Polacy potępiają atak syjonistycznych bandytów na Syrię

Nasze, WPS, stanowisko w kwestii światowego, syjonistycznego, terroryzmu i jego zbrodni, nazywanych perfidnie eufemistycznie „obroną praw człowieka i demokracji” jest niezmienne od początku istnienia Stowarzyszenia WPS. Potępiamy bandytyzm USA i jego akolitów z UE z żydowskim reżimem IIIRP włącznie. Potępiamy ów bandytyzm Zachodu nie tylko wobec Syrii, ale wobec wszystkich państw, którym syjonistyczna międzynarodówka usiłuje narzucać swoje porządki i zniewala je politycznie i gospodarczo.  Mamy nadzieję, że pogląd ten podziela większość myślących odpowiedzialnie Polaków. Mamy także nadzieję, że coraz więcej polskich katolików skłonnych będzie do refleksji nad rzeczywistą polityczną rolą Kościoła i Watykanu, biernie wspierających światowy, syjonistyczny, terroryzm poprzez zaangażowanie Kościoła na rzecz budowy UE – wspólnego tworu Kościoła i światowej żydowskiej finansjery.

Trzydzieści lat trwania żydowskich rządów w Polsce i tyleż samo lat egzystencji w okowach zachodniej – czytaj: żydowskiej, syjonistycznej – demokracji winno nam unaocznić pogłębiającą się iluzję bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego dla naszego narodu i dla naszej słowiańskiej państwowości. Jesteśmy wykorzystywani do zbrojnego udziału w militarnej agresji syjonizmu na kraje arabskie (Irak, Afganistan), a niebawem sami możemy stać się teatrem działań wojennych, gdy żydowski reżim IIIRP otrzyma z Waszyngtonu odpowiednie instrukcje.

Likwidacja żydowskich rządów w Polsce, opuszczenie zbrodniczych, syjonistycznych, struktur Zachodu, UE i NATO, winny determinować działania politycznie świadomych Polaków – dzisiaj to nasze „być albo nie być”.

 

Dariusz Kosiur

______________________

Oficjalne oświadczenie kreatury i hipokryty na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin

Jako Prezydent RP chciałbym wyrazić swoje pełne poparcie dla operacji militarnej przeprowadzonej w nocy z czwartku na piątek przez amerykańskie siły zbrojne w Syrii.

Polska z całą mocą potępia zbrodnie popełniane na cywilach i apeluje, by cała społeczność międzynarodowa jeszcze mocniej zaangażowała się w przywrócenie pokoju w Syrii, zatrzymanie szaleństwa wojny, przerwanie spirali przemocy.

Polska wspiera działania amerykańskiej administracji w tym zakresie – jako sojusznik USA, lecz także jako państwo solidarne z ofiarami wojny domowej w Syrii. (…) – za: http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,183,oswiadczenie-prezydenta-rp-w-sprawie-amerykanskiej-operacji-w-syrii.html

________________________

Wczorajszy akt syjonistycznego bandytyzmu USA, Wlk.Brytanii, Francji, wobec Syrii nie był pierwszym – czy będzie ostatnim? 

Poniżej tekst z kwietnia 2017r. 

________________________

Polacy potępiają atak syjonistycznych bandytów na Syrię

 

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów prezydent Assad wypowiedział się jasno:

„(…) terroryści walczą za Izrael i za cele jego polityki”.

„(…) jest bardzo możliwe, że atak rakietowy był planowany już sporo wcześniej. I Zachód: czytaj syjonistyczni terroryści, najpierw samemu sprowokowali i skonstruowali argumenty o użyciu broni chemicznej.

(…) albo w tym ataku syryjskim, zginęło sporo nie dzieci, kobiet i cywilów, ale….. syjonistycznych instruktorów, i to ich tak rozwścieczyło. No bo nie wierzmy w bajki, że to odwet za atak na cywilistów, na dzieci i kobiety, od kiedy się oni o nich troszczą….? ci bandyci”

http://www.gegenfrage.com/assad-terroristen-kaempfen-fuer-israel/

tłumaczył: Jacek M L Kwiatkowski

 

