Powrót osła

 

D.Tusk wraca z Brukseli do polityki IIIŻydo-RP. Dziejów syjonistycznej zgnilizny w Polsce ciąg dalszy.

 

 

 

Czyżby w Brukseli po dwu i półrocznej kadencji D.Tuska na stanowisku Przewodniczącego RE jej członkowie właściwie ocenili talenty „Słoneczka Peru” (zdjęcie obok) i nie dali mu szansy na kadencję następną? A swoją drogą co Europejczyk ma myśleć o UE, skoro jej szefem przez dwa i pół roku była skompromitowana w oczach Polaków syjonistyczna kreatura, której nawet żydowski reżim IIIRP nie chciał widzieć na szczytach władzy? A tu się teraz okazuje, że niedawny lider PO znów może zagrzewać ją do politycznego boju z PiS.

 

Cóż za piękny orli nos – pewnie znamię szlachetnej przeszłości przodków – jest własnością posła P.Kukiza – (?).

Nawet P.Kukiz, wydawałoby się, że mało kumaty politycznie, niedoszły mąż stanu IIIŻydo-RP, choć przecież tak dzielnie wspierał majdaniarską żydo-rebelię na Ukrainie, w sprawie Tuska nie ma wątpliwości: „Robi się wszystko, by wzmocnić Platformę Obywatelską i sprowadzić do już mocniejszej Platformy Donalda Tuska”. Poseł Kukiz prawdopodobnie słusznie wydedukował, że papiery na finansowy przekręt Kijowskiego, tego od żydowskiego KOD, są elementem takiej właśnie polityki. I mimo, że 63% ankietowanych nie chce powrotu „Słoneczka Peru”, to ma on i tak lepszą pozycję, niż polityczny głąb, R.Petru, z całą bandą liberalnych przygłupów z żydowskiej Nowoczesnej.pl, której żydowskie media, w momencie jej powstania, w ciągu zaledwie trzech dni zrobiły 5% poparcie społeczne, a po kolejnych trzech dniach już 10%. A więc jak zaistnieje potrzeba, a pewnie jest to zapisane w żydo-reżimowym scenariuszu, 63% niechęć do „Słoneczka Peru” zmienić się może w 63% zachwyt – ale, bądźmy ostrożni i dajmy na początek 40% poparcia, a resztę dołożymy po tygodniu.

Żydowski reżim IIIRP goni jednak w piętkę. Wie doskonale, że sytuacja gospodarcza Polski i materialna Polaków będzie tylko gorsza pod żydowskim reżimem. Wie, że zniechęcenie Polaków do żydowskiego reżimu i jego polityki rośnie, że rosną może i jakieś gorsze jeszcze nastroje wśród Polaków. Stąd wkłada ogromny wysiłek w eskalację politycznego napięcia wokół pozornego i pozorowanego konfliktu interesów między PiS i PO + jej stronnicy. Ta żydowska polityczna, świetnie reżyserowana i nakręcana przez żydowskie powszechne media, hucpa ma przyciągnąć uwagę Polaków i ustawić ich po dwu stronach żydowskiej barykady – zwolennicy żydowskiego syjonistycznego PiS kontra zwolennicy żydowskiej syjonistycznej PO. A jak dobrze pójdzie, to może Polacy zaczną się okładać na ulicy za żydowską, antypolską politykę – politykę, którą PiS i PO oraz wszelkie koncesjonowane dotychczasowe twory, realizują w interesie żydowskich lichwiarzy – politykę okradania i niszczenia Polski.

Całemu przedsięwzięciu będzie patronował żydo-katolicki Kościół potępiając w swoim nauczaniu wszelkie obronne odruchy Polaków, głosząc, że: „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest herezją i zaprzeczeniem patriotyzmu”, a zacni polityczni mężowie niepodległej i suwerennej IIIRP – sam święty JPII to przyznał w 1999r. -, jak przystało na szczerych żydo-katolików we wspólnej modlitwie zawierzą pospołu ojczyznę Najświętszej Panience. Amen.

 

Dariusz Kosiur

______________________

PS

Skądinąd wielu poczciwym Polakom nie mieści się w głowie i ciągle nie mogą zrozumieć, że PiS i PO lub PO i PiS to jedna żydowska, syjonistyczna drużyna, która realizuje tę samą antypolską politykę światowego żydostwa z USA.

Taniec radości z podpisania traktatu lizbońskiego” w wykonaniu D.Tuska i L.Kaczyńskiego, brakuje tylko ojców żydo-katolickiego Kościoła. Przypomnę, że prymas H.Muszyński domagał się jak najszybszego podpisania traktatu lizbońskiego.

