Czniać Zachód, czniać syjonizm, czniać syjonistów

Czniać żydowski reżim IIIRP, który chce karać Polaków za sympatyzowanie z Rosją.

Który z poniższych symboli wybieracie, polscy Słowianie – wszak nie jesteśmy jednomyślni -? Pluralizm poglądowy zawdzięczamy powszechnym żydowskim mediom, żydo-katolickiemu Kościołowi i reżimowej w IIIRP oświacie. Choć przy okazji covid-terroryzmu i teraz w związku z denazyfikacją Ukrainy, wyszło, że „międzynarodowa wspólnota” Zachodu odrzuca tak ceniony w swojej propagandzie atrybut własnej demokracji, nie chce już pluralizmu nawet w postaci pustego hasła, czym i tak był w istocie od zawsze.

Tekst na zdjęciu: „Facebook ogłasza „wąski wyjątek” dla wcześniej ocenzurowanego neonazistowskiego batalionu.   Azow Grupa w ukraińskiej Gwardii Narodowej znana jest z silnych poglądów neo-nazistowskich” – wyjątek dla antyrosyjskiej polityki Waszyngtonu i Londynu nakazanej żydowsko-banderowskiemu reżimowi Ukrainy.

A oni już wybrali, wybrali różnie, choć wierzą w tego samego żydowskiego Jahwe:

Funkcjonariuszy żydowskiego reżimu IIIRP, a także i wielu Polakatolików, trzeba politycznie uświadamiać i im przypominać, że Polska istnieje dzięki Rosji, a nie dzięki Zachodowi i żydo-katolickiemu Kościołowi. To Rosja uniemożliwiła nazistom wykonanie Generalplan Ost – planu zagłady Słowian.

Amerykańsko-Niemiecka parada w Nowym Jorku – 30 października 1939 r. Niemcy wymordowali już wtedy dziesiątki tysięcy Polaków https://dorzeczy.pl/historia/80149/Nazisci-z-USA.html

.

Dzisiaj syjonistyczne USA i Ukraina głosują w ONZ przeciw potępieniu nazizmu (? – !!!), a przedstawiciele żydowskiego reżimu IIIRP wstrzymują się od głosu, bo w ich interesie, w interesie Zachodu, przy wykorzystaniu nazistowskiej, banderowskiej, ideologii wśród Ukraińców, leży wojna z Rosją. Ale my w Polsce tej wojny nie chcemy. Nie chcą jej Rosjanie, nie chcą Ukraińcy. My i Rosjanie, i Ukraińcy, chcemy likwidacji nazizmu wszędzie, także na Ukrainie. Nie chcemy sąsiadować z nazistowskim, żydowsko-banderowskim reżimem Ukrainy, którego politycznym celem wyznaczonym przez syjonistyczne USA i Wlk.Brytanię jest wojna z Rosją do ostatniego Ukraińca – niech przykład trwającej już 11 lat wojny w Syrii inspirowanej przez USA, Wlk.Brytanię, Izrael, przy aprobacie całego Zachodu, będzie wystarczającym memento. Rządzący IIIRP, wspierający żydowsko-banderowski reżim Ukrainy do intensyfikacji wojny z Rosją, wojny, którą żydowsko-banderowski reżim Ukrainy przegrać musi, są zwykłą bandą zwyrodniałych kryminalistów lekceważących życie nie tylko Ukraińców, ale i Polaków, jeśli uda się im skutecznie sprowokować Rosję, do czego wytrwale dążą dostarczając Ukrainie broń, popychani przez USA i Wlk.Brytanię.

Żydowski reżim IIIRP i jego powszechne media z właściwą sobie perfidią rozpowszechniają konfabulacje o rosyjskim ludobójstwie na Ukrainie nie przedstawiając żadnych wiarygodnych dowodów. A przecież to właśnie ten żydowski reżim IIIRP w trakcie covidowego terroru doprowadził do paraliżu służby zdrowia i ponosi całkowitą odpowiedzialność za śmierć minimum kilkudziesięciu tysięcy Polaków – czy to nie było ludobójstwo, ludobójstwo wspomagane przez powszechne żydowskie media uprawiające codzienny, psychiczny, terror wobec polskiego społeczeństwa?