Rosja po atakach Stanów Zjednoczonych na bazę lotniczą wojsk rządowych w Syrii zawiesza obowiązywanie podpisanego z Waszyngtonem memorandum o zapobieganiu incydentom i zapewnieniu bezpieczeństwa lotów podczas operacji w Syrii — poinformowało MSZ Federacji Rosyjskiej.

https://pl.sputniknews.com/swiat/201704075195881-Rosja-USA-Syria-Sputnik/

Wbrew wszelkim żydo-medialnym szczekaczkom w Polsce, ujadającym już od rana, USA nie poinformowały wcześniej Rosji, o zamiarze ataku na Syrię.

https://sputniknews.com/military/201704071052392027-us-syria-homs-strike/

 _________________

Bomby z Polski

I na koniec wątek polski. Niektóre media już pytają, co ewentualna eskalacja działań w Syrii oznacza dla Wojska Polskiego? Pamiętajmy, że w regionie już operują nasze F-16 – póki co w misji rozpoznawczej (stacjonują w Izraelu – D.Kosiur). Jednak w MON od dawna rozpatruje się zmianę charakteru zaangażowania na bojowe. To pomysł stary, rozważany zanim jeszcze polskie myśliwce znalazły się na Bliskim Wschodzie – w czasach poprzednich rządów. Dziś jednak ma więcej zwolenników, a i okoliczności niejako wymuszają takie posunięcie.

Powrót Wojska Polskiego na ścieżkę wojenno-ekspedycyjną, to sposób na obłaskawienie Waszyngtonu. Wojsko protestować nie będzie – myśliwcy głodni są takich wyzwań (jako jedyna z elitarnych formacji WP, nie brali dotąd udziału w operacjach bojowych). Ale nawet ten scenariusz nie oznacza, że nasi piloci będą obrzucać bombami pozycje wojsk Asada. Obszar działania pozostanie ten sam i będzie się wiązał z dobijaniem Państwa Islamskiego.

http://fakty.interia.pl/autor/marcin-ogdowski/news-poczatek-czegos-wiekszego-czy-tylko-ostrzezenie-dla-asada,nId,2379148

___________________

Zatem żydowski reżim IIIRP rozważa możliwość ponownego, po Iraku i Afganistanie, wejścia na ścieżkę militarnego bandytyzmu międzynarodowego, wspierającego światowych syjonistycznych terrorystów z USA, Wlk.Brytanii, Izraela i syjonistycznych kundli z UE.

Nie można także wykluczyć, że polskie barwy zostaną użyte przez syjonistycznych bandytów za aprobatą żydowskiego reżimu IIIRP do prowokacyjnych działań względem Rosji.

 

Dariusz Kosiur

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “Polacy potępiają atak syjonistycznych bandytów na Syrię

 1. andrzej

  Na tych bandytów brakuje słów.
  Kościół, jaki kościół – to banda pasożytów popierających swoją biernością syjonistycznych bandytów.
  Żaden mordy nie otworzy, żeby to wszystko nazwać po imieniu.
  Każdy rozumny powinien dawać odbój tej czarnej mafii.
  Tylko skończony głupiec będzie jeszcze się łudził w uczciwość jakiegoś kościoła.

  Jak się bandyci troszczyli i troszczą o cywili, że teraz ich zewsząd bombardują.
  Draństwo i skurwysyństwo!

  Polubienie

  • Bogusław

   Andrzej. Kościół to społeczność ludzi wierzących nie tylko hierarchowie, wśród których są syjonistyczni agenci. W Kościele zbierane są datki i jest wysyłana pomoc do Syrii. Agenci z plemienia żmijowego, udający katolików prowadzą politykę zniesławiania i zniechęcania do Kościoła. Patrioci i demaskatorzy diabelskich pomiotów są w Kościele szykanowani, ale to nie te pomioty stanowią Kościół.

   Polubienie

 2. Piotr

  Andrzej świetny wpis a w kwestii katabasów wiadomo o co chodzi .Gdzie oni ci będą protestować .Film ogólnie znany ale warto przy tej okazji go zobaczyć .

