Polskie wtyczki Łukaszenki

Chcę przypomnieć Czytelnikom tekst o WPS zamieszczony w żydowskiej gadzinówce Michnika w 2011r.  Ten tekst to dowód na to, że żydowska, syjonistyczna zgnilizna czuje się w Polsce całkowicie bezkarna i może znieważać Polaków. My, Polacy nie posiadamy instytucji, która by nas chroniła i ścigała syjonistycznych wrogów Państwa i Narodu Polskiego. D.Kosiur

Poniżej pełny tekst paszkwilu na WPS z żydowskiej gadzinówki niejakiego A.Michnika (dzisiaj na internetowych stronach gadzinówki dostępny tylko odpłatnie):

_______________________

Polskie wtyczki Łukaszenki

Piotr Głuchowski, Marcin Kowalski
21.06.2011 01:00

Aleksander Łukaszenka z synem Kolą podczas parady z okazji Dnia Zwycięstwa w Mińsku (Fot. Sergei Grits AP)

Polscy nacjonaliści piszą wiernopoddańcze listy do Aleksandra Łukaszenki i kręcą filmy wychwalające reżim. Szkalują Polskę i represjonowanych na Białorusi rodaków. Płaci Mińsk.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej

Czekamy na Wasze listy. Napisz: listydogazety@gazeta.pl

Piątek, 17 czerwca, godz. 13., kamienica na Nowym Świecie, sala konferencyjna portalu www.nowyekran.pl. Premiera kolejnego „białoruskiego” filmu wyprodukowanego przez Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej (WPS). Wchodzimy na nią jako młodzi historycy, którzy zbierają materiały do pracy „Obraz Białorusi w polskich mediach”.

Dariusz Kosiur, wiceprezes WPS, wyjaśnia nam „stan mediów”:

– Wszyscy na żydowskiej smyczy. Od Rydzyka po Michnika. Rydzyk na początku współpracował ze Słowianami, teraz przeszedł na stronę Anglosasów, żyje dzięki żydowskiemu kapitałowi. Rzekome konflikty między Rydzykiem i Michnikiem, wszystko gra pod publiczkę.

– To co należy czytać i oglądać?

– Czytać tygodnik „Nasza Polska”, a wiadomości szukać w internecie.

Dariusz Kosiur – próbka twórczości

Poszukaliśmy jeszcze przed spotkaniem. Dariusz Kosiur należał wcześniej do LPR, a rok temu powołał własny komitet i próbował startować w wyborach jako Prezydent Prawdziwych Polaków. Nie zebrał podpisów, ale zarejestrował się jako kandydat na radnego Otwocka. PiS dał mu piąte miejsce na liście. Dostał 26 głosów i przepadł.

Ma 56 lat, jest inżynierem mechanikiem, oficjalnie żyje z renowacji mebli. Na blogu dariuszkosiur.wordpress.com pisze:

„Przestępczy element rządzący w Polsce, realizując politykę UE i USA, finansuje agenturalny Związek Polaków na Białorusi. Nieświadomi Polacy (…) są wykorzystywani do destabilizowania polityki białoruskich władz. Jednocześnie dokonuje się rozbicia mniejszości polskiej na Białorusi. Polacy należący do legalnego ZPB nie mają prawa wjazdu do Polski, jest natomiast zapraszana A. Borys, której rządzący element użycza sejmowej trybuny Rzeczpospolitej do wygłaszania antybiałoruskich deklaracji”.

„Druga Japonia” – oczekiwanie

Dzień jest upalny, pokaz filmu opóźnia się z powodów technicznych. Kosiur, spocony, sam bierze się do instalowania sprzętu. Pomaga prezes WPS Paweł Ziemiński i dwóch młodych narodowców. Gdy praca dobiega końca, białoruska TV prosi Kosiura o wywiad. W trzyminutowym nagraniu wychwala Łukaszenkę, życzy Białorusinom, by trwali przy prezydencie. Korespondent nie przerywa pytaniami.

Wśród zebranych przeważają ludzie starsi, jest jedna kobieta. Kwestor Stowarzyszenia Spadkobierców Polskich Kombatantów II Wojny Światowej zbiera składki od członków (4,5 zł). Prof. Mieczysław Trzeciak, b. sekretarz Zjednoczenia Patriotycznego „Grunwald” (komunistycznej organizacji nacjonalistów antysemitów, bardzo aktywnej w stanie wojennym), chwali się wydaniem wspomnień z Białorusi pt. „Homelskie zapiski”.

