Bandycki Zachód ma na rękach krew Ukraińców i Rosjan

Ta zbrodnia ma militarne, materialne i propagandowe wsparcie żydowskiego reżimu IIIRP. Wspiera ją także żydo-katolicki Kościół IIIRP.

.

.

Rozpoczęła się w 2013r. tzw. Euromajdanem, który był zaprojektowany przez zachodnie demokracje USA i Wlk.Brytanii przy znaczącym zaangażowaniu demokratycznego, żydowskiego, reżimu IIIRP – wystarczy popatrzeć na fotografie i filmy na YT, widać na nich, które reżimowe kreatury wołały na trybunach „sława Ukrainie” pod żydowsko-banderowskim władztwem. Żydo-katolicki Kościół IIIRP także udzielał Euromajdanomi swojego duchowego wsparcia. Dzisiaj kreatury żydowskiego reżimu IIIRP stają murem po stronie zbrodniczego, nazistowskiego, żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy, bo tak nakazują im ich mocodawcy z Waszyngtonu i Londynu. Bandycki reżim IIIRP nie ma żadnych oporów, żeby do wojny na Ukrainie, a w rzeczywistości wojny zbrodniczego Zachodu z Rosją, wepchnąć także Polaków, a właściwie pośrednio już to uczynił jawnie przekazując Ukrainie uzbrojenie. Niewiele więcej trzeba, żeby Rosja uznała Polskę za stronę konfliktu, za swojego wroga i potraktowała tak jak traktuje się jawnych wrogów, zgodnie z prawem międzynarodowym. Jakie korzyści odniosą wtedy Polacy z działalności władz reżimu? Czy zdołamy rozlicz żydowski reżim IIIRP z jego przestępstw? Może warto zacząć o tym myśleć.

Ludność Ukrainy, jej władze samorządowe, żołnierze, boją się przechodzić na stronę Rosjan, boją się komentować sytuacji na Ukrainie. Nie wiedzą jak długo Rosjanie zostaną, czy i jak zmieni się władza, czy nazistowsko-banderowskie bojówki zostaną zlikwidowane, czy zostanie zlikwidowany żydowsko-banderowski reżim? Te obawy nie są wcale płonne. Reżim IIIRP przyjął ustawę pozwalającą karać Polaków za sympatyzowanie z Rosją, żydowsko-banderowski reżim Ukrainy za to samo może Ukraińców mordować traktując jako zdrajców czasu wojny. – Mamy do czynienia z terrorem, z terrorem medialnym, prawnym i zbrojnym – z terrorem zbrojnym nie tylko na Ukrainie. Demokratyczny Zachód stał się faszystowski. Każda władza, która nie ma wystarczającego poparcia społecznego, a chce swoje władztwo utrzymać i narzucać społeczeństwu swoją politykę ucieka się do terroru – żyjemy zatem w faszystowskich reżimach Zachodu, terroryzowani ekologią, multikulturalizmem, seksualną rewolucją, rosnącą biedą i przeludnieniem, wymyślnymi pandemiami, a teraz wojną przeciw Rosji.

Bandycki Zachód będzie chciał uczynić z Ukrainy drugą Syrię, Afganistan, czy Wietnam, będzie dążył wszelkimi sposobami do wydłużenia konfliktu – życie Ukraińców nie ma tu żadnego znaczenia, nie ma żadnego znaczenia także dla rządzącego żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy. Podobnie jak nie ma znaczenia życie Polaków dla żydowskiego reżimu IIIRP (np. 200 tys. nadmiarowych zgonów spowodowanych covidowym terroryzmem, czy wikłanie Polski w ukraiński konflikt). Celem Zachodu jest walka z Rosją cudzymi rękoma, przelewanie cudzej krwi w interesie syjonistycznego globalizmu, przelewanie krwi słowiańskich narodów w interesie żydowskiego kapitalizmu Zachodu.

Poniżej film ukazujący prawdziwe oblicze żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy. Widzimy na filmie ogromne zniszczenia budynków w miastach. Ukraińcy mówią, że ślady ostrzału na murach domów wskazują wyraźnie, że ostrzał prowadzono nie od strony, którą zajmują Rosjanie, a z kierunku przeciwnego (?). Dzięki temu powszechne żydowskie media mogą pokazywać rosyjskie zbrodnie wojenne.

.

