DLACZEGO TRUMP PRZENIÓSŁ SWĄ KONFERENCJĘ WCZORAJ Z GODZ. 11 na 17?

Znalezione obrazy dla zapytania d.trump z żydami - zdjęcia
i dlaczego tak nagle, po wszystkich możliwych oskarżeniach Iranu o terroryzm NIC NIE POWIEDZIAŁ, CO USA Z TYM „TERRORYSTYCZNYM IRANEM” ZAMIERZAJĄ DALEJ ROBIĆ?
.

@Berkeley72 10:35:30

Przepisuję me gdybanie na neon24: dlaczego Trump przeniósł nagle swe expose wczoraj z planowanej godz. 11 na 17 godz.

I tak sobie myślę (bo dotarła do mnie opinia eksperta lotniczego z Białorusi, który stwierdził, że ukraiński Boeing, który wyleciał z Teheranu o 5.45 rano został ZESTRZELONY na wys. ok 2000 metrów nad ziemią).

Kto takiego wyczynu mógł dokonać i kto posiada nisko lecące, nie wykrywalne przez radary rakiety o zasięgu 2000 km, podobne do tych, których użyła „pokazowo” Rosja kilka kat temu, strzelając nimi, precyzyjnie z dokładnością do metrów, z Morza Kaspijskiego w odległe o 1600 km cele w Syrii?

Może inicjatorzy „strzału” w UKRAIŃSKIEGO boeinga się pomylili, mieli na celu samolot IRAŃSKI linii wewnątrz krajowych, by nikt o tym na świecie długo nie dyskutował i wszyscy by myśleli, ze lotnictwo cywilne irańskie, nie mając części zamiennych jest przestarzałe. (Tak tłumaczono podobny wypadek w Libii przed bodajże dziesięcioleciem).

Ja tylko tak sobie myślę, dlaczego Trump zakończyl swą, opóźnioną o 6 godz konferencję ŻADNYM NA PRZYSZŁOŚĆ PROJEKTEM postępowania z Iranem? (I od strony irańskiej też nagle wszelkie akcje militarne zastopowano) No cóż, pod Teheranem poległo, jak podają agencje, nie tylko 82 Irańczyków, ale i 62 KANADYJCZYKÓW, 11 Ukraińców, 10 Afgańców, 3 Niemców itd.

I nagle także Iran zrezygnował ze swych buńczucznych zapowiedzi „świętej wojny” z USA?

29 Komentarzy

Filed under Polityka

29 responses to “DLACZEGO TRUMP PRZENIÓSŁ SWĄ KONFERENCJĘ WCZORAJ Z GODZ. 11 na 17?

 1. nina

  ———– a to ciekawe ! IRANISTA o Iranie.

  Polubienie

 2. pytuś

  @MARKGLOGG

  I tak sobie myślę, że w parchlandii nie ma jeszcze nowego knesejmu i naczelnika w postaci WUJKA DOBRA RADA, który by podpowiedział innemu naczalstwu (NATO) co mają dalej począć w sprawie sterylizacji perskiego kota!

  Parlament Izraela rozwiązany. Nowe wybory w marcu 2020

  https://www.pch24.pl/parlament-izraela-rozwiazany–nowe-wybory-w-marcu-2020,72680,i.html

  Polubienie

 3. pytuś

  CZY TO NIE JEST JUŻ ENTY RAZ, KIEDY MOCARZE TEGO ŚWIATA MACHAJĄ NAM PRZED OCZAMI FAŁSZYWĄ FLAGĄ?

  Irańskie rakiety uderzyły w ,,puste” bazy Jankesów?

  Iran wcale nie spudłował. Zdjęcia satelitarne zaatakowanej bazy mogą zaniepokoić

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25579987,iran-nie-wcale-nie-spudlowal-zdjecia-satelitarne-zaatakowanej.html

  Może ,,panowie komedianci,” jednak wprowadzicie PRAWO PERSKIEGO TALIONU – dopiero wtedy będzie się działo!

