Czy minister zdrowia, prof. Ł.Szumowski, jest idiotą, czy bezmyślnym narzędziem żydowskiego reżimu IIIRP?

 Luty 2020 – min. Ł.Szumowski: „Maseczki? Nie wiem, po co ludzie je noszą”

16 kwietnia Min. Zdrowia wprowadziło przymus noszenia maseczek w miejscach publicznych.

A milczenie owiec trwa w najlepsze. Pozwalamy syjonistycznej bandzie rządzącej IIIRP na wszelkie ograniczenia i restrykcje, których efektem z całą pewnością będzie zwiększenie pauperyzacji polskiego społeczeństwa i nie wiadomo co jeszcze. Być może także przymusowe szczepienia zagrożone restrykcjami i społecznym wykluczeniem. A jaki będzie rzeczywisty cel tych szczepień fundowanych nam przez żydowski reżim IIIRP? 

 

Czy lekarz z tytułem profesora może się aż tak mylić, w dodatku która opinia jest zgodna z medyczną wiedzą? Jeśli jednak Ł.Szumowski jest idiotą, to czym jest cały aparat władzy żydowskiego reżimu IIIRP?

Cały wywiad z min. Ł.Szumowskim poniżej:

 

„Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów” (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/03/02/rzadza-nami-syjonistyczni-bandyci-bez-skrupulow/) – ten tytuł kilka lat temu bardzo zbulwersował szowinistyczne Żydostwo, które na służbach reżimu IIIRP wymogło przesłuchanie mnie na okoliczność tego tekstu. Dzisiaj, w dobie koronawirusowej pandemii zaprogramowanej i narzuconej przez światową żydowsko-anglosaską finansjerę, będą mogli działać o wiele skuteczniej, eliminując od razu każdego niepokornego.

 

(więcej na: http://www.bibula.com/?p=113606)

Nie trzeba więc być chorym na COVID-19, wystarczy być tylko podejrzanym !

A więc „zachodnia demokracja” i jej wolnościowe standardy stają się dzisiaj tym, czym była „demokracja socjalistyczna” pod rządami zbolszewizowanych Żydów w ZSRR i w pozostałych państwach socjalistycznych – oczywiście do momentu, gdy Żydostwo utraciło w nich władzę, a więc do lat 1953-56. Potem Żydostwo przeszło do opozycji i podjęło walkę o prawa ludzi pracy. W Polsce wspierał ich w tej walce Kościół. A gdy walka została wygrana w 1990r. nie było już żadnych przeszkód, żeby wolnościowe standardy Zachodu nie pokazały nam swojej prawdziwej mordy – ta morda przybiera dzisiaj wygląd żydo-medialnej epidemii koronawirusa i związanych z nim niebezpiecznych konsekwencji dla społeczeństwa i gospodarki kraju.

 

Ale najważniejsze, że lud boży nie traci wiary.
XXI wiek !!! – Polska bez własnych banków, bez przemysłu, bez handlu, bez polskich narodowych rządów, ale rozmodlona jak nigdy przedtem.

 

 

Dariusz Kosiur

54 Komentarze

Filed under Polityka

54 responses to “Czy minister zdrowia, prof. Ł.Szumowski, jest idiotą, czy bezmyślnym narzędziem żydowskiego reżimu IIIRP?

 1. Edwards

  W 7528 roku Słowiańskiego kalendarza, jest czas aby pozostawić za nami obce zabobony i powrócić do wiary i kultury naszych przodków. Dzięki Świętowitowi, już was kapucyni za to w swych klasztornych piwnicach nie zamęczą lub na stosie nie spalą.
  Ja wolę miód pitny od kashér wina.
  Kiedyś jeden tubylec Amazonii powiedział: „Katolicy to ludożercy, bo ich szaman nam mówił żebyśmy Chrystusa krew pili i jego ciało jedli”… .

  Dla mnie, kto wierzy w XXI wieku w zabobony z przed kilku tysięcy lat rodem z Afryki Północnej w okresie brązu, żeby nie obrazić jest nieszczęśliwym człowiekiem.

  Religie to sekty różniące się między sobą tylko ilością członków.

  Dziwne, że ludzie nie widzą związku pomiędzy panującą nam mafią żydowską w świecie z religiami Abrahamowymi, których korzenie są wybitnie żydowskie.

  Gdyby tak zwane chrześcijaństwo miało korzenie u Aborygenów, no to może bardziej bym się zastanawiał nad jego istotą.

  Zbyt grubymi nićmi jest to wszystko szyte, żeby tego nie widzieć – podobnie, jak ta cała pandemia, którą sprokurowali żydowscy mafiosi w ramach dążenia ich przy pomocy podstępnie fałszywej troski o zdrowie gojów – do supremacji w świecie.
  Wczorajszą ambonę zastępują dzisiaj radio i telewizja.

  Polubione przez 1 osoba

 2. pytuś

  U ŻYDA HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ! NABUDOWALI MIAST, SPĘDZILI GOJÓW DO GETT I TERAZ SERZĄ FIKCYJNĄ ZARAZĘ.

