Brońmy Polaków przed żydowskim bandytyzmem i pomówieniami

Ks. prałat Henryk Jankowski – pedofil? Nie, – gorzej, „antysemita”. – D.Kosiur

_____________________________________________

„Pedofilia”, czyli krytykowanie Żydów

autor: Konrad Rękas

za: https://chart.neon24.pl/post/146785,pedofilia-czyli-krytykowanie-zydow

Znowu polują na Polaka. Zmarłego Polaka.

Przy wszystkich winach księdza prałata Henryka Jankowskiego, jak przede wszystkim ochrzczenie solidarnościowej prowokacji oraz błogosławienie wkroczenia Niemiec do Polski we wczesnych latach 90-tych – pamiętajmy, że z całą pewnością byłby on dziś tysiąc razy mniejszym „pedofilem” i „gwałcicielem” (za to pewnie po tysiąckroć „Profesorem” i „Autorytetem„) – gdyby pod koniec życia nie powiedział kilku słów prawy o roszczeniach żydowskich wobec Polski.

Zbrodnie prałata

Za co obecnie poniewierany jest ksiądz  Jankowski? Za swoje zamiłowanie do zabawnych strojów? Za pieniądze ściągane na odbudowę kościoła św. Brygidy? A może swoje poparcie dla Radia Maryja, dla Samoobrony, dla polskich ruchów narodowych i choćby za te zdania, jedne z wielu wypowiadanych publicznie i pisanych przez gdańskiego duchownego:

Gwiazda Dawida wpisana jest w symbolikę swastyki!”.

Niechęć do nich [Żydów] po części bierze się z moich osobistych przeżyć. Siedzi coś takiego głęboko w moim wnętrzu. Nie ukrywam tego. Znając historię, wiem, że do dnia dzisiejszego Polsce dzieje się krzywda. A oni na tej krzywdzie bazują szczególnie. Te wszystkie ataki pod adresem Polski, roszczenia, twierdzenia, że to Polacy mordowali – są nieuczciwe”.

Popatrzcie jak jest w Sanhedrynie, Knesecie! Tam nie masz obcych! Tam tylko Sami Bracia Starsi w Wierze stanowią o sprawach swojego Narodu i Swojego Państwa! I nigdy nikt z obcych! A broń Boże, żeby tam znalazł się ktokolwiek z Polaków! Weźmy ten dobry przykład i postępujmy podobnie! Bo czyż ten człowiek, co obcemu pozwala rządzić w swoim domu, czy taki jest normalnym człowiekiem?

Po 15 latach rzucania Was na kolana i wtrącania do śmietnika historii nie powinniście już więcej głosować na tych samych ludzi, którzy najpierw tworzyli KOR, czyli Komitet Obrony Robotników (a z obroną robotników mieli tyle wspólnego, ile tańcząca baletnica ma wspólnego z pracującym górnikiem lub hutnikiem), a następnie przed kolejnymi wyborami parlamentarnymi zmieniali nazwę swej partii – na Unię Demokratyczną, Kongres Liberalno-Demokratyczny, Unię Wolności, Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe, wreszcie Platformę Obywatelską –  Tuska  i  Rokity. To ta sama stugłowa hydra, wciąż odradzająca się pod nową nazwą. To ta głowa z twarzą Balcerowicza i Hanny  Gronkiewicz-Waltz, którzy zaprzedali nasze rodzime banki obcym monopolom, tak bardzo dyktującym dzisiaj warunki ekonomiczne naszym przedsiębiorcom, a właściwie to stwarzającym im taką sytuację, by rzekomo oferowany przez nich kredyt był dla naszego rodzimego przedsiębiorcy w ogóle niedostępny. Te wszystkie partie, to jeden i wciąż ten sam mutant polityczny, sterowany przez  Adama Michnika”.

Zawsze byłem antyunijny i zdania nie zmienię. Wciąż mam mnóstwo wątpliwości. Dzisiaj ludzie mówią: nie taki diabeł straszny jak go malują. Ale jeszcze zobaczycie, wszystko się zmieni”.

