Polscy nacjonaliści spod żydowskiej sztancy

Były już ks. J.Międlar (nowo wykreowany nacjonalista) i J.Helcyk – Wrocław 2015r.

Justyna Helcyk – Żydówka, idiotka, antypolska i antynarodowa szuja, agentka Żydo-PiS, kto – ?

Proszę się nie śmiać: to młode dziewczę jest koordynatorem Brygady Dolnośląskiej ONR. I od razu należy postawić pytanie, czym w takim razie jest ONR, z czyjej inicjatywy działa? Nie wolno zapominać, że nacjonalistyczny – tak siebie sami określają – ONR jest organizacją legalnie działającą, a więc zarejestrowaną przez sądowe agendy żydowskiego reżimu IIIRP. Mało tego, ONR dysponuje środkami finansowymi umożliwiającymi organizowanie szkoleniowych obozów dla młodzieży – ? Kto finansuje działalność nacjonalistów z ONR w państwie pod żydowskim reżimem?

 

„Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę” oraz hailowanie, oto niemal cały polityczny repertuar tej nieszczęsnej, zmanipulowanej przez żydowską agenturę polskiej młodzieży. Przy okazji całkowitej deprecjacji ulegają ideały przedwojennego ONR Bolesława Piaseckiego. Czy taki ONR może liczyć na poparcie Polaków?

 

Logika myślenia jest w polskim społeczeństwie zjawiskiem coraz rzadszym, co nie znaczy, że jesteśmy w tym względzie bardziej ułomni od innych nacji – nie, tak nie jest. Jest to niestety rezultat indoktrynacji oświatowej, medialnej oraz religijnej (religii żydo-chrześcijańskich), które to dziedziny są opanowane przez judaistyczny element i filozofię. Regres kulturowy narodu polskiego jest szczególnie intensywnie realizowany od dwudziestu siedmiu lat, odkąd żydowska V kolumna uzyskała nad Polakami pełnię władzy. Trzeba będzie życia dwóch pokoleń, żeby tę kulturową, mentalną, polską narodową świadomość odbudować.

Zatem, dla tych, którzy zechcą użyć lub zdobędą się na użycie logiki w swoim politycznym myśleniu, dwie poniżej prezentowane wypowiedzi winny wyjaśnić wszelkie wątpliwości w stosunku do osobników prezentujących się jako polscy nacjonaliści i odwołujących się oraz stających w obronie Kościoła. W obronie Kościoła – ale właściwe przed kim i przed czym chcą go bronić? Póki co byt Kościoła w IIIŻydo-RP jest niczym nie zagrożony, w przeciwieństwie do egzystencji polskiego narodu.

 

 

Gdyby ktoś nadal miał wątpliwości, kim są nacjonaliści spod znaku krzyża pomocne mogą być poniższe informacje.

Prokuratura Rejonowa Wrocław-Stare Miasto oskarżyła J.Helcyk o to, że: w dniu 27.09.2015 we Wrocławiu publicznie nawoływała do nienawiści wobec nieokreślonej grupy muzułmanów na tle różnic wyznaniowych i rasowych, podczas wygłaszania przemówienia w toku zgromadzenia pod hasłem „W obronie chrześcijańskiej Europy”, tj. o czyn z art. 256 §1 k.k.

Tu PT Czytelnicy winni zwrócić uwagę, że antymuzułmańska wypowiedź J.Helcyk była atakiem na skutek, a nie na przyczynę tej polityki, która zmusza muzułmanów do migracji do Europy. I trzeba wiedzieć, że nie jest to polityka muzułmanów – oni także, tak jak Europejczycy, są tylko jej ofiarami. I trzeba wiedzieć także, że Kościół tę politykę wspiera.

Adam Andruszkiewicz, prezes Młodzieży Wszechpolskiej 2015-16, polski polityk – ur.1990r.

W sprawie oskarżenia oenerowskiej działaczki zareagował poseł Ruchu Kukiz’15 i stowarzyszenia Endecja Adam Andruszkiewicz, który złożył w Sejmie specjalną interpelację.

Mało tego, w sprawę zaangażowało się Ministerstwo Sprawiedliwości (pod rządami PiS) stając w obronie J.Helcyk i grożąc prokuratorowi postępowaniem dyscyplinarnym.

Wiemy już, kim jest J.Helcyk i jej oenerowska kompania, czy nie?

 

Dariusz Kosiur

__________________________

PS

Inni „polscy” narodowcy – nacjonaliści, ich sympatycy

Debata o UE – Wrocław 2014r. Od lewej: Kierownik Główny ONR A.Krejckant, G.Braun – sympatyk narodowców, publicysta związany z Ruchem Narodowym, K.Kazimierczak

 

Prawie całe kierownictwo Marszu Niepodległości.

Od lewej: W.Tumanowicz (prawdopodobnie Polak), K.Bosak, A.Zawisza, P.Czyżewski

Organizacja Marszu Niepodległości spoczywała w żydowskich łapach – WPS mówiło o tym od pierwszego marszu. Zresztą inaczej nie byłoby na taki marsz pozwolenia żydowskich władz stolicy.

_______________________

 

A gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, kto stoi za działaniami kanalizującymi ruchy polskiej młodzieży poniższy film stawia przysłowiową kropkę nad i. Młody żydo-katolicki nacjonalista, były ks.J.Miedlar, stwierdza jasno i bez ogródek:

„na niebezpieczeństwo jakie jest za wschodnią granicą, winniśmy odpowiedzieć budową wielkiej katolickiej Polski”.

I wszystko jasne. Międzynarodowe Żydostwo, rządząca IIIRP V żydowska kolumna i żydowska agentura ustawiają polską młodzież pod krzyżem i przeciwko Rosji – ile lat ma ta polityka -? -, ano sięgnijmy do publicystyki R.Dmowskiego, na którego bezczelnie powołuje się żydo-katolik J.Międlar, czy Jana Stachniuka, twórcy Zadrugi. Czy choćby – nie skromnie przyznam – do publicystyki WPS. 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

115 Komentarzy

Filed under Polityka

115 responses to “Polscy nacjonaliści spod żydowskiej sztancy

 1. Felix

  O Tartarii, Asgardzie i powstaniu wszechświata – ukraiński fizyk dr A. Woźny

  Polubienie

  • dziobak

   Pan doktor Woźny, mówiący do nas na powyższym filmiku, nie ma racji.
   Przedstawiona teoria ==zlepek pewnych pojęć, jest całkowicie sprzeczna z teorią ewolucji. I tej darwinowskiej, ale i tej dotyczącej rozwoju wszechświata tj. także planet, gwiazd itp.
   Tego wszystkiego po prostu nie ma. Można sobie dywagować oczywiście, podpierać się fragmentami teorii fizyki, ale tworzenie z tego całości jest tylko zlepkiem niczym nie potwierdzonym. Przykładowo—fakt istnienia mapy Piri Rejsa nie jest dowodem na zamierzchłość naszej wiedzy na ziemi, ale jest to efekt ocieplenia w wiekach IIIV—X naszej ery, kiedy to statki arabskie były w stanie zbaczać na południe gdy okrążały Afrykę. Dane o kontynencie na południu pochodzą z tego okresu ( podobnie jak dane o wyspie zielonej==Grenland, która została zasiedlona wtedy.Czyli–czysta historia nowożytna). Temat owej mapy to przykład błędnego kojarzenia danych, a nieraz ich braku. Co do innych–potrzebny jest dobry fizyk potrafiący odsiać bzdury w stylu Bławatskiej od faktów badawczych z XX wieku. Ale to duży temat.
   Ogólnym celem tworzenia takich nowych wizji, jest rozbicie wiedzy uniwersyteckiej po to, aby okupant zdezorganizował wiedzę i zdolność logicznego myślenia w społeczeństwach. Efektem będzie powrót do zabobonu.

   Polubione przez 1 osoba

   • Felix

    A ja nie wykluczam, że teoria dr Woźnego o budowie wszechświata zbliża nas do prawdy. Łysenkizm został już w XX w. przekreślony a dziś wracają jego kluczowe elementy. Dowód to fakt, że siłą woli można wyleczyć nawet ciężkie choroby. I potwierdzają to pacjenci, którzy doświadczyli rzekomych cudów – jak twierdzą lekarze. Zgadzam się, że odniesienia do historii ziemi mogłyby być zilustrowane przypisami. Zastanawiam się jednocześnie, czy rezygnacja papieża Benedykta XVI nie miała związku z nowymi odkryciami w fizyce?

    Polubienie

   • Felix

    Papież Franciszek zastanawiał się w trakcie porannej mszy w swojej rezydencji nad nietypową kwestią: chrystianizacją istot pozaziemskich.

    https://www.wprost.pl/447628/Dylematy-papieza-Franciszka-Czy-kosmita-ma-dusze

    Polubienie

   • ‚Ogólnym celem tworzenia takich nowych wizji, jest rozbicie wiedzy uniwersyteckiej po to, aby okupant zdezorganizował wiedzę i zdolność logicznego myślenia w społeczeństwach.’

    Niestety, ‚wiedza uniwersytecka’ jest od dawien dawna przejęta przez okupantów, a z racjonalnym (nie tylko logicznym) myśleniem ma niewiele wspólnego. Przecież pierwsze uniwersytety prowadzone były przez ‚duchowieństwo’.

    Nie jest też tajemnicą fakt, że tzw. wiedza akademicka opiera się na Biblii i służy cementowaniu biblijnego (judaistycznego) spojrzenia na rzeczywistość.

    Teoria Darwina jest tu najlepszym przykładem, chociaż początkowo lansowano ją jako niby sprzeczną z biblijną wizją stworzenia. Poza tym – teoria Darwina nie tylko nie znalazła żadnego poparcia w odkryciach archeologicznych (jeśli już trzymamy się kryteriów naukowych), ale i nie znajduje go w zwykłej obserwacji przyrody. Mimo to przyjmuje się ją za aksjomat na uniwersytetach, na których to rzekomo uczą logicznego myślenia.

    Polubienie

   • dziobak

    Przy tej okazji dotknęliśmy ważnego zagadnienia; Chodzi o to, że przy pomocy tego typu teorii ” astralno-pozoranckich” odbywa się niszczenie wiedzy opartej na doświadczeniu. Warto sprawdzić kto rozpoczął tego typu dywagacje naukowe. A więc, niejaki Daniken, a u nas A.Mostowicz, Donimirski, cała redakcja Nieznanego świata itp. To się zaczęło około połowy lat 70-tych.I teraz wy , panowie, jako ofiara tego procesu, już macie mózgi zlasowane i sami opowiadacie te androny.
    1—ewolucja świata zwierzęcego jest faktem (darwinizm). Proszę pamiętać ,że poza Darwinem była setka innych (np.Lamarc).
    2—nigdy nie znaleziono artefaktów świadczących o innej cywilizacji na ziemi (wcześniejszej).
    3—-proszę zauważyć do jakich głupot dochodzi : Stawia się wyżej domniemaną cywilizację aryjską ( w tym syberyjską) od cywilizacji Sumerów. To dzisiejsze trendy idące z Rosji !

    Powtarzam: tego wszystkiego o czym mówi tenże doktor na filmie—–TEGO NIE MA. Zaczynamy być gorsi od plemiennych szamanów, od starej baby latającej z obrazem świętym koło chałupy.
    To jest skutek wielkiej akcji jewrejskiej, której celem jest anulowanie wiedzy akademickiej. Czy ona pochodzi z kościoła ? Być może kiedyś, w początkach, ale jest sprawdzalna.

    Polubione przez 1 osoba

   • JIO

    co do mapy Antarktydy to moje pytanie brzmi- czy wtedy tez byla taka dokladnosc osiagalna jak dzisiaj -pytanie

    Polubienie

  • Panie Dziobak – doskonale rozumiem Pana stanowisko, ale sam Pan widzi, jaka to „wiedza oparta na doświadczeniu”:

   „1 – ewolucja świata zwierzęcego jest faktem (darwinizm)”. Czy to stwierdzenie wynika z jakiegokolwiek doświadczenia? Niestety, teoria ewolucji nie została stworzona w oparciu o doświadczenie – to jest fakt.

   „2 – nigdy nie znaleziono artefaktów świadczących o innej cywilizacji na ziemi (wcześniejszej).” Takich artefaktów znaleziono mnóstwo, tyle że nie są brane pod uwagę w dyskursie akademickim. Oczywiście, można uznać je za oszustwo ale… jaką właściwie mamy pewność, że inne („uznane”) wykopaliska nie zostały spreparowane?

