Polskie z nazwy sądy i niepolskie interesy

Przykład karykatury z polskiej prasy 1919 – 39 – według syjonistów ścigających „mowę nienawiści” są to „szokujące przykłady polskiego antysemityzmu„.

 

To, że udało się żydowskiemu reżimowi – PO-PiS-owi i powszechnym żydowskim mediom rozhuśtać opinię społeczną w kwestii sądownictwa w Polsce nie zaskakuje. Zadziwia natomiast, że wielu niezależnych publicystów na internetowych forach również dało się nabrać żydo-reżimowym hucpiarzom.

Jak można ufać w uczciwość J.Kaczyńskiego w sprawie demokratyzacji sądownictwa, jeśli osobnik ten jest bezpośrednio zamieszany w inspirację przynajmniej jednej, tzw. afery gruntowej przeciw A.Lepperowi (a jest tego znacznie więcej, np. afera z siedzibą partii PiS w Warszawie, itp.). Dla nikogo myślącego nie powinno być tajemnicą, że jedynym motywem J.Kaczyńskiego w kwestii demokratyzacji sądownictwa jest uniknięcie odpowiedzialności za przestępstwa i zapewnienie utrzymania władzy sobie i swojej partii PiS.

Rozważając jednak rzecz teoretycznie, bez politycznego kontekstu, należy stwierdzić, że projekt PiS-u demokratyzacji sądownictwa poprzez stworzenie ministrowi sprawiedliwości możliwości powoływania sędziów jest jak najbardziej słuszny. Jeśli przyjąć – to także będzie rozważnie tylko teoretyczne -, że minister pojawia się na swoim stanowisku w wyniku tzw. demokratycznych wyborów do władz, oznacza to, iż społeczeństwo przynajmniej pośrednio uzyskuje wpływ na wybór sędziów – dobre byłoby i to.

Cóż zatem stało się, że żydo-reżimowe towarzystwo, mające gęby pełne frazesów o wszelakiej demokracji, domagające się wojen w jej zaprowadzaniu – np. wojny z Rosją, z Syrią, mordów na przywódcach państw – Saddam Husajn, Mu’ammar Kadafii, Slobodan Miloszewicz i inni,  podniosło straszny rejwach? W tym chóralnym klangorze nie zabrakło także głosu moralnej ostoi IIIŻydo-RP, czyli żydo-katolickiego Kościoła, szczególnie przywiązanego do wywalczonej pospołu z żydowską V kolumną demokracji IIIRP. Ten chór demokratów wypina się na demokrację i żąda, żeby było jak dotąd, a więc żeby sędziowie wybierali się sami, żeby byli poza społeczną i to nawet pośrednią, kontrolą. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta. Otóż J.Kaczyński, niewątpliwie najsprytniejszy z żydowskich, reżimowych polityków w IIIŻydo-RP, popełnił błąd, który mógłby zaważyć na przyszłości reżimu. Będąc już przekonanym o trwałości reżimu (po wcześniejszym usunięciu z sejmu Samoobrony i LPR) z takim zapamiętaniem oddał się betonowaniu władzy dla PiS, iż stracił rewolucyjną czujność i nie uwzględnił, że zawsze istnieje możliwość – wprawdzie niewielka, ale jednak – objęcia władzy przez partię podobną do Samoobrony RP, która nie zechce doglądać żydowskich interesów w Polsce. I co by było, gdyby taka partia powołała własnych sędziów i zaczęła rozliczać przestępców, afery gospodarcze i zdrady interesów państwa?

Ot, choćby i takiego prof. M.Safjana, (Żyd, który w świetle preambuły do Konstytucji RP należy do narodu polskiego) prezesa TK, referował legalność i zgodność traktatu akcesyjnego IIIRP do UE z Konstytucją IIIRP. A nie trzeba być profesorem prawa, żeby wiedzieć, iż taka zgodność nie zachodzi, choćby tylko w kwestii zapisu o przyjęciu przez IIIRP waluty €UE.

 

Podobny polityczny błąd, jak J.Kaczyński, popełnili W.Gomułka i E.Gierek – przekonani o trwałości władzy PZPR i PRL nie zlikwidowali żydowskiej V kolumny mając ku temu wszelkie możliwości. Za ten ich błąd my, Polacy, płacimy dzisiaj wysoką cenę.

 

I właśnie całe to demokratyczne towarzystwo, z namaszczonym przez J.Kaczyńskiego na prezydenta kapciowym L.Kaczyńskiego i z żydo-katolickim Kościołem na czele, w porę zareagowało blokując niebezpieczne dla żydowskiego reżimu ustawy o sądownictwie.

Żądania zablokowania tych ustaw popłynęły niemal ze wszystkich żydowskich reżimów Zachodu – społeczność międzynarodowa także w porę dostrzegła niebezpieczeństwo.

Sądownictwo w każdym żydowskim reżimie jest umocowane ponad prawem (wprowadzony ustawą z 1986r. po spotkaniu Jaruzelski-Rockefeller w 1985, TK, który nie pochodzi z wyborów może w IIIRP zablokować każdą ustawę), a więc nie zależy od władz politycznych wyłonionych w wyborach, znajduje się w wyłącznej gestii żydostwa i ma ochraniać ich interesy polityczne i gospodarcze.

Tzw. zachodnia demokracja dbająca o nienaruszalność własnych standardów wyłączyła spod społecznej kontroli trzy najistotniejsze sfery:

politykę pieniężną (światowa żydowska finansjera decyduje o polityce ekonomicznej),

sądownictwo (podlegające w istocie tej samej finansowej mafii chroni jej interesy i może obalać prezydentów i premierów),

media (czuwają nad poziomem społecznej świadomości – nieświadomości).