  Nikt nie chce wojny na Bliskim Wschodzie, a zwłaszcza Trump i irańscy mułłowie

  https://wiadomosci.onet.pl/politico/nikt-nie-chce-wojny-na-bliskim-wschodzie-a-zwlaszcza-trump-i-iranscy-religijni/xvlz42p

  Polubienie

 4. nina

  ————– MAPA GOMBERGA
  A ! bo to wiemy czy nie istnieje nowa , z aktualizowana mapa , my tu kombinujemy , wymądrzamy się , kłócimy,planujemy , itd, itp . A U NICH ! wisi nowy wytyczony PODZIAŁ ŚWIATA czyli ! NOWY PORZĄDEK , gdzie my Słowianie znalezliśmy się w ich planach ?. Mapa jest znana , ale po mistrzowsku zinterpretowana.

  Polubienie

 5. nina

  ———— żydzi w Iranie , żyją całkiem , całkiem ! , dziwne! jak my mało wiemy o Iranie.
  https://kolemsietoczy.pl/zydzi-mieszkajacy-w-iranie/

  Polubienie

 6. markglogg

  A tymczasem, w aktualnych „Wiadomościach” TVP cytuje się słowa prezydenta Trumpa, że „WIEM ŻE TO BYŁ BŁĄD” (w domyśle zestrzelenie ukraińskiego boeinga w 4,5 godz. po zakończeniu bombardowań baz amerykańskich). A zatem prez. Trump wie zapewne kto tego błędu dokonał, ale powiedział, że bliższych szczegółów nie ujawni.

  „Wiadomości” huczą o tym, że tego błędu dokonała (oczywiście!) irańska p-lot koło lotniska w Bagdadzie (której zachowanie się Trump oczywiście poznał w szczegółach) , „Wiadomości” TVP dodają jednocześnie, że na Ukrainie media huczą o tym, że Boeinga zestrzeliła (oczywiście!) Rosja, rakietą (jej nazwę nawet podają).

  A ja powtarzam me przypuszczenie, że strzelono, z rejonu Zatoki Perskiej, niskolecącym, sterowanym z satelity, „dronem” naprowadzonym na startujący samolot.

  I TUTAJ POPEŁNIONO BŁĄD, podobny do tego nad Morzem Tyrreńskim 30 lat temu, kiedy to samoloty NATO próbowały zestrzelić samolot z Muhamarem Kaddafim, lecącym na spotkanie z Edwardem Gierkiem w Warszawie. Też wtedy ZROBIONO BLĄD i omyłkowo zestrzelono pasażerski samolot ITALAVIA. Zginęło wtedy „tylko” 83 pasażerów, ale o tym, kto to zrobił, Włosi się dowiedzieli dopiero w 9 lat później, przy okazji antyrządowej akcji „mani pullite” (była to „Katastrofa w USTYCE” pisał o niej RAM na neonie24 gdzieś przed rokiem.)

  I obecnie też, jak to PRZYZNAŁ PREZYDENT TRUMP, „ZROBIONO BŁĄD” zestrzeliwując nie ten samolot, co planowano, jako „natychmiastową reakcję” na bombardowanie baz amerykańskich. Co już, pół dnia temu podejrzewałem na kilku forach.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Sławobor

  Czy Rosja zainterweniuje?

