Legalny przyczółek obcych na terenach polskich?

Czy w najbliższej przyszłości na terenach polskich powstanie legalny amerykańsko-żydowski przyczółek z możliwością jego ekspansji w przyszłości?

To zależy OD NAS TERAZ czy na to pozwolimy, czy też to zablokujemy!

Artykuł pochodzi ze strony:  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/

W przyszłym roku jest planowane wprowadzenie 15.000 żołnierzy wojsk amerykańskich do Polski pod nazwą wojskowej operacji ANAKONDA-16.

Całkiem niedawno udało nam się w końcu wyekspediować wojska rosyjskie z Polski i jeszcze nie nauczyliśmy się rozumu. Znów będziemy sobie wprowadzać kolejne obce wojska do kraju?! Mało mamy ukrytej agentury obcych państw w zarządzaniu Polską?!

Najwidoczniej te agentury już nie wystarczają żeby nas kontrolować, to pewnie dlatego wysyłają na nas teraz swoje wojska!

SZANOWNI RODACY jeśli nie chcemy aby na naszym terenie z powodu naszej nieuwagi i niewiedzy, powstawały jurysdykcje obcych państw, musimy natychmiast domagać się od rządu:

 1. Skasowania ustawy 1066 która pozwala wprowadzać obce wojska na nasz teren.
 2. Zdecydowanego powiedzenia przez rząd NIE roszczeniom żydowskim.
 3. Rząd powinien jak najszybciej przegłosować ustawę umożliwiającą Polakom nie tylko POSIADANIE ale i NOSZENIE broni przy sobie. Naród wolny to naród uzbrojony.

JEŚLI OBECNY RZĄD NIE ZREALIZUJE W NAJBLIŻSZYM CZASIE TYCH NASZYCH POSTULATÓW TO ZNACZYŁOBY TO, ŻE NIE JEST TO NASZ POLSKI RZĄD!

W związku z dramatyczną sytuacją Izraela, który jest otoczony przez kraje arabskie i który może być przez nie zniszczony w każdej chwili, istnieje realna możliwość (a może i plan) że Izrael stworzy sobie bazę na stałym lądzie i to prawdopodobnie być może jest już planowane w Polsce. Teren taki byłby wyłączony z jurysdykcji polskiej.

Powstałoby wtedy państwo w państwie jak np. San Marino. Takich wysepek mogłoby powstać na terenie Polski wiele, np. wokół niektórych miast (czy takim miastem w jakimś sensie jest już Wrocław? A może Kraków?). Być może tereny o wyłącznej jurysdykcji obcej np. żydowskiej już istnieją w Polsce, tylko że my o nich nie wiemy.

Warto byłoby to sprawdzić, jeśli ktoś ma dostęp do takich dokumentów. Przychodzi mi na myśl np. to Muzeum Żydów w Warszawie, które mnie osobiście nasuwa na myśl gmach parlamentu, biorąc pod uwagę jego wielkość, okazałość, sposób zabezpieczenia jego ścian, miejsce gdzie to Muzeum jest wybudowane itd. Czyżby to muzeum żydowskie było budowane z jakąś zaplanowaną konkretną funkcją w przyszłości?

Gdzieś na internecie spotkałam się też z informacją, że być może tereny obozu w Oświęcimiu są już pod jurysdykcją żydowską, albo miały być oddane pod tę właśnie jurysdykcję żydowską, ale to może być plotka. Osobiście nie mam możliwości sprawdzić tych informacji, dlatego piszę ten artykuł aby ludzie którzy mają dostęp do odpowiednich dokumentów i mogą to sprawdzić, sprawdzili to! I upublicznili! To nie może być tak, żeby przy niewiedzy społeczeństwa powstawały jakieś obszary obcej jurysdykcji na terenach polskich! Nie piszę tutaj o ambasadach.

W przyszłym roku rzekomo jest planowane wprowadzenie 15.000 żołnierzy wojsk amerykańskich do Polski pod nazwą wojskowej operacji ANAKONDA-16

Otóż chodzi o to, że my nie wiemy w czyim interesie te wojska tutaj przybędą i czyich interesów będą bronić. Być może, a może na pewno będą miały tutaj bazy wojskowe, a wtedy będzie to teren pod obcą jurysdykcją. Polacy nie będą mieli wstępu na taki teren. I to może być ten właśnie przyczółek, ten materialny namacalny legalny „zalążek” obcego państwa na naszym terenie. Czy byłby to zalążek państwa amerykańskiego – kolejnego legalnego jego stanu? Czy też zalążek legalnego państwa izraelskiego w przyszłości? To możemy odkryć dopiero wtedy kiedy będzie za późno aby cokolwiek zrobić i się temu przeciwstawić!

Niewielu być może z Was wie, że Niemcy miały i mają na swoim terenie do dzisiaj stacjonujące wojska amerykańskie i do tej pory nie są w stanie ich się pozbyć!

