Wyły syreny dla „zimnego Lecha” na Wawelu

Czy „zimny Lech” na Wawelu to skandal? Oczywiście, że tak, to okrutny skandal, wyjątkowa bezczelność syjonistów i żydo-katolickiego Kościoła, żeby truchło zdrajcy interesów polskiego narodu i państwa, a sługusa obcych, syjonistycznych, interesów USA, Wlk.Brytanii i Izraela składać na Wawelu obok polskich królów – to hańba dla nas Polaków. Niestety, w Polin coraz mniej jest Polaków, którzy to rozumieją.

Jednak w wielu miastach nie włączono syren, ale nie dlatego, że ich włodarze nie chcieli hołdować antypolskiego elementu, tylko dlatego, że reprezentują opozycyjne względem PiS ugrupowania, a celem głównym żydowskiego reżimu, władz i opozycji, jest atomizacja społeczeństwa. Natomiast ci, którzy włączyli wycie syren popełnili przestępstwo.

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 października 2006 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. Nr 191, poz. 1415) w § 10 ust. 4 stwierdza:

wykorzystanie sygnałów alarmowych i komunikatów ostrzegawczych w ramach treningów i ćwiczeń systemów wykrywania i alarmowania możliwe jest po ogłoszeniu tego faktu przez właściwe terytorialnie organy administracji publicznej, z 24-godzinnym wyprzedzeniem, w środkach masowego przekazu i w sposób zwyczajowo przyjęty na danym terenie.

Przestępstwo użycia syren alarmowych jest tym większe, że dzisiaj, gdy żydowski reżim IIIRP nieustannie dopuszcza się prowokacji wobec Rosji, istnieje realne dla Polaków zagrożenie wojną. Zatem uruchomienie sygnałów alarmowych niepotrzebnie stresuje społeczeństwo realizując jedynie polityczną próżność i podkręcanie nienawiści do Rosji przez rządzący reżim, którego podległe mu media odświeżają zgraną propagandę o rosyjskim sprawstwie katastrofy pod Smoleńskiem w 2010r. 

Czy funkcjonariusze żydowskiego reżimu będą odpowiadać za złamanie prawa w związku z niezgodnym z obowiązującymi przepisami użyciem sygnałów alarmowych w sytuacji wojennego zagrożenia, które sami nieustannie prowokują?

A żoliborski wódz żydowskiego reżimu nadal oskarża Rosję o sprawstwo katastrofy smoleńskiej i u wielu głupców w Polin znajduje posłuch. 

Dariusz Kosiur

zdjęcie „zimny Lech” na Wawelu: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zimny-lech-na-wawelu-czy-to-skandal/9tw8mc9#slide-1

__________________

L.Kaczyńskiego za „zasługi” dla Polski usunąć z Wawelu !!!https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/10/l-kaczynskiego-za-zaslugi-dla-polski-usunac-z-wawelu/

Upamiętnienie antyPolaka, syjonisty, L.Kaczyńskiegohttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/10/upamietnianie-antypolaka-syjonisty-l-kaczynskiego/

42 Komentarze

Filed under Polityka

42 responses to “Wyły syreny dla „zimnego Lecha” na Wawelu

 1. Budziwoj

  Czy to już początek Wiosny Ludów w Europie?

  Węgry nie pozwolą na unijne sankcje na import ropy i gazu z Rosji:

  https://www.money.pl/gospodarka/wegry-nie-pozwola-na-unijne-sankcje-na-import-ropy-i-gazu-z-rosji-6745322412989024a.html

  ***

  W Grecji wrze, prawie przedrewolucyjny stan. Grecy popierają Rosję blokując jednocześnie dostawy sprzętu wojennego na Ukrainę.
  Walki i blokady w dokach przeładunkowych:

  https://t.me/RVvoenkor/7426?single

  ***

  We Włoszech w Rzymie ludzie chodzą z flagami Rosji i śpiewają Rosyjski hymn!

  https://t.me/RVvoenkor/7440

  ***

  Odpieprz się! Kanclerz Niemiec został wygwizdany przez Niemców za bezczelne słowa o Putinie:

  https://t.me/RVvoenkor/7421

  A pod Charków zbliża się 13 kilometrowa kolumna Rosyjskiego sprzętu wojskowego. Niebawem może być gorąco:

  https://t.me/RVvoenkor/7420?single

  Polubione przez 3 ludzi

  • Budziwoj, czy weryfikujesz info?
   Włochy — liczba mnoga a tylko jedna flaga FR. Garstka próbuje podśpiewywać do nagrania płynącego z glośnika.

   Węgry nie mają co pozwalać, bo to tylko pic-rezolucja: kto chce może stosować, a jewrounia nie stosuje nadal importując ruski gaz. Wg mnie zmowa dla agendy „kryzysu” wykrakanego przez żydłąctfo WEF w W. Resecie, teraz zgodny chór w ściervomediach.

   W Grecji wrze… od klikania wybiurczych nagrań, tylko tyle. Przedrewolucyjny stan to byłyby tłumy…jak przeciw kanclerzowi w Niemczech, c.d. anty-picdemii.

   Niemcy naprawdę zdają egzamin na Zachodzie. Ze zastraszonego, wyciszonego i zakompleksionego przez żydąłctfo narodu, stają sie Ludźmi. Żałośnie przy nich wyglądają Polacy w Polin.

   13 km kolumna — wszystko na telegramie jest prawdą?

   Polubione przez 1 osoba

   • JohnDwight drugi wyrwipałek

    Ten Budziwój daje same fakenews wzorem jego idola andrew win.. byłego admina WPWO, który przez rok podniecał się tu zdjęciem klausa Schwaba na plaży nagiego z cipką szeroką a okazało sie, że sprawa stara jak świat wyjaśniona w Niemczech dawno a cipę Schwabowi na plaży wstawił śmieszek Niemiec za pośrednictwem photoshopa i cała prawda rewelacji durnia andrew Winka, który wziął to za prawdę i się podniecał na forach zdjeciem cipki Schwaba na plaży. na tym portalu tez zamieścił to zdjęcie. Swoją drogą więcej tu fejków niz ma włosów pod pacahmi cicciolina bu bu ha ha ha.

