Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów

Od listopada ubiegłego roku z powodu wyziębienia organizmu życie straciło 65 Polaków – ta informacja pochodzi z żydowskich powszechnych mediów. A zima w tym roku jest w Polsce łagodna.

Według danych GUS z ub. roku głoduje w Polsce już ponad 900 tys. dzieci.

A ilu Polaków nie otrzyma emerytur, bo żydowskie rządy IIIŻydo-RP/Polin do 2004r. zlikwidowały ponad 10 milionów miejsc pracy? Z prawie dwu milionów gospodarstw rolnych istniejących jeszcze w końcu lat 1990., dzisiaj została zaledwie połowa! Pracujący Polacy nie posiadają oszczędności. Jednak mimo rosnącej, coraz powszechniejszej biedy 80% Polaków jest właścicielami mieszkań i domów – to spadek po „katastrofalnych rządach okresu PRL”. „Katastrofalne rządy PRL” – takiego określenia użyła znana syjonistyczna kreatura – niejaki J.Buzek, były premier, dzisiaj europoseł od kilku kadencji. Czy żydo-reżimowa władza zaproponuje emerytom, bezrobotnym, jakieś rozwiązanie w kwestii mieszkaniowej? Czy mieszkania i domy przejdą na własność żydowskich banków? A potem kupią je Żydzi, czy ich holo-mitowe organizacje, za pieniądze wyłudzone – skradzione wcześniej Polakom (?).

W latach 1980. „Solidarność” – dziecię syjonistycznej CIA -, walczyła o wszystkie soboty wolne. Dzisiaj, po „solidarnościowym” zwycięstwie nad „katastrofalnymi rządami PRL” i sukcesach żydowskiego kapitalizmu i takiejż samej demokracji IIIŻydo-RP/Polin, związkowcy, głównie pracownicy handlu, walczą o wolne niedziele. Wydaje się, że jest zwycięstwo, będą dwie wolne niedziele w miesiącu. Niewielu orientuje się, że ten sukces wynika z systematycznego spadku obrotów w handlu, czyli z powodu rosnącego ubóstwa Polaków. Choć powszechne żydowskie media i żydo-systemowi ekonomiści pieją o rosnących wskaźnikach gospodarczego wzrostu. Żydowskie korporacje wielkich sieci handlowych zgodziły się więc na dwie wolne niedziele – oto wyjaśnienie sukcesu.

Bezrobotni w IIIŻydo-RP/Polin (zjawisko nieznane w czasie „katastrofalnych rządów PRL”), żeby mieć szansę otrzymania zatrudnienia poprzez Urząd Pracy muszą w ankiecie wyrazić zgodę na najniższe wynagrodzenie. A minister w PiSowskim rządzie, J.Gowin oświadcza, że gdy był ministrem w rządzie PO nie starczało mu do pierwszego albo niejaka M.Gersdorf, prezes SN, stwierdziła, że za 10 tys. zł brutto może przeżyłaby na prowincji – ot i hucpa żydo-reżimowej hołoty.  Wedle obowiązujących w IIIŻydo-RP/Polin przepisów bezrobotni kierowani do prac publicznych przez Urząd Pracy nie mogą otrzymać prac zgodnych z kierunkiem ich wykształcenia (? – !). Żydo-reżimowa władza dobrze wszystko obmyśliła.

Zdobycze „solidarnościowego” zwycięstwa nad „katastrofalnymi rządami PRL” trzeba jednak chronić. W lutym 2014r. niejaki B.Komorowski, prezydent IIIŻydo-RP/Polin, podpisał ustawę 1066 o tzw. bratniej pomocy – na wypadek, gdyby polskie policja i wojsko odmówiły tłumienia protestów. Wtedy zagraniczne odziały policji i wojska będą miały prawo strzelać do protestujących Polaków. Syjonistyczny rząd PiS, ten dobry polski, katolicki rząd, który rozdaje po 500 zł, nie ma zamiaru likwidować tej ustawy. Sprowadził do Polski wojska z rządzonych przez Żydów USA. Główny priorytet Żydo-PiS to nie likwidacja biedy, czy nie daj boże rozwój gospodarczy kraju, to wojna z Rosją w interesie światowego syjonizmu.

Nie dziwmy się zatem, że do więzień nie trafią przestępcy, którzy po roku 1990 zniszczyli i nadal niszczą podstawy gospodarcze Polski. Miejsce w więzieniach jest dla takich jak np. Mateusz Piskorski, którzy otwarcie, negatywnie oceniają politykę żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin i próbują organizować siłę polityczną opowiadającą się za obroną interesów Polski i Polaków, a nie wrogiego Polsce, Słowianom, światowego syjonistycznego żydostwa.

 

Dariusz Kosiur

 

_______________________________

tekst z 2014r., który wyparował z Internetu

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów

Kilka refleksji na temat udziału w reżimowych wyborach

Ukraina, z którą mamy wspólną granicę, a więc nie daleka Syria, Irak, Libia, Egipt, Afganistan, Sudan, Wenezuela, wcześniej Jugosławia, itd., stała się kolejnym państwem, które chce zawłaszczyć i zainstalować w nim swoje władze żydowska finansowa międzynarodówka. Zbrodniarze z Wall Street i z londyńskiego City dla osiągnięcia swoich celów gotowi są skąpać Ukrainę we krwi bratobójczych walk.

Nie zamierzam kolejny raz udowadniać zbrodni syjonistycznych światowych terrorystów z USA i z UE w procesie destabilizowania i zawłaszczania Ukrainy. Na stronie WPS wykazaliśmy to ponad wszelką wątpliwość. Chcę natomiast, na przykładzie zaangażowania syjonistów rządzących i opozycyjnych w III RP w obalaniu legalnej władzy na Ukrainie, podzielić się kilkoma refleksjami na temat możliwości zmian politycznych we współczesnej Polsce, w Polsce pod rządami – o czym zapominać nie należy – syjonistycznych gangsterów.