Czy powinniśmy ufać propagandzie żydowskiego reżimu IIIRP, propagandzie Zachodu i jego powszechnych żydowskich mediów?

Jeszcze dwa i pół miesiąca temu szalała u nas straszliwa covid-pandemia i jedynym ratunkiem jej pokonania było wielokrotne „wyszczepienie” wszystkich Polaków. W żydowskich mediach medyczni eksperci, rządowi doradcy, rozważali i propagowali „przymusowe” wyszczepianie. I nagle, gdy rozpoczęła się na Ukrainie wojna Zachodu z Rosją, straszliwa pandemia zniknęła, przepadła jak kamień w wodzie. Żydowskie tuby medialne nie nawołują już do masowych „wyszczepień”, nie straszą covidowymi zgonami. Żydowski reżim zaprzestał covidowych restrykcji mimo, iż do naszego kraju wjeżdżają miliony „niewyszczepionych” Ukraińców – a u nich także szalała covid-pandemia do rozpoczęcia wojny Zachodu z Rosją.

Niestety, jest wielu, którzy reżimowej propagandzie dają wiarę, wczoraj covidowej, a dzisiaj wojennej, o rosyjskiej agresji i ludobójstwie na Ukrainie.

W wojnie Zachodu z Rosją na Ukrainie, my, Polacy, pomagamy Ukraińcom także spontanicznie – dobrze to o nas świadczy. Niestety, nie umniejsza to wcale naszej odpowiedzialności za to, co dzieje się na Ukrainie. Tolerując bowiem władze żydowskiego reżimu IIIRP, ich politykę, tolerując narzucone nam jarzmo syjonistycznej i faszystowskiej, zachodniej, „demokracji”, żydowskiego kapitalizmu, także będziemy mieli na rękach krew Ukraińców i Rosjan, a może popłynąć i nasza własna krew, jeśli reżim IIIRP z jeszcze większym zaangażowaniem będzie realizował interesy Zachodu – czytaj: USA i Wlk.Brytanii.

Dariusz Kosiur

_________________________

[COVIDOWI IDIOCI stali się teraz UKRAIŃSKIMI IDIOTAMI Gdzie byłeś przez ostatnie 20 lat Gdy USA zrzuciły 337 tys. Bomb na Syrię, Jemen, Irak, Somalię, Pakistan, Afganistan]

40 Komentarzy

Filed under Polityka

40 responses to “Bandycki Zachód ma na rękach krew Ukraińców i Rosjan

 1. Mirosław

  Obawiam się najgorszego. Przeniesienia konfliktu i tym samym zniszczeń na teren Polski. Prawdopodobnie okupantowi nad Wisłą o to chodzi. Dostał takie wytyczne. Bardziej martwi mnie sytuacja w Rosji. Potrzebne są tam czystki wzorem czystek Stalina i bardziej skoordynowane i zdecydowane działania. Przeciąganie obecnego stanu może doprowadzić do wymiany ciosów jądrowych.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Zelensky – «bohater» wykreowany przez NATO, a w tym momencie super-naćpany…
  Jeśli naprawdę chcemy uświadomić sobie, w jaką przepaść natury racjonalnej i moralnej staczamy się – i to w sposób nieodwracalny – za sprawą przekształcenia mediów w czystą propagandę – wystarczy oglądnąć kilkusekundowe wideo z przesłaniem do narodu, nagrane przez Zelenskiego na Instragramie w Niedzielę Wielkanocną.

  Zelensky wygląda na kompletnie pijanego i naćpanego; wypowiada jakieś bezładne sformułowania, w których stwierdza, że naród ukraiński zwycięży wszystko, bo Ukraińcy są “silni, pracowici, wdzięczni, dumni”, ale jednocześnie obraca się w fotelu, kieruje kamerę na różne przedmioty, robi miny.

  Krótko mówiąc, wydaje się zauważalnie zmieniony i z pewnością nie wygląda na postać, która mogłaby zachęcić lub nakłonić kogokolwiek do walki za niego.

