Program żydowskiego reżimu IIIRP: kary za sympatyzowanie z Rosją

Powyżej wizerunki prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimira W.Putina – pierwszy z lewej, od teraz absolutnie nie wskazany, w każdym razie władze żydowskiego reżimu nad Wisłą muszą przemyśleć konieczność penalizacji takiego przedstawiania prezydenta FR. Natomiast trzy pozostałe są jak najbardziej wskazane i zalecane – żydowski reżim rozpatrzy jaką formą premii będzie nagradzał patriotyczne postawy w Polin, czy będzie to talon na 5l dowolnego paliwa po obniżonej cenie, a może wiaderko darmowego węgla z Rosji, które reżim sprowadził, czy bochenek chleba i kostka masła za ½ ceny, które w końcu roku osiągną lub przekroczą pułap 10 zł z powodu niezaprzeczalnego w żydowskich, powszechnych, mediach ludobójstwa prezydenta FR na Ukraińcach.

Trudno jednak dzisiaj w Polin stwierdzić jak rozkładają się sympatie społeczne względem Rosji i jej władz – nikt takich badań, sondaży, nie prowadzi. Nienawiść do Rosji była u nas skutecznie pielęgnowana – choć nie oficjalnie, co zawdzięczać mogliśmy żydo-bolszewikom we wszystkich resortach i strukturach państwa -, nawet w czasach, gdy przyjaźń z ZSRR (jakby nie patrzeć była to Rosja, a że Sowiecka …) była oficjalną linią polityczną, a później także zapisem konstytucyjnym. Jednak mimo to jest z tą nienawiścią chyba nie najlepiej, skoro żydowski reżim IIIRP pokusił się aż o ustawę umożliwiającą karanie osób i podmiotów prawa za sympatyzowanie z polityką władz Rosji.

Na konferencji prasowej 29.03.2022, rzecznik reżimowego rządu, Piotr Muller powiedział:

Celem rządu jest zamrożenie wszystkich funduszy i zasobów gospodarczych osób oraz podmiotów, które zostaną wskazane na specjalnej liście prowadzonej przez ministra spraw wewnętrznych i administracji, w związku ze wspieraniem rosyjskiej agresji na Ukrainę.

Zamrożenie funduszy i zasobów gospodarczych nie będzie oznaczać jeszcze ich konfiskaty wprowadzenie tego rozwiązania wymaga bowiem zmiany Konstytucji.”

https://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/5444028,Mrozenie-majatkow-podmiotow-wspierajacych-agresje-Rosji-na-Ukraine-projekt-ustawy.html

Czyli żydowski reżim konfiskatę majątku jednak rozważa – zbyt mało nakradł od 1989r. Przepraszam, nie wypada być tak dosadnym, a więc nie nakradł, tylko nie jest wystarczająco usatysfakcjonowany wprowadzanymi od 1989r. mechanizmami rynkowymi żydowskiego kapitalizmu.

A oto i odnośna USTAWA z dnia 7 kwietnia 2022 r.:

o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego https://orka.sejm.gov.pl/proc9.nsf/ustawy/2131_u.htm

.

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Wyłącznie sobie przyznają prawo do dezinformowania – gdzie tu uczciwa zachodnia demokracja?

Powyższe dwa zdania widnieją na Interii.pl pod każdym tekstem, który jest zgodny z oficjalną antyrosyjską polityką żydowskiego reżimu IIIRP. Metoda blokowania komentarzy wskazuje dość jednoznacznie, że podsycana i pielęgnowana przez żydowski reżim nienawiść do Rosji nie daje spodziewanych rezultatów – można powiedzieć, że efekty są odwrotnie proporcjonalne do podejmowanych działań. Mało tego, żydowski reżim poczuł się zmuszony do wprowadzenia ustawy za brak nienawiści do Rosji. Niestety, ustawa jest niedoróbką, bublem – miejmy nadzieję, że wnuk ukraińskiego rezuna na urzędzie rezydenta IIIRP nie podpisze tej ustawy. Wątpliwość jest zasadnicza: nie ma w niej ani jednego akapitu, który nakazywałby w Polin obowiązek miłości do żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy, do popierania ukraińskich nazistowskich batalionów, do poszanowania ideologii banderyzmu.

