Chór „wolnych” mediów o wojnie na Ukrainie

Powszechne żydowskie media prześcigają się w budowaniu nienawiści do Rosji i w propagandowych kłamstwach o domniemanych rosyjskich wojennych zbrodniach, o ludobójstwie na cywilach i o wojskowych klęskach na Ukrainie. Z kolei sukcesy ukraińskiej armii i pospolitego ruszenia są, według tych samych żydowskich mediów, tak znaczne, że wypada się poważnie zastanowić, dlaczego ta „wojna” jeszcze trwa, przecież armia rosyjska została już rozbita i pokonana. Jednak poniższa medialna mistyfikacja przekracza już nie tylko granicę przyzwoitości, ale zdradza schizofreniczny stan umysłu syjonistycznych inżynierów od medialnej propagandy, którym nie udaje się zaczarować rzeczywistości, a zwłaszcza prawdy o tym, że rosyjską wojskową akcję na Ukrainie spowodowała wieloletnia, agresywna wobec Rosji, prowokacja bandyckiego Zachodu na czele z USA.

.

Czytelnikom należą się słowa wyjaśnienie. Otóż trwające 78 dni bombardowanie Belgradu przez NATO (operacja „Alied Force” [siły sprzymierzone]) było, według „wolnych” mediów i rządzących elit Zachodu, oczywiście słuszne. – O tych pokojowych, stabilizacyjnych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się konfliktów – a tylko takie są misje NATO od 1991r. -, bombardowaniach słowiańskiej Jugosławii przez demokratyczny Zachód można przeczytać tu: „Nielegalne ale moralne”https://histmag.org/Nielegalne-ale-moralne-Operacja-Allied-Force-przyczyny-i-konsekwencje-18428

.

Lista pokojowych misji USA wspomaganych przez NATO

„Wolne” media nie są jednak w stanie przedstawić podobnej listy pokojowych podbojów Rosji (?)

.

Świat iście wolnych mediów

.

Natomiast bombardowanie Kijowa przez Rosję (mimo, iż bombardowanie to jest czystą fikcją „wolnych” mediów) jest oczywiście i nie słuszne i nie moralne, ponieważ wojskowa akcja Rosji na Ukrainie zmierza do zablokowania tam postępów zachodniej demokracji z jej wszelkimi konsekwencjami, a wiec m.in. z instalacją baz wojskowych NATO, USA, z bronią atomową wymierzoną w Rosję – NATO, USA i „wolny świat” bronią w ten sposób pokoju zagrożonego przez imperialną Rosję. Atakowana propagandowo i systematycznie Rosja nie ma prawa się bronić. Wolny, demokratyczny, Zachód nie uznaje prawa Rosji do obrony, tę obronę traktuje jak agresję na swoje wartości – nie wolno bowiem odrzucać i tępić demokracji zachodniej. Zachodnia demokracja musi opanować cały świat, żeby zapewnić wybranej ludzkości szczęście – i ma tu nawet poparcie żydo-katolickiego Kościoła. A więc zgody na to, co poniżej absolutnie być nie może.

.

Z powodu rosyjskiej agresji ukraiński naród już poniósł dotkliwą stratę, niemal cała elita gospodarcza, najwybitniejszych córek i synów narodu opuściła kraj. I kto teraz będzie budował Ukraińcom żydowski kapitalizm? No, kto? A i zachodnia demokracja na Ukrainie może przecież ulec erozji i co wtedy (?).

.

To dlatego żydowsko-banderowskie władze Ukrainy wspierają ukraiński zdegenerowany nacjonalizm i nazizm i wespół z wolnym światem, z USA, Kanadą, z IIIRP – IIIRP to chyba trochę mniej „wolny świat”, bo nie wspiera nazizmu otwarcie -, są przeciwne rezolucjom ONZ potępiającym nazizm (poniżej głosowanie w 2014r.), bo ukraińscy naziści wściekle nienawidzą Rosji, Polaków także. To nic, że ukraińscy naziści mordowali Żydów i Polaków – „nie ma dymu bez ognia”, liczy się w końcu zwycięstwo zachodniej demokracji i żydowskiego kapitalizmu, więc jakieś ofiary ponieść trzeba dla budowy otwartego społeczeństwa.

W każdym razie życzmy Ukraińcom członkostwa w UE. IIIRP się udało, więc i Ukraińcom udać się może – a wizja unijnego członkostwa jest wielce optymistyczna, w sam raz na ocieplający się klimat.

.

Co zaś tyczy się „wolnych” mediów, to IIIRP także je posiada. IIIRP jak rzadko która demokracja Zachodu, może nawet poszczycić się wręcz symbolicznym pluralizmem i wolnością mediów. A najlepszym przykładem tego medialnego, wolnościowego, symbolizmu są bracia Jacek i Jarosław Kurscy, jeden od TVP, drugi od żydowskiej gadzinówki Michnika – przeciwne polityczne obozy, ale rodzinna jedność i cel wspólny: zachodnia wolność i demokracja. Stąd w kwestiach ważnych politycznie dla zachodniej demokracji i dla otwartych społeczeństw mówią zawsze jednym głosem.

Panowie pochodzą z bardzo patriotycznej rodziny, która zamieszkiwała na dawnych ziemiach Rzeczpospolitej – na ziemiach dzisiejszej Ukrainy, rodziny, która od zawsze walczyła z Rosją, z komunizmem i z polskim nacjonalizmem. Ich cioteczny dziadek, rodzony brat babki ze strony matki, Lewis Bernstein Namier, jako doradca brytyjskiego MSZ nawet wyznaczył nam w 1918r. wschodnią granicę, która zaczęła obowiązywać od 1945r.