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “Powrót osła

 1. zydozerca

  DEBIL W RADZIE EUROPY=DETONATOR KATASTROFY
  Jak donosi chyży ruj,we łbie mu pozostal łój oraz implant=żydzia kupa po szkoleniu z rżnięcia głupa,co skutkuje reraczeniem,mataczeniem i szczerzeniem i wskazaniem winnych afer- ci,co podsłuchują cienie;
  wraz z merkel i waszczykowskim jako ciotoc..el żydowski trenuje komunikację przez ciągłe kompromitacje ;
  W pracy nie ma doświadczenia,wykonuje polecenia : daje du..y USA z NATO i muskuły pręży watą;
  nie przejmujcie się idiotą-wszystko kończy katastrofą ;
  w ramach akcji odstraszania ruj nauczył się kukania,gdy z sikorskim oraz bronkiem pohukiwał martwym członkiem ;
  teraz w Radzie Europy szkoli inne żydów cioty, jak pakować się w kłopoty prosząc Rosję o naloty ;
  Chętnie parzy się z bidenem i obamą/merkel=zerem ustalając złomu cenę i preteksty dostaw broni z USA/UE dla polskich gamoni ;
  widmo wojny go podnieca,bo się stopi niczym świeca albo dorwą go Rosjanie i po gwałcie już nie wstanie ;
  odkąd Turcja wsparła c..ela poczuł w sobie moc twardziela – wspomagając U/PAdlinę pcha rodzimy kraj w ruinę ;
  Oby pierwsza z Rosji rakiet rozwaliła tę pokrakę wraz z obamą i żydami oraz ich prostytutami !!!

  Polubione przez 1 osoba

 2. jasna

  Atlantyści – partia zdrajców
  http://xportal.pl/?p=27970

  Polubienie

 3. zydozerca

  Kuriozalna USTAWA O WYKONYWANIU MANDATU POSŁA I SENATORA -DO KOSZA- ZLIKWIDOWAĆ IMMUNITETY, WSZELKIE ULGI,PRZYWILEJE, ZWOLNIENIA Z ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ,PRZEDAWNIENIE
  Art. 10.
  1. Poseł lub senator nie może być zatrzymany lub aresztowany bez zgody Sejmu lub Senatu, z wyjątkiem ujęcia go na gorącym uczynku przestępstwa i jeżeli jego zatrzymanie jest niezbędne do zapewnienia prawidłowego toku postępowania.
  CIULE Z PIS-u DO ROBOTY -WBIJAĆ HOŁOTĘ D.. W PŁOTY !

  Polubienie

 4. Stanisław D.

  Tak jest. Powrót osła.
  Przypomniała mi się fraszka, którą kiedyś napisałem:

  „Kiedy kończy się kadencja posła
  często ma on minę osła”

  Polubienie

 5. dron67

  PÓŁ PORCJI MAZURKA. Szewach Weiss dostanie Order Orła Białego. To świetna wiadomość dla Polski!
  http://wpolityce.pl/polityka/323069-pol-porcji-mazurka-szewach-weiss-dostanie-order-orla-bialego-to-swietna-wiadomosc-dla-polski

  Opinia pana redachtora:
  -”A obywatelowi Rzeczpospolitej Polskiej, bo jest nim również, Szewachowi Zenonowi Weissowi trzeba głośno powiedzieć: gratulujemy i dziękujemy.
  Zdjęcie Robert Mazurek
  autor: Robert Mazurek
  Stały współpracownik tygodnika „wSieci”.

  Leży ten szmatławiec po kioskach..
  Jadą po nowe wytyczne.

  Polubienie

 6. zydozerca

  Uwaga – psy żydoreżimu PIS w odwecie za wniosek o odwołanie nieudolnego komendanta gł. Straży Miejskiej i Policji oraz krytykę władzy – korzystając z nieobecności i włączonego sprzętu bezczelnie zapisują delikwentów do newslettera poradni zdrowia psychicznego,czasopism itp.zasypując skrzynkę spamem .
  Jeżeli ktoś ma coś nie tak z głową i wymaga pomocy psychiatry- to jest to w pierwszej kolejności grupa trzymająca władzę i jej skurw.one/zeszmacone parobki ulokowane w aparacie przemocy, a zwł.cenzorzy internetu = ,cioty,debile,tumany,ćwoki, lemingoza pospolita,bękarty roboli ,żuli i wieśniaków,kupa g..wna i padliny,odmóżdżone szumowiny. WON !!!

