Żydowski szowinizm w pełnej krasie – nic lepszego nie mogło się nam przytrafić

Konferencja bliskowschodnia – Zamek Królewski w Warszawie. Rezydent A.Duda wśród antypolskich, syjonistycznych, szumowin – tym gestem także i on znieważa Polskę i Polaków.

I jak tu teraz IIIŻydo-RP/Polin i jej represyjne służby mają ścigać mowę nienawiści, ksenofobię, rasizm, „antysemityzm”, gdy rozwydrzona swoją bezkarnością banda z USA i z Izraela dała w Warszawie bezprzykładny popis antypolonizmu i syjonistycznej, niepohamowanej, agresji?

Oto żydowski szowinizm w pełnej krasie – nic lepszego nie mogło się nam, Polakom, przytrafić – syjonistyczna banda sama pokazuje nam swoją prawdziwą mordę. Nadzieja w tym, że żydowską hucpę zaczyna dostrzegać coraz więcej Polaków. Takie spostrzeżenia są społeczeństwu niezbędne, bo ciągle jeszcze zbyt wielu z nas nie rozumie, że sierpień’80 to była żydowska rebelia, a wybory 1989r. i powstanie IIIRP stanowiły apogeum tej rebelii i wyniesienie żydowskiej V kolumny do władzy.

 

„Żyd jest naszym nieprzyjacielem”

Kto uczciwy dzisiaj temu zaprzeczy? Słowacki mural z 1938r. wyrażał to, co od dawna wiedzą nie tylko Słowianie, ale i inne ludy, które w swojej historii zetknęły się z żydowskim szowinizmem. Pamiętajmy także, że żydowskie zbrodnie na Polakach nie tylko nigdy nie zostały rozliczone, ale za mówienie o nich grożą represje żydo-reżimowego sądownictwa. Dowodzi to niezbicie, że IIIRP jest żydowskim reżimem, a nie demokracją. 

Oczywiście zawsze znajdą się kanalie gotowe twierdzić coś przeciwnego, pracujące na rzecz budowy „pomostów” między ofiarą i katem. Ten „pomost” to nic innego jak znieczulanie i obezwładnianie ofiary, która winna się tym łatwiej poddawać katu. Na nasze szczęście budowa tych „pomostów” przez żydo-reżimową władzę daje skutek odwrotny od zamierzonego – nie wszyscy Polacy dają się ogłupić żydowskiemu reżimowi i powszechnym żydowskim mediom. A jeśli w ogóle chcemy trwać jako polski, słowiański naród, jeśli chcemy mieć Polskie Państwo rządzone przez Polaków, to ten żydowski reżim musimy przecież bezwzględnie zlikwidować.

Szczyt V4 w Jerozolimie – Morawiecki na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin

No więc szczytu premierów państw Grupy Wyszehradzkiej, tzw. V4 (dlaczego nie V5 – nie rozumiem -?), co to miał się odbyć w Jerozolimie – czyżby przy grobie Jezusa? -, nie było. Tylko trzech premierów, Słowacji, Czech i Węgier, pojechało spotkać się z premierem narodu wybranego – bowiem zasada „jedności” grupy V4 zobowiązuje. A o co poszło? O „drobiazg” – oczywiście, za który szowinistyczni Żydzi nie przeproszą. Wyjaśnią tylko dyplomatycznie – albo nawet nie -, że zostali źle zrozumiani. Wasalna żydo-reżimowa władza IIIŻydo-RP/Polin odetchnie z ulgą i znów całować będzie syjonistyczne dupska w Izraelu i w USA.

Wielki patriota M.Morawiecki biesiaduje wśród swoich rodaków a „naszych przyjaciół”, więcej, wśród „naszych braci”.

