Syjonistyczna banda IIIŻydo-RP rusza na wojnę z Rosją

635903033945597436Żydo-rząd Żydo-PiS ma już spore osiągnięcia. Nie tylko aresztował najgroźniejszego w dziejach IIIŻydo-RP szpiega Kremla, Mateusza Piskorskiego i to bez podania powodów, wyniósł biało-czerwone flagi z siedziby Zmiany, zablokował XPortal.pl, ale zamierza jeszcze pokonać Rosję totalnie. Utrzyma wobec niej restrykcje gospodarcze za zorganizowaną przez USA żydo-rebelię na Ukrainie, a wczoraj obwieścił, że nie kupi od Rosji gazu. Kupi drożej i gdzie indziej, a niech tam i tak za wszystko płacą Polacy.

Determinacja wojenna Żydo-PiS jest tak ogromna, że prawdopodobnie nie będą brali jeńców. Bo i po prawdzie, ze względu na stan liczebny armii IIIŻydo-RP, do czego wydatnie przyczynił się – w ramach integracji z Zachodem – oczywiście największy, ale nie wzrostem i nie postawą wodza -, prezydent, brat prezesunia, nie bardzo miałby kto jeńców pilnować. I chyba poprzestaną na więzieniu M.Piskorskiego. I tak sobie myślę wiecie, że żydo-reżim IIIŻydo-RP chce go na nowego bohatera. Jest nim przecież R.Kukliński, szpieg i zdrajca, to dlaczego nie ma być bohaterem M.Piskorski. Problem tylko w tym, żeby chciał, na chwałę IIIŻydo-RP, tym szpiegiem zostać. Ale, jak na złość żydo-reżimowi, nie ma się czym wykazać w szpiegowaniu. Co gorsza, nie ma w nim zbyt wielu patriotycznych uczuć do IIIżydo-RP, żeby przyjąć rolę bohatera żydo-reżimu – on pewnie chciałby tylko Polski, w dodatku polskiej Polski. A dla Żydo-PiS jest być może problemem i to, dla kogo szpieg-bohater szpieguje – no, ale bądźmy poważni, czyż to nie wszystko jedno komu się donosi? Kto jak kto, ale syjonistyczna banda – potomkowie żydo-bolszewii wiedzą o tym lepiej niż ktokolwiek inny. A jak jeszcze przyjrzeć się historii IIIŻydo-RP,  gdzie tylu złodziei i zdrajców zostało odznaczonych przez żydo-reżim, to czy stara k… może udawać cnotliwą Zuzannę? – i kto miałby w to uwierzyć?

 

CiYK-VMWsAABKGh

Amy Schumer, komiczka z USA

A żeby odwrócić uwagę prezesunia od wojennych gier, polecam takie bombki jak na zdjęciu, także jest amerykańska, a w dodatku potrafi rozweselić – myślę, że nawet bardziej niż prezesunio Rosję swoją wojowniczością. Humor to podstawa zdrowia, zdrowia psychicznego. No, chyba, że prezesunio ma nieco inne preferencje względem humoru.

 

_________________

A wchodząc w poważniejsze tony chcę przypomnieć Czytelnikom tekst z 2014r.

 

Żydów gazowe wojny z Rosją – walczą i płacą Polacy

 

Okupowana przez międzynarodowe żydostwo Polska została wyznaczona do wojny gazowej z Rosją. Koszty tej wojny ponosi oczywiście polskie społeczeństwo.

Od 1989r. rządzące Polską przestępcze, obcoplemienne, bandy prowadzą tę wojnę w interesie i na polecenie żydowskich geszefciarzy z Wall Street i z londyńskiego City. Celem tych gangsterów światowej polityki jest dążenie do osłabienia Rosji na każdym możliwym polu.