  W TAKIM MIEJSCU ŻYD, DOSTABY KOPA OD GOJA, RAZEM Z JEGO UROJONĄ PANDEMIĄ!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polski_dwór_szlachecki

  Polubienie

 3. Edwards

  Depopulacja w „białych rękawiczkach”? Bill Gates przekazał miliony dolarów aborcjonistom

  Z danych opublikowanych w najnowszym raporcie przygotowanym przez Live Action wynika, że fundacja Billa Gatesa przekazała prawie 68 milionów dolarów na rzecz DKT International – jednej z największych na świecie organizacji pozarządowych zajmującej się „odpowiedzialnym planowaniem rodziny”, czyli aborcją.

  Według danych Live Action DKT International wysłał „potrzebującym” w 2018 roku 3,5 miliona „zestawów” do aborcji. Rok później liczba ta przekroczyła 4,2 miliona. Organizacja sprzedaje „leki aborcyjne” i „zestawy do ręcznego zasysania próżniowego”, które jak podkreśla „pomagają zapobiegać niebezpiecznym aborcjom”. Zapewnia również środki antykoncepcyjne i inne usługi służące „odpowiedzialnemu planowaniu rodziny” na całym świecie.

  Z informacji, do których dotarli autorzy raport Live Action wynika, że w latach 2001-2019 fundacja Billa Gatesa przekazała DKT prawie 68 mln USD:

  Luty 2019: 4 949 604 USD
  Listopad 2018: 4 900 000 USD
  Listopad 2018: 99 000 USD
  Listopad 2017: 7 000 000 USD
  Listopad 2017: 3 007 129 USD
  Sierpień 2017: 5 000 000 USD
  Sierpień 2016: 29 500 000 USD
  Listopad 2015: 3 000 000 USD
  Kwiecień 2015: 1 500 000 USD
  Listopad 2014: 3.285.574 USD
  Październik 2013: 1 190 363 USD
  Lipiec 2001: 4 500 000 USD

  To jednak nie wszystko. Fundacja Gatesa miała przekazać na rzecz Planned Parenthood i organizacji z nią współpracujących co najmniej 81 009 329 USD, a także 46,1 miliona dolarów brytyjskiej sieci aborcyjnej Marie Stopes International.

  TK
  Źródło: lifenews.com, pch24.pl

  Polubienie

 4. Edwards

  Agenda 21 Covid-19 Programowanie predykcyjne (Tom Hanks, Madonna, Bill Gates….)

  Ten film wideo przedstawia powiązania między Tomem Hanksem, Billem Gatesem, Madonną i Ellen Degeneres, a także to, w jaki sposób są częścią tego samego kultu, który popycha agendę covid-19, która jest również związana z agendą 21; wyludnienie ludzkości.

  https://killuminati.pl/agenda-21-covid-19-programowanie-predykcyjne-tom-hanks-madonna-bill-gates/

  Polubione przez 1 osoba

 5. pytuś

  PROJEKT “MILAB” – PORWANIA PRZEZ UFO TO TAJNE WOJSKOWE UPROWDZENIA. CZĘŚĆ 1

  https://globalna.info/2020/01/25/projekt-milab-porwania-przez-ufo-to-tajne-wojskowe-uprowdzenia-czesc-1/

  PROJEKT “MILAB” – PORWANIA PRZEZ UFO TO TAJNE WOJSKOWE UPROWDZENIA. CZĘŚĆ 2

  https://globalna.info/2020/01/26/1607/

  Polubienie

 6. Służby opłacane przez Suwerena, odsuńcie od mediów psychopatycznych uzurpatorów z Dudą i Szumowskim na czele !

  W związku z powszechnym terroryzowaniem nas, rdzennych Polaków-Lechitów przez Polaków z wszelkich służb m.in. policyjnych, wojskowych, w tym granicznych, straży pożarnej, służb sanitarnych, wywiadu i innych, działających na zlecenie zorganizowanej grupy przestępczej żydowskich prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe wszelkich szczebli na terenie Polski-Lechistanu, bezprawnie nazywanej po hebrajsku Polin przez uzurpatora “Prezydenta” A.Dudę i inne nielegalne marionetki NWO, Polski Ruch Oporu ponownie wzywa do realizacji wezwania z 12.08.2017 r.

  Polski Ruch Oporu wzywa rdzennych Polaków ze służb mundurowych do zaprzestania służenia żydowskiemu okupantowi, do opowiedzenia się po stronie Suwerena Słowiańskiego Lechickiego Narodu Polskiego i podjęcia niezwłocznych zakonspirowanych działań zgodnie z najwyższej rangi prawem: Proklamacją z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Polsce przez Suwerena-Słowiański Naród Polski oraz Dekretem z 02.04.2015r.o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce.

  https://wojdabejda.wordpress.com/2020/04/21/sluzby-oplacane-przez-suwerena-odsuncie-od-mediow-psychopatycznych-uzurpatorow-z-duda-i-szumowskim-na-czele/

  Polubienie

  • Edwards

   jaszczyk8 22 kwietnia 2020 o 00:41

   Panie Jaszczyk8,
   piszę bez złośliwości, ale pomyśl tylko Pan, co zapodałeś tutaj nam?

