U.S. line agitating in the forum of EU countries on a fake so-called “Russian expansion”. This construct conveys the collateral message, “EU countries requires rearmament” to confront the “threath”. Already from the beginning of the “Ukraine crisis” I did put forward a thesis on the weapon-export industry’s interests being behind the instigating of this conflict.
  Newly published facts show that this thesis might have been accurate all along. A publication by Reuter 26 April 2015 (“Saab sees growing Gripen fighter demand amid Russia tensions“), based in an interview with Swedish weapon-industry executives, states:
  “(Reuters) – Swedish defence company Saab said on Monday there was growing interest for its Gripen fighter jet from countries spread across Russia’s European flank, amid rising tensions rise over Ukraine.“
  By Prof. Marcello Ferrada de Noli

  a propos Ikonowicza – to mentor żyda Zandberga z partyjki Razem i brat maciory Gessler – tylko naiwni uwierzą w jego szlachetne intencje

  Polubienie

 10. janex

  Fursow o Katyniu: ofiary były zastrzelone z kul niemieckich i ich ręce były związane takim typem sznurka jakiego nie produkowano w Rosji aż do 1946 ( w Rosji był tylko sznurek konopny a Niemcy mieli bawełniane) przy pierwszej ekshumacji w grobach znajdowały się żółte liście brzozy (co wskazuje na wersję ruską tj ze Niemcy rozstrzelali jesienią 1941 a nie ruscy w maju 1940. W tym miejscu były organizowane obozy pionierskie i już w maju zaczynały się przygotowania do tych obozów, natomiast w jesienią nikogo w tych lasach już nie było. W innym filmie Fursow mówił jeszcze o jakieś nie rozkopanej mogile, której Polacy podobno celowo nie ekshumują bo polska/gebelsowska wersja o Katyniu by się nie utrzymała.

  Polubienie

 11. janex

  się dzieje

  Na krawędzi III wojny światowej?
  Jakie skutki mogą mieć naloty USA na syryjską armię?
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20160919/3908956/III-wojna-swiatowa-USA-Syria.html

  Polubienie

 12. julius

  http://wiadomosci.wp.pl/dzialacze-zydowscy-w-usa-zadowoleni-ze-spotkania-z-prezydentem-duda-6038825404428929a
  Podczas swojego pobytu w USA, Duda rozmawiał z żydami między innymi na temat walki z antysemityzmem i restytucji rzekomego mienia żydowskiego pozostawionego w Polsce. Ciekawe co im naobiecywał, w końcu jego córka to żydówka czyli bliżej mu do reprezentowania interesów żydów niż Słowian. A może coś w przyszłości córce skapnie z żydowskiego stołu.

  Polubienie

 13. zydozerca

  Ciekawostka – do celowego zbombardowania armii rządowej Syrii z terytorium Iraku /62 zabitych,100 rannych/ przyznały się : Australia,Dania,Wlk Brytania… USA wypiera się arogancko roli zleceniodawcy ochraniającego bandytów z PI .
  Ponadto-seria akcji false flag w USA aby zablokować wybór Trumpa z podkładaniem bomb ,to oczywiście robota mafii żydowskiej do spółki z administracją Obamy.
  Pajac duda razem z PiS niech powiesi się na bis –
  zdrajców,szmaty oraz cioty pora wbijać d.. w płoty !

  Polubienie

 14. zydozerca

  Zamiast zlikwidować KRRiTV i rozliczyć skorumpowanych dotychczasowych członków-PiS powołał zasiedziałego w radzie od lat Witolda Kołodziejskiego na jej przewodniczącego w miejsce dworaka.

