Dziękujmy prezydentowi W.Putinowi, że wyzwolił nas spod covid-terroryzmu

Panie Prezydencie, czekamy na więcej – nam, Polakom, także nie podoba się nazizm żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy i poparcie, którego udziela mu reżim IIIRP.

.

W związku z prowadzoną przez Rosję akcją denazyfikacji żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy żydowski reżim IIIRP i jego powszechne media nie były w stanie realizować codziennego covidowego terroru wobec Polaków i jednocześnie codziennie skutecznie indoktrynować nas miłością do pogrobowców ukraińskiego banderyzmu. Społeczny materiał – dla rządzącego żydowskiego reżimu, jego mediów i ich terroru, jesteśmy właśnie społecznym „materiałem do obróbki” – ma określoną wytrzymałość, podatność, na propagandowy terror. Nie da się efektywnie społeczeństwa obrabiać zbyt szeroko zakrojoną, propagandową, manipulacją. Dlatego zrezygnowano z uprawiania covidowego terroryzmu na rzecz uprawiania miłości do żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy i do jak największej nienawiści do Rosji i prezydenta W.Putina – teraz jest to główny priorytet żydowskiego reżimu i żydowskich mediów. Kto się nie podporządkuje w żydowskich mediach nie wystąpi, dokładnie tak jak przy covid-propagandzie – dla przeciwników terroru covid-propagandą miejsca w mediach nie było i nie ma, „morda w kubeł” Polacy. Takie przesłanie realizuje wobec nas żydowski reżim IIIRP.

Zastanawiałem się, czy poniższy film zamieścić na naszej stronie. Problem stanowił język przesycony wulgaryzmami, którym posługuje się w filmie dziewczyna, a który w zestawieniu z jej aparycją budzi uzasadnioną konsternację. Doszedłem jednak do wniosku, że jest to język, który nie tylko doskonale rozumieją polityczne elity żydowskiego reżimu IIIRP, ale posługują się nim na co dzień, co słyszeliśmy na nagraniach ze słynnej restauracji „Sowa i Przyjaciele” (nagrał się tam np. Morawiecki).

Wiadomym skądinąd jest, że używanie wulgarnego języka niemal standardowo charakteryzuje żołnierzy i studentów, chociaż dzisiaj dobrze posługują się nim także licealiści i niestety coraz więcej z nas. Z historii języka wiadomo, że pojawiały się w Polsce okresy, gdy język zachwaszczany był wulgaryzmami – było tak w okresie zaborów. Jest to więc dość charakterystyczne zjawisko, które łączy się bezpośrednio z upadkiem państwa, z upadkiem gospodarczym, a więc z upadkiem kultury – a przecież od 33 lat mamy z tym do czynienia pod żydowskim reżimem. Oczywiście wulgarny język nie koniecznie jest uświadamianą frustracją z powodu szeroko rozumianego upadku państwa, ale niewątpliwie jest pochodną braku życiowych perspektyw i strachu przed przyszłością, które w ten niezbyt elegancki sposób uwalniają ludzkie niepokoje i bezsilność.

.

Żydowski reżim IIIRP nakazał samorządom realizować szeroko zakroją pomoc dla 2,5 mln Ukraińców, którzy z powodu prowadzonej na Ukrainie wojny – wojny wywołanej przez syjonistyczne USA przeciwko Rosji -, uciekli do Polski. Za tę pomoc zapłaci nie kto inny tylko polski podatnik. Niestety, ani ja, ani nikt inny, nie ma możliwości zadania funkcjonariuszom żydowskiego reżimu pytania: dlaczego nie udzielają podobnej pomocy potrzebującym Polakom? W IIIŻydo-RP mamy przecież ok. 900 tys. niedożywionych polskich dzieci, ok. 500 tys. bezdomnych, bezrobotnych już nawet pominę, kilkaset osób każdego roku umiera z powodu wychłodzenia, itd., itp. Przyznają to czasami same żydowskie media strzelając sobie tym samym w demokratycznego kulasa zachodniego dobrobytu w żydowskim kapitalizmie.

Od 160 do 300 posiłków każdej zimowej nocy przez 12 lat. Samochód z łódzkiego schroniska rozwozi także ubrania i lekarstwa. Czasem, gdy jest bardzo zimo, zabiera chętnych z ulic ($Fot. Marcin Stpie / Agencja Gazeta)

Na ten pojazd co noc czekają w Łodzi tłumy zmarzniętych i głodnych. – Wiem, że inne miasta też próbowały, ale tylko u nas pomysł się przyjął – mówi kierownik schroniska dla bezdomnych.https://wyborcza.pl/7,87647,21226294,nocny-autobus-z-grochowka-i-wkladka-miesna.html

.

