Więźniowie polityczni i prześladowani w III RP

patologiczna-sprawiedliwosc-3rp

Czas sporządzać listę ofiar i katów III RP na potrzeby Trybunału Narodowego i przyszłych niezawisłych, narodowych sądów.

Występujące w okresie pookrągłostołowym  przypadki prześladowania i represji wobec niezależnie myślących Polaków, zwolenników suwerenności Polski i przestrzegania zasad polskiej, narodowej racji stanu, a obecnie coraz powszechniejsze zastraszanie Polaków oraz ustawowdawcze szaleństwo naruszające ład konstytucyjny -wskazują na postępującą eksploatację społeczeństwa i totalitaryzację życia publicznego w Polsce.

Z potrzeby samoobrony i obrony koniecznej zastraszanych osób i całych środowisk inicjujemy ewidencję patologii życia publicznego w Polsce w wyżej wymienionym kontekście.

Twórzmy jawne listy prześladowanych oraz listy prześladowców, próbujących terroryzować współczesnych Polaków. Prześladowania mają mocodawców i wykonawców. Są to konkretne osoby fizyczne i instytucje.

Ewidencjonujmy patologie i tolerowaną przez III RP przemoc i wyzysk instytucji władzy państwowej, instytucji finansowych,  komorniczych, windykacyjnych i korporacyjnych.

 

Lista pierwszych ofiar i prześladowanych:

Mateusz Piskorski – więzień polityczny reżimu III RP; zarzut szpiegostwa na rzecz Chin, Iranu, Rosji

Włodzimierz Knurowski – polski rolnik prześladowany przez system IIIŻydo-RP http://www.knurowski.cba.pl/2.html

Bogdan Dziubała – polski rolnik prześladowany przez system IIIŻydo-RP –

Zbigniew Kękuś – prześladowany przez system sądowy IIIŻydo-RP –

 

Brunon Kwiecień – żydo-reżimowe służby sfabrykowały całą aferę – https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2016/06/21/ukarac-brunona-kwietnia-za-nieudolnosc/

Andrzej Lepper – zamordowany, sprawa niewyjaśniona –

Dariusz Ratajczak – niewyjaśnione okoliczności śmierci – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/30/wczoraj-minelo-szesc-lat-od-smierci-dr-dariusza-ratajczaka/

Filip Adwent – niewyjaśnione okoliczności śmierci – https://prawda2.info/viewtopic.php?t=18375http://

Michał Falzmann – badał aferę FOZZ – niewyjaśnione okoliczności śmierci – http://www.fronda.pl/a/zginal-bo-naglosnil-sprawe-okradania-kraju,13474.htmlhttp://

Piotr Jaroszewicz – były premier PRL i jego żona zamordowani przez nieznanych sprawców (synowi premiera, Andrzejowi, po 1980r. junta Jaruzelskiego, Kiszczaka zatrzymała paszport)  – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/13/mord-zalozycielski-iii-zydo-rp/

Jerzy Fonkowicz – zamordowany z tych samych powodów co P.Jaroszewicz

Tadeusz Steć – j.w.

ks. Jerzy Popiełuszkohttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/13/mord-zalozycielski-iii-zydo-rp/

ks. Stefan Niedzielak – j.w.

ks. Stanisław Suchowolec – j.w.

ks. Sylwester Zych – j.w.

oraz ponad stu innych księży zamordowanych w latach 1981 – 90 w trakcie rządów żydowskiej junty Jaruzelskiego i Kiszczaka

 

_________________________

Należy pamiętać, że żydowska junta Jaruzelskiego, Kiszczaka zmusiła do opuszczenia kraju lub pozostania za granicą kilkaset tysięcy Polaków aktywnie zaangażowanych w działaniach Solidarności na rzecz ustanowienia polskich rządów.