Zgroza ogarnia, gdy narzucane nam są prawa wymyślone w gabinetach wrogich katolikom masonów, żydowskich bankierów czy ateistycznych socjalistów z piekła rodem”.

Można powiedzieć, że jestem endekiem. Silna Polska, naród. Wychowanie zrobiło swoje.  Dmowskiego bardzo cenię. Jego pomnik w Warszawie święciłem. Nie mam jego portretu na plebanii. Jest w moim sercu”.

Wystarczy dowodów zbrodni księdza prałata?

Zastraszyć Polaków

Interes środowisk liberalnych i żydowskich w zohydzaniu księdza  Jankowskiego jest więc oczywisty. Na tak prymitywną intrygę łapią się też oczywiście grupki antyklerykałów, którym wszystko jedno kto i co mówi – byle było to coś złego o księżach. A przecież ta opowieść się nawet w niby to „wstrząsających detalach” kupy nie trzyma! Oto ksiądz Jankowski miał „zgwałcić dziewczynkę, bo dowodem na to było, że lubił nastoletnich ministrantów„. Przecież takie niespójne horrorki („efobofil łapie dzieci na trzepaku„) mogą kręcić tylko najbardziej zaciekłych antyksięży w zaparowanych od mokrych snów pinglach… Przepraszam za obsceniczność cytatu, ale jak można z pełną powagą dać taki tytuł tekstu i nawet nie włączyć jednej praktycznej szarej komórki, nie wiem, poprosić kolegę z redakcji, żeby zademonstrował, cokolwiek: „Uciekałam przed nim, a on biegł za mną i w biegu się onanizował„? Przecież to porno-fiction dla ubogich (umysłem).

Na szczęście, w Polsce nie uznaje się jeszcze za pedofila wyrokiem GW i przyległości, ale kolejna uzurpacja sądowo-historyczno-moralna – trwa w najlepsze, bazując także na żądzy sensacji i zwykłej ludzkiej głupocie.”Ksiądz-biznesmen = pedofil„. „Na plebanii byli młodzi mężczyźni = pedofil„.  Krytykował Żydów = 1000 procentowy pedofil!  Szóstka na zaliczenie. Z logiki. Gorzej z polonistyką, bo przecież atakujący piszą w istocie „nienawidzę księży„, a każą to czytać „księża to pedofile„. I to dopiero jest gwałt, na polszczyźnie. W biegu.

Poza tym, cała ta „walka z pedofilią w Kościele” opiera się przecież na uroczym przekłamaniu/niedomówieniu.  Nie ma problemu „pedofilii w Kościele” (albo jest zupełnie marginalny). Jest co najwyżej problem homoseksualizmu wśród niektórych księży,  ale to oczywiście szeregom postępu przez gardła i pióra nie przejdzie, chociaż udowodnione przypadki molestowania jakoś dziwnie częściej dotyczą właśnie sodomitów, pchających się do zawodów mających styczność z młodymi chłopcami, np. w szeregi duchowieństwa. Zamiast więc wrócić do dawnych zasad i wyeliminować ten problem, np. uważniej przyjmując do seminariów – odwraca się uwagę taki głodnymi kawałkami jak o ks. Jankowskim. A przy okazji ostrzega się też wszystkich krytyków jedynie słusznej narracji III RP, na zasadzie: „co wy myślicie, że nam wystarczy ograbienie tego kraju, upodlenie narodu polskiego i stłamszenie wszelkiej opozycji?! Myślicie sobie, że jeśli ktokolwiek się odezwie przeciw nam, to gnojąc go zrobimy z niego bohatera?! Nic z tych rzeczy, kto raz powie słowo prawdy – będzie odarty z czci, okaże się być przestępcą, ośmieszymy go, wzbudzimy do niego nienawiść i pogardę tych, których chciał bronić! Możemy to zrobić z każdym. Z tobą także. Więc zamknij mordę, Polaku i rób co każemy. Rób dla nas!”.