Ale bardziej od polskich niedożywionych dzieci, od polskich bezdomnych, od polskich bezrobotnych i biednych, winniśmy dzisiaj kochać pogrobowców OUN-UPA, ludobójców Polaków w latach 1939-47, którzy stanowią polityczny trzon żydowsko-banderowskiego, nazistowskiego, reżimu Ukrainy, który w interesie USA prowadzi wojnę z Rosją, wspierany przez żydowski reżim IIIRP.

.

Z jegomościem na powyższym obrazku spotykał się wnuk rezuna na urzędzie rezydenta IIIRP, który nie „jest debilem”„Duda jest debilem” – stwierdzenie pisarza Jakuba Żulczyka -, co o wnuku rezuna świadczy tylko jeszcze gorzej, bo umysłowy niedorozwój bylibyśmy skłonni mimo wszystko wnukowi rezuna wybaczyć. A ów jegomość mówi wprost: Stepan Bandera jest fajny.

.

I na kogo będą teraz głosować Polakatolicy i Polacy?

Dariusz Kosiur

67 Komentarzy

Filed under Polityka

67 responses to “Dziękujmy prezydentowi W.Putinowi, że wyzwolił nas spod covid-terroryzmu

 1. Sławobor

  Blokada Kaliningradu: Litwa daje Rosji pole do wojny

  Wydaje się, że adresatem litewskich żądań jest UE, a Rosja padnie pod ciosem. Zostanie wdrożona zasada polityki Zachodu „prowadzenia wojny z Moskwą bez wojny”

  Dostępność transportową obwodu kaliningradzkiego gwarantowały umowy między Moskwą a Brukselą, na podstawie których Litwa została przyjęta do Unii Europejskiej. Niemniej jednak teraz oficjalne Wilno naciska na UE, by zakazała tranzytu towarów do regionu – tak naprawdę mówimy o blokadzie towarowej. Wycofanie się Europejczyków z tych porozumień i próba izolacji Kaliningradu stanie się dla Rosji podważeniem bezpieczeństwa narodowego, a w konsekwencji podstawą do wypowiedzenia wojny.

  Przeczytaj w całości: https://www.km.ru/world/2022/04/01/otnosheniya-rossii-s-respublikami-byvshego-sssr/896595-blokada-kaliningrada-litva-d

  Polubienie

  • Litwą też rządzi żydowski antysłowiański reżim.

   Polubienie

   • Trzpilu - (IP: 194.56.225.101)

    Na Węgrzech natomiast rządzi wielki przyjaciel Słowian chociaż sam Słowianinem nie jest i ma pół rodziny żydowskiej jak Trump. Nazywa się on Orban i ma wielu przyjaciół w PiS jego polskim odpowiedniku bu bu ha ha ha. bo tam przyjaciele Słowian, gdzie postępują tak jak nam antysyjonistom pasuje bu bu ha ha ha.
    Głosuj jutro na partię Orbana Fidesz bu bu ha ha ha wszak to przyjaciel Słowian bo w Moskwie obciągał Putinowi wiele razy podobnie jak Stalinowi Wandzia Wasilewska.

    Polubione przez 1 osoba

   • Żona Orbana to 100% żydówa tak samo jak „naszego judy”.

    Polubienie

   • Lektura obowiązkowa:
    „Amerykańsko”-ukraińskie ludobójstwo na Rosjanach maskowane „obroną” Ukrainy – relacje mieszkańców Mariupola

    Byłaby to jedna z najbardziej perwersyjnych w powojennej historii zbrodni popełnionych przez państwo na własnych obywatelach (przeznaczonych do likwidacji) – gdyby za nią (na szczeblu decyzyjnym) faktycznie stały elity ukraińskie, a nie – ich waszyngtońscy mocodawcy i lokalni współplemieńcy tychże. Celem Waszyngtonu, sterującego działaniami armii ukraińskiej i neobanderowców jest zniszczenie miast i doprowadzenie do śmierci jak największej części ich populacji, tylko po to, by mieć paliwo dla machiny propagandowej demonizującej Rosję i Rosjan (oczywiście ten cel ładnie się zgrywa z neobanderowskimi koncepcjami czystek etnicznych w Noworosji …). Zebrane poniżej relacje ofiar Waszyngtonu w pełni potwierdzają zasadność powyższej oceny sytuacji.
    (…)
    Z ostatniej chwili – na terenach opuszczonych przez Rosjan rzekomo (o czym trąbią wszystkie media „wolnego świata”) znajdowane są ciała ofiar masowych mordów, rzekomo rosyjskiego ludobójstwa na ludności cywilnej. Dwa dni temu Ukraina odmówiła Czerwonemu Krzyżowi dostępu do miejsc przetrzymywania jeńców rosyjskich, odmówiła przestrzegania Konwencji Genewskiej. Można tylko się zastanawiać, ilu jeńców rosyjskich właśnie jest „odnajdywanych” w cywilnych przebraniach – po tym, jak ich pomordowano (sprawą traktowania jeńców zajmę się w kolejnym tekście … i, moi drodzy – ta sprawa może mieć dla wszystkich Polaków kapitalne znaczenie jeszcze w tym pokoleniu …). I jaka część innych odnalezionych pomordowanych – to uchodźcy z Noworosji, którzy uwierzyli w humanitarną pomoc państwa ukraińskiego. Rzeczywistość na naszych oczach zmienia się w koszmar, prawdziwy horror, w którym zdegenerowany ludobójca oskarża państwo i naród ofiar o własne na nich zbrodnie. Jakże to zgodna z duchem i naturą władców USA – i ich neobanderowskich „młodszych braci w wierze”.