    Polubione przez 1 osoba

 2. mleko z nosa

  Żoną Deripaski jest córka Walentina Jumaszewa Polina. Jumaszew jest mężem Tatiany Diaczenko, córki Borysa Jelcyna. W ten sposób Dieripaska stał się członkiem rodziny Jelcyna.
  Wróg jest mon przyjacielem, może na odwrót

  Polubione przez 1 osoba

  • Prawo wojenne wymaga, by najeźdzca/okupant żywił i chronił miejscową ludność.
   Siły FR nie ochroniły rosyjskiej ludności Buczy zostawiając ją na pastwę nazioli i zwierząt SBU.

   W Mariupolu wiadomo było na zaś, jak skończy się oblężenie; ruskie siły waliły pociskami zapalającymi w osiedla, próbując wypalić nazioli na górnych piętrach i dachach. A pociskami p-panc — w czołgi, artylerię i wozy bojowe przestawiane przez nazioli tak, żeby ogień zwrotny uderzał w budynki. Ile wtedy rozwalili piwnic wypełnionych mieszkańcami? Doradcy Putina/Szojgu im to powiedzieli, stąd nachalne przemówienie apologetyczne Putina o potrzebie cywilnych ofiar śmiertelnych przed oblężeniem Mariupola na dobre. Ta apokalipsa posłużyła wysiedleniu części mieszkańców, być może na zawsze (niewoluntarna przeróbka „uchodźcy” na „wysiedleńca” pod Nowy Izrael?). Na niektórych filmikach widać niechęć opuszczenia domu i miasta, jakby ludzie wiedzieli że mogą już nigdy tam nie wrócić.

   Polubione przez 1 osoba

 3. Budziwoj

  Włoski dziennikarz Giorgio Bianchi twierdzi na antenie włoskich mediów, że wersja zachodnich mediów o winie Rosji za zbrodnie wojenne w Buczy to po prostu szaleństwo.

  „Rosjanie starają się robić ostrożne postępy, chroniąc życie cywilów. Widziałem w Wołnowacha i Mariupolu, jak wspaniałe relacje między cywilami a armią rosyjską.

  Jeśli na przykład naprawdę zabijali cywilów, gwałcili kobiety i dzieci w Buczy, czy nie zostawiliby tych wszystkich trupów na środku ulicy, idealnie przygotowanych do optymalnej kompozycji dla fotografów?To głupie i nielogiczne.

  Przypomnę, jak w Afganistanie armie USA i NATO strzelały do ​​cywilów jak w grach wideo, odcinając zmarłym palce. Wygrał ten, który zebrał najwięcej palców. Kto odkrył te okropności? Julian Assange. Gdzie on teraz jest? W więzieniu za ujawnienie tych tajemnic…”

  Dlaczego dolar cyfrowy zniszczy wolność słowa | ZeroHedge

  Why The Digital Dollar Will Destroy Free Speech
  .https://www.zerohedge.com/economics/why-digital-dollar-will-destroy-free-speech

  Szef rosyjskiego wywiadu zdemaskował spisek USA, aby narzucić Zachodowi porządek świata w Davos – ZubuBrothers

  Podsumowując, artykuł Naryszkina powinien otworzyć oczy tym, którzy z zachodnich mas zdają sobie z tego sprawę, a zwłaszcza tym, którzy rozważają przeczytanie tego krótkiego artykułu w całości za pomocą Tłumacza Google. Zasługują na to, by wiedzieć, że czołowy rosyjski szpieg uważa, że ​​ich elita manipuluje postrzeganiem wydarzeń przez ludzi, aby narzucić im złe plany Światowego Forum Ekonomicznego, aby „nie mieć nic i być szczęśliwym”, nie wspominając o jego przepowiedniach na temat ich liberalnych nazistów. przyszłość dyktatury. Jeśli więcej ludzi z Zachodu dowie się o tych spiskach, być może pewnego dnia będą w stanie je powstrzymać.

  Russia’s Spy Chief Exposed The US’ Plot To Impose The Davos World Order Onto The West
  .http://zububrothers.com/2022/04/09/russias-spy-chief-exposed-the-us-plot-to-impose-the-davos-world-order-onto-the-west/

  https://kodluch.wordpress.com/2022/04/08/08-04-2022-syria-2377-dzien-sprzatania-swiata/#comment-129385

  Polubienie

 4. Budziwoj

  SKANDAL! Banderowska flaga zawisła we Wrocławiu! Musiała zareagować policja.

  Skandaliczna sytuacja w jednym z domów we Wrocławiu. Na balkonie wywieszona została czerwono-czarna flaga OUN-UPA, organizacji odpowiedzialnej za ludobójstwo Polaków na Wołyniu.

  O sprawie informuje portal Kresy.pl jak ustalili dziennikarze sytuacja miała miejsce w połowie marca bieżącego roku. Do sieci trafiło zdjęcie na którym widoczny jest balkon. Wywieszone są dwie flagi, ukraińska oraz czerwono-czarna. Banderowskie barwy pojawiły się przy ulicy Wszystkich Świętych na Starym Mieście we Wrocławiu.

  Funkcjonariusze policji podjęli interwencję co poskutkowało usunięciem flagi.

  Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności, w toku których m.in. zabezpieczono flagę – poinformowała sierż. Aleksandra Rodecka.

  https://krultv.pl/2022/04/06/skandal-banderowska-flaga-zawisla-we-wroclawiu-musiala-zareagowac-policja/

  Polubione przez 1 osoba

  • Bazyli

   Z siedziby Piotra Rybaka – Domu Polskiego we Wrocławiu audycja TN sierżanta Wilczyńskiego. Red. E. Sendecki tłumaczy od 39 min. iż dziś wielu działaczy narodowych osaczają grupy antypolskich służb, których celem jest wyprowadzanie działaczy patriotycznych z równowagi i doprowadzanie ich do stanu mentalnego piekła.

   Polubione przez 1 osoba

 5. Budziwoj

  Czy żydo-katoliccy trolle modlący się co niedzielę w kościołach mają wątpliwości jeszcze?

  Mi osobiście nie wydaje się, ale jestem mocno przekonany, że Watykan popiera ukraińsko-amerykańską tezę o masakrze dokonanej przez Rosjan.

  „Jak donosi prasa, podczas audiencji środowej, papież Franciszek poświęcił uwagę kwestii Ukrainy. W pewnym momencie, Bergoglio rozwinął ukraińską flagę, stwierdzając poważnym i uroczystym tonem: “Wczoraj, właśnie z Buczy, przywieźli mi tę flagę… Ta flaga przychodzi tu ze strefy wojny. Właśnie z tego męczeńskiego miasteczka, Buczy…””

  https://babylonianempire.wordpress.com/2022/04/08/papiez-caluje-flage-ukrainskiej-sotni-bioracej-udzial-puczu-majdanskim/

  Rozmodlony na chwałę Ukrainy, siejący mowę nienawiści żydo-banderowcu spod lublina, czy jesteś usatysfakcjonowany teraz?

  Polubione przez 1 osoba

  • „żydo-banderowcu spod lublina,,,”
   O kogo chodzi?

   Polubione przez 1 osoba

  • Mirosław

   Grypa chodzi o węża ssssssss wpływowego pejsacza Ukraińca, który doprowadził do zamknięcia bloga WPWO pana andrzeja może i na twój blog grypy już spiskuje na wordpress. To jest patologiczny kobieciarz taki pies na baby. Może mieć i 50 kochanek. Zakochany w Ukrainie. Kiedyś robił sobie jaja z opolczyka gdzie na jego blogu sfingował własną śmierć a potem się śmiał gdy opolczyk po nim płakał. Grypa nie podskakuj mu bo i tobie bloga CMS zamknie. Pan andrzej wylądował na oddziale psychiatrycznym jak mu przez tą kanalię wordpress usunął bloga.

   Polubione przez 1 osoba

 6. Sławobor

  Potwierdziła się nasza prognoza co do celu wizyty Johnsona w Kijowie – nie będzie negocjacji
  Aleksander Chaldej
  Dzisiaj 16:53 9 2044

  Nasz wróg nas nie zdradzi. Johnson poszedł va bank na Ukrainie

  Wizyta Borisa Johnsona w Kijowie była spowodowana nie tylko chęcią poinformowania Zełenskiego o swoich przemyśleniach na temat dalszych działań. Nie chodziło o potrzebę rozmowy i wymiany informacji. Nie był to też PR Johnsona. Jego wizyta w Kijowie jest bardzo ważnym wskaźnikiem tego, jaką strategię obrał Zachód wobec Rosji.

  Najpierw Johnson przyszedł osobiście zobaczyć stan swoich popleczników w kolonii, którzy toczą wojnę z inną, konkurencyjną ojczyzną. Zależało mu na tym, aby sam zobaczył i ocenił, jak zdolni są do dalszego oporu. Jeśli to możliwe, nie tylko sprawdzaj, ale także rozmawiaj z kluczowymi postaciami z otoczenia Zełenskiego. Aby pocieszyć, wzbudzić wiarę w zwycięstwo, zmotywować do kontynuowania wojny oraz rozwiać przygnębienie i kapitulację.

  Po drugie, Johnson mógł, nie ufając kanałom komunikacji, rozmawiać o swoich osobistych perspektywach z Zełenskim. Na każdą okazję. Zełenski jest zmęczony i musi mieć pewność, że „Zachód jest z nami” i „kraje obce nam pomogą”. Ponieważ Biden, z dobrze znanych powodów, nie nadaje się do tej misji, Johnson wziął ją na siebie – a Zelensky jest bardziej agentem Mi-6 niż CIA.

  Po trzecie, Johnson był znany jako zagorzały przeciwnik negocjacji Kijowa z Moskwą. Johnson wzywa Zełenskiego, aby w żadnych okolicznościach nie przestawał stawiać oporu, ponieważ będzie to porażka Zachodu. Johnson jest przekonany, że po generalnej bitwie w Donbasie, o której rychłym starcie, Mi-6 poinformował Zełenskiego, Rosja poniesie takie straty, że zmusi się ją do wstrzymania operacji wojskowej. Następnie piąta kolumna wykorzysta wszystkie swoje środki, aby obalić Putina, grając na niezadowoleniu mas.

  To nie przypadek, że sekretarz prasowy Pentagonu John Kirby i Arestowicz zaczęli mówić o oczekiwaniu militarnej klęski Rosji w związku z przybyciem Johnsona do Kijowa. Taka porażka będzie porażką Sił Zbrojnych Ukrainy z takim poziomem strat dla Moskwy, że pójdzie ona na jakiekolwiek ustępstwa. Dlatego dla Johnsona ważne jest, aby Zełenski odmówił negocjacji. Osłabiona Moskwa musi być zmuszona do kontynuowania kampanii.

  Zachód jest przekonany, że po stratach w Donbasie Rosja wyczerpie swój zapas sił. A tutaj Zachód musi iść na całość. Do tego ostatniego ukraińskiego. Jak mówią, umrzesz, ale jacy ludzie pójdą za trumną. Zełenski musi za wszelką cenę narzucić Rosji wojnę na wyczerpanie, nawet za cenę całkowitej utraty państwowości.

