Kiedy dama staje się mężem stanu

lepen

Wystąpienie Marine Le Pen – komentarz zbyteczny

 

Reklamy

29 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

29 responses to “Kiedy dama staje się mężem stanu

 1. Co jest takiego zachwycającego w tym przemówieniu? Potępić islam to każdemu jest łatwo. o powodach imigracji ani słowa. Le Pen pojechała po Merkel, ale nic konstruktywnego nie powiedziała.

  Polubione przez 1 osoba

  • W miarę obiektywna ocena działalności i programu Marine Le Pen jest trudna. Ma pozytywy, ale i negatywy.

   Pozytywy:
   Ostro występuje za całkowitą laicyzają państwa i życia publicznego. Chce wyjścia Francji z bandyckiego NATO. Protestowała przeciwko bombardowaniu Libii i przeciwko innym bandyckim wojnom NATO i Usraela. Chce powrotu francuskiego franka w miejsce euro. Gdy cały żydo-zachód szczuł na Rosję o Krym, nie tylko nie przyłączyła się do nagonki, ale poleciała do Moskwy. Chce nawiązania znacznie ściślejszych stosunków z Rosją. Publicznie krytykuje kapitalizm i globalizm. Publicznie krytykuje wasalskość zachodu wobec Usraela. Chce państwa narodowego.

   Negatywy:
   Nie planuje wyjścia Francji z jewrounii, podtrzymując ten żydo-banksterski twór. Kokietuje środowiska żydowskie pozbawiając funkcji lub nawet wyrzucając z partii działaczy FN oskarżanych o „antysemityzm”. Własnego ojca też tak załatwiła. Uwiarygadnia własną obecnością groteskowy jewroparlament, zamiast wybory do niego i występowanie w nim bojkotować. Pochwaliła ujawnione w raporcie senatu Usraela z 2014 roku metody tortur stosowane przez CIA podczas przesłuchań domniemanych „terrorystów” twierdząc, że w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa ludności cywilnej takie metody są słuszne i wskazane.

   Zgadzam się ponadto z tym co napisał w komentarzu Glitch – eksploatuje sprawę imigrantów muzułmańskich ignorując przyczyny imigracji. W ten sposób idzie nieświadomie (?) na rękę żydo-banksterom, którym zależy na naszczuciu Europejczyków na muzułmanów. W tym miejscu zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem muzułmańskiej imigracji, ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem szczucia na tychże imigrantów. Gdyby NATO nie rozbiło tylu krajów muzułmańskich, problemu by po prostu nie było.

   W sumie trudno jednoznacznie ją ocenić. Robi dobre rzeczy, ale złe też. A już zachwalanie tortur CIA – no no, aż stach się bać co będzie, gdyby doszła do władzy.

   Polubione przez 2 ludzi

   • Nie jestem jakimś jej szczególnym funem ale chyba nie ma idealnych polityków, być może kokietuje żydów aby utrzymać się i swoją partię na powierzchni więc i „antysemityzm” zwalcza. W sprawie imigrantów trudno dziś o obiektywizm, za dużo emocji towarzyszy tej sprawie i za dużo dezinformacji. Generalnie dyskusja toczy się w granicach narzuconych przez żydo-media i do wyboru są dwie opcje albo się jest całkowicie za imigracją, imigrantami i wszystkimi konsekwencjami z tym związanymi albo całkowicie przeciw. Przyjęcie postawy mniej więcej pomiędzy tymi opcjami z jednoczesną prawidłową diagnozą przyczyn które spowodowały ów kryzys imigrancki oraz sposobem jego rozwiązania jest niemile widziane przez europejskie marionetki polityczne i ich mocodawców i nie zrozumiałe przez zdecydowaną większość ogłupionego społeczeństwa a czasem wręcz niemożliwe. Tak więc w sumie nie dziwię się jej. Na tle wielu polityków europejskich a już tym bardziej „polskich” i tak wypada najlepiej.