    Link:

    „Amerykańsko”-ukraińskie ludobójstwo na Rosjanach maskowane „obroną” Ukrainy – relacje mieszkańców Mariupola

    Polubione przez 2 ludzi

 2. Po kolorze koszuli i krawatu widac.

  Polubienie

 3. Paweł

  ” Nasi współobywatele” z numerami PESEL nadanymi przez PiS:

  https://www.facebook.com/groups/252721411532356/permalink/2308566332614510/

  Polubienie

 4. Kojak

  Wulgaryzm ,wulgaryzm ? Juz samo to okreslenie tez jest glupie Splaszcza bowiem problem i dorabia mu jakis ,,intelektualyz,,Jest to jezyk bandycko -kryminalny i tyle. Lumpow, meneli i roznych wykolejencow Niekiedy tez trzeba go uzywac bo jak napietnowac zydowsko -banderowskich skurwyusymnow w z piekla rodem rzadzcych Polska ! Zdrajcow ,mordercow bandytow, zlodzieji i oszustow o jawnie kryminalnych antypolskoch mordach i ryjach !

  Polubienie

 5. Pingback: Drugi miesiąc wojenki żydłackiej na Upadlinie – Grypa666

 6. Ukraińska Rosjanka z Polski: Nasi bogaci uchodźcy, wstyd mi https://www.youtube.com/watch?v=NFdV8YOoSR0

  Polubienie

 7. Mieszkańcy Zach. Ukrainy pokazali swoje prawdziwe oblicze. Co rozczarowało innych Ukraińców https://www.youtube.com/watch?v=h5oqyy3AKJw

  Polubienie

 8. Mieszkańcy zniszczonego Mariupola nie chcą opuszczać miasta https://www.youtube.com/watch?v=x-R3NC9octo

  Polubienie

 9. Mariupol: Zaginięci i zakładnicy żyjący w piwnicach https://www.youtube.com/watch?v=4XopADw6m9U

  Polubienie

 10. Sławobor

  Publicysta Jurij Baranczik wyjaśnia, że ​​Rafineria Naftowa Krzemieńczug powinna była być zniszczona już dawno – sytuacja wyglądała absurdalnie, że celem ataków były magazyny ropy, a nie przedsiębiorstwo, z którego pochodzi paliwo, w tym na potrzeby Sił Zbrojnych Ukrainy.

  „Powinno to być zrobione w pierwszych dniach wojny i dobrze, że zrobili to teraz… W przeciwnym razie zamiast wysadzić gniazdo szerszeni w rafinerii, uderzymy w osy magazynów ropy” – komentuje Baranchik .

  Były szef LPR, politolog Marat Baszirow, wyjaśnia, że ​​Kołomojski próbował ratować swój majątek, angażując proukraińskie lobby – tzw. „partia pokoju” w Moskwie.

  „Czy na wojnie są porozumienia? Zawsze jest. Ale jeden do drugiego – niezgoda. Jedną sprawą jest rozwiązanie kwestii wymiany jeńców, czyli odebranie rannych i nie strzelanie do sanitariuszy. Drugim jest zachowanie czyjejś własności. Na przykład od 2014 roku krążyły pogłoski o fabryce Azowstal, którą „wykupił” Achmetow, a wraz z nim cały Mariupol. Dziś rano rozmowa o „wykupie” rafinerii w Krzemieńczugu w Kołomojsku została definitywnie zamknięta.

  Partia „doprowadzenia NWO do końca” wygrała w moskiewskiej kwaterze z partią „zawarcia pokoju przed końcem NWO”. Nie wiem, kto to zrobił, ale uratował życie wielu naszym żołnierzom – komentuje Baszirov.
  https://www.politnavigator.net/partiya-proukrainskikh-predatelejj-proigrala-bitvu-za-zavod-kolomojjskogo.html

  Polubienie

  • Arkaim

   Zbiorniki paliwa tez musza niszczyc bo wjezdza z zagranicy. W ubieglym tygidniu Slowacy pisali ze ich Rzad kupil paliwo dla Ukrainy w cenie ponad 800 tysiecy euro a potem prezydentka itd pojechali do Moldawii czyli z pewnoscia paliwo pojechalo w rejon Odessy. Zakupy byly przed atakiem na rafinerie.

