Syjonistyczne szambo wylewa coraz bardziej

Im dłużej trwa korupcyjny system IIIŻydo-RP, tym coraz bardziej zza pozornej fasady tego niby-państwa wyłania się syjonistyczna morda jego funkcjonariuszy, zawiadowców i aferzystów.

Od początku naszej, stowarzyszenia WPS, publicystycznej działalności twierdzimy niezmiennie, że Polska od 1990r. pod żydowskimi rządami, zamiennie: pod żydowską okupacją światowej finansjery, z nomenklaturowym wyróżnikiem IIIRP, stała się nie tylko karykaturą państwa, ale przede wszystkim jest polem do korupcyjnej i pasożytniczej działalności żydowskiego elementu rządzącego, jak i całej żydowskiej V kolumny w Polsce oraz żydowskich światowych korporacji. W systemie żydowskiego kapitalizmu IIIRP, spychani na polityczny margines Polacy stają się przeważnie najemnymi pracownikami na tzw. umowach śmieciowych o pracę. Przy czym posiadanie zatrudnienia nie stanowi gwarancji godziwego wynagrodzenia i nie chroni przed społecznym wykluczeniem, które jest już udziałem minimum 8 mln Polaków – oto sukcesy żydowskiej władzy w Polsce.

Dla nas, dla WPS, jest oczywiste, że początkiem żydowskiej okupacji był zamach stanu junty Jaruzelski-Kiszczak powiązany z rozpoczęciem strajków w sierpniu 1980r. przez żydowską Solidarność (żydowski KOR) w ścisłej kooperacji z żydo-katolickim Kościołem. Stan wojenny z 13.12.1981r. wprowadzony przez juntę Jaruzelski-Kiszczak zabezpieczał w istocie interesy żydostwa – V żydowskiej kolumny w Polsce. IIIRP – IIIŻydo-RP – jest więc emanacją stanu wojennego. Powstała przecież w wyniku ustaleń junty Jaruzelski-Kiszczak, żydowskiej Solidarności i kierownictwa żydo-katolickiego Kościoła. – Czym bowiem, tłumaczyć można fakt przyznania  Odznaczenia Krajowej Rady Narodowej w 1983r. żydowskiemu zbrodniarzowi, Jakubowi Bermanowi, jeśli nie reaktywowaniem żydowskich rządów – potomków zbrodniczej żydo-bolszewi w Polsce?  

Im dłużej trwa korupcyjny system IIIŻydo-RP, tym coraz bardziej zza pozornej fasady tego niby-państwa wyłania się syjonistyczna morda jego funkcjonariuszy i zawiadowców. Szczęściem w nieszczęściu możemy nazwać działania uwieszonego u żydo-katolickiego krzyża, skrajnie syjonistycznego PiS. To m.in. dzięki „polityce” PiS syjonistyczne szambo zaczyna cuchnąć coraz bardziej i można mieć nadzieję, że ten rozprzestrzeniający się fetor zmusi w końcu Polaków do rozpoczęcia porządków we własnym kraju.

WPS niezmiennie twierdzi, że udział w urządzanych w IIIŻydo-RP politycznych wyborach, czyli mówiąc wprost: udział w żydowskiej hucpie wyborczej, pozostaje całkowicie bez znaczenia na wyborczy wynik, bowiem to nie Polak–wyborca wybiera władze w IIIŻydo-RP. Decyduje o tym wyłącznie żydowska V kolumna w Polsce i jej syjonistyczni, zachodni sponsorzy.

Przytoczony fragment, zamieszczonego poniżej artykułu, odnoszący się do tzw. afery podsłuchowej w IIIRP w latach 2014-2015, a więc okresu rządów PO, nie pozostawia złudzeń, nie tylko co do faktycznych decydentów politycznych w IIIŻydo-RP, ale i głównych aktorów grabieży majątku Polaków, niszczenia gospodarki narodowej, niszczenia państwa i pauperyzacji polskiego narodu.   

Dlaczego za rządów PO nagrany u Sowy minister mówi, że Fogelmn* twierdzi, że Morawiecki ma zostać Ministrem Skarbu?
Bo kancelaria Fogelmana pośredniczy w praktycznie wszystkich emisjach obligacji Polskich firm. I chwali się tym na własnej stronie.

