Ukraina w NATO? – Nigdy. Janukowycz najlepszym prezydentem.

Jakiekolwiek wybryki funkcjonariuszy żydowskich reżimów Polski i Ukrainy nie mają wpływu na zainstalowanie syjonistycznego NATO na Ukrainie.

Międzynarodowy Żyd (MŻ) już wie, że nie będzie miał tam swoich militarnych baz. Może jedynie odbywać pozorowany taniec wojenny wykorzystując do tego swoje tresowane małpy z IIIŻydo-RP, co zresztą czyni. Żydo-rząd PiS (podobnie jak żydo-rząd PO) oraz syjonistyczny prezydent IIIŻydo-RP podpisują więc z żydo-władzami Ukrainy umowy na dozbrajanie, kredytowanie, wojskowe ćwiczenia, etc. W zamian, w drodze rewanżu, żydo-reżim Ukrainy przyjmie uchwałę lub ustawę potępiającą polskie ludobójstwo na Ukraińcach. Żydzi z Ukrainy i z Polski oczywiście zawsze dojdą do porozumienia, łączy ich wspólny geszeft i polityka, a jednym z jej celów jest budowa polsko-ukraińskiej nienawiści lub szerzej, nienawiści między słowiańskimi narodami.

Dlaczego NATO nie zainstaluje się na Ukrainie? Główną formułą tego – obronnego – ? – paktu jest stwierdzenie, że wszyscy jego członkowie muszą przyjść z militarną odsieczą, gdy jeden z nich zostanie zaatakowany. Ukraina jest w stanie wojny z DRL i ŁRL. Zatem, gdyby MŻ, czyli USA, zdecydował się włączyć Ukrainę do NATO, USA znalazłyby się w stanie wojny z DRL i ŁRL – to oczywiście bezpośrednio, a pośrednio z Rosją. Przyjmując nawet żydowską optykę polityczną wedle, której to USA mają prawo do realizacji swoich imperialnych interesów na Ukrainie, to takie samo prawo należy także przyznać Rosji – oczywiście tego typu retoryka nie mieści się w syjonistycznych, żydowskich umysłach zdegenerowanych szowinistycznym wybraństwem. MŻ zdaje sobie sprawę, że w konwencjonalnym starciu z Rosją nie miałby na tym terenie żadnych szans, poza tym mógłby stracić znacznie więcej niż samą Ukrainę, bowiem w państwach Europy Środkowo-wschodniej przejął władzę przy pomocy zamachów stanu lub żydo-rebelii i znakomita większość społeczeństw nie darzy go sympatią, zwłaszcza po 27 latach wpędzania ich w nędzę i czynienia z nich współczesnych niewolników żydowskich korporacji.

Gdyby NATO zrezygnowało ze swojej „obronnej” formuły i nie zobowiązywało członków paktu do wojny w obronie jednego z nich, być może pojawiłby się cień szansy na wejście NATO na Ukrainę. Ale kto chciałby być członkiem takiej NATO? Stałoby się wtedy oczywiste, że jedynym celem NATO jest wyłączna realizacja żydowskiej imperialnej agresji, a nie obrona jego członków.

Dariusz Kosiur

__________________________________

 

Obywatele Ukrainy, nasyciwszy się przez dwa lata obietnicami integracji z UE, nagle uświadomili sobie, że lepszym prezydentem kraju był mimo wszystko Wiktor Janukowicz.

 

Świadczą o tym świadczą rezultaty sondażu przeprowadzonego przez „Radio Wieści Ukrainy” i gazetę „Wieści Ukrainy”.

Sondaż przeprowadzono, pytając o „Co było najlepsze przez 25 lat niepodległej Ukrainy?”
Zapytano, między innymi, kogo Ukraińcy uważają za najlepszego prezydenta tej niepodległej Ukrainy.

Około jednej trzeciej zapytanych, oświadczyło, że najlepszym prezydentem państwa był Wiktor Janukowicz.
Tyle samo zapytanych – jedna trzecia – wyraziła nadzieję, że najlepszy będzie przyszły prezydent, ten którego wybiorą po ustąpieniu Poroszenki. Według opinii uczestników sondażu, kim by nie był ten następny, gorszy od Poroszenki być nie może.

Sam Poroszenko otrzymał 6% głosów uczestników. Leonid Kuczma otrzymał 20% głosów.

Wcześniejsze ukraińskie sondaże wykazały, że ponad połowę obywateli negatywnie ocenia
działania Poroszenki na stanowisku prezydenta.