Większość osób się zna.

– Ile kosztuje wstęp na dzisiejszy seans? – pyta pan z włosami w kucyk.

– Jak w izraelskim domu. Wejście za darmo, wyjście 20 tysięcy – odpowiada prezes WPS. Salwa śmiechu.

Krótki wstęp przed projekcją.

– Media przedstawiają Białoruś jako zaścianek, gdzie rzekomo panuje reżim – zaczyna Ziemiński. – Oczywiście na Białorusi też pojawiły się problemy, ale wynikają z przyczyn zewnętrznych. To kraj między Wschodem a Zachodem. Z jednej strony chce go osłabić Unia, a z drugiej – niektóre frakcje rosyjskie. Nie dają się, walczą. Dlatego mają przejściowe kłopoty. Tymczasem w Polsce trwa proces grabieży majątku narodowego. Bieda i nędza. Pojechaliśmy z kamerą do tego, co zostało z polskich PGR-ów, potem odwiedziliśmy gospodarstwa na Białorusi. Zobaczcie państwo, jak wypadliśmy w tej konfrontacji.

Paweł Ziemiński – próbka twórczości

Prezes Wiernych to postać tajemnicza. W latach 80. podróżował po krajach ZSRR. Po 1989 r. – jak podaje w notce biograficznej – był adiunktem w Instytucie Ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego. Wieloletni szef Instytutu, prof. Stefan Krajewski nie przypomina sobie takiego pracownika.

W 2006 r. Ziemiński został na krótko rzecznikiem prezydenta Zgierza Karola Maślińskiego, popieranego przez LPR i PiS. Zasłynął listem gratulacyjnym do Wiktora Janukowycza – przeciwnika ukraińskiej pomarańczowej rewolucji. Latem 2009 r. przyłączył się do protestu przeciw występowi Madonny w Polsce.

Stowarzyszenie WPS założył jesienią 2009 r., potem stworzył jego a serwis internetowywps.suwerennosc.com Tam (i na YouTube) można obejrzeć półgodzinny film Ziemińskiego „Polacy na Białorusi”.

Najpierw obraz z Grodna i tekst z offu: „Nazywam się Paweł Ziemiński i jestem działaczem politycznym. Interesuje mnie Białoruś, która, obok Rosji, pozostaje jedynym suwerennym państwem w Europie. Skorzystałem z zaproszenia na Festiwal Kultur w Grodnie, towarzyszyła mi ekipa telewizyjna, dzięki której możecie państwo porównać rzeczywistą sytuację na Białorusi z tym, co przedstawiają globalne media. Mieliśmy okazję oglądać kraj zadbany, dobrze zorganizowany; podróżowaliśmy po bardzo dobrych drogach (…) spotykaliśmy się z przyjaznymi ludźmi, którzy oprócz zdrowego ducha, byli przykładem dobrej kondycji fizycznej”.

Na ekranie rozświetlone słońcem szerokie ulice pełne obywateli ubranych jak do kościoła panie w polskich strojach ludowych śpiewają „Hej, sokoły!”. Młoda ładna kobieta – Helena Bogdan, wiceprezes reżimowego Związku Polaków na Białorusi – mówi ze słodkim, kresowym akcentem: – Zapraszam wszystkich, żebyście na własne oczy zobaczyli, że żadna narodowość na Białorusi nie jest prześladowana, a tylko władze pomagają nam.

Przez dwie minuty pani Bogdan objaśnia sytuację białoruskiej Polonii zrzeszonej w dwóch związkach – legalnym, bardzo licznym i przez nią reprezentowanym – oraz nielegalnym i marginalnym – kierowanym przez marionetki Warszawy.

Dalszy ciąg filmu zrealizowanego przez telewizję Łukaszenki, to słodkie rozmowy z działaczami reżimowego Związku Polaków. Między wywiadami Ziemiński z mikrofonem dociska na ulicy polskiego konsula w Grodnie Andrzeja Chodkiewicza: Dlaczego Rzeczpospolita nie wpuszcza działaczy legalnego, „łukaszenkowskiego” związku, mimo że wpuszcza obywateli Izraela.

Konsul: taka jest polityka państwa polskiego.

Ziemiński rzuca na ekran tekst komentarza: „Otwarto granice Polski dla koczowników z zachodniej Europy, Afryki i Azji, a zamknięto dla rdzennych Polaków”.

