Rekolekcji przedwyborczych ciąg dalszy

Oczywiście demokracja koniecznie musi być zachodnia.

W nadchodzących wyborach głosujemy na PO, nie na PiS – zachodnia demokracja lubi zmiany.

Wybitny Europejczyk, przywódca żydowskiej rebelii we Francji „maj’68”, pedofil, europoseł, dobry kolega niejakiego A.Michnika, Żyd, D.Cohn-Bendit sformułował swoisty dezyderat o zakresie funkcjonowania zachodniej demokracji, otóż:

demokracja nie może zależeć od większości”.

Jestem przekonany, że dzisiaj na Zachodzie nikt nie ma już co do tego wątpliwości, o czym świadczy fakt, że obywatele Zachodu pogodzili się z praktyką stosowania owej zasady jako wyznacznika zachodniej demokracji. Inna rzecz, że to mentalne obezwładnienie społeczeństw Zachodu ma swoje uzasadnienie w postaci psychicznego terroru i indoktrynacji realizowanych przez powszechne żydo-media i systemy oświaty.

Pragnę także wszystkich Europejczyków w IIIRP/Polin zapewnić, że władza IIIRP/Polin tę zachodnią dyrektywę demokracji wypełnia w stu procentach.

Dowód

Frekwencja wyborcza w IIIRP/Polin oscyluje wokół liczby 50% – https://pl.wikipedia.org/wiki/Frekwencja_wyborcza , co oznacza, że udział w wyborach bierze tylko ok. połowa uprawnionych do głosowania – oczywiście według oficjalnych danych.

W historii parlamentarnych wyborów w IIIRP/Polin zdarzyło się tylko dwukrotnie, w 2015 i 2019, że zwycięska partia uzyskała 51% mandatów i mogła rządzić samodzielnie.

Uwzględniając jednak fakt, że wyborcza frekwencja stanowi ok. 50% uprawnionych do głosowania, to nawet jeśli zwycięska partia zdobędzie 51% głosów, uzyska poparcie: 50% x 51% = połowa połowy uprawnionych do głosowania, czyli zaledwie 25,5% uprawnionych do głosowania. Zatem zwycięska partia (lub rzadząca powyborcza koalicja) sprawuje władzę z mocy tylko ¼ wszystkich uprawnionych do głosowania. A więc

Teza: „demokracja nie może zależeć od większości”

została udowodniona:

demokracja w IIIRP/Polin nie zależy od większości c.b.d.o.

I to jest stan realnie obserwowany i potwierdzony oficjalnymi informacjami rządzącego reżimu IIIRP/Polin, którego kierownicze kadry wywodzą się z pomarcowej’68 „elity”. A rzeczywistość jest oczywiście znacznie bardziej brutalna, co znakomicie ilustruje poniższa karykatura teatrzyku politycznych marionetek IIIRP/Polin:

Można tylko dodać, że z autorem, reżyserem, inspicjentem przedstawienia, należy się kontaktować telefonując do ambasad USA, Wlk.Brytanii, Izraela – ale tego reżim oficjalnie nie potwierdzi, choć istniejące poszlaki są wystarczające, żeby uznać je za niezbity dowód stanu faktycznego.

Oczywiście to wszystko przy Założeniu, że informacje o wyborczej frekwencji nie są fałszowane. A czy nie są? Możemy tylko logicznie analizować wyborczą hucpę syjonistycznego reżimu IIIRP/Polin.

Co to znaczy, że frekwencja wyborcza wynosi 50% uprawnionych do głosowania? To znaczy, że dorosła połowa każdej rodziny udaje się do obwodowej KW (komisji wyborczej). Jeśli jakaś rodzina olewa wyborczą hucpę, to druga musi iść w całości na wybory, itd.

Mamy w IIIRP/Polin 27 tys. obwodowych KW. W IIIRP/Polin mamy także 19,7 tys. sklepów należących do największych ośmiu sieci handlowych. Ilość sklepów to 73% ilości punktów KW, ale sklepy te są czynne sześć dni w tygodniu, a wybory odbywają się tylko jednego dnia raz na cztery lata. W sklepach często stoimy w kolejkach do kas, których przeważnie jest więcej niż urn wyborczych w lokalach KW. A zatem, czy nie powinniśmy obserwować przy 50% frekwencji wyborczej nieustającego tłumu szturmującego obwodowe KW i takiego samego tłumu na ulicach – to w końcu prawie połowa Polaków idzie na wybory? Wydaje się, że oficjalna frekwencja wyborcza, którą ogłaszają służby reżimu i powszechne żydo-media jest mocno zawyżona, że jej realna liczba bliższa jest 30%. A to oznaczałoby, że zwycięska partia z 51% głosów sprawuje władzę z mocy 15,5% uprawnionych do głosowania. Oto i zachodnia demokracja, czyli jedna wielka hucpa.