  Jak łatwo sobie wyobrazić, video zostało natychmiast skasowane, po pierwszych negatywnych komentarzach i wydaje się, że całkowicie zniknęło z sieci, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że kondycja owego, skonstruowanego “bohatera” (który jednakże zbyt często “zbacza z drogi”) – jak można wywnioskować z jego stanu – jest taka, iż sprowadza go do roli marionetki, która recytuje teksty przekazywane jej przez NATO i tak, czy owak jest obrazem klęski i rozkładu. Kilka kopii filmiku wciąż krąży jednak w sieci, choć oczywiście nie są one dostępne na Zachodzie, jeśli nie posiadacie VPN i nie wiecie, gdzie ich szukać. A oto kopia, którą na szczęście udało się znaleźć i pobrać. Warto je rozpowszechnić, zanim i one znikną.

  VIDEO (i tekst oryginalny) pod linkiem:
  https://ilsimplicissimus2.com/2022/04/18/ecco-zelensky-leroe-fatto-dalla-nato-e-ora-strafatto/

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Bandycki Zachód – ale jakie ma osiągnięcia. Już dawno dogonilibyśmy Zachód, gdyby nie ten katastrofalny, socjalistyczny PRL (o PRL jako katastrofalnych dla Polski rządach mówił a syjonistyczna kreatura J.Buzek – profesor i premier, który zlikwidował 50% polskich kopalń, były zalewane z wyposażeniem, z maszynami i urządzeniami).
  A oto awangarda zachodniej demokracji, USA – a, no i w USA samochodów nie kradną, bo tam każdy ma …:

  Dzisiaj USA zajmują na Zachodzie pierwsze miejsce pod względem ilości ludzi, którzy nie są w stanie utrzymać się z dochodów z jednego miejsca pracy. Miejsce drugie przypada IIIŻydo-RP/Polin.

  Polubione przez 3 ludzi

 4. Kojak

  Nie zaden Zachod tylko odrazajacy zydohitlerowcy agresywnie forsujacy swoj juz jawny zydohitleryzm Wszystko w imie- ,, JUDE UBER ALLES ,,!

  Polubione przez 1 osoba

 5. Ewa-Maria

  Nie należę do osób które się czegoś boją. W życiu zawsze musiałam kierować się odwagą z racji wykonywanego zawodu. Nie był mi straszny covid po prostu miałam go w …gdzieś. Obecnie miewam pewne obawy o bezpieczeństwo nas wszystkich. Nie kto inny a nasi rządzący a w dużej mierze Morawiecki może ściągnąć nieszczęście na Polskę. Cały czas atakuje Putina i namawia jeszcze do tego innych ,aby to robili. To tak jakby mnie cały czas atakował sąsiad i namawiał do tego innych sąsiadów aby to robili. W pewnym momencie bym się w…i w odpowiedni sposób z sąsiadem bym się rozprawiła. Może w ten sposób postąpić Putin, puści jakąś bombkę
  i będzie po wszystkim.

  Polubienie

 6. Zełenski mówi, że powojenna Ukraina będzie naśladować Izrael, nie będzie „liberalna, europejska”
  Żołnierze w „kinach, supermarketach i ludzie z bronią” to przyszłość Ukrainy.
  Ukraina stanie się „wielkim Izraelem” z własną twarzą – oświadczył we wtorek (5.04.2022) ukraiński prezydent Wołodymyr Zełenskij.
  za: https://www.haaretz.com/world-news/europe/.premium.HIGHLIGHT-zelenskyy-says-post-war-ukraine-will-emulate-israel-won-t-be-liberal-european-1.10721395?fbclid=IwAR3-qZH_acJFEHQ-Kc5pyFNlyKBume7Dw-hk41LtCACO7FVaKSVEopo5N5o

  Polubienie

  • Paweł

   Klowna i komedianta Zełenskiego nie można traktować poważnie, gdyż to tylko i wyłącznie marionetka bez jakiegokolwiek znaczenia. Okoliczności tak się złożyły iż scenarzyści tego spektaklu pod nazwą „Ukraina” ( państwo, którego nigdy nie było nim przy demontażu ZSRR je de facto utworzono) wpadli na pomysł, że komediant i kabaretowy aktorzyna będzie odpowiedni do roli „prezydenta” sezonowego państwa ” Ukraina”. A w związku z tym, że żyjemy w epoce absurdów i wykreowanych fikcji w rodzaju: ” atak na WTC”, ” pandemia”, ” ludobójcze wojny w obronie demokracji”, to do fikcyjnego państwa Ukraina najlepiej pasuje aktorzyna odgrywający swoja role życia – „prezydenta Ukrainy”. Zełenski jako gwiazda sezonu politycznego ilustruje jedynie skalę upadku współczesnej cywilizacji.
   Wszyscy tzw. partnerzy tego klowna, traktujący go poważnie, to kupa debili politycznych i zwyczajnych miernot. Jeśli ktoś spotyka się z tym indywiduum sam o sobie wydaje świadectwo.
   Tak jak są tłuszcze masłopodobne, i kiełbasy mięsopodobne, tak i jest Zełenski prezydentopodobny.

