Nasza bezmyślność i bierność rozzuchwala covidowych zbirów

______________________________

Smutno! – durni rodzice…

______________________
______________________
.
Dzieci to widzą i wyrażają po swojemu, jak potrafią… Zaraz na początku obostrzeń, dotykających uczniów, jedna z dziewczynek wyznała mi, że „teraz to w szkole zrobiło się tak jakoś smutno…”

Dzieci to widzą i wyrażają po swojemu, jak potrafią… Zaraz na początku obostrzeń, dotykających uczniów, jedna z dziewczynek wyznała mi, że „teraz to w szkole zrobiło się tak jakoś smutno…” A druga, że „się maseczek boi”. Inna, rodzinna kuzyneczka z podstawówki: „Pani z angielskiego każe nam całą lekcję siedzieć w maseczkach. A jak ma pozbierać kartki po testach, to musimy przedtem wyjść na korytarz, żeby się do nas w klasie nie zbliżała.”

To kowidowe szaleństwo ma rację bytu i trwania na zasadzie funkcyjnych podległości, gdzie na szczycie decyzyjnym są przekupieni przez kilku arcybogatych satanistów funkcjonariusze rządów, a potem ich rozkazy czy zwyczajne zalecenia przekazywane są w dół pod karą służbowych sankcji… Musicie, powiada każdy z szefów na poszczególnych szczeblach, coś, choćby zupełnie idiotycznego, wykonać, i to idzie potem bez specjalnego oporu pracowników do poszczególnych, bezsilnych jednostek (bo na pojawiający się opór ludzi/potencjalnych mas są szczute „milicje”) jako faszyzm w najczystszej postaci. Oczywiście przy wsparciu ogłupiających, propagandowych gadzinówek. Vide u nas na celowniku niepokorne Zakopane.

Przytaczam tu bardzo dobre omówienie badań jak „plandemia” odciska piętno na dzieciach. Powinno się, w imię dobra przyszłych pokoleń, każdemu rodzicowi, co każe latorośli namordnik zakładać, samosądowo dawać z liścia… – czy tak samo traktować, czyli walić w mordę, syjonistycznych, covidowych, zbirów żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin? – D.Kosiur

 

Natalia Malessa

Badania Uniwerytetu Witten dotyczące skutków noszenia masek u dzieci

Badania przeprowadzał niemiecki Uniwersytet Witten/Herdecke. Za pośrednictwem ich strony internetowej, zarówno rodzice jak i lekarze, pedagodzy i inne osoby mogli zgłaszać swoje spostrzeżenia.

363 lekarzy zostało poproszonych o dokonanie wpisów mających na celu poinformowanie zarówno kolegów z branży jak i rodziców, nauczycieli i innych o istnieniu rejestru. Namawiali oni do ewentualnego wprowadzania tam swoich zastrzeżeń.

Mimo, że był to pierwszy taki rejestr na świecie, tylko w pierwszym miesiącu funkcjonowania strony skorzystało z niej ponad 20 tysięcy osób.

Raport donosi, że dzieci noszą maski przez około 270 minut dziennie, czyli aż 3,5 godziny. Niedogodności związane z noszeniem maski zgłosiło aż 68% rodziców.

Najczęstszymi skutkami zasłaniania ust i nosa były m.in. drażliwość (60%), ból głowy (53%), trudności z koncentracją (50%), mniej radości z życia (49%), niechęć z uczęszczania na zajęcia w szkole/przedszkolu (44%), złe samopoczucie (42%), zaburzenia w nauce (38%) oraz zmęczenie (37%).

Rodzice zgłaszali również, że obowiązek noszenia maseczki wzbudza w dzieciach panikę. Nie rozumieją oni bowiem, dlaczego musimy je nosić.

Ilość zgłaszanych skutków uświadomiła nam , że nie można lekceważyć nawet najmniejszych objawów wskazujących na potencjalną chorobę. Nawet najmniejszy objaw taki jak np. ból głowy może być początkiem poważnej choroby.

Wyniki mrożą krew w żyłach! Żaden z wymienionych wyżej objawów nie powinien być zauważany u najmłodszych.

Dzieci powinny beztrosko cieszyć się z życia i korzystać z tego, co daje im świat.

Słuszne stwierdzenie, ale bez zniszczenia światowego syjonizmu-faszyzmu, a przynajmniej żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin, nigdy już nie będzie to możliwe. Tu warto pamiętać, że ten bandycki reżim „zachodniej demokracji” zawdzięczamy także żydo-katolickiemu Kościołowi. – D.Kosiur

Trwająca od roku pandemia wirusa COVID-19 nie pozwala im jednak na normalne funkcjonowanie i korzystanie z życia tak, jak powinni.

Przeprowadzone przez Uniwersytet Witten/Herdecke badania dotyczą skutków noszenia masek u dzieci, jednakże należy wspomnieć o tym, że problem dotyczy również osób dorosłych.

