Teraz Kuba. Syjonistyczna hydra nienasycona.

Tekst optymistyczny z okazji zbliżających się świąt.

Międzynarodowy Żyd – światowy, syjonistyczny, terrorysta poniósł porażkę w Rosji, na Białorusi, w Syrii, Iranu nie odważył się zaatakować, Ukraina – to jedynie połowiczny sukces i nie wiadomo, czy nie będzie zmuszony jej opuścić z obita mordą mimo, że do walki o nią zaangażował najbardziej zaufanych syjonistycznych kundli z IIIRP i Litwy.
Międzynarodowemu Żydowi nie udaje się doprowadzić do przewrotu w Pakistanie, w Indiach, do rebelii w Chinach („rewolucja parasolkowa” w Hong Kongu zlikwidowana), niczego nie osiągnął w Wenezueli.
W wielu podbitych państwach Europy środkowej także ma problemy: na Słowacji, w Czechach, w Bułgarii. Czesi i Bułgarzy domagają się nawet opuszczenia zbrodniczego, agresywnego, realizującego interesy żydowskiej finansjery, NATO.
Na Węgrzech Międzynarodowy Żyd zmuszony jest urządzać manifestacje przeciw rządowi V.Orbana, bo ten nie pali się do popierania polityki żydowskich terrorystów z USA na Ukrainie. – Tu ciekawostka: syjonistyczny PiS i jego duce, J.Kaczyński, nie powołują się już na węgierską, narodową politykę V.Orbana. Syjonistyczne idee, którymi się kierują spowodowały, że sami wydali sobie polecenie, a może przyszło ono z Waszyngtonu: w sprawie Węgier V.Orbana „morda w kubeł”.

Nienasycona syjonistyczna hydra żądna jest jednak świeżej krwi, nowych podbojów, w imię jej „demokratycznych” ideałów. Padło, więc na Kubę, nie bez znaczenia jest fakt, że u wybrzeży Kuby odkryto złoża ropy.
We wprowadzanie zachodniej cywilizacji, demokracji, praw człowieka i obywatelskich wolności na Kubę zaangażował się Kościół. Ten powszechny rozsadnik żydowskiego kapitalizmu swoją szczególna misję rozpoczął na Kubie jeszcze za czasów JPII, który potępiał teologię wyzwolenia w Ameryce Łacińskiej na rzecz jej zniewolenia przez orędowników zachodniej cywilizacji pod wodzą Międzynarodowego Żyda, czyli syjonistycznej, żydowskiej, światowej, finansjery USA. Jeszcze na pokładzie samolotu lecącego na Kubę w 1998r., odpowiadając na pytania dziennikarzy, JPII akcentował wyjątkowy i historyczny charakter tej wizyty oraz wyrażał nadzieję, że przyczyni się ona do pozytywnych zmian w życiu Kościoła i narodu kubańskiego – tak jak miało to miejsce w Polsce: „Nie lękajcie się”, „Niech zstąpi duch twój i odnowi oblicze Ziemi”, „Polska ma przed sobą wielką europejską przyszłość”. Jak było, to chyba wiemy. Zstąpił Bóg Mamon i sprywatyzował majątek Polaków w żydowskie ręce.

Czy możliwa jest rebelia na Kubie? Tak, ponieważ na Kubie także istnieje żydowska V kolumna, na razie uśpiona i z ograniczoną możliwością kontaktu ze swoją centralą w Waszyngtonie oraz z ograniczonym oddziaływaniem na Kubańczyków.
W wyniku rozmów B.Obama – R.Castro, Kuba zwolniła agentów Międzynarodowego Żyda, m.in. Alana Grossa, pracownika organizacji humanitarnej USAID (-?), który próbował zainstalować Internet w społeczności kubańskich Żydów.

Jednak zainteresowanie Międzynarodowego Żyda Kubą wynika także z czegoś innego.
12 lipca 2014 prezydent Rosji, W.Putin, odwiedził Kubę. Kilka miesięcy wcześniej władze Rosji anulowały Kubie 31,7 mld $USA długów.