A może solidaryzując się z walczącą z rosyjskim ludobójstwem Ukrainą żydowski reżim IIIRP powinien także wprowadzić w Polin ustawę nie o roku S.Bandery, ale o 10 kolejnych latach upamiętniających S.Banderę, tego wielkiego bohatera Ukrainy -?

Tyle, że pojawił się pewien problem.
Gdy wśród ukraińskich imigrantów emocje opadły, część z nich wraca do kraju.
Pojawiają się również takie osoby, które mówią, że
decydują się na podróż do Rosji, bo np. mieszkają tam ich dzieci. https://wydarzenia.interia.pl/autor/magdalena-raducha/news-martwia-sie-o-swoj-dom-o-rodzine-czesc-ukraincow-wraca-do-kr,nId,5947309

I co z tym fantem zrobić zamierza żydowski reżim IIIRP? Ukraińcy chcą do Rosji, do ludobójców – toż to skandal. Ale jest wyjście. Wezwać trzeba przeszkolonych przez sojuszników z NATO bohaterskich żołnierzy batalionu Azov, niech z tymi zdrajcami zrobią porządek, potem zwali się na W.Putina i Rosję. I wreszcie żydowski reżim IIIRP będzie mógł z czystym sumieniem, otwarcie przystąpić do działań bojowych przeciw Rosji.

Dariusz Kosiur

_______________

FASZYZM w Polin

Na zdjęciu: Wicemarszałek kne-sejmu Małgorzata Gosiewska podczas obrad miała T-shirt z wizerunkiem Władimira Putina z napisem: „Achtung Russia”

Za przyjęciem ustawy o sankcjach za wspieranie Rosji głosowało 445 posłów żydowskiego reżimu IIIRP

29 Komentarzy

Filed under Polityka

29 responses to “Program żydowskiego reżimu IIIRP: kary za sympatyzowanie z Rosją

 1. Te żałosne przeróbki zdjęć Prezydenta Rosji pokazują jak prymitywny jest żydowski reżim.

  Przynajmniej jeden okupant jakim jest Kościół żydo-katolicki sam się rozkłada.
  Dobry program kolorowi emigranci -> szpryce -> ukry.

  Do seminariów już liczba chętnych poleciała na łeb. Może ukry dostaną masowe „powołania kapłańskie”?

  Polubione przez 1 osoba

  • Budziwoj

   Dziwię się, że obrażanie głowy sąsiedniego kraju uchodzi płazem.
   Gdybym był na miejscu Putina powołałbym specjalny sąd i komanda do egzekwowania wyroków sądu po całym świecie w ten sposób, jak robił to Stalin.
   Prawdziwi Słowianie muszą przestać być naiwni i zacząć podchodzić do spraw, jak podchodzą choćby w Iranie.

   Polubione przez 1 osoba

  • mleko z nosa

   To bezpośrednio do Putina jako,że wisi mi swoje zycie.
   Dla kazdej rodziny dziecka zabitego rosyjskiego, czeczeńskiego, Jakuckiego etc żolnierza FR , a w U dzieiom prostych Ukraincow lma podarować psiaka rasy Moulinos , by z nim wzrastali i wzajemnie uczyli.

   Polubienie

 2. Sławobor

  Ukraińscy patridioci piszą:
  „Mariupol poddał się przez Francuzów

  Francuzi są gorsi od psheków. Pojawiły się pierwsze informacje, dlaczego Mariupol tak szybko się poddał. I dlaczego zagraniczni przywódcy poprosili o wywiezienie części grupy z Mariupola na helikopterach.

  Najemnicy francuscy. Synowie suk. Ich prezydent był już wcześniej dwulicowy, podlizując się Putinowi. W rezultacie jego żołnierze wrobili naszych ludzi.