  Studio A – firma specjalizująca się w produkcji seriali. Powstała w maju 1994 roku. Obecnie firma należy do ATM Grupa S.A., która w lipcu 2007 roku nabyła 75% udziałów w Studio A.
  Spółkę założyli: Alicja Resich-Modlińska, Jan Dworak i Maciej Strzembosz. Firma specjalizuje się w produkcji seriali telewizyjnych, filmów fabularnych, spektakli telewizyjnych, programów rozrywkowych talk-show oraz teleturniejów. Firma współpracuje ze stałym zespołem ludzi pracujących w zakresie developementu projektów, scenariuszy i produkcji (organizacja produkcji, kierownicy produkcji, scenarzyści, redaktorzy, reasearcherzy itd.).
  Szczególne sukcesy przynosi produkcja gatunków komediowych: Serial Ranczo produkowany dla TVP, czy Miodowe lata i Dziupla Cezara emitowane w Telewizji Polsat oraz Halo Hans! (Polsat). Od 26 grudnia 2007 roku w kinach wyświetlany był film fabularny Ranczo Wilkowyje, oparty na wątkach serialowych.
  Firma ma w swoim dorobku również seriale dla stacji TVN realizowane w porozumieniu z FreemantleMedia Polska, inną firmą zajmującą się produkcją telewizyjną, takie jak: Camera Café, Kasia i Tomek.
  Ze Studiem A współpracują gwiazdy polskiej komedii: Cezary Żak, Artur Barciś, a także Piotr Pręgowski, przygotowujący kolejne propozycje serialowe. Praktycznie na wyłączność związany jest ze Studiem A Wojciech Adamczyk, reżyser takich seriali jak Tata, a Marcin powiedział, Rodzina zastępcza, Miodowe lata, U fryzjera, Ranczo, Halo Hans!.
  Dochody tv z reklam- 3,5 mld zł rocznie-w znaczącej części trafiały do sitwy dworaka kręcącego lody gdzie tylko się dało.
  Zawiadomienie do CBA i NIK złożone -kurwy z KRRiTV blokują odbiór maili.
  I tak się dowiedzą,że pora rozwalić ten żydowski burdel w towarzystwie kleru.

  Polubienie

  • slawek

   —ZDRADA STANU !!!!
   ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM
   —Pan Macierewicz dopuścił jej się !! ZŁAMAŁ KONSTYTUCJĘ !! NARAŻA nas Polaków na ŚMIERĆ !! w wyniku wojny jaką chce wywołać z Rosją !———–Polacy !! WSZYSCY !! jak jeden ! ZAPROTESTUJMY !!!——-

   czytaj http://ninanonimowa.neon24.pl/post/133863,zdrada-stanu

   Polubienie

   • Słowianin

    Już widzę te protesty Polaków . Pójdą na rzeż prowadzeni przez chazara i nawet nie kwikną .
    U Singera w przedszkolu istna zabawa dzieciaków . Najpierw USmańca dzieciaka odprawiono do USraela , bo przypalił mleko i spiepszył kakao dla Singera teraz następny dzieciak Miskiewicz odsunięty , bo go tak strasznie atakują .
    Cóż chazarzy i szabesgoje idzcie do Rossmana kupcie sobie nożyki w promocji GILLETTE i piankę do golenia ogólcie jajeczka i do przedszkola .

    Polubienie

 15. slawek

  „Amerykański nalot nie mógł być pomyłką”
  Czytaj http://pl.sputniknews.com/opinie/20160918/3900622/usa-syria-nalot-koalicja.html

  Dla tych którzy, nie wiedzą, po co i kto za tym stoi, tylko nadmienię, że :
  czytaj.. http://zmianynaziemi.pl/comment/312346#comment-312346

  Polubienie

  • Duda też cały czas bełkocze o – Zrównoważonym Rozwoju – kąkretnie tak się nazywa – depopulacja..!
   Duda podpisał ustawę o – przymusowym szczepieniu….Telewizornia stała się – supermarketem karteli farmaceutycznych – kupuj tabletkę na – wszystko – i zdychaj powoli —to motto polityki Dudy…

   Polubienie

 16. slawek

  Polski MSZ oświadczyli, że nie uznają nielegalnej aneksji Krymu i Sewastopola przez Federację Rosyjską, dlatego nie uznają rosyjskich wyborów parlamentarnych na terytorium Półwyspu Krymskiego, które odbyły się w niedzielę.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ue-nie-uznala-rosyjskich-wyborow-na-terytorium-krymu/76jn7q

  Polubienie

 17. Słowianin

  Parcharnia bierze za zawodowców pokerowych . Jeszcze śmieszniej niż w przedszkolu U Antka Policmajstra.