Dlaczego powszechne żydowskie media nie nazywają ludobójstwem ostrzeliwania od 2014r. ludności separatystycznych republik, donieckiej i ługańskiej, przez armię żydowsko-banderowskiego reżimowi Ukrainy? 

Ten sam żydowski reżim IIIRP popiera wymyślne sankcje wobec Rosji, sam jest autorem wielu z nich, które niekorzystnie wpływają na i tak pogarszający się poziom życia polskiego społeczeństwa – pogarszający się w wyniku prowadzonej przez reżim od 32 lat celowej polityki niszczenia polskiego przemysłu, rolnictwa, handlu. – To także jest ludobójstwo, bo w wyniku tej polityki ubywa Polaków od 1990r.

Interesy światowego syjonizmu, światowego globalizmu żydowsko-anglosaskiej finansjery i ich marionetek zawiadujących zachodnimi reżimami, nie mogą być i nigdy nie będą naszymi, polskimi, słowiańskimi interesami.

Chór Aleksandrowa – Hymn Układu Warszawskiego 

Orkiestra WP na Placu Czerwonym w Moskwie

Wielka parada 1000-lecia Polski

Defilada w 1966r. w PRL – 20 lat po wojnie. A jak wygląda Polska i polska armia w IIIRP po 77 latach od zakończenia wojny, po 30 latach żydowskiego reżimu? Czy niedożywionych dzieci, ludzi bezdomnych, biednych, nam ubywa, czy przybywa? Czy więcej Polaków się rodzi, czy umiera? – To są efekty kolejnych lat rządów żydowskiego reżimu IIIRP, reżimu, który buduje w Polakach nienawiść do Rosji i pcha Polskę do wojny – reżimu, który popierał i popiera wszystkie dotychczasowe barbarzyńskie, militarne, agresje Zachodu na wszystkich kontynentach.

Chór Aleksandrowa – Jak rozpętałem drugą wojnę światową

Chór Alexandrowa Natalia Moskvina – Hej sokoły

Dariusz Kosiur

______________

czniać: chromolić, ignorować, lekceważyć, mieć coś w … dużym poważaniu, itd.,itp.

50 Komentarzy

Filed under Polityka

50 responses to “Czniać Zachód, czniać syjonizm, czniać syjonistów

 1. Arkaim

  Komentarz @heavymetal 60 z bloga kodluch

  „Kraje europejskie, które nadal kupują rosyjską ropę, zarabiają na krwi” – ​​powiedział BBC Olodymyr Jelensky .

  Przepraszam, co? Kto zarabia – a kto się rozgrzewa? Jak wspomniana ropa trafia do Europy? Przez który kraj?

  Za tranzyt rosyjskiej ropy przez terytorium Ukrainy – państwo ukraińskie otrzymuje miesięcznie 883 mln dolarów. Gaz rosyjski – 208 mln USD miesięcznie.

  W ten sposób państwo ukraińskie szczęśliwie zarabia ponad miliard dolarów miesięcznie z opłat tranzytowych. Gdyby Europa przestała kupować – nieuchronnie wpłynęłoby to na ukraiński budżet.🤦♀️.”
  ………………..
  No to kiedy Ukraina zakreci kurki zlym Rosjanom i nieczulym Europejczykom?

  Polubione przez 2 ludzi

  • markglogg

   Ot, co akurat się wyświetliło na mym nowym laptopie:

   //”Żelazna lalka telewizji Putina” Olga Skabiejewa znowu sieje ferment i prokremlowską propagandę. Tym razem naprawdę przesadziła. Prezenterka Rossija 1 ogłosiła na antenie, że „III wojna światowa już się rozpoczęła”, co jest oczywistą nieprawdą. Według propagandystki miało to nastąpić w momencie zatonięcia rosyjskiego krążownika „Moskwa”..//

   Jeśli mój nowy (tj. z recyklingu) laptop mi to przekazał, to zapewne trzeba to rozumieć wspak:

   TO JEST PRAWDA, ŻE 13.04.2022 ZACZĘŁA SIĘ NA CAŁEGO WOJNA ŚWIATOWA.

   Polubione przez 2 ludzi

 2. Kojak

  Zachod ? A gdzie on jest ? Ja jakos go nie widze ! Widze za to, mordy i ryje zydobanderowskich hitlerowcow pozbawionych wszelkich norm ,zasad i elementarnej ludzkiej przyzwoitosci ! Mordercow, bandytow, zlodzieji i oszustow zdolnych do kazdego skurwysynstwa istniejacjcego na planecie zwanej Ziemia !