   „3 – proszę zauważyć do jakich głupot dochodzi: Stawia się wyżej domniemaną cywilizację aryjską (w tym syberyjską) od cywilizacji Sumerów. To dzisiejsze trendy idące z Rosji!” Słyszał Pan może na przykład o stanowisku archeologicznym Sungir w Rosji? To pozostałości cywilizacji poprzedzającej sumeryjską o ponad 20 tys. lat. Oczywiście na lekcjach historii o tego typu znaleziskach nikt nie usłyszy – ani w podstawówce, ani na studiach. W najlepszym wypadku zdawkowe informacje, że gdzieś coś tam znaleziono, jakieś ubrania, jakieś kości…

   Nie bronię akurat pana Woźnego, zgadzam się również, że wiele powstających dziś teorii to rzeczy kompletnie naciągane. Niemniej wyjście poza akademickie schematy uważam za konieczne, bo praktycznie wszystkie uczelnie były i są kontrolowane przez władzę, czyli przez okupantów.

   ‚To jest skutek wielkiej akcji jewrejskiej, której celem jest anulowanie wiedzy akademickiej. Czy ona pochodzi z kościoła ? Być może kiedyś, w początkach, ale jest sprawdzalna.’

   Ta wiedza w większości jest tak samo sprawdzalna, jak kroniki Thietmara…

   Polubienie

   • dziobak

    Odpowiadając w kwestii mapy Antarktydy : Mapa Piri Rejsa nie jest dokładna (usiłują nam to wmówić), i to do tego stopnia, że nie ma pewności czy ona pokazuje Antarktydę czy tez zniekształcone części Ameryki Południowej.
    Drugą sprawą jest to, że opiera się ona na dziwnej siatce, bardzo nietypowej (mówią nam że kosmicznej) a skutek jest taki, że we wszystkim tu mamy tylko wolne interpretacje.
    Co do dokładności jeszcze–w zasadzie są tam tylko ujścia cieków wodnych w miarę realne—reszta to fantazje kreślarza. A ujścia na wybrzeżu mogły być widoczne w okresie ocieplenia ( od 8 wieku ne ). Jakoś panowie nie odnoszą się do opisów ocieplenia ==Sagi ze strefy norweskiej.
    Pamiętajmy, że darwinizm pierwsi oprotestowali…..świadkowie jehowy !!
    A o wielości światów pisał u nas pierwszy……..Stanisław Lem !!!
    Czy nadal panowie nie nadążają?
    Aby kwestionować darwinizm, trzeba mieć min. studia przyrodnicze za sobą. Proponuję więc wyjaśnić, dlaczego dziobak składa jajka a zarazem karmi mlekiem swoje młode.
    A w końcu : To prawda, że nauki Miczurina i Łysenki są obecnie lepiej oceniane (sam byłem ich zdania 30 lat temu gdy ludek polski ani myślał że to możliwe). Ale–to tylko w jednym aspekcie : Istnieje wpływ środowiska na układ genetyczny potomka i zapisuje się on już w pierwszym pokoleniu.
    Nic nowego jednak—tego zdania był już Lamarc i jasne było że ma rację on a nie Darwin. Lecz to tylko szczegół, bardzo ciekawy i obecnie już potwierdzony —wyjaśnia on też to, dlaczego prawa Mendla nieraz zawodzą (patrz Miczurin 1930 ). Zaś tow. Łysenko być może miał rację mówiąc że nie istnieje walka o byt w obrębie jednego gatunku.
    Panowie —–nie istniała żadna wysoka cywilizacja 20 tys lat temu; akurat z tego okresu mamy sporo wykopalisk (rejon doliny Dunaju) i jest tak dużo artefaktów , że nie starczy mi ekranu „interneta”. To był prymityw .
    Przykro mi:………….człowiek to małpa, nic nas nie uratuje :-)))) Mamy doskonale datowane osady australopiteka w Afryce, potem pitekantropa ( blisko nas w Hiszpanii = 500 tys lat), potem neandertalczyka od 200 do 40 tys. lat , i sporo wykopalisk późniejszych. Nie ma kurde miejsca na cywilizację budującą wimany. No kurde….nie ma :-))))))
    Niech banany będą z wami.

    Polubienie

   • „Aby kwestionować darwinizm, trzeba mieć min. studia przyrodnicze za sobą.”

    To początki jakiegoś naukowego okultyzmu: studia jako elitarna wiedza tajemna dla wybranych. Dziobak to jedno z tych zwierząt, którego kurczowo trzymają się ewolucjoniści. Z jajorodności dziobaka można znowu wysnuć teorie (przypuszczenia). One mogą nawet trzymać się kupy, ale to przecież nie dowód na to, że są prawdziwe.

    „Panowie – nie istniała żadna wysoka cywilizacja 20 tys lat temu; akurat z tego okresu mamy sporo wykopalisk (rejon doliny Dunaju) i jest tak dużo artefaktów, że nie starczy mi ekranu „interneta”. To był prymityw .
    Przykro mi… człowiek to małpa, nic nas nie uratuje”

    Oczywiście, że to był prymityw, bo tylko to większość współczesnych ludzi widzi w życiu w zgodzie z przyrodą (zwłaszcza, że „rekonstruktorzy” napchali im głowy obrazkami małpopodobnych nibyludzi sprzed kilkunastu tysięcy lat). Należy jak najbardziej przyznać, że nie była to „wysoko rozwinięta cywilizacja” w dzisiejszym znaczeniu tego słowa, konotującym głównie technologię. Ważny jest poziom kultury duchowej tamtych ludzi i to, że byli to ludzie, a nie coś między małpą a człowiekiem.

    W rzeczywistości cywilizacja i kultura to wartości sprzeczne, gdyż kultura rozwija się tylko w naturalnym środowisku. Powiązanie zniszczenia przyrody, odcięcia się od niej człowieka i upadku kultury jest jednoznaczne (trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć, albo mieć akademickie klapki na oczach). Nam wmawia się dziś coś odwrotnego i podaje za przykład ludy afrykańskie. Tu kłaniają się m.in. kwestie rasowe, ale o tych na uniwersytetach – cicho sza.

    Osady australopiteków, pitekantropów i neandertalczyków nie przeczą równoległemu istnieniu ludzkich kultur o wysokim poziomie duchowym. A to, że czegoś nie znaleziono, albo po prostu trzyma się to w tajemnicy, nie oznacza, że czegoś nie ma.

    To ważne, bo tkwiąc w utartych, akademickich schematach nie zabrnie się zbyt daleko w rozwijaniu światopoglądu. Dotrze się mianowicie tylko do granicy, jaką wyznaczyli ci, którzy trzymają łapę na wiedzy uniwersyteckiej. „Nauka” to w rzeczywistości forma nowoczesnej religii opierającej się na autorytetach (wyniki „obiektywnych” badań, tytuły uniwersyteckie itd.) i dogmatach (zwanych paradygmatami – np. teoria Darwina), tyle że ubranej w „racjonalne” piórka.

    Polubienie

   • Od jakiegoś czasu zauważalny jest trend przedstawiania społeczeństwom naszych przodków w złym świetle. I to nie tylko Słowian ale i ogólnie rasy ludzkiej. I prym wiedzie w tym obecnie „nauka” choć tak naprawdę cały proces zaczął się mniej więcej od powstania i rozwoju religii abrahamowych. Usiłuje się nam wmówić że nasi przodkowie to małpy, prymitywne zwierzęta odziane w skóry, liście, biegające po stepach i drzewach, nieznające pisma, technologii i wszelkich osiągnięć „współczesnej cywilizacji”, które niczego w życiu nie osiągnęły i nawzajem się mordowały. I jeszcze ta ich „prymitywna” duchowość i szacunek dla przyrody, będący nie na rękę zarówno przywódcom religijnym jak i „naukowcom”. Ogólnie robi się dziś wszystko żeby z jednej strony utwierdzić nas w przekonaniu że to my jesteśmy pępkiem świata a nawet wszechświata, najlepiej wyewoluowanym z małpy lub stworzonym przez boga(jak kto woli, jest „demokracja” więc macie wybór spośród dwóch jedynie słusznych teorii powstania człowieka) gatunkiem, którego niezbywalnym prawem jest panowanie nad „prymitywną” przyrodą(i „prymitywniejszą” częścią gatunku ludzkiego). A z drugiej strony utwierdza się współczesnych ludzi w przekonaniu że tylko nasza współczesna cywilizacja jest coś warta, bo mamy telefony, samochody, wpizducalowe telewizory plazmowe, komputery no i… biblię zwaną nie wiedzieć czemu „świętym pismem”, która stała się podstawą tego niewolniczego systemu. Wszystko po to by jakoś uzasadnić w oczach społeczeństw i przedstawić w jak najbardziej pozytywnym świetle postępujący upadek kultury, dalsze oderwanie człowieka od przyrody, postępujące zniszczenie środowiska naturalnego(od którego przecież jesteśmy uzależnieni) i dalsze brnięcie w cywilizację techniczną. Wszystko dla osiągnięcia jeszcze większej władzy przez garstkę maniaków, zwykły człowiek wbrew temu co się wszem i wobec rozgłasza niewiele z tego ma a będzie mieć jeszcze mniej…

    Polubione przez 1 osoba

  • jakipodpis

   Darek, obejrzałem ten film „dla ludzi o słabych nerwach”. Masz „kupę racji w tym ustępie”. I w związku z tym oczekuję od Ciebie odpowiedzi, w jaki sposób mogę spowodować, by choć w najmniejszy z możliwych sposobów, póki co, zaprzestanie prezentowanych działań.

   Polubienie

 2. Fredo

  Właściwie czemu to się dziwić? .Nawet żyd nie jest wieczny .Stare okrągłostołowe pierdziele wymierają albo biologicznie niewiele im pozostało bo przekroczyli 70 a nie każdy będzie miał tyle farta aby żyć po 90 czy 100 lat jak Brzeziński czy Rockefeller to już dbają o młody narybek i to z brania najbardziej inteligentnego albo powoli szykują ich do polityki .
  Przecież to Dariusz Kosiur pisał nie tak dawno , że syn Kamińskiego został wybrany na radnego .
  Także ten artykuł pana Kosiura to żadna nowość . Normalne zjawisko .
  Sam garbaty nos jest już tak bezczelny ,że mówi gojowi prosto w oczy ,że goj jest na tyle głupi że sprzeda mu największą brednię pod słońcem .
  A goj co ?
  Bije brawo i głupio się śmieje .

  Polubienie

 3. Pytek

  Branża się rozwija.

  Polubienie

 4. Fredo

  Wyczułem to już lata temu i zorientowałem się o co chodzi jak debiutująca pejsata TV Republika w medyjach satelitarnych i kablowych w czasie dnia niepodległości na żywo przeprowadzała godzinne wykłady z niby narodowcami kochającymi i swój kraj głównie dzieci po 19 – 22 lata . Dzieciarnio – dzieciarnio idżcie oglądać bajki czeskie z mchu i paproci .

  Polubienie

 5. Fredo

  poprawka : nie wykłady a wywiady .Przepraszam.

  Polubienie

 6. julius

  Jesus observed all the Jewish ceremonies and holidays which celebrate the murder of non-Jews and are anti-Nature by their definition. Jesus praised Moses, the Jew. Jesus was a god damn Jewish Rabbi and the Book even calls him that. For all you people out there who still refuse to accept this simple Truth – you have fattened just the way the Jews love you – you are the perfect sheep, in perfect form, with the perfect amount of fat and foolishness that another Bolshevik takeover seems to be imminent.

  Jezus obserwował wszystkie żydowskie obrzędy i święta, które upamiętniają morderstwa nie-Żydów i są przeciw Naturze z samej ich definicji. Jezus chwalił Mojżesza, Żyda. Jezus był bogiem, cholernie żydowskim rabinem(czy też królem) i w księdze jest tak nazywany. Dla wszystkich ludzi, którzy jeszcze odmawiają przyjęcia tej prostej prawdy – jesteście urabiani w ten sposób, że Żydzi kochają to w Was – jesteście idealnymi owcami, w doskonałej formie, z idealną ilością tłuszczu i głupoty, że nastepne przejęcie bolszewickie wydaje się być nieuchronne.

  Only a Nation of fools can be taken over by a small organized gang of criminals. And Christianity, when applied for long enough, turns that Nation into fools.

  Tylko naród głupców może zostać przejęty przez mały zorganizowany gang przestępców. I chrześcijaństwo, gdy wdrażane przez wystarczająco długi czas, przekształca ten naród w głupców.

