Czyżby wojna w łonie żydowskiej mafii rządzącej USA?

 Specjalny oddział wywiadu elektronicznego armii USA dokonał ataku na Konsulat Generalny USA we Frankfurcie n/Menem i przejął serwery, które mogą ujawnić prawdę o skali oszustw w czasie tegorocznych wyborów prezydenckich.

Konsulat Generalny USA we Frankfurcie n/Menem to największa w świecie placówka wywiadowcza USA pod zarządem CIA. Tak więc atak na Konsulat może oznaczać starcie między armią USA a CIA, czyli faktycznie walkę między ścierającymi się frakcjami żydowskiej mafii niepodzielnie rządzącej USA od 1913r., czyli od momentu, gdy Żydzi stali się właścicielami FED, amerykańskiej rezerwy federalnej i w końcu całego systemu finansowego Zachodu.

O działalności NSA (National Security Agency) – amerykańskiej Wewnętrznej Agencji Wywiadowczej oraz CIA, Centralnej Agencji Wywiadowczej w NRF: https://www.salon24.pl/u/alexx/591415,nowe-fakty-o-dzialalnosci-nsa-w-niemczech

Trump rozważa ułaskawienie trójki swoich dzieci, zięcia, a także osobistego adwokata Rudy’ego Giulianiego. … W zeszłym miesiąc Trump ułaskawił już byłego doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego Michaela Flynnahttps://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/usa-trump-rozwaza-ulaskawienie-pieciu-osob-w-tym-trojki-swoich-dzieci/9k8ty82,79cfc278

.

Informacje o ataku na Konsulat USA we Frankfurcie n/Menem i ofiarach walk

 

 (Możliwość włączenie tłumaczenia na język polski)

10 Komentarzy

Filed under Polityka

10 responses to “Czyżby wojna w łonie żydowskiej mafii rządzącej USA?

 1. Bartłomiej

  Wyraz tchurzy piszemy ó kreskowane to taka miła uwaga bo błędy ortograficzne rażą i przypominają prezydenturę „bula”, który był właśnie znany z robienia nagminnie błędów ortograficznych.
  W temacie wyborów USA .Nie udawajmy zdziwionych i nie patrzmy tylko na wybory z 2020 roku .Każde wybory w USA to jeden wielki przekrętoszwindel. Trump też wygrał bo coś tam przekręcono na jego korzyść cztery lata temu tym bardziej ,że gdyby to były wybory normalne to Clinton miała w tej farsie zdobyć dwa i pół miliona głosów więcej przynajmniej oficjalnie .W wyborach w USA ten wygrywała kto ma wygrać i kogo namaściła banksterka , a że akurat wygrał demokrata czy republikan jakie to ma dla nas znaczenie chyba takie, że nie będzie fortu Trump a fort Biden zbudowany za pieniądze z naszych podatków zresztą jak wszystko inne w tym kraju. Wybory George W. Busha to dopiero był przekręt , ale to tak na marginesie .Zresztą jedyny spełniający standardy przyzwoitego polityka Patrick J. Buchanan bardzo ciekawie pisze na temat polityki USA w tonie dość krytycznym krytykując zwłaszcza sojusz USA z Izraelem i podporządkowanie USA Izraelowi choćby pamiętne stanie na baczność Busha gdy dzwonił do niego premier Izraela.

  Polubienie

 2. Kojak

  Walczy ? Co ty bredzisz ! Co z tej rzekomej walki wyniklo ? NIC A NIC !Ty tu nie mieszaj Matki Boskiej ktiora nie bedzie zalatwila spraw za Polakow idiotow !

  Polubienie

 3. Klemens

  Muzułmanie z Libii przyłączają się do waszej ekumenicznej modlitwy o upadek USraela, rozpad kraju szatana i całej jego syjononazistowskiej siatki na świecie. Taki przekaz otrzymałem.

