Musimy walczyć z syjonizmem, a nie z faszyzmem i nacjonalizmem

W 2013r. dwie żydowskie, syjonistyczne, kreatury, Felix Marquardt (austro-węgiersko-grecko-amerykański Żyd z Francji) i  D. Cohn nomen omenBendit (Żyd i pedofil z Francji i z NRF – przyjaciel niejakiego A.Michnika) opublikowały manifest „Precz z państwem narodowym”. Dlaczego Żyd tak bardzo boi się państw narodowych?

„Precz z państwem narodowym”http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,132907,14543260,Precz_z_panstwem_narodowym.html

Powszechne żydowskie media oraz opanowana przez syjonistyczne elementy oświata żydo-reżimów Zachodu zafałszowują wiele pojęć. Przypisują im treści niezgodne z ich pierwotnym, rzeczywistym znaczeniem, ale zgodne z żydowskim szowinizmem zwalczającym wszelkie odruchy obronne narodów kolonizowanych przez żydowski imperialny kapitalizm. Do takich zafałszowanych pojęć należą m.in. faszyzm, nacjonalizm, narodowy socjalizm, które skutecznie przeciwstawiają się żydowskiemu szowinizmowi. Stąd potrzeba ciągłego przypominania prawdziwego znaczenia tych terminów.

D.Kosiur

_______________________

Syjoniści strwożeni nacjonalizmem i faszyzmem

tekst z lipca 2013r. usunięty z przejętej strony WPS: https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/07/syjonisci-strwozeni-nacjonalizmem-i-faszyzmem/

 

To, co nam dziś zagraża, to nie nacjonalizm, nie faszyzm, i nie narodowy socjalizm. Zagraża nam totalitarny, imperialistyczny, zbrodniczy syjonizm z jego żydowskim kapitalizmem

Powód tej panicznej trwogi żydo-systemów Zachodu jest oczywisty. Zarówno nacjonalizm, jak i faszyzm (faszyzm w dużej mierze bazuje na nacjonalizmie) stawiały i stawiają sobie za cel suwerenny rozwój własnych narodowych państw. Nacjonalizm i faszyzm występowały przeciw żydowskim ideologiom liberalnego kapitalizmu oraz komunizmu, przeciw degeneracji narodowej kultury i moralności, przeciw społecznej niesprawiedliwości i przeciw kryzysotwórczemu, żydowskiemu kapitalizmowi, narzuconemu Europie po I wojnie światowej przez żydowską finansjerę świata anglosaskiego.

To dzięki faszyzmowi Włochy w okresie między wojennym stały się nowoczesnym, uprzemysłowionym państwem. Zlikwidowano powszechną biedę, bezrobocie. Dostęp do oświaty i ochrony zdrowia stał się udziałem wszystkich obywateli.

Podobnie hitlerowskie Niemcy, zaledwie w ciągu czterech lat od obalenia żydowskiej Republiki Weimarskiej (RW to największe w dziejach Niemiec afery korupcyjne), w czasie rządów A.Hitlera, zlikwidowały 26% bezrobocie. Niemcy stały się ponownie światową, gospodarczą potęgą. Nie, kto inny, tylko A.Hitler natychmiast po objęciu władzy w 1933r. zakończył wojnę celną z Polską, którą prowadziła z nami od 1919r. żydowska Republika Weimarska – tak przecież wychwalana za „żydowską demokrację” przez prof. J.Staniszkis i przez powszechne żydo-media.

 

Nacjonalizm, faszyzm, narodowy socjalizm, doskonale udowodniły w praktyce, że gospodarczy rozwój – a jak pokazuje historia, rozwój wręcz dynamiczny oraz prawo do godnej egzystencji człowieka, są całkowicie realne, jeśli tylko odrzucimy żydowski kapitalizm i odsuniemy syjonistyczne żydostwo od władzy we własnych krajach.

 

Dzisiaj, przy niespotykanym w dziejach ludzkości postępie technicznym, możliwości rozwoju i zapewnienie godnej egzystencji obywatelom są praktycznie nieograniczone. Tymczasem narody świata żyją w pogłębiającym się kryzysie i poddawane są procesom depopulacyjnym przez syjonistyczny syndykat zbrodni, który opanował światowe finanse i władze w atomowych potęgach Zachodu.

 

Czy zatem, może dziwić, że nacjonalizm, faszyzm, narodowy socjalizm, są wyklinane w powszechnych żydo-mediach, które nigdy nie potępiły panoszącego się zbrodniczego, żydowskiego syjonizmu i żydowskiego kapitalizmu?