  Axe of Perun

  Polubione przez 2 ludzi

  • Po prawdzie, to Jezus nie miał najlepszego zdania o Żydach – powiedział im wprost, że ich ojcem jest diabeł (Jana 8:44). Oczywiście, kościół interpretuje to tak, jakby słowa te były skierowane ogólnie do ludzi grzesznych. Ale nie, chodziło właśnie o naród żydowski – Jezus nauczał wyłącznie Żydów (do innych narodów zabronił się zbliżać nawet swoim uczniom), próbował nawrócić ich na jakieś duchowe ideały. Prawdopodobnie dlatego w końcu go zamordowano z polecenia faryzeuszy – taka działalność godziła w żydowskie interesy.

   Należy też pamiętać, że instytucjonalnie kościół nie wywodzi się od Jezusa, a od Szawła (spolszczone żydowskie imię Saul) zwanego Pawłem – członka faryzejskich ugrupowań spiskowych. Nie miał on nic wspólnego z uczniami Jezusa i pierwszymi chrześcijanami. To on zaczął propagować chrześcijaństwo wśród nieżydów (co dla pierwszych chrześcijan – „nawróconych” Żydów, było zupełnie absurdalne).

   Jezus przybył niewątpliwie z misją do ludów semickich (nazwa ‚islam’ wywodzi się od arabskiej wersji jego imienia – Isa), lecz w jego poglądach znajdziemy sporo uniwersaliów duchowych czy po prostu etycznych.

   Czo to nagły przypływ uczuć do postaci Jezusa? Nie, to nic osobistego. Należę do gorących zwolenników odejścia od wszelkich kultów jezusowych. Jednak lubię być ścisły, a pewne rzeczy należy stosownie poukładać, bo inaczej zrobi się bajzel, który ciemne siły prędzej czy później wykorzystają. Koncesjonowanych (i przy okazji turbosłowiańskich) antyklerykałów też nietrudno wyhodować.

   Polubienie

 7. anty

  …..przecież oni mają wtyczki wszędzie ….zdziwienie jak byście pierwszy raz słońce zobaczyli ………

  Polubienie

 8. julius

  Artykuł napisany przez Niemojewskiego przed wojną ale jakże aktualny w czasach dzisiejszych.

  Pająki katolickie

  „Widzisz tych dwoje młodych? Ja ci tę parę daruję”. „Mnie?” „Na własność. To jest młode małżeństwo. Ponieważ on ma niedużą pensję i trochę długów, a ona wcale nie ma żadnego dochodu, więc było im pilno się ożenić”. Lejbuś się roześmiał. „Ja im do tego szczerze dopomogłem”, rzekł Lufterman, „pożyczyłem jemu dwieście rubli… Ja wiem, że nie zapłaci”.
  KLEMENS JUNOSZA, Pająki.

  Istnieje w naszem społeczeństwie dwojaki gatunek czarnych pająków. Oba gatunki ubierają się w długie chałaty, oba w czasie swych ceremonji szwargoczą obcym językiem, oba żyją z podstępnego wyzysku i tem się tylko różnią, ze jeden gatunek jest brodaty, a drugi się goli. Innej różnicy niema. Jeden gatunek pająków to lichwiarz żydowski, opisany przez Klemensa Junoszę, który swemu zięciowi daje w posagu jakieś młode małżeństwo, bardzo honorowe, co to „wstydzi sią sądu, boi kompromitacji, drży, gdy mu wspomnieć o komorniku”, drugi gatunek to księża katoliccy, którzy dzielą się między sobą naszem społeczeństwem, bardzo honorowem, gdy chodzi o apelację do władzy, które takie „wstydzi sią sądu, boi kompromitacji, drży, gdy mu wspomnieć o okręgu naukowym”. Wszelako jeden i drugi typ lichwiarza wcale się nie wstydzi apelować do władzy, nasyłać komornika lub inspektora rządowego, grozić licytacją i t. p.

  Gdy jednak typ pierwszy kryje się wstydliwie w spelunkach Nalewek, drugi jawnie organizuje się przy Miodowej. Gdy pierwszy tajnie łączy się w mafję, rozsnuwającą swe sieci dla haniebnego wyzysku społeczeństwa, drugi czyni to całkiem jawnie, oba jednak liczą tylko na bezmierną głupotę i równie bezmierną niemrawość społeczeństwa.
  Całość poniżej
  http://retropress.pl/mysl-niepodlegla/pajaki-katolickie/

  Polubione przez 2 ludzi

 9. maniek

  …co-tu-komentować…

  śfjenta-rodzina…

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zycie-intymne-ksiedza-biskupa-karola-wojtyly-2015-06
  …i_przestancie-obrażać_ŻYDÓW!!!…
  …za_tym_WSZYSTKIM_stoi_sekta-mongoloidow-chazarskich-która_nie-wiadomo-jakiej-sroce-spod-ogona-wyleciała…
  ŻYDAMI_są_mieszkancy_Palestyny_i_plemiona-arabskie-żyjący-na_półwyspie_Synaj…SEMICI!!../OD_SEMA!!/

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/06/chazaria-i-dwuwladza/

  Polubienie

 10. julius

  Przede wszystkim, jako katolicy, musimy uznać, że Kościół katolicki jest Nowym Izraelem. W rzeczywistości, Katechizm Kościoła Katolickiego, powołując się na dekret Vaticanum II zatytułowany Ad Gentes, odnosi się do Kościoła w ten sposób, stwierdzając, że Jezus ustanowił Dwunastu Apostołów jako nasiona Nowego Izraela i początku świętej hierarchii(Pkt 877). Podobnie, w swoim pierwszym liście, Święty Piotr definiuje warunki dawniej zarezerwowane dla narodu żydowskiego a teraz odnoszące się do wyznawców Chrystusa, a więc wyraźnie wskazując kościół katolicki jako Nowy Izrael. Jesteś narodem wybranym, królewskim kapłaństwem , narodem świętym odkupionych ludzi (1 Piotra 2: 9). Wyraźnie widać, że tradycyjny katolik dostał do zrozumienia, że ten tytuł, Nowego Izraela należy do Kościoła.
  http://www.dcdave.com/article4/031206.html

  Polubione przez 1 osoba

 11. Janusz

  „Justyna Helcyk – Żydówka, idiotka, antypolska i antynarodowa szuja, agentka Żydo-PiS, kto – ?”

  Jeśli nie ma pewności co do pochodzenia żydowskiego rodziców nie wolno tak pisać. Bo Żyd stanie się pustym frazesem.
  Z materiału TVPInfo wynika że to katożydowska fanatyczka i narzędzie w rękach Międlara albo jego szefów. Osoba ogłupiona raczej niż jakaś antypolska szuja. Z roli to chyba taki Ogórek ONRu. Magdalena. Ładna buzia żeby sprzedać towar ONR w mediach.

  Jeśli prokurator robi jej sprawę o antymuzułmańskie wystąpienie to może to być powiedzmy arabski prokurator z lobby Gazety Arabskiej. Bronienie jej przez PiS jest elementem promocji jej osoby w mediach i wygrywaniem dla PiS katożydowskiej ekstremy z ONR. Teraz lub jak dorośnie.

  FInanse ONR wymagają bliższego przyjrzenia się im. Tylko co można w tej sprawie zrobić spoza ONR?

  Polubienie

  • Może być to też zorganizowana i koordynowana operacja, „prokurator” a wiadomo w czyich rękach jest sądownictwo w Polsce, oskarża ją o sianie nienawiści wobec muzułmanów a z kolei PiS jej broni. Raz że PiS sam się przy tym uwiarygadnia jako broniący „uciśnionych” przez „wymiar sprawiedliwości”. A dwa broni i promuje ową panią, robi wokół niej zamieszanie. A nie ma lepszej promocji niż robienie wokół czyjejś postaci zamieszania w mediach. Wtedy obojętnie czy pijar jest negatywny czy pozytywny, jest głośno to zwracają na nią uwagę ludzie i powoli kreuje się nową kukłę na scenie politycznej. Dodać do tego być może ustawioną sprawę z „prześladowaniami” przez sądy i prokuratury i kandydat ma już dorobiony życiorys „bojownika i męczennika” co ludzie chętnie kupują. Ta pani nawet nie musi być żydówką a wystarczy że jest ogłupioną katolicką fanatyczką bezmyślnie łączącą nacjonalizm z religią z nad Jordanu i to wystarczy aby wygodnie nią manipulować. Po za tym dziwi mnie co kobiety robią w takich skrajnych organizacjach(i w ogóle w polityce)? Żeby przyciągały elektorat wyglądem? A może łatwiej nimi manipulować?

   Polubienie

   • Janusz

    Dodajmy, że Międlara też wypromowano w TV. Robiono z niego osobę kontrowersyjną. Potem skandal z wyrzuceniem Międlara z UK. Promocja trwa.
    Nie ma o czym mówić, bo myślimy tak samo. Może założymy jakąś nową partię, ma Pan rok czasu, jakby co?

    Polubione przez 1 osoba

   • Fredo

    Myślę Przemexie , że trochę się podjarałeś . Przecież na tej zasadzie można to też odnieść do Piskorskiego i tu cytat z twojej wypowiedzi ”
    Dodać do tego być może ustawioną sprawę z „prześladowaniami” przez sądy i prokuratury i kandydat ma już dorobiony życiorys „bojownika i męczennika” co ludzie chętnie kupują. ”
    Ktoś złośliwy korzystając z twojego toku myślenia poda ci przykład Piskorskiego i co udowodnisz mu ,że się myli ? bo ci powie , że Kalkstein specjalnie trzyma go w pierdlu i zorganizował ten cyrk z CBA , aby zrobić z lidera Zmiany ikonę .
    Gdy się coś pisze trzeba mieć na to dowody inaczej możemy wpaść w spiskową teorię dziejów .

    Polubienie

   • Fredo

    Przepraszam za błąd .Chodziło mi o ABW a nie CBA .Mylą się te polinowe instytucje.

    Polubienie

   • Janusz

    @Fredo
    „Ktoś złośliwy korzystając z twojego toku myślenia poda ci przykład Piskorskiego i co udowodnisz mu ,że się myli ? bo ci powie , że Kalkstein specjalnie trzyma go w pierdlu i zorganizował ten cyrk z CBA , aby zrobić z lidera Zmiany ikonę .”
    Ilu polityków Polin siedziało rok w więzieniu po 1989 r. w celu wykreowania ich na ikonę? Za przekręty paru siedziało. Ale się tym nie chwalą. Jak wygląda sprawa popularyzacji odsiadki Piskorskiego przez media? Ile gazet pisze choćby o tym że odbyła się rozprawa albo o tym że przedłużono areszt o kolejny kwartał? Ile telewizji o tym informuje? Ilu niby-antyreżymowych polityków typu Mikke czy Kukiz albo nawet niby-totalnych-opozycjonistów typu Schetyna czy Petru napisze lub powie cokolwiek o PIskorskim? A przecież jego sprawą można walić w kaczyzm i IV RP 24 godziny na dobę. I pisać do Strassburga, Trybunału w Hadze i różnych instytucji UE.

    Polubione przez 1 osoba

   • A myślisz że nie pomyślałem o Piskorskim przy tej okazji? 😉 Prawda jest taka że w polityce są działania rzeczywiste i działania pozorowane. Są ludzie autentycznie prześladowani przez wymiar niesprawiedliwości z różnych przyczyn(w tym politycznych) i o tych się raczej nie mówi, mówi się mało, zdawkowo lub zdecydowanie negatywnie i nieprawdziwie jeżeli jest taka konieczność(jest to na przykład osoba znana). Są też ludzie co do których zachodzi prawdopodobieństwo że są „prześladowani” pozornie celem promocji ich osoby w tym promocji zestawu często szkodliwych, ale przydatnych władzy poglądów, który posiada promowany osobnik oraz partii/organizacji której jest członkiem czy tworzenia dobrego wizerunku władzy jako tej broniącej obywateli przed bezprawiem sądów(na które to bezprawie przecież daje ciche przyzwolenie władza). Prawdę mówiąc osoba wobec której stosuje się taką taktykę wcale nie musi wiedzieć jakiej gry jest częścią. Może uczestniczyć w grze której zasad ani ostatecznego celu nie zna. Funkcjonuje jako użyteczny idiota, nie agent bo ten działa świadomie i za pieniądze ale zwykły fanatyk/ideowiec, którego wiedzie ku przepaści jego własny fałszywy światopogląd(lub jego elementy) będący w danym momencie na rękę władzy. Czasem może być też tak że ktoś jest rzeczywiście niszczony przez poszczególne agendy reżimu(komorników, prokuratorów, sędziów, urzędników średniego szczebla, policjantów, itp), ale władza się zanim celowo wstawia głównie a właściwie przede wszystkim dla poprawy własnego wizerunku. Media zresztą stosują podobne metody. Aby ludzie nie myśleli że media tylko kłamią, sieją nienawiść i propagandę to od czasu do czasu sprzedają społeczeństwu troszkę prawdy najczęściej w formie sensacji i w taki sposób aby nie utracić kontroli nad sytuacją, tego bowiem wymagają zleceniodawcy. I żeby społeczeństwo nie dowiedziało się za dużo i niewłaściwych dla władzy faktów i w związku z tym nie doszło do właściwych wniosków.