   Polubienie

 11. 10 powodów, by kwestionować narrację „Putin vs Davos” https://piotrbein.net/2022/04/02/10-powodow-by-kwestionowac-narracje-putin-vs-davos/

  Także: (11) poparcie dla 5G, sztucznej inteligencji dla Rosji wbrew woli narodu, (12) pomoc z UE, Turcją i USA w utworzeniu Izraela2.0 na polach naftowych Syrii ukradzionych przez Trampka, (13) łgarstwa antypolskie nt. II wś. https://piotrbein.net/2020/01/04/szkic-zawiodlem-sie-na-piskorskim-przystemplowal-bzdety-putina/

  Polubione przez 1 osoba

 12. MatkaPolka

  STEFAN BANDERA – LUDOBJCA – BOHATER UKRAINY
  https://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=bandera

  Stepan Bandera urodzony 01.01.1909r. w Polsce we wsi Uhrynów Stary, powiat kałuski, woj. Stanisławowskie, zginął zamordowany przez NKWD, 15 października 1959r. w Monachium RFN.

  Przywódca nazistowskich ukraińskich nacjonalistów w Polsce OUN-UPA agentury hitlerowskiej w Polsce finansowanej przez wywiad niemiecki a także moskiewski Komintern. Agent niemiecki w Polsce o pseudonimie „Siryj” a także „Małyj, Baba, Orski” odpowiedzialny za ludobójstwo Polaków a także Żydów, Ukraińców i Rosjan na terenie II RP (Wołyń, Podole, Małopolska Wschodnia oraz Lwów), zwany „ukraińskim führerem”.

  Urodził się w rodzinie proboszcza grekokatolickiego, nacjonalisty, kapelana UHA (Ukraińskiej Halickiej Armii), później kapelana w Czerwonej Ukraińskiej Armii Halickiej.

  01.09.1919r. rozpoczął naukę w gimnazjum ukraińskim w Stryju jego idolem był wówczas D.Doncow i jego dzieło „Nacjonalizm” tam zapoznał się z nielegalnym bractwem „Czarnego Tryzuba” (przybudówka faszystowskiego OUN).

  W 1928r. Bandera zostaje studentem Politechniki Lwowskiej, kształci się za pieniądze polskich podatników, korzysta z wielu swobód z jakich korzystali Ukraińcy w II RP. Nie kończy jej (nie broni dyplomu), gdyż działa nielegalnie przeciwko Państwu Polskiemu sabotaż, szpiegostwo, tworzenie list polskiej inteligencji, żydów na podstawie, których następowały później aresztowania i deportacje przez Gestapo i NKWD, napady, rabunki-napad na pocztę w Gródku Jagiellońskim. (uczestniczyli w nim m.in. Roman Szuchewicz i Mykola Łebed).

  Działał również w nielegalnym UWO (Ukraińskiej Organizacji Wojskowej) odpowiedzialnej, między innymi za:

  nieudany zamach na Naczelnika Państwa Polskiego-Józefa Piłsudskiego (25.11.1921r.), który przybył do Lwowa aby „miasto-bohater” udekorować orderem Krzyża „Virtuti Militari”
  zamordowanie w Kamionce Strumiłowskiej (15.10.1922r) ukraińskiego poety i działacza społecznego Teodora Twerdochliba
  nieudany zamach (1924r) we Lwowie na Prezydenta RP Stanisława Wojciechowskiego
  zamordowanie społecznika Tadeusza Hołówkę(sympatyka ukrainców)
  W 1928r. Bandera wstępuje do OUN (Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów) by w 1933r. stanąć na czele OUN, wówczas to jego idolem zostaje Adolf Hitler, kanclerz III Rzeszy Niemieckiej i zaczyna go wiernie naśladować. Jako szef Krajowego Prowidu OUN wydaje rozkaz zamordowania – Kuratora Lwowskiego Okręgu Szkolnego-Stanisława Sobińskiego oraz dyrektora żeńskiego ukraińskiego seminarium nauczycielskiego w Przemyślu – Sofrona Matwijasa a 22.10.1933 bojówkarz OUN Mykoła Łemyck dokonał zamachu na Konsula sowieckiego we Lwowie.