 

Niemiecki nazizm bazował na nacjonalizmie i na faszyzmie. I te jego cechy były pozytywne, dlatego uzyskał ogromne poparcie narodu niemieckiego. Jednak zawierał w sobie także elementy skrajnie szowinistyczne – ideologię wybraństwa (germańska „rasa panów”) przeniesioną wprost z filozofii judaizmu i z syjonizmu i stąd brał się jego niewątpliwy rasizm i zbrodniczość szczególnie wobec nacji słowiańskich – (?). A przecież to właśnie tym nacjom żydostwo winne jest szczególną wdzięczność za swoje przetrwanie.

Z syjonistami z Wall Street łączyło III Rzeszę porozumienie w sprawie budowy na Bliskim Wschodzie Izraela, do którego mieli przenieść się Żydzi z Europy.

Niektórzy historycy uważają, że II RP od 1926r., pod dyktaturą J.Piłsudskiego, była państwem parafaszystowskim. Jest to pogląd całkowicie błędny. Niewielu wie, że zamach majowy w Polsce był inspirowany przez żydowską finansjerę z Londynu i z Wall Street, której delegacja w Polsce rozpoczęła się i zakończyła w ciągu kilkunastu minut na dworcu kolejowym w Warszawie w 1922r., – ale rządy mieliśmy wtedy ludowo-narodowe, a nie żydowsko-masońskie jak po 1926r. i współcześnie w III RP. To właśnie ta żydowska finansjera natychmiast po przewrocie majowym podyktowała Bankowi Polskiemu nowy niekorzystny dla Polski statut (podobnie jest dzisiaj – patrz art. 220 i 227 Konstytucji RP opracowanej przez agentów żydo-masonerii w 1997r.). Zawyżono wartość polskiego złotego wiążąc go jednocześnie z $ USA i w ten oto prosty sposób uniemożliwiono gospodarczy rozwój Polski, przeciwko powstaniu, której w 1918r. tak usilnie występowało międzynarodowe żydostwo.

Żydzi, żydowska światowa finansjera panicznie boi się nacjonalizmu i faszyzmu.

 

Żydowski prezydent Francji, F.Holland, w wywiadzie dla żydowskich dzienników, El Pais, The Gwardian, Gazety Wyborczej, La Stampa, Süddeutsche Zeitung, Le Monde, w 2012r. obwieścił:

To, co nam zagraża, to nie naród, ale nacjonalizm

 

Z inspiracji brytyjskiego wywiadu (który w rzeczywistości obsługuje interesy żydowskiej finansjery Wlk.Brytanii) komuniści włoscy – zapewne wywodzący się z tej samej nacji, co komuniści w Rosji w 1917r. -, powiesili w kwietniu 1945r. B.Mussoliniego. Jego osoba i polityczne osiągnięcia są do dzisiaj dezawuowane.

Wśród społeczeństw chrześcijańskich proces deprecjonowania osoby polega na publicznym podkreślaniu braku moralności w postępowaniu. B.Mussolini miał – podobno – kilka kochanek. Ten sam sposób opluwania żydowska finansjera – ten syndykat zbrodni -, zastosowała wobec zamordowanego prezydenta JFK (chciał pozbawić żydowska mafię władzy nad obiegiem pieniądza), rozpowszechniając w swojej kolorowej prasie prymitywne plotki, jakoby zdarzało się, że żona zamordowanego prezydenta (jedyny katolik wśród prezydentów USA) znajdowała w ich małżeńskim łożu damskie majtki innych pań.

 

Syjonistyczny Żyd nie przebiera w środkach, gdy w grę wchodzą pieniądze i władza.

 

Całe niemieckie złoto znajduje się dzisiaj w bankach USA i Wlk.Brytanii !

Polskie złoto od przed wojny znajduje się w Londynie !

Czy będzie możliwe odzyskanie narodowej własności przez Niemców i Polaków?

Syjonistyczna finansjera robi wszystko, żeby utrzymać własność obiegu pieniądza i nie dopuścić do ponownego ustanowienia parytetu kruszcu w obiegu pieniężnym, bo to uniemożliwiłoby jej zadłużanie państw i narodów i stanowienie realnej władzy nad Zachodem.

Nie tak dawno żydowska finansjera z Londynu potrąciła sobie z naszego złota równowartość 28 mln funtów, za korzystanie przez polskich lotników z angielskich samolotów bojowych w czasie bitwy o Anglię w 1940r.

 

Ach te straszne nacjonalizm i faszyzm – czy odbiorą władzę międzynarodowej żydowskiej finansowej mafii?

Miejmy nadzieję, że tak.

 

To, co nam dziś zagraża, to nie nacjonalizm, nie faszyzm, i nie narodowy socjalizm. Zagraża nam totalitarny, imperialistyczny, zbrodniczy syjonizm z jego żydowskim kapitalizmem, z dążeniem do globalizacji, do NWO, czyli rządów syjonistów nad światem, a przez degenerację narodowych kultur, moralności, etyki, poprzez unifikację społeczeństw, przez upowszechnienie społecznej biedy i wykluczenia, realizację depopulacji ludności świata.