Ot i całe wyjaśnienie „afery księdza Jankowskiego”. Zburzenie jego pomnika, nieważne czy zasłużonego – ma być odstraszającą lekcją poglądową dla wszystkich Polaków. I co ciekawe, to rzeczywiście jest lekcja – ważne tylko, czy ją dobrze zrozumiemy i nauczymy się rozpoznawać prowokacje, czy uodpornimy się na nie i czy wreszcie pozbędziemy się ich kreatorów. Tych, których po imieniu nazwał właśnie grzeszny sługa Boży, ksiądz prałat Henryk Jankowski.

Konrad Rękas

Konserwatyzm.pl

13 Komentarzy

Filed under Polityka

13 responses to “Brońmy Polaków przed żydowskim bandytyzmem i pomówieniami

 1. grzanek

  Chociaż prałat Jankowski świętoszkiem zapewne nie był, to jednak nie jest on w swej domniemanej pedofilii odosobniony. Rzekłbym nawet, że można dostrzec pewien wzór, żeby nie powiedzieć modus operandi. Nie przypomnę sobie teraz dokładnie, ale w którymś z ostatnich wywiadów chyba E. Michael Jones przywoływał zdaje się podobne przypadki oskarżeń o pedofilię w ramach judejskiej wendetty.
  A na pewno był na ten temat gościnny artykuł u Henry Makowa:

  In 2007, Cardinal Francis George of Chicago responded to calls from organized Jewry for the Catholic Church to abandon its prayer for the conversion of the Jews, by suggesting that the Jews themselves might consider removing anti-Christian passages from the Talmud (I).

  A short time later Cardinal George found himself accused of „covering up” sexual abuse in his diocese

  Tłum.: W roku 2007 kardynał Francis George z Chicago odpowiedział na wezwania zorganizowanego żydostwa pod adresem Kościoła Katolickiego, aby ten porzucił swą modlitwę o nawrócenie żydów, sugerując, że żydzi w zamian mogą rozważyć usunięcie antychrześcijańskich ustępów z Talmudu.
  Krótko potem kardynał George znalazł się oskarżonym o „zamiatanie pod dywan” przypadków molestowania seksualnego w jego diecezji
  .
  https://www.henrymakow.com/2018/12/Conservative%20Catholic%20Media.html

  Polubienie

 2. ———————-MECHANIZM -PERPETUM MOBILE
  Od lat zastanawiam się , jak to możliwe, że zbrodniczy kościół katolicki rozpanoszył się na słowiańskiej polskiej ziemi jak nigdzie na świecie. Jak to się dzieje, że pomimo udokumentowanej wielokrotnej zdrady Polski i Narodu polskiego, wciąż jest siłą zdolną do dokonania przewrotu politycznego w Polsce , przy tym ZAWSZE !! zachowuje a wręcz powiększa swoje wpływy.
  Za mojego ŚWIADOMEGO życia kościół wielokrotnie doprowadzał do wzburzenia społecznego , wychodząc zawsze z rzekomej opresji z tarczą , przy jednoczesnej krzywdzie zwykłych Polaków tych wierzących i tych nie wierzących. Z dzieciństwa pamiętam sprawę Wyszyńskiego , List biskupów polskich do biskupów niemieckich. Z czasów Stanu Wojennego śmierć wielu Polaków z zawodu księży w tym ! śmierć Popiełuszki . Na fali wzburzenia społeczeństwa polskiego KK, jak zawsze wcześniej stawał się PRZEWODNIĄ SIŁĄ NARODU. Papież JP2 był tego ukoronowaniem.
  —————–ZAPALNIK
  Śmierć ! lub jawna agresja na Polaka z zawodu ksiądz, wywołuje zawsze wzburzenie społeczne i dzieje się to ZAWSZE ! kiedy spadają notowania KK w Narodzie. BRONIĄC Polaka księdza ,obligatoryjnie bronimy kościoła, który natychmiast wykorzystuje sytuację aby znowu ! weżreć się w przestrzeń zaledwie co uwolnioną od jego wpływu.
  —————–KSIĘŻA PATRIOCI Polacy ,Słowianie składani są zawsze !! jako Ofiary mające przynosić zakładane zyski. Zyskiem dzisiaj jest ! OBRONA min PRAŁATA , KSIĘDZA czyli urzędnika KK przez człowieka ,który walczy z WATYKAŃSKĄ SYNAGOGĄ SZATANA . Mechanizm perpetum mobile zadziałał jak zawsze .
  Wystarczy OFIARA ze Słowianina ! i jak zawsze ! wchodzimy do tej samej rzeki i wody. Widział ktoś księdza, biskupa żyda złożonego w OFIERZE ??.
  —————–DZIEL i RZĄDZ
  Pan Dariusz Kosiur broni Polaka antysemity za plecami, którego ukryli się żydzi !! . Prałata Jankowskiego już nie ma , ale ostała się WATYKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA, która wzmocni się tą obroną bo przecież !!! SZLACHETNOŚĆ Kapłana, świadczy o ! szlachetności kościelnej korporacji.
  —————POWTARZALNOŚĆ perpetum mobile w dziejach …….
  http://www.ptg.gda.pl/index.php/publisher/articleview/action/view/frmArticleID/214/
  ————-Rebe rydzyk zapalił właśnie MENORĘ ……………………….