  Najpierw najważniejsze. Nie ma żadnych prawnych / formalnych zobowiązań między Rosją a Iranem i żaden Irańczyk nie zgłosił się na ochotnika, aby umrzeć za Rosję. Następnie tak, Iran jest ważnym sojusznikiem Rosji. Ale większość ludzi nie wie, że Iran nie potrzebuje (lub nie chce) bezpośredniej rosyjskiej interwencji. Jest wiele powodów (w tym historycznych). Większość ludzi także zupełnie nie rozumie, że Irańczycy są pewni, że mogą wygrać bez żadnej pomocy rosyjskiej (lub innej). Jestem w kontakcie z wieloma ludźmi z Bliskiego Wschodu (w tym z Iranu) i mogę Wam powiedzieć, że ich nastrój jest nie tylko determinacją całkowitą, ale także spokojną pewnością siebie. Nikt w regionie nie wątpi, że to już koniec dla wuja Shmuela. Wiem, to brzmi niesamowicie dla ludzi mieszkających na Zachodzie, ale taka jest rzeczywistość na Bliskim Wschodzie.
  Poza tym możecie być pewni, że Rosja pomoże Iranowi, ale za kulisami. Przede wszystkim z wywiadem: podczas gdy Irańczycy mają niezwykle wyrafinowaną społeczność wywiadowczą, jest ona przyćmiona przez znacznie większą rosyjską, która oprócz tego, że jest znacznie większa, ma także środki techniczne, o których Iran może tylko pomarzyć. Rosja może również pomóc we wczesnym ostrzeganiu i kierowaniu. Nie wiemy, co naprawdę dzieje się za kulisami, ale dostaję informacje, że Rosjanie są w pełnej gotowości (tak jak podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej – niestety Saddam Hussein nie słuchał rosyjskich ostrzeżeń).
  Czy Rosja powinna zadeklarować, że Iran znajduje się teraz pod rosyjską ochroną?
  Absolutnie nie! Dlaczego? Pomyślcie o tym, co dzieje się tak, jak gdybyście siedzieli na Kremlu: Imperium wkrótce rozpocznie swoją ostatnią wojnę (tak, to znaczy, patrz dalej poniżej), a rosyjscy specjaliści WIEDZĄ, że USA przegrają. Dlaczego, u licha, miałbyś interweniować, gdy twój „główny wróg” (wyrażenie KGB / SVR / FSB dla „USA”) ma zamiar zrobić coś śmiertelnie głupiego?

  Poza tym jest to także kwestia kulturowa. Na Zachodzie stale wykorzystywane są groźby. Nie tylko straszyć wroga, ale także czuć się samym przerażonym. W Azji (a Rosja jest bardziej kulturowo azjatycka niż europejska) groźby postrzegane są jako oznaka słabości i braku determinacji. W całej swojej karierze Putin wykorzystał groźbę tylko RAZ: przekonać Urkonazów, że atak podczas Mistrzostw Świata będzie miał „poważne konsekwencje dla ukraińskiej państwowości”.

  Musicie jednak zrozumieć, że z rosyjskiego punktu widzenia Ukraina jest tak słaba pod względem wojskowym, że można się z niej śmiać jako wroga i nikt przy zdrowych zmysłach nigdy nie będzie wątpił w wynik wojny Ukie z Rosją. To ekstremalny i wyjątkowy przypadek. Ale spójrzmy na przypadek rosyjskiej interwencji w Syrii: w przeciwieństwie do ich zachodnich odpowiedników, Rosjanie nie spędzili najpierw tygodni grożąc ISIS ani nikomu innemu w Syrii. Kiedy Putin podjął decyzję, po prostu się wprowadzili, tak cicho, że NAJLEPSZE wojsko w galaktyce nigdy nie wykryło rosyjskiego ruchu.

  JEŚLI i nie sądzę, że tak się stanie, Rosja kiedykolwiek zdecydowałaby się wprowadzić w celu ochrony Iranu, USA dowiedzą się o tym dopiero wtedy gdy żołnierze amerykańscy zginą w dużej liczbie. Do tego czasu Rosja nie będzie wydawać gróźb. Ponownie, na Zachodzie groźby są codziennością. Na Wschodzie są oznaką słabości.

  Teraz już wiesz, dlaczego amerykańskie groźby są całkowicie nieskuteczne.

