Ambasador Rosji w Polsce komentuje wizytę w MSZ IIIRP/Polin:

– „chamstwo bezgraniczne”

Na zdjęciu od lewej: A.Śmiech – Myśl Polska, Siergiej Andrejew – Ambasador Rosji, P.Ziemiński – WPS, Nabil Malazi – Klub Syryjski. Zdjęcie z uroczystości narodowego święta Rosji w ambasadzie Rosji – Warszawa, maj 2018r.

_______________

tekst ze strony: https://marucha.wordpress.com/2022/10/03/ambasador-rosji-w-polsce-komentuje-wizyte-w-msz-chamstwo-bezgraniczne/?unapproved=1030379&moderation-hash=c16b9059574aff6015192053a4270a54#comment-1030379 

______________

Ambasador Rosji w Polsce komentuje wizytę w MSZ: „chamstwo bezgraniczne”

.

Ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew, który w poniedziałek został wezwany do polskiego MSZ, powiedział, że poproszono go o potępienie referendów w DRL, ŁRL i w obwodzie chersońskim i zaporoskim. (Wszystkich amabasadorów Rosji w całym żydowsko-anglosaskim obozie UE wezwano do reżimowych MSZ-ów tego samego dnia i na tę samą godzinę. – DK)

Ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew został wezwany w poniedziałek do polskiego MSZ w związku z referendami w Donieckiej i Ługańskiej Republikach Ludowych oraz obwodzie chersońskim i zaporoskim.

Ambasador przekazał wiceministrowi spraw zagranicznych Marcinowi Przydaczowi tekst piątkowego wystąpienia prezydenta Rosji Władimira Putina podczas uroczystości podpisania umów o przyłączeniu donbaskich republik i obwodu chersońskiego i zaporoskiego do Rosji. Andriejew podkreślił, że DRL, ŁRL, obwód zaporoski i chersoński staną się częścią Rosji na zawsze.

Polskie władze zaproponowały mi odcięcie się od zdania Federacji Rosyjskiej [ambasadorowi!!!!! – admin], a będzie mi okazane wsparcie itd.

W odpowiedzi powiedziałem, że nie widzę sensu kontynuowania dyskusji na ten temat, mam na myśli, nie konkretnie tę rozmowę ze mną, a w ogóle na ten temat, ponieważ nasze pozycje są diametralnie różne i wiadomo, że nie dojdziemy do porozumienia – powiedział Andriejew w rozmowie z telewizją „Zwiezda”.

Było mi powiedziane, że jeśli ja i najwyraźniej, pracownicy ambasady, jeśli zdecydujemy się na odcięcie się i osądzenie polityki rosyjskiego rządu, wówczas dostaniemy wszelkie wsparcie. Chamstwo, jak to się mówi, bezgraniczne – dodał.

https://pl.sputniknews.com

____________

Po prostu, kurwa mać, nie chce się wierzyć, że polskie bydło rządowe mogło w ogóle wykrztusić taką propozycję wobec ambasadora innego kraju. Gdzie to bydło się chowało? W jakiejś melinie alkoholowej? W chlewie?
Admin

___________

PS

Pozwoliłem sobie odnieść się do komentarza Admina:

Panie Gajowy,
niepotrzebnie Pan się unosi, oni tak działają – to dla nich normalne, bo taka jest ich natura – natura nędznych sprzedawczyków i szumowin, którym się wydaje, że świat może być tylko taki, w jakim oni sami się obracają lub co bardziej prawdopodobne, są obracani.
Przecież każdy szef MSZ IIIRP/Polin, jeśli nie był antypolskim Żydem (często kawalerem Orderu Orła Białego, jak np. B.Geremk, czy W.Bartoszewski) to był współpracownikiem zachodniego wywiadu, a pośrednio pracował dla CIA (np. R.Sikorski pracował i dla MI6 i dla CIA).

Dokumenty hiszpańskiego wywiadu dotyczące nie tylko J.Czaputowicza (9 stron, warto rzucić okiem) – https://www.wprost.pl/galerie/11266/1/dokumenty-hiszpanskiego-wywiadu-dotyczace-jacka-czaputowicza.html

D.Kosiur

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Ambasador Rosji w Polsce komentuje wizytę w MSZ IIIRP/Polin:

 1. kempes

  po prostu bezczelnosc. czytalem tutaj- w komentarzach-przemowienie putina. kazde slowo o atlantystach i tzw. nato -to prawda. niestety zarzuty tez sluszne..(czego putin nie powiedzial…). bezczelnosc nato przekracza juz wszelkie granice. a sami zaczeli proba majdanu na Bialorusi.