  Dla Zachodu najlepszą opcją jest zajęcie przez Rosję całej Ukrainy poprzez działania militarne. Zachód nie uznaje nowego rządu w Kijowie, nałoży sankcje, gwarantuje wojnę partyzancką i tylko z zadowoleniem przyjmuje przyjęcie zniszczonej Ukrainy w rosyjskim budżecie.

  Oznacza to, że Zachód ożywił się widząc, że w Rosji negocjacje nie są akceptowane. Chcą uczynić zwycięstwo Rosji pyrrusowym. Trudy wojny zawsze zaostrzają stare problemy bardziej niż zwykle. Najlepszy czas na rewolucje.

  Dla nas oznacza to, co następuje: jeśli rzeczywiście, jak mówi Mi-6, rosyjska ofensywa w Donbasie rozpocznie się 12-19 kwietnia, to z tygodniową przerwą spodziewamy się tej samej generalnej ofensywy piątej kolumny. Jej rzecznicy wyemigrowali, ale już osiedlili się za granicą i wznowili nadawanie – w dobie internetu emigracja nie oznacza utraty środków na kampanię. Celem aktywizacji agentów wpływu będzie zasianie wielokierunkowych impulsów: od paniki przez straty po konflikty o kontynuację lub rozwiązanie firmy. Wtedy chaos zamieni się w spisek.

  Poczekajmy na ten scenariusz. Zachód stracił Ukrainę i chce, by Rosja, po zaakceptowaniu tego, przeprowadziła zamach stanu. Aby przekonać o tym Zełenskiego, Johnson przyjechał do Kijowa. Dla Rosji jest to szansa na radykalne i trwałe rozwiązanie problemu zagrożenia ze strony Zachodu. Nie tylko na jego granicach, ale przede wszystkim wewnątrz. Piąta kolumna musi zostać zlikwidowana.

  Źródło kanału TG „Rosyjski Demiurg” 04/10/22. 12.41

  PS

  Kanał TG „Jakow Kedmi” 10.04.22. 16.35

  Po przybyciu Johnsona Zełenski postanowił odłożyć rozmowy pokojowe.

  Członek delegacji ukraińskiej, doradca szefa OP Podolak powiedział, że „Ukraina jest już gotowa do wielkich bitew. Ukraina musi wygrać te bitwy, także w Donbasie. A potem Ukraina uzyska bardziej znaczącą pozycję negocjacyjną, z której będzie mogła dyktować pewne warunki”.
  https://cont.ws/@alex-haldey/2259341

  Polubione przez 2 ludzi

 7. mleko z nosa

  https://www.nzz.ch/international/ukraine-der-mythos-von-russlands-elitetruppen-wird-entzaubert-ld.1678451?utm_source=pocket-newtab-global-de-DE

  Morda w kubeł dowódcom Fr , wyrwać im jezyki lub nauczyć się migowego .
  Zołnierzom odebrać komorki to podstawa.
  Są słyszani na odległośc tysiecy km i wszystko przetwarzane.
  Pogoda. Ponura i bez słonca , non stop brxk slonca , czy oni coś rozumieją z tego.

  Polubione przez 1 osoba

 8. mleko z nosa

  Przeskanowac wszystko na obecnoc GPS , zmienic dane nadajnikw etc.
  Wyłączyc in ternet i w ogole siec komórkową zakłocienia wszystkich częstotliowsci , czy oni cos robia ,
  Każdy dron, kazdy nadajnik posiada swoje odcski palców poprze zswoją specyficzną pracę, co już dawno, kazdy jest przez to śledzony .

  Polubione przez 1 osoba

 9. Janka

  ———— gdzie, nie gdzie, prawda przebija się przez kłamstwo a wówczas wyziera z pod niego LUDOBÓJSTWO nieukarane , zamilczane , przehandlowane . KARMA WRÓCI do banderowców BO MUSI !., wróci do handlarzy prawdą, takie jest prawo Wszechświata.
  https://gloria.tv/post/6u3nLrEGCYBTBZQskNVPBUjxF

  Polubione przez 2 ludzi

 10. Pingback: Drugi miesiąc wojenki żydłackiej na Upadlinie – Grypa666

 11. dyl

  // Czy żydo-katoliccy trolle modlący się co niedzielę w kościołach mają wątpliwości jeszcze? //

  Mają, i mieć będą, ponieważ ten typ człekokształtnych już tak ma.

  Jest to rodzaj specyficznie uformowanej odmiany plugawych „zombie”, od stuleci żywiących się krwią niewinnych ofiar odkupicielskich ich grzechu chciwości, niezależnie czy był/jest nią starożytny Jezusa, czy ci bogu winni pomordowani Ukraińce z białymi opaskami na ręku.

  Kościół Katolicki to jeden z elementów Triady Lumpenkultury Hipokrytów Świata Zachodniego:
  Finanse (Londyn) + Militaria (Waszyngton) + Religia (Watykan);
  stąd nie może dziwić, że i ten stary watykański przygłup, obecnie tak namiętnie ściska i całuje obłudnie tę „unicką” flagę; w chwili obecnej poważnie zagrożonego źródła dochodu z tej części świata.

  Polubione przez 1 osoba

 12. andrzej

  Panie Dariuszu…

  JohnDwight drugi wyrwipałek
  i
  Mirosław sygnowany datą 10 kwietnia 2022 o 22:57

  To ta sama żydo-banderowska kanalia spod Zamościa siejąca mowę nienawiści na tutejszym blogu mowę nienawiści i ujawniająca imiona i nazwiska osób, co do których nie została upoważniona.
  Niech Pan usunie i ten mój wpis. Dziękuję.

  Polubione przez 1 osoba

 13. Budziwoj

  grypa666 10 kwietnia 2022 o 22:40

  „żydo-banderowcu spod lublina,,,”
  O kogo chodzi?