Nie powinniśmy już mieć najmniejszych wątpliwości, że zarówno rządzący (PO), jak i opozycja (PiS) (Dzisiaj odwrotnie, ale główne polityczne cele nie uległy żadnej zmianie)  – pozostałe partie lokują się po jednej lub po drugiej stronie tego układu – stanowią jedną antypolską, antynarodową, antypaństwową syjonistyczną bandę realizującą tę samą politykę w interesie międzynarodowego żydostwa.

Wczoraj, 20.02.2014, w TVN24, Tusk cynicznie wyjawił, że min. spraw zagranicznych III RP, NRF, Francji, R.Sikorski, F. Steinmeier, L.Fabius, złożyli prezydentowi W.Janukowyczowi „propozycję nie do odrzucenia”:

jeśli zdławi żydowską rewoltę na Ukrainie, to ani on, ani nikt z jego rodziny nie może czuć się bezpieczny.

(Że była to żydowska rewolta świadczy o tym choćby fakt nadreprezentacji Żydów we władzach Ukrainy po obaleniu prezydenta W.Janukowycza. – D.Kosiur, 17.08.2020)

R.Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle, podobną propozycję złożyli prezydentowi A.Łukaszence w listopadzie 201or., na miesiąc przed wyborami prezydenckimi. Sikorski pochwalił się w TVP1, że przedstawili prezydentowi Białorusi bardzo demokratyczną propozycję:

w wypadku, gdy Łukaszenka umożliwi któremuś z jego konkurentów wygranie wyborów, odejdzie z polityki jako zamożny i żyjący w bezpieczeństwie obywatel Europy. Ale w wypadku gdy na ten „odważny” krok się on nie zdecyduje, to winien oczekiwać losu Miłoszwicia w Jugosławii, Nadżbullacha w Afganistanie lub Saddama Husseina w Iraku…

A więc R.Sikorski, żołnierz syjonistycznej mafii ma już niejakie doświadczenie w bandyckich rozgrywkach, czyli w syjonistycznej dyplomacji na rzecz rozprzestrzeniania zachodniej demokracji.

Także wczoraj, w TVP Info, w programie J.Pospieszalskiego, niejaki W.Waszczykowski (pracował w MSZ, PiS) powiedział, że:

jeśli W.Janukowycz nie zechce oddać władzy, to może się powtórzyć wariant rumuński z 1989r..

Syjonistyczni bandyci żądni są krwi.

Przypomnę: Żydzi z KGB ZSRR zamordowali Nicolae Ceaușescu i jego żonę w 1989r., ponieważ Ceaușescu nie zgadzał się oddać Rumunii żydowskiej, syjonistycznej międzynarodówce. (Dwa lata później agenci rumuńscy zastrzelili w Moskwie morderców Ceaușescu. „Antysemityzm” – dr J.Ciechanowicz)

Czy na podstawie powyższych przykładów można sądzić, że na drodze parlamentarnych wyborów, na zasadach żydo-reżimu III RP, możliwe jest odzyskanie władzy przez Polaków w Polsce?

Czy udział w wyborach parlamentarnych, prezydenckich, na zasadach żydo-reżimu III RP, ma jakikolwiek sens?

Czy udział w wyborach nie będzie tylko legitymizacją żydo-reżimu III RP?

Syjoniści panicznie boją się małej frekwencji, ponieważ ich uzurpatorski reżim stanie się jawny – będzie kpiną z, głoszonej przez ich żydo-media, demokracji.

Czy syjonistyczna banda dopuści do udziału w wyborach, a więc także i na czas wyborów do ich żydo-mediów, autentycznych przedstawicieli Polaków?

Możemy być pewni, że syjonistyczni gangsterzy (rządzący i opozycja) reżimu III RP zrobią wszystko, nie wyłączając zbrodni, żeby nie dopuścić Polaków do władzy (Ustawa 1066 o „bratniej pomocy”). Zdają sobie sprawę, że utrata przez nich władzy oznacza rozliczenie ich przestępstw i nieuchronność kary za zbrodnie przeciw polskiemu narodowi i państwu.

Oczywiście żydo-reżimu III RP będzie trwał tak długo, jak długo syjonistyczne USA będą w stanie udzielać mu wsparcia. Wszystko jednak ma swój kres. Syjonistyczna hydra USA znajduje się w agonii, stąd jej wzmożona agresja.

 

Dariusz Kosiur

__________________________

Nie zapominajmy, że najwyżsi pasterze żydo-katolickiego Kościoła w Polsce, którzy na ręce ks. abp. Światosława Szewczuka, głowy Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego, złożyli w 2014r. wyrazy poparcia i solidarności z walczącymi na Majdanie, dziwnie nie stają w obronie polskich owieczek przeciw zbrodniczemu żydowskiemu reżimowi IIIŻydo-RP/Polin. Mało tego, pasterze żydo-katolickiego Kościoła w Polsce reżim IIIŻydo-RP/Polin wspierają i to niezależnie od rządzącej w danym momencie partii.