  Polubienie

 3. Panie Dariuszu
  Wielki Szacun za artykuł i materiały wideo!
  Польский военный оркестр в Сумах https://www.youtube.com/watch?v=m3uVZRbV32k

  Polubione przez 1 osoba

 4. Pingback: Drugi miesiąc wojenki żydłackiej na Upadlinie – Grypa666

 5. Janka

  ———– za co nie lubimy Ruskich. Posprzeczałam się z dobrą znajomą. Katyń, Smoleńsk, Miednoje , i wszystkie inne miejsca mordów polskich Oficerów , zsyłki na białe niedzwiedzie , to jej oręże w rozmowie ze mną. Trafiłam na tekst, który dopełnia temat Ruskich , pytanie zatem : za co ? mamy lubić Ruskich ?.
  https://globalna.info/2022/04/15/dlaczego-najbogatszy-kraj-regionu-zostal-dziadem-europy/

  Polubione przez 1 osoba

  • Kojak

   Katyn Smolensk Miednoje ? A kto tam tak naprawde mordowal Polakow ? Zbrojne oddzialy NKWD dowodzone przez zydowskich mordercow z NKWD ! Nie darmo zydowskie bandziory sprawujace niepodzielna wladze w Polsce po 89 roku wpadly swego czasu w istna furie jak owczesny prokurator Piatkowski chcial podjac polskie sledztwo w sprawie mordu katynskIego. Juz chyba w 1973 roku jeden z Zydow mieszkajacych w Izraelu w zydowskiej gazcie Mariv przechwalal sie jak to z kolegami Zydami rozwalal Polaczkow w Katyniu ! Cale NKWD od poczatku do konca stanowiace podstawowy element sowieckiego terroru bylo sterowane przez Zydow . Poczwaszy od Dzierzynskiego a skonczywszy na Andropowie . Nie bylo bowiem nigdy zadnego DZierzynskiego ! Byl to bowiem Zyd Selman ! W ramach represji po powstaniu styczniowym car konfiskowal majatki polskiej szlachty . Te majtki czesto nabywali Zydzi razem z nazwiskiem jego wlasciciela ! Jeden z takich majAtkow na LubElszczyznie nabyl Zyd Selman i to on sploldzil zbrodNiarza Feliksa Dzierzynskiego ! Na istniejacych w ZSRR 42 obozach koncentracyjnych zwanych lagrami nigdy nie stali Rosjanie tylko zawsze Zydzi ! To oni najczesciej dokonywali masowych mordow i bestialstw Teraz smierdzce gnoje z piEkla rodem schowali sie za STalina I za komunizm oraz Rosjan ze to oni dokonywali masowych zbrodni i bestialstw.! ! !

   Polubione przez 1 osoba

   • Janka

    ————- SZATAŃSKI pomiot , ma głos ! i jest słuchany. Ci ! przy korytach, czy to prywatnych czy budżetowych przynoszących znaczne dochody , doskonale wiedzą/ znają zasady gry. Są one dla
    nich NIEPODWAŻALNE ! , tak dalece , że w imię ich trwania potrafią zabić. Pchły na psie , same nie uciekną.

    Polubione przez 1 osoba

 6. Arkaim

  Jaka ta pamiec jest wybiorcza.. A Starobielsk. Bykownia i Wolyn to gdzie jest? A Auschwitz to gdzie jest? A Golgota to gdzie jest? A moze zacznijmy nienawidzic wszystkich gdzie sie cos zlego zdarzylo? A kto nas okupowal przez 50 lat po wojnie? Tja moze Rosjanie? Tylko czemu to nie oni maja sentyment do dawnych baz sowieckich w Polsce i sie tam nie osiedlaja? (Jakby co to Rosjanie okupowali bogate kraje czyli Czechoslowacje i Niemcy)

  Polubione przez 1 osoba

 7. Ewa-Maria

  Oczywiście że wybieram Z . Nigdy nie będę wspierała banderowców. W mojej pamięci cały czas jest Wołyń. Nigdy im tego nie wybaczę i nie zapomnę. Może wówczas gdy przeproszą i przyznają się do ludobójstwa.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Budziwoj