 

To właśnie nacjonalizm, faszyzm, narodowy socjalizm, mogą stanowić skuteczną obronę przed zbrodniczym syjonizmem i żydowskim kapitalizmem.


 images Szef MSW, B.Sienkiewicz będzie walczył z nacjonalizmem i faszyzmem

 

0002791G2LTEG6I3-C116-F4 Oni już walczą z nacjonalizmem i z faszyzmem

 

Dariusz Kosiur

 

70 Komentarzy

Filed under Polityka

70 responses to “Musimy walczyć z syjonizmem, a nie z faszyzmem i nacjonalizmem

 1. Pingback: Musimy walczyć z syjonizmem, a nie z faszyzmem i nacjonalizmem – Site Title

 2. Reblogged this on Site Title i skomentował(a):
  czas faryzeuszyskonczyl sie,nastapil moment skonczyc z tym badzejstwem,to ostateczna chwila aby zaczac dzialac,do boju

  Polubienie

 3. Wszystko prawda ale należy też zając się innymi groźnymi żydami co działają w Polsce Eli Bartłomiej Zolkoz,Jonny Daniels,Matthew Tyrmand, Filip Memches, Dawid i bronisław Wildsteinowie.

  Polubienie

 4. Mam Pytanie do wszystkich czy ktoś wie coś więcej o doktor Magdalenie El Ghmari bo jest to dziwne że Libijskie pochodzenie a wspiera Jankesów oraz syjonistów żydowskich , liberałów żydowskich oraz żydowskich syjo-liberałów.

  Polubienie

 5. Ideologią na której bazuje współczesny kapitalizm jest liberalizm i w sensie powinien być on zwalczany. Postawię tezę: zniszcz liberalizm a odbudujesz naród. Warto przytoczyć cytat z Protokółów Mędrców Syjonu: „Kiedy wprowadziliśmy do organizmu państwowego truciznę liberalizmu, cały jego ustrój uległ zmianie: państwa zapadły na chorobę śmiertelną, na zakażenie krwi. Nie pozostaje nic, jak oczekiwać końca ich agonii”.
  Walka z kapitalizmem jest abstraktem, bez względu jak się będzie go przedstawiało. Kapitalizm jest po części w każdym z nas, jest naszą częścią. A działać przeciwko własnej naturze jest szkodliwą samotresurą. Ale zwalczyć liberalizm i tolerancję (tolerancja jest zbrodnicza względem chrześcijańskiego systemu wartości), to odbudować zdrowy kapitalizm narodowy.

  Polubienie

  • Każdy kapitalizm i liberalizm jest zły.

   Polubione przez 1 osoba

  • Pimpuś

   @ Apollo
   Co to jest chrześcijański system wartości ???? Czy to nie jest przypadkiem NIEWOLNICTWO ???

   Polubione przez 1 osoba

   • stycznik400v

    To jest zapewne zakuty zydokatolik stąd? wszystko sprowadzane jest do chrześcijaństwa bo niema do czego.

    Polubienie

   • Niewolnictwo??? Może jakieś przykłady z historii?! O ile ją znam, to właśnie chrześcijaństwo było źródłem jego likwidacji. Pimpuś, może jakieś przykłady z Pisma Świętego, nauk KK co do tworzenia niewolnictwa???

    Polubienie

  • kempes

   kazdy kapitalizm panie apollo jest zły. KAZDY . i kapitalizm i feudalizm . i ustrój niewolniczy. najlepiej jednak rzeczywiscie omówic to istotnie przykładzie -własnie kapitalizmu. kapitalizm – kładzie panu do głowy bajke ze np. jak pan bedziesz np.miał swój sklep to bedzie super i.. bedziesz pan milionerem. to bajka. wszystkie sklepy u mnie np. na osiedlu -naleza do jakiejs sieci. bo inaczej by splajtowały. kapitalizm to ustrój który -zjada sie jakby na zywca. poniewaz tworzy elite. a ta żada coraz wiecej. przywilejów. obciaza to inne grupy społeczne. ludzie obciazeni podatkami coraz mniej kupuja. rosnie za to produkcja tony nikomu niepotrzebnych smieci. a jak ludzie coraj mniej kupuja- to firmy padaja. napierw tracisz firme.. a potem np. drogi dom. bo nie stac utrzymac. itd. po 89r zydek tumanił gojów -ksiazkami typu np. rich devos -przyjazny kapitalizm. i inne takie bezwartosciowe wypociny.. rezultat zawsze jest jeden takiego ustroju. mianowicie wytworzenie sytuacji. albo takie elity zostana zniszczone i przepedzone. albo coraz wiecej ludzi – jest niepotrzebnym . i.. wybucha wojna . (by masy czyms zajac.)albo i inne ludobójstwo. np. rewolucja. zacznij pan panie apollo -myslec wreszcie.zamiast wierzyc. w durny kapitalizm . takie ustroje juz były. obecnie takie ustroje sa juz przezytkiem.