  W 1934r. Bandera wydaje kolejne zbrodnicze rozkazy zamordowania:

  kowala Biteckiego za krytykę ukraińskiego faszyzmu
  kuratora szkolnego Gadomskiego
  pisarza Antona Kruszelnickiego za krytykę Doncowa
  wojewody wołyńskiego Józefskiego
  Do 1935r. zlecił 18 morderstw i 13 zamachów, 15.06.1934r. z rozkazu Bandery bojówkarz OUN- H. Modoj zastrzelił ministra spraw wewnętrznych RP- Bronisława Pierackiego, oraz dokonano zamachu bombowego na drukarnię Jaćkowa we Lwowie.

  25.07.1934 r. z rozkazu Bandery, OUN morduje Iwana Babija dyrektora gimnazjum ukraińskiego we Lwowie, osobę zaufaną metropolity Lwowskiego Szeptyckiego, który potępił ten mord oraz zbrodniarzy z OUN.

  W 1935r. Bandera zafascynowany Hitlerem i jego akcją „długich noży”, organizuje w podobny sposób czystki w swoich szeregach, zleca morderstwa swoich ludzi za tzw. „krytykę i odchylenia partyjne”. Wyrok wykonano na studencie Marijce Kowaluk oraz gimnazjaliście Mychojła Kopaczu a nieco później na studencie prawa Władymyru Melnyku.

  W latach 1936-37, OUN pod wodzą Bandery podjęła szeroko zakrojoną współpracę z niemieckim wywiadem przeciwko Polsce.
  (****)

  Polubienie

 13. MatkaPolka

  WIAROŁOMNI SYNOWIE ŻYDOWSKIEGO NARODU.
  https://f6862.wordpress.com/2016/07/04/wiarolomni-synowie-zydowskiego-narodu/

  Opublikowany 4 lipca 2016 Autor f6862

  • Bandera i Szuchewycz – wiarołomni synowie żydowskiego narodu [09/28/2014]

  WIAROŁOMNI SYNOWIE ŻYDOWSKIEGO NARODU.

  … Przeczytałem na kilku ukraińskich forach internetowych takie oto „naziolki”, dla was na przekąskę. Stefan Bandera ochrzczony żyd, unita. Greko-katolik ze wsi Ugryniw Staryj, niedaleko Kałusza, a urodzony w okresie rządów austro-węgierskich w Galicji.

  Ojciec: Adrian Bandera –greko -katolik z rodziny mieszczańskiej Moshe i Rozalii [z domu Bielecka, polska żydówka] Bander. Roza, typowe żydowskie imię. Matka: Mirosława Głodzińska -prostytutka polska żydówka, takich Żydów nazywa się jeszcze halachicznymi czyli że są po matce.

  UWAGA! Pytanie: skąd u Słowianina, jakoby, może pojawić się nazwisko „BANDERA”. Jeżeli nie od Rumunów to co najmniej od słowa „bander[sza]”, to znaczy żyd[ówka] -właściciel[ka] burdelu.

  Wyjaśnienie pochodzenia jego nazwiska jest proste. Współcześni „ukro-” tłumaczą je jako „bandera [chorągiew]” ale w języku jidysh oznacza ono „priton” [spelunka, zamtuz, burdel tłum.]. I nie jest to słowiańskie nazwisko i nie ukraińskie. To jest włóczęgowskie przezwisko kobiety, która posiadała burdel. Takie kobiety na Ukrainie były nazywane „BANDERSZAMI”.
  Według zwyczaju narodu żydowskiego narodowość przekazuje się po matce a nie po ojcu i ona przekazała swoje nazwisko przodkowi Stepana Bandery.
  Bandera był mordercą – za zamach na polskim ministrze Piernackim został skazany na śmierć, ale wyrok zmieniono na dożywocie.

  Ponadto Bandera był homoseksualistą i sodomitą.- więźniowie używali go jako „baba”
  Podobnie w niemieckim wiezieniu .W Niemczech przyjął nazwę Stefan Poppel co oznacza glut, “Baba”-
  http://www.srnrem.info/2015/04/21/sodomit-stepan-bandera

  Mosze Fiszbein stanowczo twierdził, że czołowi banderowcy byli Żydami
  Większość przywódców UPA była Żydami (którymi wysługiwali się Niemcy)

  TAKICH TO BOHATERÓW MA UKRAINA
  (***) CZYTAJ DALEJ

  Polubione przez 1 osoba

 14. Janka

  ———— Polacy zostali WYMORDOWANI. Polska pierwsze miejsce zgonów w Europie. .

  Polubienie

 15. Mirosław

  Pani Janko
  Tyle już na ten temat napisano, że szkoda dalej łamać swoją szyję o dupa czyję.
  Niechaj umierają, trzeba patrzeć co robić dalej. Oni nic już nie zdziałają. Natomiast dalsze karmienie tym swojej uwagi doprowadzić tylko może nas do choroby.