* Fogelman Lejb, szkolny kolega J. i L.Kczyńskich, wyjechał z Polski w 1968r., wrócił z Izraela w 1990r., brał udział w największych procesach prywatyzacyjnych polskiego majątku. A ilu jest takich Fogelmanów – ?

Żydowskie władze IIIRP przyznały najwyższe odznaczenia RP niemal wszystkim żydowskim „bohaterom” marca 1968r. – od 1990 r. syjonistyczna banda cieszy się pełnią władzy nad Polakami.

 

Dariusz Kosiur

___________________________

Wiem kim Pan jest panie Morawiecki

.

Autor: trez

za: https://www.salon24.pl/u/loremipsum/827475,wiem-kim-pan-jest-panie-morawiecki

.

Wczoraj napisałem krótka notkę o tym, jak Morawiecki:
– miał zostać ministrem PO lub PIS niezależnie od wyniku wyborów,
– w pierwszym roku przygotował pokaz slajdów, co pozwoliło mu na wygryzienie ministra finansów, który uszczelnił VAT i zwalczył mafię paliwową,
– w drugim roku wygryzł premier, która wygrała dla Dudy wybory prezydenckie i wybory parlamentarne, wprowadziła 500+ oraz cieszy się poparciem wyższym niż poparcie własnej partii.

Nie wyjaśniłem, dlaczego tak się stało. Dlaczego pokaz slajdów ma moc większą niż naprawa finansów publicznych, 500+ i wygrane wybory.

Jaką MOC ma pokaz slajdów? Niezależnie od sympatii politycznych-rozumiecie coś z tego?

Korpo – kultura

Pokazów slajdów z wykresami finansowymi nie kieruje się zwykle do wyborców, oni żyją czym innym, mają realne problemy i nierealne emocje. Interesuje ich wysokość emerytury, dokopanie sąsiadowi, Euro 2012, pokazanie języka Niemcom, wina Tuska, kot Kaczyńskiego, pochód listopadowy, pochód tęczowy itp.

Pokazów slajdów z wykresami finansowymi nie kieruje się też do polityków, ich interesują wpływy, stanowiska, spółki, miejsca na listach, rozliczenie poprzedników, czasem zadowolenie wyborców, skrócenie kolejek do lekarza itp… Który polityk w Polsce rozumie różnicę między OFE a TFI?

Pokazy slajdów kieruje się do inwestorów. Wchodząca na rynek akcji spółka publikuje prospekt emisyjny. Mówi – to jest mój plan, zarobię tyle, przeleje tyle, kup mnie. Prezesi banków inwestycyjnych, funduszy equity, finansowa śmietanka operuje slajdami.

Celem slajdów jest więc przekonanie inwestora. To wygenerowany w power poincie krzyk KUP MNIE lub POŻYCZ MI PIENIĄDZE. Slajdy nie były więc kierowane do nikogo w Polsce. Były kierowane na zewnątrz.

Plan Morawieckiego

Co jest więc na tych slajdach? Na pierwszy rzut oka kilka ogólników. Pieniędzy własnych mamy tyle, tyle da nam Unia, tyle warte są nasze spółki. Potrzebujemy gotówki na realizację Wielkich Inwestycji. O samych inwestycjach nie ma tam nic. Nie wiadomo czy inwestować będziemy w elektromobilność, polsko-ukraiński helikopter, wielkie lotnisko w każdej gminie, boiska piłkarskie i baseny… Nic nie wiadomo.

Wiadomo, że mamy:
1. Spółki Skarbu Państwa o wartości jakiejś tam,
2. Ileś tam „środków w OFE”,
3. Możliwość „uzyskania” jakichś środków od podatników,
4. Dotacje unijne.

Mamy też cele:
1. wzrost inwestycji do poziomu ponad 25 proc. PKB,
2. wzrost udziału nakładów na B+R do poziomu 2 proc. PKB,
3. wzrost liczby średnich i dużych przedsiębiorstw do ponad 22 tys.,
4. więcej polskich bezpośrednich inwestycji zagranicznych (wzrost o 70 proc.),
5. wzrost produkcji przemysłowej wyższy od wzrostu PKB,
6. PKB per capita Polski na poziomie 79 proc. średniej unijnej.