Aż 80,6 % pytanych Ukraińców stwierdziło bardzo ciężką sytuację ekonomiczną, która wciąż się pogarsza. Ponad 40% respondentów odpowiedziało, że rażąco pogorszyła się sytuacja ich rodzin.

Ponadto 68,8 % pytanych obywateli Ukrainy wyraziło skrajne niezadowolenie ze zmian w politycznej sytuacji w kraju.

za: http://antifashist.com/item/
Tłum./opr. ENKI

____________________________________

ukraina-2 (300x202)

Oto rzeczywiste korzyści europejskiej integracji, które chyba już nie staną się udziałem Ukraińców – przynajmniej należy im tego życzyć.  Jednak najwyższe władze Kościoła wyrażały przeciwną opinię, że „dla integracji europejskiej nie ma alternatywy” – twierdził tak sam św. JPII, który nawiedził Ukrainę w 2001r. – D.Kosiur

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “Ukraina w NATO? – Nigdy. Janukowycz najlepszym prezydentem.

 1. Rosyjski śmigłowiec zestrzelony nad Syrią. Rebelianci bezczeszczą zwłoki zabitych Rosjan! [wideo]
  http://www.dzienniknarodowy.pl/1896/rosyjski-smiglowiec-zestrzelony-nad-syria-rebelian/
  _________________________________________

  Oto żydowski odwet za przegraną na Ukrainie i w Syrii

  Polubienie

 2. Zdecydowana odpowiedź Rosji. Zrównali z ziemią miasto zajęte przez bojowników ISIS

  W zeszłym tygodniu zestrzelono rosyjski śmigłowiec a ciała pilotów zostały brutalnie zbezczeszczone. Bojownicy ISIS zapewne nie spodziewali się takich konsekwencji. W odwecie Rosjanie przeprowadzili 120 nalotów.

  Zdecydowana odpowiedź Rosji. Zrównali z ziemią miasto zajęte przez bojowników ISIS

  Polubienie

 3. janex

  USTASZE, Chorwacja i Faszyzm – Ante Pavelić a Zbrodnie i Mordy

  OSTRZEŻENIE: Artykuł zawiera trochę relacji z makabrycznych rzezi ludobójczych, które dla niektórych osób mogą być wstrząsające jak scenki z horroru! Jeśli nie uczyli cię w szkole, że faszyzm był zbrodniczy możesz przeżyć lekki lub ciężki szok. Wszystko zależy od stopnia twojej wrażliwości, także religijnej. Odradzam czytanie osobom, które mają tak zwane uraźliwe uczucia religijne, bo mowa tu także o zbrodniach popełnionych w imię wiary religijnej, tyle że wiary moim zdaniem wypaczonej i bardzo źle pojętej…
  http://www.macierz.org.pl/artykuly/nauka/ustasze,_chorwacja_i_faszyzm_-_ante_paveli%C4%87_a_zbrodnie_i_mordy.html

  Polubienie

  • janex

   05.08.2016
   „Spotkałem Leppera w 1993 r. (…) Poraziła mnie jego wiedza historyczna, (…) A śmiali się z niego i pluli za życia” – mówi Aleksander Jabłonowski. Jego zdaniem przewodniczący Samoobrony miał wielką odwagę. Pomimo wielu prowokacji nie dał się złamać. Natomiast jego tragiczna śmierć stanowi najlepszy dowód na to, że Leppera nie dało się kupić. Dziś zwycięża po śmierci. Nagrania wystąpień twórcy Samoobrony biją rekordy popularności. Słowa Leppera w wielu kwestiach okazały się prorocze.

   Polubienie

  • janex

   Andrzej Lepper nokautuje Unie Europejską FULL

   Polubienie

   • janex

    Odwaga Andrzeja Leppera – Dlaczego go zabili ?

    KTO DZIŚ POWIE TAKIE SŁOWA JAK ANDRZEJ NIKT BO TO ZDRAJCY A ANDRZEJA LEPPERA SIĘ POZBYLI !!!

    Polubienie

 4. nina

  ——wątpliwość ! — Panem Jabłonowskim zachłysnęłam się na początku. Miłość jego do ŻYDA LITEWSKIEGO Piłsudskiego wyleczyła mnie.

  Polubione przez 1 osoba

  • konik

   Ale on jest taki medialny 🙂 tyle odsłon ma, a WPS spychają wszędzie nawet z neon24 wywalili, a on przecież mówi czasem to co oni dawno temu.

   Ja od dawna coś czuję nie tak, to jakiś projekt ale jaki i kogo?
   On mówi z sensem i łączy wielu Polaków w ich atomizacji, hmm może ten łajdak piłsucki jest tam po to aby ci durnie pisowscy coś pojęli albo…
   Mi się nie podoba u niego znacznie gorzej powoływanie się na żydtkka brauna.