    Polubienie

   • Fredo

    Podałem tylko rozumowanie teoretyczne . Media informują o Piskorskim ale bardzo skąpo . Były krótkie wiadomości w Teleexpresie .
    Po drugie ( powtarzam nie wierzę w to ale rozważam teoretycznie ) gdybyś był na miejscu cysorza no to po co mu to nagłaśniać w medyjach . Przecież chodziło by głównie o to aby lider Zmiany został ikoną w środowiskach wrogich pisowi a to i bez nagłaśniania mozna osiągnąć .
    Nie jestem wrogiem zmiany a jak się szefowi WPS wpis nie podoba niech go wywali w kosmos .

    Polubienie

   • Niewielu ludzi w tym kraju wie kto to jest Mateusz Piskorski, więc władza zadowala się zdawkowym i często nieprawdziwym informowaniem o jego osobie i to jak na razie wystarcza. Owszem można kogoś wypromować samym tylko posadzeniem go w pace, niemniej będzie to trwało latami. Przy użyciu mediów i odpowiednio skonstruowanej kampanii propagandowej można to osiągnąć szybciej. Tym bardziej że stare twarze się kompromitują taśmowo i na gwałt potrzeba reżimowi nowych gęb w polityce aby zachować pozory demokracji i porządzić jak najdłużej manipulując owcami ile się da. Inna sprawa że odsiadkę Mateusza Piskorskiego w areszcie reżim może wykorzystać zupełnie inaczej a mianowicie nie do promocji jego osoby a jego kompromitacji. Może być tak że za jakiś czas Piskorski zostanie tak po prostu wypuszczony na wolność. Ale gdy będzie próbował kontynuować walkę polityczną mogą mu wyciągnąć w dowolnym momencie pobyt w areszcie za szpiegostwo(mało ważne że to nieprawda) i łatka kryminalisty przylgnie do niego na dobre. Usłużne żydo-media rozgłoszą to wszem i wobec na cały kraj i facet jest spalony na starcie. Ludzie jak to ludzie, w prawdę się większość nie zagłębia bo ma to w dupie lub się tym nie interesuje, więc uwierzą oficjalnej rządowej narracji bez problemu.

    Polubienie

   • Fredo

    Przemex nic dodać nic ująć tylko bić brawa za twój wpis .

    Polubienie

   • Fredo

    Jeżeli pan Piskorski mówi , że nie był szpiegiem wierzę mu na 100% a Kalksteinowi nie wierze nawet na 0,01 % .
    Pan Piskorski ma wielu zwolenników w tym moją skromną osobę i to powinno mu dodawać sił również poparcie WPS wtedy żadne głupie myśli o skończeniu z sobą nie będą go nachodzić .W każdym razie wierzę w niego i wierzę , że jest twardy .
    Skoro Mandela wytrzymał czy wielu innych np Falcone wysadzili w powietrze to i nasz lider Zmiany da radę czego mu życzę .

    Polubienie

   • Fredo

    Swoją droga taki Falcone powinien dodawać sił .Wiedział co go może czekać a jednak był twardy i jedynym wyjściem jakie na niego znależli to wywalenie w kosmos .

    Polubienie

  • dziobak

   myślę, że panowie źle oceniają Międlara.

   To jest szczyl młody–to fakt niezbity.
   Ten szczyl spędził około 7 lat w seminarium i okolicach. Panowie !! Aby tyle lat być młodym i wchłaniać te niesłychane pierdoły filozoficzne, trzeba mieć uszkodzone DNA. Identycznym typem był JP2. Wszyscy ludzie nawiedzeni i skłonni do wiary (jakiejkolwiek) mają feler w tzw. genie wiary.
   Sprawa była już zbadana w USA i są pewne przecieki. Duże uszkodzenia owocują w takich rzeczach jako wizje codzienne ——-vide siostra Faustyna.
   Mniejsze–to stałe bicie pokłonów osobie nadrzędnej, chęć jej służenia itp.
   Czym więc jest wiara ?
   Wiara to uszkodzenie w następowaniu po sobie kwasów nukleinowych i zasad.

   No i teraz ten absolutnie wierzący szczyl idzie do każdego kto go wesprze.
   Nawet do jewrei.
   Proszę zauważyć , że on jest doskonały w teorii wiary, świetnie przygotowany–tak może być przygotowany tylko ktoś kto w to wierzy naprawdę. Żaden z was, pomimo chęci dobrych, nie umie udawać księdza–nie da się. To musi być naprawdę i szczerze. Jak u JP2-to samo !
   A co będzie dalej ? Nic nie będzie, on nie da się naprawić, do starości będzie szalał i korzystał z różnych wsparć dla dobra idei .Bo idea jest święta.
   Na stare lata nieraz coś odbija–to fakt. Ale rzadko; zdarzyło się 1 raz obywatelowi Wojtyle –cytat: „piekło w zasadzie nie istnieje, to tylko symbol”. RETY–co się działo potem gdy on to powiedział. Watykan 2 tygodnie tłumaczył co autor chciał powiedzieć.
   Ale to drobne wyskoki, chwila zakłóceń w synapsach.

   Polubione przez 1 osoba

   • Czyli dawnych Słowian też wywalamy do śmietnika, bo „wierzyli” w Swaroga, Pieruna, Światowida. Jeśli przyjmiemy taką logikę, to konsekwentnie musimy uznać naszych przodków za ludzi z uszkodzonym DNA. Na podstawie czego? Badań naukowych, z którymi się przecież nie dyskutuje, zwłaszcza że w tym wypadku są tajne oraz amerykańskie.

    Rozumiem, że ludzie wierzący w to, co wykładają na uniwersytetach, tej wady genetycznej nie posiadają, bo tam wszystko jest „sprawdzalne” (a przynajmniej tak zapewniono w podręcznikach).

    Polubienie

   • dziobak

    Mowa jest o odchyleniach genetycznych, które występują w każdej populacji, w procencie znikomym, czyli np. 10% w populacji.; Pozostałe egzemplarze są względnie normalne i dzielą się na grupy o pewnych skłonnościach dających podstawy do przeżycia stada jako całości. Np. skłonność do walki ma kilkanaście procent i oni stanowią wojsko. Kilka procent całe życie zajmuje się produkcją garnków z gliny———-vide wynalazki typu porcelana itp. Ale jest kilka % nawiedzonych bezkierunkowo i do nich należą przydupcy szamana. Mają wizje, uważają że nie należy się kąpać nago, rozmawiają z bogiem co rodzinę i się go pytają o wszystko.
    Tacy są księża obecnie, tacy byli wierzący w Peruna czy Odyna (było to kilka % stada).
    Czyli—–absolutnie nie znaczy to że całe plemię jest uszkodzone genetycznie, idzie o pewne grupy zawsze istniejące w populacji.
    Niestety, od czasów chrześcijaństwa oddaliśmy władzę tym dewiantom wiary i oni stworzyli tzw. kościół chrześcijański. Skutek, np. = upadek starożytnego Rzymu. A obecnie—-upadek Europy.
    Na koniec : Faktem jest , że Biblia nie jest księgą świętą, to jest taki poemat literacki, oparty o wcześniejszego „Gilgamesza” z epoki asyryjskiej.
    Wniosek z tego prosty : powinno się wpisywać do dowodu osobistego kod genetyczny obywatela ze wskazaniem uszkodzeń w jego budowie. I tylko egzemplarze prawidłowe osadzać na stanowiskach publicznych. Już dzisiaj można to robić ale kościółek się nie zgadza z powodów oczywistych.
    Nie lubią genetyki akademickiej—ot co :-))))))))))))))

    Polubienie

   • ‚Tacy są księża obecnie, tacy byli wierzący w Peruna czy Odyna (było to kilka % stada).’

    Zawsze powtarzam, że nie wystarczy odżegnać się od kościoła, aby pozbyć się religijnych wzorców myślenia. A tutaj mamy właśnie do czynienia z projekcją religijnych wyobrażeń na wiarę dawnych Słowian. Na to samo cierpiał Gieysztor i inni akademicy.
    Niestety, światopogląd biblijny jest głęboko zakorzeniony nawet u większości ateistów. Pozostają oni nieświadomi tego faktu, zadowoliwszy się etykietką ludzi racjonalnych. Samodzielne używanie rozumu pozostało u nich na dalszym planie.

    ‚Wniosek z tego prosty : powinno się wpisywać do dowodu osobistego kod genetyczny obywatela ze wskazaniem uszkodzeń w jego budowie. I tylko egzemplarze prawidłowe osadzać na stanowiskach publicznych. Już dzisiaj można to robić ale kościółek się nie zgadza z powodów oczywistych.
    Nie lubią genetyki akademickiej—ot co :-))))))))))))))’

    Tak tak… I najlepiej, żeby żydowscy uczeni z amerykańskich uniwersytetów podyktowali, który kod jest prawidłowy, a który nie.

    Polubienie

   • ale takie podejscie byloby anyysemityzmem i ksenofobia 🙂 wedlug sekretarzy brukselskich

    Polubienie

   • ‚Niestety, światopogląd biblijny jest głęboko zakorzeniony nawet u większości ateistów. Pozostają oni nieświadomi tego faktu, zadowoliwszy się etykietką ludzi racjonalnych. Samodzielne używanie rozumu pozostało u nich na dalszym planie.” – oni często zmienili tylko zestaw dogmatów/paradygmatów w których prawdziwość i słuszność święcie wierzą na inny a mentalność u większości z nich nadal pozostała katolicka/chrześcijańska, czyli fanatyzm i zacietrzewienie…

    Polubienie

   • cala prawda jest koszerna to znaczy zaklamana do maximum

    Polubienie

   • O to chodzi, Przemexie. Pan Dziobak stwierdził, że aby kwestionować darwinizm trzeba mieć minimum studia przyrodnicze za sobą. To jest przecież mentalność kaznodziei, według którego aby kwestionować dogmat o niepokalanym poczęciu najświętszej panienki trzeba mieć skończone minimum studia teologiczne.

    Polubione przez 1 osoba

 12. Carlos

  to jest juz aberracja zbiorowa

  Polubienie

 13. Pope Francis kissing the hands of „David Rockefeller, Henry Kissinger and John Rothschild ” (Open your mind )
  Papież Franciszek Całowanie w ręce „- David Rockefeller, Henry Kissinger i John Rothschild” (otwórz swój umysł)

  Polubienie

 14. antek.wariat

  Polska: Państwowe obchody rocznicy Smoleńska

  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oficjalnie poinformowało, że planowane na 9 i 10 kwietnia obchody siódmej rocznicy katastrofy będą miały status uroczystości państwowej i wezmą w nich udział przedstawiciele najwyższych władz Rzeczypospolitej Polskiej…

  …. http://xportal.pl/?p=28679

  Polubienie

 15. Fredo

  Nie na temat ale trzeba odnotować :
  Rzecz jest bardzo istotna ponieważ miała miejsce kilka dni temu na Białorusi . W kilku miastach doszło tam do ruchawek przeciwko Łukaszence między innymi Bobrujsk . Ludzie na Białorusi są niezadowoleni z nowego prawa , które obciąża ludzi nowymi podatkami jeżeli w ciągu roku nie przepracowali 180 dni .
  To jest taki idiotyzm że nawet w Rosji ludzie się śmieją .Oglądałem komentarze na rosyjskiej TV .
  Demonstracji mieli za złe idiotyczne prawo , które wprowadził ponadto wypominali Łukaszence złą sytuację gospodarczą na Białorusi w tym beznadziejną sytuację służby zdrowia i szpitali a domagali sie podwyżki płac do 500 euro miesięcznie wypominając że płace są tak niskie że już nie można za to przeżyć .
  Komentarz : Nie wiem o co Łukaszence chodzi , ale sam sprokurował tą ruchawkę wprowadzając jakiś idiotyzm w swoim kraju . Po drugie jak ktoś twierdzi ,że zorganizowali to syjoniści proszę o dowody bo mi się jednak wydaje że zwykli Białorusini .
  Po trzecie Łukaszenka od dawna już mi powoli zaczyna śmierdzieć . Jakieś występy chórów wojskowych z USraela i to coraz częstsze na Białorusi .Spotykanie się z przedstawicielami banksterów z Polin i teraz ten idiotyzm , który wymyślił .