   Polubienie

  • Bili de kid

   Tylko jak to wtedy połączyć z Polin?

   Polubienie

 7. Pingback: Drugi miesiąc wojenki żydłackiej na Upadlinie – Grypa666

 8. Niemile widziani w USA: Za uchodźcę z Ukrainy musi zapłacić osoba prywatna, pobyt do 2 lat, szereg in. warunków https://rusvesna.su/news/1650553503

  Polubienie

 9. Straty sił Ukrainy w dzień 21. kwietnia: Precyzyjne pociski — 14 obiektów w tym stanowisko dowodzenia, 2 składy amunicji, 2 koncentracje wojsk i sprzętu, 2 twierdze, do 120 nacjonalistów, ponad 30 pojazdów opancerzonych. Naloty — 64 obiekty w tym 17 koncentracji wojsk i sprzętu, 2 składy broni rakietowej i artyleryjskiej w Zaporożu. Oddziały rakietowe i artyleria — 450 celów: 14 punktów kontrolnych, 429 twierdz i koncentracji wojsk i sprzętu w charkowskiem. Systemy obrony p-lot — 1 bezpilotczyk https://rusvesna.su/news/1650563568

  Polubienie

 10. Dla uniknięcia strat sił FR, Putin rozkazał dziś odwołać szturm Azowstali i uszczelnić blokadę https://rusvesna.su/news/1650526015

  Polubienie

 11. Upadlina ogłosiła plan ataku na most krymski https://rusvesna.su/news/1650538741

  Polubienie

 12. Emilian58

  Ta chazarska mafia okradła i otumaniła wiele państw w tym Polskę. Najbardziej dziwi bezczynność Amerykanów. Polacy to najbardziej rozbrojony kraj w Europie a może i na świecie. A w rękach Amerykanów jest ponad 300 milionów sztuk broni!!! Koniecznie trzeba oddzielić chazarów i ukrów od państwa polskiego!!!

  Polubione przez 1 osoba

 13. Paweł

  Rosyjska rzeczywistość po niemal 23 latach rządów Putina

  Polubienie

 14. Paweł

  Co dla Rosji oznacza wstąpienie Finlandii i Szwecji do NATO, ocena K. Siwkowa

  Polubienie

 15. Paweł

  Sekretarz obrony USA Lloyd Austin organizuje w przyszłym tygodniu konsultacje w Niemczech z udziałem kolegów z innych krajów na temat wzmocnienia potencjału militarnego Ukrainy. Rzecznik Pentagonu John Kirby powiedział to na regularnej odprawie w czwartek.

  Ukraińscy wojskowi, którzy przybyli do Wielkiej Brytanii, są szkoleni w posługiwaniu się bojowymi pojazdami opancerzonymi Mastiff, Husky i Wolfhound. Podała to w czwartek agencja PA, powołując się na przedstawiciela biura premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona.

  Decyzja Moskwy o nałożeniu sankcji na Ottawę nie zmieni stanowiska Kanady wobec Ukrainy. Premier Kanady Justin Trudeau powiedział dziennikarzom w czwartek. (*)

  za: https://tass.ru/armiya-i-opk/14443143

  (*) Kanada dostarczy Ukrainie m.in. ciężkiej artylerii. Na wyposażeniu kanadyjskiej armii znajdują się m.in. haubice M777. ( od tłum. PZ)

  Polubienie

 16. mleko z nosa

  https://www.n-tv.de/politik/Britische-Spezialeinheiten-kehren-nach-Kiew-zurueck-article23271662.html?utm_source=pocket-newtab-global-de-DE
  Brytole wracaja. sykolic banerowcw.
  Bereits 3615 dieser NLAW Anti-Panzer-Waffen hat Großbritannien an die Ukraine geliefert.
  Przy takim nasyceniu ppanc i pplot tylko rakiety cos zdzialaja.
  Mam wrazenei , ze Rosja chce juz sama eskalacji tej wojny na cala Europe i swiat kiedy oficjalnie i tak jest to juz wojna wschod zachod .

