ŻYDOKOMUNA – film Edwarda Maciejczyka

hqdefault

Zbrodnie na Polakach – TAK, antysemityzm – NIE

 

Amerykański dokumentalista filmowy, E.Maciejczyk, złożył w 2007r. do prokuratury i do IPN zawiadomienie (udokumentowane) o popełnionych zbrodniach przez J.Bermana (w Otwocku na terenie rezydencji Bermana znajdują się zwłoki 400 zamordowanych przez niego kobiet, a w lesie, wokół d. siedziby UB w Otwocku, później milicji i policji, znajdują się szkielety 600 zamordowanych Polaków).

IPN i prok. I.Bochdziewicz z Białegostoku postanawiają ścigać E.Maciejczyka za antysemityzm. E.Maciejczyka aresztowano na lotnisku, ale jego amerykański paszport uniemożliwił syjonistom RP osadzenie go w więzieniu.

Zbrodniarz J.Berman, gdy ponownie, w 1980r., żydostwo doszło do władzy, został w 1983r. odznaczony medalem Krajowej Rady Narodowej. Pochowany jest na cmentarzu wojskowym na Powązkach.

Syn zbrodniarza i mordercy Polaków, F.Tych, to „polski” historyk i publicysta, w latach 1995–2006 dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego, członek Rady Naukowej Instytutu Historii Polskiej Akademii Nauk – ładnej historii uczą się Żydzi i Polacy od syna żydowskiego zbrodniarza, mordercy Polaków. Stąd wielu bezmyślnych osobników obraża Polaków zarzutem o antysemityzm. A kto rozliczy żydowskich zbrodniarzy i przestępców (w tym ponownie rządzących od 1980r.) z antypolonizmu?

Na temat żydowskich zbrodni na Polakach milczy także Kościół, ale przestrzega przed grzechem antysemityzmu i zaleca nadstawiać drugi policzek (?).

Dariusz Kosiur

_______________

ŻYDOKOMUNA

Reklamy

34 Komentarze

Filed under Bez kategorii

34 responses to “ŻYDOKOMUNA – film Edwarda Maciejczyka

 1. Korczma zawijamy

  Mineło już tyle czasu a szczekaczki syjonistyczne nie bajdurzą w mediach ,że wypadek Dudy to wina Putina i GRU , bo oni to zorganizowali . Syjoniści do roboty : trzeba ogłupiać stare dziady i baby z TRWAM i MARYJA wszak muszą wyjść na ulice i krzyczeć , że Putin chciał zabić polskiego prezydenta . Do roboty syjoniści !!!!! . Tumany czekają na waszą propagandę !!!!!

  Polubione przez 1 osoba

 2. Korczma zawijamy

  Zwracam się z prośba do E Maciejczyka – porządnego człowieka o usunięcie syjonisty Toronto – autobahn – prawda wyzwala człowieka ze swojego forum bo to imbecyl po prostu opluwający patriotów takich jak Pan
  D. Kosiur i Ziemiński- oraz całe WPS. To nie jest człowiek w pełni normalny .Po prostu nudzi się . Nie ma pewnie baby na bara – bara , siedzi sam w domu i znalazł sobie ciekawe hobby pisania głupot na WPS.
  Panowie zrobimy ściepę na WPS . Każdy się dołozy . Wynajmijcie informatyka niech psychicznego zbanuje i problem z głowy.

  Polubione przez 1 osoba

 3. partyzant

  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/130178,ustawka

  Prezydent III RP w Muzeum Historii Żydów: „Nasi przodkowie” Prezydent III RP Andrzej Duda kontynuuje linię swoich poprzedników. Po tym jak z niezwykłą pasją zapalił świecę z okazji żydowskiego święta Chanuka, udał się do Muzeum Historii Żydów „Polskich”, gdzie wygłosił znamienne słowa, będące wykładnią alternatywnej historii: Po tym jak państwo Izrael zniknęło, najwięcej Żydów skupiło się właśnie w naszym kraju i współistniało z Polakami. To rzeczywiście piękna historia, którą każdy młody Polak powinien przejść. Dziękuję za zaproszenie. Bo ono pokazuje z jakiego korzenia wyrośliśmy i kim byli nasi przodkowie. Mam nadzieję, że będzie stanowiło dla nas wzorzec. Wzorzec dobrego współżycia, umiejętności zawsze znalezienia wspólnego języka i tolerancji. Idol „prawdziwych patriotów” dodał, iż ma nadzieję, że wizyta w Muzeum Historii Żydów „Polskich” w Warszawie będzie elementem szkolnych programów edukacyjnych, tak jak wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. Nie wiadomo tylko, czy do programów nauczania języka polskiego trafi także słynny wiersz teścia prezydenta, a zwłaszcza jego intrygujący fragment: „Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew„. Spektakl dla mas: Tu o Żołnierzach Wyklętych, tam o „przodkach”. Tu o „suwerenności”, tam tradycyjnie serwilizm wobec obcych stolic. „Elity” III RP wiedzą, jak utrzymać status quo.