    Polubienie

 2. julius

  Niektórzy dobrze poinformowani mówią, Marine Le Pen jest Krypto syjonistką. Siedmiu z jej „głównych doradców” jest homoseksualistami, czterech ma podwójne obywatelstwo francusko-izraelskie.
  Marine spotkała się z syjonistycznym ośrodkiem trzy razy w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Odbywa na bieżąco spotkania z liderami francuskiej CRIF, lobby żydowskiego. Wydała dekret usuwający negację Holocaustu z programu swojej partii.
  Jeśli to nie wystarczy – Marine Le Pen ma chłopaka, żyda Louisa Aliota.
  https://rehmat1.com/2015/05/11/french-front-national-fn-and-the-jews/

  Polubienie

 3. ERROR 404 NSZ

  Jeżeli P.Julius przedstawił prawdę , dalsza fascynacja tą panią jest bezcelowa…

  Polubienie

 4. Na internetowej stronie izraelskiej gazety Haaretz znalazłem info, że partner Marine Le Pen, Louis Aliot, w 2011 roku odbył dwudniową podróż do Izraela, podczas której m.in. namawiał „francuskich” Żydów do głosowania na jego szefową. Przekonywał ich, że jest całkiem inna od jej ojca i że w ocenie zagrożenia fundamentalizmem islamskim pomiędzy nią, obecnym FN i Izraelem nie ma różnicy.
  A tu jego fotka z tamtej podróży służbowej:

  Polubienie

  • Możliwe że ją kupili.

   Polubione przez 1 osoba

   • Pimpuś

    Przemex,
    „Kokietuje żydów.Może ją kupili ” Masz wiarę w ludzi chłopie ! nie do pozazdroszczenia. Polityka , który leży na wznak z rozkraczonymi nogami pod żydem nazywać „kokietką” to tak jak zwykłą uliczną kurwę nazwać matką Teresą ! ( no może nie najlepszy to przykład ale taki mi przyszedł do głowy). Myślę, że tą sympatyczką żydowskich napletków syjoniści szykują sobie miękkie lądowanie w razie fiaska obecnej polityki niszczenia państw narodowych i posuwania migracji.

    Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Szanowny panie, to może „efektowne” porównania, ale oczekujemy na tym portalu czegoś na wyższym poziomie. Walić w klawiaturę niemal każdy potrafi, ale zbudować duży ruch polityczny już tylko jednostki. Na pewnym poziomie uprawiania polityki nie uda się nie uścisnąć dłoń nawet homosiowi, jeśli jest on premierem albo prezydentem, albo syjoniście, o którym wiemy, że bez skrupułów ukradłby cały majątek twojego narodu ( jak nie będziesz bardziej przebiegły niż on), albo chętnie widziałby cię przed niby Trybunałem w Hadze. Zależy na jakim poziomie polityki toczy się gra. Dlatego często, co bardziej porywcze matołki chciałyby ukrzyżować Putina, że kontaktuje się z żydami lub rozmawia jakby nigdy nic z zachodnimi „partnerami”.
    Zatem rada, że zaczym się coś napisze, to radziłbym więcej pomyśleć i nie posługiwać się wyświechtanymi banałami i stereotypami.

    Polubienie

   • Pimpuś
    Ja zwyczajnie nie wiem kim Marin le Pen jest i z kim współpracuje, zwyczajnie radośnie sobie spekuluje. Ma rację w wielu sprawach choć jak zauważył opolczyk zawędrowała w kilku istotnych kwestiach na manowce. Inna sprawa czy owa wędrówka na manowce to robota celowa z jej strony na polecenie jej ewentualnych pupilków z Izraela czy też zwyczajna głupota. Nie ma polityków idealnych i każdemu zdarzają się błędy. Inna sprawa że wcale nie trzeba się zgadzać ze wszystkim co ona mówi i robi. Jeżeli w jednych kwestiach się zgadzamy to trzeba to wykorzystać a w innych nie koniecznie musi nam być po drodze. I generalnie uważam że dla wykolejenia planów banskterów warto nawet pakt z samym „diabłem” podpisać. Zawsze potem możemy olać owy pakt i „diabła” razem z nim.

    Polubienie

   • Re: Pimpus

    Przemex: „Kokietuje żydów. Może ją kupili ” Masz wiarę w ludzi chłopie ! nie do pozazdroszczenia. Polityka , który leży na wznak z rozkraczonymi nogami pod żydem nazywać „kokietką” to tak jak zwykłą uliczną kurwę nazwać matką Teresą!”