   Polubienie

 6. Kuraś

  Gdy się takie coś czyta to nie wiadomo czy kolega uciekł z zakładu dlaobłąkanych czy za dużo naczytał się Wojtyły a może jedno i drugie .Litości .
  Kapitalizm jest po części w każdym z nas, jest naszą częścią. A działać przeciwko własnej naturze jest szkodliwą samotresurą.

  Polubienie

  • 1 ze sposobem walki z atlantystami i syjonistami to nie kupować ich prasy nie tylko GW ale również GP,Rzepy,W sieci ,Do Rzeczy, Uważam że ,Tygodnik Wprost, Super Expres. Jak leci program Mari Przełomiec Studio Wschód wtedy należy przełączyć albo wyłączyć, Tak samo w tyle wizji.

   Polubienie

   • Piotrze. Samo kupowanie prasy nic nie zmieni. Niewątpliwie media są w procesie ogłupiania społeczeństwa ważne, ale chyba ważniejsza jest edukacja państwowa. A ta jest w rękach masonów. Jednolita podstawa programowa „kształci” kretynów zaniżając poziom nauczania i udają nauczanie i wypuszczając „specjalistów”, studia zliberalizowane i antynarodowe. Tu się wypuszcza corocznie setki tysięcy wrogów narodu i ojczyzny, rodziny i wiary. Masz na to pomysł???

    Polubienie

   • kempes

    popieram. szkoda czasu na ogladanie i czytanie takich gniotów. wystarczy codzienie czytac- onety czy interie albo polske witualna . by juz zgłupiec od tych bredni. tam podawanych.

    Polubienie

  • Jeżeli ja uciekłem z zakładu dla obłąkanych to ty tam jeszcze siedzisz i czekasz na podniesienie szlabanu, bo pod nim przejść nie potrafisz. Ty zaś naczytałeś się klasyków jak Marks i Engels. Własność prywatna jest jest Ci obca, tylko kibuce i kołchozy. Proponujesz socjalizm w czystej postaci???

   Polubienie

   • To co tu robisz na tej stronie jak ty liberał leć Gwiazdowskiego,Wiplera,Petrusa itp itd

    Polubienie

   • Pimpuś

    @ Apollo
    Rady dla niewolników

    6 Wierzący niewolnicy powinni z całym szacunkiem odnosić się do swoich panów, aby nikt, z powodu ich niewłaściwego zachowania, nie obrażał Boga i nie wyśmiewał Jego nauki. 2 Jeśli mają wierzących panów, niech ich nie lekceważą. Wręcz przeciwnie, niech pracują dla nich jeszcze lepiej, bo w ten sposób pomogą tym, którzy wierzą Panu i są ukochani przez Boga. Nauczaj tych zasad i zachęcaj innych do życia według nich.

    Zgadnij, który z twoich świętych idoli wysmażył ten teks ! O chłopach pańszczyźnianych i prawie pierwszej nocy uprawianej przez katabasów przez setki lat możesz sobie poczytać w Polskiej literaturze ! np. u Andrzeja Nowickiego. Źle trafiłeś TROLLU !

    Polubienie

   • Chrześcijaństwo zrobiło w chuja niewolników. Najpierw sprzedało im fałszywą nadzieję na wolność, wykorzystując jako narzędzie przeciw Imperium Rzymskiemu, a potem się na nich wypięło. Zagoniło tych samych niewolników do niewolniczej profesji z powrotem.

    Polubienie

 7. narazie bez recepty

  Po co ta pisanina, po co wode macic? Poruszane tematy sa przeciez dawno nieaktuale, obecnie nastepuje koncowy etap zniszczenia polskiej Polski. Po spaserowaniu lasow, co niedlugo ponownie zacznie nastepowac (olbrzymi rozrost juderatow po polaczeiu sie klik magdalekowych w jedna, na co sie aktualie zanosi) i ziemi, np. pod Palacem Kultury i Nauki, co byc moze juz nastapilo, nie beda mieli nic wiecej do zastawienia. W kazdym wariancie Polaka czeka duza bieda, po likwidacji dotacji unijnych na rolnictwo, po rozwaleniu sie unii ale rowniez w przypadku wystapienia Polski z unii, bowiem Polska zostalaby natychmiast ukarana szlabanem na pozyczki z rowoczesnym wstrzymaniem zamowien kooperacyjnych. Zniewolenie Polski jest procesem prawie juz dokonanym. Gorzej, zyd skrzeczy w swych pismidlach nieustannie o wojnie, na jaka Polska jest zupelnie nieprzygotowana i zaczyna sie drozyzna.