0003DLEWBRYHKFG2-C317-F3     0003DL8ZLIQ7R91C-C116-F4

17.07.2014 dziennik „Kommiersant” poinformował, że Rosja chce wrócić na pozycje z czasu „zimnej wojny”. Według dziennika, Rosja i Kuba uzgodniły, że Moskwa znów będzie korzystać ze stacji nasłuchu elektronicznego w Lourdes pod Hawaną (na zdjęciu poniżej).

adf2a4e89f1ef1ec7e2fad9900c7ad04
Jednak jak twierdzi telewizja „Zwiezda” to nieprawda, informację tę zdementował także W.Putin.
Według amerykańskiej stacji CNN, z Moskwy napłynęły wiadomości wskazujące, że Rosja przygotowuje się do powrotu na Kubę. Miało to być celem rozmów W.Putina w lipcu 2014r. z rządami ośmiu krajów, w tym Kuby, Wenezueli i Nikaragui, na temat budowy rosyjskich baz wojskowych. Jak wyjaśnił cytowany przez rosyjską agencję ITAR-TASS minister obrony Rosji, Siergiej Szojgu, Rosja potrzebuje baz „w pobliżu równika i w innych miejscach”, by zapewnić zaopatrzenie w paliwo swoim okrętom wojennym.
Rosjanie sprostowali te informacje, że nie chodziło o wojskowe bazy, ale o możliwość korzystania z istniejących portów tych państw przez rosyjskie okręty.

Syjonistyczna hydra tak bardzo zaaferowana jest podbojem świata, że nawet nie zauważyła, co dzieje się pod jej własnym nosem. Lekceważy przeciwnika, czy nie jest już w stanie kontrolować całego pola walki? Osobiście obstawiam tę drugą możliwość – to dobry znak.

 

 
Dariusz Kosiur

 

kubafiatpolski1    Blue_FSO_125p_1.5_L_in_Havana,_Cuba

Niech zstąpi duch twój i odnowi oblicze Ziemi” – Zstąpił Bóg Mamon i sprywatyzował majątek Polaków w żydowskie ręce.

 

6 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

6 responses to “Teraz Kuba. Syjonistyczna hydra nienasycona.

  1. Banksterzy będą zapewne próbować „miękkiego oddziaływania” aby przygotować grunt pod przyszłą kolorową rewolucję na Kubie z uwagi na to że dotychczasowa polityka nie przyniosła rezultatów a jeszcze dodatkowo Rosja i Kuba coraz bardziej zacieśniają współpracę co stwarza duże zagrożenie dla interesów międzynarodowego żyda w rejonie ameryki środkowej. Gdzieś czytałem nawet pogłoski o ponownym przerzucaniu przez Rosję broni jądrowej na Kubę, w sumie mogą to być wymysły agentury okupanta ale w połączeniu z wiadomością o budowie bazy wojskowej oraz powrocie do stacji nasłuchu elektronicznego w Lourdes może być częścią jakiegoś rosyjskiego planu zaszachowania USA i jego przydupasów w razie gdyby wybuch III wojny światowej był już nieunikniony i nie dało się go zapobiec innymi środkami i gdyby nie dało się zmusić USA do ustępstw, co w sumie nie jest pozbawione sensu w związku z masową i przyspieszoną modyfikacją i modernizacją między innymi rosyjskich wojsk rakietowych, lotnictwa, obrony przeciwrakietowej oraz wojsk jądrowych czy floty.
    Żyd może to przewidywać więc nagle zmienił politykę wobec Kuby i chce szybko przejąć kontrolę nad nią kontrolę starym sprawdzonym sposobem aby pokrzyżować plany Rosjan i aby nie było już dla niego za pózno, bo nowy kryzys kubański może być zwycięski tym razem dla Rosjan.
    Oczywiście sądzę że władze Kuby trzymają rękę na pulsie i nie pozwolą do przewrotu w swoim kraju tym samym poważnie zmieniając układ sił na świecie na niekorzyść ludzkości.

    Polubione przez 1 osoba

  2. Pingback: Zmarł Fidel Castro | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

  3. Pingback: KUBA vs USA ❗ MAJDAN ⁉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.