Społeczność „międzynarodowa” słyszała tylko o powstaniu w getcie warszawskim

  *

To było największe i najważniejsze powstanie w Polsce – ! – ? Fakt ten potwierdza tylko coraz lepiej poznawaną prawdę, że powszechne media, a także oświata, tzw. Zachodu znajdują się w żydowskich łapach.

7 grudnia 1970r. kanclerz NRF, Willy Brandt – Żyd, złożył pod Pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie kwiaty – był przekonany, że Powstanie Warszawskie, to powstanie w żydowskim getcie – ! Wizyta Brandta w Polsce miała wielką polityczną wagę, tę powszechnie znaną: uznanie przez NRF granicy na Odrze i Nysie (Watykan – żydo-katolicki Kościół – uznał tę granicę dopiero w 1972r. !!!) oraz tę nieznaną – nieznaną polskiemu społeczeństwu, ale co gorsza nie znaną także władzy. Podpisany traktat graniczny zawierał aneks dotyczący udzielenia Polsce kredytów. Niestety, nasze władze nawet nie przeczuwały, że mają do czynienia z żydowskim podstępem. W 1975r. kredyty zostały wstrzymane, tym samym zablokowano ukończenie inwestycji produkcyjnych i rozpoczęcie spłat kredytów. Stworzyło to asumpt do sierpniowych strajków 1980r. inicjowanych przez żydowską V kolumnę w Polsce i wspieranych, finansowanych przez zachodnią agenturę przy ścisłej współpracy z żydo-katolickim Kościołem w Polsce. Demontaż PRL został rozpoczęty.

W powstaniu w warszawskim getcie z 19 kwietnia 1943r. zginęło w walkach z Niemcami 6 tys. Żydów, drugie tyle spłonęło w niszczonych kamienicach.

Każdego roku w naszym kraju w wypadkach drogowych ponosi śmierć ok. 6 tys. ludzi, kolejne 6 tys. Polaków każdego roku odbiera sobie życie i bynajmniej nie czyni tego z powodu nieszczęśliwej miłości, ale z powodu sukcesów żydowskiego kapitalizmu w Polsce.

Polacy winni sobie już przyswoić, że śmierć Żyda nie jest tym samym, co śmierć przedstawiciela innego narodu zwłaszcza, że może ona obciążać naród wybrany. Trudno znaleźć inne wytłumaczenie, gdy w największej żydowskiej gazecie w Polsce, w gadzinówce Michnika z 17.04.2017 czytamy: „Dość bredni o Kl Warschaw” http://warszawa.wyborcza.pl/ . Żydowskie władze stolicy, te pod prezydenturą L.Kaczyńskiego i potem H.Gronkiwicz-Waltz, nie pozwoliły upamiętnić pomnikiem zamordowanych w tym obozie w latach niemieckiej okupacji minimum 20 tys. Polaków. A ilu Polaków zamordowały w tym obozie żyd-bolszewickie władze w latach 1945-53 – bo obóz istniał nadal – nawet nie wiemy. Nie wolno nam badać tych zbrodni, choć żydowski reżim PiS tak pieczołowicie kultywuje pamięć „żołnierzy wyklętych”. Żydowski reżim PiS dba, żeby Polacy ofiarę „żołnierzy wyklętych” kojarzyli z walką z Rosją bolszewicką, a nie z żydo-bolszewią, mordującą także Rosjan.

Jak co roku Żydzi będą świętować swoich bohaterów walk w getcie z niemieckim okupantem, z tym samym okupantem, którego witali łukami triumfalnymi z kwiatów, chlebem i solą, w 1939r., gdy wkraczał do Polski – witali go z radością, bo likwidował znienawidzoną przez Żydów Polskę.

Żydzi, ich powszechne w Polsce i na Zachodzie media będą ubolewać nad żydowskimi ofiarami walk w getcie w Warszawie, w holokauście. Jednak nie będzie najmniejszym odczuwalnym dla nich dysonansem, że jednocześnie w tych samych żydowskich mediach, żydowscy, syjonistyczni dziennikarze nawołują i pochwalają bombardowanie Syrii, atak na Koreę Płn., tak jak wyrażali zadowolenie ze wszystkich wcześniejszych zbrodni wojennych dokonanych przez rządzone przez Żydów USA. Oto żydowska moralność. Wtóruje jej moralność żydo-katolickiego Kościoła: antysemityzm jest grzechemnacjonalizm jest herezją.

 

Dariusz Kosiur

* Autor zdjęcia: Andrzej Skorski

Foto: wyjście z metra w centrum Warszawy – tzw. Patelnia i mural z podobiznami żydowskich bohaterów getta. W prawym górnym rogu widoczne resztki konstrukcji warszawskiej Rotundy. Czy zostanie odbudowana? Czy zostaną upamiętnieni Polacy, którzy w niej zginęli? 5 lutego 1979 r., o godzinie 12.37 w Rotundzie przy ul. Marszałkowskiej nastąpił wybuch. Budynek się zapadł. Na miejscu zginęło 45 osób, 4 kolejne zmarły w szpitalach.  Wybuch w Rotundzie, podpalenie CDT oraz mostu Łazienkowskiego, były aktami barbarzyńskiego syjonistycznego terroryzmu, dążącego do demontażu wszystkich państw tzw. bloku wschodniego. http://wps.neon24.pl/post/106158,warszawska-rotunda-rocznica-wybuchu-czy-zamachu

 

 

P.S.

