Odrzućmy syjonistyczną propagandę!

Pandemia Covid-19 to wymysł syjonistycznych globalistów, propagowany przez powszechne żydo-media i przez żydowskie reżimy.

 

Zrzućmy więc maski, wyjdźmy z domów.

Nie dajmy sobą manipulować syjonistycznym bandziorom bez skrupułów.

 

Jak widać żydo-reżimowi aparatczycy nie obawiają się koronawirusa.

 

 

Dosyć już bredni syjonistycznych zbirów:

 • o zachodniej demokracji i wolności,
 • o wolnym rynku i jego niewidzialnych rączkach,
 • o wyłączeniu rządów z polityki pieniężnej,
 • o zrównoważonym rozwoju,
 • o otwartym społeczeństwie,
 • o ocieplaniu się klimatu,
 • o wyjątkowości żydowskiej nacji i jej holokaustycznego mitu.

Odeślijmy żydowski reżim IIIRP na śmietnik historii, bo tam jego właściwe miejsce, niech tam zgnije i niech sczezną jego syjonistyczni aparatczycy.

I może w końcu nieszczęśni żydowiercy także zrozumieją, że całe to zło zawdzięczamy żydo-chrześcijańskiej cywilizacji, ponieważ umożliwiała panoszenie się syjonizmu, więc i żydo-chrześcijaństwo czas odesłać na śmietnik historii, bo zawsze służyło i służy złu.

Dariusz Kosiur

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Odrzućmy syjonistyczną propagandę!

 1. Z komentarzy na stronie WPS – 29 kwietnia 2014

  Obecie, NAJWIEKSZYMI torrorystami na świecie jest BEZKARNA zdemoralizoawana międzynarodowa mafią żydo-masońska z jej centralną bandycką MELINĄ o nazwie „biały dom” w Waszynktonie. To oni są cynicznymi organizatorami wszystkich obecnych INTRYG politycznych, skłucania oraz KONFLIKTOWANIA nardów w tym też na Ukrainie, Egipcie, Libi, Venezueli, wczesniej w Jugosławie … itd. czyli MELINA jest organizatorami CELOWEGO dewastowania bezbronnych instytucji mniejszych państw lub nardów na całym świecie z LUDOBUJSTWEM cywili włącznie, w celu pazernego OKRADANIECIA tych masakrowanych zabijanych narodów przez największą cmentarna BEZKARNĄ hienę którą są wszystkie ŻYDOWSKIE organizacje na Świecie osłaniane przez wynajętych bandytów rzeźników US Army. UWAGA: przeciętni obywatele USA absolutnie NIE mają z tego zysku lecz wyłącznie żydo-banksterska-oligarchiczna KASTA rządząca w USA.

  Piszę Wam to ludzie jako mieszkaniac USA od wielu lat, który stwierdza definitywnie, że w ostatnich 2-ch dziesięcioleciach żydowska bezkarna sitwa MELINA „biały dom” z Waszynktonu robi straszliwe SZKODY 95% obywatelom amerykańskim też w USA !

  Żydo-banda z MELINY, która jedynie urzywa flagi amerykańskie do OCIERANIA sobie swoich zakrwawinych buciorów, organizuje KRWAWE ROZBOJE na świecie, czego konsekwencje ponoszą przeciętni obywatel USA, którzy ostatnio straszliwie obawiają się gdzieś pojechać na urlop poza to USA i tam się legitymowac dokumentami amerykańskimi na świecie, gdyż można zostac ZABITYM , bo tak ludzie na ŚWIECIE znienawidzili amerykanów za tą podłości organizowane przez ZDEGENEROWANĄ bezkarna zoorganizowaną żydo-MELINĘ „biały dom” gdzie rządzi AIPAC(American Israel Public Affairs Committee)

  Społeczenstwo w USA zaczyna się zdecydowanie przeciwstawiać bandyzmowi organizowanemu przez żydo-MELINĘ i dlatego ta MELINA powołała w 2003 roku specjalna militarną formację płatnych zabijaków na pełnym etacie DARMOZJADÓW(coś podobnego do PRL-wskiego ZOMO) o nazwie „Department of Homeland Security”(DHS), którzy NIBY są wsparciem policji . Ta formacja muskularnych bandytów, którzy faktycznie NIC nie robą tylko żrą i ciwczą aby mieć męśnie, a od czasu do czasu organizują ZADYMY pozoorujące ataki „terrorystyczne” jak na biegu Marathonskim w 2013 roku w Bostonie, aby WYKAZAĆ, że jednak są „potrzebni”.
  Ta cała formacja darmozjadów liczy 240 tysięcy ludzi, a jej koszt utrzymania to $60.8 miliardów rocznie !(rok foskalny 2013).