  Polubienie

  • dziobak

   Fakt–to nie była raczej prowokacja obcych–te rozruchy.
   Ale -Łukaszenko ma rację !!! Skoro państwo dostarcza pracę (a nie tak jak u nas) to należy pracować a nie kombinować na lewo. Obywatel ma swoje obowiązki wobec kraju, a jak mu się nie podoba to niech jedzie do Izraela lub do Rosji albo gdziekolwiek. Ale problem w tym, że zarobki na państwowym są bardzo niskie i faktycznie praca jest tu poświęcaniem dla spraw narodu a nie daje wielkiego zysku statystycznemu Rusinowi. I chamskie Białorusiny palące się do forsy olewają prezydenta i swój kraj.
   Dobrze robi Łukaszenko—za mordę tę hołotę.
   Ale dla przykładu : zarobek wynosi u nich (na nasze) około 850 złotych polskich. Koszt utrzymania mieszkania z mediami razem===UWAGA====50 złotych miesięcznie.
   Zastanówcie się , czy nie lepiej się żyje u nich …………………………

   Polubione przez 1 osoba

 16. no coments more

  Zapewne o to samo temu pokatnemu handlarzowi chodzi co wszystkim innym, o pieniadze mu chodzi, co mu zablokowali w bankach, w ktorych je skryl, o jego pieniadze a nie Bialorusinow. Dosc doszukiwania sie szlachetnosci w zgniliznie. Zgnilizny zgnilizna nie pokonasz. Jak bys nie probowal lawirowac, oliwa i tak na wierzch wyplynie.

  Polubienie

  • dziobak

   Ja się dziwię jakiemukolwiek krytycyzmowi w stosunku do Białorusi i Łukaszenki. Białoruś to powinna być dla Polski jedyna droga ratunku. Możnaby zawrzeć sojusz wojskowy z nimi (patrz jakby powtórzenie 1410 r.) a mają około 330 tys wojska. I sojusz przemysłowy==przemysł ciężki, wojenny. Tylko połączenie słowiańszczyzny może ją uratować, zaś łączenie się z Rosją teraz–może być ryzykowne. A więc–sojusz z Białorusią !
   Ale ja nie widzę, aby nawet na tym forum ktoś to rozpatrywał. Kupa frazesów , trochę nawiedzenia, a gdzie jest planowanie jakiegokolwiek wyjścia ? Ludzie tu piszący piszą tak już od 10–+_ lat i co z tego za skutek ? A co będzie gdy wejdą tu niemcy gdy się oderwiemy od UE. Z Białorusinami (popartymi po cichutku przez Putina) mielibyśmy jakąś szansę, a tak—–następne rozbiory a raczej zabór terenów zachodnich.
   Pora przestać pisać, ludzie już wiedzą co i jak, teraz czas na konkrety.
   „Słowo jest gównem–liczą się czołgi „.

   Polubienie

 17. paziem

  Mówiąc językiem młodzieżowym: zajebiste, młode Żydki robią wodę z mózgu młodym, naiwnym Polakom

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15909114,Naprawde_kompromitujacy_wywiad_kandydatki_Ruchu_Narodowego.html

  Polubienie

  • Fredo

   Panie prezesie przecież te żydki od tego są i wykonują super swoje zadania a jeżeli goj lubi być dymany to już jego wielki problem .Musi zmądrzeć .

   Polubienie

  • To znakomite znalezisko. Trzeba ten filmik zachować.
   Chodzi oczywiście o stwierdzenie żydo-katolickiego nacjonalisty: „niebezpieczeństwo zza wschodniej granicy” – i wszystko jasne.

   Tym stwierdzeniem żydowska agentura niejako złożyła swój podpis pod własnymi działaniami w kanalizowaniu ruchów polskiej młodzieży.

   Polubione przez 1 osoba

 18. w innej wypowiedzi ten zajebiscie Katolik i patriota 🙂 niczym Papiez Wojtyla 🙂 wspomina o zagrozeniu polakow z okolic jedwabnego :):)i polskich obozow koncentracyjnych 🙂 nawet nie potrafia sie szczelnie ukryc :):)

  Polubienie

 19. Peryskop

  re 2. zdjęcie w PostScriptum

  Tumanowicz zdemaskowany
  Klan Tumanowiczów ma za zadanie okłamywanie Polaków

  Syn komunistycznego nadzorcy Marka Tumanowicza buduje dzisiaj tzw. Ruch Narodowy. Tumanowicz to gorliwy wyznawca Jaruzelskiego, swoją ohydną postawą i kłamstwem obrażał i utrzymywał w niewoli miliony Polaków.

  Dziś jego syn Witold Tumanowicz został oddelegowany przez nich do kontrolowania polskich środowisk patriotycznych. Widzieliśmy Tumanowicza podczas prowokacyjnej demonstracji w 2010 roku w Warszawie…

  więcej:
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1760

  Polubienie

  • Fredo

   Szanowny panie ma pan rację .Dobrze go pamiętam . Bodajże w stanie wojennym występował w Dzienniku w mundurku wojskowym .Straszny typ to prawda .
   Znam jeszcze takiego jednego nazywał się Wożniak gwiazdor DTV za Jaruzela taki celebryta .
   Potem ożenił się z piękną Basią Grad bodajże i oboje już chociaż co do niego nie jestem pewien ale żonka już brylowała w wiadomościach pejsatej nowe Polski potężnie chwaląc USA jednocześnie wchodząc mu w dupę .
   A Benny Hill sika ze śmiechu z Polin bu bu ha ha .
   Dopóki tutaj patrioci w końcu nie będą rządzić to ta nasza Polska pod rządami chazarstwa to będzie jednym Bennym Hillem.

   Polubienie

 20. Re: P. Dariusz I p. Pawel

  Panowie, prosze, jesli nie sprawi to Wam klopotu, to zapodawajcie ciekawe informacje rowniez I w Gajowce lub na Polskiej Walczacej.
  Przyznam, ze nie mialem okazji uslyszec n/t wypowiedzi k.s. Miedlara n/t „zagrozenia ze wschodniej granicy”, co przyznam, ze jestem nieco zaskoczony.
  W Anglii ten „incident” z zatrzymaniem, to nic innego jak swego rodzaju marketing (zachwalanie), tylko zastanawialem sie w ktora strone???…
  Bede bardzo zobowiazany do zapodawania takich lub innych „kwiatkow” z publicznej przestrzeni…

  Pozdrowienia sle
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Lub prosze wyslac mi na moj prywatny E-mail: jasiek80@outlook.com

  Polubienie

  • Panie Jaśku,
   Marucha zablokował mnie u siebie – dla przeciwników żydo-katolicymzu nie ma tam miejsca: https://wirtualnapolonia.com.pl/2016/08/27/ostrzezenie-prowokacja-ciamossad-terenie-polski-przeciw-rosji/

   Jakiś czas temu Jerzy zablokował mnie na PW.
   Zatem pozostaje strona WPS lub na Pana prywatna poczta.

   Wszystkie dobrego życzę
   Darek Kosiur

   Polubienie

   • Janusz

    Wejdźcie na prawica.net, zacznijcie tam publikować. Tylko trzeba bardziej dbać o język, unikać takiej przesadnej ekspresji jak tu: „Justyna Helcyk – Żydówka, idiotka, antypolska i antynarodowa szuja, agentka Żydo-PiS, kto – ?”
    To odrzuca od lektury tekstów. Nie lepiej napisać „Naiwne dziewczę służące swą antypolską działalnością mocodawcom z PiS”?

    Polubione przez 1 osoba

   • Panie Dariuszu, mnie interesuja ciekawe (wyskokowe) informacje, a Pan ma razem z p. Pawlem unikalny talent punktujacy zapatrywania osob publicznych I wyjawiajacy istotny przekaz.
    Jesli chodzi o religie – wystarczy na cale zycie 10 Bozych Przykazan, I nie pozwolic sie skorumpowac, a reszta co Pan Bog da. Ja zyje kazdego dnia w taki sposob jakby ten dzien byl moim ostatnim, bo co bede sie martwil o jutro skoro jeszcze dzisiaj nie przezylem…

    Pozdrowienia sle
    I prosze o czestsze wypowiedzi na ekranie z p. Pawlem.

    =============
    jasiek z Toronto

    http://polskawalczaca.com

    e-mail: jasiek80@outlook.com

    Polubienie

   • Fredo

    Cytat jaśko z Toronto :
    Jesli chodzi o religie – wystarczy na cale zycie 10 Bozych Przykazan, I nie pozwolic sie skorumpowac, a reszta co Pan Bog da. Ja zyje kazdego dnia

    w taki sposob jakby ten dzien byl moim ostatnim, bo co bede sie martwil o jutro skoro jeszcze dzisiaj nie przezylem…

    Panie Jaśku takie pytanka .:
    a co jeżeli Boga nie ma i czeka Jaśka taki sam los co mnie niewierzącego i obiadek dla robaczków .Boi się pan robaczków? .
    Druga sprawa :
    Pana wielki idol ksiądz Natanek powtarza jak mantra ,że jak ktoś krytykuje Wojtyłę jest złym wrogim wierze człowiekiem . Przecież pana Jaśku za krytykę Wojtyły czeka madejowe łoże jakie wymyślił mój wspaniały idol Jan Drda . Boi się pan madejowego łoża .
    Po trzecie dla pana Natanek to wielki duchowny , ale on przecież wali w takich jak pan , którzy krytykują byłego papieża .
    To jak to jest panie Jaśku .O co chodzi w tym labiryncie durnoty wytłumaczysz pan .

    Polubienie

   • Fredo

    Ponadto niby w kraju tak wierzących katolików i kołtunerii ( w Czechach bym się nie dziwił ) pokazuje się do znudzenia powtórki sztuki teatralnej Jana Drdy i to w godzinach największej oglądalności .Ponadto z lat 90 pamiętam jeszcze że nie było mszy na której sukienkowy by nie płakał jak kościół niszczą zlaicyzowane media .
    Mam jakieś wrażenie że tu ktoś z kogoś od bardzo dawna ale to dawna robi idiotę .

    Polubienie

 21. Peryskop

  Fredo, pamiętamy.
  Ale młodsi nie czują w pełni tamtego bluesa sprzed 35 lat, którego echa wciąż dudnią. Więc dla nich nieco więcej spod podanego wcześniej linka :

  Dziennik Telewizyjny (DT, do końca lat 70. ub. w.DTV) – główny program informacyjny TVP w czasach PRL, nadawany w latach 1958-1989. W 1989 roku został zastąpiony przez Wiadomości TVP1. W latach 70. i 80. był głównym ośrodkiem propagandy władz PRL i PZPR, mogącym oddziaływać na całe społeczeństwo.

  – Uznałem, że ubranie prezenterów w mundur to niezły pomysł – mówi w rozmowie z TVP Info Marek Tumanowicz, były prezenter „Dziennika Telewizyjnego” z czasów stanu wojennego. – Uważałem, że mundur podkreśli tę sytuację. Później pomysł ten okazał się fatalny w skutkach – wyjaśnia. Jak się czuł z tym, że nienawidziły go miliony Polaków?

  Gdy codziennie o 19.30 Marek Tumanowicz pojawiał się w „Dzienniku”, na wezwanie opozycji, Polacy całymi rodzinami wychodzili na spacery, by w ten sposób zademonstrować bojkot telewizji stanu wojennego. – Nie uważam jednak, że zaangażowanie w ówczesną telewizję to błąd mojego życia – mówi Tumanowcz, który dał swoją twarz stanowi wojennemu.

  Przez cały okres stanu wojennego gmachu telewizji pilnowali żołnierze. Nikt nie uprawniony nie mógł dostać się do środka. Działały komisje weryfikacyjne, które sprawdzały przeszłość każdego pracownika. Ci, co do których były jakieś wątpliwości w sprawie ich działalność opozycyjnej, nie mieli szans na powrót do pracy.