Końcowe sceny: dzieci tańczą do melodii „Zasiali górale owies”, lektor informuje, że przyrost PKB Białorusi jest wyższy od chińskiego, kraj przeżywa cud gospodarczy, „bije Chiny na głowę”.

„Druga Japonia” – premiera

Przed godz. 14 zaczyna się wreszcie projekcja filmu Ziemińskiego, Kosiura i Edwarda Maciejczyka (o nim dalej).

Polska, czyli upadły PGR. Pada śnieg. Bohaterowie, dawni pracownicy, wyciągają gwoździe ze zgniłych desek, rozbijają kilofami gruz, szukają prętów zbrojeniowych. Chorują, ale na lekarza ich nie stać. Na czarno zarabiają 5 zł za godzinę, jedzą chleb, ziemniaki, o mięsie już zapomnieli. I tak cud, że żyją – wielu ich znajomych powiesiło się, nie mogli patrzeć na nędzę swoich dzieci.

Trochę pogodniej – gdy wspominają PRL. Krowy dawały mleko, ziemia rodziła zboże, ludzie żyli w spokoju i dostatku. Przyszła niestety „Solidarność”, demokracja i Lech Wałęsa, którego lektor, Edward Maciejczyk, nazywa „pożytecznym idiotą” i marionetką. Delikatnie sugeruje czyją: pokazuje zdjęcie Wałęsy z Janem Pawłem II.

Kolejni „idioci”: Leszek Balcerowicz (na smyczy George’a Sorosa, zrujnował Polskę za milczącą aprobatą Watykanu), Jerzy Buzek („zobacz, jak wygląda Polska, hipokryto, przestań kłamać, bo jeszcze bardziej urośnie ci nos, który odziedziczyłeś po azjatyckich przodkach”) i Radosław Sikorski (pantoflarz pod butem nowojorskiej rodziny Appelbaum).

Maciejczyk mówi: PGR-y upadły przez nich i dlatego, że taka była wola Zachodu. Resztki przejęli i wyprzedali oligarchowie. Dzisiaj patrzą ze swoich rezydencji na dogorywający naród.

Wystarczy jednak pojechać za wschodnią granicę. A tam piękne słońce. W rytm skocznej melodii oglądamy gospodarstwo państwowe pod Grodnem. Kombajny, tłuste krowy. Rumiany młodzieniec, główny zootechnik, uściśla: – 20 tysięcy sztuk rogacizny.

Uśmiechnięci ludzie, można wnioskować, że mieszkają w domkach, których budowę pokazuje kamera. Po wybiegu spacerują piękne dziewczyny – to lokalny pokaz mody. Za chwilę – festyn ludowy. Lektor przypomina, że gospodarstwo pod Grodnem powstało dzięki dekretowi prezydenta Łukaszenki. On zlikwidował korupcję. Bezrobocie – 1 proc.! Każdy dostaje kredyt mieszkaniowy. Rodziny z piątką maluchów mają mieszkania za darmo.

Końcówka: Maciejczyk nakłada na zdjęcia Sorosa i Buzka swój komentarz: „To was, syjonistyczne hieny, boli, że jest kraj, w którym żyje się dostatnio!”.

Edward Maciejczyk – próbka twórczości

Współautor „Drugiej Japonii” przedstawia się w internecie jako dokumentalista z USA. Ma 57 lat. Kiedyś szczycił się znajomością z prezesem Kongresu Polonii Amerykańskiej Edwardem Moskalem, który sfinansował mu filmy poświęcone terroryzowaniu Polaków przez Mosad, nowemu rozbiorowi Polski dokonywanemu przez Brukselę, oraz „faktycznemu” przebiegowi pogromu w Kielcach. Maciejczyk porzucił Moskala, gdy ten podał rękę Aleksandrowi Kwaśniewskiemu.

„Amerykański dokumentalista” w Polsce był krótko. W 2007 r . został zatrzymany na Okęciu pod zarzutem z art. 256 kk: „Kto (…) nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych…”. Procesu nie było – oskarżony wrócił za ocean. Dwa lata później związał się z WPS i zaczął kręcić krótkie fabuły.

Takie jak 12-minutowy film „Demokracja”:

Dwie młode dziennikarki „Gazety Integracyjnej”, jedna przedstawia się jako Izabela Goldberg, dzwonią do WPS.

– Celem naszym jest dokumentowanie przestrzegania praw człowieka w Europie Środkowej i Wschodniej.

Telefon odbiera Dariusz Kosiur. – Zapraszam do naszego biura.