  Polubienie

  • „Niechaj umierają…” np. zgrzybiali seniorzy i niepełnosprawni w domach opieki bez jakiejkolwiek kontroli nad procedurami i przyjmowanymi „lekami”. Twarde dowody z USA, W, Brytanii, Kanady.

   Mirku, wytykasz defetyzm, a Ty co robisz? To są zbrodnie liczbowo podobne do Wołynia! Przemyśl to. Pozwolisz na pomiatanie swym narodem, i to przez swoich?

   Polubienie

   • Mirosław

    Witaj
    Przepraszam pana ale jestem tak już załamany, że po butelce wina dopada mnie defetyzm ponadto moja kobieta mnie rzuciła bo uważa, że ostatnio strasznie stetryczałem i przestałem z nią sypiać. Na dodatek wonsz zlikwidował blog pana andrzeja Wierni Polsce Wierni Ojczyźnie co też bardzo przeżyłem i nie pozostało to obojętne mojej psychice. Zbieram pieniądze na bilet do Korei Północnej i chcę tam spędzić resztę życia w normalnym kraju przy boku pięknej Koreanki i dobrego tamtejszego jedzenia. Dość mam syjonu.

    Polubienie

 16. Re; Pawel
  „Polacy MAJA BYC
  MNIEJSZOSCIA, w Polsce
  POZBAWIONA jakiejkolwiek wladzy”.
  Juz sie zaczelo.
  „My jestesmy ich sluzacymi”,
  „My”,znaczy Wy.
  oswiadczyl jakis z Wiejskiej.
  „O sluzalczosci, glosi Talmud”.

  Polubienie

 17. Mirosław

  Lily
  To takie małpowanie i sianie defetyzmu, jak prawisz.
  Nie wszystko stracone, a jeśli Polacy pozwalają polskojęzycznym na pomiatanie sobą, to widoczne już na nic innego nie zasługują. Czym się zamartwiać siebie i tutejszych czytelników, którzy w zasadzie od zawsze wiedzą o co chodzi.
  Nawoływaniem nic Pani nie wskóra. Trzeba nam innych nietuzinkowych rozwiązań. Karmienie siebie czyjąś ignorancją może tylko choroby nabawić.

  Polubienie

 18. kempes

  w pełni popieram ten film … co ta pani tak klnie. to baaardzo madra osoba. i.. odpowiada w nim posrednio na pytanie…dlaczego wiewrni polsce suwerennej -nie moze sie przebic. bo polacy to ciemna masa. i hipokryci. lubiacy markowe ciuchy. kult zachodnich aut. słynne trupy ale z z zachodu. to znamy -nie musiała tego wymieniac. hipokryci. ta pani nie potrzebuje byscie panowie otwierali tv. i inne wielkie media. ona widzi ,przetwarza informacje. z obserwacji . z netu. porównuje. i mysli. a wiekszosc polaków potrzebuje pana. myslacego za nich. czy to koscioła. czy szkoły ,panstwa. czy to zydo-partyjek. jakis celebryta. słowem pan musi byc. ta pani ma racje nie w 100. a w 1000 procent.

  Polubienie

 19. Edward.

  Zwracam sie z prośbą do Pana Pawła aby w imieniu czytelników tego portalu
  wystosowal pismo-prośbę do prezydentów Rosji i Chin aby usilnie tworzyli
  internet,niezalezny od zbrodniarzy chazarskich.
  Chazarski pomiot szatana opanował ważne sektory życia publicznego
  glownie Europy zachodniej, obu Ameryk i częściowo Azji.
  Mnie chodzi o media a przede wszystkim internet.Tymi mediami chazarscy
  pomyleńcy doprowadzili chyba ~90% populacji w/w rejonów świata do
  zwyczajnego zidiocenia!!! W internecie pozamykali prawie wszystkie
  mniej lub bardziej wartościowe portale i videa!!! W to miejsce każą nam
  sie karmić swojej produkcji tragiko-komicznymi „informacjami, video jako
  dowodami,ect.”
  Mam nadzieje ze zostanę wysłuchany.

  Polubienie

  • Mirosław

   To jest konstruktywna myśl w oceanie biadolenia, Panie Edwardzie.
   Popieram wniosek.
   Rzetelna informacja to podstawa w morzu zakłamania.
   Od czegoś trzeba zacząć i to jest dobry pomysł.

   Polubienie

   • Mirosław

    Panie Edwardzie zapraszam pana do mnie do domu pogramy w warcaby i podyskutujemy o naszych biednych rodakach. Spróbuje pan mojej nalewki i pozna moją 20 letnią żonę Gabrysię. Mam 55 lat jestem od niej starszy 35 lat, ale jesteśmy szczęśliwi.