  Polubienie

 17. Sławobor

  Korytarz lądowy przez ziemie historycznej Noworosji do zablokowanego Naddniestrza po raz pierwszy ogłoszono jako cel drugiej fazy rosyjskiej wojskowej operacji specjalnej na Ukrainie – informuje korespondent PolitNavigator.

  „Od początku drugiej fazy operacji specjalnej, która rozpoczęła się zaledwie dwa dni temu, jednym z zadań armii rosyjskiej jest przejęcie pełnej kontroli nad Donbasem i południową Ukrainą. Zapewni to lądowy korytarz na Krym, a także wpłynie na żywotne obiekty ukraińskiej gospodarki… Kontrola nad południem Ukrainy jest kolejnym wyjściem do Naddniestrza, gdzie występują również fakty ucisku ludności rosyjskojęzycznej – powiedział, przemawiając na dorocznym spotkaniu Związku Przemysłów Obronnych Przedsiębiorstw Przemysłu Obwodu Swierdłowskiego, zastępca dowódcy Centralnego Okręgu Wojskowego generał dywizji Rustam Minnekaev.
  Generał zdementował doniesienia ukraińskich mediów o nieudanym przebiegu działań wojennych po stronie rosyjskiej.

  „Teraz wiele mediów mówi o porażkach niektórych z naszych, ale tak nie jest. W pierwszych dniach wojny taktyka jednostek ukraińskich miała na celu zapewnienie, że wysuwając się do przodu, poszczególne grupy wojsk rosyjskich wpadły w przygotowane wcześniej zasadzki i poniosły straty. Ale rosyjskie siły zbrojne bardzo szybko przystosowały się do tego i zmieniły taktykę ”- mówi Minnekaev.

  Jego słowa zostały przyjęte z entuzjazmem w Donbasie.

  „Dowództwo wojskowe wreszcie jasno sformułowało cele Rosji na obecnym etapie. W końcu nowa Rosja ma być ”- komentuje Aleksander Żuczkowski, uczestnik obrony Słowiańska.
  Według generała broni rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego Leonida Reszetnikowa Ukraina powinna zostać pozbawiona dostępu do morza.
  „Musimy pozbawić nazistowski reżim w Kijowie dostępu do morza. Po wyzwoleniu Mariupola było tylko jedno wyjście – to Odessa. To oczywiście dlatego, że za pośrednictwem Odessy ten reżim może być zaopatrywany w broń. Dotyczy to Rumunii, Bułgarii, Turcji – krajów NATO. Po drugie, oczywiście, Odessa to rosyjskie miasto, założone przez Suworowa, zbudowane przez Potiomkina, Katarzynę II, długo opierało się nazistowskiemu reżimowi, pamiętamy straszne wydarzenia z maja 2014 roku.

  Fakt, że jest zapowiadany na takim poziomie, jest dobry. Ostrzegamy Kijów, że pójdziemy do końca, dopóki nie zlikwidujemy tego reżimu, a ludzie zamieszkujący ziemie rosyjskie sami zdecydują, jak będzie się on rozwijał, w jakich granicach”.

  Słowa Minnekajewa są w pełni zgodne z ogłoszoną przez Władimira Putina „dekomunizacją” Ukrainy – mówi kapitan I stopnia rezerwy, szef sewastopolskiego oddziału Instytutu Krajów WNP Siergiej Gorbaczow.

  „To w kontekście słów prezydenta, które padły w ramach jego pierwszego orędzia, w którym powiedział, że Ukraina dowie się, czym jest prawdziwa dekomunizacja. Wiąże się to również z terytorium Ukrainy, jej prawdziwymi granicami, strefami wpływów, dziedzictwem historycznym Imperium Rosyjskiego, Związku Radzieckiego.

  W tym regionie ten sam obwód czerniowiecki stał się częścią Ukrainy dopiero po wydarzeniach czerwca 1940 r. Ukraina powinna o tym pamiętać. Jeśli mówimy o regionie Odessy, jego krawędzią jest Izmail, dno Dunaju. Rosja zawsze starała się kontrolować ujście tej głównej rzeki w Europie Zachodniej. Dlatego dotarcie do tych granic jest całkiem naturalne w kontekście przypomnienia Kijowowi o leninowskiej spuściźnie, az drugiej strony doprowadzenia wszystkiego do granic naturalnych, bo ziemie te nie należały do ​​Ukrainy. Izmael został zajęty przez wojska rosyjskie, a Odessę założyli Rosjanie.