   „Służby opłacane przez Suwerena, odsuńcie od mediów psychopatycznych uzurpatorów z Dudą i Szumowskim na czele !”

   A czyje to media są?
   Znaczy się, że media są nasze, a tylko jacyś uzurpatorzy nimi kierują – tak mam to rozumieć?
   Zaraz na samym początku jakoś naiwnie ten apel napisany?
   Reszta może być!

   Polubienie

   • Do Pana Edwards
    22 kwietnia 2020 o 13:17
    Zapodałem, lecz to nie moje.
    Sam bym chciał wiedzieć, co tu jest grane, co tu się dzieje?
    Czy służby w całości są opłacane przez Suwerena, czy z innych środków? Media to wiadomo, ile się da to płaci Suweren, a resztę lichwa dopłaca?

    Polubienie

   • Edwards

    @ jaszczyk8 22 kwietnia 2020 o 13:36

    Czy widział lub słyszał Pan, żeby kiedykolwiek do czegokolwiek dopłacali ze swoich Eskimosi, bo ja nie … ?

    Polubione przez 1 osoba

 7. Pewnie wszystkie sluzby publiczne sa przekonane, ze spotka je inny koniec anizeli innych Polakow, to bedzie dla tych sluzb bardzo bolesne rozczarowanie…Roznica bedzie tylko polegala jedynie w czasie…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 2 ludzi

  • Edwards

   Niestety Jasiek,
   wszystkie służby publiczne tkwią w swojej wyjątkowości, czyli sądzą, że wszystko ich ominie, a wszelkie dobra produkują Eskimosi, ale to złudne postrzeganie, gdyż rozczarowanie spadnie na nich w osamotnieniu niczym grom.

   Polubione przez 1 osoba

 8. Edward.

  Ciekawostka – brat Szumowskiego pracuje w departamencie stanu USA!!!

  Polubione przez 2 ludzi

 9. Nemezis

  @ Dariusz Kosiur – „A więc „zachodnia demokracja” i jej wolnościowe standardy stają się dzisiaj tym, czym była „demokracja socjalistyczna” pod rządami zbolszewizowanych Żydów”

  Waszmość @ rzeczpospolita

  Wielce sobie cenię inżynierów, ponieważ są oni ostatnimi ludźmi, którzy potrafią myśleć logicznie i spójnie np. Tadeusz Cichocki, zacny Jerzy Zięba, czy Dariusz Kosiur.

  Proszę więc uprzejmie, o skorzystanie ze swej inżynierskiej zdolności logicznego myślenia – a bardzo podobało mi się, jak poprawił waszmość dr. Ziemińskiego (w ostatniej rozmowie na WPS) odnośnie „naszego rządu” – o wyjaśnienie: gdzie leży „Żydolandia”, lub jaką to jednostkę organizacyjną stanowi „Żydostwo”.

  Zgodzi się waszmość ze mną, że skoro w Polsce żyją Polacy, we Francji Francuzi, we Włoszech Włosi, w Anglii Anglicy to w Izraelu Izraelczycy.
  Oczywiście można na Francuzów powiedzieć „żabojady”, na Anglików „angole”, „brytole” na Włochów „makaroniarze”, na Izraelczyków „żydki”, ale na tzw. miłość boską, nie z wielkiej litery.

  Jeżeli piszemy Kościół, to w odróżnieniu od budowli mamy na myśli jednostkę organizacyjną, której członków nazywamy katolikami, są też muzułmanie itp. Jest wiele Kościołów katolickich i niekatolickich, ale zawsze o ich członkach/wyznawcach, piszemy używając małej litery, tak samo jest wiele tzw. kahałów żydowskich, których członków opisujemy również z małej litery.

  Wreszcie, jak waszmość myślisz, komu zależy na nobilitacji „plemienia żmijowego” do pozycji „narodu wymyślonego” (pisanego „z szacunku”, z wielkiej litery)!?

  Następna sprawa to bardzo ciekawy skrót myślowy: zbolszewizowanych żydów;

  1, Bolszo – Znakomicie, nieźle, obiecująco – „Jan: Udało mi się uzyskać 5 ltrów wina. Damian: Ooo to bolszo!”
  2.„Bolsze, cztoby nie bałakał”. Dwóch „rosyjskojęzycznych” pobiło we Lwowie ukraińskiego historyka za rozmowę po polsku
  3.ja bolsze tak nie mogu
  4. BOLSZEWIK [ros. od bolsze – więcej] – czyli bolszewicy to większościowcy, czyli po zachodniemu: demokraci!

  Wiadomo na czym polega tzw. demon-kracja; na tym mianowicie, że za pomocą farsy/przedstawienia zwanej/zwanego wyborami, wmówiono głupim baranom/gojom, że rządzi nimi „większość” z ros. Bolszewicy; i za taką bolszewicką „większość” – w Polsce – ogłupione barany/goje uważają 23% partię interesu syjonistycznego;

  i to zapewne autor miał na myśli pisząc o „zbolszewizowaniu żydów”.

  Problem polega na tym, że cała ta bolszewicka mistyfikacja pochodzi od nikogo innego jak od samych żydów i to nie żydzi ulegli zbolszewizowaniu, tylko oni sami zbolszewizowali Rosję, Polskę i cały demonkratyczny, czyli właśnie zbolszewizowany świat!