  Jak to się stało? Francuzi całkowicie lekceważą podstawowe zasady bezpieczeństwa dotyczące łączności radiowej. Dupki myślą, że głupi Rosjanie nie rozumieją ich śmiesznego języka. Może i nie rozumieją. Tylko w przypadku jakiegoś chrzanu Rosjanie natychmiast dowiadują się o naszym położeniu po regularnej komunikacji radiowej.

  Tak i ostatni. Nietrudno się domyślić, że batalion Azowski został uzależniony od Francuzów. Teraz jest jasne, dlaczego nasi ludzie zostali tak szybko wyrzuceni ze środowiska miejskiego, które było dla nas korzystne, do niebezpiecznej strefy przemysłowej.

  Polscy najemnicy popisują się bardziej, ale nie wspinają się na bycie dowódcami. A Napoleonowie wszystko niszczą”
  https://juden-raus.livejournal.com/feed/

  Polubienie

 3. Budziwoj

  Dopiero będzie ciekawie, jak wszyscy Ukraińcy zaczną spieprzać z żydowskiego raju zwanego Unią Europejską do Rosji.
  Syjonistyczne żydostwo strzela sobie w kolano w ramach powiedzenia, że kij ma dwa końce.
  Karanie swobodnie i niezależnie myślących Polaków konfiskatą ich majątków, to podły, haniebny, skurwysyński, rozbójniczy w biały dzień proceder, jakiego nawet Hitler nie był w stanie wymyślić ze swoim sztabem żydo-syjonistycznych pomagierów na czele z pazernymi bankierami żydowskiego pochodzenia finansującymi II wojnę światową.
  Ten Polak na powyższym filmiku ma zupełną rację. Czas opuścić kontrolowane przez żydostwo portale społecznościowe i przejść do ostrego podziemia. Czas zacząć działać, bo zakolczykowani w nosach i grający na komputerach dwudziestoparoletni młodzieńcy za nas tego nie zrobią.
  Niech zaczną pseudo poselskie łobuzy wymierzać sobie kary, bo sami działają na szkodę Polski ujawniając wszystko co tylko się daje od USA, przez Brukselę po Izrael. Dość okradania i rozboju w Polsce!

  Polubione przez 1 osoba

 4. Budziwoj

  Jeszcze tylko Ukraińcom nie nalało się wody w uszy, jeśli tak bezmyślnie giną za żydowskie interesy pod hasłem obrony własnego kraju.
  Wszędzie już ludzie mają dość pazernego żydostwa po same dziurki w nosie. Syjonistyczni okupanci w poszczególnych krajach trzymają się tylko dzięki zastraszaniu, ale i to pęknie, bo idzie ciepło i środkowo-europejska Wiosna Ludów powstanie. Ile to jeszcze można wytrzymać?
  Gdy Ukraińcy zlustrują już dokładnie żydo-europejski raj zwany Unią Europejską i wyjadą do Rosji to powstanie olbrzymia armia Ukraińców mająca powyżej uszu europejskich złotych gruszek na wierzbie, którymi cały czas raczą ich syjonistyczni bandyci bez skrupułów.
  Nawet gdyby Morawiecki karał 10 milionową karą za przywiezienie taczki rosyjskiego węgla, by ogrzać dzieci małe, to nie wiele już wskóra. Ich dni są już policzone. A jeśli Polacy nadal będą biernie trwać przy telewizorach oglądając gówno żydowskie, to może ich spotkać atomowa pożoga.

  Polubienie

 5. Budziwoj

  Mędrzec Łukasz

  Celnie Pan zauważył!
  Widać jak na dłoni, że zwija się wyrachowana czarna ośmiornica, której złote wieki dobiegają końca, czyli dni mamienia gojów jakimś tam rajem w niebie są już policzone.
  Na przykładzie żydowskiej pandemii, a teraz wojny na Ukrainie widać, że mafia ta idzie noga w nogę z nienasyconą wiecznie żydo-finansową oligarchią. Odkryła się, bo liczy, że goje przegrają i nikt ich nie rozliczy.
  Syjonistyczne żydostwo doprowadziło świat do stanu, że świat jest teraz przysłowiową beczką prochu. Doczekaliśmy ciekawego okresu i obyśmy go przetrwali.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Kojak