  Polubienie

 8. Apollo
  W kwest systemu nauczania przejąć władze , ale w innych kwestiach jak polityka, historia,ekonomia to można jeździć z wykładami jak taki wróg jak Żebrowski.
  A mądry człowiek nauczy więcej się od wrogów niż głupiec od przyjaciół.

  Polubienie

  • Panie Piotrze, przejąć władzę???? Bez mediów, bez pieniędzy, struktur, ludzi i sprzętu? To jakieś majaki. A jeździć to można na narty a nie z wykładami. Ilu na takich wykładach się czegoś nauczy i coś zrozumie?? Na takie wykłady przychodzą zazwyczaj ludzie już świadomi wrogości otoczenia. A więc uczyć już świadomych? Duszenie się we własnym sosie. A gdzie edukacja masowa i efekt skali? Przy takim podejściu to zawsze będziecie tylko marginalnym folklorem.

   Polubienie

 9. kempes

  panie apollo. kosciól popierał niewolnictwo przez stulecia. polecam deschnera i opolczyk blog. jesli chodzi o nowy testament i kosciółek. a stary? polecam lekture uwazna – starego testamentu i jednoczesnie -na you tube -teapot pilot . zwłaszcza odcinek o 10-przykazaniach.autor – szczególowo omawia tam -prawo starego testamentu. . byles pan tylko – z wrazenia z krzesła nie zleciał. od „swietosci” pisma i prawa. o niewolnikach. he he he.

  Polubienie

  • Dżeki

   Czy mógłbyś coś więcej napisać jak znaleźć na you tube film na temat 10 przykazań …niestety nie jestem biegły w tym „diabelskim wynalazku” ..komputerze …a zaciekawiłeś mnie bardzo…Z góry dziękuje

   Polubienie

   • kempes

    prosze wejsc na you tube. napisac- teapotpilot -film pt: ksiega sakralnych absurdów – DEKALOG. -TO TEN FILM. I.. JEST WSZYSTKO W NIM.

    Polubienie

  • Szanowny Panie. Deschnera skończyłem po zapoznaniu się ze wstępem, i kilkoma rozdziałami. które nie posiadają żadnych podstaw naukowości a przebijają z nich emocje i nienawiść do wszystkiego co chrześcijańskie. Już fakt, że jest promowany przez portale żydo-masońskie (np. Racjonalista), deprecjonuje to dzieło w całości. Dziwne tylko jest to, że jako portal antyżydowski w szczególności, korzystacie z „dorobku” pseudonaukowego wrogów całego świata – żydów. Ale czym się żywimy, tym się stajemy. Z kolei w sprawie internetowej lektury starego testamentu, pozwoliłem sobie zapoznać się z pierwszym jego dziełem. Jestem pod wrażeniem. Filmik emanuje ogólnikami, nasycony podprogowymi treściami i socjotechnicznymi niskimi chwytami. Ale jak ktoś to lubi to proszę bardzo. Jednak na potrzeby rozwoju zdolności intelektualnych proponuje poczytać Feliksa Konecznego np. Cywilizacyjna żydowska”

   Polubienie

 10. Musimy też oczyścić szeregi z pseudosndeków,psedokomunistów,pseudosocjalistów

  Polubienie

 11. nina

  ————–//// DŁUG ////

  Polubienie

 12. nina

  ————– kto im płaci za tą // publicystykę ?//

  Click to access 2070-studia-zydowskie6.pdf

  Polubienie

  • Kuraś

   Nie odpowiem ci na to pytanie bo po co mam twoją inteligencję obrazić . Dodam od siebie .
   Zamość to już można powiedzieć na 100 % to takie malutkie żydowskie miasteczko w Lubelskim . Jakoś to jeszcze funkcjonowało gdy było woj.zamojskie . W tej chwili to jest masakra . Po 1989 roku zlikwidowano tam bibliotekę ( przeniesiono w inne miejsce ) a reaktywowano jakąś bożnicę żydowską czy zlikwidowano PRLowskie kino a na jego miejscu jest kościół. Mówili mi tak przynajmniej miejscowi . Bieda tam piszczy jak jasna cholera a w tych lokalnych gazetkach takie głupoty piszą że coraz mniej ludzi to czyta . Wszystko to wiem od mieszkańców .
   Wywalili tam pomnik Zamojskiego ogromny a Gierka opluwają zapominając że to on dał wagony pieniędzy na remont ich starówki bo wcześniej była tam masakra .
   Ogłupienie totalne wśród tamtejszych ludzi .
   Mnie jedno zastanawia . Tam w godzinach pracy w marketach jest tyle ludzi że nie ma jak oddychać . Na parking nie wjedziesz bo nie ma miejsc w ciągu dnia .
   Gdzie ci ludzie pracują ? . Z czego żyją ?
   Podsumowując . Zamość to taki drugi żydowski Białystok .Mają tam pisowego prezia a wcześniej przez wiele lat prezydentem był magnat coś w stylu Potockiego .

