Syjonistyczny PiS w medialnym nurcie narodowo-ludowym

  judeopolonia_duda

PiS – partia o narodowych korzeniach i tradycji

Ostatnie wybory w USA mocno skonfundowały wszystkie żydowskie reżimy w Europie. A fakt, że pierwszymi rozmówcami prezydenta elekta, D.Trumpa, byli Brytyjczyk, który opowiadał się za wyjściem z UE, Nigel Farage oraz przewodnicząca francuskiego FN, Marine Le Pen, dopełnił pewnie czary goryczy. Z pewnością Żyd i jego reżimy tracą w Europie kontenans.

Znalezione obrazy dla zapytania pis w wojniczu - zdjęcia  Znalezione obrazy dla zapytania pis w wojniczu - zdjęcia

Po mszy syjonistyczna wierchuszka PiS udała się do hali sportowej w Wojniczu, gdzie już czekali fani Żydo-PiS-u, żeby klaskać pisowskim „ludowcom”, ale jak widać nie wszyscy ulegają czarowi żydowskiej i kościelnej retoryki

W IIIŻydo-RP syjonistyczny PiS, żeby co nieco odzyskać rezon dokonuje medialnej wolty i mieni siebie spadkobiercą ruchu ludowego, zaczyna używać retoryki narodowej, a nawet planuje w setną rocznicę odzyskania niepodległości, w 2018r., wspólny jeden Marsz Niepodległości.

Jak miałby taki marsz wyglądać i jaką idę wdrukowywać do głów Polakom łatwo się domyśleć oglądając plakat, który żydowskie władze stolicy umieściły na rotundzie dawnego PKO na rondzie im. R.Dmowskiego. Na pierwszym planie syjonistyczny agent, zdrajca, J.Piłsudski, który utrudniał restytucję Państwa Polskiego, w tle, na drugim planie R.Dmowski, rzeczywisty twórca IIRP w 1918r.

Na razie poniższa konstatacja nie jest jeszcze powszechna, ale z wolna zdobywa sobie coraz więcej zwolenników. Otóż, w Polsce nie powinno być miejsca dla syjonistycznej zgnilizny, która od 1980r niszczy państwo i rozkrada majątek polskiego narodu. Prawdziwi polscy patrioci i narodowcy nigdy nie będą maszerować razem z syjonistycznymi prostytutkami IIIŻydo-RP, nigdy też nie będą wskazywać na Kościół jako instytucję przychylną Polakom i Polsce. Dość już historycznych fałszów i manipulowania polityczną świadomością polskiego społeczeństwa.

Zacznijmy się organizować. Czas podjąć trud likwidacji żydowskiego reżimu w Polsce.

Dariusz Kosiur

 

Zapisz

10 Komentarzy

Filed under Polityka

10 responses to “Syjonistyczny PiS w medialnym nurcie narodowo-ludowym

 1. Żydowski reżim PiS przedłużył areszt M.Piskorskiemu o kolejne trzy miesiące. Szef Zmiany będzie więc przebywał w areszcie bez przedstawienia powodów zatrzymania dziewięć miesięcy.

  Polubienie

 2. Pingback: Dobra zmiana? Nie dla Polski! | hubalblog

 3. Pingback: Syjonistyczny PiS w medialnym nurcie narodowo-ludowym — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 4. tyle w temacie

  Wszystko cacy, tylko ze organizujesz sie juz ponad 10 lat i mnie z zycia te ponad dziesiec lat zes ukradl. Nieodpowiedzialny chloptas jestes.
  W Sputniku Deutsch pisza na opak w stosunku do RT Deutsch. Znaczy to, ze w Rosji symbiozenujace z zydami popluczyny po Jelcynie z Rosjanami sie gryza, ktorym nadoilo. Kto kogo udupi, zobaczymy. Ja mysle, ze wojenne cara a nie na odwrot.