  Nie jest ciekawie i prawdopodobnie oberwie się chorobliwie rusofobicznemu motłochowi w Polin, którym do granic głupoty steruje syjonostyczny okupant.
  Za głupotę zapłaciliśmy trzema rozbiorami i w następstwie ich powstaniami, za głupotę zapłaciliśmy klęską wrześniową, IV rozbiorem i pogromami, choćby jak ten na Wołyniu.
  Teraz ponownie głupota opanowała lud Polin, który dając okupantowi nad Wisłą wolną rękę do angażowania nas w konflikt na Ukrainie ściąga na nas zniszczenie i V rozbiór.
  Bezczynność nie usprawiedliwia nikogo w żaden sposób, bowiem zapłacą wszyscy, starzy i młodzi.
  Obecnie Polska poza Rosją i Ukrainą jest najbardziej zaangażowana w konflikt, więc z prostego rachunku wychodzi, że oprócz biorących bezpośredni udział w konflikcie oberwie najbardziej, ale oczywiście syjonistyczni bandyci mają to wszystko gdzieś.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Bili de kid

  Do trzydziestu polskich najemników zabitych w okolicy Charkowa.
  https://tass.com/society/1438339

  Polubione przez 1 osoba

 10. Billi de kid

  O co chodzi w powiązaniu rubla ze złotem

  Polubienie

 11. „Duch Stapil, i Odnowil Oblicze
  Ziemi. TEJ Ziemi”.
  Dziesiec Lat Pozniej Zaczelo Sie.
  Co By NIE powiedziec.
  Nawolywanie Wypelnilo Sie.

  Polubione przez 1 osoba

 12. Czy ktoś wie co się dzieje z Szojgu?

  Polubione przez 1 osoba

 13. Arkaim

  QUO VADIS Polsko?

  Polubienie

  • Arkaim

   @kufajkolub
   Przypominam ze Slowianie to nie tylko R1a1 ale i I2a. Ta druga nasza galaz pochodzi z poludnia Europy i zasiedlila tez to co zwiemy Wlochy niegdys Wolchwy plemie wolchow i wielbicieli wilkow zwanych tez Etruskami… Ta lacina ma nasze korzenie a Quo vadis moze pochodzic od Ka wiedzies czyli dokad prowadzisz. A mosca to nie tylko stolica Rosji ale i wloskie mucha co moze byc genealogia nazwy tego miasta zreszta inostrannyj i straniero znacza to samo czyli obcy, a podobnych slow jest multum.
   A co do promieniowania to radze sie zastanowic czemu w Lublinie kiedys wylaczono liczniki skoro el atomowe sa niedaleko i co bylo do ukrycia. Obecna wojna daje do myslenia w poblizu ktorych budynkow mogli to ukryc i ile tego zatankowalo w sobie Twoje potomstwo… Zreszta w innym polskim miescie notowano wysokie pomiary wlasnie w miejscu pomiedzy szkola a szpitalem…Ciekawe co nie?
   Przy okazji sledzenia kosmosu mozna sie wielu rzeczy dowiedziec… A co do kosmosu to niedlugo beda duze strzaly bo za dluga przerwa byla miedzy nimi…

   Polubione przez 1 osoba

  • mleko z nosa

   Uwaga!uwaga!Nadchodzi!!!Uwaga!Uwaga!!…

   Mirable.
   Gdy stała się ona faktem o świcie 1 września 1939 r., polski attaché wojskowy płk dypl. Wojciech Fyda był pierwszą osobą przyjętą w kwaterze gen. Gamelina. Francuski głównodowodzący uruchomienie działań zbrojnych uzależnił jednak od decyzji politycznej rządu.

   Cameleony i reszta zachodniej holoty.
   http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/28699?t=Polska-i-Francja-zwiazek-asymetryczny

   Kiedy płk Fyda spytal sie gen. cameleona dlaczego nie bombardujecie Berlina. Ten odpowiedzial, alez tam są cywile

   Polubienie

 14. markglogg

  Moja „KURSKO-PODOBNA” PONURA TEORIA Zatopienia „Moskwy”

  Po prostu, walnięto w ten flagowy krążownik Rosji TORPEDĄ z okrętu podwodnego NATO, który się „chyłkiem” przedostał na Morze Czarne. Planowano, że okręt zatonie wkrótce po jego storpedowaniu. (Dlatego Ukraińcy szybko po tym wydarzeniu, przypisanym przez nich ich rakietom „Neptun” nie mającym wystarczającego zasięgu, zaczęli to głosić.