Na wszelki wypadek premier IIIŻydo-RP/Polin, choć nie z naszego słowiańskiego plemienia, poczuł się bardzo w obowiązku zareagować na głoszone przez swoich rodaków, a „naszych braci”, ,,żydowskie prawdy” o polskich zbrodniach na wybranym narodzie.  W końcu wybory tuż, tuż. Więc taki nieprzemyślany w geszeftach pośpiech „naszych przyjaciół” może zniechęcić nawet mniej roztropnych Polaków do popierania rządzącej Partii interesu Syjonistycznego, czyli PiS. Człowiek finansowy, M.Morawiecki, to wie i rozumie – być może jest to jego przepustka, jako polskiego patrioty, do fotela rezydenta IIIŻydo-RP/Polin, bo A.Duda jest już wystarczająco skompromitowany. A ponieważ geszeft na Polakach kroi się na prawdę wyśmienity, to trudno się dziwić, że nawet Żydzi tracą w takich momentach umiar i zimną krew. No, bo w powszechnych, światowych, żydowskich, mediach czym prędzej trzeba Polakom dorobić gęby morderców, żeby ich nikt nie żałował jako żydowskiej ofiary holokaustycznego geszeftu i możliwie jak najszybciej wyrwać przy pomocy USA te ca 300 mld $USA (ok. 1 biliona zł), a jak dobrze pójdzie to może i więcej. Nigdy nie wiadomo, czy coś nie stanie na przeszkodzie i nie przekreśli całego interesu – cymes interesu, więc kują żelazo póki gorące.

Pośpiech żydowski wynika być może z faktu, że „nasi bracia” wiedzą jednak coś, czego my jeszcze nie wiemy. Np., że dni UE w jej dotychczasowym kształcie są policzone (Wlk.Brytania z jej żydowskim, światowym, centrum finansowym nie bez powodu przecież opuściła ten wspaniały syjonistyczno-globalistyczny nowo-twór) i że syjonistyczne, imperialne, bandyckie USA, z coraz bardziej wyszczerbionym uzębieniem na KRLD, na Syrii, na Iranie i na Wenezueli (Gnido – to syjonistyczny niewypał), będą w końcu zmuszone ograniczyć swoje wpływy w Europie, a więc cały ordynarnie i naprędce obmyślony holokaustyczny geszeft na Polakach może wziąć po prostu w łeb.

Powód żydowskiego pośpiechu w geszefcie na Polakach może mieć także te same przyczyny, ale bardziej ambitne cele niż tylko holokaustyczny geszeft. Jak wiemy koniec syjonistycznego tworu na Bliskim Wschodzie został zapowiedziany kilka lat temu przez jednego z czołowych syjonistów, H.Kissingera. A Polska, tak jak zresztą cała grupa V4, to przecież kolebka Żydostwa (dlatego tak dla nich ważna jest grupa V4, tu przecież następuje odbudowa żydowskiego życia)  -, 80% – 90% Żydów wywodzi się z naszego terytorium, więc lepsza okazja do całkowitego opanowania i zawłaszczenia Polski oraz całkowitego wywłaszczenia Polaków może się już nie trafić. Stąd pewnie ten pośpiech i niezręczności, czyli bezczelność, hucpa, syjonistyczne rozwydrzenie i jawnie zaplanowana i ogłoszona kradzież naszego majątku narodowego.

No, no, ale ostrzegam, żeby nikt nie próbował nawet szeptać, że Żyd to oszust, kłamca i złodziej – a nie daj Boże zbrodniarz. Póki co miłości do narodu wybranego w Europie będą strzegły same USA, nasz najlepszy, wypróbowany, sojusznik. A reżim IIIŻydo-RP/Polin ma przecież sojusznicze zobowiązania także w kwestii miłowania współbraci – psubraci. Dlatego nie piszę już dokładnie, który Żyd co powiedział, bo i tak wszyscy wiedzą, że miłowanie nieprzyjaciół swoich należy do świętych obowiązków żydo-katolika, więc co za różnica kto i co mówi.