  Aby USA mogły zaangażować się w jakąkolwiek poważną operację naziemną, potrzeba byłoby wielu miesięcy, aby uzyskać wystarczająco wysoki poziom sił i możesz być pewien, że Iran NIGDY na to nie pozwoli. Jeśli wujek Shmuel spróbuje wysłać prawdziwą, dużą siłę do KSA, możesz być pewien, że Irańczycy uderzą wszystkim, co mają!

  Najważniejsze jest to, że USA mają więcej niż wystarczającą ilość aktywów w regionie, aby zaatakować / zbombardować Iran. Stany Zjednoczone nie są w stanie zbliżyć się do takiego poziomu sił, aby przewidzieć poważną operację naziemną nawet w Iraku, bez względu na Iran!
  Co z Cieśniną Hormuz?
  Nie mam wątpliwości, że Iran może zamknąć Cieśninę Hormuz. W rzeczywistości wszyscy Irańczycy muszą to zrobić, aby powiedzieć, że zastrzegają sobie prawo do zniszczenia (w jakikolwiek sposób) każdego statku próbującego przepłynąć. To wystarczy, aby zatrzymać cały ruch. Oczywiście, jeśli tak się stanie, USA nie będą miały innego wyjścia, jak zaatakować południowe wybrzeże Iranu i spróbować poradzić sobie z tym zagrożeniem. I tak, przepraszam, że zawiodłem moich irańskich przyjaciół, wierzę, że USA mogłyby prawdopodobnie ponownie otworzyć Cieśninę Hormuz, ale to będzie wymagało „butów na ziemi” w południowym Iranie i jest to coś, co może przynieść początkowy sukces, ale przekształci się on w masową katastrofę wojskową w perspektywie średnio- i długoterminowej, ponieważ Irańczycy będą mieli nie tylko czas po swojej stronie, ale też spełnią się marzenia: w końcu amerykańskie oznaczenia geograficzne będą dosłownie w zasięgu ręki . Zwyczajnie więc siły lądowe USA nadciągną, tylko po to, aby znaleźć się w pułapce.

  Czy Irańczycy szukają śmierci? Jest to ważne (dzięki Larchmonter 445 zasugerowanie tego!). Krótka odpowiedź brzmi: nie. Ani trochę. Irańczycy chcą żyć i nie szukają śmierci. JEDNAK wiedzą również, że śmierć w obronie islamu lub w obronie uciśnionych jest aktem „świadka Bogu”, czym jest arabskie słowo „szahid” (i dlaczego greckie dzieło μάρτυς „martis”). Co to znaczy? Oznacza to, że chociaż muzułmańscy żołnierze nie powinni szukać swojej śmierci, i chociaż powinni zrobić wszystko, co w ich mocy, aby pozostać przy życiu, wcale NIE boją się śmierci. Aby w pełni zrozumieć ten sposób myślenia, wystarczy uświadomić sobie najbardziej znane i najważniejsze szyickie hasło „Every Day Is Ashura and Every Land Is Karbala”. Więc nie, Irańczycy są radosnym narodem (podobnie jak Arabowie) i nie szukają śmierci. Ale nie boją się tego i z wdzięcznością przyjmują możliwość poświęcenia życia w obronie sprawiedliwości i prawdy. Jest to kolejny powód, dla którego groźby skończonych imbecyli, takich jak Pompeo czy Trump, nie mają żadnego wpływu na muzułmanów.