  Polubione przez 3 ludzi

 2. Paweł Lenar

  Ruskie to kraj przeżarty korupcją jak żaden inny, ich potęga jest w głównej mierze na papierze, mam przekonanie graniczące z pewnością że większość ich magazynów świeci pustkami, lub stoją w nich jakieś atrapy sprzętu, co do ich arsenału atomowego sytuacja może być podobna, cześć silosów i wyrzutni może być pusta lub być tylko na papierze, skoro liniowe jednostki które zaczynały wojnę dostały przeterminowane racje żywnościowe i materiały opatrunkowe to co dostali ci którzy zostali zmobilizowani w ostatnich tygodniach?

  Polubienie

  • hulsz

   lenar wsadz sobie glowe do swojego odbytu

   Polubione przez 2 ludzi

  • @ Paweł Lenar

   „Ruskie to kraj przeżarty korupcją jak żaden inny”
   ____________________

   Tak Pan sądzi?
   A co Pan powie o takich państwach jak np. USA i Wlk.Brytania, w których banki centralne są prywatną własnoscią żydowską?

   A co powiedzieć o wszystkich pozostałych państwach tzw. Zachodu, które w konstytucjach lub ustawach mają zapisy podobne do zapisów konstytucji IIIRP/Polin (art. 220 i 227) wyłączających banki centralne spod jurysdykcji państw, ich rządów i parlamentów, oddających w pacht światowej, żydowsko-anglosaskiej, bankowej, lichwie, gdzie lobbing polityczny (czyli właśnie polityczna korupcja) jest prawnie gwarantowany, gdzie tzw. wolny rynek premiuje żydowsko-anglosaskie, „miedzynarodowe”, korporacje i niskie podatki dla tych korporacji i dla bogatych?

   Polubione przez 1 osoba

 3. Ani to „polski”, ani to „rząd”, więc… czegóż innego można się było spodziewać po tych pustych łbach z nierządu zadekowanego w Polsce ?!

  Polubienie

 4. To było zachowanie raczej z judesejskiego poradnika, niż z chlewika, choć pozycja polskiej państwowości i „samorządności” z tegoż chlewu się wywodzi, i na poziomie tuczonego knura pozostaje. Podobna sytuacja miała niedawno miejsce z ambasadorem Pakistanu w USA, gdzie Judeo-Jankesi zażądali od ambasadora, by ten wypowiedział posłuszeństwo demokratycznie wybranemu prezydentowi Pakistanu i zorganizował w Pakistanie polityczny pucz (oczywiście udzielono środków finansowych na ten cel). Zagrożono, że jak ambasador się sprzeciwi woli USA, to on i jego kraj, „bardzo tego pożałują”. Koła polityczne w Pakistanie wolały nie sprawdzać tych gróźb i usunęły „demokratycznie”, bo w parlamencie, wybranego demokratycznie prezydenta. Opowieść o tym, usłyszałem bezpośrednio z ust tego wyrzuconego z urzędu prezydenta. To się wydarzyło w tym roku, 2022 (!).

  Polubione przez 1 osoba

 5. AlternativeViewTV, kto zna j. angielski, jak to robi Judesej od dekad, „CIA Operation CYCLONE, NWO, Afghanistan, Bush Senior, CIA Drug trafficking (1989)”: https://www.youtube.com/watch?v=O5Lnnn9smmg&ab_channel=AlternativeViewTV

  Polubienie

 6. Przemówienie Ministra Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej Siergieja Ławrowa na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Ukrainy, Nowy Jork, 22 września 2022 r.

  https://kresywekrwi.nowyekran24.com/post/169510,cala-prawda-o-zbrodniczym-rezimie-nazistowskiej-ukrainy

  Polubione przez 1 osoba

 7. 16 marca Służba Naukowa niemieckiego Bundestagu opublikowała 12-stronicowy raport dotyczący kwestii, kiedy państwo staje się stroną wojny w konflikcie rosyjsko-ukraińskim. – https://zygumntbialas.nowyekran24.com/post/169503,05-10-2022-nie-wiedzie-sie-ostatnio-rosyjskim-zolnierzom

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.