  Zatrudnienie straciło wówczas około dwóch tysięcy pracowników telewizji w całej Polsce. Ale zdarzały się także próby, np. pokazania na wizji planszy z napisem „DTV łże jak łgał”. – Żadna z nich się nie powiodła, a winowajcy zostali zatrzymani – mówi Tumanowicz.

  Tumanowicz przyznaje, że „zielony ogon” munduru ciągnął się za nim przez wiele lat. Po 1989 roku miał trudności ze znalezieniem pracy. Trzy razy był zarejestrowany jako bezrobotny. Pracował jako stróż oraz szef ochrony.

  ===

  Ale system dba o swych weteranów. Niedawno spiker propagandowo-mundurowy już po cywilnemu załapał się na placóweczkę dyplomatyczną…

  Polubienie

  • Fredo

   Dziękuje za ciekawy wpis .Stare czasy powróciły .
   Nie wierz w żwirka i muchomorka że on tam kiedykolwiek chodził do tego przybytku aby się rejestrować jako bezrobotny .
   Zwykła ściema mająca pokazać głupiemu gojostwu na dole jak to nowa szechterszczyzna walczy z takimi czerwonymi .
   Pamiętam Humera lał ze śmiechu w sądzie jak go sądzili także jedna wielka ściema .
   A że ten propagandzista załapał się na super fuchę po tym jak trochę musiał pościemniać jaki to on teraz biedny bidulek Pająk powiedziałby krótko ” a co w tym dziwnego ? normalne „.

   Polubienie

 22. paziem

  A oto popis ojca hipnotyzera z Torunia:

  Polubienie

 23. paziem

  A to popisy bosego filozofa plażowego:

  Polubienie

 24. paziem

  A tutaj , „zajebista” wersja młodzieżowa

  Polubienie

 25. Re: Fredo…Pisze m.in…

  „Panie Jaśku takie pytanka .:
  a co jeżeli Boga nie ma i czeka Jaśka taki sam los co mnie niewierzącego i obiadek dla robaczków .Boi się pan robaczków? .

  (jasiek z Toronto) Jesli Fredo jest przekonany ze jest niewierzacy, to jest to calkowita nieprawda, gdyz Fredo wierzy…ze nie wierzy, a wiec jest jakas wiara w niewiare…(ateizm jest wiara…niestety…wiara w ateizm)..

  Jesli chodzi o mnie, to ja juz nie potrzebuje zadnych dowodow na to, ze Boga nie ma czy nie istnieje…Jestem jednym z dowodow na to, ze Bog istnieje, a panska opinia w zasadzie dla mnie bezowocna…a „robaki” ktore moje cialo beda „palaszowa” rowniez mnie nie interesuja…Zycie jest zbyt krotkie, by zajmowac sie materializmem…
  =========================================

  Druga sprawa :
  Pana wielki idol ksiądz Natanek powtarza jak mantra ,że jak ktoś krytykuje Wojtyłę jest złym wrogim wierze człowiekiem . Przecież pana Jaśku za krytykę Wojtyły czeka madejowe łoże jakie wymyślił mój wspaniały idol Jan Drda . Boi się pan madejowego łoża .

  (jasiek z Toronto) Panie Fred, od bardzo dlugiego czasu nauczylem sie wybierac dobro ze zla I sluchac tego co jest prawdziwe a odrzucac to co nie jest prawdziwe.. Kazdy czlowiek dojrzewa w roznym wieku do rozpoznawania dobra od zla I widocznie ks. Natankowi Bog nie otworzyl oczu na pontyfikat J.Pawla II (jako caloksztaltu w czasie). Generalnie, Papiezowi (jakiemuklowiek) NIE WOLNO glosic I sluzyc dwom panom (Panu Bogu swieczke a diablo ogarek),
  Nigdy nie napisalem, ze ks. Natanek jest moim idolem, ale podtrzymuje swoje slowa wczesniej wypowiedziane, ze warto go sluchac (przyjmowac dobre rzeczy a odrzucajac zle) Jesli Bog dal ci dobre rzeczy (jak talent, bogactwo itp), to rowniez I musisz przyjac I zle rzeczy jak cierpienie, choroba, kalectwo, niepowodzenia itp…
  ===============================

  Po trzecie dla pana Natanek to wielki duchowny , ale on przecież wali w takich jak pan , którzy krytykują byłego papieża .
  To jak to jest panie Jaśku .O co chodzi w tym labiryncie durnoty wytłumaczysz pan .

  (jasiek z Toronto) Jak na razie (od 1993 roku) ZADEN duchowny nie odwazyl sie publicznie mnie skrytykowac mimo ze jeszcze w 1995 roku napisalem felieton (polecam) bardzo „kontrowersyjny” pt: „Ksiadz – zawod czy powolanie???”…Ujawnilem cala hipokryzje biznesu hierarchicznego kosciola wlacznie z „Cennik – od chrztu do pogrzebu”… (prosze nie mylic z Kosciolem Pana Jezusa Chrystusa)., I ks. Piotr Natanek rowniez nie odwazyl sie…(bo wtedy bylby zmuszony odpowiedziec na bardzo niewygodne pytania – (Nikogo nie oskarzalem, ale zadaje pytania…)
  I jeszcze jedno Panie Fred (ku zapamietaniu): „jasiek z Toronto” nie jest skorumpowany, nie jest oglupiony i nie przystaje na ZADEN kompromis…
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jestem przyzwyczajony na „sugestywne” improwizacje mojej tzw. „podwojnej moralnosci” ze roznych stron (Polakow, zydow, ukraincow, a glownie syjonistow),…

  P.S. 2 Polecam przeczytac (ostatnia ksiazke, ktora przepisalem do wersji elektronicznej pt: „Pouczenia zlego ducha” – ksiazka jest bardzo ciekawa nawiazujaca do czlowieka, ktory swiadomie, bezwiednie lub przypadkowo staje sie lupem diabla (szatana) I jak nim manipuluje…
  (przesle bezposrednio na pana skrzynke e-mail – prosze przyslac na moj adres: jasiek80@outlook.com
  (zupelnie bezplatnie)…

  Polubienie

  • Fredo

   Jaśko dziękuję za odpowiedz a syjonistą żadnym nie jestem spiskowa teoria dziejów niepotrzebna .Zawsze takie pytania chciałem panu zadać a umożliwiło mi to WPS .
   Chętnie bym poczytał ale po co skoro w złego ducha ani szatana nie wierzę może jak ciekawostkę . w tej chwili czytam książkę Głogoczowskiego ale za propozycję dziękuję .Kto wie może kiedyś się zdecyduje .
   Tak na koniec z czasów kiedy byłem jeszcze w Kościele mam tez sporo książek np o Fatimie piękne wydania . Jaśku mogę też tobie podesłać w najbliższym czasie jeżeli chcesz .

   Polubienie

   • „Szatan” – najlepszy przyjaciel kościoła bo daje mu pracę od dwóch tysięcy lat. A kto żyje z tego że zwalcza wroga(na przykład szatana) jest zainteresowany tym aby wróg pozostał przy życiu… Abstrahując już od faktu że sam „szatan” to wymysł kościoła, taki straszak do zapędzania owieczek do kruchty. Spełnia funkcję podobną do wilków czyhających na bezbronne stado owiec, dzięki niemu pasterze mogą trzymać owce w zagrodzie(kościele) przy pomocy samego tylko strachu że poza stadem spotkać ich może tylko samo „zło”…

    Polubienie

   • Nie kierowalem bezposrednio do panskich wypowiedzi moj PS pod odpowiedziami, ktore staram sie od zawsze krotko I zwiezle.
    (poslugujac sie konkretnymi argumentami).
    Nie mam do nikogo pretensji, za to ze jest zydem, syjonista, ateista, zdrajca, oszustem czy zlodziejem, ale mam pretensje o to, ze wplywaja dosc skutecznie w odciagnieciu innych od Boga, bo wojna nie toczy sie o cialo (w krotkiej pielgrzymce czasowej na ziemi) ale o kazda dusze, ktora jest uwieziona w ciele I praktycznie nie ma wplywu na uczestniczeniu w pracy rozumu (oddzielajac dobro od zla).
    I jeszcze jedno: kazde slowo prawdy – niszczy skutecznie 1000 czy million klamstw.. Wiec nie musze sie obawiac o ta kwestie… Wszystko jest w Rekach Boga…(jesli juz…)…

    Jesli istnieje „ateizm”, to napewno istnieje Bog I diabel…(szatan)…
    (to tak miedzy nami..)
    =======================
    ksiazki w wersji elektronicznej na stronie: (bezplanie w wersji pdf)..

    http://wolna-polska.pl/biblioteka-narodowa

    ================================
    jasiek z Toronto

    Polubienie

   • Kiedys napewno (zapewniam ze) wrocimy do tej sprawy… Jest to kwestia ograniczonego czasu…, ktory mknie nieublagalnie…
    ===========================
    jasiek z Toronto

    http://polskawalczaca.com

    Polubienie

  • Podpis

   Wtrące się nieco. Jedna rzecz podstawowa, mianowicie aby prąd płynął musi zachowana być różnica potencjałów (+ / -) tak samo jest w innych aspektach życia, czyli aby iluzja mogła płynąć (trwać) potrzebna jest różnica potencjałów dobro /zło. Gdyby nie istniało zło, to nieistiało by też dobro, pprawda? Bez dualnego postrzegania zjawisk byłaby tylko „takoś ” a w tej „takości” nie mogliby pływać niczym przysłowiowe pączki w maśle uprzywilejowane grupy trzymające władze.

   Cytat do obecnych wydarzeń-„albo Europa będzie cheścijańska, albo jej nie będzie wcale”
   I ulubiona data podobno masonerii : 13 = 1 Bóg Ojciec >> w trzech osobach (Ojciec, Syn, Duch).

   Polubienie

 26. Polak-Słowianin

  Miliony Polaków i Rosjan zgięło z powodu ideologii wymyślonych przez porąbane umysły ludzi obcych i przeciwnych Słowiańszczyźnie.
  Normalny, czyli nie-porąbany umysł, nie przyjąłby żadnej ideologii siłowego nawracania kogoś na krystowierstwo czy na np. komunizm.
  Niech więc Międlar nie wymyśla jakiegoś niebezpieczeństwa zastępczego typu, bo jedyne niebezpieczeństwo stanowi czyjś porąbany umysł, tyczy się to tak samo Polaka jak i Rosjanina.

  Polscy żydo-katoliccy narodowcy to dla mnie w zasadzie pogrobowcy tych, którzy u zarania dziejów naszego państwa podstępnie narzucili Słowianom judeo-krystowierstwo i tak przy tej okazji udało się tej ideologi zanieczyścić jeden z polskich nurtów narodowych – o takiej prawdzie Międlarowi się zapomniało?

  ps. Co do kwestii wiary, to nie mam ochoty przyjmować judeo-krystowierczego przekazu. Dzięki temu podrzuconemu nie-żydom przekazowi zniszczono prawie całkowicie Słowianszczyznę. Jestem więc ateistą w odniesiemiu do Joszue i tego przekazu ale nie w ogóle.
  Ja wiem, że nie posiadam wiary w ten religijny przekaz (podobnie jak wiem, że nie mam teraz miliona złotych w kieszeni spodni).
  Wiem, że nie mam wiary w ten przekaz czy w Joszue, a nie wierzę, że nie wierzę w ten przekaz i Joszue.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Dobry komentarz Polaka-Słowianina, choć oczywista kilku z nas (np. Opolczyk i Przemex) wielokrotnie komentowało w podobny sposób.

   Warto zacytować: „Dzięki temu podrzuconemu nie-żydom przekazowi zniszczono prawie całkowicie Słowiańszczyznę. Jestem więc ateistą w odniesieniu do Joszue i tego przekazu ale nie w ogóle. Ja wiem, że nie posiadam wiary w ten religijny przekaz (podobnie jak wiem, że nie mam teraz miliona złotych w kieszeni spodni)”.

   Brawo.

   Natomiast z tym Jaśkiem z Toronto, tym wypierdkiem polonijno-polakatolickim z Kanady, trzeba wreszcie coś zrobić. Posłuchajcie raz jeszcze jak ten pierdziel skatoliczony pierdzi:

   „Kościół to Zbawiciel Jezus Chrystus, Który w ciągu trzech dni Go zalozyl…I nikt inny… (Oczywiscie,ze sa historyczne dowody na to, ze Jezus Chrystus byl I umarl na Krzyzu)…”

   Widać od razu po tym wpisie, że facet jest niedokształcony albo w ogóle niewykształcony. Pisze tak jakby nigdy w życiu nie musiał zwracać uwagi na konwencje polszczyzny literackiej. Nie ma, na przykład, pojęcia jak używać wielokropka. Nie wie jak używać spacji. Itd.