 

lista będzie uzupełniana – m.in. o przedsiębiorców, których zniszczył system IIIŻydo-RP

Reklamy

27 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

27 responses to “Więźniowie polityczni i prześladowani w III RP

 1. hubalblog

  Brunon Kwiecień

  Polubione przez 1 osoba

 2. Jeno,co tych wszystkich wymienionych Panow laczy,to to,ze sa prawymi Polakami.

  Polubienie

 3. zydozerca

  Ryszard Cyba-zamach w Łodzi
  jedyna skuteczna ,ale ryzykowna, metoda walki z żydowską mafią -nie dać się złapać to podstawa
  na Zachodzie już produkują specjalne kombinezony z kapturem na twarz,podstawowy problem to zdobycie broni wielostrzałowej

  Polubienie

 4. Franz

  Z innej beczki, nowotwory, farmacja, i.g.farben:

  Polubienie

 5. jangryko

  Obecnie we Wschodniej Flace/Koloni Usa/ mamy doczynienia z rządami bandytów zza oceanu..Do ‚niewygodnych’ przychodzi ‚seryjny samobójca’ i morduje…To jest metoda bandytów z Waszyngtonu i Feedu…Obecne rządzące partie w naszej pożałowania godnej Flance Wschodniej – /Polski nie ma/ wykonują wszytko to co zleca im hamerykański bandyta…
  W USA jest taki ‚model’ pozbywania się tych co mówią prawdę..

  Polubione przez 1 osoba

 6. można jeszcze dopisać Kotlińskiego

  Polubienie

  • Roman Kotliński nie jest postacią jednoznaczną w związku ze współpracą w Faktach i Mitach z G.Piotrowskim, zabójcą ks.J.Popiełuszki.

   Polubienie

   • kempes

    dokładnie. aczkolwiek kotlinskiemu wiele zawdzięczam . to dzieki niemu . zobaczyłem – czym jest katolicyzm. ksiazki mi sie podobały. co faktow i mitow- miałem juz mieszane uczucia. obok rzeczy słusznych były tam i bzdety i patos. ksiazki byłe lepsze i były – ze tak powiem bardziej merytoryczne. podobały mi sie – załaczone zdjecia i kserokopie dokumentow. ale potem był juz piotrowski . a potem palikot. i pan kotlinski duuuzo w moich oczach stracił. tak jak i pan pieczynski. wiele rzeczy mowił słusznych.. to prawda. ale …A KIM ON W SUMIE JEST? człowiek jakoby oświecony – a podobno -kody popiera?? dla obaj panowie sa niejednoznaczni.

    Polubienie

 7. APA

  CZESC I CHWALA WSZYSTKIM POLSKIM PATRIOTOM jakich do tej pory poznalismy .
  UJAWNIAJCIE SIE NASTEPNI z pod kazdej szerokosci i dlugosci geograficznej.
  ZBLIZAMY SIE DO DNI OTWARTEJ KONFRONTACJI i WALKI !!!

  CZY PRAWDZIWI POLACY POMOGA PRAWDZIWYM POLAKOM ???

  Czy wiecie jak malo juz nas pozostalo przy zyciu i jak jestesmy przesladowani?

  Zawracaja juz nas nawet z lotnisk w podrozy do Polski,likwiduja lacznosc listow zwyklych i elektronicznych,przerywaja lub utrudniaja rozmowy telefoniczne ,sledza nas wszedzie i przesladuja na rozne sposoby ,takze pozbawiaja pracy i jej otrzymania .

  Czy zaczniemy sobie WSZYSCY POLACY SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA WZAJEMNIE POMAGAC ???

  Pytamy ,,bo na pseudopolakow,przestalismy juz liczyc ,oni sa juz jak nasiona GMO,ktore zaczal rozsiewac wiatr po calym swiecie !

  RATUJMY SIE ,BRONMY NASZEJ OJCZYZNY POLSKI !!!
  To prosba i apel.
  Przekzujcie to wszedzie POLACY dla POLAKOW .

  Polubienie

 8. APA

  Po ogladnieciu materialu filmowego o zniszczeniu i torturach fizycznych i psychicznych POLSKIEGO ROLNIKA Bogdana DZIUBALA ,zadajemy pytania WSZYSTKIM POLSKIM ROLNIKOM bedacym przy zyciu i zdrowych zmyslach :
  1. Jak dlugo macie zamiar znosic ten WSPOLCZESNY FASZYZM „DEMOKRATYCZNY” fundowany wam przez UE ?