  Co się teraz naprawdę dzieje? Ludzie, to początek końca Imperium. Tak, wiem, to brzmi niesamowicie, ale dokładnie to widzimy, co dzieje się na naszych oczach. Najlepsze, na co obecnie USA mogą liczyć, to szybkie i całkowite wycofanie się z Bliskiego Wschodu. Z długiej listy powodów politycznych nie wydaje się to obecnie realistycznym scenariuszem. Więc, co dalej? Wielka wojna z Iranem i całym „szyickim półksiężycem”? Nie jest to również dobra opcja. USA nie tylko stracą, ale stracą zarówno politycznie, jak i wojskowo. Ograniczone uderzenia? Nie jest to również dobre, ponieważ wiemy, że Iran zemści się masowo. Za kulisami duża koncesja na uspokojenie Iranu? Nie, to się też nie zdarzy, ponieważ jeśli Irańczycy pozwolą, by morderstwo Soleimaniego pozostało bezkarne, to Hassan Nasrallah, Baszar al-Assad, a nawet Ajatollah Ali Chamenei zostaną zamordowani jako kolejni. Masowa kampania lotnicza? Najprawdopodobniej i na początku będzie to dobrze (flagowy patriotyzm w USA), ale wkrótce zamieni się w ogromną katastrofę. Użycie broni jądrowej? Jasne i zniszcz swój wizerunek polityczny na zawsze, nie tylko na Bliskim Wschodzie, ale na całym świecie.

  Trump przejdzie do historii jako człowiek, który myślał, że może przestraszyć naród irański i iracki „tweetami”.
  Rzeczywiście żałosne.

  WNIOSEK
  Mam nadzieję, że wskazówki te przydadzą się, zwłaszcza gdy zostaniecie uderzeni potężnym tsunami amerykańskiej propagandy flagowego patriotyzmu (Trump „jesteśmy najlepsi”). Mówiąc prosto: to bzdury. Wojny współczesne to przede wszystkim wojny propagandowe, a to, co postrzegasz jako dorobek elit rządzących w USA, to po prostu „operacje informacyjne”. Niech machają flagami (wyprodukowanymi przez Chińczyków), niech oznajmią „Zjednoczeni stoimy” (bo to, jak dokładnie stoją, nigdy nie jest określone) i niech powtarzają, że armia USA jest NAJBARDZIEJ FORMIDALNĄ SIŁĄ W GALAXY. To tylko desperackie próby kontrolowania narracji, nic więcej.

  Aha, i jeszcze jedna ironia: podczas gdy Senat kontrolowany przez GOP najprawdopodobniej nigdy nie oskarży Trumpa, czyż nie jest żałośnie zabawne, że Trump rzeczywiście popełnił czyny, powinien być usuniętym ze stanowiska? Oczywiście ale w prawdziwym świecie, głębokie państwo neokonów USA kontroluje ZARÓWNO obie strony, jak i obie strony w pełni popierają wojnę z Iranem. Jest to jednak jedna z tych ironii historii, o których należy wspomnieć.
  https://thesaker.is/short-intermission-of-sorts-with-a-few-apparently-needed-explanations/

  Polubienie

  • USA nie zdecydują się na wojnę z Iranem, ponieważ straty dla USA i Izraela, także dla Wlk.Brytanii i w ogóle dla światowej żydowskiej finansjery, mogą przekroczyć wątpliwe zyski. Poza tym Żydostwo nie wie jakiego rodzaju polityczne, ewentualnie i militarne, działania lub środki mogą podjąć Rosja i Chiny.
   Nie dojdzie także do wojny między USA a Rosją i Chinami – blokadę dla bezpośrednich starć stanowią ich potencjały nuklearne.

   Faktem jest, że USA (w ogóle Zachód) pogrążony jest w upadku ekonomicznym (kreacja pieniądza bez pokrycia w dobrach, a zgodnie z odkrytym przez św. Tomasza z Akwinu fizyczno-ekonomicznym prawem: „nie może istnieć zysk bez pracy”), co musi prowadzić do eliminacji z pozycji znaczącej potęgi politycznej. Trudno jednak przewidzieć jak długo upadek USA potrwa.
   Upadek I RP trwał ok. 200 lat na przestrzeni XVI, XVII i XVIII wieku. Spowodowały go wojny I RP w interesie Kościoła (próby przywrócenia katolicyzmu w Szwecji i narzucenie go Rosji, obrona Wiednia przed Turkami, itd.) – analogia do polityki USA prowadzących wojny w interesie żydowskiej oligarchii finansowej – narzucenie żydowskiego kapitalizmu -, oraz całkowite przejęcie polskiej gospodarki przez Żydów w XVII wieku („Zarys gospodarczych dziejów Polski” – prof. J. Rutkowski 1923 r. s. 221.).
   Zatem mamy współcześnie do czynienia z rozpoczynającym się procesem upadku USA, które – niestety – nadal są stroną ekspansywną.