Dziennikarki jadą. Po drodze robią sondę uliczną – z czym kojarzy się „Białoruś”. Większość przechodniów odpowiada: „z biedą”.

Przystrojony na ludowo salonik Kosiura. Gospodarz 10 minut tłumaczy dziennikarkom, jak mylne są wyniki ulicznego sondażu. Białoruś to dobrobyt, porządek. Dziennikarki wyglądają na nieprzekonane. Kosiur pyta: – A byłyście w ogóle na Białorusi?

– Nie jeżdżę do krajów, gdzie deptane są prawa obywateli – deklaruje Iza Goldberg.

Ostatnie ujęcie: dokumentalista Maciejczyk w domowym studiu kiwa głową: sami widzicie, że tych ludzi żadne argumenty nie przekonają.

„Druga Japonia” – debata po filmie

Dyskusję na Nowym Świecie otwiera prof. Mieczysław Trzeciak. W Zjednoczeniu Patriotycznym „Grunwald” współpracował m.in. z reżyserem Bohdanem Porębą; teraz obaj są w WPS. Trzeciak mówi wolno: – Film cudowny, zrobiliście piękną robotę. Tak jak wy wstydzę się, że Polska została zniszczona. Jestem całym sercem z wami. Kłaniam się wpół, bo jesteście zainteresowani prawdą.

Kwestor stowarzyszenia spadkobierców kombatantów nie przedstawia się: – Białoruś to mądrze rządzone państwo słowiańskie, a nas antysłowiańska propaganda prowadzi w ślepy zaułek. Kolejny mówca dzieli się przemyśleniami na temat gazu z łupków. Dyskusja schodzi na boczne tory.

Poręba i inni – próbka twórczości

Na koniec proza, od której rozpoczęliśmy. Wysłany pół roku temu list WPS do Łukaszenki (pełna wersja na http://www.suwerenność.com). Autorzy: prezes Paweł Ziemiński, wiceprezes Stanisław Baj, wiceprezes Bohdan Poręba, skarbnik Dariusz Kosiur i członkowie zarządu: Tadeusz Dylak, Ryszard Nosiński, Andrzej Skorski.

„Wielce Szanowny Pan Alaksandr Ryhorawicz Łukaszenka

Z okazji ponownego wyboru Pana na urząd Prezydenta Republiki Białoruś składamy serdeczne, płynące z głębi serca gratulacje i życzymy sprawowania tej zaszczytnej funkcji z równym powodzeniem i sukcesami, dla dobra narodu białoruskiego i społeczności międzynarodowej, jak miało to miejsce w poprzednich kadencjach.

Wybór Pana zdecydowaną większością głosów w demokratycznych wyborach, w których frekwencja wyborcza przekroczyła imponujący poziom 90 proc. uprawnionych do głosowania obywateli Republiki Białoruś jest dowodem, iż obrany przez Pana kierunek polityki wewnętrznej i zagranicznej popierany jest przez ogromną większość narodu białoruskiego ()

Pozwalamy sobie zauważyć, że sposób prowadzenia przez Pana polityki tak krajowej, jak i zagranicznej – oparty o respektowanie suwerenności politycznej i gospodarczej w stosunkach międzynarodowych i mający na celu dobrobyt własnego narodu oraz rozwój i bezpieczeństwo własnego państwa – jest bliski wielu Polakom. (…)

Nasze stowarzyszenie podjęło w ostatnim roku wiele inicjatyw, aby w świadomości Polaków utrwalić prawdziwy obraz współczesnej, dynamicznie rozwijającej się Białorusi i zarazem przełamać kłamliwy Jej wizerunek przedstawiany w wielu polskich mediach (…) wyrażamy nadzieję, że w kierowanej przez Pana administracji nasze działania spotkają się z pełnym zrozumieniem”.

„Druga Japonia” – kto za to płaci?

– Dlaczego WPS zajmuje się akurat Białorusią? – pytamy Kosiura.

– Trzeba odkłamać medialną propagandę. Związek tego całego Poczobuta to alkoholicy i kolaboranci, piąta kolumna. Przecież za przystąpienie judeopolski rząd płaci im po 20 dolarów łapówki i jeszcze umożliwia wjazd do strefy Schengen. Prawdziwi Polacy na Białorusi kochają Łukaszenkę.

– Pan się z nim spotkał?

– Jeszcze nie. Ale jest nadzieja.

– Widział wasze filmy: „Polaków na Białorusi” i „Drugą Japonię”?

