Upamiętnianie antyPolaka, syjonisty, L.Kaczyńskiego

„Warszawski zjazd na cześć L.Kaczyńskiego – tworzenie kultu syjonisty i syjonizmu” – 21.12.2015r.

„Requiem dla prezydenta” – kwiecień 2010r.

z19382388Q,Prezydenci-Estonii-i-Polski-Toomas-H--Ilves-i-Andr

21.12.2015r. w poniedziałek w Warszawie odbył się zjazd na cześć syjonisty L.Kaczynskiego i jego syjonistycznej spuścizny w polityce zagranicznej. W konferencji „Solidarność, suwerenność, bezpieczeństwo. Lech Kaczyński a Europa Środkowa i Wschodnia”wziął udział prezydent Estonii Toomas H. Ilves oraz byli prezydenci: Litwy – Valdas Adamkus, Czech – Václav Klaus, Gruzji – Micheil Saakaszwili oraz Rumunii – Traian Basescu.
Pozostali prezydenci mieli chyba ważniejsze zajęcia niż fetowanie jakiejś tam rocznicy swojego syjonistycznego pobratymca.

Spiż dla L.Kaczyńskiego – natychmiast!

pomnik Kaczyńskiego z poniatowskim

Oto co powiedzieli:
Były kapciowy L.Kaczyńskiego, prezydent IIIŻydo-RP/Polin, A.Duda:

„Prezydent Lech Kaczyński zasiał ziarno, które właśnie wschodzi.” – Pięknie wzeszło, nie ma co: poparcie dla syjonistycznego terroryzmu, dla ukraińskiego żydo-banderyzmu i totalna wrogość do Słowian – do Rosji. Na polskiej ziemi uprawia się żydowską, antypolską politykę – takie ziarno siał syjonista L.Kaczyński, a kontynuują A.Duda, L.Kaczyński, PiS, PO i cała reszta kne-sejmu IIIŻydo-RP.

Václav Klaus (były prezydent Czech): Obaj za zagrożenie uważaliśmy Brukselę i Moskwę, z tym że ja za większe Brukselę, a on mimo wszystko Moskwę.

sakaszwiliKaczyński  kaczyński_Gruzja

Saakaszwili przypominał, jak Kaczyński w czasie konfliktu rosyjsko-gruzińskiego podjechał pod granicę, gdzie na posterunku stali pijani Rosjanie – pamiętajmy, że jest to informacja z żydowskiej gadzinówki Michnika. – Jak zaczęli strzelać, mój ochroniarz rzucił mnie na ziemię, a prezydent Kaczyński stał, kule latały, a on nawet się uśmiechał. – Taki to bohater – pomnikowy bohater.

1394121705_dbuwex_600

Prezes PiS, J.Kaczyński: polityka mojego brata opierała się na przeświadczeniu, że kraje naszej części Europy muszą współdziałać, a gwarantem bezpieczeństwa są Stany Zjednoczone.– główny eksporter światowego, syjonistycznego terroryzmu. I dalej: Fundamentem polityki Lecha Kaczyńskiego była dbałość o politykę obronną i energetyczną. – dzięki tej dbałości polska armia prawie nie istnieje, a niebawem nie będzie Polsce wolno korzystać z własnego węgla jako surowca energetycznego.

wypowiedzi polityków za: http://wyborcza.pl/1,75478,19382549,warszawski-zjazd-prezydentow-na-czesc-lecha-kaczynskiego.html#ixzz3v8SXiaFq

 

marzec_68

Z pewnością nie wszyscy wiedzą, że L.Kaczyński przyznał wysokie państwowe odznaczenia całej żydowskiej, syjonistycznej, antypolskiej hołocie określanej mianem pokolenia marca 68’.

 

Poniżej ważniejsze, antypolskie osiągnięcia syjonisty L.Kaczyńskiego, prezydenta IIIŻydo-RP

 

Requiem dla prezydenta    

kwiecień 2010

Istnieje uświęcony tradycją zwyczaj, że nad trumnami dostojników Rzeczpospolitej wylicza się ich zasługi dla Państwa i Narodu. W katolickiej, polskiej obyczajowości istnieje także niepisany zwyczaj, że o zmarłym nie należy mówić źle. Ale czy wolno nam, nawet w tak smutnej na ludzki sposób chwili, przemilczać prawdy, które, za sprawą zmarłego Prezydenta Rzeczpospolitej, dotyczą już dziś i będą boleśnie dotyczyć w przyszłości najżywotniejszych spraw całego Polskiego Narodu i Państwa Polskiego?

Czy ogłuszany przez 20 ostatnich lat powszechnym żydo-medialnym łomotem, pogrążony dziś w bólu i w żałobie z powodu tragicznej śmierci wielu osób, zbyt wielu osób, Polski Lud wie i czy będzie pamiętał, kogo na prawdę stracił i kogo opłakuje w osobie Prezydenta Rzeczpospolitej?