Dlatego zdajmy sobie sprawę z tego, że jak wojska amerykańskie do nas wejdą to:

 • Po pierwsze będziemy musieli te wojska utrzymywać. A ja uważam, że skoro mielibyśmy utrzymywać 15.000 wojskowych amerykańskich, to dlaczego nie zwiększymy polskiego kontyngentu wojskowego o te 15000 naszych polskich żołnierzy? Moglibyśmy używać tego amerykańskiego sprzętu, jeśli już Amerykanom zależy na tym żeby nam ten sprzęt sprzedać, ale WARA DO INSTALACJI OBCYCH AMERYKAŃSKICH A MOŻE W PRZYSZŁOSCI IZRAELSKICH ŻOŁNIERZY W POLSCE!!! Co nasz żołnierz to nasz – a nie amerykański! No i nie wprowadzając amerykańskich wojsk nie ryzykowalibyśmy tego zalążka przyczółku obcej jurysdykcji na naszym polskim terenie!
 • Po drugie te wojska amerykańskie (a może to będą pod przykrywką wojska innych wrogich nam nacji?) już stąd nigdy nie wyjdą, bo będą tutaj legalnie.
 • Po trzecie te wojska amerykańskie, a kto to wie może w przyszłości i inne sojusznicze amerykanom wojska, mogłyby nas w dalszej przyszłości zaatakować od wewnątrz, w celu rozszerzenia ich jurysdykcji, aby mogli spokojnie zainstalować swoją ludność na naszym terenie.
 • Po czwarte W końcu udało nam się wyekspediować wojska rosyjskie z Polski i jeszcze nie nauczyliśmy się rozumu?! Znów będziemy sobie wprowadzać kolejne obce wojska do kraju? Mało mamy ukrytej agentury obcych państw w zarządzaniu Polską? Najwidoczniej te agentury już nie wystarczają żeby nas kontrolować, to dlatego pewnie wysyłają na nas teraz swoje wojska!

Historia się powtarza! Ile razy jeszcze będziemy musieli przerabiać tę samą lekcję! Już taki błąd popełniliśmy w roku 1227 kiedy to Konrad Mazowiecki sprowadził Krzyżaków do Polski. Efekty wszyscy znamy! Czy ten nasz rząd popełni ten sam błąd sprowadzając obce wojska do Polski?!

Być może ten diabelski plan opisany przez mnie powyżej jest wyolbrzymiony… zbyt wyimaginowany… ale nie niemożliwy do zrealizowania!!! pamiętajmy że taki plan wprowadza się w życie dziesiątkami lat, małymi kroczkami… niezauważalnie.. diabeł i pewne wrogie nam nacje mają czas…

 

Petycja w sprawie prawa do posiadania przez Polaków broni:
http://maxkolonko.com/main/mmk/

Decyzja pozytywna Izraela w sprawie powszechnego legalnego dostępu do broni zwykłych obywateli:
http://www.theblaze.com/stories/2015/10/14/israel-calls-citizen-gun-owners-a-force-multiplier-against-terrorism-eases-gun-license-rules/

Decyzja pozytywna Rosji w sprawie powszechnego dostępu obywateli do broni w celu obrony własnej:
https://www.rt.com/news/206703-russia-guns-self-defense/

Więcej info na temat mitów co do broni:
AKTUALNOŚCI I OGŁOSZENIA

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę nowemu rządowi rozwagi w działaniu a nam obywatelom chęci do realnego działania! Bo jeśli rząd zmierzy się z wrogiem to musi mieć naród za sobą! Powiem więcej: to naród powinien wystąpić ze swoimi inicjatywami, aby rząd miał wymówkę w pertraktacjach z obcymi, że nie może podjąć pewnych zobowiązań gdyż naród jako suweren na to się nie godzi! A wiadomo że w Polsce jest demokracja! Jeśli więc żyjemy w terrorze demokracji to korzystajmy z przysługujących nam Praw!

TG

Opublikowano za: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/11/30/legalny-przyczolek-obcych-na-terenach-polskich/

Posted on 30 novembre 2015 by biuletyninspiracyjny.

 

Reklamy

5 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

5 responses to “Legalny przyczółek obcych na terenach polskich?

 1. ERROR 404 NSZ

  Wojska -nato- w Polsce ?. Jeżeli już to tylko polskie….

  Polubienie

 2. Wywiad pejs-Republiki TV z Wolniewiczem …
  Wolniewicz pyta… ‚co..? ..teraz będziemy walczyli z NATO?..
  Pejsata Stankiewicz się zbłaźniła..

  Polubienie

 3. moherowy beret

  Dawno nie pisałam,ale co tu pisać?Ludzie nie widzą niczego złego w obecności NATO(chronią).Wierzą w każde słowo Guru(Jarka) i jego ministrów.Pan Waszczykowski ze swoim doradcą z ułańskim wąsem(vel Grajewski) dobrali sie jak w korcu z makiem.Umysły ukształtowane przez Departament Stanu USA.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s