  Polubienie

  • czy

   Szanowna @Nino w Polsce się panoszy KRK jak nigdzie indziej, bo tu jest swoisty dogodny ku temu mikroklimat. Slowianie a w szczególności polacy tj po-lac(h)y i po-(a)lany czyli ci co przejeli ziemie Lachow i Alanów po katastrofie globalnej, od wielu wieków stanowili dla innych ludów towar handlowy. Przez tereny dzisiejszej Polski wiódł „szlak bursztynowy ” gdzie prócz bursztynu głównym towarem byli slowianscy niewolnicy. Ta generalna gubernia byla zarzadzana oczywiście przez obcych jedynie PIASTUJACYCH rolę królów gubernatorow najczęściej z haplogrupą r1b vide badania Piastów mazowieckich. Polacy jako naród nigdy ale to nigdy nie rządzili Polską. Polska mentalność to mentalność niewolnika niepotrafiacego zawalczyć o swoje, jedyne co potrafi to zapierdalać za miske zupy do śmierci albo oddać życie za interesy swego Pana , inne narody dostrzegają to u nas wprost albo czuja podświadomie i dlatego za Polakami nikt nie przepada, brzydza sie nami inikt nas nie szanuje, bo nie da się szanować kogoś kto sam nie potrafi się szanować. Teraz żeby zmienić utrwalony przez wieki wzorzec mentalny Polaka potrzeba dosłownie wieeeele lat pracy u podstaw tych bardziej świadomych Polaków , zakładając że w tej części świata będzie panować w miarę stabilna ku temu sytuacja
   Pozdrawiam

   Polubienie

 3. nina

  —————-PERPETUM MOBILE
  Jest Ofiara , jest obrona , ofiara , obrona itd poprzez wieki …………a SYNAGOGA SZATANA TRWA !! w tym celu składane są Ofiary.
  http://www.ptg.gda.pl/index.php/publisher/articleview/action/view/frmArticleID/214/
  Ps. poprzedni mój komentarz znikł !.

  Polubienie

 4. jano

  AgnieszkaS jaką sobie fotkę wstawiła 🙂

  neon24 to test prosty na inteligencję jeśli ktoś nie widzi że tam wszyscy admini to trolle pejsate to jest debilem i tyle, czy to repol czy inne parchy astry/rebeliantki/marksy itd.