  ***

  Panie Piotrze, stary z Pana lis, a daje się Pan wodzić trollowi za nos.

  Przecież nie chodziło o papę Franka, którego osobę i jego firmę trafnie scharakteryzował pan Dyl.
  Moje zapytanie dotyczyło przygłupa zamojskiego, jak ktoś już go okreslił tutaj.
  Napisałem to pod wpływem jego wpisu ziejącego mową nienawiści do Rosjan, jaki zamieścił tutaj zainstalowany w 2016 roku z rocznym budżetem około 6000 tysięcy złotych rocznie niejaki zamojski troll.
  Co ciekawe, że jego aktywność wzrosła z początkiem picdemii, a teraz wraz z rozpoczęciem operacji wojskowej na Ukrainie wzburzyła się gwałtownie.

  Polubione przez 1 osoba

 14. Weź na uspokojenie. Jak mógłbym dać się wodzić nie znając o kogo chodzi? Nie prowadzę listy kto gdzie mieszka, więc z ciekawości zapytałem. Na pyskówki nie ma czasu. Jemu się przynajmniej opłaca za 6 mln zł/rok buhaha

  Razwiedka666 właśnie podała o kogo chodzi, srasznie się przesraszyłem. Nawet przy budżecie 6 mln, mój budżet z Kremla połknie tego potwora i wypluje 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 15. Zdarzenia powiązane?
  – Wojsko Rosji i DRL ratują załogi statków zablokowanych przez hitlerowców „Azow” w porcie Mariupol https://rusvesna.su/news/1649600234
  – Ukraińscy naziści uciekający z Mariupola zajęli 2 obce statki https://rusvesna.su/news/1649580390

  Polubione przez 1 osoba

 16. Zmiana taktyki Rosjan: Rozbijają wojska ukraińskie na garnizony i jeden po drugim je likwidują https://www.youtube.com/watch?v=9w6gVCKxFUM&t=132s

  Polubione przez 2 ludzi

 17. Armia Ukraińska ostrzeliwuje ludność cywilną…

  Polubienie

 18. MatkaPolka

  PEWNIE JUŻ NA WEB.ARCHIVE
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=993&Itemid=46

  Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry.

  Wydra powiedział izraelskiej gazecie „Maariv” jak trzech sowiecko-żydowskich oficerów, którzy też byli świadkami zabójstw, powiedziało mu o mordowaniu. Zaznaczył, że dochowa tajemnicy przez cały czas, ale teraz chce ją wyjawić, nim umrze.

  Nazwał swojego informatora sowieckim majorem Joshua Sorokin, który przyznał się, że brał udział w masowych egzekucjach na początku wojny. Gazeta przytoczyła wypowiedź Vidry: „Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej”.

  W drugim obozie pracy dwa lata później dwóch innych oficerów powiedziało, że brali udział w mordach. Wydra powiedział, że wierzyli w niego, ponieważ był Żydem.

  Jeden z oficerów, utożsamiany jako porucznik Aleksander Susłow, powiedział mu: „Chcę ci opowiedzieć historię mojego życia”. Tichonow (drugi oficer) i ja jesteśmy dwoma najbardziej nieszczęśliwymi ludźmi na całym świecie. Mordowałem »polaczków« moimi własnymi rękami. Zastrzeliłem ich.”
  dr Ed Fields

  Stalin wybrał Żydów do mordowania Polaków w Katyniu

  Zgodnie z paktem Ribbentrop-Mołotow, w 1939 r. Sowietom przypadła wschodnia część Polski, a Niemcom zachodnia. Tajna policja Stalina NKWD (dziś KGB) systematycznie ujarzmiała miasta pod jego kontrolę. Mieli rozkaz zgarniać wszystkich, którzy mogliby stanowić w przyszłości potencjalne zagrożenie dla komunizmu. Aresztowano więc około 15 tys. Polaków. 10 tys. stanowili oficerowie Wojska Polskiego, 5 tys. to cywile, wśród nich lekarze, prawnicy, dziennikarze, pisarze, przemysłowcy, biznesmeni, profesorowie uniwersytetów i nauczyciele szkół średnich. Wszyscy byli odtransportowani do trzech obozów koncentracyjnych w Rosji. My wiemy tylko o losie więźniów z obozu Kozielsk, ponieważ ich ciała zostały odkryte w Katyniu przez Niemców w 1943 r. Sowieci po 46 latach (wreszcie) przyznali się do odpowiedzialności za zbrodnię, którą zrzucili na Niemców. Stalin wierzył, że wykształceni polscy dowódcy mogą któregoś dnia unicestwić jego plany skomunizowania okupowanego kraju. Oni byli utalentowaną elitą narodu. To automatycznie czyniło ich niebezpiecznymi wobec planu Stalina podboju drugich narodów.

  Kto mógł mordować Polaków?

  Zamordować 15 tys. niewinnych to potworne zadanie, nawet dla najbardziej zatwardziałych oprawców. Stalin zwrócił się do szefa Sowieckiej Tajnej Policji, Żyda Ławrientija Berii. Oni dyskutowali o masowym mordzie i zdecydowali, że to zadanie wykona dominująca grupa żydowskiego aparatu bezpieczeństwa. Dawna nienawiść do Polaków katolików była notorycznie wiadoma.

  Polakom w Kozielsku powiedziano, że jako wolni ludzie wrócą do domów. Pozwolono im uroczyście świętować noc przed załadowaniem na pociągi. Uściski i okrzyki „do zobaczenia w Warszawie!” wypełniały powietrze. Uciecha i radość wkrótce wygasły, kiedy odkryli, że pociągi jechały nie na zachód, ale na wschód, i były obstawione podwójną strażą.