   Polubienie

 8. pytuś

  GLOBALIŚCI ELASTYCZNI, JAK GUMA W MAJTKACH?

  „USA wykazują pewną elastyczność w kwestii sprzedaży ropy przez Iran”

  https://www.wnp.pl/nafta/usa-wykazuja-pewna-elastycznosc-w-kwestii-sprzedazy-ropy-przez-iran,352139.html

  NA ,,BAZARZE” W TEHERANIE, PERSKA PRZEKUPA CHWALI SIĘ ŚWIATU, ŻE JEST NOWY DEAL DO ZROBIENIA!

  Prezydent Iranu ogłosił odkrycie ogromnego złoża ropy naftowej

  https://www.pb.pl/prezydent-iranu-oglosil-odkrycie-ogromnego-zloza-ropy-naftowej-975016

  Polubienie

 9. markglogg

  Cytuję w całości email od tego J.P. Waldhausen, powołującego się na znanego „konspiratologa” Sorcha Faal (https://rationalwiki.org/wiki/Sorcha_Faal)

  Jako fizyk z „pierwszego wykształcenia” tlumaczę o co chodzi. Mianowicie w USA opracowano technikę „printera” wstrzykującego „nano” – tj super-mikro – cząsteczki super-wybuchowego TERMITU w najrozmaitsze materiały. Ponoć aż 10 Kanadyjczyków na pokładzie ukraińskiego Boeinga moglo mieć takie „wybuchowe kamizelki” podarowane im przez, cytuję ” gifted to them by their colleague Professor Mohsen”.

  I że to one zapaliły się nagle (zapewne w bagażowym przedziale Boeinga), jak samolot przekroczył wysokość 2000 m (łatwy do ukrycia „zapalnik ciśnieniowy”), co mogło być „spiskiem służb Arabii Saudyjskiej, skąd pochodzi ten saudo-amerykański profesor Moshen.

  Pełnia Teorii Spiskowej, ale jeśli istnieja metody nasycania, nie wyczuwalnego przez ich użytkowników, ubrań nano-termitem – a to ponoć potwierdziły Slużby Specjalne Rosji (SVR) – to w istocie należy uważać na „podarki z USA”

  „January 9, 2020

  Evidence Proving Saudi Arabia Downed Ukraine Airliner Over Iran With Advanced Nanoweapon Appears Confirmed

  By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers

  A heavily redacted highly-classified “Of Special Importance” new Foreign Intelligence Service (SVR) report circulating in the Kremlin today appearing to confirm the terrifying warning that “nanoweapons are paving the road to human extinction”, states that victim clothing evidence being examined from the Ukraine International Airlines Boeing 737 that caught fire in flight on 8 January shortly after takeoff from the Tehran Imam Khomeini International Airport (IKA-OIIE) in Iran, show conclusive proof of nanothermite impregnation —thus explaining a fire so intense its crew tried to turn around and bring it back to land, but failed when it exploded in mid-air—is an advanced technology the Government of Canada began examining with their research study titled “Nanomaterials And Their Applications In Textiles”—a study contributed to by Professor Osama Mohsen from the University of Alberta—a Saudi citizen and highly-trained engineer Ph.D. candidate whom the SVR placed on its international watch list in 2018 after Saudi Arabia ordered all of its students to leave Canada, but excluded him from this order—an exclusion believed based upon Professor Mohsen’s knowledge of the shocking nanoweapon advancement made by US scientists at Purdue University in January-2018—an advancement that saw these US scientists using a custom inkjet printer to deposit nanothermite on cloth and other materials—the effects of which saw the nanothermite produced using this process being able to be ignited just as quickly and powerfully as thermites applied in traditional ways—with one of these US scientists stating: “It burns at 2,500 Kelvin [over 4,000 degrees Fahrenheit]…It generates a lot of thrust, a lot of heat, and makes a nice loud shockwave”—which near exactly matches what happened to the Ukrainian airliner that exploded over Iran—an airliner carrying at least 10 faculty, students and alumni from the University of Alberta—two of whom, Pedram Mousavi and Mojgan Daneshmand, would have no fears of wearing clothing items gifted to them by their colleague Professor Mohsen—but who are now among the 63 Canadian citizens killed in this attack—and are Canadian citizens Saudi Arabia had previously threatened to kill in a plane attack—a threat seemingly made good on in the “fog of war” skies over Iran