Rabiniczna dialektyka zjudaizowanego prawa – tylko tak można budować zachodnią demokrację – i w IIIRP/Polin to się sprawdza

Zgodnie z Ustawą Konstytucyjną z dnia 23 kwietnia 1992 r. o trybie przygotowania i uchwalenia Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, konstytucja zatwierdzona przez Zgromadzenie Narodowe miała być przyjęta w referendum niezależnie od frekwencji. Natomiast sama Ustawa o referendum z 29 czerwca 1995 r. w art.9, ust.1 stanowiła, iż referendum w sprawie istotnej dla państwa (inna kategoria referendum od referendum konstytucyjnego) jest wiążące, gdy bierze w nim udział więcej niż połowa uprawnionych do głosowania. W związku z nadrzędnością ustaw konstytucyjnych nad zwykłymi ustawami Konstytucja została więc przyjęta. – https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_1997_roku
___________________

Wynika z tego, iż Konstytucja RP z 1997r. (poprzednia zresztą podobnie) nie jest istotna dla władz państwa IIIRP/Polin, można się nią podetrzeć, co syjonistyczny reżim IIIRP/Polin uskutecznia od 1990r.

Dariusz Kosiur

17 Komentarzy

Filed under Polityka

17 responses to “Rekolekcji przedwyborczych ciąg dalszy

 1. Emilian58

  Dlatego trzeba koniecznie bojkotować każde wybory!!! Bo jakby wybory miały coś zmienić to by ich zakazali!

  Polubione przez 3 ludzi

 2. KOBRA

  WAZNE PYTANIE : CZY BYLI JACYS MIEDZYNARODOWI OBSERWATORZY PODCZAS PIERSZYCH WYBOROW PO KACIASTYM STOLE ????? BEZ JAKIEJKOLWIEK KONTROLI TO OSZUSTWO I MOZNA PODWAZYC ICH CIAGLOSC „RZADOW”

  Polubione przez 1 osoba

 3. przyjaciel

  Platformy na pewno też nie poprę, może i chcą lepszych stosunków z Rosją ale nie na zasadach partnerskich a wiernopoddańczych , z drugiej strony tylnym wejściem wpuszczają do szkół i przedszkoli genderyzm ) oni się bez problemu na to zgodzą) co czyni z młodych Polaków zwyrodnialców, tak źle i tak niedobrze.

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Jedrzej

  Kraj: Idiotenland
  Stolica: PiSlamabad
  Emir: Jar Kacz el Kaczafi
  Jedrzej

  Polubienie

 5. Janka

  ————- KUPILI !!! emerytów , nie przegadasz , nie dotrzesz !. Moczą stare tyłki w ciepłych morzach , mówią, że to dzięki PIS.
  A TO ! chyba trzeba tak :
  https://jbzd.com.pl/

  Polubienie

 6. W przyszłym roku wyższy podatek od nieruchomości. Jego maksymalna stawka ogłaszana jest przez Ministerstwo Finansów. W 2023 r. podatek wzrośnie aż o kilkanaście procent.
  Na wysokość stawek podatku od nieruchomości wpływa inflacja – jej wysokość na dzień wyliczeń wyniosła 11.8 proc. (i tyle ma wynieść wzrost podatku wg obwieszczenia MF z 28 lipca 2022r.)

  Podatek od nieruchomości to szansa dla budżetów samorządowych. O ostatecznej wysokości podatku decydują gminy. W 2022 r. aż 88 proc. gmin zdecydowało o podniesieniu podatku od nieruchomości. 
  https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-przykra-niespodzianka-dla-wlascicieli-domow-i-mieszkan-duza-,nId,6434052

  (Moja gmina należy do 12% gmin, które w 2022r. nie podniosły podatku od nieruchomości. Stosują jednak inną technikę jego wzrostu. Powołują komisje, które stwierdzają zmianę przeznaczania nieruchomości – dotyka to głównie rolników emerytów -, lub urzednik stwierdza, że dotychczasowy podatek był płacony od zaniżonej powierzchni.
  Właśnie mnie otwocki magistrat chciał „na chama” zwiększyć podatek. Po sprawdzeniu projektu budynku okazało się, że od 27 lat płacę podatek zawyżony. – Zażądam teraz zwrotu nadpłaty z odsetkami.)