  Gdy pociąg wjechał i zatrzymał się na stacji Gniezdowo w pobliżu lasu katyńskiego, polskich jeńców ogarnęło przerażenie. Zaczęło się wyładowanie, bagaże rzucano na ciężarówkę, a jeńców zamykano w zakratowanych przyczepach ciężarówek. Stąd byli zawożeni do baraków robotników leśnych. Skazańców brano po trzech do baraków. Tam ograbiono ich z reszty posiadanych rzeczy, takich jak zegarki, pierścionki itp. Wreszcie zagnano ich nad ogromne doły i to, co zobaczyli, było horrorem nad horrory: na dnie tych dołów zobaczyli ciała swoich kolegów, którzy odjechali pociągiem przed nimi. Ciała były ułożone jedno na drugim, jak sardynki – wspak. Układała je grupa Żydów brodzących w głębokich kałużach krwi, czekając na nowe porcje zwłok walących się w głęboką otchłań dołów, które miały spocząć na innych ciałach, żeby było miejsce na ściśnięcie więcej i więcej. Rzędy były wysokie na 12 ciał.

  Niektórzy jeńcy stawiali opór Żydom wiążącym im ręce z tyłu. Wówczas ci zarzucali im płaszcze na głowy i wiązali ręce z przodu. Niektórym jeńcom pchano w usta trociny, co NKWD uznało za właściwy środek na uspokojenie. Obawiali się, że krzyki mogą wywołać opór czekających na swoją kolej w więźniarkach. Wielu było zabitych jednym strzałem w tył głowy i szyję, wielu kilkoma strzałami, wielu było przebitych bagnetem w plecy, piersi, co oznaczało, że jeńcy stawiali opór. 4253 było pochowanych w Katyniu.
  Dziś Polacy domagają się poinformowania, gdzie pochowane są ciała pozostałych 10 tysięcy jeńców. Ostatni rozdział tego straszliwego epizodu jeszcze będzie opowiedziany.

  Żydzi, którzy mordowali Polaków w Katyniu

  Dziennik Izraela „Maariv” ogłosił światu imiona sowieckich oficerów NKWD uczestniczących w mordzie katyńskim. Polski Żyd Abraham Vidro (Wydra), który mieszka teraz w Tel Awiwie, 21 lipca 1971 r. poprosił pismo o wywiad, bo chciałby, zanim umrze, wyjawić sekret o Katyniu. On opisał spotkanie z trzema Żydami, oficerami NKWD, w wojskowym obozie wypoczynkowym Rosji. Oni powiedzieli mu, jak uczestniczyli w mordzie Polaków w Katyniu.

  Byli to: sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow, por. Samyun Tichonow. Susłow zażądał od Vidro zapewnienia, że nie wyjawi tego sekretu do 30 lat po jego śmierci, ale Vidro obawiając się, że tak długo nie pożyje, zdecydował się wyjawić go wcześniej. Mjr Sorokin, ufając Vidro, powiedział: „świat nie uwierzy czego ja byłem świadkiem”. Vidro mówił dziennikowi „Maariv”:

  Żydowski mjr w sowieckiej tajnej służbie (NKWD) i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznali mi się, jak okrutnie mordowali tysiące polskich oficerów w lesie katyńskim. Susłow mówi do Vidro: „Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem polaczków własnymi rękami! I do nich sam strzelałem.”

  Część tych opowieści jest reprodukowana na tej samej stronie wraz ze zdjęciem Vidro. Jest również interesujące, że w Katyniu było również mordowanych trochę Żydów. NKWD była ostrożna, selektywnie wybierała kogo „aresztować” spośród 15 tysięcy ofiar.
  Dziś wiadomo, że 80% polskich Żydów popierało żydowski Bund, który stał się komunistyczną partią Polski. 20% tych, którzy nie popierali Bundu, było traktowanych jak reszta Polaków. Polityką Stalina było: „śmierć wszystkim, którzy mogliby sprzeciwiać się komunizmowi”.

  Stalin mianował Żydów komendantami gułagów

  Aleksander Sołżenicyn, światowej sławy rosyjski autor 712-stronicowej książki „Archipelag Gułag”, na 79 stronie zamieścił 6 zdjęć ludzi, którzy zarządzali najbardziej morderczymi obozami więziennymi w Rosji. Wszyscy byli Żydami: Aron Solts, Naftaly Frenkel, Yakow Rappoport, Matvei Berman, Lazar Kogan i Genrikh Yagoda.

  Sołżenicyn opisuje jak Frenkel najbardziej pasował do wszystkich profesjonalnych mordów: „Frenkel ma oczy badacza i prześladowcy, z wargami sceptyka… człowiek z niezwykłą miłością władzy, nieograniczonej władzy, pragnący, by się go bano!” Jest to opis Khazara żydowskiej rasy, który dziś jest komendantem (zarządcą obozów koncentracyjnych, w których trzyma się tysiące Palestyńczyków). Módlmy się za te biedne ofiary.

  Więcej szokujących wieści

  Katyńska masakra w Trzebusce

  Została odkryta nowa, nieznana masakra Polaków przez Sowietów. Organizacja „Wiejska Solidarność” doniosła, że sowiecka tajna policja zamordowała 600 Polaków między 24 sierpnia a listopadem 1944 roku w lesie w Trzebusce, w pobliżu miasta Rzeszów. Zamordowani byli znów członkami inteligencji polskiej, włącznie z oficerami AK, przywódcami organizacji i księżmi. Wszystkie ofiary miały podcięte gardła od ucha do ucha. Ich groby odkryto w 1980 r., ale rząd komunistyczny PRL zdławił wiadomość o tym „Drugim Katyniu”. W 1945 r. polski oficer napisał raport o powyższej masakrze, ale został aresztowany przez bezpiekę i ślad po nim zaginął.
  Polski tygodnik wychodzący w Londynie donosił, że masową masakrę zarządził dowódca I Armii marszałek Iwan Koniew. Tygodnik londyński miał naocznego świadka, który zeznał, że więźniowie byli trzymani w sowieckich obozach koncentracyjnych w brutalnych i nieludzkich warunkach zanim zostali zamordowani.
  Ta sprawa jest szczególnie bolesna, ponieważ mordu dokonali ci, którzy głosili (w tym czasie), że są „wyzwolicielami Polski”.
  Tłumaczył W.N.
  Wreszcie Prawda
  Czasopismo USA „The truth at last” nr 336/1989