39 Komentarzy

Filed under Polityka

39 responses to “Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów

 1. julius

  Żydzi są winni!
  Joseph Goebbels
  Goebbels rozpoczął wydawanie cotygodniowej gazety zatytułowanej Das Reich w 1940 roku. Zazwyczaj pisał główne artykuły w każdym cotygodniowym wydaniu, z których czerpał szczególną dumę. Antysemityzm Goebbelsa był bardziej „wyrafinowany” niż Juliusza Streichera, ale jak pokazuje ten esej, był on w stanie wywołać gwałtowne ataki na Żydów.
  Esej ten datowany jest na 16 listopada 1941 r. Wszyscy Żydzi w Niemczech musieli ostatnio nosić żółtą gwiazdę publicznie, a Holokaust dopiero co się rozpoczął. W tym artykule Goebbels dał jasno do zrozumienia, że przyszłość Żydów w Niemczech się skończyła. Każdy sympatyzujący z Żydami zostanie ukarany.

  Historyczna odpowiedzialność światowego żydostwa za wybuch i rozszerzenie tej wojny została udowodniona tak wyraźnie, że nie trzeba o niej więcej mówić. Żydzi chcieli wojny, a teraz ją mają. Ale spełnione jest także proroctwo Führera z 30 stycznia 1939 r. wypowiedziane na forum niemieckiego Reichstagu: jeśli międzynarodowej żydowskiej finansjerze uda się ponownie pogrążyć świat w wojnie, rezultatem tego nie będzie bolszewizacja świata, a tym samym zwycięstwo Żydów, ale raczej zniszczenie rasy żydowskiej w Europie.
  Widzimy wypełnienie się proroctwa. Żydzi otrzymują karę, która jest z pewnością ciężka, ale bardziej niż zasłużona. Światowy Żyd zbłądził, używajac wszelkich dostępnych sił aby rozpętać tę wojnę, a teraz stopniowo doświadcza destrukcji, którą zaplanował dla nas, i przeprowadziłby ją bez namysłu, gdyby posiadał taką zdolność. Ginie zgodnie z własnym prawem: „Oko za oko, ząb za ząb”.
  Każdy Żyd jest naszym wrogiem w tej historycznej walce, niezależnie od tego, czy wegetuje on w polskim getcie, czy też prowadzi pasożytniczą egzystencję w Berlinie lub Hamburgu, czy wieją trąby wojny w Nowym Jorku czy Waszyngtonie. Wszyscy Żydzi z racji swego urodzenia i rasy są częścią międzynarodowego spisku przeciwko Narodowym Socjalistycznym Niemcom. Chcą ich klęski i zagłady i robią wszystko, co w ich mocy, aby to osiągnąć. To, że nie mogą nic zrobić wewnątrz Rzeszy, nie jest oznaką ich lojalności, ale raczej odpowiednich środków, które podjęliśmy przeciwko nim.
  Jedną z tych miar jest instytucja żółtej gwiazdy, którą każdy Żyd musi nosić. Chcieliśmy, aby byli widoczni jako Żydzi, szczególnie jeśli nawet najmniej próbowaliby szkodzić społeczności niemieckiej. Jest to niezwykle ludzka miara z naszej strony, środek higieniczny i profilaktyczny, aby mieć pewność, że Żyd nie może przeniknąć w nasze szeregi niewidoczny, by zasiać niezgodę.
  Kiedy Żydzi po raz pierwszy pojawili się kilka tygodni temu na ulicach Berlina, akcentując swoją żydowskość gwiazdą, początkowa reakcja mieszkańców stolicy Rzeszy była zaskoczeniem. Wcześniej tylko nieliczni zdawali sobie sprawę, że w Berlinie jest jeszcze tylu Żydów. Nagle wszyscy spostrzegli kogoś w sąsiedztwie, który wydawał się być nieszkodliwym współobywatelem, który być może narzekał lub krytykował coś więcej niż normalnie i którego nikt nie uważał za Żyda. Ukrył się, naśladował otoczenie, przyjmując obyczaje, zlewał się z narodem by poczekać na właściwy moment. Kto z nas miał pojęcie, że wróg jest obok niego, że cichy lub sprytny audytor brał udział w rozmowach na ulicy, w metrze lub w miejscach poza sklepami z papierosami? Są Żydzi, których nie można rozpoznać po zewnętrznych znakach. Ci są najbardziej niebezpieczni. Zawsze zdarza się, że gdy podejmiemy jakieś działania przeciwko Żydom, angielskie lub amerykańskie gazety informują o tym następnego dnia. Nawet dziś Żydzi wciąż mają tajne związki z naszymi wrogami za granicą i wykorzystują je nie tylko we własnej sprawie, ale we wszystkich sprawach wojskowych Rzeszy. Wróg jest pośród nas. Co ma więcej sensu, niż przynajmniej uczynienie tego widocznym dla naszych obywateli?
  cdn

