Rzeczypospolita Przyjaciół, czyli Polin…kontratakuje w Polsce i USA

Mam nadzieję, że prezydent Andrzej Duda, jako ” prawdziwy Polak, katolik”, nie czytał książek tak bezecnych jak St.I.Witkiewicza ” 622 upadki Bunga, czyli demoniczna kobieta”, bo po jego ( Dudy- PZ) licznych upadkach na kolana przed żydowskimi pomnikami i tablicami pamięci w Polin, aż się boję, co może nastąpić w najbliższej przyszłości.

Póki co władze Polin oraz ich centrale regionalne ( np.w Gdańsku ), a także  centrala główna w USA przeszły do kontrnatarcia na froncie walki z oznakami polskości.

Minister MSWiA Polin, niejaki Joachim Brudziński wydał zapewne rozkaz żeby spacyfikować Dzierżoniów w obawie przed ekscesami ” polskich faszystów” ( zresztą wychowanych w gabinetach lokalnych, krajowych i centralnych, zagranicznych żydowsko-anglosaskich gabinetów polityczno-policyjnych – sic!). Niejaki prezydent Danzig vel Gdańsk, Adamowicz, chcąc dać odpór „faszyzmowi i nacjonalizmowi w Polsce” zmobilizował za pieniądze polskiego podatnika 1,5 tys. lokalnej hołoty, aby dać odpór ” brunatnym i czarnym siłom w Polsce” ( a co, niech sobie Europa nie myśli, że gauleiter von Danzig, Albert Forster i Stutthof, to były jedynie fenomeny niemiecko-żydowskiego NSDAP i GESTAPO, niech wiedzą europejczycy do czego zdolni są ci straszni polscy Słowianie, niech ludy wiedzą , że ostateczne rozwiązanie kwestii słowiańskiej było rozumnym i dalekosiężnym zamiarem).

Natomiast syjoniści i chasydzi z USA zintensyfikowali starania, aby zmanipulować do końca kongresmenów amerykańskich i zaprząc ich do rydwanów chcących wywieźć kolejny raz majątek Polaków jako trybut z Polin.

Warto o tym wszystkim pamiętać, bo to przecież rok wyborczy, a jesteśmy właśnie w  trakcie objazdowego cyrku PiSDudy po kraju pod hasłem ” zrobimy Wam ( goje -sic!) tak dobrze, jak nikt do tej pory Wam nie zrobił”.

PZ

 

Aneks informacyjno – medialny:

 

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-stop-dla-faszyzmu-i-nacjonalizmu-w-gdansku-demonstrowalo-pon,nId,2572163

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,23301653,antyfaszystowska-manifestacja-w-gdansku.html

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/573087,w-gdansku-manifestowano-przeciwko-nacjonalizmowi-i-faszyzmowi.html

 

http://fakty.interia.pl/dolnoslaskie/news-gigantyczna-akcja-abw-nieoficjalnie-chodzi-o-neofaszystow,nId,2572237

Proszę Państwa,
ZŁA WIADOMOŚĆ DLA POLSKI!!!
Paul Ryan, Przewodniczący Izby Reprezentantów Kongresu USA (Speaker of the House) zamierza zawiesić normalnie obowiązującą procedurę kongresową i dopuścić głosowanie nie nad własną ustawą H.R.1226, a nad senacką S.447! Głosowanie może się odbyć już w najbliższy wtorek (24 kwietnia 2018). Stanie się to prawdopodobnie zgodnie ze wskazaniami procedury znanej jako „suspension of the rules” tzn debata może zostać ograniczona do 40 minut i kongresmeni nie będa mogli proponować żadnych zmian tekstu ustawy. Żeby ustawa została zatwierdzona potrzebna będzie większość 2/3 wszystkich głosów, żeby stała się prawem będzie musiała być również podpisana przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych.
PROSZĘ WSZYSTKICH PAŃSTWA BĘDĄCYCH OBYWATELAMI USA, O TO ABY NATYCHMIAST ZADZWONILI DO SWOICH REPREZENTANTÓW W KONGRESIE ŻĄDAJĄC ABY GLOSOWALI PRZECIWKO USTAWIE S.447!
BAD NEWS FOR POLAND !!! Paul Ryan, Speaker of the House of Representatives, intends to suspend the usual congressional procedures and allow voting not on his own bill H.R.1226, but on the Senate Bill S.447! Voting can take place this Tuesday (April 24, 2018). This vote probably happen under „suspension of the rules”, ie the debate may be limited to 40 minutes and congressmen will not be able to propose any amendments. In order for the Bill to be approved, a 2/3 majority of all votes will be required. To become a law the Bill would also have to be signed by the President of the United States.
I ASK ALL OF YOU WHO ARE US CITIZENS TO CALL YOUR REPRESENTATIVES IN THE CONGRESS, AND DEMAND THAT THEY VOTE AGAINST BILL S.447.
Edward Wojciech Jeśman
President & National Director
Polish American Congress
of Southern California
310-234-9900 (direct)
310-291-2681 (cell)
310-693-9498 (fax)
wojtek.jesman (skype)

 

 