  To oczywiste, że ubożejące gminy będą łupiły mieszkańców, żeby łatać swoje budżety, m.in. na zakup lub lizing służbowych pojazdów, często elektrycznych, wyższe wynagrodzenia gminnej władzy, ale także na utrzymanie szkół, przedszkoli, itp.
  Tu trzeba pamiętać, że samorządy w IIIRP/Polin nie mają prawa prowadzić działalnosci gospodarczej – zadbali o to rzadzący od 1989r. pomarcowi’68 reformatorzy. – Byłoby to niebezpieczne dla zachodniej demokracji, bo aż strach pomyśleć, gdyby władzę w gminach przejęli polscy nacjonaliści i uruchomili niezależne od zachodniej demokracji media, i zaczęli jednoczyć narodowe gminy przeciwne żydowskiemu kapiatlizmowi i zachopdniej demokracji (?).

  Podatek od nieruchomości (jeśli ta nie służy do prowadzenia działalności gospodarczej) jest podatkiem od zgromadzonych zasobów – jest to ordynarna forma okradania i niszczenia narodu.
  Podobną sentencję wygłosił w Radiu Maryja prof. Romuald Kukułowicz – był to jednak pierwszy i ostatni jego występ w rozgłości żydo-katolika o.T.Rydzyka. I nie można sie temu dziwić, ponieważ media o.Rydzyka swoje ewangelizacyjne dzieło prowadzą wedle wskazań św.JPII wspierając żydowski kapitalizm – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/29/katolickie-media-w-sluzbie-zydowskiego-kapitalizmu/

  INFLACJA – przyszła do nas razem z żydowskim kapitalizmem i z rządami pomarcowej’68 „elity” IIIRP/Polin.


  (żeby powiększyć wykres nalezy kliknąć w obrazek)

  Polubione przez 2 ludzi

 7. Kojak

  o.Rydzyk ? Wyjatkowo smierdzacy,odrazajacy bydlak, gnoj i smiec ludzki . Wyciera sobie swa spasiona morde i ryj Panem Bogiem i POlska ! Z Panem BOgiem ma niewiele wspolnego a z Polska absolutnie nic ! Gnoj ten jest istotnym wspoltworca zydobanderyzmu w Polsce i jego zacieklym propagatorem ! Budzi obrzydzenie ,odraze i wymioty ten spasiony wieprz !

  Polubione przez 1 osoba

 8. Wrzucenie kartki do skrzynki to nie demokracja. W polskich realiach to mechanizm legalizacji obcej agentury.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Płk Douglas Macgregor mówił już KILKUKROTNIE, ze polscy żołnierze walczący na Ukrainie walczą w szeregach armii ukraińskiej. Że noszą jej mundury i składają ich przysięgę.

   Do tego, mówił ze podczas walk o Bakhmut, Polacy dostali rozkaz od swoich ukraińskich zwierzchników i odmówili wykonania, bo to byłą pewna śmierć. A że byli zmuszani, wywiązała się strzelanina i Polacy zabili Ukraińców.

   DLECZEGO NIKT NIE PODEJMUJE TYCH WATKÓW PUBLICZNIE?

   DLACZEGO NIKT NIE PYTA CZY TO PRAWDA?

   Polubienie

  • 25% Polaków zmaga się z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi. To znaczy, ze nie tylko 25% wyborców, ale także 25% czynnych polityków statystycznie dotyka ten problem.

   Jak sens ma wobec powyższego ten cały system?

   2020 https://biznes.newseria.pl/news/niemal-14-polakow-zmaga,p590916495

   Polubienie

 9. Kleks

  Obalamy PiS i co dalej? trochę to głupie nieprawdaż?

  Polubienie

 10. Pazdziernik 1978 r.
  Glowny Cel, to
  zniszczenie Bloku
  Wschodniego.

  Polubienie

 11. mleko z nosa

  https://historykon.pl/zamach-na-wladyslawa-gomulke-kalendarium/

  Ja jestem za humanizowNIEM TYCH Z UNIWERSYTETU warszawskiego w obozach szczescilwosci zycie w dostatku tak jak oni tego pragna wewnatrz swojego swiatopogladu. nie w mediach i na ulicy lecy w codyiennym zyciu lecz w yjdziesz poza linie urywa ci noge bez zadnego straznika.
  Jestem za mieszaniem sie europejczykow i koniec kropka piekno Europy to nasza mowa i kultura i to pieknio ktorw stworzylismy rekome.
  Jako rzemieslnik ktoty kocha wszelka sztuke bpleje naad zniszczeniami wojennymi I ,a po II w szczegolnosci po ktorych powstawala tylko juz szmira nie sztuka.Jaki jest stan sztuki taki jest stan ducha, serc i umyslow ludzi. ktorzy obecnie sa tylko warci max 5 letnich plazm zamienuonych na mart tV lub zmienianych co roku dwoch smartfonow i tyle jest warte bezwartosciowe dzisij konsumenckie aspoleczenstwo. A ze mam ciagle kolntakt z klientami to mam i obraz ich energi jaka emanuuja do wszcehchswiata zerowa energia.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.