   Ale nie to jest najgorsze. Zastanówcie się, co ten biedny, durny starzec próbuje powiedzieć. Że „kościół to Zbawiciel Jezus Chrystus”? Co to znaczy? Jezus, ktokolwiek to był lub nie, nie miał pojęcia, co to jest kościół w sensie, w jakim my rozumiemy tę obecną mafijną instytucję.

   Że zalozyl koscil w „ciagu trzech dni”! Trzech dni! Naprawdę? Nie do wiary! A może w cztery i pół dnia? Ten biedny świr polonijny stracił zupełnie kontrolę nad swoim sparciałym, umierającym mózgiem.

   „Że Chrystus umarl na Krzyzu”? No i co z tego? Tysiące, dziesiątki tysięcy, ludzi zostało zamordowanych przez Rzymian dokładnie w ten sam sposób, bo taka była ulubiona metoda mordowania w stylu rzymskim. (Tak jak swołocz żydowska i inna kamienowała swoje ofiary.) Co przy okazji jest dowodem, że to nie Żydzi tylko Rzymianie zamordowali „Chrystusa”.

   Jasiek z Toronto ciągle się łudzi, że po nim zostanie coś więcej niż kupa gnoju i chmura smrodu. Nie zostanie Jaśku. Sorry.

   (A „dusza”, cokolwiek to jest, jeżeli w ogóle, to już nie Ty, Jasiek.)

   Po nas wszystkich też nic więcej nie zostanie, bo takie jest prawo Natury, które nie uznaje żadnych bogów i bożków wymyślonych przez ludzi, bo innych nie znaleziono jeszcze.

   Jasiek ciągle się łudzi, że po śmierci będzie obłapywał Jahwe, żydowskiego bożka, zbryzganego krwią gojów, przez 1000+ bilionów lat. Niech się łudzi i niech sobie pierdzi. Ma prawo. Ale nie na WPS, bo to nie forum dla polakatolików i innych zarażonych katolicką chorobą umysłową.

   Wynocha do Rydzyka i do Watykanu, Jasiek, a potem do swojego bożka na wieki wieków.

   As soon as possible, please. Amen.

   Polubione przez 1 osoba

 27. Re: Przemex…
  Kosciola jeszcze nie bylo, a pojawil sie szatan (jeszcze przed Stworzeniem Czlowieka…
  Strach jest narzedziem szatana, a nie Boga, wiec kto straszy (lub zniewala) zlem pochodzi od Zlego. (jesli juz).
  Czym jest Kosciol? Kosciol to Zbawiciel Jezus Chrystus, Ktory w ciagu trzech dni Go zalozyl…I nikt inny… (Oczywiscie,ze sa historyczne dowody na to, ze Jezus Chrystus byl I umarl na Krzyzu)…
  Pozostale kwestie, sa wymyslem (stworzonym) przez czlowieka… do roznych celow…
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 1 osoba

  • Biblijna historia stworzenia człowieka jest wyssana z palca, tak jak w zasadzie cała biblia, więc i powstanie szatana tam opisane również jest wymysłem. Faktem jest że dla religii odżydowskich jego istnienie jest przydatne jako narzędzie zastraszania owiec. Dzięki temu że ów wymysł się ugruntował na przestrzeni 2, 3 tysięcy lat rozwoju religii pochodzących od Abrahama i wciąż dobrze funkcjonuje w świadomości owieczek religie te mogą nadal dość dobrze funkcjonować. Drugim straszakiem jest sam żydowski bóg, który ponoć jest miłosierny, ale jak widać tylko dla bezwzględnie mu posłusznych(i to też jeszcze nie bardzo), dla reszty jest jak najbardziej bezlitosny. Ja natomiast twierdzę że ów szatan, żydowski(chrześcijański) bóg jahwe oraz kochający kaskę żydowski bóg mamon to jeden i ten sam bożek mający kilka twarzy i grający różne role dla bardziej efektywnej manipulacji ślepo wierzącymi.

   Polubienie

 28. Fredo

  Panowie jasiek działa w sieci od wielu i ma wspaniałą wiedzę ekonomiczną plus od lat demaskuje kur…. syjonistów i za to do niego szacunek .
  Jeżeli jednak już pierdzi w kwestii religii coraz bardziej śmierdzącymi bąkami cóż jego sprawa prywatna a takie napisy że coś z nim trzeba zrobić są nie na miejscu .
  Zadałem mu parę niewygodnych pytań odpowiedział ale zasugerował ,że takie pytania zadają mi nie tylko ale głównie syjoniści .
  Każdy się starzeje .Nie ma zmiłuj się .
  Swoja drogą cannassty dał jaskowi polubienie ? święto na wsi .

  Polubione przez 1 osoba

  • Fredo, drogi przyjacielu, to jakaś musiała być koszmarna pomyłka. Albo zemsta komputerowego algorytma. Pamiętaj, ze coraz bardziej jesteśmy zależni od komputerów i maszyn w ogóle. Masz najlepszy przykład na takich blogach. Często to nie Administracja blokuje takich czy innych blogerów, ale algorytmy. (Tak, np. został zablokowany „Canassatego”)

   Polubione przez 1 osoba

 29. Re: robert konrad…
  Ja podaje swoja strony internetowe na ktorych umieszczam swoje wpisy, jak rowniez zapodaje swoje teksty n/t Programu kredytu spolecznego, jak rowniez bez zadnego problem mozna mnie odszukac w „google’s” I od 1993 roku jestem dokladnie tym samym Polakiem bez zadnych zmian „nick’owych”,..
  Tak wiec jesli anonimowy publicznie „Robert konrad” nie zgadza sie z moimi wypowiedziami, to juz nie moja sprawa, ale skoro przeszedl na personalne inwektywy I straszenie, ze „cos z „jaskiem z Toronto trzeba zrobic…” to juz smierdzi zydowskim kurestwem syjonistycznym skierowanym na zniszczenie publicznie mojej osoby…

  Mam w d…pie co „roberty konrady” sobie pisza I mysla…Sa dla mnie jedynie przemijajacym przystankiem owsiakowego „Woodstock”…, ktorzy niczego nie stworzyli ani niczego nie napisali…Sa bez historii…
  ==============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Fredo

   Widzisz wiele masę twoich tekstów czytałem i żal mi było za wielu głupich gojów , którzy nazywali się wariatem za krytykę żydoreżimu ale od tamtego czasu wiele lat minęło to może zmądrzeli chociaż trochę .
   Niestety już jaśko już w pułapkę którą sam sobie zastawiasz .Każdy kto ciebie krytykuje to od razu żyd syjonista itp .
   Nawet zasugerowałeś ,że również moja osoba tu nasłana przez syjonistów bo zadałem ci kilka niewygodnych pytań w kwestii Piotr Natanka .
   Wyjdż z tej spisowej teorii bo tak daleko nie zajedziesz .

   Polubienie

   • Jesli Pan nie rozroznia personalnych inwektyw I straszenia, ani podania argumentow od racjonalnej krytyki popartej argumentami (nawet infantylnymi), to jest mi bardzo przykro…
    Wracajac do ks. Piotra Natanka, (powtarzam po raz kolejny), to nalezy go sluchac I wybierac (odrozniac) to co jest dobre I odrzucac co jest (w/g danej osoby wiedzy) co jest zle (lub niewlasciwe, lub kontrowersyjne).
    Podobnie ma sie ze wszystkimi, ktorzy mowia czy pisza publicznie. Nikt nie jest nieomylny, ale nalezy swoj poglad czy przekonania jak rowniez krytyke umotywowac jakims fundamentem ideowym czy historycznym.
    (wiara to nie ekonomia a ekonomia nie jest ideologia…)
    ========================
    jasiek z Toronto

    http://polskawalczaca.com

    P.S. A tak konkretnie: Kto w/g panskich zapatrywan pisze lub mowi przekonywujaco do panskiego poziomu intelektualnego???…
    (moga byc postacie historyczne)…

    Polubienie

 30. Dlaczego wulgaryzmy w mojej ostatniej wypowiedzi? Odpowiem w kilku wpisach, licząc się z tym, że w każdej chwili mogę być znowu zablokowany. Poza tym, taka kończąca ten temat wypowiedz będzie z konieczności dość długa.

  Mam absolutnie dość religijnej indoktrynacji, bezustannej, agresywnej, wszechobecnej, wdzierającej się do mojej świadomości 24 godziny siedem dni w tygodniu. Szczególnie w Polsce. Często jestem wręcz wyczerpany psychicznie i bliski paniki. Moim desperackim marzeniem jest znaleźć jakąś oazę nie skażoną religijnymi infantylnymi idiotyzmami, gdzie można odetchnąć chociaż przez chwilę świeżym powietrzem.

  Ale, jak widać na przykładzie Jaśka z Toronto, jest to niemożliwe. Zgoda, jeżeli Jasiek jest podobno takim ekspertem od ekonomii, za jakiego uważa go Fredo (i inni), to proszę bardzo, niech tu pisze. Chętnie sam poczytam, co ma do zaoferowania, choć prawdę mówiąc nie zauważyłem jeszcze co Jasiek miałby do zaoferowania, czego Redaktorzy WPS już nie zaoferowali i to często tu, na forum WPS.

  Ale, jak powiedziałem, pełna w tym zgoda: komentarze ekspertów od problemów finansowych i ekonomicznych są jak najbardziej mile (przeze mnie) tu widziane i czytane. (Cdn)

  Polubione przez 1 osoba

  • Polska to jest jeden z tych zaścianków gdzie nie dość że wybija się nas fizycznie za pomocą ekonomii to jeszcze niszczy psychicznie za pomocą choćby bzdurnej religii. Tu nikt nie da Ci spokoju i nie pozwoli żyć po swojemu. Sam czasem ledwo żyję od nadmiaru bzdur nie do zniesienia jakimi codziennie jesteśmy bombardowani. Marzę o tym aby że się tak wulgarnie wyrażę wypierdolić stąd gdzie pieprz rośnie, gdzie jest choć troszkę lepiej, ale z pewnych względów po prostu nie mogę…

   Polubione przez 1 osoba

   • Przemex, rozumiem Twój „ból”. I popieram Twój dobór słów.

    O wulgarnej swołoczy anty-słowiańskiej, czyli anty-polskiej, należy mówić również językiem wulgarnym, bo oni tylko taki język rozumieją. Przez długie lata w dyskusjach ze skatoliczonymi krewnymi, znajomymi i obcymi, starałem się dyskutować w sposób bardzo poprawny i akademicki. Używałem języka tylko dyplomatycznego. Starałem się stosować zasady wyłącznie logiczne, a opinie i argumenty zawsze popierałem cytatami z odpowiednich źródeł, odnosząc się do wybitnych naukowców, filozofów i humanistów.

    No i co? No i gówno!

    Dla polskiej swołoczy anty-słowiańskiej ostatecznie nic się nie liczy oprócz ich absurdalnej wiary w żydowskie bożki. Dam tu tylko jeden przykład, bo nie chcę obciążać forum prywatnymi opowiadaniami. Kiedyś wdałem się w dyskusję z bardzo „szanownym” polskim „Panem Profesorem”, który za młodych lat był moim kumplem. Kiedy przyparłem go do muru cytatem z Epikura, nagle oświadczył, że mimo wszystko Bóg mnie kocha i że mi przebaczy.

    Koniec kurwa dyskusji na „wysokim poziomie intelektualnym” ze świrami religijnymi!

    Myślę, że specjalnie Cię nie zdziwiłem i że masz podobne doświadczenia. Ale chciałem raz jeszcze udowodnić, z jakimi ciężko chorymi umysłowo ludźmi mamy do czynienia.

    Zgadzam się z Tobą: sytuacja w Polsce jest obecnie beznadziejna. Nie widzę żadnych szans na rychłą poprawę. Ale nie będę dawał żadnej rady, bo nie wiem, prawdę mówiąc, jak pomóc. Mogę tylko powtórzyć stary banał: życie masz (mamy) tylko jedno. Mogę również dodać, że ja kiedyś, już dawno, postanowiłem sobie, że w życiu musze osiągnąć przynajmniej jeden cel: wolność intelektualną. I ten cel osiągnąłem. Go for it, man! Good luck!

