Międzynarodowy Żyd z USA „naprostował” premiera Czech

Pamiętają Państwo stary, PRL-owski żart – żart wymyślony przez żydowską V kolumnę w Polsce -: kto jest najlepszym zegarmistrzem w Polsce? W.Gomułka (I sekretarz KC PZPR), bo po wskazówki jeździ aż do Moskwy.

Wtedy sarkazm żartu miał nas utrzymywać w przekonaniu, że PRL jest państwem wasalnym wobec ZSRR. O wasalności PRL wobec ZSRR przekonują nas po 1989r. powszechne żydo-media, które jednocześnie wmawiają nam, że dopiero po 1989r. uzyskaliśmy prawdziwą niepodległość. Jesteśmy wolni i jesteśmy częścią demokratycznego Zachodu, co zresztą potwierdzał sam święty Kościoła JPII. Ma się rozumieć, że i wolność gospodarcza po 1989r. zapewnia nam niespotykany wcześniej rozwój.

Żart o zegarmistrzu można sprzedać dzisiaj Czechom. Kto jest najlepszym zegarmistrzem w Czechach? B.Sobotka, bo po wskazówki jeździ aż do Waszyngtonu.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????                                Premier Czech, Bohuslaw Sobotka

Dlatego z zaskoczeniem przeczytałem poniższy tekst w żydowskiej gadzinówce Michnika, który (tekst), chcąc nie chcąc, obnaża imperialną dyktaturę syjonistycznego syndykatu zbrodni Międzynarodowego Żyda ze stolicą w USA. Nie wiem tylko, czy jest to sabotaż żydostwa europejskiego względem swoich anglosaskich pobratymców, czy zbliżający się niewątpliwy koniec żydo-reżimów powoduje tak poważną intelektualną dychotomię żydo-mediów.

Dariusz Kosiur

*                                         *                                     *

    Praga wraca do linii politycznej Havla

autor: Lubosz Palata

Pod wpływem amerykańskiej krytyki premier Czech Bohuslav Sobotka odciął się od proputinowskiego kursu prezydenta Milosza Zemana.

Zeszłotygodniowa wizyta w Stanach Zjednoczonych wywarła zbawienny wpływ na czeskiego premiera Bohuslava Sobotkę. Pod wpływem krytyki ze strony gospodarzy odciął się od proputinowskiego kursu prezydenta Milosza Zemana i zaczął głosić chwałę Václava Havla broniącego praw człowieka w obliczu dyktatur. „Ameryka zmieniła Sobotkę w havlistę” – napisały w piątek „Lidové noviny”.

biden_sobotka_wh_03Przedstawiciele imperium światowego syjonistycznego terroryzmu strofują delegację Czech z premierem B.Sobotką (zdjęcie zamieściła redakcja WPS)

Do zeszłego tygodnia nic nie zapowiadało, że premier przeciwstawi się prezydentowi Miloszowi Zemanowi, który forsuje politykę pod hasłem „biznes jest ważniejszy niż prawa człowieka”. Zemanowi wtóruje wiceminister spraw zagranicznych Petr Drulák, twórca polityki zagranicznej szefa czeskiej dyplomacji Lubom~ra Zaorálka, głoszący, że dotychczasową politykę popierania dysydentów w reżimach totalitarnych należy zmienić i koncentrować się bardziej na problematyce społecznej czy ekologicznej.

Czeskie wsparcie dla dysydentów na Kubie, w Birmie czy Rosji było jednym z najbardziej widocznych działań polityki zagranicznej Pragi. Była to swego rodzaju marka związana z nazwiskiem przywódcy aksamitnej rewolucji z 1989 r. i pierwszego czeskiego prezydenta Václava Havla. Siła tej marki w ostatnim roku, także według dysydentów z Kuby czy Białorusi, zaczęła słabnąć.

Zeman nazwał prześladowane przez reżim Putina członkinie grupy punkowej Pussy Riot „kurwami” czy „grupą pornograficzną” (tak, jak na to zasługują syjonistyczne siksy* – D.Kosiur) , zaś chiński reżim komunistyczny chwalił za „utrzymywanie stabilności w społeczeństwie”.

Sam premier Sobotka niechętnie wprowadzał unijne sankcje przeciw Rosji, a nawet groził wetem, bo jego zdaniem sankcje zagrażają eksportowi czeskich maszyn do Rosji. W tym zgadzał się z Zemanem, który żądał zniesienia wszystkich sankcji i twierdził, że na wschodzie Ukrainy nie ma rosyjskich wojsk, lecz trwa „wojna domowa”.

Ta nowa linia czeskiej polityki spotkała się z krytyką za granicą. Ukraińskie ministerstwo spraw zagranicznych wezwało czeskiego ambasadora w Kijowie i otwarcie zaprotestowało przeciwko opiniom Zemana. Zaniepokojenie wszystkimi możliwymi kanałami dyplomatycznymi wyrażały USA.