Niebawem sprawy się ułożą i wszystko ucichnie. Żydo-media przykryją całą aferę nowymi aferami, a tłum jak wiadomo pamięci nie ma. Spotkania Grupy Wyszehradzkiej, która służy interesom nie naszym, a „naszych braci” także wrócą do normy.

Tak było w lipcu 2017r. – szczyt grupy V4 w Budapeszcie

Od lewej:

B.Sobotka, naprostowany w listopadzie 2014r. przez USA: Z Ameryki Sobotka wrócił odmieniony. (…) Pod wpływem amerykańskiej krytyki premier Czech Bohuslav Sobotka odciął się od proputinowskiego kursu prezydenta Milosza Zemana.” http://wyborcza.pl/1,75477,17016797,Praga_wraca_do_linii_politycznej_Havla.html#ixzz3K0KtO2Lu ; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/11/24/miedzynarodowy-zyd-z-usa-naprostowal-premiera-czech/

B.Netanjahu – patronacki duch podległych kolonii, V.Orban, R.Fico i B.Szydło – kochająca Izrael i braci Żydów.

 

Gdyby ktoś jeszcze nie dowierzał, że my i Żydzi „jesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy braćmi” to proszę posłuchać czas od: 10;44 min.

A oto „wielki przyjaciel” Polski, przez Polaków uratowany z holokaustu, Szewach Weiss, któremu dialektyczny talent pozwolił wyprowadzić genialne twierdzenie, że  Żyd popełniający jako komunista zbrodnie na Polakach, nie jest już Żydem i nie można Żydów za te zbrodnie winić, daje dzisiaj dowody prawdziwej żydowskiej wielkiej przyjaźni i wdzięczności.

https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/bliski-wschod/szewach-weiss-polski-rzad-na-uchodzstwie-bral-udzial-w-mordowaniu-zydow/?fbclid=IwAR0XahgqkcvdrSRaWl-AuHt4q2v_X5PlsTbPtw3zzLOX02yyO1BJwkB4U8A

 

Dariusz Kosiur

PS

 

Syjonistyczny atak na WPS

Sąd w Otwocku, który miał prowadzić przeciwko WPS sprawę i już zlecił nam złożenie wniosków dowodowych zrezygnował z prowadzenia sprawy wskazując jako powód, że nie jest właściwym miejscem adresowym i odesłał akta do prokuratury.

Przypomnę, że jesteśmy oskarżeni o obrazę przedstawicieli społeczności żydowskiej, o upublicznienie informacji o śledztwie (czyli o bandyckim najściu policji na nasze mieszkania z polecenia syjonistycznej kreatury prokuratorskiej), a ja osobiście o propagowanie faszyzmu – taki zarzut postawiła mi syjonistyczna kreatura prokuratorska, która szantażem chciała wymusić na mnie przeprosiny wobec nieokreślonej społeczności żydowskiej. WPS zostało zadenuncjowane  przez żydowską, szowinistyczną Otwarta Rzeczpospolitą.

33 Komentarze

Filed under Polityka

33 responses to “Żydowski szowinizm w pełnej krasie – nic lepszego nie mogło się nam przytrafić

 1. nina

  ——————- WAŻNA INFORMACJA !!!!!
  PRZEDSTAWIAJĄCA przedwojenny DOKUMENT o faktycznej liczbie żydów przed wojną w Europie .

  Polubienie

 2. Kojak

  Ten Sakiewicz to smierdzacy zydowsko banderowski gnoj i nie ma co tego gnoja cytowac ! Z gownem bowiem nie prowadzi sie dyskusji !

  Polubienie

 3. Piotr

  Eli Barbur gościem w TVP info w programie minęła 20.