   Polubienie

 13. Ciekawa rzecz. Tekst Tragiczny „Bilans kosztów członkostwa Polski w UE” jakiś osobnik (chyba jednak zglajszachtowany przez koszerne media) zamieścił na stronie Wykop. Tekst, jak widać, skutecznie uderza w żydowską propagandę, ponieważ jest na stronie Wykop dostępny tylko jako kopia: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wiJ-rrywXgMJ:https://www.wykop.pl/wpis/29543899/tragiczny-bilans-kosztow-czlonkostwa-polski-w-ue-z/+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-b

  Pod tym adresem: https://www.wykop.pl/wpis/…/tragiczny-bilans-kosztow-czlonkostwa-polski-w-ue-z/ nie jest widoczny

  Polubienie

 14. paziem
  Publikowanie w Myśl Polska jest jednym bardzo poważnym powodem bo zna Pan powiedzenia ,ciągnie swój do swego oraz , kto z kim przystaje takim się staje.Zarzucam Adamowi Śmiechowi tolerancje oraz sympatie do atlantystów i syjonistów oraz nie etyczny pragmatyzm.Widać że mu po drodze z tym towarzychem że nie rażą go ich poglądy tak samo zarzucam mu kłamliwe teksty.Na podstawie jego tekstów wypowiedzi i towarzystwa oraz ich tekstów wypowiedzi oraz ich ulubieńców i przyjaciół dokonałem analiz i symulacji politycznych z wyniku których prognozuje że Adam Śmiech jakby rządził nic nie zmieniło by się na lepsze. Atlantystom i Syjonistom i ich pachołom nie spadł by włos z głowy nie było by ich rozliczania widzę to jak jego towarzycho hołubi Leszka Millera i SLD.Twierdze też że z Salonów nie zniknął by Jonny Daniels oraz Matthew Tyrmand mieli by się dobrze również nadal by występował w programach TVP Filip Memches oraz Aldona Ciborowska która możliwe że miała by nawet swój program w TVP w którym by umoralniała i opowiadała jakie są wartości chrześcijańskie jej zdaniem i jak człowiek wierzący wedle niej powinien żyć a jak nie.Panie Pawle musimy odrzucić osoby mających jakiekolwiek związki z atlantyzmem i syjonizmem.

  Polubienie

  • Kuraś

   Mam duże wątpliwości czy Śmiech tak mocno kocha faktycznie syjonistów czy atlantystów . Niejednokrotnie słyszałem jak krytykował politykę zmarłego Kalksteina czy szerzej PIS i to mm po mm mówiąc o niewygodnych dla PISlamistów faktach .
   Pytanie .
   Rzeczywiście tak postępuje fan syjonistów ?.

   Polubienie

   • Siwak pisał w syndromie gotowanej żaby że gazety odnoszące się krytycznie są po to by wyładować emocje społeczeństwa.

    Polubienie

   • Nie jestem zwolennikiem tej fałszywej opozycji jak PO,Nowoczesna,KOD ale Śmiech potępił nadawanie na żąd warszawski zagranicznym politykom z czym się nie zgadzam. Ja twierdzę że jeśli w FR rządzili by tacy jak Iwaszow, to uważam że powinniśmy jeździć do Moskwy i innych przyjaznych stolic by zwalczać żąd warszawski.

    Polubienie

  • paziem

   Nie chcę wypowiadać się za Adama Śmiecha, gdyż on jest dorosłym i w pełni świadomym politycznie człowiekiem. Nie ukrywam, że znamy się osobiście i poczytuję to sobie za przyjemność. Miałem wiele okazji uczestniczyć z Adamem w publicznych debatach i bardziej kameralnych spotkaniach. Stwierdzam z pełnym przekonaniem, że na pewno nie jest atlantystą i sympatykiem syjonizmu. Dawał i daje tego dowód także swoją publicystyką, która rozpowszechniana jest na sporą skalę, jak na warunki polskie. Jest to dowód jego przekonań i odwagi głoszenia poglądów niepopularnych i niepoprawnych politycznie. Adam ma duży szacunek do instytucji państwa, w tym nawiązuje do „starej” tradycji endeckiej i dlatego nawet jeśli nie podziela czyichś poglądów politycznych, to jeśli w działaniach tego kogoś dostrzega coś, co buduje, a nie osłabia wizerunek państwa polskiego, to stara się nie atakować całości formacji z której wyrasta ów „ktoś”. Zatem, to że A.Śmiech nie jest radykałem narodowym, nie jest powodem uznawania go za ” atlantystę” lub ” sympatyka syjonizmu”.