  Zydobanderowskie scierwa i kurwy juz jawnie i ostentacyjnie pokazuja swa ordynarnie kryminalna morde i ryj ! Od czasu kiedy sfabrykowali falszywe dokumenty na Sp.A.Leppera ( owczesnego v – ce premiera ) uwazam ich za bande zdegenerowanych zydowskich bydlakow i gnoi . Zdolnych do absolutnie kazdego lajdactwa wobec kazdego . Wiarygodnosc mniej niz zero !

  Polubione przez 2 ludzi

 7. Budziwoj

  «Wojna, szczepionki i pandemia: ci sami zbrodniarze, ten sam reżyser. Fuck NWO!»

  Napis na rzymskim wiadukcie:

  https://babylonianempire.wordpress.com/2022/04/08/wojna-szczepionki-i-pandemia-ci-sami-zbrodniarze-ten-sam-rezyser-fuck-nwo/

  Polubienie

  • mleko z nosa

   26 grudnia jak dobrze pamietam był objazd policyjnych patroli wzluz granicy z Białorusią tych co na zmianę byli przerzucanizy rożnych województw kraju.
   Objazd z KG Policji.
   Traf chcial, że i po ktorejś z kolei kontroli tego dnia najechali ciekawa , to był rozmowa dobre 10 minut na wiele tematów ,min mówie im jestem na liście Ciarki tych 400 co chciał ukarać za sprzeciw przeciwko C19 na koniec jeden z nich kiedy juz miałme odpalać i odjechac odwraca glowę i pytaa sie mnie.
   Nie bedziesz się szczepił, ja nie.
   on mi My tez nie.

   Kiedyś podczas festynu przyjechał do nas posel z pSL nie pamietam mam na moncu jezyka jego nazwisko i mi sie pod oczy nawinął .
   Ja mu gdzie jest Polska, on jak to gdzie jest jest Polska i są Polacy.
   Ja mu Polacy jeszcze są,ale Polski już nie ma W tym momencie kolega o coś mnie spytal wiec na 2/3 sekundy obrocilem głowę.
   Po chwili chce z nim dalej rozmawiać zniknąl jak kamfora, dosłownei sie rozplynął, wiem już,z e mieszka 3 gminy dalej to przy okazji jego nowej pracy zdam mu kilka pytan.
   Oni dostaną zamrożonego loda w odbyt jak chcą coś zamrażac , n ie ma problemu oko za oko zą za ząb piewrsi ci mieszkają obecni decydenci w moim pobliżu .
   Ich jest tylko 446 tylko tyle tyle co kot napłakał.
   ABW ich nie ochroni bo sami dostanż mrożonki i moze im sie ręka odmrozic i odoasc po kilku godzinach trzymania w ciekłym azocie.

   Polubienie

  • mleko z nosa

   https://babylonianempire.wordpress.com/2022/04/08/zerznac-i-podac-za-swoje/

   Co do tego linka mam swoje doświadczenia natemat ptako wi co sie dzialo tego roku z zurawiami, czy szczegolnie dzikimi gesiami, to byl horor dla nich i dla mnie.
   Od wieków latają doslownie nd moją głową swoim korytarzem. Musze dopytac tych co się na tym znają co tej wiosny zauważyłem.
   Polskie helikoptery już nie latają dosłownei nade mną po tym co im kilka razy pokazałem , tylko 2/3 km dalej.

   Polubienie

 8. Budziwoj

  Panie Dariuszu, wpadłem do spamu lub kosza.

  Polubienie

 9. Pingback: Drugi miesiąc wojenki żydłackiej na Upadlinie – Grypa666

  • Budziwoj

   Arkaim,

   bardzo dobrze, to są zagraniczne organizacje wywiadowczo – destrukcyjne pod płaszczykiem niesienia urojonej pomocy w syjonistycznych głowach, o której zwykli potrzebujący nie mieli i nie mają zielonego pojęcia.
   Syjonistyczne żydostwo nie daje pieniędzy z naszych podatków bez określonego celu.
   Oni inwestują i czekają latami na odpowiednią chwilę.
   Tutaj trzeba być stanowczym i wypieprzać te organizacje sponsorujące wszelkiej maści dekowników i zdrajców w ramach V kolumny.