  Polubienie

 4. paziem

  Dzisiaj w stolicy Francji rozpoczyna się konferencja pt. „Nowa polska szkoła historii Holokaustu”, która wzbudza kontrowersje w środowiskach polonijnych. Polish Media Issues, Światowe Porozumienie Polskich Patriotów, Polonia Institute, Coalition of Polish Americans i wiele innych organizacji zaprotestowało przeciwko jej przeprowadzeniu.
  Wśród prelegentów zaproszonych na spotkanie są takie postaci jak Jan Grabowski, Jan Gross czy Barbara Engelking, budzące kontrowersje w związku z prezentowanymi poglądami — informuje Do Rzeczy.
  Polonia apeluje do organizatorów przedsięwzięcia o zachowanie transparentności i obiektywności, jeśli chodzi o dobór rozmówców, zwrócono też uwagę na złamanie konwencji ONZ z 1965 roku o zapobieganiu rasizmowi.
  Jesteśmy także poruszeni niedoborem transparentności w fazie organizacji konferencji i jednostronną selekcją prelegentów, a szczególnie faktycznym wykluczeniem wybitnych ekspertów prezentujących wyniki badań i oceny różniące się od kierunku reprezentowanego przez ww. badaczy, w tym przedstawicieli tak prestiżowych instytucji jak Muzeum Auschwitz, Instytut Pileckiego, Instytut Pamięci Narodowej oraz Polskie Towarzystwo Historyczne — wskazują organizacje polonijne.

  Oryginał pisma można przeczytać tutaj.

  Przedstawiciele Muzeum Auschwitz, Instytutu Pileckiego, Instytutu Pamięci Narodowej czy Polskiego Towarzystwa Historycznego nie pojawią się na konferencji.

  za:https://pl.sputniknews.com/polska/201902219886714-paryz-konferencja-nowa-polska-szkola-historii-holokaustu-sputnik/

  Polubienie

 5. Klemens

  Netanyahu sprzymierzył się właśnie z partią tak radykalną, że można by ją porównać do Ku Klux Klanu. „Żydowska siła” nowym koalicjantem Likud.

  https://www.axios.com/netanyahu-deal-jewish-power-israel-election-be6b4501-fa62-472a-ad93-f73bb68a5cbc.html

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kach

  Polubienie

 6. wincenty

  Trump będzie bronił zboczeńców na całym świecie

  -> https://wolnemedia.net/trump-bedzie-bronil-homoseksualistow-na-calym-swiecie/

  Polubienie

 7. nina

  —————-POWRÓT ! Leszka Bubla ………..

  Polubienie

  • paziem

   Nie , nie pani NIno tylko nie Bubel, jako autorytet w tej kswestii !!!

   Polubienie

  • dla kazdego ktory ma „odrobine” wiedzy!i checi poznawania swiata ! jest oczywistym ze najbardziej „zydowska” organizacja POLITYCZNA !!jest chrzescijanstwo i katolicyzm !! a dopiero na trzecim miejscu jest …..Judaizm i muzulmanizm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec!!! skim? mam ratowac od pewnej smieci biologicznej bialego czlowieka ( Slowianina ! potomka Arian !! no …Z KIM ????????????????????????? zostaje nam tylko … ,Chiny ,Rosja Iran ,N.Korea ,Afganistan i Syria i palestyna

   Polubienie

  • w Polsce taki Yahwista bedzie sie nazywal : Brzezinski , mazowiecki ,Wojtyla,Kwasniewski ,Walesa itp . w niemczech ….Chitler ,Gebels, Himmler, itp w Rosji ….bedzie sie nazywal duzo bardziej rosyjkobrzmiaco od Rosjanina 🙂 Gorbaczow, Andropow, Bierezowsky ,zasraNOW! DupOW :)itp no i oczywisci ..ZDECYDOWANIE !najbardziej Zydowska organizacja w Rosji jest PRAWOSLAWIE I JEGO SEKRETARZE obrzezanego jezusa chrystosa:)