   Polubienie

 15. paziem
  Inaczej nic nie zbudujemy nigdy bo zawsze będą za nami się ciągnął ogon atlantyzmu i syjonizmu, liberalizmu.

  Polubienie

  • paziem

   Szanowny panie, tworzenie z siebie ” zakonu narodowego”, czy czegoś na wzór ” nieskalanej narodowej wyspy” na morzu otumanionych i pogardzanych „Polaczków”, nie jest żadnym rozwiązaniem dla Polski i Polaków.

   Polubienie

   • paziem

    Paweł, dziękuję za zwrócenie uwagi.

    Jeśli chodzi o to:

    piotrorlickiblog

    25 stycznia 2018 o 16:53
    paziem
    Publikowanie w Myśl Polska jest jednym bardzo poważnym powodem bo zna Pan powiedzenia ,ciągnie swój do swego oraz , kto z kim przystaje takim się staje.Zarzucam Adamowi Śmiechowi tolerancje oraz sympatie do atlantystów i syjonistów oraz nie etyczny pragmatyzm.Widać że mu po drodze z tym towarzychem że nie rażą go ich poglądy tak samo zarzucam mu kłamliwe teksty.Na podstawie jego tekstów wypowiedzi i towarzystwa oraz ich tekstów wypowiedzi oraz ich ulubieńców i przyjaciół dokonałem analiz i symulacji politycznych z wyniku których prognozuje że Adam Śmiech jakby rządził nic nie zmieniło by się na lepsze. Atlantystom i Syjonistom i ich pachołom nie spadł by włos z głowy nie było by ich rozliczania widzę to jak jego towarzycho hołubi Leszka Millera i SLD.Twierdze też że z Salonów nie zniknął by Jonny Daniels oraz Matthew Tyrmand mieli by się dobrze również nadal by występował w programach TVP Filip Memches oraz Aldona Ciborowska która możliwe że miała by nawet swój program w TVP w którym by umoralniała i opowiadała jakie są wartości chrześcijańskie jej zdaniem i jak człowiek wierzący wedle niej powinien żyć a jak nie.Panie Pawle musimy odrzucić osoby mających jakiekolwiek związki z atlantyzmem i syjonizmem.

    To co ja mam powiedzieć. Oskarżanie mnie o sprzyjanie żydom i atlantyzmowi to kompletny kretynizm i nic więcej nie mam w tej sprawie do powiedzenia. Nie będę tłumaczył się, że nie jestem wielblądem, bo zawsze znajdą się argumenty, że jednak nim jestem, np. podobnie jak wielbłąd jestem ssakiem. Poza tym, tłumaczą się mający coś na sumieniu.

    Jeśli chodzi o Twoją odpowiedź:

    paziem

    2 lutego 2018 o 10:44
    Nie chcę wypowiadać się za Adama Śmiecha, gdyż on jest dorosłym i w pełni świadomym politycznie człowiekiem. Nie ukrywam, że znamy się osobiście i poczytuję to sobie za przyjemność. Miałem wiele okazji uczestniczyć z Adamem w publicznych debatach i bardziej kameralnych spotkaniach. Stwierdzam z pełnym przekonaniem, że na pewno nie jest atlantystą i sympatykiem syjonizmu. Dawał i daje tego dowód także swoją publicystyką, która rozpowszechniana jest na sporą skalę, jak na warunki polskie. Jest to dowód jego przekonań i odwagi głoszenia poglądów niepopularnych i niepoprawnych politycznie. Adam ma duży szacunek do instytucji państwa, w tym nawiązuje do „starej” tradycji endeckiej i dlatego nawet jeśli nie podziela czyichś poglądów politycznych, to jeśli w działaniach tego kogoś dostrzega coś, co buduje, a nie osłabia wizerunek państwa polskiego, to stara się nie atakować całości formacji z której wyrasta ów „ktoś”. Zatem, to że A.Śmiech nie jest radykałem narodowym, nie jest powodem uznawania go za ” atlantystę” lub ” sympatyka syjonizmu”.

    Mogę Ci tylko serdecznie podziękować, bo rzadko czyta się tak trafne oddanie charakterystyki własnej osoby u innego człowieka.

    Jest faktem, że jestem najbliższy starej endecji po trosze liberalnej na swój sposób z przełomu wieków i po trosze demokratycznej. Jestem zwolennikiem ustroju republikańskiego, odrzucam monarchię i wszelkie formy totalizmu. Z kraju totalistycznego katolicyzmu (Katolickie Państwo Narodu Polskiego w ujęciu ONR i Falangi, ale też niektórych z SN) musiałbym emigrować, podobnie z państwa niereligijnego totalizmu nacjonalistycznego – mam zbyt duże poczucie wolności osobistej i sumienia, aby przygiąć się do zasad totalnej hierarchii i dyscypliny.