  Polubione przez 1 osoba

  • pytuś

   @Nemezis

   Zgodzi się waszmość ze mną, że skoro w Polsce żyją Polacy, we Francji Francuzi, we Włoszech Włosi, w Anglii Anglicy to w Izraelu Izraelczycy.
   Oczywiście można na Francuzów powiedzieć „żabojady”, na Anglików „angole”, „brytole” na Włochów „makaroniarze”, na Izraelczyków „żydki”, ale na tzw. miłość boską, nie z wielkiej litery.

   SYD – SÜD – ŻYD – POŁUDNIOWIEC. OGÓLNA NAZWA PRZYBŁĘDY Z POŁUDNIA, KTÓRA OBECNIE BEZPRAWNIE OKUPUJE TERENY PÓŁNOCY!

   https://pl.wiktionary.org/wiki/syd

   https://pl.bab.la/slownik/niemiecki-polski/sued

   KOSMOPOLICI – TAK TO SOBIE WYMYŚLILI, ABY SIĘ MOGLI UKRYĆ W TŁUMIE, GDZIE NIE BĘDĄ ROZPOZNAWANI.

   Polubienie

   • Nemezis

    Tak – podobnie brzmiące słowa, mimo różnych znaczeń, pozwalają na domysły o napływie negatywnych koczowników z dwóch stron:
    – podstępnego, oszukańczego, dziesiątki razy wypędzanego przybłędy z południa i
    – krwiożerczego ze wschodu, zwanego żydowinem lub nawet wielkim żydowinem czyli Khazarami.

    (Michalkiewicz „wyciąga” żyda z francuskiej wymowy jew’a, który w polskim jest synonimem podjudzacza, zdrajcy, oszusta.)

    żyd po Polsku ma bardzo konkretne znaczenie, to:
    – plama z atramentu, późniejszy kleks (seria filmików dla dzieci o podróżach „pana Kleksa” wyraźnie stylizowanego na dobrodusznego żydka, ostatecznie odesłała żyda jako plamę z atramentu, do lamusa) ale żyd to też
    -kamień przydrożny o który potykają się przechodnie
    -rdzawa perforacja na lakierze najczęściej samochodu, czy też
    -”snople” w zakatarzonym nosie

    Jednak najciekawsze „cymesy” znajdziemy w angielskojęzycznej żydopedii pod hasłem: jew.
    Nigdzie nie spotkałem tak pokrętnego wpisu, gdzie jeden akapit zaprzecza drugiemu.

    Wniosek jest jeden: słowo, pojęcie żyd nie ma jednoznacznej definicji, ale na pewno nie jest nazwą własną jakiejkolwiek jednoznacznie zdefiniowanej grupy ludzi – coby uzasadniało używanie wielkiej litery. Innymi słowy żydem może być każdy i nikt.

    Największą słabością „plemienia żmijowego” jest ogromne rozbicie i zróżnicowanie pod każdym względem (kulturowym, religijnym, politycznym), a lansowane pojęcie „Żyda” jako nazwy własnej, jakiejś jednolitej nacji ma ich dopiero zjednoczyć, połączyć pod tym pojęciem, dając pozory jednolitego „biblijnego ludu”, będącego formalną zasłoną, rzeczywistego wspólnego mianownika tzw. diaspory żydowskiej czyli judeo-satanizmu (mozaizmu) „Pana Świata.”

    „To żyd od urodzenia i pozostaje praktykującym zabójcą Chrystusa. Yeah, he was born a Hebrew and remains a practicing Christ-killer. @GlosbeResearch …”

    Polubione przez 1 osoba

 10. Edward.

  Jaszczyk8 – wiem tyle ze jeden powazny czlowiek krytykujac
  Szumowskiego mowi o tym oficjalnie na youtube.

  Polubione przez 1 osoba

 11. Spółka OncoArendi, której prezesem jest Marcin Szumowski, brat szefa Ministerstwa Zdrowia otrzymała z dotacji państwa 22 miliony złotych – przekazał w niedzielę na twitterze były dziennikarz Wprost i Rzeczpospolitej.
  https://kresy.pl/wydarzenia/spolka-brata-ministra-szumowskiego-otrzymala-od-panstwa-22-miliony-zlotych/

  Polubione przez 2 ludzi

  • Do Pana Edwards
   22 kwietnia 2020 o 17:33
   -Czy widział lub słyszał Pan-

   No właśnie. To znaczy, że wszystko Suweren opłaca.

   Polubienie

   • Edwards

    Zgadza się … .
    Suweren okiełznany zewsząd niewielką bandą Eskimosów mających do dyspozycji rozpasane i posłuszne służby publiczne opłaca to całe skurwysyństwo podatkami od majątku, którego mu niewiele zostało, a na niedobory w budżecie zaciąga lichwiarskie kredyty.