Kiedy rozpoczęto przygotowania do wizyty premiera Bohuslava Sobotki w USA, połączonej z odsłonięciem w amerykańskim kongresie popiersia Václava Havla (Havel ma tu pomnik jako czwarty światowy przywódca), wydawało się, że żaden z najwyższych przedstawicieli amerykańskiej władzy nie znajdzie dla niego czasu. Na koniec udało się umówić spotkanie czeskiego premiera z wiceprezydentem Joem Bidenem oraz z senatorem z ramienia republikanów i kandydatem na prezydenta Johnem McCainem. Ani jedno z tych kluczowych spotkań nie było przyjemne dla Sobotki. Zarówno Bidenowi, jak i McCainowi musiał wyjaśniać zachowanie Czech, zmianę kierunku polityki zagranicznej oraz ugodowe postępowanie w stosunku do agresywnej polityki Putina.

D3S_0456_584x316_1Premier Czech, B.Sobotka przemawia obok popiersia żydowskiego prezydenta Czechosłowacji i Czech, V.Havla (zdjęcie zamieściła redakcja WPS)

Biden po spotkaniu okazał litość wobec gościa, jednak McCain nie był już taki dyplomatyczny. „Jestem bardzo zaniepokojony kierunkiem, jaki pojawił się w niektórych krajach Europy Wschodniej, łącznie z Czechami. Chodzi o niektóre wypowiedzi na temat Rosji – powiedział. – Zauważamy poglądy czeskiego prezydenta, które są niezwykłe. Wydaje się, że mamy do czynienia z pewną zmianą poglądów i próbą bycia w zgodzie z Władimirem Putinem”.

Z Ameryki Sobotka wrócił odmieniony.

– Będę musiał porozmawiać z panem prezydentem Miloszem Zemanem. Szczególnie jeśli chodzi o jego wypowiedzi z ostatnich tygodni – ogłosił, dodając, że polityka Havla opierająca się na poparciu praw człowieka pozostaje nadal podstawą czeskiej polityki zagranicznej.

Równie ostro ostrzegł wiceministra spraw zagranicznych Druláka: – Pan wiceminister Drulák, tak samo jak pozostali członkowie gabinetu, musi realizować linię rządu – powiedział. Wkrótce potem minister spraw zagranicznych Zaorálek oświadczył, że Czechy nadal zamierzają wspierać prawa człowieka.

Kręgi prohavlowskie doceniły przemianę Sobotki. – To fantastycznie, że premier przejrzał na oczy, gdy zobaczył, jak ważna jest polityka popierająca prawa człowieka i jak nas rozsławia na świecie – powiedział Karel Schwarzenberg, były minister spraw zagranicznych i były kanclerz Václava Havla.

*Autor jest redaktorem „MF DNES”

           *                       *                      *
wytłuszczenia w tekście: D.Kosiur
*siksa – w języku jidisz znaczy kurwa, inaczej prostytuka
Reklamy

8 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

8 responses to “Międzynarodowy Żyd z USA „naprostował” premiera Czech

 1. walerianda

  B. Sobotka będąc jeszcze Premierem Czech zapomniał, że jest na służbie własneco narodu i podleega Preezydentowi Czech a nie jakiemuś kowalowi z USA. Gdybym ja był Prezydeentem Czech to pab Sobotka szukałby już pracy w Angli albo nielegalnie w USA.

  Polubione przez 1 osoba

  • Ruski agent

   Szczególnie podoba mi się nieustanne bredzenie o demokracji, wolnościach obywatelskich, piątej władzy itd.
   Im większy zamordyzm tym bełkot bardziej się nasila.
   Jak na razie trzymam kciuki za Orbana i Putina bo obydwaj skutecznie wyhamowują zapady syjonizmu światowego.

   Polubienie

 2. Ruski agent

  Jak myślicie, mięśniak ma szanse na prezydenturę?
  Tu w oczekiwaniu na moshiacha

  Polubienie

  • ALI BABA

   Ten Mięśniak Arnold…to dobre ścierwo..! Jak był gubernatorem Kalifornii miał możliwość aby skorzystać z prawa łaski i ułaskawić starego, prawie niewidomego, chorego na cukrzycę obywatela USA..A to bydle umięśnione NIE SKORZYSTAŁO Z TEGO PRAWA..!!

   Polubienie

 3. Franz

  a tymczasem w Polsce kolejna manifestacja EuroMajdanu w Warszawie z udziałem polityków POPiS-u. Banderowskie hasła w centrum polskiej stolicy:
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/kolejna-manifestacja-euromajdanu-w-warszawie-z-udzialem-politykow-popis-u-banderowskie-hasla-w-centrum-polskiej-stolicy-video

  Polubienie

 4. Pingback: Czy Żydzi z Czech usuną czeskiego prezydenta za „zdradę kraju”? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 5. Pingback: Gratulacje dla braci Czechów | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s