    Jeżeli ktoś z tego powodu klasyfikuje mnie jako zwolennika stadnej i sakralnej cywilizacji żydowskiej (syjonizm), to już jego problem.

    Pozdrawiam

    Adam

    Polubienie

   • Nie rozumie co Pan chce przez to powiedzieć?.Uważam że trzeba budować też z różnej maści lewicą. Zakalców trzeba odrzucić i wymierzyć im kare przecież Pan się z tym zgadza.

    Polubienie

 16. Dzisiaj w TVP widziałem mordę Matthew Tyrmanda bo sejm uchonorował jego starego.

  Polubienie

 17. paziem
  Panie Pawle to jak niby działać bez publicznej lustracji?.

  Polubienie

 18. kuras

  Szanownego pana Śmiecha zawsze miałem za porządnego człowieka i nawet tutaj we wcześniejszym wpisie pisałem o nim ciepło a słucham go od dawna .Nie ma szans na osobiste go poznanie ale gdybym go znał chętnie bym mu postawił kufel najlepszego beczkowego piwa .
  Życzenia zdrowia dla pana Śmiecha .

  Polubienie

 19. Do Adama Śmiecha
  Panie Śmiech wiem że Pan czytał co ja napisałem i odpisała że rzadko czyta u innych osób tak trafne oddanie charakterystyki własnej osoby.
  To brzmi jakby Pan przyznał że zlustrowałem a stara śpiewka,, niewinny się nie tłumaczy” bardzo często stosują ludzie winni. Ja też znam bardzo wiele aforyzmów jak na przykład ,,ciągnie swój do swego” oraz ,, kto z kim przystaje takim się staje” jest też jeszcze kolejny ,, pokaż mi swoich wrogów i swoich przyjaciół a powiem ci kim jesteś” jestem dobry w aforyzmach bo są bardzo przydatne.Jestem dobrym portrecistą psychologicznym a portret psychologiczny zrobiłem nie tylko Panu ale również Pańskim towarzyszom i towarzyszkom jak Jan Engelgard,Zbigniew Lipiński,Maciej Eckerdt,Agnieszka Piwar,Marzena Zawodzińska może Miksa w najlepszym wypadku jest półgłówkiem. Albin Siwak w napisał że są gazety krytyczne do tego co są dzieje są po to by spuścić powietrze tak jak podczas żydowskiego terroru w ZSRR umyślnie tworzono fałszywych opozycjonistów i organizacje by wyłapać właściwych.
  Nie dam się nabrać na to że coś napiszecie nie tak o amerykanach czy żydach.Narodowiec musi odrzucić liberalizm bo liberalizm i nacjonalizm to przeciwieństwa, liberalizm to trucizna produkcji anglosaskiej często też żydowskiej nie pasuje to do endeka. Zlustrowałem was i twierdzę że jesteście wentylami bezpieczeństwa aby spuszczać przysłowiową parę w gwizdek.
  Nie jest mi z Panem i Pana towarzychem po drodze uważam was za kanlie
  Na koniec odpowiem Panu aforyzmem ze Świętoszka Moliera który absolutnie obrazuje Pana i Pana towarzycho.
  I gdy chcą kogoś zgubić osłonią gdy trzeba.

  Polubienie

 20. Pingback: Musimy walczyć z syjonizmem, a nie z faszyzmem i nacjonalizmem | Justice4Poland.com

 21. Pingback: OŚWIADCZENIE w imieniu Pawła Ziemińskiego | Justice4Poland.com

 22. Pingback: OŚWIADCZENIE w imieniu Pawła Ziemińskiego | 7777777blog

 23. Pingback: Atak syjonistów na portal WPS z pomocą Prokuratury i Policji. | PrzemexBlog

 24. Pingback: Święta inkwizycja, czyli jak się nie ma haków, to robimy ... agenta ...? - Bastion Dialogu

 25. Pingback: Święta inkwizycja, czyli jak się nie ma haków, to robimy … agenta …? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 26. Pingback: Święta inkwizycja, czyli jak się nie ma haków, to robimy … agenta …?

 27. Wilk

  Drodzy Historycy z kozie wólki. SYJONIZM ICH BOHATER WZNOSIL PRAWA RĘKĘ DO GÓRY. Walczył z lewicowy i Żydami. PIŁSUDSKI go Szkolil sam był bardzo wpadszony w Piłsudskiego stworzył Batar. Który chciał by wszyscy Żydzi wrócili do Palestyny. No ale przecież my kochamy Arabów i nie pozwolimy by Żydzi z Polski wnieśli się tam. Polecam poczytać a nie pisać bzdury. Sami sobie zaprzeczacie. I Żydzi i Polacy. Choć ostatnio lewicowe rządy przechylaja szale na korzyść Żydów choć Batar walczył z nimi

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.