  Jeśli chodzi o kwestie związane z odcięciem Ukrainy od dostępu do morza, jest to również całkiem naturalne, zwłaszcza w kontekście planu prowadzenia operacji wojskowych. Iljiczewsk, Czernomorsk są tu bramami do importu sprzętu wojskowego. Dlatego nikt nie miał wątpliwości, że dotrzemy do granicy z Pridnestrovie. To właśnie zostało ogłoszone” – powiedział Gorbaczow.
  https://www.politnavigator.net/novorossii-byt-rossiya-vpervye-zayavila-o-gotovnosti-dojjti-do-pridnestrovya.html

  Polubione przez 1 osoba

 18. Sławobor

  Wszyscy, którzy zdradzili Rosję w ostatnich dniach, są Żydami!
  Fragmenty

  Kiedy nasza topowa elita ucieka z Rosji do Izraela, można to zrozumieć. Ponieważ większość naszej „bohemy” ma żydowskie korzenie, a jest to „fakt medyczny”, o którym mówił w 2013 roku Yury Kanner, przewodniczący Rosyjskiego Kongresu Żydów. Dlaczego inaczej można to zrozumieć? Choćby dlatego, że prowadzi wielolicowych hipokrytów. Są przyzwyczajeni do grania na scenie zarówno dobrych ludzi, jak i łotrów, a ten nawyk stał się dla nich drugą naturą. Ale kiedy nasi urzędnicy, którzy mają dostęp do tajemnic państwowych, uciekają do Izraela, jest to oczywiście już zdrada.
  Termin „zdrada ojczyzny” nie jest odpowiedni dla tych przypadków. Przecież za swoją ojczyznę uważają inny kraj, a nasz jest dla nich dawcą, kraj, który można „doić” i ograbić do pewnego momentu, a potem, po zebraniu dobytku, wyjechać… Dlatego też słuszne i prawnie i logicznie będzie powiedzenie: „ZDrada Rosji”, bo nie zdradzili swojej „historycznej ojczyzny”.

  Tak więc, zarówno swoim oświadczeniem, jak i działaniami, kierownictwo „Kongresu Organizacji i Stowarzyszeń Wyznaniowych Żydowskich w Rosji” przeciwstawiało się Szlomo Złockiemu i Władimirowi Putinowi, a także przeciwko prowadzonej przez niego Specjalnej Operacji Wojskowej mającej na celu denazizację Ukrainy.

  A to oznacza, że ​​znaczna część Żydów, znajdujących się na ziemi rosyjskiej, faktycznie stanęła po stronie ukraińskich nazistów.

  A jeśli przypomnimy sobie, że w samym Izraelu ogłoszono niedawno hasło „Putin jest wrogiem Żydów!”, to trzeba się spodziewać masowej zdrady i generalnej ucieczki z Rosji rosyjskich urzędników o izraelskich korzeniach.

  Przypomnę, że izraelski pisarz i profesor studiów islamskich na Uniwersytecie w Tel Awiwie (TAU) Uria Shavit, przy wsparciu oligarchy Wiaczesława Mosze Kantora, miesiąc temu, w środku SVO, wybuchł publikacją na temat stronę internetową Centrum Kantora z nagłówkiem: „PUTIN JEST WROGIEM LUDU” i podtytułem „Dlaczego świat żydowski powinien się zjednoczyć przeciwko rosyjskiemu dyktatorowi”. Szczegóły tutaj: cont.ws/@antonblagin/2259581

  Teraz jest jeszcze jedna rzecz, na którą trzeba uważać. Rosyjskie Siły Zbrojne są również pełne Żydów, a jest wielu oficerów (którzy przeszli specjalne szkolenie w armii izraelskiej!), którzy jednym uchem słuchają naszego Naczelnego Wodza i słuchają ich żydowskich przywódców religijnych i politycznych drugim uchem.

  Co ciekawe, czy nasi dowódcy wojskowi mają dziś pewność, że wśród naszych koszernych oficerów i generałów nie będzie zdrady?