Szczególnymi osiągnięciami w gazowej wojnie z Rosją wyróżnił się żydo-rząd K.Marcinkiewicza i J.Kaczyńskiego. Obydwa to tzw. rządy PiS, partii, która stroi się w piórka prawicowo-katolickich patriotów. Mimo, iż żydo-rządy PiS-u trwały zaledwie dwa lata, od 2005-2007, wyrządziły Polakom nie mniej szkód, niż poprzednie, czy obecny żydo-rząd PO.

W 2005r. żydo-rząd PiS i jego żydowscy doradcy doprowadzili do rezygnacji z budowy gazociągu Jamał II, łączącego Rosję i państwa UE. Tym samym pozbawili budżet państwa wpływów za przesył rosyjskiego gazu przez terytorium Polski. Decyzję o rezygnacji z budowy Jamał II rządzące żydostwo tłumaczyło politycznym interesem III RP, który to interes dyktował bezpieczeństwo gazowe Ukrainy (?).

 

 

Według rosyjskich planów Jamał II omijał Ukrainę, która coraz bardziej niebezpiecznie ciążyła ku żydowskiemu Zachodowi – głównie chodzi tu o wpływy żydowskich lichwiarzy z USA, którzy po opanowaniu Ukrainy przejęliby także kontrolę nad gazociągami dla Europy na obszarze Ukrainy. Rosja i NRF zbudowały, więc gazociąg po dnie Bałtyku i zablokowały wyjście z portów Szczecina (to kolejny sukces polityków PiS). Tak więc, tę potyczkę żydostwo z USA sromotnie przegrało. Polityka gospodarczej izolacji Rosji, której ważną częścią jest wojna gazowa, zawiodła na całej linii.

 

 

Zdumienie u niektórych może budzić fakt, że wśród politycznych doradców i współpracowników w kwestiach polityki energetycznej żydo-rządów PiS znaleźli się Żydzi z dwóch, wydawałoby się przeciwnych, opcji politycznych, np. R.Schnepf, H.Szlajfer, przyjaciele Michnika (opcja PO) i P.Naimiski, kolega i współpracownik A.Macierewicza (opcja PiS) – różne polityczne opcje, a cele polityczne te same: na rzecz żydostwa i przeciw Polsce !

 

Ryszrd Schnepf

 Henryk Szlajfer

 

W Kancelarii Premiera Marcinkiewicza wyjątkowo silną pozycję zajmował jego doradca Ryszard Schnepf, pełniący funkcję sekretarza stanu ds. międzynarodowych i mający zasadniczy wpływ na obsadę tej części Kancelarii, która jest odpowiedzialna za politykę zagraniczną. M. in. nominatami Schnepfa są dyrektor i zastępca dyrektora departamentu polityki międzynarodowej. Jego związki z Premierem datują się jeszcze z czasów rządu Jerzego Buzka i po dziś dzień Premier publicznie podkreśla, że łączy ich osobista przyjaźń.

(Schnepf) Zapewniał, że ma dobre stosunku ze Stefanem Mellerem, co gwarantuje bezkonfliktowość na linii Kancelaria MSZ. Było to zapewne szczególnie istotne dla Premiera w sytuacji, gdy ministrem spraw zagranicznych był polityk Unii Wolności, ściśle związany z lewicą laicką, a istotną rolę w MSZ odgrywał inny znany przywódca tej formacji Henryk Szlajfer.

Za: Tygodnikiem Katolicko-Narodowym Głos (A.Macierewicza), „Dywersja, czy głupota”

http://www.glos.com.pl/Archiwum_nowe/Rok%202006/021/strona/gaz_i_ropa.html

 

W 2006r. premier J.Kaczyński po rozmowach w USA zlecił, swojemu ministrowi W.Jasińskiemu, podpisanie umowy z Gazpromem na dostawy do Polski gazu po możliwie jak najwyższych cenach – płacimy za rosyjski gaz najwyższe ceny w Europie – to jest realizacja żydowskiej polityki dla Polski i Polaków.