   Polubienie

  • Niebawem napiszemy co nieco, nie tyle o nim samy, ile o „narodowcach”, którzy go chyba wynajmują, jako zawodowego aktora.

   Polubienie

   • polak maly

    Pisac mozna dlugo i namietnie, nastepne 20 lat tez mozna pisac.

    Polubienie

   • @ polak maly

    Jeśli ma pan własne lepsze i realne propozycje, pomysły, proszę je przedstawić.

    Polubienie

   • polak maly

    Dla siebie mam: zyc w istniejacych uwarunkowaniach. Inni mnie juz nie interesuja.
    P.S.
    Wyglada na to, ze putinowsko-zydowska symbioze wkrotce szlag trafi na korzysc rosyjskiego w Rosji a za Rosja pojdzie lawina w calej Europie i w stosunku do panstwowego (narodowego) przyzwoitosc powroci a za tym
    w stosunkach miedzy ludzmi, w wielu krajach Europy.

    Polubienie

 5. Pingback: Ukraina w NATO? – Nigdy. Janukowycz najlepszym prezydentem. — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 6. julius

  The documentary „Turkey: The Coup”. The events of July 15-16 2016. The sensational investigation of Tsargrad Channel. American sect’s secret plot. How much money did the CIA spent to kill Erdogan? The Russian role in stopping coup. Could it be the beginning of WWIII?

  Watch on Monday, August 8th, at 21:00, on the eve of the historical Russian-Turkish Summit. The film is to be discussed live by the central figures and the witnesses of the events. Konstantin Malofeev, Alexander Dugin and Leonid Reshetnikov.
  _____________________
  Tłumaczenie

  Dokument „Turcja: Zamach stanu”. Wydarzenia z lipca 2016 roku 15-16 – sensacyjne badania kanału Tsargrad. Tajny spisek amerykańskiej sekty. Ile pieniędzy użyła CIA, żeby zabić Erdogana? Rola Rosji w zpowstrzymaniu zamach. To może być początek III w.św. – ?

  Oglądaj w poniedziałek, 8 sierpnia, o godzinie 21:00, w przeddzień historycznego szczytu rosyjsko-tureckiej. W filmie będzie omawiana na bieżąco przez czołowych polityków i świadków wydarzeń. Konstantin Malofiejew, Aleksander Dugin i Leonid Reszetnikow.

  Polubione przez 1 osoba

 7. julius

  Zapomniałem wstawić

  link do programu dla zainteresowanych obejrzeniem i wysłuchaniem

  http://tsargrad.tv/turciya_perevorot

  Polubione przez 1 osoba

 8. „Według politologa Zbigniewa Brzezińskiego, Stany Zjednoczone powinny wspierać Ukrainę – to wszystko, czego potrzeba do walki z Rosją – jak swego czasu ZSRR wspierał Wietnam w wojnie z Ameryką. Jest to zgodne z interesami Stanów Zjednoczonych.”
  https://russian.rt.com/inotv/2014-04-14/Bzhezinskij-Ukrainskij-krizis-trebuet-kompromissa
  __________________________________

  Oto cała prawda o żydowskiej demokracji zaprowadzanej przez USA i rzeczywistym stosunku Żydów – światowej syjonistycznej żydowskiej finansjery – do „demokratyzowanych” narodów.