Prezydencie Lechu Kaczyński

Jeszcze zanim zostałeś Prezydentem Rzeczpospolitej, jako Prokurator Generalny tej samej Rzeczpospolitej wstrzymałeś ekshumację Żydów zamordowanych w 1941 r. w Jedwabnem. Dzięki tej Twojej decyzji, we wszystkich mediach Żydzi mogli kłamać i pomawiać o ten mord Polaków. Urzędujący wtedy prezydent A. Kwaśniewski przypisał ten mord Polakom i w naszym imieniu przepraszał Żydów.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

To dla Ciebie marszałek sejmu Rzeczpospolitej, M. Jurek zmienił porządek obrad i pośpiesznie przyjęto uchwałę o zwrocie Żydom w naturze – w polskiej ziemi, bo Skarb Państwa rozkradziony stoi pusty – 20% z 65 mld. $ USA, których żądają od Polski gangsterzy ze Światowego Kongresu Żydów. O tym uchwalonym rabunku na Polsce i Polakach mogłeś chwalić się Żydom w Izraelu i w USA podczas swojej wizyty.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W swoim liście do przywódców żydowsko-masońskiej loży „Niezależny Zakon Synów Przymierza” – Independent Order of B’nai B’rith, syjonistycznej agendy zwalczającej katolicyzm i narody europejskie, wyrażałeś radość z jej reaktywowania w Polsce.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W prezydenckim pałacu katolickiej Polski zapalałeś żydowską menorę, symbol nienawiści i zwycięstwa żydów nad nie-żydami.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Jako zwierzchnik sił zbrojnych patronowałeś likwidacji polskiej armii i opłaconemu przez polskiego podatnika i wbrew jego woli udziałowi resztek tej armii w zbrodniczej, amerykańsko-syjonistycznej operacji w Afganistanie i w Iraku.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W imieniu Narodu Polskiego, łamiąc Konstytucję Rzeczpospolitej i własną prezydencką przysięgę bezprawnie ratyfikowałeś traktat lizboński, konstytucję nowego, bolszewickiego państwa, Unii Europejskiej powstającej na gruzach narodowych państw Europy.

Swoim podpisem przekreśliłeś suwerenność Państwa Polskiego. Umożliwiłeś unijnemu prawu-bezprawiu niszczenie podstawowych wartości narodowego bytu Polaków, umożliwiłeś niszczenie naszej katolickiej religii.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Do ostatnich godzin życia realizowałeś politykę sprzeczną z narodowym interesem Państwa i Narodu Polskiego. Patronowałeś grabieży naszego polskiego majątku i pauperyzacji Narodu.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W imieniu Polaków oskarżałeś Rosjan o katyńskie zbrodnie. A przecież i Polacy i Rosjanie mordowani byli przez tego samego komunistycznego wroga katolickich narodów, którego potomkowie niszczą dziś narody Zachodu.

Byłeś wrogiem Słowiańskich Narodów i Ich autentycznej współpracy.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Twoja tragiczna śmierć w Katyniu, tragiczna śmierć pozostałych osób ma mieć wymiar symbolu, chcą dziś tego powszechne media. Zgoda, ta tragiczna śmierć jest symbolem. Jest symbolem dramatu Polskiego Narodu, który od 70 lat nie może usłyszeć słów prawdy o katyńskiej zbrodni, bo media i władza zawłaszczone są przez obcoplemiennych potomków tych, których dziadowie i ojcowie mają na rękach polską krew.

Polski Narodzie – pamiętaj.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W Niedzielę – w święty dzień Zmartwychwstania, łamiąc katolicki, odwieczny obyczaj, Twoją trumnę złożyli na Wawelu, obok polskich królów. I jest w tym jakiś złowieszczy logiczny sens. Zamykają się oto karty historii Narodu i państwa Polaków. Tu, pośród grobowców tych, co tworzyli i budowali Rzeczpospolitą Polską, kiedyś jej wielką potęgę, stać odtąd będzie trumna z grabarzem Państwa Polaków.

Polski Narodzie – zapamiętaj.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Polski Naród pozbawiony własnych narodowych elit, narodowych mediów, oświaty i kultury jest ślepy i głuchy. Czy Twoje sumienie Katolika pozwoliło ten kaleki lud pozbawić nawet ostatniej jego własności – Suwerenności Państwa i Narodu?

Niech Bóg spróbuje Ci wybaczyć.

Polski Narodzie – módl się i Ty o wybaczenie dla siebie, nie nadstawiaj drugiego policzka, nie bądź Chrystusem narodów, wstań z kolan, „Bądź wierny. Idź”, idź po swoje prawa.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

18 Komentarzy

Filed under Polityka

18 responses to “Upamiętnianie antyPolaka, syjonisty, L.Kaczyńskiego

 1. Piotr

  Tutaj tylko troszeczkę prawdy o Amerykanach którą dostrzegają Amerykanie chociaż niektórzy .
  Autor Anthony Robbins :
  ” W Stanach Zjednoczonych mieszka niespełna pięć procent populacji świata, rozchodzi się tu ponad pięćdziesiąt procent produkowanej na całym świecie kokainy? Albo to, że na konsumpcję alkoholu przeznaczamy kwotę równą rocznemu budżetowi obronnemu naszego państwa, który sięga przecież miliardów dolarów? Czy można inaczej wytłumaczyć fakt, że co roku u piętnastu milionów Amerykanów rozpoznaje się depresję psychiczną, a roczna wartość sprzedaży antydepresyjnego leku prozac wynosi pięćset milionów dolarów?”