   Polubienie

 10. Chcą w Warszawie ul.Pulku Azow – https://naszeblogi.pl/62135-ulica-im-pulku-azow-w-warszawie

  Syjonistycznej, żydowsko-banderowskiej swołoczy nie brakuje w Polin.

  Polubienie

  • Budziwoj

   Jeśli są jeszcze jacyś Polacy w lewackiej, zażydzonej i zbanderyzowanej Warszawie to nie powinni do tego dopuścić, a jeśli swoją chorą biernością doprowadzają do tego, by rozwydrzone, syjonistyczne żydostwo grało, jak tylko jemu się podoba, to marny los tego miasta.

   Polubienie

   • mleko z nosa

    Polska i Polacy rożnią sie tym, ze nas sprzedano powoli latami w 20 Lat .bez wojny.
    Ukraine i Ukraincow sprzedanopo majadnie w 5 lat.
    Do tego Ukraincy giną wg nich o wolną U , ale w rzeczywistości by została calkowicie przejeta prze NY i UK ..
    Czy cos swojego psiada jeszcze UA uboga ameryka,jak tak , to kiedy jej USA, uk wystawi rachunek za bron, to to poszli już na bosaka.
    kiedfy powstanei nowy plan marschala , to połowe zostanie rozkradzione , Zelenski jako ,ż einwestuje w bankach na oazach podatkowych będzie piewrszym ktory skubnie z 5 do 10 procent .
    Panama Pappers jest tego dowodem ten niby bohater UP adliny jest tylko zlodziejem.
    Umierać, by stac sie niewolnikiem i to nie drugiej lecz trzeciej kategorii trzeba miec zryty lbe.
    Taki łeb posiada tylko pitbul on nie mysli.

    Polubienie

   • mleko z nosa

    Belżiki mimo ,że są podzieleni na dwa narody . nie mieli nawet ostatnio przez półł roku swojego rządu, to nie rwali ied wo wojny domowej.

    Polubienie

   • mleko z nosa


    Przekażcie dowódcy dodowdzącemu operacją w Donbasie kim mają byc rosyjscy zołnierze od dnia wielkeij bitwy.
    Odzialy jak jeden pwoinny posadac wizerunek glowy Moulinosa być llwem i lsem jednoczesnie jak powiedział machiavelli .nie niedzwiedziem napiedralającym i rozwalającym wszystko po drodze jak buldożer.
    Moskwa raz na wieki niech pozna prawedę dlaczego Rosjanei Rusy, Russy, noszą nazwe od nastojascich , naprażdiennycb, prawdziwych Rusów , Rusinów, Czarno Rusów nie od Kijowian, ci byli tylko Czerwonymi Rusami.
    Korzenei Rosji sa na Czarnej Rusi pochodzą od plemion Krzywiczów i Dregowiczów , a ich zródłem, życia i grobowcem przodków były , są i będą na wieki Baranowicze, Baranowici i Grodno. Hrodno.
    Miejsca Estyma i dla Polaków, Lachów.
    Nasze zródlo zycia lezy miedzy Grodnem, Lidą, Minskiem, Prypecia i Brzesciem nie w Kijowie..
    Miejsce gdzie Bóg Jahve powiedział dla wedrujących Zydó w Polynyach jest na Czarnej Rusi nie w Zaporożu, Tam jest meijsce bandytów pod szyją..