Co wiadomo o sposobie realizacji tych celów przy pomocy wymienionych środków? Niewiele. Ale coś wiadomo.

Wiadomo, że potrzebujemy biliona lub dwóch bilionów złotych.

Skąd wziąć dwa biliony złotych?
Od inwestorów.
Jak je uzyskać?

Przygotowanie gruntu:

1. Od ponad roku spółki Skarbu Państwa nie inwestują właściwie w nic. Wykazują więc spore zyski.
2. Państwo samo z siebie też nie inwestuje, uszczelnia VAT, pokazuje więc dobre wyniki budżetowe.
3. Mimo rosnącej inflacji stopy procentowe pozostają bez zmian.
4. Po likwidacji MS i przejęciu przez Morawieckiego MF ma on w ręku większość spółek.
5. Nadzór nad PZU (więc również Aliorem i PEKAO) przejęła Beata Szydło… I nie ma Beaty.
6. Sakiewicz krzyczy o odsuwaniu Macierewicza… Boi się o wpływy w PGZ. Jeżeli Macierewicz zachowa stanowisko, PGZ trafi w ręce… wiadomo kogo.
7. Ministerstwo Energii jest tak pasywne, że wykona każde polecenie.
8. Coraz więcej mówi się o zmianach w OFE. Konkretów większość ludzi nie rozumie, rozumieją, tylko że środki, czyli zgromadzone w OFE akcje polskich przedsiębiorstw będą „pracować dla państwa”.

Morawiecki przejął lub zaraz przejmie WSZYSTKIE liczące się spółki Skarbu Państwa i PRAWIE WSZYSTKIE liczące się spółki prywatne notowane na GPW.

Teraz pytanie brzmi: skąd wziąć dwa biliony złotych kontrolując 70% dużych firm Polskich?

Dług korporacyjny

Większość Polaków myśli, że kapitał zachodni czyha tylko na przejęcie Polskich firm. A to przecież czysta głupota. Czy kapitał Polski czyha na przejęcie firm na Ukrainie i Białorusi? Niby po co?

Kapitał zachodni w udziały inwestuje, ale w bardzo małym stopniu. To, co dało się łatwo sprzedać, zostało już dawno sprzedane.
Dług państwowy ma za to ograniczenia konstytucyjne i unijne. Rostowski kreatywną księgowość rozbudował do tego stopnia, że więcej już się po prostu nie da pożyczyć.

Kapitał zachodni inwestuje przede wszystkim w obligacje korporacyjne i produkty pochodne. Pożycza pieniądze firmom i spekuluje na CDSach. Zarabia, nie musząc płacić górnikom szesnastek i barbórek. Na zachodzie natomiast nie ma już w co inwestować. Na obligacjach łupkowych w USA jest bańka większa niż mieszkaniowa w 2008r, sam Deutche Bank zapakowany jest w CDSy o wartości 35 bilionów dolarów, rentowność obligacji jest na zachodzie ujemna… Nawet dziwolągi jak Bitcoin kosztują pięciokrotnie więcej niż złoto.

W Polsce ten rynek praktycznie nie istnieje.

O co tu chodzi?

Notkę zacząłem od pytania, jaką MOC ma pokaz slajdów, że pozwala na dymisję premiera i ministra finansów.

Otóż Morawiecki zaproponował inwestorom umowę:

70% dużych Polskich firm wyemituje obligacje.
Spółki Skarbu Państwa wyemitują obligacje, kontrolowane przez państwowe TFI spółki giełdowe wyemitują obligacje, wszyscy się zadłużą.

Polska zostanie dosłownie zalana pieniędzmi. Pożyczy dwa biliony złotych i je szybko wyda.

Od kogo pożyczy? Od zapraszanego do Polski Goldmana, JP Morgana, Santandera… Te banki dostały już zaliczkę, od zeszłego roku emitują w imieniu Skarbu Państwa obligacje skarbowe.

Na co wyda? Na cokolwiek. Na elektromobilność, polsko-ukraiński helikopter, megalotnisko w każdym powiecie, startupy… Miś… Ważne, że wyda.

Jakaś część z tych inwestycji może się nawet okazać trafiona. Większość nie, bo efektywność inwestycji nie będzie celem. Celem będzie szybkie wydanie ogromnych pieniędzy. Pieniędzy dwa razy większych niż nasz obecny dług publiczny.