  Polubienie

 2. Gość

  Tak jest. To nie Polscy Kaczyńscy, to syjonistyczne Kalksteiny żydo-chazarskie udające Polaków i szkodzące naszej Ojczyźnie Polsce. Z jednej strony nie ma co żałować. Zginęła w katastrofie żydomasoneria. Wrogowie nasi.

  Polubienie

  • Piotr

   Niezupełnie tak jest . Zginęli także stewardessy plus ten aktor którego wykreowali w rolach filmowych na Selmana chociaż jako aktora już dawno go skreśliłem podobnie jak 99% artystów po 89 którzy wcześniej tak ochoczo przyjmowali ordery od PRL bo niby kto takich ludzi będzie szanował .Nikt normalnie myślący .
   Zginęli także nic nie winni piloci .
   Zresztą każda z tych osób która tam zginęła miała swoje rodziny matki , dzieci , żony także bez emocji i spokojnie to oceniajmy co nie znaczy że dla mnie Kalksteiny to jacyś patrioci .
   Wczorajsza wypowiedz Dudy :
   ” Polska idzie w kierunku jaką wytyczył na Lech Kaczyński ” .
   Czyli pierdoły pierdoły i jeszcze raz głupoty ale akurat nikogo to nie dziwi .

   Polubienie

   • Piotr

    Uzupełniając .Myślę że ten kierunek i Polska będzie w kierunku tego co chciał Kaczyński podążać dopóki PIS będzie dawał 500 plus .
    Kierunek wytyczony przez zmarłego prezydenta zakończy się szybko gdy 500 plus zniknie bo czy Petru pójdzie w pisowskim kierunku .Raczej wątpię. .

    Polubienie

 3. Piotr

  Na koniec .Ciąg dalszy Robbinsa gdzie pisze o amerykańskiej rzeczywistości.

  „Co drugi Amerykanin umiera na chorobę wieńcową, a co trzeci na raka. Jak mawiał żyjący w XVII wieku lekarz Thomas Mo-ffet, „własnymi zębami kopiemy swój grób”. Zaśmiecamy swój organizm tłustymi pokarmami bez żadnej wartości odżywczej. Trujemy się papierosami, alkoholem, lekarstwami i narkotykami,siedząc bezczynnie przed ekranem telewizora”

  Polubienie

 4. mow do mie jeszcze

  Ulal sobie troche zolci podziwiacz ruskich zydkow? Milsze mu od polskich? Bedzie w nastepym artykule za super skurwysyna, bandyckiego zlodzieja z Rosji, dla niepoznaki oligarcha zwanym, lzy wylewal? Za jego kradzione ma oskubany Rosjanin dupe nadstawiac pod Putina wodzowstwem?
  Doktor zakapowal, ze Pajak mial racje, czy nadal za trudne?

  Polubienie

 5. Cieszy tym bardziej, gdy po latach ktoś przyzna rację, podzieli pogląd.

  za stroną prof. M.Dakowskiego: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22658&Itemid=100

  Requiem dla Prezydenta

  [Ten tekst Autor opublikował w sześć dni po pogrzebie. Ja poczekałem osiem lat, by Owoce tej Prezydentury wyraźnie dojrzały. Teraz więc umieszczam. Mirosław Dakowski]

  Dariusz Kosiur 24. 04. 2010 r.

  za: https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/09/02/requiem-dla-prezydenta/

  Polubienie

 6. Piotr

  Panie Dariuszu jesteś pan dla mnie wielkim patriotą ale dziś nie warto się tym zajmować . Kurwom dasz 500 złotych miesięcznie a będą ci obcierać dupę samemu Hitlerowi . Pejsata władza tak czy owak się kończy .Żadne im miśki z AWB nie pomogą .To jest koniec i tej cywilizacji i tej władzuni . Taka jest prawda . Na dziś mogą każdego aresztować sfabrykować dowody winy tylko co im to może dać . Was już nie ma dżumo koszerna tylko kwestia jest taka kiedy wy sami przyjmiecie to do swojej świadomości że jesteście przegrani .

  Polubienie

  • Piotr

   Dajmy już spokój .Każdy normalny człowiek logicznie myślący wie że jego działalność nic dobrego Polsce nie przynosiła . Dziś mogą mu stawiać pomniki bo rządzą i kontrolują wszystko od góry do dołu dzięki kilku stówkom jakie dali debilom szabesgojom ale nastąpi taki dzień gdzie debil Polak zmądrzeje i przestanie nazywać róże imieniem Kaczyńskiej czy wielbić prezydenta który nic dla Polski nie zrobił .Dziś koszerni jesteście górą ale za kilka lat będziecie szambem historii . To jest nieodwracalne tym bardziej że wasze gówno pod nazwą USA upada .

   Polubienie

 7. W Polsce pomniki stawia się tylko żydom, zdrajcom i polakożercom.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s