  2. DLACZEGO NIE JEDNOCZYCIE SIE DO OBRONY POD JEDNYM POLSKIM SZTANDAREM przeciw naszym odwiecznym wrogom – co i kto wam w tym przeszkadza , dlaczego jestescie bezsilni i nie pomagacie sobie wzajemnie ,,wiecej juz jest w gminie policjantow niz was rolnikow),kogo obieracie na wojtow ,kim sa ci terenowi policjanci,aby nie z waszych rodzin ?

  3. Dlaczego pozwalacie nawet wlasnym dzieciom na emigracyjna tulaczke i prace dajmy na to u OPRAWCOW ROLNYCH w NIEMCZECH , takze tu obsiadlych na rozny sposob na polskiej rolnej ziemi,pracujac u nich a nie u siebie ???

  4.Czy to tak trudne i niemozliwe stworzyc wlasne gminne gospodarstwa rolne (jak ich zwal tak zwal) i pracowac wraz z wlasnymi dziecmi u siebie,na wlasnej ziemi,czy aby wasze pola nie stoja odlogiem,a jezeli tak to dlaczego,,za unijny podchwytliwy ochlap (dotacje) szmula czy szwaba unijnego ?

  5. Czy juz w Polsce okupant ZABRONIL WAM UPRAWIAC WLASNA ZIEMIE i miec z tego wlasny dochod na zycie a nie zebractwo ,nie potraficie zalozyc indywidualnego lub wspolnego rodzinnego gospodarowania jak czynili to wasi przodkowie ?

  6. Czy to nie jest teraz dla was „zaplata” ,ze ZDRADZILSCIE POLSKE i MATKE POLSKA ZIEMIE ZANIEDBUJAC JA ???

  CO O TAKICH POLSKICH ROLNIKACH/CHLOPACH dzis SADZIC i jak ich nazywac,jak dlugo tolerowac takie wladze gminne,czyje one sa ???

  Gdy robotnikom w miastach zabierano prace/fabryki i zaklady,kopalnie,huty,stocznie ,wprost kradnac im je i wyrzucajac na bruk okupant nasz uzyl wszelakiego podstepu i tez wzial ich na rozny ochlap oraz obietnice .
  ale
  WAS CHLOPI-ROLNICY JESZCZE NIE POZBAWIONO MATKI ZIEMI !
  wiec
  NA CO CZEKACIE ,KTO TEJ ZIEMI MA WAM BRONIC ,zebracy dzis z miast i miasteczek ???

  RODACY CO SIE Z WAMI STALO ???????????????????????

  Polubienie

 9. nina

  CHŁOPÓW ROLNIKÓW właśnie pozbawia się ziemi. Traktory, kombajny i inne horrendalnie drogie maszyny rolnicze wzięte pod zastaw ziemi, nie ma z czego spłacać , EMBARGO robi swoje. Rolnikom dzisiaj odbiera się dotacje !! albo każe się spłacać te ! rzekomo niesłusznie pobrane. Jeżeli nie mają pieniędzy ??!! TO POD MŁOTEK ŻYDOSKIEGO BANKU pójdzie ziemia !!.

  Polubienie

 10. veri

  Nie jest to znamienne, że w śmiertelnym boju o wolność i demokrację nie poległ był tu ani jeden szczery demokrata a jedynie Polacy ?!

  Polubienie

 11. APA

  Co sie stalo z tym braniem i dzialaniem na tzw. „chlopski rozum” ?
  Moze brak informacji czym jest kazdy rodzaj lichwy ?
  Kazde „zycie na kredyt” zle sie konczy !