    Polubione przez 1 osoba

 12. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Oczywiście że Szumowski nie jest idiotą, ale jako oddany urzędnik syjonistycznego okupanta, gorliwie wykonuje jego rozkazy. Szumowski wie, że taka maseczka chroni pacjenta przed wirusami widzialnymi tylko przez mikroskop elektronowy tak samo jak sieć rybacka przed komarami. Jednakże szczytem idiotyzmu był zakaz wstępu do lasów, a teraz, kiedy jest największa susza od 50 lat, ten zakaz barany znieśli. Jak widać, demony władzy myślą obrzezaną częścią ciała.

  Polubione przez 1 osoba

 13. Edwards

  JFK O SPISKU KABALISTYCZNYM

  Dwa tygodnie przed śmiercią (4 czerwca 1963 roku) J. F. Kennedy chcąc ratować resztki wpływu prezydenta na gospodarkę i przeciwdziałać wykupywanej własności Stanów Zjednoczonych wydał rozkaz wykonawczy 11110.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozporz%C4%85dzenie_wykonawcze_11110

  JFK miał zamiar odebrać Rezerwie Federalnej władzę do drukowania pieniędzy pozbawiając kartel Rothschildów wielkiej części ich potęgi i przekazać produkcję banknotów w ręce państwa.

  27 Kwietnia 1961 r. po zaledwie trzech miesiącach od zaprzysiężenia na prezydenta USA wygłosił historyczne przemówienie w hotelu Waldorf-Astoria w NYC.

  film z napisami PL

  Polubione przez 1 osoba

 14. Edwards

  Bardzo przepraszam za pomyłkę, miał być ten filmik:

  Polubione przez 1 osoba

 15. Edwards

  John F. Kennedy – ” …Samo słowo ‚tajemnica’ jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń….…Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany.”
  Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961.

  Polubione przez 1 osoba

  • Piotr

   Brawo Edziu dla ciebie za te materiały jesteś wielki przyjacielu.Co do Maryli nie cierpię baby podły babsztyl bez kręgosłupa moralnego do dziś popiera Bolka i dupę mu liże.

   Polubione przez 1 osoba

   • Edwards

    Piotr,

    zgadza się – ja też nie przepadam za jej stylem, przy czym jeszcze piosenki z początku jej kariery dają się posłuchać.
    Nie miałem zamiaru wklejać utworu muzycznego, ale słuchając Andrzeja Zauchy (lubię go słuchać – śpiewał czystą polszczyzną) nie zauważyłem i pomyliłem linki.
    Przepraszam … .

    Ps. Ten ww. utwór można też posłuchać, to jeden z ostatnich o naszej Ojczyźnie. Zapodany przez przypadek, ale pasuje do tej notki.

    Polubione przez 1 osoba

 16. Edwards

  Robert F Kennedy Jr. ostrzega przed Ludobójstwem WHO – Szczepionka DTP zabija 10 razy częściej niż przy braku szczepień.

  Robert F. Kennedy Jr . pisze 20 kwietnia o IG:

  „Każdy, kto broni Billa Gatesa i WHO, musi wyjaśnić Morgensen i in . 2017 .

  Przed 2017 r. ani HHS, ani WHO nie przeprowadziły takiego rodzaju badań szczepionych / nieszczepionych (lub placebo), które są konieczne do ustalenia, czy szczepionka DTP rzeczywiście przynosi korzystne skutki zdrowotne.

  Narody USA i zachodnie zaprzestały DTP w latach 80-tych XX wieku, po tysiącach zgonów i obrażeń mózgu.

  Ale Bill Gates i jego zastępcy, GAVI i WHO, uznali DTP za priorytet swojego afrykańskiego programu szczepień. Rządy skandynawskie, producent szczepionek (SSI) i inni międzynarodowi fundatorzy zlecili to badanie wiodącym światowym ekspertom w dziedzinie szczepionek afrykańskich.

  Dwie najbardziej znane osoby: Dr Soren Morgensen i Peter Aaby są zwolennikami wokalnych szczepionek. Byli w szoku, kiedy badali lata danych z tak zwanego „naturalnego eksperymentu” w Gwinei Bissau, w którym 50% dzieci umiera przed ukończeniem 5. roku życia. W tym kraju połowa dzieci została zaszczepiona szczepionką DTP po 3 miesiącach, a druga połowa o 6 mies.

  Podział był losowy. Dr Morgenson i jego zespół odkryli, że dziewczynki zaszczepione szczepionką DTP – flagowym programem GAVI / WHO Billa Gatesa – umierały 10 razy częściej niż nieszczepione dzieci. Podczas gdy zaszczepione dzieci były chronione przed błonicą, tężcem i krztuścem, były one o wiele bardziej podatne na inne śmiertelne choroby, niż rówieśnicy.

  DTP najwyraźniej zniszczyło ich układ odpornościowy. Dzięki Gates DTP jest najpopularniejszą szczepionką na świecie. W Afryce GAVI i WHO stosują DTP do oceny zgodności krajowych szczepionek. KTO może karać finansowo narody, które nie przestrzegają zasad. Skandynawscy naukowcy publicznie błagali WHO o ponowne rozważenie praktyki zastraszania Afrykanów do przyjmowania DTP.

  WHO odmówił.