„Społeczność międzynarodowa” wie, że panując niepodzielnie nad tymi sferami dysponuje pełnią władzy w państwie.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

16 Komentarzy

Filed under Polityka

16 responses to “Polskie z nazwy sądy i niepolskie interesy

 1. Blog wolny od atlhttps://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjXr7bPrc3VAhVLBMAKHSuiAmUQFggnMAA&url=https%3A%2F%2Fpiotrorlickiblog.wordpress.com%2Fauthor%2Fpiotrorlickiblog%2F&usg=AFQjCNETsjlliKg6ZiBiABijrEVk2DZaKQantyzmu i syjonizmu

  Polubienie

 2. pytuś

  Małe sprostowanie.
  Syjoniści nigdy nie byli i nie są Semitami, tylko się pod nich podszywają.

  Ludy semickie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludy_semickie

  Powinno się mówić o antysyjonizmie, a nie antysemityzmie.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Antysyjonizm

  http://wiadomosci.onet.pl/tablica/antysemityzm-czy-antysyjonizm-jakie-sa-roznice-zda,1666,270154,41311309,watek.html

  Polubienie

 3. Kojak

  Od chwili zmonotawania przez Kaczynskiego ostentacyjnie kryminalnej afery z Sp.Andrzejem Lepperem zmontowanej prez bydlaka Kaminskiego ( ten gnoj spreparowal nieisniejace dokumenty urzedow ktore posluzyly do sfingowania syjonistycznej kreatorze Kalksteinowi tzw afery gruntowej aby wsadzic do wiezienia Sp Andrzeja Leppera) absolutnie nie mam juz zaufania do z syjonistycznych oszustow, kanali i zwyklych lajdakow z PYYSS !

  Polubione przez 1 osoba

 4. stycznik400v

  Mój adres meilowy wyglada tak: wiernipolscesuwerennej@gmail.com
  A po zalogowaniu się na konto napisane jest: wierny polsce suwerennej. Czy to przypadek?

  Polubione przez 1 osoba

  • stycznik400v

   Jakies dwa tygodnie temu w niedziele ktos omylkowo nastawil stacje dla emerytow czyli Jedynke, w tym czasie byla msza i w pewnym momencie tranzystor w sutannie mowi: modlmy się za sądy. KK nie kryje się już z tym, że wspolpracuje z teatrem na wiejskiej.

   Polubione przez 1 osoba

   • Pasibrzuchy niech się lepiej pomodlą do tego swego boga o rozum, bo im go najwyraźniej odebrało, choć tak naprawdę to chyba nigdy go specjalnie nie mieli za dużo… o ile w ogóle go mieli…

    Polubienie

 5. Metro

  Jaki jest docelowy kształt wymiaru (nie)sprawiedliwości w wyobrażeniach Kaczyńskiego? Trudno dociec. Pamiętajmy jednak o Mateuszu Piskorskim, polityku, który od półtora roku siedzi w areszcie bez postawionych zarzutów, faktycznie za niewinność. Piskorskiego aresztowali siepacze sterowani przez PiS, prokuratorzy i sędziowie wysługujący się rządzącemu gangowi skompletowali papierologię i efekt jest taki że mamy słynnego więźnia politycznego.

  Cały wymiar (nie)sprawiedliwości to koszerna mafia, słuszne jest łączenie tego zjawiska ze spotkaniem Jaruzelski-Rockefeller sprzed trzydziestu lat. Zrozumiała jest nawęt chęć zdobycia większego wpływu na tą mafię przez PiS, jednak trudno dopatrzyć się tam czegoś więcej niż koszernej wojny gangów.

  Gdyby Kaczyński chciał rozbić mafię sędziowską, to znanym sposobem, oprócz zwiększenia społecznego wpływu na sędziów, byłoby wprowadzenie instytucji ławy przysięgłych z szerokimi kompetencjami w zakresie orzekania o winie. O takich zmianach nie ma w ogóle mowy.

  PiSowi nie chodzi o likwidację mafii, tylko o przejęcie mafii przez swoich ludzi.

  Polubione przez 1 osoba

 6. paziem

  Oprócz trzech w/w bastionów władzy oligarchii żydowskiej nie należy zapomnieć o głównym, instrumencie obezwładniającym narody , tj. o sferze duchowości, czy też ideologii.
  Chodzi tu o całkowicie służalcze funkcje kościołów chrześcijańskich, czyli kryptojudaistycznych ( z wiodącą rolą Watykanu), a dla tzw. środowisk liberalno-niewierzących, zdegeneowany i zinstrumentalizowany etos wolności i demokracji.

  Polubienie

 7. Na nic apele organizacji lokatorskich. Na nic uwagi Rzecznika Praw Obywatelskich. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę ułatwiającą eksmisje. Nowe prawo będzie stosowane przy wynajmie lokali z programu „Mieszkanie+”.

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawa-o-krajowym-zasobie-nieruchomosci,231,0,2353639.html

  Polubienie

 8. grzanek

  Jak szwabskie negacjonistyczne bydlęta zaprzeczają niemieckiemu ludobójstwu na Polakach i ogólnie Słowianach:
  https://www.youtube.com/watch?v=rOtqcnHuLfM&lc=z235hnfierrzyzcm4acdp434gqm2iefvwisylojbpshw03c010c (rozwinąć ‚odpowiedzi’)
  https://www.youtube.com/watch?v=BIaIrlEwmNI&lc=z23gftjruw3jzhxbj04t1aokgzfwqfq0kql30a1ko0vurk0h00410 (tutaj też rozwinąć odpowiedzi).

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s