  Polubienie

 12. obudzony

  Dodałbym także do do tej listy Piotra Jaroszewicza, który co prawda premierem był za PRL-u, ale zamordowano go już w 1992 roku, czyli po przejęciu władzy przez żydów po 89 roku. Zginął dlatego, że dysponował dokumentami, które chciał ujawnić w swojej książce. Te dokumenty to listy płac dla konfidentów bezpieki z lat 80-tych, gdzie widniało 38 nazwisk, którym Kiszczak płacił kwoty wówczas niewyobrażalne dla zwykłych śmiertelników od 300-600 $ miesięcznie.Te osoby – wszystkie pochodzenia żydowskiego to cała wierchuszka tzw. doradców ,,Solidarności” i Wałęsy tak w czasie stanu wojennego jak i w obradach okrągłego stołu. Te osoby to te same, które tworzyły KOR i do dnia dzisiejszego piastowały i piastują wysokie funkcje państwowe. Jedną z tych osób na pewno był Mazowiecki
  (właśc. Icek Dikman), który gdy był już premierem nakazał umorzyć postępowanie prokuratorowi z Białegostoku, gdyż jego nazwisko widniało na liście płatnych współpracowników SB. Informacje te pochodzą z książki Albina Siwaka pt. ,,Syndrom gotowanej żaby”. Można śmiało powiedzieć, że Mazowiecki, Kuroń, Michnik, Borusewicz, Kaczyńscy i cała żydowska wierchuszka grała na dwa fronty, z jednej strony donosiła Kiszczakowi wszystko co doradzała Wałęsie, a z drugiej durnego Wałęsę i cały naród okłamywała, że niby działają razem i są w opozycji do PRL-owskiej władzy.
  Nie mogę tylko do dzisiaj rozkminić dlaczego Jaruzelski oddał władzę właśnie żydom, a nie Polakom.

  Polubione przez 1 osoba

  • Franz

   „Nie mogę tylko do dzisiaj rozkminić dlaczego Jaruzelski oddał władzę właśnie żydom, a nie Polakom.”
   – Dlatego że tak ustalono na spotkaniach Gorbaczow- Rockefeller, a także dlatego gdyż Polacy rozstrzelaliby Jaruzelskiego lub zamknęli do kryminału, chociażby za stan wojenny. Żydzi konfidenci z KOR i Solidarności gwarantowali Jaruzelskiemu i Kiszczakowi nietykalność.

   Polubienie

 13. obudzony

  Cenckiewicz i IPN to polityczna policja, która ma chronić i osłaniać żydoPiS i PO, dlatego skupia się na wątkach pobocznych typu Bolek i jego afery łóżkowe niż prawdziwych zleceniodawców i zamachowców stanu. Żaryny i Cenckiewicze przedstawiają w swoich książkach aparat SB jako głupiutkich, niezaradnych ludzi i ani słowem nie wspominają o żydowskich towarzyszach na usługach tejże służby.

  Polubione przez 1 osoba

 14. czytelnik

  Obudzony z korczma ,nie macie lepszych pomyslunkow w swym bajaniu ?
  Przeciez to co tu bajdurzycie to nadaje sie jarmark przekupek .
  Chyba,ze takie wam zlecono zadania na sluzbe trollowania.
  Pisz jeden z drugim madrze jak na doroslych przystalo .

  Polubienie

 15. obudzony

  @czytelnik
  Obudzony z korczma ,nie macie lepszych pomyslunkow w swym bajaniu ?
  Przeciez to co tu bajdurzycie to nadaje sie jarmark przekupek .
  Chyba,ze takie wam zlecono zadania na sluzbe trollowania.
  Pisz jeden z drugim madrze jak na doroslych przystalo .

  Powyżej w komentarzu podałem swoje źródło informacji, więc o czyim bajaniu piszesz? Chyba o swoim, bo w tym temacie nie napisałeś nic interesującego i mądrego, a wypominasz to innym. Powiedz mi gdzie napisałem nieprawdę w swoim poście i co to wg. ciebie znaczy mądrze, bo np. w identyczny jak ty sposób GW zbija argumenty swoich przeciwników nie polemizuje z nimi merytorycznie tylko przypisuje adwersarzowi głupotę, oskarża o antysemityzm, o mowę nienawiści, o teorie spiskowe byle dalej od prawdy. Ciekawe kto tak naprawdę tutaj trolluje.

  Polubienie

 16. czytelnik

  Czlowieku ,w jakim ty swiecie zyjesz ?
  Powielaczy ci wszedzie pod dostatkiem ale prawda jest jedna i o niej informuj niedoinformowanych.
  A najlepiej ujawniaj tych co KLAMIA ..
  Rozumiesz to „obudzony” i ZNIEWOLONY ?
  Do tego nie kloc sie i nie badz zydem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s