  Polubione przez 1 osoba

 2. julius

  W pierwszych dniach po wprowadzeniu obowiązku noszenia żydowskiej gwiazdy sprzedaż gazet w Berlinie silnie wzrosła. Każdy Żyd na ulicy kupił gazetę, by ukryć swoje piętno Kaina. Ponieważ zostało to zakazane, zaczęto widywać Żydów na ulicach zachodniej części Berlina w towarzystwie gojowskich cudzoziemców. Ci żydowscy lokaje powinni sami nosić żydowską gwiazdę. Wymówki, jakie dają na swoje prowokacyjne zachowanie, są zawsze takie same: Żydzi są przecież także istotami ludzkimi. Nigdy tego nie zaprzeczaliśmy, tak jak nigdy nie odejmowaliśmy ludzkości morderstw, gwałcicieli dzieci, złodziei i alfonsów, chociaż nigdy nie odczuwaliśmy potrzeby paradowania z nimi Kurfürstendamm! Każdy Żyd jest przyzwoitym Żydem, który znalazł głupiego i nieświadomego goja, który uważa go za przyzwoitego! Tak jakby to był powód, by dawać Żydom rodzaj honorowej eskorty. Co za bzdury.
  Żydzi stopniowo muszą coraz bardziej polegać na sobie i ostatnio znaleźli nową sztuczkę. Widzieli w nas dobrodusznego niemieckiego Michaela, zawsze gotowi rzucić sentymentalne łzy na krzywdę wyrządzoną im. Nagle odniosłem wrażenie, że berlińska populacja żydowska składa się tylko z małych dzieci, których dziecinna bezradność mogła nas poruszyć, albo inaczej delikatnych staruszek. Żydzi wysyłają żałosne sygnały. Mogą przez jakiś czas mylić, ze są pewnymi niegroźnymi istotami, ale nie nas. Dokładnie wiemy, jaka jest sytuacja.
  Ze względu na nich samych musimy wygrać wojnę. Jeśli ją przegramy, ci niegroźnie wyglądający żydowscy chłopcy nagle staną się wściekłymi wilkami. Zaatakowaliby nasze kobiety i dzieci, aby dokonać zemsty. W historii jest wystarczająco dużo przykładów. Tak właśnie zrobili w Besarabii i krajach bałtyckich, kiedy wkroczył bolszewizm, chociaż ani lud, ani ich rządy nie zrobiły im nic. W naszej walce z Żydami nie ma odwrotu – nawet gdybyśmy chcieli to już nie możemy. Żydzi muszą zostać usunięci ze społeczności niemieckiej, ponieważ zagrażają naszej jedności narodowej.
  Jest to elementarna zasada higieny rasowej, narodowej i społecznej. Nigdy nam nie dadzą spokoju. Gdyby mogli, popędziliby jeden naród po drugim do wojny przeciwko nam. Chcą zmusić świat do zaakceptowania ich krwawej dominacji finansowej? Żydzi są pasożytniczą rasą, która karmi się jak plugawy grzyb na kulturach zdrowych, ale nieświadomych ludzi. Jest tylko jeden skuteczny środek: wytnij je.
  cdn

  Polubione przez 1 osoba

 3. julius

  Jak głupie i bezmyślne są argumenty zacofanych przyjaciół Żydów w obliczu problemu, który od tysiącleci okupuje ludzkość! Jak byliby zdziwieni gdyby mogli zobaczyć swoich drogich Żydów przy władzy! Ale byłoby za późno. Dlatego obowiązkiem krajowego kierownictwa jest podejmowanie wszelkich niezbędnych środków, aby do tego nie dopuścić. Są różnice między ludźmi, tak jak są różnice między zwierzętami. Niektórzy ludzie są dobrzy, inni źli. To samo dotyczy zwierząt. Fakt, że Żyd nadal żyje pośród nas, nie jest żadnym dowodem na to, że należy on do nas, tak jak pchła nie jest domowym zwierzakiem tylko dlatego, że żyje w domu. Kiedy pan Bramsig lub pani Knöterich żałuje starszej kobiety noszącej żydowską gwiazdę, powinni także pamiętać, że dalszy siostrzeniec tej staruszki imieniem Nathan Kaufmann siedzi w Nowym Jorku i przygotował plan, w którym wszyscy Niemcy w wieku do 60 lat zostaną wysterylizowani. Powinni pamiętać, że synem jej odległego wuja jest podżegacz Baruch lub Morgenthau lub Untermayer, który stoi za panem Rooseveltem, podburzajac go do wojny, a jeśli im się to uda, dobry, ale nieświadomy żołnierz amerykański może pewnego dnia zastrzelić jedynego syna pana Bramsiga lub pani Knöterich. Wszystko to na korzyść żydostwa, do którego należy ta stara kobieta, bez względu na to, jak krucha i żałosna może się wydawać.
  Jeśli my, Niemcy, mamy fatalną wadę w naszym narodowym charakterze, to jest to zapominanie. To dobrze mówi o ludzkiej przyzwoitości i hojności, ale nie zawsze jest to dobre dla naszej politycznej mądrości lub inteligencji. Uważamy, że wszyscy inni są tak dobroduszni, jak my. Francuzi grozili rozbiciem Rzeszy zimą 1939/40 roku, mówiąc, że my i nasze rodziny będziemy musieli stanąć w szeregu przed ich polowymi kuchniami, aby dostać coś ciepłego do jedzenia. Nasza armia pokonała Francję w ciągu sześciu tygodni, po czym zobaczyliśmy niemieckich żołnierzy, którzy podawali chleb i kiełbaski głodnym francuskim kobietom i dzieciom oraz benzynę uciekinierom z Paryża, aby umożliwić im jak najszybszy powrót do domu, aby rozproszyć przynajmniej część ich nienawiści wobec Rzeszy.
  My Niemcy tacy jesteśmy. Nasza narodowa cnota to nasza narodowa słabość. Nie chcemy zmieniać wszystkiego tak długo, jak długo nasza sławna na całym świecie dobra natura nie wyrządzi żadnej krzywdy, więc dlaczego my? Klopstock dał nam jednak dobrą radę: nie bądźcie zbyt dobroduszni, ponieważ nasi wrogowie nie są wystarczająco szlachetni, aby przeoczyć nasze błędy.
  cdn

  Polubione przez 1 osoba

 4. julius

  Jeśli ta rada odnosi się do wszystkiego, jest to równoznaczne z naszymi relacjami z Żydami. Niedbalstwo jest tu nie tylko słabością, jest lekceważeniem obowiązku i zbrodnią przeciwko bezpieczeństwu państwa. Żydzi pragną jednej rzeczy: nagradzać naszą głupotę rozlewem krwi i terrorem. Nigdy nie może dojść do tego. Jedną z najbardziej skutecznych metod obronnych jest bezlitosna, zimna twardość przeciwko niszczycielom naszego ludu, przeciwko podżegaczom wojennym, przeciwko tym, którzy skorzystaliby, gdybyśmy przegrywali, a więc także przeciwko ofiarom, jeśli wygrywamy.