  Naukowcy zasugerowali, że DTP zabija więcej dzieci niż choroby, na które atakuje. Być może miliony dzieci zmarły niepotrzebnie. NY Times i inni autorzy Gatesa oskarżą mnie o promowanie „dezinformacji o szczepionkach”. Ale jest to recenzowana publikacja w szanowanym czasopiśmie wiodących naukowców opisująca wyniki podobne do ludobójstwa. The Times gdzie indziej cytował badanie jako wiarygodne. Czy powinniśmy analizować historię Billa Gatesa w Afryce, zanim pozwolimy mu dyktować amerykańską politykę zdrowotną?”

  Opublikowano za: https://www.fort-russ.com/2020/04/robert-f-kennedy-jr-warns-of-who-genocide-dtp-vaccine-kills-at-ten-times-the-unvaxxed-rate/

  Podziękowania dla komentatora krnabrny1 za nadesłanie tej ważnej wypowiedzi.

  Od Redakcji KIP:

  W nawiązaniu do tematu szczepień coraz intensywniej propagowanego w związku „epidemią” ŚCIEMOŚWIRUSA, zestawiamy kilka BARDZO WAŻNYCH INFORMACJI, do połączenia w całość:

  1. Minister od Chorób Łukasz Szumowski, główny decydent rządu w okresie fałszywej pandemii, w wywiadzie dla Radia RMF powiedział, że maseczki na wirusa nie pomagają, fragment na linku: https://youtu.be/UNQoRwRWHxw

  Transkrypcja istotnego fragmentu:

  Dziennikarz: Czy maseczki na usta pomagają na koronawirusa ?

  Minister: NIE, ONE NIE POMAGAJĄ. ONE NIE ZABEZPIECZAJĄ PRZED WIRUSEM ! ONE NIE ZABEZPIECZAJA PRZEZ ZACHOROWANIEM !

  Dziennikarz: Naprawdę nie pomagają ? To po co ludzie je noszą ?

  Minister: NIE WIEM. WHO TEGO NIE ZALECA !!!

  red. kip: Pan minister w chwili szczerości potwierdził, że MASKI NIE ZABEZPIECZAJĄ PRZED WIRUSAMI, podobnie jak w poprzednim artykule Dr Judy Mikovits. Jednocześnie stwierdził, że WHO tego nie zalecało. To kto podjął tą decyzję o powszechnym noszeniu masek, jeśli one nic nie dają, a jak stwierdza dr Judy Mikovits, są wręcz szkodliwe ?

  2. Minister Łukasz Szumowski w wywiadzie dla TVP Info stwierdza, że epidemia będzie trwała tak długo, dopóki ludzie się nie zaszczepią !!!

  3. W nagraniu na poniższym linku Jan Potocki ( tytułujący siebie prezydentem) stwierdza, że brat Ministra Szumowskiego pracuje w jakimś departamencie i ściągnął do Polski szczepionki Billa Gatesa, na linku od 5 min. 20 sek: https://youtu.be/VcPM61uHIpQ

  Transkrypcja fragmentu wypowiedzi Jana Potockego:

  „Brat obecnego ministra zdrowia jest w USA w wydziale specjalnym, który ściagnał do Polski te szczepionki Billa Gatesa. Dlatego Pan minister zdrowia mówi bardzo głośno: KAŻDY POLAK MUSI BYĆ ZASZCEPIONY CHCE CZY NIECHCE. Pan minister zdrowia może szczepić siebie, swoje dzieci, swojego brata w USA. Brat pracuje w departamencie w USA, a to oznacza, że jest również współpracownikiem wywiadu, na rzecz USA. Z tego wynika, że również i minister zdrowia jest umoczony, ale nie tylko minister zdrowia, bo to idzie po sznurku do kłębka. Cały ten rząd musiał wziąć lub dostanie gigantyczna prowizje, bo na to wskazuje. Natomiast nie może być tak, że za pieniądze, które dostaną od Billa Gatesa, wymordują Naród Polski. Tych szczepionek nie wolno brać w żadnym wypadku. Nie ma możliwości szczepienia kogoś na siłę. Niech szczepi się Nowogrodzka, niech szczepią Sejm, niech siebie sami szczepią, a anteny 5G dokonają całego dzieła. W tych szczepionkach jak powiedział Billy Gates, są chipy. A 5G ma za zadanie zabijać ludzi, pewnie że nie zabija wszystkich, bo są organizmy bardzo silne i przeżyją, ale jednostki, które są uodpornione. Natomiast ludzie po 65 roku życia umrą. I powiedzą, że to była epidemia i ludzie słabi, starsi, musieli odejść z tego świata, a jest to nieprawda. Zresztą macie już państwo setki dowodów na fałszerstwa, przestępstwa i zbrodnie, zbrodniczej organizacji Prawa i Sprawiedliwości.”

  4. Według nieoficjalnych ustaleń „Super Expressu” prezes PiS pokłada w Szumowskim wielkie nadzieje i przygotowuje go do objęcia najważniejszych funkcji w państwie.

  – Prezes ściśle współpracuje z ministrem i ma do niego wielkie zaufanie. Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości Szumowski będzie kimś znacznie więcej, niż tylko ministrem zdrowia – mówi dziennikowi jeden z polityków PiS.