– Jego wyżsi urzędnicy widzieli.

– Podobało im się?

– Tak, ponieważ prawda jest piękniejsza niż najlepsze propagandowe kłamstwo.

– Kto wam płaci?

– Koszty bierze na siebie nasze stowarzyszenie, ale również Mińsk. Kiedy tam jedziemy, jesteśmy ich gośćmi, korzystamy z białoruskich archiwów, mamy bezpłatną pomoc ekipy technicznej. Za emisję filmów w białoruskiej TV należą się nam tantiemy.

Poprosiliśmy szefa MSZ Radosława Sikorskiego o komentarz. Odpowiedział krótko: – Ciągnie swój do swego. A jak się kończy „łukanomika”, to już widać. Szkoda, że władze białoruskie nie skorzystały z europejskiej oferty wsparcia w przejściu do demokracji.

Prezes antyłukaszenkowskiego Związku na rzecz Demokracji w Białorusi, działający z Polski Antoś Ciależnikau dodaje: – Uważajcie! Komuś na Zachodzie mogą się ci panowie z WPS wydawać zabawni. Ale dla Łukaszenki ta działalność jest skarbem. On ich przedstawia w białoruskich mediach jako osoby ważne, kształtujące opinię publiczną w dużym kraju Unii. Daje komunikat: nasza droga jest słuszna, mamy poparcie elit w Polsce, podziwiają nas. Przy okazji buduje w narodzie przekonanie, jakim zagrożeniem jest demokracja i Unia Europejska. Spójrzcie na upadłą Polskę. Chcecie głodu, śmierci? Ja mówię tym filmowcom: wyemigrujcie z Polski na Białoruś. Zobaczycie wtedy, jak tam przepięknie.

Zapytaliśmy na koniec Kosiura: – Kręcicie kolejne filmy o Białorusi?

– Już realizujemy obraz porównujący polską i białoruską młodzież.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

24 Komentarze

Filed under Polityka

24 responses to “Polskie wtyczki Łukaszenki

 1. Pingback: Żydowskie media bezkarnie znieważają Polaków | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 2. julius

  Z Ukrainy nadchodzą ciekawe informacje, powiedziałbym nawet – intrygujące.
  W 2016 roku na Ukrainie sektor bankowy znajduje się w głebokim kryzysie. Oznacza to, że banki są coraz tańsze. Kto potrzebuje nierentownych firm? Okazuje się, że Rosja.
  Od 2014 roku rosyjskie firmy powoli wykupują ukraińskie banki. Oficjalne statystyki wskazują na półtorakrotny wrost udziału Rosji w ukraińskim sektorze bankowym do 2016 r. Jednakże, nie są brane pod uwagę firmy zarejestrowane poza granicami Rosji, jak również europejskie banki wykupione przez kapitał rosyjski, które mają reprezentację w Ukrainie.
  W rzeczywistości już 40% sektora bankowego na Ukrainie jest w rękach rosyjskich kompanii. „Po kiego diabła” jest on potrzebny Rosji w przeddzień ukraińskiego bankructwa?
  Ukraina jest po prostu przed nowym etapem prywatyzacji. Rosyjskie firmy, oczywiście, nie będą mogły uczestniczyć w tej wyprzedaży sektora państwowego ale będą w stanie zrobić to ukraińskie banki, które w rzeczywistości należą do Rosji.
  Prywatyzacja 2 zapowiada się w najlepszych tradycjach lat 90-tych, a co za tym idzie, będzie można kupić bardzo dobre przedsiębiorstwa po okazyjnych cenach.
  Targowanie się o ceny nie będzie szczególnie konieczne, europejski biznes na Ukrainie wycofuje się a w USA będą wybory. W ten sposób będzie można kupić resztki ukraińskiego przemysłu.
  Dla mieszkańców Ukrainy – wielki sukces. To co kupią Ruscy – „nie zmarnuje się” i przyjdą do tych fabryk z nowymi zamówieniami i planami rozwoju produkcji. To co natomist kupią Europejczycy lub Amerykanie, będzie zbankrutowane jako uznane za zbędną konkurencję.
  Tak więc, bez czołgów, krwi i zniszczenia, Rosja przywróci na łono braterskiej miłości marnotrawny Kijów, ze wszystkimi jego problemami. W tym czasie mieszkańcy terytorium będą bardzo szczęśliwi, aby zmienić paradygmat polityczny i spojrzeć na Moskali z nadzieją na lepsze życie, ale to musi być długa i ciężka praca.

  http://finobzor.ru/show-20482-bez-tankov-i-krovi-rossiya-okkupiruet-ukrainu-cherez-ee-banki.html

  Polubione przez 1 osoba

 3. Glitch

  Prowadzaca wywiad Iza Goldberg to corka JKM? 😉

  Nie bardzo rozumiem dlaczego pan Kosiur byl zwiazany z LPR i kandydowal z listy PIS.