    Nie widzę nic nielogicznego w tym, co powiedział przemex. Tzw. „Matka Teresa” to odrażająca, zawistna, hipokrytyczna baba, która w kategoriach kobiecej ohydności powinna być klasyfikowana na niższym poziomie niż zwykła kurwa, która często wykonuje bardzo potrzebne usługi terapeutyczno-masażowe i która często robi to z konieczności finansowej (czasami, np., aby kupić żywność dla siebie albo dla swojego dziecka). Nie dostrzegam w tym nic złego w porównaniu z „Ohydą Teresą”, która wyrządziła wiele patologicznego zła. Na przykład:

    Ta prymitywna, niewykształcona albańska zakonnica uważała, że zarówno bieda jak i cierpienie to coś ważnego i cennego. I dlatego żądała, aby nie dawać leków tym, którzy byli pod jej opieką, w rezultacie czego wiele osób umarło niepotrzebną, bolesną śmiercią. Znany brytyjski pisarz, C. Hitchens, napisał znakomita książkę, „The Missionary Position: Mother Teresa in Theory and Practice”, która w pełni ujawnia kim tak naprawdę była „Matka Teresa”. Jej główną misją było gloryfikowanie i promowanie biedy, a nie pomoc dla biednych. Inni komentatorzy jej działalności wykazali, że „Matka Teresa” była świętą, ale tylko dla mediów korporacyjnych i kościelnych, a nie świętą dla ubogich i umęczonych.

    Według magazynu “Religieuses”: “Mother Teresa actually felt it was beautiful to see the poor suffer.” (Czyli: „Matka Teresa właściwie sądziła, że jest rzeczą piękną obserwować jak biedni ludzie cierpią.”) Oto wręcz unikalny przykład antyludzkiej patologii.

    Mógłbym więcej, dużo więcej, ale wystarczy na ten komentarz. Pozwól, że zakończę w ten sposób: Matka Teresa nie tylko była moralnie niżej niż kurwa, była niżej moralnie niż najgorsza kurwa. Amen.

    Ale powiedziałeś również: „no może nie najlepszy to przykład ale taki mi przyszedł do głowy”). Czyli myślę, że teraz zgodzisz się, że rzeczywiście nie jest to najlepszy przykład. Jestem pewien, ze stać Cię na dużo lepszy przykład. )

    Pozdrawiam.

    Polubione przez 1 osoba

   • Przyznam się, że nieco zagubiłem się w kwestii – o co w dyskusji o FN i Merie Le Pen chodzi. Z niektórych wypowiedzi można by wywnioskować, że powinniśmy FN bezkrytycznie uważać za soujsznika w walce z żydo-banksterami. Ale odwróćmy to pytanie – jak postąpiłby FN, gdyby zaistniała możliwość nawiązania przez WPS współpracy z FN? Jak FN na propozycję takiej współpracy czy sojuszu WPS i FN by zareagował? I niestety obawiam się, że WPS zostałaby zakwalifikowany jako zgraja „antysemitów” i antysyjonistów. Wystarczy, aby przeczytali kilka tytułów z WPS:
    USA – imperium zbrodniczej, syjonistycznej demokracji
    Koniec bandytyzmu syjonistycznych USA, UE, Izraela (?)
    Międzynarodowy Żyd (USA) dokona zbrodni pod flagą Rosji
    Żydzi z III RP mają „prywatyzować” Białoruś?
    Po co Żydolandii nad Wisłą Ministerstwo Obrony?
    Polakiem może być Żyd pederasta, Polak nie musi być Polakiem

    Tak więc, nawet gdyby WPS chciał traktować FN jako sojusznika, na to samo ze strony FN liczyć nie powinien. Naturalnie nadal istnieje możliwość, aby to, co dobre i słuszne w działaniach i programie FN propagować na stronie WPS. Nawet powinno się to robić. Niemniej krytykowanie tego, co ktoś uważa za złe w polityce FN powinno być jak najbardziej dopuszczalne. Nie wiem z jakiego powodu FN nałożył sobie czy dał sobie nałożyć kaganiec i zwalcza wszelkie przejawy „antysemityzmu” i antysyjonizmu. My robić tego nie musimy. Mamy ponadto prawo takie postępowanie krytykować. W przeciwnym razie sami zakładamy sobie kaganiec.

    I jeszcze jedna uwaga – akurat wczoraj zajechała do nas z kilkudniową wizytą znajoma z Francji. Zapytałem ją o FN. A ona zdziwiona popatrzała na mnie i żonę i powiedziała – to, wy nie wiecie – przeciż tam są sami Żydzi.

