Do władzy w IIIŻydo-RP/Polin idzie nowe pokolenie

Chanuka na Wiejskiej. Ale to już prawie historia, idzie nowe, pomarcowe’68 , pokolenie młodych. Zastąpią swoich dziadów i ojców. Nie smuć się niekoszerny Polaku, znów wybierzesz swoich polityków spośród najlepszych.

 

___________________________________

Młodzi narodowcy, młodzi prawicowcy IIIŻydo-RP/Polin – przyszłość należeć będzie do nich 

Być może to absolwenci szkół liderów, a być może nawet abiturienci Jesziwa Chabad, ale czy jest w tym coś złego? Przeciwnie i zawsze liczy się najważniejsze: oni wszyscy są mocno zatroskani polskimi interesami, tym i z tego żyją – z naszych pieniędzy, to nasza najlepsza inwestycja, inwestycja w naszą wspólną przyszłość IIIŻydo-RP/Polin.

 

Kogo nużą powyższe wynurzenia młodzieńców z rodu naszych strasznych braci, niech przynajmniej wysłucha tej jednej wypowiedzi bohatera tańców z gwiazdami, trwa tylko 36 sekund. Młodzieniec ów znakomicie rozumie polską rację stanu i wpisuje się w polityczną spuściznę naszego największego bohatera po 1989r., a kto wie, może i całego tysiąclecia – tak, tak, chodzi o brata J.Kaczyńskiego, poległego w błocie pod Smoleńskiem. A poza tym dla młodego tancerza i jego kolegów z RN imperatywem jest chrześcijaństwo – można się pojednać z ludobójcami na Polakach.

 

 

Nacjonaliści – już nawet nie piszę o jaki naród chodzi, bo to przecież winno być oczywiste – mimo młodego wieku instynktownie wyczuwają, z kim należy wiązać polityczne interesy i utrzymywać bliski, strategiczny, sojusz.

Zarząd RN na obiedzie z doradcą prezydenta USA, D.Trumpa, prof. Tedem Malochem

Widać, że i nasz największy i najważniejszy, strategiczny, sojusznik ceni sobie kontakty z narodowcami IIIŻydo-RP/Polin.

 

Ten młody człowiek z ONR zajmuje się w IIIŻydo-RP/Polin młodzieżą, ale nic nie wiadomo, skąd ONR czerpie fundusze na obozy szkoleniowe młodzieży i imprezy z hajlowaniem. Może nasz strategiczny sojusznik w trosce o narodowy charakter młodych Polaków sypie groszem (?).

 

Najważniejsze hasła narodowe

 

A czy potrzebne są inne, lepsze hasła? Przecież te, które słyszymy na filmie wyczerpują cały program i główną ideę politycznego działania RN pod wiadomym kierownictwem. A skoro mowa o bogu, honorze, ojczyźnie, to należy wymienić innego polityka, co prawda już nie młodzieńca, ale z tego samego kręgu etnicznego, wybitnego patriotę, G.Brauna.

 

 

Koszerni Polacy znakomicie zdają sobie sprawę, że „bez Kościoła czekałaby ich w Polsce zgroza” – autorem stwierdzenia jest jeden z najwybitniejszych opozycjonistów w PRL, koszerny prof. K.Modzelewski i chyba nie wypada mu nie wierzyć. Bardzo wielu niekoszernych Polaków nie rozumie w czym rzecz. Nie jest w stanie spostrzec prostej sprzeczności, że Kościół nie tylko wpychał Polskę do UE, ale domagał się jak najszybszego podpisania traktatu lizbońskiego, czyli zrzeczenia się suwerenności na rzecz tworu, którego współinicjatorem budowy był on sam – Kościół. Czy takie działania Kościoła były podyktowane polskimi interesami? Niekoszernych Polaków nie zastanawia, nie dziwi, że krytycy UE, PO i PiS, tacy jak szefowie RN, jak G.Braun – a więc, nacjonaliści i patrioci, stoją murem za Kościołem mimo, że ta instytucja wpychając Polskę do UE, popierając system rządów PO, PiS, działała przeciw Polsce i Polakom – ?

Niekoszernym Polakom trudno będzie pojąć, że opowiadając się za Kościołem, opowiadają się w istocie za zachodnim porządkiem, za Zachodem pod przywództwem koszernej finansjery, która dąży do wojny z Rosją, z Chinami, z Iranem, …. A zatem niekoszerni Polacy opowiadają się za wojną, dla której teatrem działań wojennych może być nasza Polska.

 

Dariusz Kosiur

14 Komentarzy

Filed under Polityka

14 responses to “Do władzy w IIIŻydo-RP/Polin idzie nowe pokolenie

 1. Piotr

  Nowe pokolenie żydków musi zastąpić starych pejsatych pasożytów .Taka kolej rzeczy . Stary żydek umiera to zastępuję go młody żydek mający masę energii i siły aby dymać ten kraj .Pytanie zasadnicze :
  Jak długo jeszcze ?
  To już zależy od nas samych Polaków .

  Polubienie

 2. Piotr

  Troszkę z szechterowego gówna .Jakby co to do usunięcia ale warto się zapoznać z kociokwikiem pejsatym .
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23259134,rosyjska-telewizja-publiczna-przygotujcie-sie-na-wojne-z-usa.html#Z_MT2

  Polubienie

 3. andrzej

  @ Piotr
  Ten rudy błazen razem z tym wychowankiem starszej pani i pozostała zachodnia ferajna to kukiełki, które realizują to, co im ci zza kurtyny nakażą.
  To ci za kotarą traktują świat, jak swój prywatny folwark.
  Mechanizm działania światowej mafii jest bardziej złożony, jak większości się to wydaje.

  Polubienie

 4. piter wysocki

  stare kiejkuty wyczuwam…..

  Polubienie

 5. wieczorek henryk

  niech rządzą w izraelu nie w POLSCE

  Polubienie

  • Piotr

   Przyłączam się tylko problem jest taki że szybciej pan się pozbędziesz owsika z dupy który lubi te tereny niż koszernych z Polin .Oni tu mają raj na ziemi .
   Co niektórzy po maju 1948 roku wyjeżdzali z Polski srając na naszą ojczyznę a potem wracali z tego ich Izraela bardzo rozczarowani bo gdzie im będzie lepiej jak nie w Polin . Tu mają swoje władze które ich pieszczą , Kościółek Duda sobie chanukę w grudniu zapali ponadto próbują sobie tu budować Judeopolonię .Żyć nie umierać w takim kraju .

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.