Nie da się ukryć, IIIRP jest częścią wolnego świata, do którego aspiruje Ukraina, a której na przeciw tym aspiracjom staje imperialna i okrutnie agresywna Rosja.

Tak sobie czasami myślę, że IIIRP winna zdecydowanie przyjść w sukurs bratniej Ukrainie i zaatakować Rosję – np. zaatakować Kaliningrad, żeby odciążyć wschodnią Ukrainę.

Czy bardzo by nas zmartwiło, gdyby w wyniku rosyjskiej odpowiedzi elity IIIRP opuściłyby nasz kraj? Ech, pomarzyć dobra rzecz …

Dariusz Kosiur

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Chór „wolnych” mediów o wojnie na Ukrainie

 1. Żydowski reżim nie ściga rasizmu przeciwko Słowianom.

  Można się wyżywać do woli. W żydo – katolickoch kościołach, ani słowa o cierpieniach Rosjan. Tylko naganianie by jak najwięcej Ukrów do domu przyjąć!

  Polubienie

  • Mirek

   Panie Łukaszu
   Czas na oddolnie tworzenie i szkolenie się 3 – 5 osobowych grup wypadu terenowego w celu egzekwowania należnych praw Słowianom. Polskojęzycznym sługusom okupanta wręczać na piśmie należne upomnienia, aby wracali na właściwe tory w ramach interesu suwerena.
   Polacy mają sprawdzone przodki z okresu II wś i nic nowego wymyślać nie trzeba.
   Popatrz tylko Pan, ile to przeciw gojom syjoniści nabudowali laboratoriów biologicznych na świecie. Jeśli ludzkość nie zrobi z nimi porządku to może być niewesoło. Oni zabijanie gojów mają we krwi od tysięcy lat.

   Polubione przez 1 osoba

  • Kojak

   Zydobanderowska kurwa bedaca proboszczem w moim kosciele, dala taki popis banderowskiej wscieklizny ze juz przestana chyba tam chodzic

   Polubione przez 1 osoba

   • Ale już ksiądzunio tłustego tyłka nie ruszy by walczyć za neonazioli na UPAdlinie. To durne owieczki mają iść na rzeź. On w tym czasie będzie siedział w cieplutkim pomieszczeniu, pił kawusie i się śmiał.
    Dla picu odwali jakieś modlitwy dla matek gojów co nie wiedzą nawet, czy ich synowie jeszcze żyją lub już nie…

    A gen słowiański jest niezwykle silny i to syjonistą nie na rękę. Wymordowali już ponad 100 milionów Słowian i dalej im mało! Tworzenie grup popieram. Nawet lokalny teren poznajcie i nie dajcie się zwerbować w żadnym wypadku do polińskiej pseudo armii!

    Polubienie

 2. Pingback: Na Ukrainie wojna a hiena GlobalnejŚwiadomości żeruje – Grypa666

 3. maniek II

  …dobre!…ale temat jest grubszy!…
  na stronie 5 jest prezydent Putin – lub „putinopodobny”!….proponuje z tej strony zaczac – bez zlosliwosci!

  Click to access The-WEFs-The-Young-Global-Leaders-Extensive-List-by-Categories.pdf

  Polubienie

 4. CARITAS w Polsce
  zbiera na UKRAINE i na
  Ukraincow.

  Polubienie

 5. Pierwszy zestaw zdiec,
  ostatni rzad,pierwszy z lewej
  TO bratanek Bibi. Jacy
  podobni do siebie.
  Po II.W.S,po przyjezdzie do USA ojciec i dziadek zmienil nazwisko na
  Maurice Greenberg.
  Warto sprawdzic, co to za jeden.

  Polubienie

 6. Z powodu rosyjskiej agresji ukraiński naród już poniósł dotkliwą stratę, niemal cała elita gospodarcza, najwybitniejszych córek i synów narodu opuściła kraj. I kto teraz będzie budował Ukraińcom żydowski kapitalizm? No, kto? A i zachodnia demokracja na Ukrainie może przecież ulec erozji i co wtedy (?).

  Spokojna głowa, W Rosji jest aż nadto oligarchów o tym samym pochodzeniu, którzy będą na Ukrainie budować żydowski kapitalizm w wersji rosyjskiej. To jest tragedia – Rosja weszła na Ukrainę nie oferując żadnej systemowej alternatywy.

  Z innej beczki – polecam filmik:
  https://swiatowid.video.blog/2022/03/11/tucker-carlson-jesli-na-ukrainie-nie-bylo-prac-nad-bronia-biologiczna-dlaczego-rzad-ukrainy-zaciera-slady-a-nuland-leka-sie-ze-materialy-biologiczne-trafia-w-rece-rosjan/

  Polubienie

 7. Sławobor

  Ostatnio żydowski Oligarcha z Rosji Potanin uciekł do Israela. Jeśli chodzi o pozostałych Żydów to Rotenbergowie i Deripaska ostaną się w Rosji. I coś tam uszczkną z Ukrainy ale najprawdopodobniejszym dużym inwestorem zostaną Chiny, pewnie część umowy z Putinem, zamienią amerykańską makulature na realne pieniądze.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.