  Dlatego musimy powtórzyć raz jeszcze:

  1. Żydzi są siłą destrukcyjną. Rozpoczęli tę wojnę i skierowali ją przeciwko nam. Chcą zniszczyć Rzeszę Niemiecką i naszych ludzi. Ten plan musi być zablokowany.

  2. Nie ma różnic między Żydami. Każdy Żyd jest zaprzysięgłym wrogiem narodu niemieckiego. Jeśli nie pokazuje swojej wrogosci wprost, to tylko z tchórzostwa i chytrości, nie dlatego, że nas kocha.

  3. Żydzi są winni każdej śmierci żołnierza niemieckiego, który walczy w tej wojnie. Mają go na sumieniu i muszą za to zapłacić.

  4. Jeśli ktoś nosi żydowską gwiazdę, jest wrogiem ludu. Każdy, kto się nim zajmuje, jest taki sam jak Żyd i musi być odpowiednio traktowany. Zarabia na całym narodzie, ponieważ jest podstępnym tchórzem, który pozostawia ich na lodzie, by stanęli przed wrogiem.

  5. Żydzi cieszą się ochroną naszych wrogów. To wszystko jest dowódem że musimy pokazać, jak szkodliwi są dla naszego ludu.

  6. Żydzi są wśród nas agentami wroga. Ten, który stoi za nimi, pomaga wrogowi.

  7. Żydzi nie mają prawa domagać się równości z nami. Jeśli chcą mówić na ulicach, w kolejkach sklepowych lub w transporcie publicznym, należy ich zignorować, nie tylko dlatego, że po prostu mówią źle, ale dlatego, że są Żydami, którzy nie mają prawa głosu w społeczności.

  8. Jeśli Żydzi odwołują się do twojego sentymentalizmu, zrozumcie, że mają nadzieję na wasze zapomnienie i niech wiedzą, że widzicie ich i macie ich w pełnej pogardzie.

  9. Przyzwoity wróg zasłuży na naszą hojność po wygranej. Żyd jednak nie jest przyzwoitym wrogiem, choć stara się takim wydawać.

  10. Żydzi są odpowiedzialni za wojnę. Traktowanie, które otrzymują od nas, nie jest niesprawiedliwe. Zasłużyli na to wszystko.

  Zadaniem rządu jest zajmowanie się nimi. Nikt nie ma prawa działać samodzielnie, ale każdy ma obowiązek wspierać działania państwa przeciwko Żydom oraz unikać błądzenia przez żydowskie sztuczki.

  Tego wymaga od nas wszystkich bezpieczeństwo państwa.
  http://research.calvin.edu/german-propaganda-archive/goeb1.htm

  Polubione przez 1 osoba

 5. hulsz

  Oczywiście żydo-reżimu III RP będzie trwał tak długo, jak długo syjonistyczne USA będą w stanie udzielać mu wsparcia. Wszystko jednak ma swój kres. Syjonistyczna hydra USA znajduje się w agonii, stąd jej wzmożona agresja.

  W agonii to raczej sa Slowianie.O Polsce juz nie wspominam.

  Polubienie

 6. JS

  Polska została oficjalnie skolonizowana rękoma pożytecznych idiotów wysługujących się opłacanej przez Zachód Solidarności. To chyba pierwsze w dziejach świata związki zawodowe, które walczyły o powrót kapitalizmu, o bezrobocie, o brak opieki zdrowotnej, o prywatyzację i prawo do śmierci z głodu i chłodu. Tak przy okazji chciałabym pogratulować głupim „starym kwokom”- już na emeryturze- z Ars Polony, które roznosiły solidarnościowe ulotki, rozczytywały się w Tygodniku Powszechnym i nie pozwalały na jakąkolwiek krytyka „solidarnościowej ikony”. Już w 1989 roku niektóre z nich przestały agitować młodych pracowników, doznały przebudzenia i zrozumiały, że w nowym systemie nie mają szans na jakąkolwiek pracę i że przyłożyły rękę do zrujnowania własnego kraju.

  My w Polsce mówimy o majątku narodowym. Ten majątek narodowy jest dziełem PRL-u. W kapitalistycznym USA coś takiego jak majątek narodowy nie istnieje, bo wszystko jest sprywatyzowane i zawsze było. Oni nawet nie rozumieją, znaczenia tego określenia.

  Polubienie

  • Mało tego to niektórzy nadal brną w zaparte i gdaczą o tym, jak dobra solidarność wyrwała nas z rąk zacofanej komuny. Takie poglądy ma nadal znaczna część społeczeństwa, oglądająca namiętnie TV i słuchająca smędzenia z ambony. Mało tego, niektórzy posuwają się do absurdalnych twierdzeń, że jeszcze powinniśmy być wdzięczni, bo teraz jesteśmy wolni i możemy wszystko, nie to co w Korei Północnej…

   Polubienie

  • P.J

   JS nie neguje tego co piszesz .Masz rację . Jednak troszkę samokrytyki by się przydało bo jeżeli byś się cofnął w czasie to 99 % Polaków nabrało się na tą maskaradę CIA , Mossadu i Watykanu .
   Wielu dziś opluwających Wałęsę ( czytałem że podobno jego wnusio trafił do więzienia ) a to ci paradoks w latach 80 całowało go po nogach i za zdjęcie z nim zabiłoby własną matkę a najbardziej opluwają głupotę Polaków dzieciaki których mamusie w tamtych czasach chodziły z brzuchami których dorobiły się pod akompaniament pięknej piosenki ” Daj mi tę noc ” a więc dzisiejsi trzydziestolatkowie .
   Natomiast po tylu już doświadczeniach jeżeli ktoś dziś dalej wielbi szczerze i bez koniunkturalizmu całą tą hołotę którą można tylko porównać do jakiejś epidemii to faktycznie jest idiotą lub bezmyślną kwoką a takich u nas niestety dostatek ciągle .