  Polubienie

 10. wasa

  Czy to prawda ,żę jak podaje informator zbliżony do Dowództwa Operacyjnego, podczas irańskiego ataku zginął dowódca PKW w Iraku płk Marcin Adamski. St.kpr. Radosław Sobczak został ciężko ranny, wybuch urwał mu prawą rękę. Ranny żołnierz został ewakuowany z bazy Al Asad do szpitala NATO w Ramstein. Czy ktoś o tym więcej wie.??

  Polubienie

 11. paziem

  Płk K.Siwkow ocenia możliwość konfliktu amerykańsko-irańskiego na pełną skalę oraz jakość amerykańskich kadr polityczno-dowódczych, a także sam fakt zabójstwa K.Sulejmaniego. Jego zdaniem jest to oznaka schodzenia USA z pozycji globalnego hegemona.

  Polubienie

 12. paziem

  Generał L.Iwaszow ocenia kryzys irański w kontekście zabójstwa gen. K.Sulejmani , a także wcześniejszych wspólnych ćwiczeń irańsko-rosyjsko-chińskich oraz faktu zestrzelenia samolotu Boeing 737ukraińskich linii lotniczych. i globalnego kontekstu interesów energetycznych ( ropy naftowej i gazu)

  Polubienie

 13. paziem

  Ocena wydarzeń ostatnich dni wokół zabójstwa gen. K.Sulejmaniego przez USA i irańskiej odpowiedzi – dokonana przez płk. W.Kwaczkowa. Co najbardziej ciekawe, to fakt, że płk. Kwaczkow przedstawia i ocenia techniczne sposoby ” rewanżu” irańskich spec służb za zamach na gen. Sulejmaniego ( także na terenie poza Bliskim Wschodem, a nawet w samym USA).

  Polubienie

 14. markglogg

  Przyznaję, że się myliłem w swych ocenach. Oficjalnie Iran przyznał się do zestrzelenia ukraińskiego boeinga!

  Czytać więcej:

  https://www.fort-russ.com/2020/01/breaking-iran-admits-it-shot-down-flight-752-citing-human-error/?utm_medium=ppc&utm_source=wp&utm_campaign=push&utm_content=new-article

  Polubienie

 15. markglogg

  Dlaczego pasażerowie, lecący z Teheranu przez Kijów do Toronto, aż tak PRZEŁADOWALI ukraińskiego boeinga?

  Może to była przyczyna ZESTRZELENIA specjalnie tego samolotu:

  Cytuję za https://www.fort-russ.com/2020/01/18-critical-facts-in-solving-ps752-crash-mystery/


  The boarding process took a long time.

  The weather condition at that time were also not suitable.

  //The pilot requested extra fuel. (!)

  The number of passengers, the luggage and the extra fuel added up to more than the plane can carry. (!)

  The pilot ordered to off-load some luggage. (!)//

  All this was a normal process that can happen on any flight.