Wielu z nas zauważa u siebie podobne objawy jak te, które są widoczne u dzieci. Nie do końca mamy jednak możliwość pełnego reagowania na zauważone objawy ze względu na sytuację panującą w szpitalach.

Co musi się wydarzyć, aby obowiązek zakrywania ust i nosa został w końcu zniesiony?

 

18 lutego 2021 r.

Za: https://www.pokoleniex.com/

 

***

Może tak coś do ludzi dotrze…? Bo to każdy ma… Dziecięcą arkadię! A potem także warto cieszyć się pełnią życia, żeby nie było żal umierać bez pięknych wspomnień.

Aneks:

Bloger o nicku „Roz Sądek” podważył mój tekst odnosząc się do źródła:

„Z korzyścią dla dzieci rodzice, nauczyciele i wychowawcy powinni wyrażać pozytywne nastawienie do masek tak długo, jak jest to konieczne. Dzieci, które mają problemy z maską, należy traktować poważnie i nie należy ich wykluczać społecznie ani wywierać na nie presji.Szkody, które mogą wyniknąć z przymusu, muszą być proporcjonalne do wzrostu ryzyka wynikającego z braku noszenia maski.

I jeszcze podsumowanie analizy:
68% of submitters reported that their children complained about wearing masks.
BUT: this is a side effect registry, similar to the Paul Ehrlich Vaccine Side Effect Registry. Therefore, people whose children do not have side effects are are also less likely to participate in this survey. Thus, there is a systematic overweighting of those reporting complaints.The link to the registry also reached social media forums that criticize the government’s Corona protections, which is reflected in reflected in the attitudes expressed about the government’s Corona protection measures.
The information relates to suspected cases of side effects, i.e. events that have been observed by your parents but are not necessarily related to or caused by the mask. They are therefore initially conjectures whose causal relationship must be verified.
The most frequently expressed side effects included irritability (60%), headaches (53%), difficulty concentrating (50%), less cheerfulness (49%), dislike of school/kindergarten (44%), malaise (42%) impairment in learning (38%), and drowsiness/fatigue (37%). In addition, 25% of children developed new anxiety.
These symptoms may reflect the children’s overall situation and are not necessarily caused by the mask alone. (podkreślenia moje)

[…] że tylko w Polsce do wyników ankiety dodano nieprawdziwe, inne niż autorów ankiety wnioski. Pominięto całkowicie ich uwagi i wynikające z ankiety zalecenia.Pominięto zastrzeżenie autorów, że ankieta była anonimowa, tzn. każdy mógł określić się jako nauczyciel, rodzic czy lekarz i że jedyną jej formą był formularz na stronie www.Pominięto uwagi,że już trakcie trwania ankiety autorzy stwierdzili gros linków do niej na stronach organizacji negujących noszenie maseczek i istnienie samego wirusa. […]

Źródło: https://naszeblogi.pl/58048-smutno-durni-rodzice#comment-317712

 

Skomentowałem powyższe (ZK):

A jakie wnioski z owych porażających procentów mieli na koniec zapodać oficjelom obawiający się o swe posady lekarze niemieccy? Za komuny też się tak przemycało prawdę – znam to z życia.

Jestem stuprocentowym wyznawcą teorii spiskowych. Proszę wskazać jakieś dementi obalające którąś.

 

W lipcu 2012 roku na tym forum opisałem stan dzisiejszy w tekście pt. „Depopulacja igłami”, o którym zapomniałem, a na co mi zwrócili uwagę czytelnicy poprzez nagły skok licznika wejść. Proszę sobie wyszukać nazwy firm z tamtych lat, czym się teraz zajmują, maczając już wówczas brudne paluchy w przygotowywaniu tego kowidowego szaleństwa.
https://naszeblogi.pl/30620-de…

6 Komentarzy

Filed under Polityka

6 responses to “Nasza bezmyślność i bierność rozzuchwala covidowych zbirów

 1. Zbrodnie przeciwko ludzkości, lista aktów oskarżenia, aresztowania i egzekucje – 24 lutego 2021 (wideo) | Polityka
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/02/zbrodnie-przeciwko-ludzkosci-lista.html

  Polubienie

 2. Kojak

  Nie zadnych covidowych zbirow tylko zydowskich hitlerowcow ktorzy za tym stoja Maja on swoich nadwornych zydowskich kryminaliastow udajaych lekarzy ktorzy szerza terror w tym temacie

  Polubione przez 3 ludzi

 3. paziem

  Brutalna przemoc Straży Miejskiej w Ełkuz powodu braku maseczki

  Polubienie

 4. Wyglada NA TO,ze w III.R.P,pod rzadami
  Kaczynskiego partii, restrykcje COWIDOWE,
  sa najbardziej drastyczne,w U.E.

  NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.