  Polubienie

 5. zydozerca

  Do warszawskich sądów wciąż wpływają nowe wnioski o odszkodowania i zadośćuczynienia za katastrofę smoleńską. Portal OKO.press dotarł już do akt 65 takich spraw. Ostatnie, które poznaliśmy, zostały skierowane do sądu zaledwie kilka tygodni temu – w październiku br.

  Bliscy ofiar domagają się w nich w sumie od państwa ponad 61 mln zł. Ministerstwo Obrony Narodowej, pod adresem którego zgłaszane są roszczenia, wypłaciło już w tych postępowaniach ponad 5,2 mln zł.

  Polubienie

  • Ależ to są kurwa złodzieje do niekończonej potęgi, jak można w nieskończoność tak bezczelnie zarabiać na czyjejś tragedii i wyłudzać te same odszkodowanie po raz enty już bez względu na jej domniemane czy rzeczywiste przyczyny? Ale czemu ja się dziwię…

   Polubienie

 6. zydozerca

  money.pl
  W imieniu wojska odbieram pierwsze dziewięć armatohaubic Krab, które zapoczątkowują wielki kontrakt przekraczający 4 mld zł, który będzie lokowany w HSW – oświadczył w piątek w Stalowej Woli szef MON Antoni Macierewicz.
  Rzecznik HSW Bartosz Kopyto powiedział dziennikarzom, że minister zapowiedział koniec negocjacji ws. dostaw dla wojska 96 Krabów, co jest największym do tej pory kontraktem w krajowej zbrojeniówce.
  Macierewicz na konferencji prasowej powiedział, że z dumą patrzy na wyroby HSW, w tym na armatohaubicę Krab i samobieżny moździerz Rak. Dodał, że cieszy się z możliwości eksportowych firmy. – Ale nie ukrywam, że najbardziej cieszę się z tego, że te armatohaubice Krab mają donośność ponad 40 kilometrów. To daje nam rzeczywiście możliwość skutecznej obrony. A o to chodzi – powiedział szef MON.

  Polubienie

 7. zydozerca

  Ryby, żaby i raki
  Raz wpadły na pomysł taki,
  Żeby opuścić staw, siąść pod drzewem
  I zacząć zarabiać śpiewem.

  No, ale cóż, kiedy ryby
  Śpiewały tylko na niby,
  Żaby Na aby-aby,
  A rak Byle jak.
  Karp wydął żałośnie skrzele:
  „Słuchajcie mnie przyjaciele,
  Mam sposób zupełnie prosty –
  Zacznijmy budować mosty!”

  No, ale cóż, kiedy ryby
  Budowały tylko na niby,
  Żaby Na aby-aby,
  A rak Byle jak.
  Rak tedy rzecze:
  „Rodacy,
  Musimy się wziąć do pracy,
  Mam pomysł zupełnie nowy –
  Zacznijmy kuć podkowy!”

  No, ale cóż, kiedy ryby
  Kuły tylko na niby,
  Żaby Na aby-aby,
  A rak Byle jak.
  Odezwie się więc ropucha:
  „Straszna u nas posucha,
  Coś zróbmy, coś zaróbmy,
  Trochę żywności kupmy!
  Jest sposób, ja wam mówię,
  Zacznijmy szyć obuwie!”

  No, ale cóż, kiedy ryby
  Szyły tylko na niby,
  Żaby Na aby-aby,
  A rak Byle jak.
  Lin wreszcie tak powiada:
  „Czeka nas tu zagłada,
  Opuściliśmy staw przeciw prawu –
  Musimy wrócić do stawu.”

  I poszły.
  Lecz na ich szkodę
  Ludzie spuścili wodę.
  Ryby w płacz, reszta też, lecz czy łzami
  Zapełni się staw? Zważcie sami,
  Zwłaszcza że przecież ryby
  Płakały tylko na niby,
  Żaby Na aby-aby,
  A rak Byle jak!
  tekst poezja-spiewana.pl

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.