Pieniądze te trafią częściowo do Niemiec, częściowo do Chin, częściowo do USA. Sporo zostanie w Polsce.
Do realizacji mega inwestycji potrzebne będzie jakieś 5 milionów pracowników z Ukrainy.
Wzrost PKB będzie szalony. Jak za Gierka. Przez 5 lat. Później będzie jak w Grecji.

Dlaczego za rządów PO nagrany u Sowy minister mówi, że Fogelman twierdzi, że Morawiecki ma zostać Ministrem Skarbu?
Bo kancelaria Fogelmana pośredniczy w praktycznie wszystkich emisjach obligacji Polskich firm. I chwali się tym na własnej stronie.
Można to łatwo sprawdzić.

Dlaczego po wygranych przez PiS wyborach Morawiecki wygryza Szałamachę i Szydło?
Bo Szałamacha likwidując Ministerstwo Skarbu, rozproszył nadzór nad spółkami i teraz tylko premier może zebrać w ręku całość.

Opublikowano: 07.12.2017 11:10.

18 Komentarzy

Filed under Polityka

18 responses to “Syjonistyczne szambo wylewa coraz bardziej

 1. To jesteśmy w czarnej dupie.

  Polubienie

 2. Metro

  Mi postać Mateusza Morawieckiego przypomina innego żyda, który nie tak dawno temu zrobił olśniewającą karierę, świętego Józefa Goebbelsa.

  Są podobni z postury i z twarzy. Józef był wielkim kuglarzem propagandy, Mateusz jest banksterem, kuglarzem od finansów. Propaganda i finanse to żydowskie specjalności. Są podobni z postury i z twarzy, patrząc na te gęby od obydwu można się spodziewać psychopatycznych skłonności.

  Mateusz nie będzie żadnym popychadłem Małego Karakana. To ktoś, kto był odpowiednikiem Rostowskiego w rządzie Tuska – reprezentant interesów banksterów. Mianowanie go na premiera oznacza zapewne, że będzie w Polsce realizowany jakiś plan, w którym ważną rolę będą odgrywały finanse, a Mateusz będzie strzegł realizacji tego planu. Plan został opracowany w Nowym Jorku i w Palestynie, a lokalny PiS będzie miał za zadanie, co najwyżej, ochronę realizacji tego planu wśród tubylców. Pewnie dlatego utworzenie nowego ZOMO było największym priorytetem ministra wojny Antoniego Macierewicza. PiS już zmienił Polskę, dzisiaj mamy nowe ZOMO i amerykańskich psychopatów uzbrojonych w ciężką broń.

  Wyżej opisany plan finansowy brzmi całkiem realistycznie. Może właśnie o to chodzić. To na pewno wykreuje jakąś bańkę spekulacyjną, czy to na cebulkach tulipanów, Bitcoinach czy na akcjach Kompanii Mórz Południowych. A potem, po krachu finansowym, zupełnie legalnie, w świetle prawa banksterzy przejmą Polskę i zaprowadzą w niej swoje porządki.

  Mało kto pamięta, że taki właśnie plan był opracowany, wdrożony i zupełnie poważnie realizowany na Krymie. Na początku lat 20-tych XX wieku nowojorskie banki udzieliły szeregu pożyczek Rosji Radzieckiej z terminem spłaty trzydzieści lat. Zabezpieczeniem tych pożyczek był Półwysep Krymski. Jeszcze w latach 20-tych rozpoczęto na Krymie intensywną żydowską akcję osadniczą z życzliwym poparciem towarzyszy radzieckich. Tą sielankę przerwał dopiero Józef Stalin, który najwyżej postawionych propagatorów żydowskiego Krymu wysłał do obozów pracy przymusowej a żydom zaoferował Birobidżan niedaleko Sachalina. Przekazanie przez Chruszczowa Półwyspu Ukrainie w 1954 roku było formą likwidacji problemu Krymu w relacjach z nowojorskimi żydami. Trzydzieści lat wcześniej pożyczkobiorcą była Rosja a utrata zabezpieczenia całkowicie likwidowała problem.

  Nominacja Mateusza Morawieckiego na premiera to znak wejścia w erę dominacji kuglarskich sztuczek lichwiarzy. Mam nadzieję że Morawiecki skończy, na przykład tak jak Goebbels, ale zanim zdoła podobnie nabroić.