Wojciech Jasiński

 

Dlaczego geszefciarze z Waszyngtonu żądali dla nas takiej polityki? Z kilku powodów: po pierwsze, chodziło o przyjazną aurę dla poszukiwań gazu łupkowego (i wszystkich innych surowców naturalnych), pod drugie, o wzrost niechęci do” nieprzyzwoicie pazernej” Rosji, po trzecie, o ograniczenie ilości gazu kupowanego od Rosji na rzecz gazu skroplonego (LNG), który Polska będzie kupowała na tzw. wolnym rynku i po czwarte, co jest wymuszone kupowaniem LNG, Polska będzie musiała zbudować port gazowy, a więc dokonać niezbędnych zakupów wielu urządzeń w zagranicznych firmach, zlecić im budowę, a na wszystko zaciągnąć kredyty.

 

 

W końcu 2006r. żydo-rząd PiS podjął decyzję o budowie gazoportu na LNG w Świnoujściu. Nasz (żydowski) Dziennik zamartwia się, że inwestycja ta idzie zbyt ślamazarnie i wrzuca kamyczek do ogródka żydo-rządu PO, który obecnie pilotuje tę priorytetową i strategiczną inwestycję dla Polski, dla Polski rządzonej i okupowanej przez Żydów.

Żydowska gadzinówka Michnika zamieściła list vice prezesa Gazpromu, A.Miedwiewa, „Dywersyfikacja was zaboli”, w którym autor twierdzi, że skroplony gaz, dostarczany do Polski z Kataru (na dostawy LNG zawarto już stosowne umowy) będzie o 30% droższy od gazu dostarczanego z Rosji. Ze stanowiskiem A.Miedwiediewa polemizuje żydowski żurnalista gadzinówki, A.Kublik i twierdzi, że jakieś firmy w Europie Zachodniej kupują LNG na wolnym rynku o 30%-40% taniej od rosyjskiego gazu, którego cena w tejże Europie jest znacznie niższa niż w Polsce. Ów żydowski żurnalista zapomina tylko, że „wolny rynek” w wydaniu żydowskiego kapitalizmu nie ma nic wspólnego z uczciwością i z konkurencją. Otóż, Katar należy do państw grupy OPEC, dla których ceny ropy i gazu ustalają żydowscy geszefciarze z Wall Street i jest pewne, że tak samo jak nakazano w Waszyngtonie J.Kaczyńskiemu doprowadzić do wysokich cen za rosyjski gaz, tak samo zapłacimy drogo za gaz z Kataru, zwłaszcza, że pośredniczą w tym żydowscy geszefciarze i ich banki.

 

Temat dywersyfikacji dostaw gazu do Polski funkcjonuje w powszechnych żydo-mediach od dawna. Ta tzw. dywersyfikacja (pozyskiwanie strategicznych surowców z różnych źródeł) w przypadku gazu jest jedynie elementem wojny żydostwa z Rosją, dążeniem do jej gospodarczej izolacji. W bilansie energetycznym Polski rosyjski gaz stanowi zaledwie od 2% – 5%, a więc praktycznie dostawy gazu z Rosji nie mają dla Polski żadnego strategicznego znaczenia. Mają jednak dla imperialistycznego żydostwa z USA, które dla osiągnięcia swoich celów nie zawahało się doprowadzić nawet do wojny w Jugosławii. Jugosławia, z której, w wyniku wojny, wypchnięto tradycyjne (także ze względu na religię) wpływy rosyjskie miała stanowić po wojnie korytarz, którym anglosaskie żydostwo chciało poprowadzić rurociągi z Bliskiego Wschodu, czy z dawnych republik ZSRR, jeśli znajdą się pod kontrolą geszefciarzy, do Europy i w ten sposób ją kontrolować i czerpać zyski.