    Polubienie

   • W całym zachodnim obozie żydo-władzy panuje jeden i ten sam trend, przejmowania ruchów narodowych i prowadzenia ich na manowce. To nie jest trend który dotyczy tylko Polski. Nie mogą pozwolić by jakiś tam FN im tak po prostu mieszał w planach a nawet pozbawił ich władzy. Zlikwidować go tak po prostu nie mogą a nawet nie muszą, może robić dla nich dobrą robotę zwabiając jak największą liczbę ludzi i w paru istotnych kwestiach wiodąc ich na manowce. Tym samym mogą też kompromitować i niszczyć sam FN od środka a także siać zamęt w kwestii co jest działaniem w interesie narodu a co nie. Inna kwestia że nie wiadomo na ile ten flirt z syjonistami ze strony Le Pen jest jej na rękę, na ile jest to jej inicjatywa a na ile ją po prostu zastraszono i kazano tańczyć jak zagrają bo inaczej zlikwidują ją razem z ugrupowaniem politycznym którym kieruje. Jak mówiłem fanem tej pani nie jestem ale w paru kwestiach ma rację i i w tych można ją wspierać, choćby tylko werbalnie, bo na rzeczywisty sojusz FN – WPS bym nie liczył(i nie ma co liczyć).

    Polubienie

   • A odnośnie „matki teresy”, pełna zgoda, to żadna święta(świętość czegokolwiek lub kogokolwiek to jeden wielki pic na wodę) ani tym bardziej matka. Zwykła celebrytka wypromowana przez media za którą mają podążać ogłupione masy. Inna sprawa że wielu katolickich „świętych” to podobne sobie kreatury, więc nie ma się co dziwić że świat idzie na dno kiedy takie „autorytety” każe się ludziom naśladować.

    Polubione przez 1 osoba

   • Dodam jeszcze odnośnie owej „matki teresy” że superbogate elity niezwykle się cieszą kiedy społeczeństwa są masowo ograbiane ze wszystkiego, wpędzane do biedy i jeszcze się z tego cieszą uważając swój marny los za coś pięknego i zbawiennego, nie protestując a pokornie cierpiąc. Jeżeli komuś potrzebne są takie wątpliwe moralnie „autorytety” to właśnie bandzie Rockefellera, Rotszilda i spółce.

    Polubione przez 1 osoba

  • jan gryko

   Okazuje się ża ‚ściana płaczu’ w Jerozolimie- nie jest wcale częścią dawnej świątyni!…W tym miejscu stał – pałac Heroda….ściana jest fragmętem byłego pałacu Heroda…..
   Tak więc – machający się i stukający głową w ścianę żydzi..- płaczą za swoim ‚ojcem’ Herodem- bandytą, złodziejem, zboczeńcem i paranoikiem..

   Polubienie

 5. paziem

  Sądzę, że ten popełnia bład, kto szuka rozwiązań idealistyczno-maksymalistycznych. Co nas obchodzi, kto jest przyjacielem i na ile bliskim Marien Le Pen. Winno nas interesować, kto może być naszym sprzymierzeńcem dla powstrzymywania globalistyczno-syjonistycznej pandemii w wydaniu skrajnym lub najbardziej antysłowiańskim, a zatem i antypolskim. Kto może Europie dać czas na umocnienie się świadomości narodowej, antysyjonistycznej i antylichwiarskiej. Bez wątpienia Marien Le Pen może być w tym względzie dużo bardziej pomocna niż kanalie i syjonistyczno-anglosascy wasale- Hollande i Merkel.

  Polubienie

  • Nie mam wrażenia, że szukam rozwiązań idealistyczno-maksymalistycznych. Jestem gotów popierać M. Le Pen, gdy krytykuje kapitalizm i globalizm, gdy chce wyjść z Nato i gdy chce lepszych stosunków z Rosją. Natomiast nie jest mi z nią po drodze, gdy wysyła Aliota do Izraela z misją szukania poparcia dla niej u „francuskich” Żydów za cenę popierania Izraela w jego bandyckiej polityce wymierzonej przeciwko Palestyńczykom. Bo w ten sposób sama staje się popleczniczką syjonizmu. No i to zachwalanie przez nią tortur stosowanych przez CIA. Takie rzeczy potępiam i nie uważam tego za postawę maksymalistyczną. Wydaje mi się, że FN pod jej wodzą zawędrował w niektórych kwestiach na manowce.

   Polubienie

   • Fricadelle

    zgoda na 100% , dr Ratajczak nie miał pozwolenia to wiemy jak skonczył, natomiast ona (i ojciec) działa z błogosławienstwiem, to gadanie takie przechodzi – typowy mechanizm trockistowski

    Polubienie

  • Być może, ale tej zasadzie można powiedzieć że lepiej by było żeby Polską rządziło Razem albo ONR niż PO-PIS. Bo ci piersi mają pozytywne elementy w swoich programach, a ci z PO-PISu raczej żadnych.

