Rządowe mataczenie w sprawie Covid19

 

 

Najwyższa pora na powołanie do życia Społecznej Komisji Śledczej w sprawie tzw. „pandemii” Covid-19.

Należy poszukać sprawców, personalnie odpowiedzialnych za powstanie tzw. ”pandemii”. Ewidencjonować skutki i straty w wielu aspektach. Wytoczyć procesy i wymierzyć wysokie kary (zabezpieczone majątkami osobistymi sprawców – polityków, lekarzy, dziennikarzy, funkcjonariuszy publicznych). Opracować cały mechanizm odbudowy normalności, tak w wymiarze zdrowotnym, materialnym, jak również psychologicznym i mentalnym, ludzi w różnym wieku.

PZ

Niżej przedstawiam przygotowane przez mojego znajomego z Łodzi bardzo dobre narzędzie specjalnie do obsługi Społecznej Komisji Śledczej :

https://skscovid19.org

Działajmy Wspólnie, Razem Jako Społeczeństwo

To są problemy które dotyczą nas wszystkich, nie możemy pozbawić się kontroli działań

8 Komentarzy

Filed under Polityka

8 responses to “Rządowe mataczenie w sprawie Covid19

 1. Jonas2

  Po czynach nas poznają była już ostatnia jedność S i tylko dobro nas połączyć może.
  Demonstracje strajki protesty obrady przepis, bez końca co one dają?.
  Na drogę się pozumienia wejść i zgodę , miłość, zbuduj u siebie i w rodzinie i reaguj , idź precz szatanie jak źli cię otaczaczaja.
  Czas nawracania się kończy.
  Jonas2

  Polubienie

 2. Klemens

  Globalista Schwab

  Klaus Schwab powiedział, że czwarta rewolucja przemysłowa „doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”, co w jego książce wyjaśnia, jest możliwe do pomyślenia jako wszczepiony mikrochip zdolny do odczytywania twoich myśli.
  Czyniąc to, Schwab wykazał ponad wszelką wątpliwość, że transhumanizm jest integralną częścią tak zwanego Wielkiego Resetu.
  Grande Reset jest obecnie szeroko dyskutowanym tematem na wszystkich poziomach, zarówno na dole, jak i na górze: premier Kanady Justin Trudeau nazwał go „okazją do resetowania”.
  Program opiera się przede wszystkim na demontażu obecnego systemu kapitalistycznego na rzecz większego scentralizowanego rządu technokratów, co doprowadzi do obniżenia poziomu życia, zmniejszenia zużycia paliwa, zmniejszenia swobód obywatelskich i przyspieszenia automatyzacji miejsc pracy.
  Jednak innym kluczowym aspektem Wielkiego Resetu, tak zwanej „czwartej rewolucji przemysłowej”, jak nazywa ją Schwab, jest połączenie człowieka i maszyny.
  „To, co przyniesie czwarta rewolucja przemysłowa, to połączenie naszych fizycznych, cyfrowych i biologicznych tożsamości”, powiedział Schwab w Chicago Council on Global Affairs.
  Następnie Schwab wyjaśnił, że jego książka „Shaping the Future of the Fourth Industrial Revolution” była szczególnie popularna w Chinach, Korei Południowej i Japonii, a samo południowokoreańskie wojsko kupiło 16 000 egzemplarzy.
  W książce Schwab z entuzjazmem wyjaśnia, w jaki sposób nadchodząca technologia pozwoli władzom „wkraczać w dotychczasową prywatną przestrzeń naszych umysłów, czytać nasze myśli i wpływać na nasze zachowanie”.
  Będzie to stanowiło zachętę dla organów ścigania do wdrażania programów typu „pre-crime Minority Report”.
  „Wraz z poprawą zdolności w tej dziedzinie, wzrośnie pokusa, by organy ścigania i sądy stosowały techniki pozwalające na określenie prawdopodobieństwa działalności przestępczej, ocenę winy, a nawet odzyskiwanie wspomnień bezpośrednio z mózgów ludzi”, pisze Schwab.
  „Nawet przekroczenie granicy państwowej może pewnego dnia wymagać szczegółowego skanowania mózgu w celu oceny zagrożenia bezpieczeństwa danej osoby”.
  Jak pisze Summit News, Schwab jest nawet poetą w utopijnym transhumanistycznym marzeniu podzielanym przez wszystkie elity, które ostatecznie doprowadzi do stworzenia ludzkich cyborgów.
  „Technologie czwartej rewolucji przemysłowej nie przestaną być częścią otaczającego nas świata fizycznego, staną się częścią nas”, pisze Schwab.
  „W rzeczywistości, niektórzy z nas już czują, że nasze smartfony stały się przedłużeniem nas samych. Dzisiejsze urządzenia zewnętrzne, od komputerów przenośnych po słuchawki wirtualnej rzeczywistości, niemal na pewno staną się możliwe do wszczepienia w nasze ciała i mózgi.
  Schwab otwarcie argumentuje również za czymś, o czym media wciąż nie mówią, że jest tylko tematem dyskusji dla teoretyków spisku, a mianowicie za „aktywnymi wszczepianymi mikrochipami, które przełamują barierę skórną naszego ciała”.
  Globalistyczny guru Davos wita nadejście „wszczepionych urządzeń (które) prawdopodobnie pomogą również przekazać myśli normalnie wyrażane werbalnie poprzez zintegrowany smartfon” oraz „potencjalnie niewyrażone myśli lub nastroje poprzez odczytywanie fal mózgowych i innych sygnałów”.
  Innymi słowy, „fuzja naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości” odnosi się do transhumanistycznej osobliwości i przyszłości, w której ludzie prześledzili każdy swój ruch i każdą myśl odczytaną przez wszczepiony mikrochip.