12 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

12 responses to “Rzeczypospolita Przyjaciół, czyli Polin…kontratakuje w Polsce i USA

 1. julius

  Prezes kalifornijskiego Kongresu Polonii Amerykańskiej: Proszę Państwa, zła wiadomość dla Polski!
  Proszę Państwa, ZŁA WIADOMOŚĆ DLA POLSKI!!! Paul Ryan, Przewodniczący Izby Reprezentantów Kongresu USA (Speaker of the House) zamierza zawiesić normalnie obowiązującą procedurę kongresową i dopuścić głosowanie nie nad własną ustawą H.R.1226, a nad senacką S.447! Głosowanie może się odbyć już w najbliższy wtorek (24 kwietnia 2018). – pisze Edward Jeśman prezes południowokalifornijskiego Kongresu Polonii Amerykańskiej Edward Wojciech Jeśman
  Stanie się to prawdopodobnie zgodnie ze wskazaniami procedury znanej jako „suspension of the rules” tzn debata może zostać ograniczona do 40 minut i kongresmeni nie będa mogli proponować żadnych zmian tekstu ustawy. Żeby ustawa została zatwierdzona potrzebna będzie większość 2/3 wszystkich głosów, żeby stała się prawem będzie musiała być również podpisana przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

  PROSZĘ WSZYSTKICH PAŃSTWA BĘDĄCYCH OBYWATELAMI USA, O TO ABY NATYCHMIAST DZWONILI DO SWOICH REPREZENTANTÓW W KONGRESIE ŻĄDAJĄC ABY GLOSOWALI PRZECIWKO USTAWIE S.447!
  https://www.tysol.pl/a18333-Prezes-kalifornijskiego-Kongresu-Polonii-Amerykanskiej-Prosze-Panstwa-zla-wiadomosc-dla-Polski%21

  Polubienie

 2. Ponad 10000 żydów dostało Polskie paszporty! Wszytko to za rządów PIS-u.
  Poseł Jakubiak:

  -” Jeżeli założyć, że w Polsce jest straszny antysemityzm to jak wytłumaczyć ta lawinę Polskości w Izraelu. Przedstawiam odpowiedź na zapytanie odnośnie paszportów wydanych w Izraelu”

  http://nczas.com/2018/04/20/ponad-10000-zydow-dostalo-polskie-paszporty-wszytko-to-za-rzadow-pis-u-za-te-informacje-podziekujmy-markowi-jakubiakowi-ktory-zamiescil-ciekawe-zdjecie-na-twitterze/

  Wydawanie polskich paszportów ludziom którzy nie mieszkają w Polsce i nie mówią po polsku jest przestępstwem.

  Polubienie

 3. rozum

  Jak nie chcecie podzielić losu Palestyńczyków do zapisywać się do partii II RP przy Potockim – raz i na zawsze zostanie problem z żydowskimi zbrodniarzami załatwiony w Polsce

  Polubienie

  • Piotr

   Potocki twierdzi że zna super dobrych żydów nie tylko złych to zadaję mu pytanie konkretne niech tych dobrych żydów wymieni z imienia i nazwiska ściślej żydów działających w polityce od 1989 roku bo ja takich nie znam w Polin .
   Obawiam się że on tych dobrych żydów jego zdaniem zostawi a ci niebawem znając ich charakter szybko się przemienią w tych złych żydów .
   Dla mnie jedyną alternatywą jest Zmiana ale jeżeli jest prawdą że jej członkiem może zostać każdy jak leci niezależnie co robił w przeszłości plus do tego kręcenie się tam Ikonowicza w Zmianie to też pewien niepokój jest.
   Póki co jedyna alternatywa dla koszernych .
   Tylko Zmiana .Tylko Mateusz Piskorski .
   Ford miał rację mówiąc że nie ma partii w której nie byłoby żydów .
   Na koniec trochę koszernego Fischera mówiącego prawdę o swoich ziomalach dlatego był on przez nich znienawidzony .

   Polubienie

   • KOJAK

    DOBRZY ZYDZI ? TOC TO KOMPLETNY IDIOTYZM ! JAK ONI RZEKOMO SA TO CZEMU NIGDY NIE PROTESTUJA PRZECIWKO LAJDACKIM I KRYMNINAlNYM POCZYNANIOM SWOICH ZIOMKOW ,ZYDOW LAJDAKOW ?! CALY TEN POTOCKI TO SZEMRANY TYP !

    Polubienie

 4. paziem

  ” Polski faszyzm” ciągle żywy:

  Polubienie

  • Piotr

   Takich programów przydało by się dużo więcej póki panowie są na wolności i cieszą się dobrym zdrowiem bo jeżeli dla kogoś Selman jest wzorem to i może wzorem Selmana lać po pyskach swoich przeciwników politycznych .
   Sytuacja jest katastrofalna .Podobno chodzą słuchy że od końca maja takie portale jak WPS i inne mają być likwidowane z prędkością światła przez syjonistów .

   Polubienie

 5. wieczorek henryk

  wszyscy wiedzą żydzi nie że są złem

  Polubienie

 6. Pingback: Rzeczypospolita Przyjaciół, czyli Polin…kontratakuje w Polsce i USA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.