  Swoja droga ci z Otwocka to troche kiepskich radnych sobie wybrali. Jedyne miasto ktore nie ma centrum tylko wystajace prety.

  Polubienie

  • Słowianin

   Panie glitch pan Kosiur wyjaśniał to już może 1000 razy na łamach WPS . Proszę włączyć audycje WPS poświęconą nacjonalizmowi . Tam też pan Dariusz wszystko wyjaśnia . Mamy tam również kilka zdań o Bublu .

   Polubienie

 4. Słowianin

  Bezczelność parcha nie zna granic . Proszę sobie wyobrażić , że pejsaty sam sobie organizuje spędy , a potem sam siebie za to nagradza czy wyróżnia .
  Wczoraj przez cały dzień wszystkie parchate żydomedia pisały o tym jak prezio wyróżnił kilkaset funkcjonariuszy za wzorowe postawę podczas spędu NATO i ŚDM .
  Bełkotu Dudy nie będę cytował , bo zdenerwuję Jana Gryko , a to całkiem fajny facet .
  Idiotów ze zgąbczałym mózgiem zapraszam do oglądania serialu o walecznych polskich policjantach dzielnie walczących z bandytami ( zazwyczaj kobitka policjant i facet policjant z problemami osobistymi ) .
  Ostatnio mieli za zadanie odnależć pewnego Niemca , który zaginął w Polsce. Bidulki jak oni się tym przejęli . Szukali tego Frycka po polach po lasach i nic Frycek po prostu zaginął .
  Pytanie gdzie go odnależli ?
  Oczywiście w pensjonacie nagiego jak go Stwórca stworzył i bzykającego tam trójkę polskich dziwek .
  Jakaś była radość policjantów gdy Frycka tam odszukali . Nawet policjantka mówiła biegle po niemiecku i zadzwoniła do żony Frycka , że zguba się znalazła . Będzie premia dla dzielnej polskiej policji .
  Emisja żydotv4 – każdego dnia od 19.00
  Pozdrawiam idiotów oglądających takie programy .

  Polubione przez 2 ludzi

 5. jacta

  Dobrze pamiętam, jak za PRL ksiądz walczył o prawa robotnika chlejąc wódę z sekretarzem partii w sobotę tak, że w niedzielę na mszy mówić nie mógł, takiego miał kaca. A jedyne prawo robotnika, o jakie ksiądz walczył, to było prawo do budowania plebanii w czynie społecznym na rozkaz sekretarza.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Słowianin

   Panie jacta świetny wpis . Dodam coś od siebie . Pyta pan gdzie są sukienkowi ? . Odpowiedz jest prosta żyją w luksusach w tym żydowskim liberalizmie w dodatku jak coś przeskrobią to kary minimalne albo żadne ( patrz pedofilia – proszę dokładnie sprawdzić jakie kary były dla sukienek , oraz jazda po pijaku ( znane uderzenie w latarnie pewnego wyższego klechy ) .
   Żyć nie umierać jak to się ładnie mówi . Z drugiej strony przecież oni na ten dzisiejszy dobrobyt musieli ciężko pracować i błagać o cudowne życie swojego żydowskiego Boga . Po tak ciężkiej pracy po tylu mszach świętych cel został osiągnięty w 1989 roku . Dodam , że nieco wcześniej Jaruzelski widząc , że już jest trupem zaczął sukienkowym wchodzić w dupę. Patrz prawo , które zezwalało na powstanie rozgłośni i telewizji katolickiej .
   Gdy dziś patrzę na tych robotników zapierdalających za 2500 – 3000 PLN na miesiąc czy na te kasjerki i inne towarzystwo pracujące dla parcha za 500 euro w hiper i supermarketach na miesiąc wcale tych ludzi nie żałuję , cóż zły był PRL , złe były darmowe wczasy , gdy się teraz wymodliło u żydowskiego Boga żydowski liberalizm to mi tu goje zapierdalać od rana do wieczora za psie pieniądze i mordy w kubeł za to dostaniecie pochwalę od ryja Kopaczowej , bo jabłuszka w Biedronce są pyszne .
   Najgorsze jest to jednak , że ci ludzie nic nie zrozumieli dalej są kretynami i całują parcha w dupę za byle jaką pracę ,cóż syndrom sztokholmski .
   Jestem w tej dobrej sytuacji ,że pracować już nie muszę tym bardziej na dobrobyt parchów w Judeopolonii .
   Pracowałem na zachodzie Europy kto wie może i dla parcha różnica jest jednak taka , że za konkretne pieniądze ,a nie za czapkę drobnych i dzięki temu dziś nie muszę pracować , aby opłacać ochronę Kalksteina i jego luksusowe życie jak i całej tej bandy a emeryturka z Niemiec co miesiąc jest mi wypłacana .
   Pozdrawiam.

