Prokuratura Generalna uznała Fundację Sorosa za niepożądaną

George Soros

Niestety, to nie wydarzyło się w Polsce. U nas, póki co, syjonistyczna zgnilizna i agentura czują się jak ryba w wodzie. I jak na razie trudno sobie wyobrazić, żeby w IIIŻydo-RP zawiadywane przez Żydów i syjonistów wszelkie agendy władzy likwidowały syjonistyczne, żydowskie zagrożenie. – D.Kosiur

 autor: Sergei Guneyev
za stroną: http://pl.sputniknews.com/swiat/20151130/1546486/Prokuratura-Rosja-Fundacja-Sorosa.html

Fundacja Społeczeństwa Otwartego i Instytut Społeczeństwa Otwartego otrzymały status „niepożądanych w Rosji organizacji” – poinformowała agencję RIA Novosti rzeczniczka Prokuratury Generalnej Marina Gridniewa.

.
 Prokuratura Generalna uznała za niepożądaną działalność w Rosji jeszcze dwóch zagranicznych organizacji pozarządowych — poinformowała dzisiaj agencję RIA Novosti rzeczniczka Prokuratury Generalnej Marina Gridniewa.

Według niej, chodzi o Fundacej Społeczeństwa Otwartego (Open Society Foundations) i Instytut Społeczeństwa Otwartego (OSI Assistance Foundation). Obie organizacje należą do struktury tak zwanej Fundacji Sorosa — sieci międzynarodowych organizacji charytatywnych, założonych przez znanego amerykańskiego finansistę George’a Sorosa.

„Postanowiono, że (ich) działalność… stwarza zagrożenie dla podstaw ustroju konstytucyjnego Rosji i bezpieczeństwa państwa” — powiedziała Gridniewa.

Podkreślono, że powyższa decyzja związana jest z wnioskiem Rady Federacji Rosji pod adresem prokuratora generalnego Rosji, szefa rosyjskiego MSZ i szefa Ministerstwa Sprawiedliwości o sprawdzenie organizacji, wpisanych na tak zwaną patriotyczną czarną listę. Ta lista została zatwierdzona na mocy postanowienia Rady Federacji w lipcu bieżącego roku.

W maju w Rosji została przyjęta ustawa, pozwalająca na nadawanie zagranicznym i międzynarodowym organizacjom pozarządowym statusu „niepożądanych w Rosji”, jeśli ich działalność stwarza zagrożenie dla ustroju konstytucyjnego Rosji, obronności lub bezpieczeństwa państwa.

Zgodnie z ustawą, decyzję w sprawie uznania działalności organizacji za niepożądaną podejmuje prokurator generalny lub jego zastępca po uzgodnieniu z MSZ Rosji. Procedura zniesienia podobnej decyzji odbywa się w analogiczny sposób.

George Soros, znany na świecie jako autor największych w historii operacji spekulacyjnych, aktywnie miesza się w politykę różnych państw. Jego fundacje były wielokrotnie oskarżane o organizację zmiany władzy w szeregu państw. Sam finansista nie zaprzecza, że jego pieniądze pomogły w przeprowadzeniu pierwszej „pomarańczowej rewolucji” na Ukrainie w 2004 roku i Euromajdanu w 2013 roku.

W kwestii wydarzeń na Ukrainie Soros zajmuje ostre antyrosyjskie stanowisko, kilka tygodni temu prezydent Ukrainy Petro Poroszenko odznaczył go Orderem Wolności „za osobiste zasługi w umocnieniu międzynarodowego autorytetu państwa ukraińskiego”.

7 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

7 responses to “Prokuratura Generalna uznała Fundację Sorosa za niepożądaną

 1. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  Wielkie brawa dla Rosji . Decyzja – palce lizać . Bardzo dobra decyzja dla narodu rosyjskiego . Przyjaciele Rosjanie wasz prezydent to diament i chuchajcie i dmuchajcie na niego , aby jak najdłużej żył.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Andrzej Boryga

  Soros zydowski kryminalista , powinien dawno temu , bujac sie na szubiennicy. Nadejdzie czas, dopadniemy zbrodniaza.

  Polubione przez 3 ludzi

 3. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  Tego bandziora jak ktos dopadnie to tylko Lucyfer . Nikt inny . Siły zbrojne bansksterstwa nie pozwolą mu krzywdy zrobić , także los przyjaciół Spartakusa , którym Krassus obciął jaja temu Żydkowi nie grozi .

  Polubione przez 1 osoba

 4. Na filmie poniżej ubzdryngolony szef MSZ Francji, Laurent Fabius, czyżby zdoił go ochlapus Kwaśniewski?

  Polubienie

  • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

   Francuzie po hu….. ty się spotykałeś ze Stolzmanem Wielkim Filipińskim zaraziłem się żabojadzie syjonistyczny i objawy masz takie same jak Stolzman . Dobrze ci tak – masz nauczkę że wódki się nie pije ze Stolzmanami przy jednym stole durnoto francuska a moja krowa się smieje z cyrku bu bu bu ha ha ha i daje coraz więcej mleczka jak ogląda gęby takich kalunów jak Stolzman , Kalkstein , Singer , Waszczykowski . Proszę o więcej to i ja zyskam , bo na sprzedaży mleczka zarobię dużo dutków .Pozdrowienia od YETI – bat na syjonistów.

   Polubienie

 5. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  Francuzie po hu….. ty się spotykałeś ze Stolzmanem Wielkim Filipińskim zaraziłeś się żabojadzie syjonistyczny i objawy masz takie same jak Stolzman . Dobrze ci tak – masz nauczkę że wódki się nie pije ze Stolzmanami przy jednym stole durnoto francuska a moja krowa się smieje z cyrku bu bu bu ha ha ha i daje coraz więcej mleczka jak ogląda gęby takich kalunów jak Stolzman , Kalkstein , Singer , Waszczykowski . Proszę o więcej to i ja zyskam , bo na sprzedaży mleczka zarobię dużo dutków .Pozdrowienia od YETI – bat na syjonistów.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s