   Polubienie

 6. julius

  Marine Le Pen twierdzi, że jej partia Front Narodowy „zawsze był prosyjonistyczny i zawsze chronił prawo Izraela do posiadania własnego państwa”.
  Zgodnie z powiedzeniem „wróg mojego wroga jest moim przyjacielem”, Marine Le Pen otworzył ramiona do społeczności którą jej ojciec najchętniej widziałby ginącą w komorach gazowych. W 2014 roku w wywiadzie dla konserwatywnego magazynu „valeurs actuelles”, powiedziała:
  „Nie przestanę powtarzać francuskim Żydom, którzy zwracają się do nas w coraz większej ilośći, że Front Narodowy nie tylko nie jest wrogiem, ale jest bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem, aby chronić społeczność żydowską w przyszłości … przeciwko jedynemu prawdziwemu wrogowi jakim są fundamentaliści islamscy. ”
  Wkrótce potem, Le Pen wyraziłą wyraźną aprobatę dla obrony JDL(żydowska liga obrony), uzasadniając to istnieniem dużego zagrożenia dla żydówże. Ale może ta „gałązka oliwna” była i tak niepotrzebna. Wszakże wielu francuskich Żydów pokazało, że doceniają jej bigoterię poprzez przyznanie jej partii 13,5 procent głosów żydowskiej w 2012 roku.
  http://www.alternet.org/grayzone-project/how-violent-jewish-extremist-group-went-fringes-mainstream-french-right-wing

  Polubienie

 7. jan gryko

  Chcę powiedzieć, że ,,,,
  – źle życzę – stanom zjednoczonym…
  – źle życzę – stylowi życia – stanom zjednoczonym
  – źle źyczę – bandycko terrorystycznej sekcie NATO!
  – źle życzę wszystkim tym, którzy popierają bandyckie USA i Izrael…
  – źle życzę III żydoRP…- proponuję tym wszystkim konfidentom z Wiejskiej na przesterzeni od 1981 r. do dziś 2016 r … – spie….jcie…..

  Polubione przez 1 osoba

  • Ten pierwszy “mówca”, Generał Mike Milley, Szef Sztabu Amerykańskich Wojsk Lądowych, który był w Polsce w czerwcu tego roku, to typowy jankesowski blefiarz. Jestem pewien, że Rosjanie już dawno zorientowali się, że Mike może sobie szczekać ile chce, a karawana (rosyjska) jedzie dalej.

   Polubienie

 8. Pimpuś

  A to na rozluźnienie 🙂 https://youtu.be/lKLiIocg-C0

  Polubione przez 1 osoba

 9. julius

  Prawicowy kandydat na prezydenta Philippe de Villiers powiedział, że istnieją plany które zaczynają być wdrażane aby podzielić terytorium Francji między muzułmanów i niemuzułmanów. Cytuje przy tym zapiski François Hollande dla potwierdzenia tej tezy. Wszyscy mówią o nieuchronnej wojnie domowej. W barach i kawiarniach Paryża słychać coraz więcej niezadowolonych obywateli francuskich mówiących o dezinformacji mediów, demonizowaniu Rosji, homogenizacji myśli i przestępczości klasy panującej.
  Układ sceny politycznej nigdy nie był tak bardzo sprzyjający dla przejęcia przez populistów francuskiej polityki. Ale nikt nie powinien mieć złudzeń co do Frontu Narodowego; podąża on za syjonistyczną narracją o wojnie z terrorem: muzułmanie są problemem. Wiceprzewodniczący partii Forian Philippot jest zbliżony do ultra-syjonistycznego prawnika Gilles-Williama Goldnagela, przyjacieal premiera Izraela Benjamina Netanjahu.
  Philippot niedawno potępił komentarze kandydata na prezydenta Jeana-Frédérica Poissona, który powiedział, że Hillary Clinton przedstawia sobą największe zagrożenie dla świata i jest na żołdzie syjonistów. Poisson został następnie zmuszony pokalać się przed Radą Przedstawicieli Instytucji Żydowskich we Francji (CRIF), gdzie szukał przebaczenia. Powiedziano mu, że będzie to wybaczone, ale nigdy nie zapomniane! Pomimo antymuzułmańskich uprzedzeń Frontu Narodowego, coraz większa liczba muzułmanów głosuje na tę partię. Wielu muzułmanów woli Front Narodowy, ponieważ mają oni dosyć bycia traktowanymi jak klienci i manipulowanymi przez lewicę – z ich pseudo „anty-rasizmem” i wojnami „humanitarnymi”.
  http://ahtribune.com/economy/1314-ceta.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s