  Polubione przez 1 osoba

 3. obudzony

  Pan Mateusz nie musi opuszczać spodni, żeby wiedzieć z jakiego on jest narodu, a wystarczy spojrzeć na jego twarz i wszystko będzie jasne. Proszę zobaczyć jakie studia ukończył? Ano historię, podobnie jak Tusk-plusk. Co takiego zatem robił historyk na czele dużego banku i zarabiał rocznie 3 mln PLN przez kila lat. Wyobraźcie sobie, aby normalny człowiek zarabiał 3 mln PLN rocznie w banku, a potem nagle poszedł w ministry za 200 tys rocznie. Przecież to jest ściema dla ciemnego ludu. To jest zwykły ,,słup”, który daje ,,twarz”, a jego doradcy to starsi bracia w wierze jak mawiał pewien apologeta Polski i polskości z Wadowic. Takich ,,historyków” mamy o wiele więcej, np Izaak Blumenfeld alias Jan Krzysztof Bielecki, wykształcenie zawodowe, zawód kierowca, dyplom kupiony przez diasporę eskimoską na uczelni w Wielkiej Brytanii – stanowiska: premier, dyrektor największego banku państwowego w Polsce, który kosił bodajże 8 milionów zł rocznie.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Metro

  Przeczytałem obydwa teksty poświęcone Morawieckiemu przez „treza”, „Kim Pan jest panie Morawiecki” i „Wiem kim Pan jest panie Morawiecki”.

  Jego poprzednie wpisy nie wskazują na tytana intelektu, to zapewne funkcjonariusz korporacji na poziomie „wolnego rynku”, „przedsiębiorczości” i podobnych zaklęć, ale wyposażony w niedostępną ogółowi technokratyczną wiedzę, którą znamionują ostatnie wpisy.

  Czeka nas pewnie ożywienie gospodarcze. Tylko że Morawiecki nie będzie budował gospodarki narodowej dla Polaków, będzie wpisywał Polskę a zwłaszcza Polaków w schematy zglobalizowanego żydowskiego kapitalizmu. To taki kapitalizm, w którym Amerykanin dzwoniący na infolinię Apple jest łączony z Indiami, bo w Indiach po nocy pracują tani niewolnicy mówiący płynnie po angielsku, których Apple zaangażował do odpowiadania na pytania amerykańskich klientów. W tym systemie Polacy również mają być niewolnikami skazanymi na powolne wyniszczenie.

  Oczywiście Morawiecki w tym układzie nie jest najważniejszy, jest tylko strażnikiem interesów Wall Street i pewnych środowisk w Palestynie.

  Antycypując ewentualną euforię propagandową, która może towarzyszyć inicjacji rządów premiera o twarzy psychopaty, chciałem przywołać fragment z „Pisma Świętego”, który może mieć tutaj zastosowanie (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=41):

  Faraon ustanawiając Józefa rządcą całego Egiptu, 
  44 rzekł do niego: «Ja jestem faraonem, ale bez twej zgody nikt nie ośmieli się czegokolwiek przedsięwziąć w całym kraju egipskim», 
  45 i nadał Józefowi imię Safnat Paneach. Dał mu też za żonę Asenat, córkę kapłana z On, imieniem Poti Fera. I tak stał się Józef rządcą Egiptu. 
  46 Józef miał lat trzydzieści, gdy stanął przed faraonem, królem egipskim. 
  Józef wyszedłszy od faraona objeżdżał cały kraj. 
  47 I gdy ziemia rodziła przez siedem lat w wielkiej obfitości, 
  48 gromadził wszelką żywność w tych siedmiu latach [urodzaju], które nastały w Egipcie, i składał ją w miastach; w każdym mieście gromadził żywność z pól okolicznych. 
  49 Nagromadził więc Józef tyle zboża, ile jest piasku morskiego; takie mnóstwo, że już przestano mierzyć, bo nie można było zmierzyć. (…)
  53 Kiedy minęło siedem lat urodzaju w Egipcie, 
  54 nadeszło siedem lat głodu, jak to zapowiedział Józef. A gdy nastał głód we wszystkich krajach, w całym Egipcie była żywność. 
  55 Ale kiedy i w Egipcie głód zaczął się dawać we znaki, ludność domagała się chleba od faraona. Wtedy faraon mówił do wszystkich Egipcjan: «Udajcie się do Józefa i, co on wam powie, czyńcie». 
  56 Gdy był głód na całej ziemi, Józef otwierał wszystkie [spichlerze], w których było [zboże], i sprzedawał zboże Egipcjanom, w miarę jak w Egipcie głód stawał się coraz większy. 
  57 Ze wszystkich krajów ludzie przybywali do Egiptu, by kupować zboże od Józefa, gdyż głód po całej ziemi się wzmagał.