W dniu dzisiejszym, 19 kwietnia przypada kolejna, już 74 rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim. Także dzisiaj od wczesnych godzin rannych jesteśmy świadkami tragikomicznego widowiska pt. „ przyjazd Donalda Tuska pociągiem z Sopotu do Warszawy”.

Były premier rządu RP, czyli w terminologii spopularyzowanej ostatnio przez prezydenta Andrzeja Dudę, Rzeczypospolitej Przyjaciół… syjonistów w Polsce, jakby w dowód i dla potwierdzenia słów prezydenta wszystkich Żydów w Polsce, wyskoczył na peron dworca Warszawa Centralna z żółtym żonkilem w klapie na wzór żółtej gwiazdy Dawida, jaką Żydzi byli stygmatyzowani w czasie drugiej wojny światowej przez „panów świata”. W dużej mierze i na najważniejszych stanowiskach byli to udający aryjczyków wysocy funkcjonariusze i urzędnicy III Rzeszy pochodzenia… żydowskiego.  Dzisiaj nie jest też  tajemnicą, że tzw. III Rzeszę Niemiecką i ludobójczy system terroru w Europie, wykorzystując historyczne ambicje i resentymenty niemieckie, zaprojektowali i sfinansowali nie kto inny, jak sami Żydzi. Tylko, że tym razem wystąpili w swych ulubionych rolach – właścicieli międzynarodowych banków i korporacji przemysłowych, którzy po to wywołali drugą wojnę światową, aby na niej zarobić i aby stworzyć nowy układ stosunków międzynarodowych pozwalający zwielokrotnić swe zyski w przyszłości w skutek podboju militarnego, albo politycznego podporządkowania ponadnarodowym instytucjom respektujących polecenia i interesy wpływowych, tym razem już globalnych elit żydowskich.

Dlaczego o tym piszemy w dniu dzisiejszym? Otóż dlatego, że jak w soczewce w dniu dzisiejszym możemy się przyjrzeć całej cynicznej społecznej metodologii żydowskiej.

D.Tusk – polityczny figurant europejskich elit żydowskich, które powołały do życia tak oderwane od rzeczywistych potrzeb suwerennych narodów gremia jak Rada Europejska, Komisja Europejska, Parlament Europejski i wreszcie sama żałosna atrapa ponadnarodowej instytucji para państwowej pod nazwą Unia Europejska – dla wywołania politycznego show przybył do Warszawy i urządził dla gawiedzi i dziennikarskich kundelków spacer ulicami Warszawy. Przemarsz Tuska w otoczeniu rozwrzeszczanej hołoty  politycznej spod znaku PO i PiS – czyli dwóch skrzydeł żydowskiej ustawki odegranej w Magdalence i przy tzw. Okrągłym Stole, ale tak naprawdę zaprojektowanej w zaciszu żydowskich gabinetów poza granicami Polski – ma za zadanie odwracać uwagę Polaków od trwającego procesu rozgrabiania państwa polskiego, przejmowania kolejnych jego instytucji przez nowe pokolenie Żydów, którzy w konstytucyjnej formule „ my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej… „ coraz śmielej Polskę nazywają Polin, a Rzeczpospolitą Polską, Rzeczpospolitą Przyjaciół… przyjaciół antypolskich organizacji, takich  jak : WJC, WJRO, AJC, ADL, B’nai B’rith, EJC, WZO, AIPAC i inne.

 

Odnośnie samych obchodów 74 rocznicy wybuchu powstania w warszawskim getcie, to niezgodnie z zasadami konstytucyjnymi nadaje się temu świętu charakter uroczystości państwowej, a przecież nie przecząc tragizmowi losów Żydów w Polsce w trakcie drugiej wojny światowej nie zapominajmy o tym, że II Rzeczypospolita nie była państwem żydowskim, ale państwem polskim, państwem narodu polskiego jedynie z nazbyt liczną mniejszością żydowską.

 

Mniejszość ta nie tylko nie utożsamiała się z państwem polskim, ale często z zapałem i z entuzjazmem witała okupantów naszej ojczyzny. Takie wartości jak solidarność i lojalność państwowa okazywały się być towarem, jak każdy inny. Należy o tym pamiętać także dzisiaj, gdy obecne elity państwowe utkane są jak sieć z osobników żydowskiej narodowości.