    Polubienie

  • Mirosław

   Panie Edwardzie,
   sądzę, że czas zacząć starania w porozumieniu z władzami Rosji nad utworzeniem na tamtejszym terenie złożonych z ochotników oddziałów Wojska polskiego, którzy w stosownym czasie przyniosą Polsce wolność. Uważam, że to jedyna nadzieja.
   Chętni na pewno się znajdą. Trzeba tworzyć niezależnie struktury poza granicami.

   Polubienie

  • Mirosław

   Widzę, że zamojski antypolski szkodnik już się odezwał. Tak się boi kanalia wszelkiej Polaków inicjatywy.

   Polubienie

  • Mirosław

   Niebawem kanalia ta za swoją antypolską działalność zostanie ostrzyżona do gołej glacy że stemplem na bani. Mamy już go, wiemy gdzie ta kanalia rezyduje.
   Wiemy też, że podobno dręczeniem zabił swoją matkę.

   Polubienie

   • mleko z nosa

    Ja mog€ golic sikrą, stal szwedzka .
    Kolega stolarz dopiero co podarował mi własnej roboty tomahawk nabity czystą niby maryśką , jeszcz enigdy nie paliłem,ale nadchodzi pora , by to zrobic na ziemi przodków . by z nimi porozmawiać i dali dobre rady.
    Ostrze jak brzytwa to i ogoli tylko potrzebuje jednego do trymania za nogi, by nie wierzgałi sie nie zranił.
    To ten odzdzial będzie potrzebowal Sztandaru .


    Tylko drzewca i gwozdzi brakuje, ale kiedy zostanie odkopany wyjety ze skrzyni wraz z orlem i szarfąi to i owe rany sie zabliznią.

    Polubienie

 20. Wpierw trzeba wiedziec i pamietac,
  KTO BYL ,Jest i Bedzie Wrogiem.

  Polubienie

 21. Pingback: Drugi miesiąc wojenki żydłackiej na Upadlinie – Grypa666

 22. Arkaim

  Ukrainska „WZAJEMNOSC”. ..
  Slowacy piszą ze od 1 kwietnia Ukraina podnosi oplaty za tranzyt ropy w kierunku Slowacja, Wegry na 11,5€ za tone (do teraz bylo 8,6 €). To chyba z „wdziecznosci” ze oba kraje przyjely po kilkaset tysiecy Ukraincow…
  A co z Polską?

  Polubione przez 1 osoba

 23. Żydowski reżim IIIRP – teraz są to rządy PiS-dzielców – od zawsze wpierał żydowsko-banderowskie tendencje na Ukrainie.

  W „Requiem dla prezydenta” pisałem m.in.:
  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  L.Kaczyńskiego za „zasługi” dla Polski usunąć z Wawelu !!!


  _________________________________________________

  Kiedy Jarosław Kaczyński w grudniu 2013 roku wykrzyczał na kijowskim Majdanie banderowskie pozdrowienie „Sława Ukrainie!”, nie miałem najmniejszej wątpliwości w jakim kierunku spychana jest przez niego i innych proamerykańskich jastrzębi polityka polska.

  Niemiecki publicysta Helmut Michelis stwierdził na łamach „Rheinische Post”, że do udziału w zakończonych niedawno NATO-owskich ćwiczeniach „Anakonda-16” Warszawa zaprosiła „oddziały z Gruzji i Ukrainy” [10].

  Tajemnicą poliszynela jest, że zaproszone „oddziały” z Ukrainy to neobanderowskie formacje „Ajdar”, Azow”, „Donbas” i OUN [11]. Tak daleko zatem poszła już współpraca polityczna polskich „elit” ze spadkobiercami Bandery i Szuchewycza. W tej sytuacji oczywiste jest, że prawda historyczna o zbrodniach OUN-UPA i pamięć o ich ofiarach muszą zostać poświęcone na ołtarzu tej współpracy. Takie przecież żądania formułuje otwarcie strona ukraińska.
  https://marucha.wordpress.com/2016/06/22/oswajanie-z-upa/

  Polubienie

  • Mirosław

   To jest konstruktywna myśl w oceanie biadolenia, Panie Edwardzie.
   Popieram wniosek.
   Rzetelna informacja to podstawa w morzu zakłamania.
   Od czegoś trzeba zacząć i to jest dobry pomysł.

   Polubienie

 24. Sławobor

  Decyzja zapadła. Zełenski i naziści z Kijowa czekają na trybunał

  Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski i ukraińscy naziści czekają na trybunał. Decyzja została podjęta, a dowody są aż nadto wystarczające. Ideę trybunału poparł szef Komitetu Śledczego Rosji Aleksander Bastrykin.

  Władze Ługańskiej Republiki Ludowej ogłosiły potrzebę powołania trybunału wojskowego do pociągnięcia reżimu kijowskiego do odpowiedzialności za zbrodnie wojenne w Donbasie. Pomysł ten poparł przewodniczący rosyjskiego komitetu śledczego Aleksander Bastrykin.