   Polubione przez 1 osoba

 6. W sumie jest to doskonały sposób na judzenie. Wiadomo że nie wszyscy Polacy to katolicy a i wielu jest takich katolików co o kościele i księżach nie mają dobrego zdania. Bywają też tacy którzy odeszli od tejże „wiary” lub tacy którzy właśnie odchodzą. Toteż wiadomo jaką reakcję spowoduje panoszenie się księży w szkołach i innych instytucjach państwowych ze strony niekatolickiej części społeczeństwa. Z kolei katolicy potraktują reakcję niekatolików jako „atak na kościół” i „walkę z panem bogiem” i kocioł mamy gotowy. Także nie jest to tylko zabezpieczanie interesów mafii katolickiej czy ogłupianie społeczeństwa ale także kolejny sposób na sianie podziałów w łonie polskiego społeczeństwa uniemożliwiając dojście do jakiekolwiek kompromisu i porozumienia.

  Polubione przez 2 ludzi

  • kempes

   cały czas o tym pisze. radia wolna europa ,liberalizm ,kapitalizm. to wszystko jest grozne. nawet finansowa elita zydowska – grozna. ale to wszystko jest nic wobec kieckowych. bo ci jak zaczna objawienia.. apele. wizje maryi. cuda niewidy. dzielenie. podzeganie .(jak warnenczyka do jego -konca pod warna, albo do strajkow – robotnikow ,w czasach prl.)histerie. kazania. ustawianie jednych jako autorytety ,pomijajac wybitnych innych ludzi. (majacych zasługi ale nie w interesie kieckowych.)produkcje „swietych ” w tempie szybszym niz produkcja aut w fabryce. pomniki jak wojtyły. itd. to zadnej polski nie bedzie. ZADNEJ.

   Polubienie

 7. julius

  Dopóki Klechistan nie zostanie skutecznie wyeliminowany z każdego obszaru działalności człowieka to z naprawy Polski i przywrócenia kraju Lechitom nic nie wyjdzie. Jedynym sposobem wyeliminowania tej dżumy niszczącej duszę słowiańską jest po przejęciu władzy przez rodzimą od stuleci ludność, delikatne danie do zrozumienia wszystkim klechom, że wskazane by było porzucenie przez nich zawodu księdza. Brak kapłanów= puste kościoły i brak indoktrynacji masowj ludzi.

  Polubione przez 2 ludzi

  • kempes

   dlatego – cały czas to pisze. to nie radio wolna europa – dało sukces zachodowi.by doprowadzil do takiego stanu obecna polske. ani nawet kasa. tylko poparcie kieckowych. i ich propaganda. no bo.. wojtyła powiedział. no bo na msze- trzeba isc. widac to w filmie- smierc jak kromka chleba . kieckowy pogłaskał i otworzył usta i .. uwierzyli we wszystko . bez analizy. dlatego jesli ma byc nowa polska. trzeba sie pozbyc. wplywu kieckowych -na stan panstwa.

   Polubienie

 8. janex

  Czy celem „polskiej” polityki zagranicznej jest powrót do Granic Polskich ustalonych w Traktacie Wersalskim ?