 

Za ratowanie życia licznym przedstawicielom mniejszości żydowskiej ponad 100 tysięcy Polaków zapłaciło najwyższą ofiarą – ofiarę własnego życia. Natomiast pomimo przekazywaniu na Zachód przez polski ruch oporu i polskich emisariuszy, w tym także do światowych organizacji żydowskich informacji o hitlerowskich zbrodniach na ludności żydowskiej na terenie Polski, światowa społeczność żydowska nie okazała solidarności i realnej pomocy swoim współbraciom. Dowodzi to posługiwaniem się przez  elity żydowskie prymitywną, naturalistyczną etyką sytuacyjną i cyniczną obojętnością na losy współbraci i współwyznawców religijnych.

PZ

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy

21 Komentarzy

Filed under Polityka

21 responses to “Społeczność „międzynarodowa” słyszała tylko o powstaniu w getcie warszawskim

 1. grzanek

  Nareszcie! Nowa audycja 🙂

  Polubienie

 2. Glitch

  Jesli KL Warschau nie bylo to dlaczego dzis tam straszy? to tunel z bardzo dziwna atmosfera

  Polubienie

 3. jakipodpis

  „Od czapy”: podążajmy za przesłaniem poniżej:

  Polubienie

 4. Felix

  Skandal pod ambasadą

  Polubienie

 5. julius

  Rosja twierdzi, że może zniszczyć całą marynarkę USA bez oddania żadnego strzału i już raz sparaliżowała amerykański niszczyciel.

  Propagandowy film wideo przedstawia, że z użyciem potężnego elektronicznego sygnału zakłócającego Rosja może zneutralizować największe siły morskie na świecie, co sprawia, że samoloty, okręty i pociski są zupełnie bezużyteczne
  http://www.mirror.co.uk/news/world-news/russia-claims-can-wipe-out-10253265

  Polubienie

  • grzanek

   Tak, tak, bo jak wiadomo niemiaszkowie nie mają żadnych imperialnych interesów w regionie a za wszystkim stoją: https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/36100-za-wszystkim-stoja-zydzi.jpg
   Może czasem warto sprawdzić u źródła, zanim się coś palnie. Lidl Stiftung & Co. KG należy do Schwarz Gruppe GmbH, która jak czytam jest biznesem rodzinnym i największą szychą jest tam ten pan, Klaus Gehrig:

   Faktycznie arcy-semita… Niektórym to się chyba już rzuca na rozum od przedawkowania Szczypiora.

   Polubienie

   • grzanek

    Chyba muszę uderzyć się w pierś. Zwracam honor, tam na szczycie jako ultimate parent company jest Dieter Schwarz Stiftung gemeinnützige GmbH, a należy do gościa nazwiskiem Dieter Schwarz (fajne nazwisko nawet adekwatne), co już na teutona mi nie wygląda:

    Polubienie

   • grzanek

    Co jest, dlaczego nie wyświetla komentarza?

    Polubienie

   • grzanek

    A German comrade was telling me this owner, Dieter Schwarz is a Jew, and has put his slave-driving, Scroogely empire into a Stiftung (charitable foundation)! Gotta love that chuzpeh!

    Aa, to dlatego na ich stronie próżno szukać sekcji „relacje inwestorskie”…

    Polubienie

   • grzanek

    Od paru minut usiłuję wkleić link ze źrodłem tego cytatu, ale WordPress z sobie wiadomych powodów za każdym razem blokuje komentarz.

    Polubienie

   • grzanek

    Z Lidlem to może faktycznie przykład mało trafiony, ale tutaj http://www.prawica.net/7237 w świetnym tekście p. Bohdan Piętka – zdaje się redakcyjny kolega p. Adama Śmiecha z Myśli Polskiej – pokazuje, że także Niemcy (w ramach kompetencji przyznanych im przez imperium judeoamerykańskie) realizują swoje interesy na terenie Europy Środkowo-wschodniej.
    Polecam artykuły tego autora! Naprawdę dobre pióro. Szczypiorowi zapewne się nie spodoba, jako pracownik Muzeum KL Auschwitz (siłą rzeczy musi się dostosować do oficjalnej wykładni holokaustycznej, pewnie ma na utrzymaniu rodzinę i jakiś kredyt do spłacenia).

    Polubienie

 6. Ciekawe jak potoczyła się sprawa z 13.06.2016r. przeciw D.Tuskowi, który na początku swojej działalności brał pieniądze nie tylko od agentów Służby Bezpieczeństwa, ale także od Bundesnachrichtendienst (BND) za pośrednictwem agentów wywiadu Niemiec?
  Podobne zarzuty można przedstawić przeciw innemu złodziejowi i zdrajcy, niejakiemu J.Lewandowskiemu, koledze Tuska, który także brał pieniądze od agentury NRF na działalność KLD.

  http://newsweb.pl/2016/06/13/sprawa-donalda-tuska-w-prokuraturze-byl-agentem-rfn-w-polsce/

  Choć odpowiedź jest oczywista: organizacje pozarządowe działają w IIIŻydo-RP oficjalnie i legalnie, a więc zarzut agenturalności wobec nich trafia w próżnię – żydowskie, syjonistyczne, interesy są bowiem priorytetem dla żydowskiego reżimu IIIRP.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s