 

 

Polska posiada własne zasoby gazu ziemnego, które nasze obecne potrzeby mogą zaspokajać przez ok. 100 lat. Posiadamy także jedne z największych w Europie zasobów węgla i własną technologię jego gazyfikacji. Zapotrzebowanie polskiej gospodarki na gaz możemy całkowicie pokryć własnym gazem ziemnym, czy pozyskanym z węgla. Nie potrzebujemy stosować także wątpliwej ekologicznie i ekonomicznie technologii pozyskiwania gazu z łupków.

Widać więc, że polityka energetyczna w zakresie zapotrzebowania na gaz ziemny realizowana przez wszystkie kolejne żydo-rządy III RP podyktowana jest wyłącznie interesami okupantów, czyli anglosaskiego żydostwa z Wall Street i z londyńskiego City.

Dariusz Kosiur

29 Styczeń 2014

 

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Syjonistyczna banda IIIŻydo-RP rusza na wojnę z Rosją

 1. zydozerca

  Więźniowie polityczni podczas rządów żydoPiS u :
  MATEUSZ PISKORSKI
  ZAŁOŻYCIEL FAKTÓW I MITÓW -ROMAN KOTLIŃSKI
  BRUNON KWIECIEŃ
  ……..
  RYSZARD CYBA
  skazani na wieloletnie pobyty w szpitalach psychiatrycznych
  m.in.Mariusz Cysewski

  Polubione przez 1 osoba

 2. Tom

  W kwestii M. Piskorskiego i zarzutów dla niego jestem optymistą.

  Wybitny prokurator Andriej Wyszyński (Polak zresztą) mawiał: „pokażcie mi człowieka a paragraf sam się znajdzie”. Kierownictwo resortu „sprawiedliwości” w Warszawie pozostaje w kompetentnych i odpowiedzialnych rękach, Piskorski szybko z turmy nie wyjdzie.

  Polubienie

  • Są w IIIŻydo-RP przypadki, że w areszcie – a więc nie w więzieniu i bez wyroku – ludzie są trzymani po kilka lat – oto standardy zachodniej demokracji.

   Andriej Wyszyński był stryjecznym bratem kard. S.Wyszyńskiego. Bardzo wydatnie pomagał J.Stalinowi w likwidowaniu żydowskich zbrodniarzy z najwyższych stanowisk w aparacie władzy ZSRR.

   Polubienie

 3. henry

  A jednak idzie dobra zmiana. Dziś dostałem sms-a od Orange żebym jako potencjalny terrorysta zgłosił się z kartą sim i z dowodem tożsamości w najbliższym salonie i zarejestrował pre-paida.

  Polubienie

 4. Tamaar

  http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/948044,obligatoryjny-zakaz-zgromadzen-przy-najwyzszym-stopniu-alarmu-terrorystycznego.html
  cyt:
  Krajewski w uzgodnionej z rządem poprawce doprecyzował, że „w celu zapobiegania, przeciwdziałania i wykrywania przestępstw o charakterze terrorystycznym oraz ścigania ich sprawców” sąd może zdecydować o blokowaniu treści w internecie. Rządowy zapis bez tego doprecyzowania celu był krytykowany jako zbyt szeroki.

  Krajewski zaproponował też ograniczenie – w stosunku do rządowego przedłożenia – okresu, na jaki można zablokować strony – na 30 dni, a potem jej jednokrotne przedłużenie na trzy miesiące. Podkomisja przyjęła to rozwiązanie. Rządowa wersja zakładała możliwość zgody sądu na blokadę do trzech miesięcy i możliwość jednokrotnego przedłużenia jej o kolejne trzy miesiące.

  Posłowie zdecydowali, by z proponowanego obecnie w rządowym tekście 2 stycznia 2017 do 1 lutego 2017 r. przedłużyć termin rejestrowania danych użytkowników kart przedpłaconych telefonii komórkowej. Tym, którzy do tego dnia tego nie uczynią, operatorzy będą musieli wyłączyć karty.