  „Przewodniczący Rosyjskiego Komitetu Śledczego poparł tę inicjatywę przedstawicieli LPR” – powiedział dziennikarzom służba prasowa agencji.

  Dodali, że od ośmiu lat Rosyjski Komitet Śledczy odnotowuje wszystkie zbrodnie Sił Zbrojnych Ukrainy, a także innych formacji ukraińskich, w tym nazistów, popełniane na ludności cywilnej Donbasu.

  „Każdy fakt podlega ocenie prawnej”
  Zebrane dowody planuje się upublicznić, a osoby zamieszane w popełnienie zbrodni wojennych staną przed wymiarem sprawiedliwości.
  https://tsargrad.tv/news/reshenie-prinjato-zelenskogo-i-nacistov-kieva-zhdjot-tribunal_523337

  Polubione przez 1 osoba

 25. Agresywny szaleniec bojowy: Kaczyński jest gotów zniszczyć Polskę
  https://rusvesna.su/news/1648983293

  Polubienie

 26. Mirosław

  Panie Darku
  Proszę zobaczyć, co ta zamojska kanalia wypisuje o tutejszym blogu.
  Grypa mu nie pasuje.

  Polubione przez 1 osoba

 27. Mirosław

  Oj zapomniałem podać link, czasem warto sprawdzić co u „przyjaciół” wypisuje ta zamojska kanalia.

  https://wolnislowianie.wordpress.com/2022/03/31/9-minut-prawdy-o-ukrainie/#comment-8407
  Tutejszy blog kanalii nie pasuje.

  Polubione przez 1 osoba

 28. Janka

  ————- MOCNY GŁOS !! zabrzmiał prawdą, której już prawie nie uświadczysz Polaku, w gebbelsowskiej propagandzie.

  Polubione przez 1 osoba

 29. Oleg Prosfor: Odwrót z prawego brzegu unika ofiar i zniszczeń Kijowa, skoncentruje i zniszczy siły Ukrainy na otwartym polu w Donbasie, a kontrola nad płd. i zach. granicą Ukrainy pozbawi nazistów napływu broni, podważy morale zach. Ukraińców i przyspieszając denazyfikację
  https://rusvesna.su/news/1648981437

  Polubienie

 30. Кijów próbuje podstawić dziewczynę z Mariupola z wypaloną na ciele swastyką za ofiarę w Buczy https://rusvesna.su/news/1649053582

  Polubienie

 31. Schwytany aidarowiec o przygotowaniach do ofensywy w Donbasie: zagraniczni instruktorzy nauczyli zajmować budynki i niszczyć znajdujących się w nich ludzi https://rusvesna.su/news/1649063713

  Polubienie

 32. Ławrow: Prowokacja w Buczy zagraża międzynarodowemu pokojowi i bezpieczeństwu https://rusvesna.su/news/1649070649

  Polubienie

  • Trzpilek Maciej

   Grypa propagandzisto. Słuchasz ćpuna Ławrowa i wierzysz mu bezgranicznie to już lepieje posłuchać sabaki Pieskowa on bardziej po ćpaniu towaru z Kolumbii umie odwracać rzeczywistość i wszystko zwalać na krasnoludki w lesie. Kacapy dokonali w Buczy potwornej zbrodni wojennej i na to są dowody a naćpany Ławrow tego nie zmieni.

   Polubienie

   • Weź na uspokojenie i dawaj swe dowody, obejrzymy.

    Polubienie

   • Trzpilek Roman

    Grypciu pokaż najpierw swoje dowody, ale nie od propagandzistów Kremla, którzy podobno tak nienawidzą Zachodu a mają np. we Włoszech 5 willi o wartości 25 mln USD i latają do Włoch aby tam dymać luksusowe dziwki bo ruskie prostytutki to słaby dla nich towar bo Włoszki są lepsze he he he. W Rosji jest taki znany propagandzista TV, który w tym roku nie mógł spędzić urlopu we Włoszech a musiał odpoczywać w ruskim kurorcie mocno biadoląc z tego powodu. Przedstaw swoje dowody grypciu, że za tym nie stoją Rosjanie tylko NATO to ja potem przedstawię dowody, że jest na odwrót.

    Polubienie

   • Czpilciu, dawaj swoje dowody od żydłackiej kliki

    Polubienie

 33. „Ukraińska” MASZYNA propagandowa w Londynie pracuje dla rozpadu starego systemu poprzez kontrolowany kryzys i narrację https://www.youtube.com/watch?v=Jkf5plzaElU&t=413s

  Polubienie

 34. Ewa.

  Ci co atakują Putina i wszystko co robi to ‚ukraińskie onuce’.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.