  Polubienie

 7. zydozerca

  Każdego dnia policjanci naginają lub łamią prawo, świadomi swojej bezkarności dopuszczają się wielu nadużyć. To wszystko odbywa się przy cichym przyzwoleniu przełożonych, bierności prokuratur i sądów oraz przy milczeniu mediów, które podejmują się tematu tylko w skrajnych przypadkach. Zazwyczaj starają się one robić policji dobry PR, zdając sobie sprawę ze słabnącego w obywatelach zaufania do tej instytucji. Dodatkowo, coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że policja stała się formacją obronną rządzącego establishmentu mająca „trzymać za mordę” obywateli i pacyfikować ich w razie potrzeby. Dziś miejsca demonstracji czy stadiony piłkarskie stają się poligonami dla oddziałów policji, które mogą tam szkolić się do przyszłych walk z tymi, którzy zdecydują się wystąpić przeciwko antyspołecznej i antynarodowej władzy.

  Polubienie

  • Kojak

   Masz racje ! Niestety glupkowaty polski motloch nie moze tego zrozumiec !Zakute polskie lby pieja peeany z zachwytu gdy policyjne bydlo dokona kolejnych kryminalnych bestialstw !

   Polubienie

 8. Klemens

  Aleksander Jabłonowski / Wojciech Olszański – „Wypierdalać z Polski, amerykańskie bydło!”

  Polubione przez 1 osoba

 9. Klemens

  Tomasz Jankowski ZMIANA – „Nie dla obcych wojsk”

  Polubienie

 10. hubalblog

  koniec wesela, won do Izrahella!

  Polubienie

 11. Zdzich

  Przyjacielu hubalblogu a oni cie posłuchają i spakują manatki .Prędzej szóstkę w pejsatego totolotka trafisz jak oni się stąd wyniosą .
  Przecież oni tu mają raj .
  Gdzie im będzie lepiej jak nie u ogłupionych Polaczków , którzy się nawzajem niszczą w wyniku sfabrykowanych pejsatych kłótni ( patrz bolka wojna na górze czy KOD PO PIS ) .
  Wiesz jak sobie pejsy w Polin żyją a no tak i ty chcesz ich wypędzić .
  Prędzej dziecko wyrwiesz od kobiecego cycka niz tych cwaniaków wygonisz .
  Oni jak żydzi żyją w Polin .Polin to dla nich matka :
  Ta kobieta z piersią to Polin
  to dzieciątko symbol garbatych nosów :

  Polubienie

 12. zydozerca

  SMOG – MONITORING POWIETRZA – ZWYKŁA GŁUPOTA! Wpisał: dr J. Jaśkowski 12.01.2017. neon24pl.
  Smog w obecnej chwili to żaden problem w Polsce. Może, jak za 50 lat powstanie jakiś przemysł, to się pojawi problem smogu. Problemem w Polsce obecnie są trwałe smugi, czyli CHEMTRIALS. PROBLEMEM W POLSCE JEST MCS. Smog to typowa fałszywa flaga, pod pretekstem której można okraść społeczeństwo /wymiana pieców zamiast aut na elektryczne/

  Polubienie

  • Powstańcie ludzie póki jeszcze możecie

   Smog to jakaś przykrywka. Coś krzywonose mendy chcą ugrać. Poza tym, kto zezwala na opryski Polski truciznami (bar, bor, stront, związki ołowiu i aluminium itp.) z powietrza przez koszerne aniołki. Niech nie zastawiają też kanałów wentylacyjnych Warszawy osiedlami zamkniętymi dla syjo-chazarów z Israela i innymi budowlami służącymi do ich interesów czyli nabijania im kasy szeklami i dolcikami.
   Ich miejsce jest tam skąd przyszli, czyli na azjatyckich stepach. To dziki koktail turecko-mongolsko-tatarski.
   To kolejny idiotyzm z tym smogiem podobny do „globcipnego” ocieplenia.
   Gdzie się te „stwory syjo-azjatyckie” pojawią tam burdel na kółkach. Naprawę świata trzeba zacząć od ich likwidacji fizycznej, zanim nas zniszczą mendy bezlitosne.

   Polubienie

 13. dron67

  Mirosław Rostankowski NWP – „Izrael to zło”, policja nakazuje zwijać baner…

  Polin.
  Odpoczęli to wyp…ać!
  POlicja i ”wolność słowa”…
  ”Stróże prawa teraz są o większym potencjale umysłowym , werbowani są inteligentniejsi o wyższym poziomie „cjantów” ,dlatego zmieniono im nazwę z mili-cjantów na poli-cjantów, znajomośc hebrajskiego przez szregowego (słusznie nazywanego) POLIcjanta jest niezbitym na to dowodem”

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.