  W 11-osobowej podkomisji, która zajmowała się projektem, było sześciu posłów PiS, dwóch z PO i po jednym z pozostałych klubów – Nowoczesna, Kukiz’15 i PSL.

  Polubienie

 5. Tamaar

  cyt: Zgodnie z projektem głównym koordynatorem polityki antyterrorystycznej i osobą odpowiedzialną za zapobieganie zdarzeniom o charakterze terrorystycznym będzie szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego – (czyt. Kamiński – kryminalista .)

  Polubienie

 6. Tamaar

  xportal na pejsbooku napisał że mają przerwę techniczną i że niedługo powracają 😉 .

  Polubienie

 7. JS

  „Prism – tajny amerykański program szpiegowski, administrowany od 2007 przez National Security Agency (NSA), umożliwiający wywiadowi Stanów Zjednoczonych dostęp do danych zgromadzonych na serwerach największych przedsiębiorstw internetowych, jak również gromadzenie tych danych na własny użytek(…) do tajnego programu administrowanego przez NSA przystąpiły największe przedsiębiorstwa branży internetowej: Microsoft (11 września 2007), Yahoo! Inc (12 marca 2008), Google (14 stycznia 2009), Facebook (3 czerwca 2009), AVM Software (administrator Paltalk; 7 grudnia 2009), YouTube (24 września 2010), Skype (6 lutego 2011), AOL (31 marca 2011). Ostatnim przedsiębiorstwem, które podpisało umowę z NSA było Apple Inc. (październik 2012)”
  //https://pl.wikipedia.org/wiki/Prism_(program_szpiegowski)

  A dirtbox lub (DRT box)- w dokładnym tłumaczeniu „brudne pudełko”. Symuluje bardzo silne sygnały wieży telefonicznej. W rezultacie telefon komórkowy wybiera sygnał z „dirtbox” zamiast syganłu wieży. Przewożony w samolotach w celu szpiegowania i zbierania informacji.
  //https://en.wikipedia.org/wiki/Dirtbox_(cell_phone)

  „Echelon – globalna sieć wywiadu elektronicznego. System powstał przy udziale Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii w ramach porozumienia AUSCANNZUKUS i jest zarządzany przez amerykańską służbę wywiadu NSA.(…)System gromadzi i analizuje transmisje fal elektromagnetycznych przez urządzenia elektroniczne z całego świata – urządzenia telekomunikacyjne, IT, faksy, e-maile, transfery plików, rozmowy telefoniczne, komputery, radary, satelitów rozpoznawczych, s. telekomunikacyjnych itp. Raport Parlamentu Europejskiego przewidywał w tym kontekście możliwość m.in. przechwytywania ekranów komputerów z odległości na podstawie ich promieniowania oraz rozmów w pomieszczeniach na podstawie zdalnej analizy drgań szyb”
  //https://pl.wikipedia.org/wiki/Echelon

  Internet jest przekształcany w ekskluzywny instrument politycznych, ekonomicznych i militarnych elit. Będzie on wirtualnym wyrazem panowania zachodniego totalitaryzmu i NWO.
  //http://www.controinformazione.info/la-dottrina-della-manipolazione-cibernetica-o-big-brother/# (w języku włoskim)

  Polubione przez 1 osoba

 8. grzanek

  Nie wiem, czy to zamierzony szmonces, ale ta tłusta ropucha na bombce niechoinkowej jest nacji dziennikarsko-prawniczej.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Amy_Schumer

  Polubione przez 1 osoba

 9. Pingback: Jak Zachód zrobił Polskę w konia « Grypa666's Blog

 10. ja

  żeby polska była polska spiewal Pietrzak. wyspiewal-.judeopolonia.pietrzak gnoju spiewaj dalej -żeby polska była polska

  Polubienie

 11. Pingback: Czy grozi nam wojna i czy będzie to wojna z Rosją? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.