  Polubienie

 18. Ad;Slawek.
  „Wasza wojna,jest nasza wojna”,deklaracja L.K w Izraelu w 2006r.
  ZYDZI.
  „Kochajcie sie nawzajem,pomagajcie jeden drugiemu.
  Pomgajcie sobie nawet jesli sie nienawidzicie”.
  Nasza sila spoczywa w jednosci”.

  Polubienie

 19. Ad;zydozerca.
  Oni, tylko wykonuja polecenia swojego GURU.
  To ten, wyzej wymieniony osobnik decyduje i wszystkim.
  Polska,i Polacy-Slowianie, dostali braci w prywatnym testamecie
  od innych braci. Mam nadzieje,ze wiadomo,o jakich braci chodzi?.

  Polubienie

 20. Re: Artykul…
  Wyglada na to, ze Rosjanie musza (beda zmuszeni) przywalic polskim idiotom pala w taki sposob, aby geby zamienily sie w odbytnice…
  rzygajac zydowskim g..nem w „plastikowej jesionce”…
  ===================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 21. osoba prywatna

  Ostrzeżenie Putina – Międzynarodowe Forum Ekonomiczne 2016 [Polskie napisy]

  Polubienie

 22. Mieszkańcy Lwowa są rozczarowani elitą polityczną, która doszła do władzy w wyniku Euromajdanu, i żądają powrotu rządu Janukowycza.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polityka/20160920/3912662/tymoszenko-ukraina-lwow-janukowycz.html

  Polubienie

 23. zydozerca

  Szczyt NATO w Warszawie był ogromnym sukcesem Polski; to wydarzenie, które przejdzie do historii – uważa premier Beata Szydło. Szef MON Antoni Macierewicz zadeklarował, że rząd będzie zmierzał, aby nakłady na obronność wynosiły co najmniej 3 proc. PKB./jak odda ciało na organy i znajdzie kupca,singer je..any !/

  Antoni Macierewicz zniósł swój limit wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe
  • W Dzienniku Urzędowym MON ukazało się nowe rozporządzenie dotyczące wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe
  • Szef MON znosi w nim swój limit wydatków na ten cel
  • Od 20 września Antoni Macierewicz może wydawać „według potrzeb”

  Ta państwowa agencja to nowy łup PiS. Szykuje się nocne przejęcie 21-09-2016 Newsweek.pl
  Póki co ze sprawy awansów i późniejszego odwołania Bartłomieja Misiewicza nikt w PiS-ie nie wyciągnął wniosków. Ukryty za zasłoną dymną dobrej zmiany szturm obozu władzy na majątek państwa trwa. Teraz czas na Agencję Mienia Wojskowego. Odpowiednia ustawa w ostatniej chwili wrzucona pod obrady Sejmu.

  Kolejna nocna wrzutka
  Rząd chce zmienić sposób powoływania jej władz. Do tej pory prezes AMW i jego zastępcy byli wybierani w otwartych konkursach. Teraz o tym, kto otrzyma intratną posadę zdecyduje premier na wniosek ministra obrony. Wszystko wskazuje, że władze agencji dostaną też podwyżkę. W uzasadnieniu rządowego projektu napisano, że minister powinien mieć „większą swobodę w zakresie kreowania wysokości miesięcznego wynagrodzenia tych organów”.
  Ale kontrowersje budzi także sam tryb pracy nad projektem. Do Sejmu wpłynął on w połowie września, a już dziś trafi pod obrady, o czym posłowie dowiedzieli się zaledwie wczoraj i jeszcze tej nocy trafi pod głosowanie

  Polubienie

 24. zydozerca

  Wiele wskazuje na to, że w Warszawie działa bardzo dobrze zorganizowana grupa przestępcza wyłudzająca nieruchomości za pomocą procedur procesu reprywatyzacji. Jeśli chodzi o naszą mapę, to dotknęliśmy ogólnie kwestii obrotu nieruchomościami w stolicy, związanego z reprywatyzacją majątku publicznego, tj. mówimy tutaj albo o państwowych spółkach, albo spółkach miejskich. Udowodniliśmy, że osoby działające na tym rynku są ze sobą silnie powiązane. Handlują między sobą, znają się itd. Ludzie ci mają bezpośrednie związki ze zorganizowaną przestępczością, na przykład z Janem L. Który wywodzi się z mafii wołomińskiej i pruszkowskiej.