   Polubienie

  • Polacy zostali tak doszczetnie medialnie obrzezani na mozgu!! ze ,gdyby polskie Miasta i Wioski zostaly zbombardowane w dywanowych nalotach jak w Jugoslawi ? to , Ci co by przezyli te Naloty ? ,kaleki i niedobitki ? z chrystusem na ustach:) i widlami w rekach , pognali by na „ruskich i palestynczykow” 🙂

   Polubienie

 7. jowram

  O. dr. Tadeusz Rydzyk
  O. Piotr Dettlaff
  O. Dariusz Drążek
  Redakcja Radia Maryja

  Apelujemy o wyemitowanie w Radio Maryja programu o tragedii narodu polskiego zwanej powszechnie (choć błędnie) katastrofą smoleńską, a poruszającego aspekty inscenizacji smoleńskiej i związane z tym zagadnienia.

  W sierpniu ubiegłego roku Radio Maryja nadało program z cyklu „Smoleńsk – szukamy prawdy” z udziałem dziennikarzy Julii M. Jaskólskiej i Piotra Jakuckiego. Ten program był niestety pierwszym i jak do tej pory jedynym dotyczącym tragedii 10 kwietnia, który miał prawo tak się nazywać. Poruszona była w nim kwestia zasadnicza dotycząca tzw. „katastrofy smoleńskiej” a mianowicie tego że, jak wszystko wskazuje, okolice lotniska Siewierny, okazywane jako miejsce katastrofy samolotu TU154 z Delegacją, są miejscem fikcyjnym. Nie było tam samolotu z Delegacją, a szczątki były układane w sposób sztuczny. Następnie ewentualnie zostały wysadzone kontrolowanym wybuchem. (Wedle zasady iż kłamstwo zmieszane z prawdą jest najlepszym kłamstwem. Dlatego też w tezie od dwóch wybuchach jest ziarno prawdy, niestety zniekształcające ją i w sposób jeszcze doskonalszy utrwalające kłamstwo).

  Świadomi widzowie i słuchacze wymienionego programu zorientowani i podzielający opinie pp. Jakuckich przyjęli go z wielką radością, wręcz euforią bo mieli nadzieję że oto rozpoczyna się kruszenie muru kłamstwa smoleńskiego i odtąd prawda popłynie wartkim strumieniem i zmieni się w rwącą rzekę.

  Niestety nasza radość zmieniła się w rozczarowanie. Audycja ta pozostała rodzynkiem w programach Radia Maryja i oczywiście także na tle wszystkich innych większych mediów, ale przecież nie od nich spodziewamy się prawdy. Spodziewamy się jej od Radia Maryja.

  Najświętsza Panna nie pozwoliła aby honor Jej Radia został splamiony i dopuściła audycję w której zostały przedstawione oczywiste wnioski i ewidentne fakty. Jednak w dziełach ludzkich Niebo działa przez ludzi i nie może wbrew ich woli nic zrobić, dlatego kolejnej audycji nie było.

  Źle się stało że do tej pory nie było kontynuacji tego programu (zwłaszcza że sytuacja jest rozwojowa i wiadomo coraz więcej). Tym bardziej że pp. Jakuccy podawali prawdę nieprzygotowanym słuchaczom w sposób oszczędny, mając zapewne nadzieję iż będą mogli mówić o tym w kolejnej audycji, w bliskim terminie. W ten sposób duża część audycji traktowała o rzeczach z oficjalnej smoleńskiej narracji (to znaczy tej reprezentowanej przez Zespół Smoleński i Gazetę Polską). My też spodziewaliśmy się w roku 2011 kolejnej, kolejnych audycji a ich brak przyjęliśmy z dużym niepokojem i rozczarowaniem.

  Zauważamy też iż wielki autorytet, profesor Jacek Trznadel goszczący w Radio Maryja w początkowym okresie po 10 kwietnia 2010, pierwszy inicjator akcji zbierania podpisów pod apelem o międzynarodowe śledztwo dotyczące 10.04.2010, wnikliwie analizujący tragedię, teraz nie jest zapraszany. Wiadomo nam że podziela przekonanie coraz liczniejszej grupy osób o mistyfikacji smoleńskiej i daje temu także wyraz w publikacjach. Niestety nie w Radio Maryja. Przekonanie o inscenizacji na Siewiernym nazwanej hipotezą dwóch miejsc (w skrócie 2 M) a inaczej maskirowką, podziela także bardzo zasłużony profesor Mirosław Dakowski. Wymienione nazwiska nie wyczerpują listy znanych osób, które uważają podobnie, jednakże, z różnych powodów nie wypowiadają się publicznie na ten temat.

  Mistyfikacja w Smoleńsku została przez niektórych dostrzeżona bardzo szybko. Właśnie profesor Dakowski wspomina o znanym reżyserze który powiedział mu iż już w kilka godzin po katastrofie był przekonany iż jest to mistyfikacja, że tam nie było katastrofy samolotowej. Zaledwie w kilka dni po 10 kwietnia zręby koncepcji zwanej maskirowką opracował i opublikował Krzysztof Cierpisz, inżynier budowy samolotów, mieszkający w Szwecji. Jeszcze w październiku 2010 „Nasz dziennik” cytował fragmenty jego opracowania świadczące o tym iż wrak został podrzucony i wysadzony na polance przy Siewiernym. Niestety potem „Nasz Dziennik” poszedł inną drogą.