  Za: https://www.dorzeczy.pl/kraj/137105/zaskakujace-doniesienia-nt-przyszlosci-szumowskiego-kaczynski-poklada-w-nim-wielkie-nadzieje.html

  Podsumowanie

  Zapowiedź ministra Szumowskiego, że epidemia może potrwać dwa lata i że w związku z tym konieczne będą szczepienia, spowodowała wzrost jego notowań u prezesa PiS według ustaleń „Super Ekspresu”.

  Czy zatem obecny minister zdrowia może zostać premierem i jednocześnie ministrem zdrowia do czasu realizacji zadania szczepionkowego, jak Netanjahu w Izraelu jest od długiego już czasu ?

  Chociaż nie byliśmy i nie jesteśmy „fanami” Jana Potockiego, to w pełni podzielamy przedstawione wielkie zagrożenie wymordowania Narodu Polskiego szczepionkami i 5G, pod przykrywką ŚCIEMOŚWIRUSA, pod presją „pandemii” PORNOGRAFII STRACHU i totalitarnego prawa !!!

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/04/robert-f-kennedy-jr-ostrzega-przed-ludobojstwem-who-szczepionka-dtp-zabija-10-razy-czesciej-niz-przy-braku-szczepien/

  Polubienie

 17. Piotr

  Zgadza się Edziu Andrzej Zaucha był wielki i nie masz za co przepraszać co do tej Marylki była dobra do słuchania w latach 70 czy jej utwór w temacie piłkarskich mistrzostw świata wszystko zawdzięczała PRL ale jak się okazało to typowa karierowiczka bez żadnych zasad moralnych gdzie priorytet dla niej tot ylko która zeszmaciła się wyjmując zaschłe rupie z dupy Bolka i popierajac solidaruchów ale jak mawiał Stalin „wszyscy ci artyści to zwykły dziwki i kur..”.
  Żeby nie być gołosłownym że to dno moralne które wyznaje typowo żydowskie wartosci nagrała tkai utwór tfu zresztą z lat 80 Jaruzela gdzie już żydzi praktycznie przygotowywali się do rządzenia.
  Na dziś nawet bym na nią nie splunął.Szkoda śliny.

  Edek w temacie wody on zna temat ale cię podpuszcza czy nie widzisz że na twoje poważne teksty odpowiada żartami gdy nie ma argumentów podobnie tyczy to się PIS.On stosuje różne psychologiczne fiki miki jak ta jego mimoza nana ale nie chcę mi się o tym teraz pisać.

  Polubione przez 1 osoba

 18. paziem

  Z korespondencji prywatnej:
  FACET NA ULICY ZAPYTAŁ MNIE , DLACZEGO NIE MAM MASKI ? KAWAŁ CHŁOPA . POWIEDZIAŁEM ŻE MASKĘ MAM W DUPIE .NIE OBRAZIŁ SIĘ I SIĘ NIE ODEZWAŁ …………….

  Polubienie

  • Edwards

   Dobre!
   Właśnie tak trzeba odpowiadać wszystkim pytającym … .

   Polubienie

   • piotr

    Jeżeli o mnie chodzi nie będę ryzykował 500 złotych kary bo wolę to wydać na inne cele a nie pasienie bydlaka rydzowego z Torunia.Nie chodzę do miasta czekam az mi przyjdzie strój na twarz kolarza w masce chodzić nie będę.

    Polubione przez 1 osoba

   • Edwards

    Szukam takiej maski, a wtedy założę czarny strój z kapeluszem i w imieniu Suwerena odwiedzał będę komendy policji, aby wręczać im ulotki – odpowiednie do obecnej sytuacji w świecie i kto za tym wszystkim stoi.

    Polacy ruszamy w sposób pokojowy na komendy policji z ulotkami … .

    Od czegoś trzeba zacząć … .

    Prawda to siła! Nie bójcie się, to w większości tacy sami ludzie, jak my. Mają też rodziny!

    Polubione przez 1 osoba

   • Piotr

    Edek to ja mogę pojechać na policję do Krasnegostawu a tymi ulotkami co najwyżej posiedzę sobie zaraz na dołku 48 godzin na koszt podatnika.Jeżeli ktoś nie chce maski są fajne stroje kolarzy używane przez nich do przykrycia twarzy .Lepsze to niż maska a jakoś 1, 5 roku trzeba chodzić w czymś na mordzie czy się nam to podoba czy nie bo czytam u Szechtera poparcie dla Dudy to już 57% potem długo długo nic.Szkoda słów.

    Polubione przez 1 osoba

   • piotr

    Edek tam w tym PIS chyba lubią młodych chłopaków .Zobacz kto został ministrem .Nowy Janninger ale się uśmiałem.

    https://moneyv.wp.pl/gospodarka/piotr-patkowski-wiceministrem-tadeusz-koscinski-komentuje-nominacje-6502952449496705v.html

    Polubione przez 1 osoba

 19. paziem

  Do Piotra:
  nie chodzi o to żebyśmy szukali sobie modelu maski, w którym ” bardziej do twarz”, ale żebyśmy w końcu podjęli działania zmierzające do niezwłocznego zdjęcia masek i postawienia winowajców przed sądami i znaleźli im miejsce w więzieniu.
  Postępując bowiem wg. hasła ” nie wychylaj się” jestem pewien, że w następnym roku pozostanie do wyboru jedynie formę „zaszczepienia” nas przez psychopatów, zbrodniarzy i kryminalną swołocz spod znaku PiS i innych ” namaszczonych” przez Jahwe, Rothschilda lub Gates’a.