  Kto to taki?
  – On wyrósł ponad te mafie, jest już większym graczem. Z publikacji prasowych i IPN-u wiem, że Jan L. zaczynał w latach 80. od kradzieży samochodów w RFN-ie, następnie handel narkotykami, karuzela VAT, wyłudzenia kredytów, deweloperka. Cykl biznesowy (śmiech)… Jak się czyta np. wywiady z Masą, to wiadomo, że ta zorganizowana przestępczość zaczynała od spirytusu, wymuszeń, a następnie „zalegalizowała” działalność piorąc pieniądze w nieruchomościach.
  Kolejna rzecz, do której dotarliśmy to działalność Grupy Radius, która budzi nasze poważne wątpliwości i zastrzeżenia. Przede wszystkim dlatego, że jest ona związana z obecnym kierownictwem MON.
  Pojawia się tu nazwisko wiceministra obrony narodowej Tomasza Szatkowskiego. Wiceminister Szatkowski – szef think tanku Narodowego Centrum Studiów Strategicznych, organizującego Forum Ekonomiczne w Krynicy, który meblował gabinet Macierewicza i przyznawał najważniejsze stanowiska w sztabie generalnym Wojska Polskiego – dostawał pieniądze od gambijskiego dyplomaty w Moskwie, Polaka ze szwajcarskim paszportem.
  Obecnie dwóch ekspertów NCSS-u zasiada w Sztabie Generalnym WP. Mówię o płk Krzysztofie Gaju i Panu Grzegorzu Kwaśniaku. Natomiast prezes grupy Radius, Jacek Kotas, związany z firmą od momentu prywatyzacji państwowego przedsiębiorstwa produkującego komputery Era 2000, w 2007 roku pełnił funkcję wiceministra obrony narodowej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.
  Obecnie jest szefem NCSS, najbardziej wpływowej organizacji funkcjonujące przy Ministerstwie Obrony, która współtworzyła koncepcję obrony terytorialnej.
  wywiad z Janem Śpiewakiem -KIP

  Polubienie

 25. zydozerca

  UKRAIŃSKA INSPEKCJA W POLSCE
  Jak informuje Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych, ukraiński zespół weryfikacyjny pod kierunkiem ppłk Aleksandra Zawiriuchy sprawdzi aktywność jednostek wojskowych w południowo-wschodnim rejonie Polski. Przeprowadzi również wizytę w sztabie 21 Brygady Strzelców Podhalańskich, 1 batalionie strzelców podhalańskich w Rzeszowie, 14 dywizjonie artylerii samobieżnej i 21 dywizjonie artylerii przeciwlotniczej w Jarosławiu oraz 1 batalionie czołgów w Żurawicy.
  Ukraińcom towarzyszy polski zespół oceniający pod kierunkiem płk rez. Zbigniew Pluskota z Oddziału Kontroli Rozbrojenia Departamentu Polityki Bezpieczeństwa Międzynarodowego MON. DGRSZ zaznacza, że działania te prowadzone są zgodnie z zapisami Dokumentu Wiedeńskiego 2011.
  W lipcu, jak informowaliśmy, na Ukrainę w ramach misji szkoleniowej udało się 28 polskich oficerów i podoficerów z 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Polscy żołnierze, weterani z Iraku i Afganistanu, szkolą Ukraińców z 1 Batalionu Zmechanizowanego 93. Brygady Zmechanizowanej armii ukraińskiej. W brygadzie tej służą m.in. członkowie batalionu „Karpacka Sicz”, którzy grozili mordowaniem Węgrów.

  dgrsz.mon.gov.pl / Kresy.pl 24.09.2016

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.