  Polubienie

 19. MatkaPolka

  Putin: “….Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Przypomnę Polakom, że we wrześniu 2011 premier Putin, natarczywie wypytywany przez pseudopolską dziennikarkę w Moskwie powiedział:

  „Dlaczego tak pani zmusza mnie do powiedzenia, kto dokonał tej strasznej zbrodni w Katyniu? Przecież Polacy to inteligentny naród i wiedzą, że w tych samych dniach, z tej samej broni, ci sami oprawcy, co zamordowali polskich oficerów, to również zamordowali 46 000 oficerów Armii Czerwonej i leżą oni tu w Katyniu obok Polaków. Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Wystarcza. Polacy wiedzą, że NKWD składało się z 84% Żydów i 16 % Rosjan posłusznych ich rozkazom.

  [Komu wystarcza, temu wystarcza. Gazetopolactfu nie wystarcza. Oni wciąż domagają się „wyjaśnienia” zbrodni w Katyniu, uznania jej za ludobójstwo i zlikwidowania państwa Rosja- admin]

  Breżniew o żydach, jako sprawcach mordu katyńskiego.

  Fragment książki “Bez strachu. Wspomnienia stare i nowe”, autor: Albin Siwak. Tom 1, str 90, Warszawa 2009.

  „Wiedziałem, mówił Gierek, że Gomułka rozmawiał na temat Katynia już z Chruszczowem. Zapytałem Breżniewa, co myśli o tym, że należałoby wyjawić tę sprawę i powiedzieć światu, a szczególnie Polakom, prawdę. Wtedy Breżniew powiedział:

  «Ja już tyle powiedziałem na Berię i Żydów, że więcej nie mogę. Oni na świecie mają duże wpływy, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Mimo że od nas wyjechało już ponad dwa miliony Żydów, to oni ciągle jeszcze u nas są i mają bardzo mocne powiązania z ludźmi władzy. Nam zależy na dobrych stosunkach z Zachodem, a oni tam są i mają duże możliwości wpływania na różne decyzje rządów. Na razie nie możemy o tym głośno mówić, bo jak zacznie się ciągnąć za tą nić to okaże się, kto to zrobił i dlaczego. Na razie nie» – zakończył Breżniew.”

  KATYŃ – KTO STRZELAŁ? Kto mordował Polaków?
  W lipcu 1971 r. prasa zachodnia szeroko rozpisywała się o wyznaniach polskiego Żyda z Izraela, niejakiego Abrahama Vidro. Abraham Vidro wyznał, że:

  1. Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli:
  Raichman
  Mierkułow
  Urbanowicz
  2. Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  Abraham Borisowicz
  3. Zbrodnię wykonali:
  Bogdan Zacharewicz
  Kobulow
  Begman
  Elman
  Estrin
  Abram Borysowicz
  Krongauz
  Lejbkind J.Raichman
  Abakumow
  Milstein (transport)
  Sierow
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  major Joshua Sorokin
  kapitan Aleksander Suslow
  kapitan Samyun Tichonow
  Coś dla burmistrza Stevena Fulop

  NA KAŻDYM POMNIKU KATYŃSKIM POWINNA BYĆ WMUROWANA TABLICA

  Sprawcy mordu – KTO STRZELAŁ? Kto mordował Polaków?

  1. Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli:
  Raichman, Mierkułow, Urbanowicz
  2. Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:
  Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisowicz,
  3. Zbrodnię wykonali:

  Bogdan Zacharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin , Abram Borysowicz, Krongauz, Lejbkind J.Raichman, Abakumow
  Milstein (transport)

  Sierow. Lew Rybak, Chaim Finberg, major Joshua Sorokin, kapitan Aleksander Suslow, kapitan Samyun , Tichonow

  ŻADNA z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem! Zbrodni dokonało żydowskie NKWD. Wśród strzelających było również 3 Żydów polskiego pochodzenia.

  Polubienie

  • Już w międzywojniu żydłactfo sowieckie niszczyło Polaków. W 1937 r. żydłacki szef NKWD Jeżow rozkazał „całkowitą likwidację polskich siatek szpiegowskich”. Ze 143 tys. osób aresztowanych w ZSRS pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Polski stracono 111 tys. osób, w większości Polaków. Większość z parudzies. tys. skazanych na Gułag, zmarło z przepracowania, głodu i chorób. https://www.radiomaryja.pl/informacje/80-temu-szef-nkwd-wydal-rozkaz-zapoczatkowujacy-operacje-polska/

   Katyń to ukoronowanie wspólnego tajnego planu syjo-hitlerowców i żydo-sowietów: zniszczyć polskie elity i inteligencję.
   https://piotrbein.net/2020/02/21/61473/

   Jestem „ocalały” z tego genocydu, syn oficera Korpusu Ochrony Pogranicza (KOP). Śp. Ojciec bronił granicy wschodniej II RP od IX ’39. Po rozproszeniu formacji na działania własne wobec przewagi wroga i braku broni, walczył w partyzancce KOP do czerwca ’41 (najazd „Barbarossa” na ZSRR).