  Polubienie

 5. Alfred

  PEDOFILIA JEST UKRYTĄ HOMOSEKSUALIZMU.
  Zażydzony świat ciągle organizuje parady homoseksualistów, świętując victory Sodomy i Gomory. Za milczącą zgodą sieci międzynarodowych, które handlują dziećmi legalizacja i normalizacja eksperymentów na ludzkich embrionach zajęła tylko kilka dekad. Droga od legalizacji i normalizacji homoseksualizmu przed dekryminalizacją i normalizacją pedofilii zmniejsza się w jeszcze szybszym tempie. Historia ruchu homoseksualnego pokazuje, że od samego początku wspierał on pedofilię. Można nawet powiedzieć, że pedofilia jest najważniejszym składnikiem ruchu homoseksualnego. Dzis propaganda homoseksualizmu pod postacią edukacji seksualnej w szkołach, począwszy od najmłodszego wieku, oznacza, zepsucie dusz dzieci i następnie stworzenie ołtarzy dla ich sodomitowej pożądliwości z ich ciał? Oczywiście pretekstem do tego jest najbardziej demokratyczna – walka z dyskryminacją mniejszości seksualnych, równość szans i wolność sumienia! Historia ruchu homoseksualnego i ustawodawstwa zachodu, kampania prowadzona przez środki masowego przekazu w obronie homoseksualizmu, jest właśnie wsparciem pedofilii. Ostatecznym celem ruchu na rzecz liberalizacji homoseksualizmu jest osiągnięcie wolności seksualnej nie tylko dla homoseksualistów i lesbijek, ale także wolności wyrażania seksualnego dla młodzieży i dzieci. Tak więc główna organizacja homoseksualistów na całym świecie wspiera pedofilię! Co więcej, homoseksualne publikacje w Stanach Zjednoczonych pełne są między innymi artykułów na poparcie pedofilii jako formy wyrażania „miłości” między dorosłymi i nieletnimi, gdzie publikowano mnóstwo artykułów wspierających stowarzyszenie pedofilów i wykorzystywanie seksualne dzieci. The Journal of Homosexuality („Journal of Homosexuality”), główna akademicka publikacja amerykańskich homoseksualistów, wydała „Męskie pokrewieństwo międzypokoleniowe” (nazwa naukowa, którą próbują ukryć pedofilię), którego artykuły stwierdzają, że rodzice powinni wziąć pedofila który „kocha” dziecko (chłopca) „nie jako rywala czy konkurenta, nie jako złodzieja ich majątku, ale jako partnera wychowawczego, który powinien zostać przyjęty w ich domu. Guide, amerykański dziennik ruchu homoseksualnego, zamieścił na swojej stronie następującą tyradę: „Możemy być dumni, że ruch homoseksualny zaakceptował w swoich szeregach tych, którzy mieli odwagę powiedzieć głośno: Dzieci są naturalnie seksowne i zasługują na prawo do wyrażania ich seksualność… Nie należy obawiać się, że zostaniemy nazwani pedofilami, powinniśmy z dumą głosić, że seks jest dobry, w tym dla dziecka… Powinniśmy zrobić to dla dobra dzieci! W świetle tych danych fakt, że homoseksualna propaganda staje się coraz powszechniejsza w szkołach oraz że w niektórych krajach homoseksualiści mają prawo adoptować dzieci, powinna szczególnie martwić z powodu zwiększonego zagrożenia naruszeniem praw dzieci przez homoseksualistów. W obecnym stanie, pedofilia jest faktycznie zalegalizowana, a dzieci, pozostawione bez najmniejszego wsparcia prawa, stają się łatwym łupem dla handlarzy na całym świecie. Dzieje się tak od zarania wieków. Niewolnictwo do dziś jest w rękach „żydowskich panów” Brutalna aktywności “wybrańców” rażąco świadczy o bestialności tej rasy. Niewolnictwo seksualne, w tym pedofilia to wielki biznes. O niewolnictwie białych słowiańskich dzieci, dziewcząt i kobiet, wszystkim co się z tym wiąże. To, że żydzi potrafią wyprodukować masowe oburzenie poprzez manipulowanie faktów przy pomocy ich mediów jest ogólnie znane i oczywiste. Natomiast to, że używają wszystkich możliwych im środków, aby zatuszować ich kryminalną działalność przeciw Gojom (i oburzenie z tym związane), powinno wzbudzać wśród nas poważne podejrzenia i analizę motywów tej działalności. Musimy zrozumieć motywy kryminalnej działalności żydostwa przeciwko wszystkim i wszystkiemu, co nie żydowskie. Zaczniecie głośniej protestować, żeby pozbawić ich prawa do posiadania „opiniotwórczosci i opiniodawstwa”. Obowiązkiem jest zrozumieć również, że żydzi są zupełnie oddzielnym odłamem ludzkości, z zupełnie innymi i zawsze przeciwnymi naszym interesom interesami. Zdajcie sobie wreszcie sprawę z tego, że pozwolenie na całkowity monopol mediów i faszerowanie naszych społeczeństw tym szambem z nich wypływającym jest bardziej jak bardzo niebezpieczną i poważną dla nas sprawą. To kryminalna działalności żydów, skierowana przeciwko najsłabszej, części społeczeństwa gojów, ich dzieciom i kobietom. To kryminalne przestępstwo. Zżydzanie „świniojada” to zniewolenie. To również zniewolenie seksualne naszych dzieci i kobiet, zmuszanych w ten lub inny sposób, aby służyły żydom. Brudasom zafajdanym, „zwanych panami” żydowskimi w burdelach europejskich – izraelskich. Te zbrodnie prawie nie są poruszane przez media. A artykuły poświęcone tym tematom nie wspominaja nic o żydowskim zaangażowaniu w te zbrodnie „reporterzy” doskonale wiedzą, kto stoi za tymi zbrodniami. Doskonale wiedzą oni, że publiczne ujawnianie prawdziwego pochodzenia tych bandytów, w najlepszym dla nich przypadku, oznacza natychmiastowe biedy, albo śmierć. (Jankowski z tym walczył. Walczył z żydami. I to są reakcje parchów).
  WOLNOŚCI NIE OTRZYMUJE SIĘ ZA DARMO…