  Publikujemy niezwykle ważną wypowiedź Prezydenta Rosji Władimira Putina odnośnie planowanej rewizji granic ustalonych po II Wojnie Światowej. Następnie przedstawiamy realne zagrożenia prawno-polityczne dla Państwa Polskiego w obecnej rzeczywistości i wypowiedź Ministra Spraw Zagranicznych Rosji Siergieja Ławrowa o wiarołomstwie i cynizmie polityków Zachodu, do których nie można mieć żadnego zaufania. Redakcja KIP Putin porównał rewizję wyników II wojny światowej do puszki Pandory …
  CZYTAJ CAŁOŚĆ …. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/czy-celem-polskiej-polityki-zagranicznej-jest-powrot-do-granic-polskich-ustalonych-w-traktacie-wersalskim/

  Polubione przez 1 osoba

 9. janex

  RÓD – uosobienie Bogów i Przodków
  Sławomir Słowianin

  Bóg ROD (Ród) – uosobienie wielu Bogów i Przodków. Bóg ROD jest jeden i przejawia się w wielu postaciach. Kiedy mówimy o wszystkich naszych Przodkach: Ojcach, Dziadkach, Pradziadkach i Praszczurach, mówimy – to mój Ród. Do Boga Roda zwracamy się, gdy potrzebujemy wsparcia Bogów i Przodków – bo nasi Bogowie to są Ojcowie nasi, a my ich dziećmi. Bóg ROD jest odwiecznym symbolem więzi krwi, pokrewieństwa, uosobieniem wszystkich Słowiańskich i Aryjskich Rodów i Plemion oraz ich stałej współpracy i wzajemnej pomocy.

  Polubione przez 1 osoba

 10. Słowianin

  Nie wiem dlaczego , ale gdy słucham mojego ukochanego zespołu z lat młodości 2+ 1 czuję , że oni już wtedy śpiewali jakim zagrożeniem dla przyszłej Judeopolonii może być Kalkstein .

  Polubienie

  • Słowianin

   To po lewej to nie jest , aby kosmita produkt żydka Spielberga ? . Akurat jest mocno reklamowany jego najnowszy film o kosmitach w każdym pejsatym kinie Judeopolonii . Kto wie może dzieci Judeopolonii dadzą mu następny order uśmiechu i żydek będzie znowu musiał wypić sok z kwaśnej cytryny .
   Pejsacze już nie mają jak ugryżć Putina to wysyłają przeciw niemu ufoludków , a prezydent Rosji tak się przestraszył , że aż się zesrał .

   Polubienie

   • Słowianin

    Oczywiście parch nie byłby parchem gdyby dla amerykańskich debili w ich telewizorni nie odpowiadał głupot ,że Rosja zawdzięcza swoją potęgę obcej cywilizacji . Panie Singer jeszcze pan w TRWAM nie powtarzasz tych głupot. Bardzo to dziwne .

    Polubienie

 11. Słowianin

  Syjoniści powinni wysłać takich obcych . Wtedy w ciągu 5 minut nie ma i Rosji i Putina . Kapitan Zod .

  Polubienie

 12. kempes

  polskie wtyczki . ha ha ha ha. ja jestem ciekaw z kolei … solidarnosc – to czyja była wtyczka? a skad kasa na powielacze inne sprzety. ?przerzucane i przy pomocy koscioła i ksiezy. zreszta..czy niemcy ,czy holandia , czechy ,wegry….? i inne kraje..wyprzedały swój majatek za bezcen jak – na taka skale – jak polska? ( pomimo jakoby rzadow i opieki maryi.)zachodowi? czy wojska łukaszenki stacjonuja poza białorusia..? bo zachodnie z usa – na czele juz tak. ile razy łukaszenka proponował polsce współprace- chocby gospodarcza. czy narzuca nam agenture i organizuje – antypolskie radia i telewizje..? tymczasem usa nawet wiz – polakom nie zniosło. a juz najbardziej rozbawił mnie kiedys wywiad pana łukaszenki z amerykanska dziennikarka . kiedy mówił zwłaszcza o współpracy gospodarczej usa i białorusi. ta pani stwierdziła cos w stylu : ale pan wie ze trzeba bedzie przestrzegac standartow demokracji ? rozbawiło mnie to do łez. wiemy jak te standardy wygladaja. wyprzedac majatek narodu za bezcen . i jeszcze błagac byc handlowac mógł . i pewnie na kredyt jeszcze. HA HA HA. TO JEST LOGIKA SWIRA. ALBO DURNIA.łukaszenka powiedział do tej dziennikarki – ze my nie potrzebujemy usa. pukamy wszedzie.a tam- gdzie nam otworza drzwi … wchodzimy. i handlujemy. i wielu sie to podoba tylko nie usa. czy łukaszenka dobrowolnie wezwał obce wojska do swojego kraju. ?? myslacemu – nie trzeba wiecej.

  Polubione przez 1 osoba

 13. Pingback: Czy Słowianin, Polak, w IIIŻydo-RP/Polin może wygrać wybory? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.