  Możemy zrozumieć sytuację iż dla dobra Polski o jakiejś rzeczy się nie mówi (choć w społeczeństwie obywatelskim winna to być sytuacja skrajna). Jednakże milczenie nie oznacza jeszcze gorszego przykrywania prawdy kłamstwem. Ponadto tutaj taka sytuacja (dobro Polski) nie ma miejsca i nawet nikt nie próbuje nas przekonać, nas niezależnych i wolnych Polaków iż nie należy o tym mówić dla dobra ojczyzny. Przeciwnie ludzie, którym większość z nas ufała, albo przynajmniej liczyła na ich wsparcie, ze strony tzw. prawicy patriotycznej (oraz związanych z nimi i popierających je środowisk) mającej umocowanie w Sejmie i parlamencie UE, nie próbują nas nawet utwierdzać w tym iż pomijanie oczywistych informacji i wniosków, nie stawianie pytań, nie szukanie prawdy, przyniesie Polsce coś dobrego.

  Nie miejsce tu oczywiście na przedstawianie zrębów koncepcji inscenizacji przy Siewierny, a także mgły okęckiej i innych kwestii. Jest program pp. Jakuckich z którego można powziąć podstawową wiedzę, a i sądzimy że gdyby ojcowie Redemptoryści potrzebowali informacji to zechcą ich udzielić wymienieni dziennikarze. Nie uważamy iżby Radio Maryja miało być tutaj niedoinformowane, piszemy to na wszelki wypadek. Na pewno o. Dariusz Drążek najlepiej zorientowany w inscenizacji smoleńskiej i śledztwie blogerskim rozjaśni tę wiedzę przy ewentualnych jej brakach.

  Apelujemy zatem o audycję z udziałem red. Jaskólskiej, red. Jakuckiego, profesora Trznadla i profesora Dakowskiego. Ze względu na specyficzną sytuację iż do niedawna wrogo nastawione do Radia Maryja niektóre środowiska teraz przybrały szaty obrońców telewizji Trwam w ramach akcji protestacyjnych, zgadzamy się aby program był wyemitowany tylko w Radio Maryja, w cyklu Rozmów Niedokończonych. Pierwsza część około 21.40 i druga po północy.

  Szanowne Radio Maryja.

  Polubienie

  • stycznik400v

   Jakieś 5 lat temu zostałem poproszony przez starszą babcię, żebym ustawił jej odbior telewizji trwam. Oczywiście spelnilem jej prośbę. Po kilku dniach dowiedziałem się że babcia kopła w kalendarz.
   Więc sami widzicie jaki wpływ miała TV trwam na starsza babcię.
   Jak zobaczyła w kineskopie Żyda jp2 to normalnie gębą zaczęła się jej cieszyć.

   Polubienie

   • P.J

    Stycznik było jej ustawić TV Playboy Hefnera to by do dzisiaj żyła a tak kopła w kalendarz i dałeś zarobić plebanowi bo to wiesz pogrzeb , modlitwa
    a pleban zaciera ręce . Powinien ci zapłacić prowizje od tego pomagania i ustawiania TV Trwam .

    Polubienie

 8. julius

  Siedziba Rothschilda w Moskwie znajduje się zaledwie 4 przecznice od Kremla .. !!

  Biuro w Moskwie
  4, bld. 2, aleja Romanowa
  125009 Moskwa
  Rosja

  Grupa Rothschild zamierza w tym roku podjąć zatrudnianie nowych pracowników do operacji na rosyjskim rynku.
  Giovanni Salvetti, szef operacji Rotszylda w Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw (CIS), powiedział w ubiegłym roku, że wierzy, że firma może dobrze doradzać w zakresie restrukturyzacji zadłużenia, zamiany aktywów i sprzedaży w trudnej sytuacji – wszystkie te działania mogą przynieść poprawę w czasie trudności gospodarczych.

  Firma Rothschild Global Advisory od ponad dekady jest obecna na terenie Rosji. Nasz moskiewski zespół oferuje lokalnym klientom pełen zakres naszych usług doradczych i dogłębnie rozumie dynamikę lokalną i regionalną, i …
  … nieporównywalnie wysoki poziom i – DOSTĘP DO RZĄDU – wspierany przez ……. naszych doradców.
  Szerszy zasięg regionalny jest wspierany przez długoletnie partnerstwo na Ukrainie. To głębokie doświadczenie rynków rosyjskich zaowocowało i jest wspierane przez nasze doświadczenie w doradzaniu w wielu największych, najbardziej złożonych i precedensowych transakcjach w kraju.
  Biuro w Moskwie
  4, bld. 2, aleja Romanowa
  125009 Moskwa
  Rosja
  Skontaktuj się z Giovanni Salvetti
  https://www.rothschild.com/en/russia-and-thecis/