  Ale „Moskwa” jakoś to skryte w nią uderzenie przetrwała i i gdy nastał dzień, wciąż pływała, zapewne zdjęcia jej uszkodzeń zostały zrobione i Ruskie zaczęły ją holować do Sewastopola. A zatem „oberwała” po raz drugi i zatonęła, nie pozostawiając śladu co się z nią stało. Morze Czarne, a przeciwieństwie do Północnego gdzie zatopiono „Kursk” w 2000 roku, jest b. głębokie, zatopionych wraz „Moskwą” rakiet typu „kindżał” już się nie odzyska, jak to się stało w przypadku torped „Kurska”, które wydobyto z tkwiącego na małej głębokości „Kurska”.

  I to publiczne stwierdzenie Olgi Skabiejewej, która ogłosiła na antenie Rossija 1, że „III wojna światowa już się rozpoczęła” JEST OCZYWISTĄ PRAWDĄ, którą ZJEDNOCZONE POSRAKI KOLEKTYWNEGO ZACHODU za wszelką cenę usiłują ZAKŁAMAĆ. A to w celu UKRYCIA KTO NAPRAWDĘ ROZPOCZĄŁ PEŁNOWYMIAROWĄ WOJNĘ z „resztówką” byłego ZSRR.

  Nagle przestał donosić co się dziej w Mariupolu ten rzecznik wojsk ŁDNR Basurin. Także od wczoraj milczy Jurij Podolak z Sumy. A Michał Ofrunienko ogranicza się do jakichś pierduł, pomijając sprawę Kurska.

  Co się dzieje poza dostępnymi nam ekranami?

  Polubione przez 1 osoba

 15. Straty Upadliny noc 15/16 kwietnia: Precyzyjną bronią zdalną: fabryka pancerna Kijów i warsztat naprawy sprzętu wojskowego Nikołajew. Precyzyjne pociski powietrze-ziemia 16 celów: 11 rejonów koncentracji sprzętu i uzbrojenia, dwa składy broni rakietowej i artyleryjskiej Nikołajew, centralna baza magazynowa sprzętu rozpoznania radarowego i łączności Połtawa, na płd. od Połtawy baza magazynowa broni rakietowej p-lot, wieś Gusarowka rejon koncentracji brygady desantowo-szturmowej. Naloty na 67 obszarów koncentracji wojsk i sprzętu. Systemy p-lot: 15 km od Izjumu Su-25. Rakiety i artyleria 811 celów: 43 stanowiska dowodzenia, 8 konwojów z paliwem, 760 miejsc koncentracji wojsk https://rusvesna.su/news/1650096400

  Polubione przez 1 osoba

 16. Patrick Lancaster: Relacje mieszkańców z wyzwolonego wsch. Mariupola: To siły Ukrainy nas ostrzeliwały https://www.youtube.com/watch?v=zlokJAUKhFE

  Polubione przez 1 osoba

 17. Mirosław

  Srały kindżały, kiedy obrażani notorycznie są tutejsi komentatorzy przez jakiegoś przygłupa. Ile można tak znosić.
  Teraz obraził kobietę, a wcześniej bez pozwolenia obnażał czyjeś dane osobowe, czym wyczerpał przepisy o rodo.
  Panie Darku, zrób Pan coś z tym. To tak nie może się w nieskończoność rozgrywać. Pan zmieści notkę i idzie do swoich zajęć, a delikwent ten wówczas buszuje tutaj. Włączaj Pan moderację chociaż wtedy, gdy Pana przy komputerze nie ma.

  Polubione przez 1 osoba

  • Moderacja jest włączona jest na stałe, ale bandersyny zmieniają systematycznie nr IP.

   Polubione przez 1 osoba

  • mleko z nosa

   Czyszczenie Upadliny dopiero się zaczyna, dobrze,że to trwa już 2 mce a nie 2 dni mieli , by non stop wrzod na dupie , a tak systematycznie z jej całkowitym unicestwieniem, to praca jak każda i min rok do tego jest potrzebne . Zginie 100 tys Rosja , ale na 1000 lat będzie spokj po wyrwaniu chwastów lub ich jej opuszczenie.
   W osttateczności przepadnie na wieki jako krater , W każdym przypadku rozwiązanie jest dobre wraz z utworzeniem jako trzeciej możliwosci Nowego Israela Upadlina jest w czarnej dupie.