  W latach nadzwyczajnego urodzaju Józef ZABIERAŁ chłopom nadwyżki zboża jako PODATEK. W latach głodu Józef udostępniał ludności zboże, nie dawał go jednak tylko SPRZEDAWAŁ. A chłopi skąd mieli mieć pieniądze na zakup żywności przez parę lat nieurodzaju? Proste – musieli sprzedawać się w niewolę. Po czternastu latach rządów Józefa wolni chłopi egipscy skończyli jako niewolnicy.

  To jest właśnie program polityczny judaizmu. To najlepsze, co może nas spotkać po rządach Mateusza Psychopaty.

  Polubione przez 1 osoba

  • Na tekst zwróciłem uwagę przede wszystkim z powodu wytłuszczonego przeze mnie na czerwono fragmentu:
   „Dlaczego za rządów PO nagrany u Sowy minister mówi, że Fogelman twierdzi, że Morawiecki ma zostać Ministrem Skarbu?
   Bo kancelaria Fogelmana pośredniczy w praktycznie wszystkich emisjach obligacji Polskich firm. I chwali się tym na własnej stronie.”

   Wcześniej nie śledziłem tej „podsłuchowej afery”. Uznałem, że Żydzi IIIŻydo-RP mocno przekombinowali, ale jak widać bezczelność i buta pozbawiła ich hamulców i sami potwierdzają żydowski szowinizm i korupcję.

   Polubienie

   • Metro

    Z całą pewnością ten właśnie fragment to właściwy trop. Morawiecki (widoczna na twarzy psychopatia upodabnia Mateusza również do Leszka Balcerowicza) był już przecież doradcą u Tuska. Potem został doradcą i wicepremierem u Kaczyńskiego. To pokazuje stały kurs polityki nad Wisłą, niezależny od przypadkowych wyników wyborczych. To tak jak Duda, którego pierwszą partią była Unia Wolności czy Radek Apfelbaum – najjaśniejsza gwiazda POPiSu.

    Fogielman chwali się klientem bo taka jest korporacyjna moda. Komu ma wierzyć Kaczyński jak nie Fogielmanowi? Widać że wchodzimy w następny etap budowy Polin. Teraz z wojskami okupacyjnymi i czuwającym ZOMO, na wszelki wypadek.

    Zaczynam więcej rozumieć, choć to wszystko to tylko spekulacje:
    1. Polska ma kupić amerykańskie super-drogie Patrioty za 10 mld USD. Czy to nie jest rekordowa cena?
    2. Polska ma kupować drogi amerykański (a w każdym razie, koszerny, ze znakiem z USA) gaz LPG.
    3. Polska się zbroi, generalnie w oparciu o zakupy z USA. Broń z tego kraju jest najdroższa na świecie. Broń tam kupują ci, którzy muszą.

    Skąd pieniądze na to wszystko? To będzie następny etap budowy Polin, geopolitycznie stawianie muru z Rosją (oby tylko muru) starym żydowskim sposobem – poprzez zasypanie wszystkich przeszkód górą pieniędzy. Ta góra pieniędzy będzie wykreowana przez żydowskich szarlatanów z Wall Street (stąd negocjacje Mateuszka w Nowym Jorku), a ekspansja tej piramidy finansowej w rządzie będzie nadzorowane przez Morawieckiego.