   Polubienie

 8. markglogg

  No ciekawe to spotkanie „Grupy V4” w Budapeszcie w 2017 roku. Nie wiedziałem, że był i PIĄTY uczestnik tego, „zarządzonego odgórnie” MIŁOSNEGO ZWIĄZKU.
  Podobnie było w roku 2017, gdy w Warszawie Donald Trump ogłosił powstanie INICJATYWY TRÓJMORZA, w której ma być 12 państw środkowo-europejskich. Ale na spotkaniu przywódców tej „12” pojawiło się aż 13 prezydentów:
  Poniżej Zestaw 13 Apostołów (prezydentów lub ich reprezentantów) Trójmorza sfotografowany w Warszawie 6 lipca 2017


  (Jakby ktoś myślał, że ta liczba 13 to jakiś przypadek, nie związany z historią biblijnego Izraela, który składał się z 12 plemion + „nadplemiennej” kasty Lewitów, przypominającej obecne DEEP STATE w USA, to przypominam za bardzo nabożnym, otrzymanym kilka dni temu tekstem „Kościół Święty czy antyświęty antykościół!?”,ZWIĄZANĄ Z WYRAŹNIE ZAARANŻOWANĄ LICZBĄ 13 historię pontyfikatu św. Jan Paweł Drugi (liczba liter jego imienia = 13). I dalej: data (jego) śmierci 02.04.2005 – 2+4+2+5=13 – godzina 21:37 – 2+1+3+7=13. To 13-ty tydzień 2005 r. Pontyfikat 26 lat i 5 mies czyli 9301 dni – 9+3+1=13. Zamach na jego życie: 13 maja (jak „cud” w Fatimie). Papież miał 85 lat = 8+5=13. Karol Wojtyła został wybrany na papieża mając 58 lat – znów 13. Jan Paweł drugi, był 265 papieżem (wliczając św. Piotra) suma znów 13. 13 kwietnia 1986, jako pierwszy papież w historii Jan Paweł II odwiedził synagogę.)

  Czytać więcej: http://markglogg.eu/?p=1948

  Polubienie

 9. Syjonistyczna szumowina przewróciła pomnik ks. H.Jankowskiego. Bezczelność syjonistycznych kanalii jest tak daleko posunięta, że swój proceder sfilmowali i upublicznili.

  Z tego, co mówi w radiu Żyd (radio Zet) były żydo-katolicki jezuita wynika, że u podłoża obalenia pomnika ks.H.Jankowskiego leżały jego „antysemickie” wypowiedzi czas: 2;45 – 3;00 min

  Czas usunąć nie tylko palmę z ronda de Gaulle’a w Warszawie, dar żydowskiej aktorki – jej utrzymanie, konserwację opłacają polscy podatnicy, ale i syjonistyczną, antypolską, hołotę.

  Polubienie

 10. Witek

  Panie Dariuszu jak widać po dzisiejszej konwencji żydy pisowe jak zwykle rzucają gojom trochę pieniędzy przed wyborami co nawet nie może dziwić dziwi tylko że szastają dużymi kwotami na lewo i prawo między innymi już planowane jest 500 plus na pierwsze dziecko .Coś mi to rozdawnictwo bardzo żle pachnie biorąc pod uwagę to ze banksterzy wieszczą od 2020 roku potężny kryzys finansowy.Rothschild już sprzedaje na szybko większość swoich aktywów.
  Co pan myśli.
  Mocno podejrzane to rozdawanie pieniędzy przez pisowskie pejsy.

  Polubienie

  • Tak, to jest żyo-reżimowa socjotechnika rządzącej Partii interesu Syjonistycznego:
   czym prędzej trzeba zagłuszyć w odbiorze publicznym ostatnie wydarzenia związane z Konferencją bliskowschodnią, czyli m.in. plucie na Polskę i Polaków przez syjonistyczną bandę z USA i z Izraela przy aprobacie rządzącej partii.
   A poza tym jest to oczywiście wyborcza kiełbasa za pieniądze wyjęte z naszych kieszeni.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.