Krymska przeprawa

Krym_CzarnomoriecNa zdjeciu prezes WPS, Pawel Ziemiński, w Sewastopolu, w czapce marynarza Floty Czarnomorskiej, prezentujący sprzedawany na jednym z tamtejszych straganów podkoszulek z wiele mówiącym napisem: „Nasza odpowiedź na sankcje” + wizerunkiem prezydenta Putina w trakcie wykonywania uderzenia karate nogą bodajże w szczękę prezydenta Obamy  

Jak już pisaliśmy, w dniach 18-25 stycznia 2016roku, na zaprosznie Fundacji Rosyjsko-Polskie Centrum Dialogu i Porozumienia, grupa niezależnych polskich dziennikarzy, publicystów i blogerów ( w tym gronie także przedstawiciele stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej i jednocześnie twórcy radiowo-telewizyjnego studia WPS PRODUCTION, Paweł Ziemiński, Dariusz Kosiur i Andrzej Skorski) przebywała na Krymie oraz w Moskwie.

Obowiązki gospodarza w trakcie naszego pobytu pełnili panowie Jurij Bondarienko ( dyrektor Fundacji Rosyjsko-Polskie Centrum Dialogu i Porozumienia, ROSPOLCENTR) , Walerij Mastierow (sekretarz prasowy ROSPOLCENTR) oraz Dymitrij Gorodow ( administrator wyjazdu, współpracownik Funduszu). W trakcie pobytu na Krymie polskiej grupie towarzyszyła także- pelniąc obowiązki przewodniczki – Pani Irina Leonowna, a w trakcie krótkiego pobytu w Moskwie wspaniale i dyskretnie z roli przewodniczki wywiązywała się Pani Elena Kutdiusowa.

Niżej publikujemy krótką relację oraz serię zdjęć z pobytu i wrażenia ze spotkania z polską grupą niezależnych dziennikarzy autorstwa Walerija Mastierowa, który, co warto wspomnieć, oprócz funkcji w Funduszu ROSPOLCENTR jest także członkiem Związku Dziennikarzy Rosji, a w przeszłości był wieloletnim korespondentem w Polsce kilku gazet rosyjskich, a osobiście – jak zdołaliśmy się przekonać – jest wielkim przyjacielem Polski, Polaków i kultury polskiej.

PZ

Krym_Czarnomoriec

 

КРЫМСКАЯ ПЕРЕПРАВА

12.02.2016 96

Dodatek:

 

RosjaWPS

SyriaWPS

Reklamy

13 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

13 responses to “Krymska przeprawa

 1. Krzysztof Proch

  Zgadzam się z tym podkoszulkiem. Nie ma kraju na świecie, któremu USA pomogło by w czymkolwiek. Jeżeli jest, to proszę podać. Należy zbroić i umacniać własny kraj nie licząc na nikogo innego, szczególnie Amerykę(USA). Zobaczcie co do tej pory zrobili wszędzie gdzie udało im się wejść. Oczywiście zawsze w imieniu pomocy, sprawiedliwości, wolności itd. Aktualny najazd islamu na eutopę, kto sprowokował, żeby ratować amerykańskiego dolara??????

  Polubione przez 1 osoba

 2. jeb henryka ptasznika

  Dr Ziemiński w czapce marynarza – naprawdę super zdjęcie i bat na pejsatych . Bardzo mi się podoba . Takie pytanie :
  Możliwe jest kupienie takich gadzetów w Polsce – koszulka Putin – Obama . Przeszukałem allegro , ale nic nie znalazłem .

  Polubione przez 1 osoba

 3. partyzant

  milion to im mało hmm , 5 milionów banderowców z Ukrainy do 2050 roku- taka jest propozycja Związku Przedsiębiorców i Pracodawców
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,gospodarka?zobacz/5-milionow-imigrantow-z-ukrainy-do-2050-roku-taka-jest-propozycja-zwiazku-przedsiebiorcow-i-pracodawcow


  A z Polski już 5 mln uciekło od nędzy

  Polubione przez 1 osoba

  • jeb henryka ptasznika

   A Polacy do podcierania dupy starym Niemkom i od czasu do czasu jak która wyposzczona to i do pogrzebania w pipuńkach . Oferty takie są w pośredniakach – opieka na starymi Niemcami ,a tutaj Żydzi już są zreszta dojedzie potem z Izraela ich następna wielka grupa , na potegę daje się im obywatelstwo . Zaczną sobie tu płodzić dzieci z Ukrainkami i beędzie super , a Polacy won !!!!!!!!!!

   Polubione przez 1 osoba

 4. partyzant

  Pozdrowienia z Noworosji.
  Słowiańska Siła zawsze razem, mamy jedną krew i jeden cel, zjednoczeni jesteśmy niepokonani, tego tak strasznie obawia się Zachód, naszego Zjednoczenia, dlatego co róż starają się nas skłócić, starają się wywoływać sztuczne konflikty wewnątrz naszej Słowiańskiej Rodziny, nie pozwolimy im NA TO!

  Polubione przez 4 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s