  Co ci „Kanadyjczycy” i Irańczycy do cholery, chcieli wywieźć z Iranu do Kanady (138 z nich miało zarezerwowaną przesiadkę w Kijowie) ŻE SAMOLOT BYŁ AŻ TAK PRZEŁADOWANY?

  Polubienie

 16. markglogg

  W dodatku już w tytule WSKAZANO
  ŻE ta „historia z bagażami” to była jednym z 18 PODSTAWOWYCH (crucial) FAKTÓW WYJAŚNIAJĄCYCH (solving) TAJEMNICĘ (mystery) Katastrofy ukraińskiego boeinga: // 18-critical-facts-in-solving-ps752-crash-mystery//

  Czyli na „chłopski rozum” tym samolotem opuścić miała zagrożona „wpadką” agenutra CIA/Mossadu pracująca pod przykryciem zarówno kanadyjskich jak i irańskich paszportów.

  I chyba z tego powodu Amerykanie tak „cieniutko” obecnie nt. Iranu (to słyszałem od znajomej, która słucha Polskiego Radia).

  Polubienie

 17. paziem

  Iran, słowami dowódcy wojenno-kosmicznych sił Korpusu Straży Islamskiej Rewolucji Amira Ali Hajizadeha, przyznał się do zestrzelenia Boeinga 737 ukraińskich linii lotniczych. Powodem wobec utraty chwilowego kontaktu z punktem dowodzenia była pomyłka i wzięcie samolotu za skrzydlatą rakietę wymierzoną w Iran w odwecie za irańską odpowiedź na zabójstwo przez siły USA gen. K.Sulejmaniego.

  МОСКВА, 11 янв — РИА Новости. Система ПВО Ирана приняла украинский самолет за крылатую ракету, заявил на пресс-конференции командующий военно-космическими силами Корпуса стражей исламской революции Амир Али Хаджизаде.

  za: https://ria.ru/20200111/1563284980.html

  Polubienie

 18. paziem

  Dowódca wojenno-kosmicznych sił Korpusu Strażników Islamskiej Rewolucji, gen. Amir Ali Hajizadeh, oficjalnie stwierdził na konferencji prasowej, że u operatora systemu obrony powietrznej została zerwana łączność z punktem dowodzenia, a cel ( który omyłkowo wzięto za skrzydlatą rakietę wystrzeloną w odpowiedzi na odwetowy atak Iranu po zamordowaniu przez siły USA gen. K.Sulejmaniego) znajdował się w odległości 19 km i na decyzję pozostawało 10 sekund. Operator podjął decyzję o zestrzeleniu zbliżającego się obiektu.

  ” МОСКВА, 11 янв — РИА Новости. Система ПВО Ирана приняла украинский самолет за крылатую ракету, заявил на пресс-конференции командующий военно-космическими силами Корпуса стражей исламской революции Амир Али Хаджизаде.
  Он добавил, что цель была на расстоянии 19 километров. У оператора системы ПВО прервалась связь с командованием и решение о пуске он принимал самостоятельно. У него было 10 секунд на то, чтобы решить, сбивать цель или нет, и, по словам Хаджизаде, он „сделал плохой выбор”.
  При этом, отметил командующий, военные предписывали прекратить воздушное движение на время ударов по американской базе в Ираке, но это требование не было выполнено”.

  za: https://ria.ru/20200111/1563284980.html

  Warto podkreślić, co zawarte jest w wypowiedzi gen. Hajizadeha, że irańscy wojskowi zalecali zamknąć przestrzeń powietrzną Iraku na czas odwetowych ataków rakietowy irańskich na bazę amerykańską w Iraku, ale żądanie nie było spełnione.

  ” При этом, отметил командующий, военные предписывали прекратить воздушное движение на время ударов по американской базе в Ираке, но это требование не было выполнено”.

  Polubienie

 19. Pingback: Pentagon potwierdza „śmierć mózgową” części US Army w Iraku | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 20. Pingback: Pentagon potwierdza śmierć mózgową części US Army w Iraku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.