  Polubienie

 9. obudzony

  W opisanym przypadku pragnę zwrócić uwagę czytelników na fakt zupełnego oderwania od realiów rzeczywistości elit proatlantyckich, które nie posiadają czegoś takiego jak sumienie, honor przyzwoitość. Mówię o ok 300 rodzinach na całym świecie, które stoją za wszystkimi niemal większymi konfliktami zbrojnymi na całym świecie od z górą 200 lat włącznie z obydwoma wojnami światowymi. Można ich nazwać kompleksem militarno-przemysłowo-bankowym który jest niczym więcej niż mafią, która ukryta za setkami tajnych i jawnych stowarzyszeń, kupionymi politykami wielu rządów państw na świecie, podstawionymi komisarzami europejskimi bez mrugnięcia okiem niszczy państwa narodowe, usuwa niewygodnych przywódców(często ich mordując) i podstawia kolejne przekupione marionetki, które pozwalają na grabież całych państw i ich bogactw zarówno tych naturalnych jak i finansowych. Zauważcie, że nie mają żadnych skrupułów żeby bezczelnymi kłamstwami w swoich mediach ogłupiać miliardy ufnych ludzi na całym globie. Ci psychopaci są nienasyceni w swoich ambicjach posiadania całej Ziemi na własność wraz z ludzkością jako zaczipowanymi i posłusznymi im niewolnikami. Przykład Syrii, gdzie ponieśli zdecydowaną porażkę nie nauczył ich niczego, oni nadal próbują przegrupowywać opłacanych przez siebie terrorystów nazywanych Państwem Islamskim i niczego nie nauczyli się z lekcji jakiej udzielił im Władimir Putin. Próbują osaczać Rosję z każdej strony i ,,szarpać za nogawkę”, a to używając głupich syjonistów polskich, a to ukraińskich faszystów czosnkowego chowu, a to głupiego Erdogana, aby nadal mieszać w syryjskim kotle, a to saudyjskich właścicieli pól naftowych, którzy za życzenie US-raela, NATO są sponsorami terroryzmu na całym świecie. Oni nie cofają się przed nikim i niczym i w przypadku niepowodzenia planu A, wprowadzają w Syrii plan B, w przypadku niepowodzenia planu B próbują plan C itd i tak do skutku.
  Pragnę dodać, że ci psychopaci grają kartą wojenną, ale nich was nie zwiedzie ich retoryka oni jak ognia boją się Rosji i Putina, ale także Chin i nigdy nie zaryzykują otwartego z nimi konfliktu. Owszem, prowokują Rosję w każdy możliwy sposób, z każdej strony wmawiają zagrożenie rzekomego ataku Rosji na każdy niemal kraj, ale dzięki mądrości i zręczności prezydenta Putina są na razie bezbronni i wściekli. Wiemy, że Putin zgromadził wokół siebie zespół doskonałych doradców, którzy doskonale rozumieją psychopatię tych Zachodnich uzurpatorów, rozszyfrowali ich bezbłędnie i wystarczy posłuchać co mówi S. Głazijew, D. Pieskow, czy gen Iwaszow, żeby stwierdzić, że to normalni czujący ludzie, który po prostu nie mogą się dogadać z psychopatami z Zachodu, którzy w jeden dzień podpisują umowę, z tą myślą, że na drugi dzień nie będą jej przestrzegać.
  Co kieruje głupim i krótkowzrocznym Poroszenką, który odmawia spłaty 3 mld $ zadłużenia Ukrainy wobec Rosji prawem kaduka, a bierze pożyczki z międzynarodowych banków, które Ukrainę wykończą ekonomicznie do cna. Niech powie syjonistycznym bankierom, że od dzisiaj prawem kaduka nie będzie spłacał kredytów, myślę że po niedługim czasie zacząłby wąchać kwiatki od spodu. To co jest piętą achillesową tych światowych psychopatów to myślenie życzeniowe, które jest niczym innym jak skupienie się na danym celu i zakładanie z góry, że ten cel uda się zrealizować nie biorąc pod uwagę wielu zmiennych, które po drodze mogą wystąpić. Dobrym przykładem może być Syria, gdzie byli przekonani o łatwym zwycięstwie jak miało to miejsce wcześnie w Kuwejcie, Iraku, Afganistanie i zupełnie nie założyli możliwości włączenia się Rosji do konfliktu i ich porażki w obaleniu Baszara-Al Asada. Dobrym przykładem może być także nieudany pucz w Turcji przeciwko Erdoganowi gdzie Amerykanie, NATO, CIA źle oszacowało sytuację i naród nie zerwał się do boju, a Erdogan dzięki informacjom wywiadowczym od Rosji uniknął śmierci. Dletego głupi Erdogan padł po tym wszystkim na kolana i wdzięczny Putinowi przeprosił jego oraz rodzinę zabitego pilota w Syrii.
  Nie łudźmy się to nie Erdogan zestrzeli rosyjski samolot na Syrią, ale NATO/USA, które za wszelką cenę chciało poróżnić Erdogana z Rosją i w pewien sposób im się to udało. Także Brexit może być przykładem niedoszacowania swoich sił i możliwości, MŻ dopuszczał możliwość, że wielu Brytyjczyków nie chce pozostać w UE, ale nie przypuszczali, że ludzi będzie tak wiele i wyjście Brytanii z UE wcale nie jest tak pewne, pomimo głosującej większości.

  Polubienie

  • Mandrax

   Od niedawna czytam propolskie blogi i nie tylko. Uwierzcie mi, że jestem przerażony tym co się dzieje na świecie, a właściwie tym, jak te wydarzenia są sterowane. Ludzie giną na niby (fałszywe flagi – Paryż, Bruksela, Nicea itd.), ale i też naprawdę. Co MŻ nam szykuje? Co wie Putin? Pozdrawiam.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.