  Polubienie

 4. paziem

  Pułkownik Kwaczkow o możliwości i scenariuszach II wojny domowej w USA

  Polubienie

 5. paziem

  Trolling „tchurzliwych” baranów zamorskich, typu „koko”, likwidujemy ze względów zdrowotnych i estetycznych. Podobnie czynimy z „apokaliptycznymi prorokami” typu „jonas”.

  Polubienie

 6. paziem

  Z USA otrzymałem na prywatna pocztę taką wiadomość:

  ” Przed wyjazdem do Waszyngtonu na dywanik ( nie ma żadnego związku z wtorkowym programem) Alex kazał odblokować dwa „święte serwery” bo cos zlego zaczyna sie dziac w USA. Lojalne Prezydentowi Wojsko, zaatakowało nielojalne (Bolszewickie) CIA
  Ogłoszono kuriozalna, Amerykanska doktryne, ale chwilowo nie moge o tym pisać.
  Korzystam z okazji i przesyłam jeden ze starych, „Świętych filmow” Alexa

  Dla normalnego człowieka, nudny jak flaki z olejem, ale bogaty materiałowo i historycznie. Typowe „sianko dla owieczek”.
  Podczas nieobecności Alexa, ja pełnię obowiązki gospodarza Studio w Sparta ,w razie potrzeby prosze do mnie pisać.”

  Skłoniło mnie to do udzielenia następującej odpowiedzi:

  ” Ameryka od czasów wojny secesyjnej nie doświdczyła tragedii wojny na swoim terenie, a przez ostatnie 100 lat uroiła sobie, że jest centrum świata i ma światową misję wobec ludzkości. Teraz musi skąpać się we wlasnej krwi i chaosie żeby do ogłupiałych głów amerykańskich dotarło, że Ameryka ma tylko 250 lat, a świat nie należy do skretyniałych Amerykanów zarządzanych przez stado żydów(…) Jezus w wydaniu amerykańskim, to towar jak inny i ulubione show. Świat jest jednak inny i nawet amerykańskie rakiety tego nie zmienią”.

  Polubienie

 7. Przemówienie Trumpa z 2 grudnia o którym w przekaziorach cisza. Np CNN zignorowało je tłumacząc, że to propaganda ( https://www.msn.com/en-us/news/politics/cnn-explains-why-they-wont-air-trumps-46-minute-propaganda-video/ar-BB1bAhwW )

  Wygląda ma to, że jest jakaś fronda, ale uwierzę że to wszystko na serio jak przekształci się w ORGANIZACJĘ, która zdefiniuje otwarcie swoje cele. Trumpa poparło pomad 70mln Amerykanów, do tego mają środki i wiedzę jak prowadzić działalność.

  Wśród żydowstwa są dwie zasadnicze grupy, pierwsza to „globaliści”, a druga to normlani ludzie, lojalni wobec państwa w którym żyją, które ich karmi, daje schronienie. Myślę, że ci ostatni po prostu boją się konsekwencji jakie ściganie na nich działalności tych pierwszych i być może starają się uzyskać jakiś wpływ na rzeczywistość/zorganizować.

  Ten podział był bardzo widoczny w czasie ostatniej wojny, gdzie z jednej strony była pozostawiona bez żadnej pomocy, ogłupiona ideologią żydowska biedota (choćby casus okrętu St Louis – http://www.historycy.org/index.php?showtopic=54732), a z drugiej bogate zachodnie zydowstwo inwestujące w wojnę i ignorujące los swoich – jak by ni było – rodaków.

  I ten podział twa, dla jednych jest Waszyngton, Nowy Jork czy Frankfurt, a dla drugich Erec Israel. Owszem, ci pierwsi wspomagają Erec, ale tylko dlatego, że maja w tym interes, bo w przeciwnym razie by się tam przecież sami przeprowadzili.

  Polubione przez 1 osoba

 8. paziem

  Dla wytrwałych polecam niemal 3 godzinną rozmowę ” starszych panów”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.