  Polubione przez 1 osoba

  • Piotr

   Panie prezesie Pawle mimo że ja już do 70 lat dochodzę mało brak to chętnie odpalam moje auto jadę ponad 300 km do Warszawy na protesty nawet takie niewielkie jakie są obecnie w USA.

   Daje słowo honoru że pojadę głownie dla swojej wnuczki bo już nie dla mnie bo ja już tak czy owak długo nie pożyje ze względu na wiek.

   Tak jak pisałem nigdzie z domu nie wychodzę bo nie mam maski.Spotkałem jednak sąsiada nie musi chodzić w masce schorowany na astmę opowiadał mi jak się baby stare i sprzedawczyni w sklepie na niego rzuciły bo nie miał maski.Panie Pawle tu nie trzeba policji z mandatami 500 złotych aby człowieka zasztyletowali bo niczym wezwana policja przyjedzie same ludzie na wsi go zabiją.To jak z tą Jagną z ” Chłopów”.

   Widzi pan co te gnidy mówią.Nawet 1, 5 roku chodzenia z maską albo inną szmatą na gębie to chyba lepiej jakąś normalną szmatę mieć niż maskę tak mi się wydaje.

   Chętnie i tej maski ani żadnej innej szmaty nie założę bo jak pan wie mi staremu naprawdę to przeszkadza i nie jest to dla mnie żadna przyjemność ale niech pan powie co robić rozmawiać z ludżmi uświadamiać robiłem to nic nie dało.

   Umierać mam za nich chodzić bez maski to albo sami ludzie mnie na ulicy zakatrupią albo w sklepie i nawet gliny nie zdążą przyjechać aby mnie ukarać a cały PIS w więzieniu.To jest moje marzenie życia i nie tylko PIS ale także PO ,SLD i śmieci szabasgoje także które też bym chętnie w wiezieniu zobaczył a nawet posłał bym do ciupy adminów portali którzy PIS popierali bez dwóch zdań i mrugniecia okiem.

   Polubione przez 1 osoba

 20. Syjonistyczna swołocz nie obawia się Covid-19

  Polubione przez 1 osoba

 21. paziem

  25.04.2020 Katowice ŚLĄSKIE – STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW

  Demonstracja ma formę przejazdu pojazdów trasą określoną przez organizatora, która to trasa może ulec zmianie. Komunikaty o zmianie trasy przejazdu będą dostępne na kanale Śląski Strajk Przedsiębiorców.
  Udział w demonstracji odbywa się poprzez przejazd pojazdem. Kierujący mają obowiązek stosować się do przepisów ruchu drogowego a ponadto nie rozwijać prędkości większej niż 30km/h oraz zachować odstęp od pojazdu poprzedzającego minimum 2 metry. W zależności od warunków drogowych i ilości pojazdów przejazd może odbyć się dwoma równoległymi kolumnami pojazdów.
  W każdym pojeździe mogą znajdować się maksymalnie 2 osoby. W miarę możliwości wskazane jest założenie przez każdą osobę maseczki nawet jeśli są to osoby wspólnie zamieszkujące – po to aby uniknąć nieporozumień i zbędnych oskarżeń.
  Zakazane jest opuszczanie pojazdów od chwili przybycie na miejsce formowania kolumny do chwili rozformowania demonstracji. Opuszczenie pojazdu może nastąpić wyłącznie na polecenie policji lub innych wyznaczonych przez prawo organów w razie kontroli drogowej
  Zakazane jest używanie środków pirotechnicznych, nagłaśniających (poza pojazdami wskazanymi przez organizatora ), przeprowadzanie konferencji lub przemówień na zewnątrz pojazdów oraz wszelka agitacja jakichkolwiek partii politycznych lub kandydatów na prezydenta.
  Zakazane jest oflagowanie pojazdów w sposób inny niż barwami narodowymi a w szczególności poprzez plakaty, barwy lub transparenty albo bilbordy partii politycznych lub kandydatów na prezydenta.
  Dopuszczalne jest oznaczenie i oflagowanie pojazdów znakami , bilbordami lub plakatami „strajk przedsiębiorców” pod warunkiem iż poza treścią i logo „strajk przedsiębiorców” nie będą zawierały żadnych innych treści nawiązujących do programów partii politycznych lub kandydatów na prezydenta.
  W demonstracji może wziąć udział wyłącznie osoba, która potwierdzi przeczytanie regulaminu poprzez „lajk” niniejszego postu lub komentarzem pod niniejszym postem .
  Polecenia organizatora w toku trwania demonstracji będą przekazywane na kanale Śląski Strajk Przedsiębiorców
  Regulamin może ulec zmianie do chwili demonstracji.

  za: https://www.facebook.com/bogdan.gizdon

  Polubione przez 1 osoba

 22. Pingback: Nie ulegaj syjonistycznej propagandzie covid-19 !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.