  A co z faktem, że dokładnie ten sam żydowski rabinat i ci sami żydowscy kapelani są obecni w armii ukraińskiej, która jest teraz zmuszona siłą naszej rosyjskiej armii do denazowania?
  blagin-anton.livejournal.com/1137496.html

  Polubione przez 1 osoba

 19. mleko z nosa

  https://www.faz.net/aktuell/politik/ausland/ukraine-krieg-schwere-waffen-fuer-die-schlacht-im-donbass-17970894.html?utm_source=pocket-newtab-global-de-DE

  To juz otwarta wojna.
  W azowstalu po pieciu latach pracy Ukraincom zeby stawaly sie niebieskie.
  To co Rosja zniszczy Ukraina dostaje podwojone zaopatrzenie ., drogami, koleja, droga morksa i powietrzna, to dopiero się rozkreca.
  Podczas II wojny podobneiz co Niemcy zniszcza jankesom jeden statek ci budowali sto.
  Rosja by wygrac musi użyć mega rakiet i zostawic spalona ziemie w kregu 10 km inaczej bezsens prowadzenia tej wojny.

  Polubienie

 20. MatkaPolka

  Armia rosyjska przejęła kontrolę nad ogromnym arsenałem Sił Zbrojnych Ukrainy

  NATO znów zaopatruje Rosje :>

  Siły Zbrojne Ukrainy opuściły arsenał o powierzchni kilkuset hektarów z dużą ilością amunicji dla artylerii armatniej, moździerzy, wielu wyrzutni rakiet i broni przeciwlotniczej . W magazynach przechowywana jest amunicja do wieloprowadnicowych systemów rakietowych z głowicami kasetowymi . To z nimi personel wojskowy Sił Zbrojnych Ukrainy ostrzeliwał osiedla, stale zagrażając ludności cywilnej .

  ◽️W hangarach przechowywano amunicję, miny i pociski produkcji sowieckiej i zachodniej NATO.

  https://t.me/RVvoenkor/9122

  Polubienie

 21. MatkaPolka

  UKRAIŃSKA HUCPA, CZYLI: HIPOKRYZJA NIE ZNA GRANIC
  WYPOWIEDZI NIEMAL Z CAŁEGO anglojęzycznego świata

  https://www.bitchute.com/video/iKqua6SoQzMH/

  Polubienie

 22. Zniszczenia przez siły FR, doba 22/23 kwietnia. Nocą precyzyjne pociski: 11 obiektów w tym 7 warowni i miejsc koncentracji wojsk i sprzętu, 3 składy broni rakietowej i artyleryjskiej. Naloty nocą: 66 obiektów w tym 3 stanowiska dowodzenia, 58 rejonów koncentracji. Oddziały rakietowe i artyleria w ciągu dnia 1098 misji ogniowych w tym 3 śmigłowce, 3 instalacje Osa-AKM, 16 magazynów broni i sprzętu, 33 stanowiska dowodzenia, 919 twierdz i obszarów koncentracji, 124 stanowiska strzeleckie. Systemy obrony p-lot: Su-25, 15 bezpilotczyków, 2 toczki-U, 3 pociski systemu rakietowego wielokrotnego startu https://rusvesna.su/news/1650699469

  Polubienie

  • W dzień, 23. kwietnia. Precyzyjne pociski: 22 obiekty w tym 2 stanowiska dowodzenia i obserwacyjne batalionu, 1 stanowisko dowodzenia brygady, 11 umocnionych punktów oraz miejsca koncentracji wojsk i sprzętu (łączne straty do ​​200 osób i ponad 30 pojazdów opancerzonych), 3 magazyny broni, sprzętu i amunicji (Iljiczewka i Kramatorsk), a k. Nowaja Dmitrowka system rakietowy p-lot Buk-M1 i 3 stacje radarowe. Oddziały rakietowe i artyleria: 102 misje ogniowe w tym 6 stanowisk dowodzenia, 84 twierdze i koncentracje, 10 baterii artyleryjskich https://rusvesna.su/news/1650732890

   Polubienie

 23. Brytyjscy specjaliści od dywersji SAS pod Lwowem https://rusvesna.su/news/1650694782

  Polubienie

 24. Wyzwolone terytoria i ich obywatele mogą dołączyć do Krymu https://rusvesna.su/news/1650652842

  Polubienie

 25. Rosyjskie latające pociski dalekiego zasięgu o wysokiej precyzji unieruchomiły terminal logistyczny na lotnisku wojskowym k. Odessy, gdzie była duża partia broni z USA i UE https://rusvesna.su/news/1650732890

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.