  A widział ty Andrzej jak katabasy czule przyjmują każdego prezia USA jaki do Polin zawita .
  Widoczne to było szczególnie gdy z wizytą był ten Clinton znany od zaciągania a nie palenia plus połączenie cygara z Monica Lewinsky .
  Amerykanom to w ogóle nie przeszkadzało bo za Clintona mieli najwięcej dutków zielonych w portfelu .Taki to już zdegenerowany naród.
  U nas próbuje zaszczepiać się to samo .Nie ważne kto rządzi ważne aby kasa była w portfelu i 500 plus a kto da więcej ten wygra wybory .
  Dlaczego gdy atakuje USA mordy pasibrzuchów pozamykane? .
  Oni jadaczki tylko wtedy darli jak Putin Krym banderowcom zabierał .Jaki był wtedy jazgot batmanów .W Kościółkach zbierano pieniążki dla biednych banderowców.
  Durnowate dzieciaki z gimnazjów zaprzęgnięto na ulice z puszkami aby zbierali na biedną Ukrainę .
  Może dla niepoznaki papa coś tam trochę jutro zaapeluje o pokój w Syrii i tyle w temacie a oczywiście całemu złu w Syrii winna Rosja a nie podłe USA jak będą przekonywać wszystkie koszer TV w Polin .

  Polubienie

 3. Piotr

  Też dla przypomnienia aby każdy miał jasność w temacie katabasów .

  Polubienie

 4. Pingback: Polacy potępiają atak syjonistycznych bandytów na Syrię!!! | 7777777blog

 5. KochanekAdmina

  Jakby kogoś interesowało to większość Assadowców z tagu (i nie mówię tu o sezonowcach) odcina się od takich bzdur xD

  Polubienie

 6. pytuś

  Czterej z rzędu prezydenci USA zbrodniarzami wojennymi – dr Paul Craig Roberts

  Bycie Amerykaninem stało się źródłem wstydu. Nasz kraj ma czterech z rzędu prezydentów zbrodniarzy wojennych.

  http://www.bibula.com/?p=95200

  Przemysł kłamstwa

  https://bohdanpietka.wordpress.com/2017/02/07/przemysl-klamstwa/

  Polubienie

 7. KOJAK

  NO COZ ? SYJONISTYCZNE KREATURY KTORE RZADZA POLSKA PO 89 ROKU POKAZJA SWE [ PRAWDZIWE ANTYPOLSKIE KRYMINALNE OBLICZE ! ZAWSZE JE MIELI I BEDA MIELI PO WSZE CZASY ! JESZCZE WYCIERAJA SWE MORDY I RYJE POLSKA, JUDASZE I WSZARZE !

  Polubienie

 8. Putin jak zwykle podkulił ogon pod siebie i uciekł do budy

  Polubienie

  • Piotr

   Przestań człowieku pieprzyć duperele . Ogól jaja żyletką Polsilver i do żłobka jeszcze ci twoi syjonistyczni 500 plus na colę dadzą .

   Polubienie

   • Piotr

    Proszę słuchać rosyjskich mediów tam jest wyjaśnienie dlaczego Putin zachował się tak pasywnie .Czytanie antyrosyjskich trolli w Polin to strata czasu .Zapraszam do rosyjskich mediów .

    Polubienie

 9. paziem

  Pięknie ze strony artysty Rogera Watersa z Pink Floyd, coś o nas, jako ludzkich istotach, że takimi jednak jesteśmy :), wygarnął prawdę, oprócz ‘stop droping bombs on Syria”, ….
  ‘Kiedy słuchalibyśmy propagandy Białych Hełmów, nabieralibyśmy przekonania aby wspierać nasze rządy, aby zaczęły bombardować Syrię. To byłoby błędem monumentalnych kategorii dla nas jako ludzkich istot.’
  “If we were to listen to the propaganda of the White Helmets and others, we would be encouraged to encourage our governments to start dropping bombs on people in Syria. This would be a mistake of monumental proportions for us as human beings,” he said.
  ‘Żyjemy w w świecie, w którym propaganda wydaje się być ważniejsza niż fakty i od tego co tak naprawdę się dzieje, …Białe Hełmy to fikcyjna organizacja, która istnieje tylko aby tworzyć propagandę dla dżihadystów i terrorystów. Takie jest moje przekonanie’
  (“Because we live in the world where propaganda seems to be more important than the reality of what is really going on …. The White Helmets is a fake organization that exists only to create propaganda for jihadists and terrorists.

  pozdrawiam serdecznie
  Jacek ML Kwiatkowski

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s