    To nie jest pierwsza próba takiej operacji. Wiele lat temu słyszałem podobne propozycje składane przez Leszka Pawłowicza z Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, powiązanego z gdańskim desantem liberałów-aferałów (http://www.ibngr.pl/O-Instytucie/Ludzie). Oni chcieli zastawić wszystkie aktywa państwowe u lichwiarzy (ciągle sporo tego jest, ziemia, lasy, powietrze), za to wykreować pieniądze i z tego sfinansować „rozwój”. Wtedy chyba nie było właściwego momentu historycznego, nieodpowiedni człowiek?, Wall Street i Tel-aviw „nie załapały”. Domyślam się że Mateusz Psychopata zrobić ma podobnie. Obligacje zabezpieczone wszystkim, co jeszcze zostało, trafią do lichwiarzy, a pieniądze… – też, he he.

    Jak podpowiada „Ucho Prezesa”, Mateusz będzie budował samochody elektryczne, które są niepraktyczną i bardzo obciążającą środowisko technologią. Nieważne czy to prawda, góra pieniędzy sprowadzi nad Wisłę chwilową koniunkturę, a ta stworzy ssanie na tysiące specjalistów z Palestyny, dla których mieszkania już stoją.

    Takie prognozy na gorąco.

    Polubione przez 1 osoba

   • Metro

    Zapomniałem kurcze. Errata.

    Zaczynam więcej rozumieć, choć to wszystko to tylko spekulacje:
    1. Polska ma kupić amerykańskie super-drogie Patrioty za 10 mld USD. Czy to nie jest rekordowa cena?
    2. Polska ma kupować drogi amerykański (a w każdym razie, koszerny, ze znakiem z USA) gaz LPG.
    3. Polska się zbroi, generalnie w oparciu o zakupy z USA. Broń z tego kraju jest najdroższa na świecie. Broń tam kupują ci, którzy muszą.
    4. Polska ma potrzebować miliony nowych pracowników importowanych z Ukrainy. Do czego? Do zbijania europalet? Muszą mieć jakieś ambitne plany aby dać tym ludziom pracę.

    Polubienie

 5. stycznik400v

  Ciekawe kto napisał rolę dla tej hybrydy jakim jest morawiecki – jego nazwisko kończy się na KI, tak samo jak różańsKI.
  Może co niektórzy ludzie dadzą oczarować się temu aktorowi. Przecież partia karakan każdego dnia odnosi jakieś sukcesy.
  Nawet jak morawiecki odda stolec to też uznawane jest jako sukces – dobra tu niema co żartować bo sytuacja w Polsce jest poważna a żydzi mydlą nam oczy każdego dnia.

  Polubienie

 6. grzanek

  I wszystko jasne: http://www.prawica.net/comment/117946#comment-117946

  Artykuł Rękasa olać. Komentarze za to ciekawe, vide powyżej.

  Polubienie

 7. grzanek

  Czyli wg halachy jest full-kosher (8:54), to tak jak Rostowski

  Polubienie

 8. grzanek

  No co jest znowu do kurwy nędzy? Przecież tylko 1 link wklejam i żadnych zakazanych słów.

  Polubienie

 9. grzanek

  Re: 2. Polska ma kupować drogi amerykański (a w każdym razie, koszerny, ze znakiem z USA) gaz LPG.

  Ostatnio nawet sam F. William Engdahl się nad tą głupotą „polskiego” rządu pochylił.

  Polubienie

 10. grzanek

  Macie Panowie ewidentnie coś pop****one w ustawieniach bloga, bo nie wkleiło tego co w dwóch powyższych wpisach jednym komentarzu, a więc tylko 1 link i całkowicie cenzuralny wpis.

  Polubienie

  • Niewątpliwie jest coś nie tak, ale nie w ustawieniach bloga. To dzieje się poza naszymi, administratorów możliwościami. W tej chwili nie ma żadnych komentarzy „do zatwierdzenia”, żaden komentarz pisany pod tym tekstem nie trafił także do spamu.

   Polubienie

 11. obudzony

  Wiem kim Pan jest panie Morawiecki
  .Autor: trez

  PS.

  Panowie z WPS
  Treść cytowanego artykułu jest znakomita i oddaje całe sedno problemu, w którym się obecnie znajdujemy nie tylko jako Polacy, ale cała UE. Podpisuję się pod jego (artykułu) treścią obydwiema rękami. Panu Morawieckiemu tak jak i całej klasie politycznej pochodzenia chazarskiego chodzi dokładnie o to samo – zadłużenie całych krajów i społeczeństw i przejmowanie ich majątków za długi, których nie mogą spłacić.
  Serdeczne pozdrowienia z Krosna

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.