  Ta banda DHS pod koniec 2013 roku zamówiła na swój użytek 2.4 milairada naboi do karabinów maszynowych, kilkaset pojazdów opancerzonych oraz im wybudowano specjalny poligon pozorujący zabudowę miasto za $140 milonów w którym trenują PACYFIKACJĘ cywili na wypadek, gdyby oni przeciwstawili się ZŁODZEJSKO-bandyckiej „władzy” czyli przeciw totalitarnej dyktaturze żydo-masanskiej, która okupuje MELINĘ „biały dom” boracych łapówki od złodzeji ban-sterów oraz wielkich korporacji nie płacących podatków.

  Ostania ta banda bardzo wysko płatnych darmozjadów „Department of Homeland Security”(DHS) aby pokazac że są potrzebni, to w stanach Kalifornia, Arizona, Teksas, Nowy Meksyk pozamawiali drewniane budki, poustawiali szlabany przy zjazdach z centralnych austostrad w większych miastach i zatrzymują samochody w celu ligitymowania osób, przeprowadzania rewizji osobistych samochodu oraz osób w samochodach przwie identycznie jak się to odbywa teraz na lotniaskach. Ta banda DHS poustawiała SAMOWOLNIE drewniane budki oraz szlabany bez zgody oficjalnych cywilnych władz lokalnych.
  Doszło nawet do potyczek z urzyciem broni palnej pomiędzy bandytami DARMOZJADAMI DHS i reguralną policją, która usiłowała PRZEGNAĆ bandytów z DHS blokujących rozjazdy autostrad. Zobaczcie jak to wygląda na poniższym filmie z YouTube:


  (film niestety już niedostępny – żydowska cenzura)

  Polubione przez 1 osoba

 2. lori

  Na polecenie władz wysługujących się de facto globalnej oligarchii finansowej, obywatele poszczególnych państw nie wychodzą z domów, nie pracują, nie leczą się w zakładach opieki zdrowotnej, które to z polecenia tychże władz przemieniono w narzędzia terroru sanitarnego. Ile zgonów wynikło z tej przyczyny nie liczy nikt!

  Po ulicach przemykają „młodzi, wykształceni” z kagańcami na otworach gębowych i komórkami przed ślepiami, nie zdając sobie nawet sprawy, że popełniają powolne zbiorowe samobójstwo. Gdyby to było osiągalne w zakresie fizjologicznym, na polecenie swych władców, przestaliby nawet oddychać, bo przecież mityczny wirus przenosi się drogą oddechową!

  Gdyby analogiczna sytuacja miała miejsce nawet w najbardziej zacofanym społeczeństwie niepiśmiennych chłopów pańszczyźnianych, to nie udałoby się osiągnąć takiego sukcesu!
  Nawet najgłupszy parobek, za pomocą instynktu, zwanego wśród ludzi „zdrowym chłopskim rozsądkiem”, bez wahania pojąłby, że o ile mityczna plaga, której efektów nie widać w jego otoczeniu, może go zabić, to siedzenie w chałupie, nieuprawianie pola i niedoglądanie inwentarza, zabije go z całą pewnością. Ignorowałby on polecenia swych władz i pracował, jak należy. Natomiast wszystkie sanitarne ekspedycje karne wysyłane przez władców spotykałyby się ze zbrojnym oporem chłopów uzbrojonych w kosy „na sztorc”.
  https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/154911,inteligencja-a-koronawirus-i-co-z-tego-wynika

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Edwards

  Z dnia na dzień USA słabnie, a zatem najwyższy czas, aby rozejrzeć się za nowym silnym panem, który bez względu na okoliczności zapewni trwanie u żłobu nad Wisłą.

  Polubienie

 4. paziem

  A to przykłady „debilnej poezji” pinokio Morawieckiego

  https://www.facebook.com/wierszemorawieckiego/

  Polubienie

 5. konservaTor

  Rok 117 naszej ery,żydzi są pod rzymskim butem. Tacyt pisze W Judei się to zło narodziło…. Zgubny zabobon….Niektórzy ulegli temu szaleństwu.

  Polubienie

 6. swicky

  Córka kolegi, 27 lat prawniczka pracująca w kancelarii w Brukseli załapała koronę. Objawy utrzymujące się przez ok. 3,5 tygodnia
  temperatura ok. 38
  kaszel
  katar
  kłucie w klatce piersiowej
  wysokie ciśnienie 160/110
  wysoki puls ok. 100-105
  w czwartym tygodniu stopniowo wygaszane
  cały czas pod opieką lekarza, dwa razy dziennie przychodził do jej mieszkania kontrolować stan i dozować leki.

  Wyobraźmy sobie starszą osobę, nadciśnieniowca, najgorzej takiego który nie ma tego świadomości. Przy ciśnieniu 160/100 gwarantowany skok ciśnienia do 220/160 i tętna do 140.

  Polubienie

 7. M.M,jak przystalo na pierwszego premiera,po obradach
  Knessetu w Krakowie w 2014 r,wystroil sie w barwy narodowe tego kraj. A.D,robi to samo,podczas wizyt w U.S.A i nie tyl.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.