  Polubienie

 6. nina

  ———————https://www.youtube.com/watch?v=E88Viswn4zU

  Przypięty przez twórcę Pol Lechicki
  J CH
  13 godzin temu
  Protesty w Paryzu , Europie maja zwiazek z UN i
  ich emigracyjna umowa- kraje bez granic. !!!! 9 i 10- tego grudnia 2018 roku w
  Marocco jest podpisywana umowa migracyjny compact z UN wielu krajow na
  swiecie.. UN w zwiazku z tym zatwierdza, ze emigranci beda mogli sobie pojechac
  gdzie chca i beda od razu na prawach obywatela tego kraju… tzw emigracja bez
  granic…beda tez podpisywac, ze pedofilia jest legalna, ze zadne media nie
  beda mogly negatywnie sie wypowiadac o emigrantach, pedofilach, itd. Ta
  deklaracja UN ma 23 punkty i jest to horror dla ludzi naszej ziemi, ale dla
  Globalistow , ktorzy sie ukrywaja pod tymi organizacjami; UN, NATO, UNESCO, to
  po prostu dopinanie NWO wraz z czipowanie/ elektroniczej inwiglilacji, tutaj
  kilka video w ang U N
  Global Migration Compact December 10 – 11, 2018 23 Objectives https://www.youtube.com/watch?v=gGfPwmgNnio .” UN Migration Pact: Europe
  & Ireland.. Ale Francuzi zabrali sie za usuniecie gory piramidy
  globalistow- rodziny francuskiej.. Payseurs, ktorzy sa zwierzchnikami
  Rotschildow i Rockefellerow, itd…Wspomagajmy Francuzow, protestujacych w
  calej Europie …Modlmy sie aby dopieli zwalenia tych z Synagogi Szatana…
  21

  Polubienie

 7. Na Leppera też posłali qrwę nie z czynów , ale ze słów która miała go zdyskredytować i …. udało im się. Leppera już nie ma

  Polubienie

  • czy

   A.Lepper to jeden z nie wielu u którego sie zachował gen wojownika. Za zycia poniewierany od lewa do prawa przez wspolrodakow, bo tak z góry zyczyli se pany. Po śmierci niemal dla wszystkich swiety męczennik, jakie to polskie aż do bólu..

   Polubienie

 8. nikita

  KIM JEST LESZEK ZEBROWSKI

  „Rzetelność” Leszka Żebrowskiego | J. Międlar
  . https://www.youtube.com/watch?v=DJKyrWFcX7o

  Polubienie

 9. Pingback: Brońmy Polaków przed żydowskim bandytyzmem i pomówieniami | Justice4Poland.com

 10. Pingback: [dyskusja] Hasbarna agitka Sekielskiego & Co. | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.