  Polubienie

 9. julius

  Lepiej jest robić mniej razem, niż robić więcej samotnie. W 2017 r. Amerykańska Izba Handlowa w Rosji nadal aktywnie rozwijała partnerstwa ze stowarzyszeniami przemysłowymi, izbami handlowymi i organizacjami międzynarodowymi. AmCham Rosja zainwestowała wiele wysiłków we współpracę z takimi międzynarodowymi stowarzyszeniami biznesowymi, jak Stowarzyszenie Europejskich Przedsiębiorców (AEB), Kanadyjskie Stowarzyszenie Biznesu Eurazja Rosja (CERBA), CCI Francja Russie (CCIFR), Izba Przemysłowo-Handlowa Federacji Rosyjskiej (TPP) RF), Deutsch-Russische Auslandshandelskammer (AHK), fińsko-rosyjska Izba Handlowa, Russo-Brytyjska Izba Handlowa (RBCC), Rada Biznesu USA-Rosja i inne.
  Prezydent AmCham Alexis Rodzianko jest jednym z liderów Międzynarodowej Rady Współpracy i Inwestycji RSPP, a nasze partnerstwo z RSPP w ogóle jest jednym z najlepszych przykładów skutecznej współpracy stowarzyszeń przedsiębiorców. Nasz wspólnie prowadzony okrągły stół – Dialog Biznesowy USA – Rosja – odbywa się co roku w ramach Międzynarodowego Forum Ekonomicznego St.Petersburg. W tym roku rosyjski prezydent Władimir Putin uczestniczył w naszym wspólnym okrągłym stole.
  W dniach 11-13 października prezydent Rodzianko i Natalia Schneider (wiceprezes GR w AmCham Rosja) wzięli udział w konferencji „Najlepsze praktyki w AmChams in Europe” w Dublinie w Irlandii.
  23 listopada Alexis Rodzianko podpisał memorandum o współpracy między AmCham Russia a Association of Industrial Parks. Memorandum określa kroki mające na celu rozwój współpracy między organizacjami, prowadzenie wspólnych wydarzeń i misji regionalnych oraz współpracę w kwestiach biznesowych, w tym lokalizacji produkcji.

  Główne wydarzenia

  Aby propagować interesy firm członkowskich AmCham i promować budowanie relacji, nadal przeprowadzamy szeroką gamę spotkań biznesowych, w tym konferencje, briefingi, sesje komisji i spotkania z wysokimi rangą przedstawicielami rządu rosyjskiego i amerykańskiego.
  https://www.amcham.ru/eng/quarter_report/21122017

  Polubienie

 10. ali

  10 lutego br. doszło do największego starcia pomiędzy Syrią i Izraelem od czasów Wojny Libańskiej w czerwcu 1982.
  http://mysl-polska.pl/1486

  Polubienie

 11. jurek

  Zaczęło mnie zastanawiać , po wysłuchaniu mlodej dziewczyny ze Szwajcarii, to że w Rosji są tylko dwie klasy , tj. proletariusze i oligarchowie , że brak jest średniej klasy , która tak de fakto jest tą która daje rozwój i dzięki temu posiadacze środków produkcji muszą się liczyć z opinią ludzi . Lecz w wypadku jej braku , jest rynek oligarchów , i to dlatego oni jeszcze się trzymają Rosji ( ci oligarchowie) – bo dla nich jest to byt niezagrożony . Rotszyldowie rządzą i Polską i Rosją i wieloma jeszcze , a Nasza nadzieja jest w tym że między nimi są ciągle zgrzyty co do wizji przyszłości .

  Polubienie

 12. meinkampf

  Ojciec mial czterch synow juz dojrzewali na kawalerow wiec martwil sie o ich los =gleboko mylslal az przyszdl mu sen ktory go bardzo poruszyl slyszal glos = dwaj mlodsi synowie to prawi porzadni ludzie – zas dwuch starszych to masowi zadni krwi mordercy musza zabijac i zaczna to robic bo ?? za pieniadze ich slaba natura popchnie do zlych czynow -Aby sie spelnilo jednego poslal do USA a drugiego do Izraela ==tam takich potrzebuja na dzis praca od zaraz A wiec tepaki prostaki =wyjazd do Izraela wyjazd -wiza do usa pastuchow krow ===wiaze sie z tym ze tam was -wasze dzieci zmusza do napadania -mordowania i zabijania- bombardowania cywili….

  Polubienie

 13. Polacy zostali tak doszczetnie medialnie obrzezani na mozgu!! ze ,gdyby polskie Miasta i Wioski zostaly zbombardowane w dywanowych nalotach jak w Jugoslawi ? to , Ci co by przezyli te Naloty ? ,kaleki i niedobitki ? z chrystusem na ustach:) i widlami w rekach , pognali by na „ruskich i palestynczykow” 🙂

  Polubienie

 14. Pingback: Rzeczypospolita Przyjaciół, czyli Polin…kontratakuje w Polsce i USA

 15. Pingback: OŚWIADCZENIE w imieniu Pawła Ziemińskiego | Justice4Poland.com

 16. Pingback: OŚWIADCZENIE w imieniu Pawła Ziemińskiego | 7777777blog

 17. Pingback: Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów | Justice4Poland.com

 18. Pingback: Atak syjonistów na portal WPS z pomocą Prokuratury i Policji. | PrzemexBlog

 19. Pingback: Święta inkwizycja, czyli jak się nie ma haków, to robimy ... agenta ...? - Bastion Dialogu

 20. Pingback: Święta inkwizycja, czyli jak się nie ma haków, to robimy … agenta …? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 21. Pingback: Żydzi faktycznie dokonali napaści na naród Polski i zawłaszczyli Polskę … | Justice4Poland.com

 22. Pingback: Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.2 | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 23. Pingback: Skutki żydowsko-anglosaskiej okupacji i kolaboracyjnych rządów IIIRP | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 24. Pingback: Skutki żydowsko-anglosaskiej okupacji i rządów kolaborantów

 25. Pingback: Czy minister zdrowia, prof. Ł.Szumowski, jest idiotą, czy bezmyślnym narzędziem żydowskiego reżimu IIIRP?? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 26. Pingback: Zachodnia demokracja przeciw reżimom – dedykacja dla syjonistycznych „obrońców praw człowieka” | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 27. Pingback: Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.3 | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 28. Pingback: Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4 | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.