   Polubienie

 18. Mirosław

  Ten Mirosław z okrzykiem Alleluja na ustach, to nie ja panie Dariuszu. To na pewno jest banderowska onuca, która za parę szekli deprecjonuje tutejszych komentatorów.
  Po przerwie świątecznej zadzwonię do firmy, która zapewnia mu łącze internetowe.
  Jak trzeba będzie, to i nakaz prokuratorski na niego się znajdzie, żeby przestał judzić. Miarka się przebrała.

  Polubione przez 1 osoba

 19. Rosyjskie siły p-lot zestrzeliły w rejonie Odessy ukraiński wojskowy samolot transportowy z dużą partia broni z Zachodu https://rusvesna.su/news/1650132583

  Polubienie

 20. Mariupol największa klęska sił Ukrainy, pobił rekord Iłowajska (1000 osób) z 2014: ok. 9 tys. poległych i rannych, jeńców, zaginionych, dezerterów, uciekinierów małymi grupami w zaporożskie; 3 do 3,5 tys. nadal broni się w Azowstali https://rusvesna.su/news/1650124577

  Polubienie

 21. Siły Upadliny bezlitośnie uderzają w ludność cywilną: w DRL jest wielu rannych, w tym dzieci https://rusvesna.su/news/1650097703

  Polubienie

 22. Paweł

  Oceny W. Kwaczkowa dotyczące zatonięcia krążownika Moskwa

  Polubienie

 23. Paweł

  Komentarz K. Siwkowa ostatnich wydarzeniach na i wokół Ukrainy

  Polubienie

 24. Paweł

  Dlaczego Rosja przegrywa wojnę informacyjną z Zachodem

  Polubienie

 25. mleko z nosa

  Na złote widły Niegi.

  Polubienie

 26. 17. kwietnia: od początku wojny siły FR zniszczyły 134 samoloty, 470 bezpilotczyków, 249 zestawów rakietowych p-lot, 2290 czołgów i in. wozów opancerzonych, 254 szt. wieloprowadnicowych systemów rakietowych, 992 szt. artylerii polowej i moździerzy, 2166 szt, pojazdów specjalnych https://rusvesna.su/news/1650184540

  Polubienie

 27. Nocą 16/17 kwietnia precyzyjne pociski zniszczyły fabrykę amunicji w obwodzie Kijów. Lotnictwo operacyjno-taktyczne zniszczyło 68 instalacji, m.in. 2 dwa lokalizatory oświetlenia i naprowadzania S-300, 1 zestaw rakiet p-lot Osa AKM, 6 składów broni artyleryjsko-rakietowej i paliw, 40 obszarów koncentracji sprzętu i wojsk. Lotnictwo wojskowe uderzyło w 4 koncentracje wojsk i sprzętu oraz w kolumnę sprzętu. Oddziały rakietowe i artyleria uderzyły w 814 celów, w tym 17 stanowisk dowodzenia, 111 stanowisk ogniowych artylerii oraz 684 umocnień i obszarów koncentracji wojsk. Systemy obrony p-lot zestrzeliły 10 bezpilotczyków https://rusvesna.su/news/1650184540

  Polubienie

 28. MatkaPolka

  Krzepiąca pieśń oporu, wytrwałości i nieustępliwości rosyjskich desantników (komandosi) Nikołaja Jemielina pt:”Rękawy”

  Polubione przez 1 osoba

 29. Arkaim

  Nie wiem czy jestem, na indeksie Akismeta czy wlascicieli bloga a czy tylko moje urzadzenie strajkuje. Ale ta teoria ze wirus to jad węża jest bardzo ciekawa. Link z kanalu Choimskiego mi nie wszedl.
  _______________________________________

  Nie wiem dlaczego trafił do kosza, ale już przywróciłem komentarz. – DK

  Polubienie

 30. Paweł

  Komentarz dotyczący uszkodzenia i zatonięcia krążownika Moskwa

  Polubienie

 31. Paweł

  Grabież Rosji i wywóz kapitału trwa

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.