  Polubienie

 4. partyzant

  //„Putin:przeniknięcie (do bandy) zakończone.Zaczynamy likwidacje”//
  Carski kurier

  Czyli cała cała istota TEGO CO SIĘ DZIEJE reszta to tylko analiza co się z tego powodu zdarza

  ->>> http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/03/05/co-sie-dzieje-na-swiecie-05-03-2016/comment-page-1/#comment-7319

  Polubienie

 5. Korczma zawijamy

  Polubione przez 2 ludzi

 6. Korczma zawijamy

  Polubione przez 2 ludzi

 7. Korczma zawijamy

  Polubione przez 2 ludzi

 8. Korczma zawijamy

  Polubione przez 2 ludzi

 9. Korczma zawijamy

  Polubione przez 2 ludzi

 10. aleksander

  Fragment wywiadu z Lisem, działaczem starej Solidarności
  Myślałem, że Macierewicz to agent KGB

  Bogdan Lis: Trudno było wtedy być liderem, to wiązało się z odpowiedzialnością za ludzi. Ja tych wszystkich osób, które chcą teraz zmieniać historię, tam nie widziałem. Antoni Macierewicz w 1983 roku chciał się ze mną spotkać, miał coś ważnego do powiedzenia. Wyszedł na przepustkę z obozu dla internowanych. Zwrócił się o spotkanie i ja się z nim spotkałem, a to zawsze jest problem, gdy się w podziemiu spotykasz z kimś, kto nie jest w strukturach podziemia, bo trzeba się odpowiednio ubezpieczyć. Szybko uciekłem z tego spotkania, bo uznałem go za agenta KGB. On namawiał mnie do tego, żebym się ujawnił, mówił, że “Solidarność kaputt, że to koniec z Solidarnością” – i mówię to z ręką na sercu – “że tak naprawdę jedynym ratunkiem jest, żebyśmy tak autentycznie, naprawdę pokochali ZSRR, bo tylko, jak oni nam uwierzą, że my ich kochamy, to dadzą nam więcej wolności”. Taki człowiek! On ma być dziś liderem tamtej Solidarności?!

  Polubione przez 2 ludzi

 11. Korczma zawijamy

  Polubione przez 2 ludzi

 12. Korczma zawijamy

  Polubione przez 2 ludzi

 13. Korczma zawijamy

  Polubione przez 1 osoba

 14. Korczma zawijamy

  Polubione przez 2 ludzi

 15. Korczma zawijamy

  Polubione przez 1 osoba

 16. Korczma zawijamy

  Polubione przez 1 osoba

 17. Korczma zawijamy

  Polubione przez 1 osoba

 18. Korczma zawijamy

  Polubione przez 1 osoba

 19. Korczma zawijamy

  Polubione przez 1 osoba

 20. Korczma zawijamy

  Polubienie

 21. Korczma zawijamy

  Polubione przez 1 osoba

 22. Korczma zawijamy

  Polubione przez 1 osoba

 23. Korczma zawijamy

  i Toronto

  Polubienie

 24. warszawa

  Magister inzynier nie odkryl Ameryki.

  Dwa filmy Edwarda Maciejczyka.
  Pierwszy film E.Maciejczyka powstal w 1996r (prawie 20 lat temu) i dotyczyl antypolonizmu i oszczerstw zydostwa przeciw Polsce i Polakom, zydowskiej propagandy o holohoaxie i Oswiecimiu, zakazu budowy sklepu handlowego w Oswiecimiu, stoczni w Gdansku i agenta Bolka Walesy, wiezien UB oraz pogrzebu zolnierzy polskiego podziemia niepodleglosciowego zamordowanych przez UB i film byl rozpropagowany w USA, Kanadzie i Polsce w 1996r.
  Drugi film E.Maciejczyka powstal w 2001r (prawie 15 lat temu) i dotyczyl wydarzen w Jedwabnem i rowniez zostal rozpropagowany w USA, Kanadzie i Polsce w 2001r.

  Miedzy czasem 1:27:35 a 1:36:00 jest okolo 8.5 minutowe przemowienie ksiedza, ktore nie bylo czescia ani pierwszego, ani drugiego filmu E.Maciejczyka z 1996r i z 2001r, i ta czesc zostala dodana i zmontowana jako calosc z dwoma oddzielnymi filmami E.Maciejczyka, podobnie jak kolejna dodana czesc po czasie 2:17:03.

  14 lutego 2016r P.Zieminski zakpil z E.Maciejczyka, piszac:

  paziem
  14 Luty 2016 o 18:37
  Ja się nie staram nawet zgłębiać zasad relacji E.Maciejczyk – Autobahn 401, bo kto by tam pojął, co łączy myśliwego z jego ogarem?@ :)))

  4 marca 2016r P.Zieminski gloryfikuje w swojej wypowiedzi bolszewikow i komunistow z AL na uslugach zydowskiego bekarta i zbrodniarza J.Stalina.

  Teraz po tylu latach D.Kosiur podpiera sie filmem E.Maciejczyka, zeby poprawic wizje skompromitowanej strony WPS.

  Polubienie

 25. Pingback: Zbrodnie żydokomuny na Polakach – Modlitwa pod Tablica Upamiętniającą. | Justice4Poland

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s