    Polubione przez 1 osoba

   • Nie zdziwiłem się, oni tak mają, nawet jeżeli mają tytuły naukowe, liczne szkoły i kursy to i tak niewiele pomaga. Prawda jest taka że wykształcenie nie gra większej roli. Można być wykształcony i wciąż niewyobrażalnie głupi a można być po podstawówce i być o wiele mądrzejszy a nawet można daleko w życiu zajść. Czasami się zastanawiam nad ludźmi śmiejącymi się z czasów PRL-u że wtedy stanowiska zajmowali często ludzie po podstawówce(oczywiście były ku temu konkretne powody, ale ci ludzie nie mają pojęcia czemu tak było). A ja się zawsze pytam i co z tego? Dziś mamy wszędzie wykształciuchów o mentalności katolikopolackiej a efekty są zerowe, Polska idzie na dno. Likwidacja analfabetyzmu i upowszechnienie szkolnictwa było dobre, ale na dobre jak widać wszystkim nie wyszło. Abstrahując już od faktu że dziś edukacja też idzie na psy. Co do rzeczowej dyskusji z katolikopolakami dawno się zorientowałem że nie ma ona sensu. Lepiej jej unikać za wszelką cenę jeśli chce się mieć zdrowe nerwy i psychikę, przy czym pół biedy kiedy się ma do czynienia z ludźmi sobie obcymi, można ich łatwo zignorować i się wyizolować. Szczególnie jednak przykre jest to kiedy jest to najbliższa rodzina, wtedy nie ma jak uciec a często przy różnych okazjach trzeba tego słuchać. I też pół biedy by było gdyby tak wyglądały tylko dyskusje o religii, ale spróbuj podyskutować o czymkolwiek innym, choćby o polityce czy gospodarce, to wygląda to dokładnie tak samo…
    I tak w kraju rządzonym przez świrów i zamieszkanym przez świrów człowiek sam z czasem staje się mimowolnie świrem…

    Polubienie

 31. Re”: Robert konrad…
  Program Kredytu Spolecznego jest oparty na podstawie Prawa Naturalnego, a obecny lichwiarski syndykat finansowy jest oparty na prawie diabelskim.
  I aby to poznac I zrozumiec, to trzeba poznac (dosc mocno zaglebic sie) w tych prawach bez wzgledu na zapatrywania religijne o ktorych wogole tutaj na WPS nie wspominalem. NIgdy (tutaj publicznie) nie wspominalem ze jestem KATOLIKIEM (ale nadmienilem, ze jestem wierzacym bardzo mocno w Prawie Naturalnym pochodzacym od Samego Boga).
  Wystarczylo napisac: „Panie Janku, nie znam sie, nie chce dyskutowac na ten temat, nie jestem przygotowany itp…a nie „uderzac we mnie personalnie, bo po pierwsze jest to nietaktowne I grubianskie, bez wzgledu kto i o jakiej prowinecji te ataki publicznie uprawia (w talmudycznej wersji)..

  Polecam zajrzec na: http://polskawalczaca.com (Niezalezny Uniwersytet Internetowy) lub wpisac sobie w „google” haslo jasiek z toronto.
  Polecam rowniez Biblioteke Narodowa (jest tam rowniez moja „mala cegielka”) na stronie:

  http://wolna-polska.pl/biblioteka-narodowa
  (ksiazki do wyboru do koloru w wersji pdf lub moge osobiscie przeslac w formacie doc (MsWord)…

  To moze na tyle
  ====================
  jasiek z toronto

  Polubienie

 32. Dlaczego wulgaryzmy? (Cześć 2)

  Ostatni post Jaśka, jaki przeczytałem to ten: „Mam w d…pie co „roberty konrady” sobie pisza I mysla…Sa dla mnie jedynie przemijajacym przystankiem owsiakowego „Woodstock”…, ktorzy niczego nie stworzyli ani niczego nie napisali…Sa bez historii…”

  Hmm… skąd taką pewność ma Jasiek, nasz wielki ekspert od ekonomii, że „nic nie napisałem” i że „nic nie stworzyłem”? Chciałby pewnie żebym wymienił tytuły moich 3 książek i ok. 100 artykułów (po polsku i angielsku) i w ten sposób się ujawnił. Ale, Jasieńku drogi, ja mam kilka dobrych powodów żeby używać ciągle internetowego nicka.

  Oczywiście, że mógłbym się ujawnić na WPS i kiedyś to zrobię, oferując przy okazji pewien prezent dla WPS i jego czytelników. Ale jeszcze nie. Jestem jednym z ponad 90 procent blogierów WPS, którzy używają pseudonimów. Dlaczego więc nie ja? Poza tym, Jasiek ma okazję zastosować w praktyce wielką ponoć „mądrość” chrześcijańską, według której „Błogosławieni [są ci], którzy nie widzieli, a uwierzyli”.

  (Na marginesie: Jest to cytat, jak może wiecie, z tzw. „Ewangelii”, według tzw. „św. Jana” (20:29). Ten „św. Jan” to kolejny jakiś stuknięty Jasiek. Ani to święty ani to Jan, bo nikt nie wie, co za świr napisał tę Ewangelię. Choć jak zwykle krystowiercy twierdzą, że wierzą, kto ją napisał, choć nic nie mogą, jak zwykle, udowodnić.)

  Należałoby może nieco wyklarować tę chrześcijańską „mądrość” i powiedzieć, że błogosławieni (cokolwiek to znaczy) to ci, co nie wiedzą (i nie mają pojęcia) a wierzą. Więc, po co Jasiek Torontowy ma wiedzieć, kim jestem naprawdę, skoro on woli wiarę niż wiedzę i jest taki wielce wierzący w Boga i w Chrystusa. Niech sobie wierzy nie wiedząc. Hahaha.

  Dla Jaśka wiara jest ważniejsza niż wiedza. Hahaha. No widzisz, Jasieńku drogi, jak wpadłeś we własną pułapkę! (Cdn)

  Polubione przez 1 osoba

  • Fredo

   Cannassty przyjacielu ja nawet nie muszę wiedzieć jakie masz prawdziwe nazwisko bo czytuję cię od dawna i tylko wypatruję aż coś gdzieś napiszesz ale niestety coraz rzadziej to robisz . Czasami cos u Przemexa coś napiszesz .
   Druga sprawa nie wiesz w Żwirka i Muchomorka czeskiego ,że tacy naukowcy profesorki , doktorki i ci duchowni wierzą w Boga .
   Oni w nic nie wierzą a jedynie udają bo wiara w jakiegoś pustynnego Boga zapewnia mi wygodne pasożytnicze życie a takich jak Jaśko co myśli że zobaczy Boga po śmierci jest niewielu .
   Znam matkę takiego jednego młodego księciunia . Akurat rozmawiałem z nią jakiś miesiąc temu Oto jest słowa autentyk :
   ” Mój synuś to dopiero teraz będzie miał dobrze . Proboszcz wszystko mu zapewnił i mieszkanko i opał ładną ma łazienkę i kibel jakaś baba gotuje im codziennie obiadki , robi pranie czego chcieć więcej ?
   A u mnie w mojej mieścinie w lubelskiem cena już za pogrzeb doszła do 750 PLN zniżkę mają bezrobotni jak pokażą legitymację że są zarejestrowani w tym przybytku zniżka 100 PLN . To jest normalnie już Benny Hill .
   Akurat tez niedawno gadałem z babcią , która zrezygnowała z klechy na pogrzebie i powiedziała że tyle jej zagwizdał :
   Oto jej odpowiedz :
   ” Panie a skąd ja tyle wezmę chciałam na raty to się nie zgodził ” bu bu ha ha ha .

   Polubione przez 2 ludzi

   • Fredo

    Oczywiście chodziło o pogrzeb jej męża .

    Polubione przez 1 osoba

   • A przejmujesz się? Kościół to instytucja stworzona przez bogatych dla bogatych, biedni nie mają tam czego szukać poza obietnicami zbawienia i roli mięsa armatniego. Jeżeli będą tak nadal postępować sami się dobiją i Polska prędzej się od nich uwolni…

    Polubienie

   • Fredo

    Przemexie drogi gdzie bym się tym przejmował naprawdę nie jestem kretynem .Tak naprawdę to mnie to bawi i mam z tego kabaret .

    Polubione przez 1 osoba

   • Z jednej strony kabaret a z drugiej szkoda trochę tych ludzi którzy są w stanie oddać ostatnią forsę księżulkowi i to za co? Za krzyżyk nad grobem? Tandetną modlitwę i jakieś „kazanie” co najczęściej kupy się nie trzyma? I jaka pewność że zmarły coś z tego będzie miał? Do tego ta naiwna wiara że zmarły trafi zaraz do „nieba”(a czemu nie do piekła?) i kiedyś tam za parę tysięcy lat „zmartwychwstanie”, oczywiście we własnym ciele, he he, wtedy to zostanie najwyżej parę kości z niego. Mało tego to jeszcze muszą sypać hojnie na mszę co jakiś czas za zmarłego, odpusty i tym podobne duperele, bowiem „gwarancja zbawienia” udzielona przez kościół jest niepewna i posiada najwyraźniej termin ważności. Szczerze mam gdzieś taką religię…

    Polubienie

   • „Oni w nic nie wierzą a jedynie udają bo wiara w jakiegoś pustynnego Boga zapewnia mi wygodne pasożytnicze życie a takich jak Jaśko co myśli że zobaczy Boga po śmierci jest niewielu.”

    Fredo, przyjacielu, masz rację, chłopie. Oczywiście, że to niezwykle podłe kreatury, wypełnione po uszy, że tak powiem, hipokryzją. Napiszę więcej później, bo teraz „trza” iść biegać do lasu, żeby nie „ocipieć” od tej wszech-otaczającej nas zarazy katolicko-watykańskiej

    Polubione przez 1 osoba

   • Fredo.
    Aby nie bylo watpliwosci – z mojego zycia –
    Ja, „jasiek z toronto” jestem dowodem na to, ze Bog istnieje (nie dlatego ze zyje, nie dlatego ze pisze, nie dlatego ze jestem, ale dlatego, ze Bog nie pozwolil na to, aby moje serce krwawilo, a jedynie cierpialo… I do chwili obecnej moje serce cierpi…)
    =========================
    jasiek z Toronto

    http://polskawalczaca.com

    P.S. Nie jest to pozadane przeze mnie, abym publicznie opisywal fakty z mojego prywatnego zycia (mojej rodziny).

    Polubienie

 33. Fredo

  Przemexie zgadza się .Nawet sobie wymyślili msze za duszę po 30 dniach od śmierci i tutaj też cennik minimum 60 PLN pomimo że sukienkowy mówi co Bóg zapłać ale zaraz sugeruje że każdy daje minimum 60 PLN to tyle nie dasz? i każdy daje minimum 6 dyszek niestety w rodzinie mam ogłupionych jakieś 90% stąd znam ceny .
  Po drugie moja siostra parę lat temu zamówiła sobie podczas ślubu białe kwiatki jako ozdobę w Kościółku na ślubie ustawione po bokach . Mocno była zdziwiona że sukienkowy na koniec kazał jej płacić dodatkowo za te ozdobne kwiatuszki w Kościółku podczas jej ślubu a ja miałem taki ubaw że sikałem ze śmiechu .

  Polubienie

 34. PRAWDA i kościół (jakikolwiek) coś mi tu śmierdzi…

  Polubienie

 35. Pan Jasiek: „Fredo. Aby nie było watpliwosci – z mojego zycia – Ja, „jasiek z toronto” jestem dowodem na to, ze Bog istnieje (nie dlatego ze zyje, nie dlatego ze pisze, nie dlatego ze jestem, ale dlatego, ze Bog nie pozwolil na to, aby moje serce krwawilo, a jedynie cierpialo… I do chwili obecnej moje serce cierpi…”

  Drogi Panie Jaśku, Jest OK. Jest OK.

  Wszyscy jesteśmy ofiarami „religijnego Matryksa”: w różny sposób i w rożnym stopniu. Wycofuję się z „dyskusji”. Życzę powodzenia.

  Polubione przez 1 osoba

 36. sołtys

  Mam 75 lat i bardzo się z tego cieszę.Smutna to prawda ale cieszę się że już niedługo mnie nie będzie.Nie będę musiał dowiadywać się że miałem prezydenta którego ojciec był zwykłym mordercą z NKWD.Że żyd Lewandowski „sprywatyzował”(wraz z innymi żydami)polski przemysł i w nagrodę dostał stanowisko w żydowskiej UE.A najgorsze jest to że wszyscy o tym wiedzą i nic nie robią żeby się przeciwstawić bo im żydzi nie pozwalają.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.