    Polubienie

 11. Sławobor

  „Wybory 10 kwietnia we Francji… Potworny spadek poziomu życia w kraju oczywiście nie może zadowolić Francuzów. Dlatego ocena urzędującego prezydenta Macrona dzisiaj wynosi 28% (zupełnie niska), Le Pen oddycha mu w plecy – 23%, no cóż, prawie błąd społeczny. Rosja może zmienić ten układ iw drugiej turze przedstawić światu aktywne francuskie wojsko z Mariupola i ich prawdziwe świadectwo. Jednocześnie Ministerstwo Spraw Zagranicznych powinno było być natychmiast poinformowane, że nie zamierzamy negocjować z Francją, którą uznaliśmy za kraj nieprzyjazny, aż do procesu wojskowego w DRL, ale zobaczymy. Byłaby to bomba informacyjna zdolna do obalenia drugiej rundy, którą Macron do tej pory wygrywa z Le Pen z wynikiem 54% w porównaniu z 45%, dodając frekwencję protestacyjną i utopienie protegowanego naszych starych przyjaciół Rothschildów…

  Jeśli nagle to się uda, Europa może wiele zmienić, o ile oczywiście Marine Le Pen nie zacznie grać w tolerancję i europejską solidarność, ale jest szansa i trzeba ją wykorzystać. A potem jest wyjście z NATO i specjalna pozycja Francji w UE i powrót do współpracy gospodarczej z Federacją Rosyjską, która notabene od razu podniesie poziom życia Francuzów, a tam będziemy decydować o uranie dla francuskich elektrowni jądrowych dla obopólnych korzyści.

  Wzywamy GRU, SWR i Komendanta Głównego, aby się nad tym zastanowili. Obniżenie marionetki Macrona poprzez subtelne granie na jego kłamstwach i militarną porażkę na Ukrainie to doskonała okazja!” – mówi publikacja.
  https://www.politnavigator.net/novyjj-neudachnyjj-proryv-v-mariupol-pochemu-ehto-opasno-dlya-makrona.html

  Polubienie

 12. Janka

  ——- DEZINFORMACJA , KLAMSTWO ! drogą do osiągnięcia strategicznego, politycznego celu.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2022/04/urzednicy-amerykanscy-przyznaja-ze.html

  Polubienie

 13. Mesje frege

  Czy jak wkleję linka na tym portalu to zostanę ukarany za sympatyzowanie?

  Polubienie

  • @ Mesje frege

   Sympatyzowanie z syjonistami nie jest karalne, przez żydowski reżim mile jest widziane.
   Jednak strona WPS nie jest stroną żydowskiego reżimu, a narodową polską, słowiańską. Tym nie mniej zostawimy ten „komentarz” jak przykład tego, co cieszy syjonistów i głupców w Polin.

   Polubienie

  • mleko z nosa

   Caryca Katarzyna zaproisła tysiące Niemców do podniesienia gospodarczo i kulturowo Ukrainy , Siczy .Mozna , by rzec powinni coś od Niemców przejąc jakies wartości od ówczesnych nie nazwę ich kolonizatorów Niemcow.
   Co przejęli nic dosłownie nic. 1943 to pokazał.
   Kiedy Niemcy w 41 najechali na Rosje soviecką najpierw Stalin wywiózl mase ich rodzin jako nieporządanych lub w pierszej kolejności mezczyzn wysłał na wschód lub tych co uważano za niebezpicznych zabił.
   Po wejściu Niemców natychmiast rozpoczeła sie ewakuacja tych co zostali na terny nowo przyłączone do Rzeszy w poznanskeim, czy Pomorzu w miejsca wysiedlonych Polaków, czy Zydów., resztki ich ewakowali sie rowniez z cofaniem sie wojsk niemieckich.
   W 1945 ponownie kto nie uciekł na zachód ten został ponownie deportowany we wszystkei tereny Rosji.
   Nie bronię Niemców, ale Sicz nigdy nie będzie normalna, Kto byl w tycb stronach ten wie, to nie są normalni ludzie.i nie wiem kto może zmienic ich mentalność.

   Polubienie

 14. gnago

  to ja się zgłaszam jako sympatyk Rosji i Putina. Przyda mi się taka kombatancka karta . I osobiście będę tępił z majątku szuje. Będą musieli dogadywać się z szarakami bo Ziemia będzie za mała na ukrycie się. To samo z biurwami na urzędach

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.