  http://www.renovatio21.com/microchip-e-grande-reset-una-fusione-della-nostra-identita-fisica-digitale-e-biologica-dice-il-guru-di-davos/?fbclid=IwAR3whvVB-NcDnpX-5wkeKizNO3Rr6uPLMWFmOnvZKZeL0hI8vALExAwFjYc

  Polubienie

 3. markglogg

  Odnośnie tego „rządowego mataczenia w sprawie Covid-19, to dzisiejsze dane z Polski (przedstawione przez pozarządową agencję John Hopkins University – https://www.worldometers.info/coronavirus/ wyglądają następująco
  796,798 (całk. ilość zarażeń) +23,975 (dzisiaj nowe zarażena) 12,088 (calk. ilość zgonów związanych z covidem) +637 (dzisiaj nowe zgony zwiazane z Cov19)

  Zdaje się, że w tym „mataczeniu” zaczynamy się wysuwac w Europie na drugie miejsce za Francją obecnie na czwartym miejscu na świece.

  Czyli POLAK POTRAFI, rząd nie chce przyjąć pomocy z Niemiec (czywiście polskich lekarzy) w zwalczaniu tej nie istniejacej” choroby

  Polubienie

 4. „Wszystko jest na odwrót, wszystko jest do góry nogami; lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, psychiatrzy niszczą umysły, naukowcy niszczą prawdę, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość” – Michael Ellner (Żyd) 1949-2018, prezes HEAL

  https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://rethinkingaids.com/index.php/michael-ellner-aids-warrior-april-10-1949-february-26-2018&prev=search&pto=aue

  Polubienie

 5. markglogg

  W tekście T. Wandali na https://reemigrant1331.neon24.pl/post/158945,armagedon-po-polsku ukazał się taki oto obrazek:

  Z kontaktów (głównie telefonicznych) ze znajomymi w Warszawie, Krakowie i Gdańsku wynika, że spora liczba zachorowań na COVID-19 przebiega w domach, bez zgłoszenia do lekarza (ale w obecności domowników, których część oczywiście się zraża).

  Przecież to co się obecnie dzieje to już Katastrofa Narodowa.

  A niejaka „Lotna” PIERD… na neonie24, jakie to będzie ludobójstwo gdy pojawi sie antykowidowa szczepionka (ja mam ZAKAZ komentowania jej WYSSANYCH Z PALCA argumentów).

  Przypominam. w trzech ostatnich dniach (18-20 listopad), związane z infekcją COVID-19, oficjalnie odnotowane zgony w Polsce to 602 + 637 + 628 osób, przy z lat wcześniejszych ok. 1100 średniej dziennej liczbie zgonów w Polsce .

  I co wy na to, WY WSZYSTKIE NEONOWE (i INNE) PIERDZIUCHY, zawzięcie utrzymujące, że ŻADNEJ PANDEMII NIE MA, a „holokaust” to będzie SZCZEPIONKOWY?

  Polubienie

 6. paziem

  W okresie pandemicznego terroryzmu dla odprężenia :)))

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.