   Będąc członkami inteligencji i elit administracyjnych, oficerowie KOP byli poszukiwani przez gestapo i NKWD. Ojciec ukrył dokumenty, inaczej okupant zatrudniłby Go w machinie wojennej. Dokumenty zaginęły pod gruzami Powstania Warszawskiego, odtworzone po wojnie świadectwami pracodawców i pracowników. Jako „ślusarz” z kolegami z KOP naprawiali instalacje budynków uszkodzonych w bombardowaniach W-wy.

   Inżynier mechanik w przemyśle lotniczym i obronnym, współtworzył pierwszy polski samolot serii RWD i ciężką lokomotywę Ty37. Aż do śmierci w 1983 z powodu tabu nałożonego na KOP, nie mógł opowiedzieć mnie i bratu swej wojennej historii.
   Dopiero picdemia dała czas przestudiować dokumenty pozostawione przez śp. Matkę. Pracując nad ówczesnym łgarstwem Putina, odkryłem, co to był tajemniczy „KOP” w życiorysie Ojca i połączyłem kropki.

   WIECZNA CHWAŁA I PAMIĘĆ OBROŃCOM POLSKI I OFIAROM ZBRODNI KATYŃSKIEJ!

   Polubienie

 20. MatkaPolka

  ROSJA WZIEŁA NA SIEBIE ZBRODNIE ŻYDOWSKIE
  UCZCIŁA PAMIEĆ OFIAR – totalitarnego reżymu
  SA DWA MEMORIAŁY
  – OFIAR 22 tys polskich oficerów i 46 tys rosyjskich

  https://pl.sputniknews.com/20150728/739531.html

  https://cdnnpl1.img.sputniknews.com/img/73/94/739424_0:0:3076:2047_600x0_80_0_0_513be58edba208a09f508b876e2f0ade.jpg.webp

  8 lipca 2015 roku odbywa się tu tradycyjna uroczystość pod nazwą „Dzień pamięci i prawdy”. To najpierw ona wiec na pierwszym placu rytualnym, potem nabożeństwo przy krzyżu prawosławnym i msza katolicka, złożenie kwiatów, a także otwarcie wystawy na temat „Katyń. Pamięć żyje.” Ekspozycja stanowi swoisty przegląd wydarzeń muzealnych i pamiątkowych, które miały miejsce w ciągu tych 15 lat. Tym razem uzupełnia to prezentacja kolejnej edycji zbioru „Wiestnik katynskogo memoriała”, który publikuje artykuły naukowe i popularno-naukowe dotyczące tego historycznego miejsca. Odnowiliśmy rozdział „Katyń 1940 rok”, w ramach naszej starej ekspozycji „Totalitarna przeszłość ziemi smoleńskiej”, — powiedziała następnie Halina Andriejenkowa. — Pragnę podkreślić uwagę wobec naszej pracy i stały udział we wszystkich imprezach przedstawicieli administracji obwodu smoleńskiego, delegacji ambasady Rzeczypospolitej Polskiej, polskiego konsulatu generalnego w Smoleńsku, aktywistów organizacji społecznych Smoleńska i mieszkańców miasta.

  „Przez całe dziesięciolecia pod cynicznym kłamstwem usiłowano ukrywać prawdę na temat egzekucji katyńskich, jednak byłoby takim samym kłamstwem i fałszowaniem faktów obarczenie odpowiedzialnością za te zbrodnie narodu rosyjskiego”, — powiedział Władimir Putin podczas wizyty na cmentarzu w 2010 roku. — Wobec tych grobów, wobec tych ludzi, którzy przychodzą tu, aby złożyć hołd pamięci swym bliskim, obłudą byłoby powiedzenie: „Zapomnijmy o wszystkim”, powiedzenie, że wszystko odeszło do przeszłości. Naszym obowiązkiem jest pielęgnowanie pamięci o przeszłości i, oczywiście, będziemy to robić, niezależnie od tego, jak gorzka jest ta prawda”.

  Polubienie

 21. MatkaPolka

  Zamach Smoleński – to jedna hipoteza
  Zamach Warszawski – to druga hipoteza
  https://gazetawarszawska.com/index.php/zamachwarszawski

  Nie ma dowodów, aby delegacja wsiadała do Tu 154 w Warszawie – zdjęcia, raporty BOR, NOWO WYREMONTOWANY hangar na Okęciu – zburzono

  PiS ukrywa dowody – np wirtualna czarna skrzynka ( ta na ziemi)
  Odrzuca sie szwedzki monitoring lotu
  (….)

  Polubienie

 22. MatkaPolka

  Katyń, Wojciech Olszański i Marcin Osadowski

  Polubienie

  • „Na III Konferencji Gestapo – NKWD w Zakopanem 20.02.1940 r., w obecności agentów angielskich i amerykańskich, została „przyjęta do akceptującej wiadomości” przez mocarstwa zachodnie koncepcja wyniszczenia Narodu Polskiego poprzez fizyczną eksterminację polskich elit. To wtedy przyjęto program tzw. katyńskich mordów.
   W 1956 i 1958 r. N. Chruszczow, Słowianin, I-szy sekretarz KC KPZR usiłował wyjawić zbrodnie na Polakach dokonane przez żydo-bolszewizm.”

   Na podst. „Mord Katyński” – ks. Z.J. Peszkowski, S.Z. Zdrojewski (ks. Peszkowski był jeńcem obozu w Katyniu)
   _____________

   Gen.W.Anders spędzał internowanie w mieszkaniu Ł.Berii, szefa NKWD, o czym pisał w swojej pierwszej książce S.Chruszczow (syn Nikity, mieszkający w USA).
   Zaskakujący jest filosemityzm W.Andersa, który ze szczególną dbałością formował polskie oddziały z Żydów – proceder ten przerwały dopiero władze ZSRR żądając, żeby przyjmować do wojska obywateli polskich narodowości polskiej.

   Polubienie

 23. Pingback: Wyły syreny dla „zimnego Lecha” na Wawelu — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.